Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Net tarp šitam forume diskutuojančių asmenų yra ūkininkų kurie turi nuosavos, išpirktos žemės po porą šimtų hektarų. Paprastas pasiūlymas ir paprasta matematika. Matau pas vieną žemaitija, pas kitą Kėdainiai. Geros žemės. Išnuomokit didesniam kaimynui. 200ha x 200eur = 40k eur į metus. Parodykit samdomą darbą kur tokia matematika gaunasi. Nereikės verkt ir pasakot kaip blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , jonasvln pranešimas:

Net tarp šitam forume diskutuojančių asmenų yra ūkininkų kurie turi nuosavos, išpirktos žemės po porą šimtų hektarų. Paprastas pasiūlymas ir paprasta matematika. Matau pas vieną žemaitija, pas kitą Kėdainiai. Geros žemės. Išnuomokit didesniam kaimynui. 200ha x 200eur = 40k eur į metus. Parodykit samdomą darbą kur tokia matematika gaunasi. Nereikės verkt ir pasakot kaip blogai.

Aškeregis:icon-lol::icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai žmogus pradeda šnekėt apie hiluxus tada viskas aišku ,kad tai eilinis blondinas iš miesto.Kaškur kaška girdėjo ir dar nuo saves dadėjo ,Gal ir turi kas tu hiluxu ,bet manau kad iš 1000 vienas ar dar mažiau .Vilniui prie kokio prekybcentrio aikštelei suskaičiuotum per diena daugiau nei visoi lietuvoi visi ūkinikai turi                 

 

Nerūpi man jūsų hiluxai ar kitas materealus šlamštas. Aš už tai, kad jums visiems būtų gerai ir gyvenime sektūsi, bet tai neturi būti kitų kaina.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , jonasvln pranešimas:

Net tarp šitam forume diskutuojančių asmenų yra ūkininkų kurie turi nuosavos, išpirktos žemės po porą šimtų hektarų. Paprastas pasiūlymas ir paprasta matematika. Matau pas vieną žemaitija, pas kitą Kėdainiai. Geros žemės. Išnuomokit didesniam kaimynui. 200ha x 200eur = 40k eur į metus. Parodykit samdomą darbą kur tokia matematika gaunasi. Nereikės verkt ir pasakot kaip blogai.

Tai, gal netokie ir durni tie ūkininkai? Va žiūrėk nieko neveikiant po 40k eur i metus... O ir investuot daug nereikia pagal asfalto žmogų iš Vilniaus , vistiek hiluxai nauji, vilos naujos:D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , jonasvln pranešimas:

Net tarp šitam forume diskutuojančių asmenų yra ūkininkų kurie turi nuosavos, išpirktos žemės po porą šimtų hektarų. Paprastas pasiūlymas ir paprasta matematika. Matau pas vieną žemaitija, pas kitą Kėdainiai. Geros žemės. Išnuomokit didesniam kaimynui. 200ha x 200eur = 40k eur į metus. Parodykit samdomą darbą kur tokia matematika gaunasi. Nereikės verkt ir pasakot kaip blogai.

Pala pala... Tai sakai, kad uždirbti 40K nieko nedirbant galima, o dirbant uždirbti šiek tiek daugiau jau blogai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Kaip jūs lengvai pasiduodat trolinami, tai net grazu. Šitas ponas prirašė tiek vėjų, kad akivaizu, jog neturi supratimo apie ką kalba eina, o jūs bandot diskusiją su juo vest. Negaiškit laiko ir energijos.

Tai jau ir pasilinksminti nebegalima... Nu i fig su juo. Pamirštam. 

Šiand skambina man, sako kaip dėl pasivažinėjimo traktoriais? Sakau, nedomina, paskambink kai į Vilnių planuosit, būsiu, nešiu didžiausią transparantą, velevėlę, Leniną, viską ką reiks. Ir tik vėliau pagalvojau, o kas turėtų būt parašyta tuose transparantuose? Kokia žinutė ten turėtų būt? "Mylėkite mus. Supraskit ir atleiskit."? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , jonasvln pranešimas:

Net tarp šitam forume diskutuojančių asmenų yra ūkininkų kurie turi nuosavos, išpirktos žemės po porą šimtų hektarų. Paprastas pasiūlymas ir paprasta matematika. Matau pas vieną žemaitija, pas kitą Kėdainiai. Geros žemės. Išnuomokit didesniam kaimynui. 200ha x 200eur = 40k eur į metus. Parodykit samdomą darbą kur tokia matematika gaunasi. Nereikės verkt ir pasakot kaip blogai.

Na , kad tamsta pavydas užvaldes tai labai jaučiasi, dabar visi verkia  mokytojai, medikai, gaisrininkai ir t.t. pats atrodo taip pat labai nepatenkintas gyvenimu ir kalčiausi dėl tamstos bėdu atrodo bus ūkininkai, čia užkliūna kažkokie hiliuxai ar didesni traktoriai ir panašiai, bet kažkodėl nepastebi kiek nauju bmv ar s mersu  yra mieste nekalbant, kad vos ne kas dešimta mašina yra škoda superb ar kodiak kurie kainuoja daugiau už ta hiluxa

 

prieš valandą, jonasvln pranešimas:

Tiesiog įdomi jūsų nuomonė. Tikrai aš nepavydžiu. Ne piniguose gyvenime laimė. Nerūpi man jūsų hiluxai ar kitas materealus šlamštas. Aš už tai, kad jums visiems būtų gerai ir gyvenime sektūsi, bet tai neturi būti kitų kaina. Galbūt ateis kada laikas kai supras ūkininkai, kad jie ne vieni po saule ir visiems yra sunku, kad ir kokia verslo rūšis.

Yra ten kažkiek tu lengvatu ukininkam, bet jos nėra jau tokios esminės, kad galima būtu teigti, kad ūkininkai gyvena kitu saskaita, tačiau nušviečiama tai kaip gyvenimas rojuje be jokiu mokesčiu ir panašiai, bet taip nėra mokesčiai yra ir ūkininkam ir nieko ten nenuslėpsi, visur buhalterija, saskaitos ir t.t.

Buvo kalba apie kažkoias didelias pajamas berods 400 tūkstančiu ir du 2000 apmokestinamu ir pats labai nepatenkintas tuom esi, bet tai jei sukišai i versla 400 tūkstančiu ir liko tik du tūkstančiai tai klausimas ar čia labai pelninga šaka.

Kažkuriam poste mačiau, ,,trašas imat i prieki,,  jo, imam ir už tai mokam 10-12 procentu palukanu, turbūt iš gero gyvenimo. Grūdus parduodam i prieki taip pat už 10 procentu mažesnia kaina, tai turbut dėl to, kad jau nebėra kur pinigu dėt.

Žmogau, reik padirbėt bent keleta metu žemės ūkio versle, kad suprasti to verslo specifika, verslininkai taip pat ne šventieji, kinietiška šūda pardavinėja už vokiškos prekės kaina, Lietuvoje parduodamu prekiu kokybė skiriasi nuo skirtos vakariečiam ir t.t Galima ta kaima uždusint galutinai ir ka tada eksportuosim iš ko gyvensim, parduosim tas trobas kaip rekomenduoji ir varysim i Vilniu, o kas toliau, ėsti tai visiem norėsis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, jevgenijus pranešimas:

Nežinau kaip ten plačiuosiuose Prienų prospektuose,  bet Kėdainiuose nu niekaip neišeis važiuot traktierių kolonai ir netrukdyti eismui. Tai Kėdainiečiams reiktų rekomenduoti pasiimti su savimi validolio ar kokio kito uspakajonso.  Visokių nervingų gi papuola, kaip kad šis :Dhttps://m.vk.com/video-19334776_456254010?list=a320e5fa2e2afbe001&from=wall-19334776_5884941

 

Na cia taip bus nepatenkintu, taciau mes pasirinkome optimalu marsruta, kad kuo maziau trukdytis ir kuo daugiau matytis. Visgi net per du rajonus vaziuosim, o valdzios uzsispyrimas nederinti susirinkimo net suteikia daugiau optimizmo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, jonasvln pranešimas:

Tiesiog įdomi jūsų nuomonė. Tikrai aš nepavydžiu. Ne piniguose gyvenime laimė. Nerūpi man jūsų hiluxai ar kitas materealus šlamštas. Aš už tai, kad jums visiems būtų gerai ir gyvenime sektūsi, bet tai neturi būti kitų kaina. Galbūt ateis kada laikas kai supras ūkininkai, kad jie ne vieni po saule ir visiems yra sunku, kad ir kokia verslo rūšis.

Kieno kaina mes gyvenam ir iš ko ir ką atimam? Tu man dar neatsakei apie įmonės turtą, nuo kurio ji netaiko atskaitymų. 

Nekalbam kas gerai gyvens po ūkio likvidavimo. Po normalaus įmonės uždarymo tavo savininkai gyvens dar geriau, o dabar jiems leidžia tuo turtu mažinti pelną. Tai jie matai kitų sąskaita begyvena? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, jonasvln pranešimas:

 

 

Prieš 9 valandas, jonasvln pranešimas:

Net tarp šitam forume diskutuojančių asmenų yra ūkininkų kurie turi nuosavos, išpirktos žemės po porą šimtų hektarų. Paprastas pasiūlymas ir paprasta matematika. Matau pas vieną žemaitija, pas kitą Kėdainiai. Geros žemės. Išnuomokit didesniam kaimynui. 200ha x 200eur = 40k eur į metus. Parodykit samdomą darbą kur tokia matematika gaunasi. Nereikės verkt ir pasakot kaip blogai.

Keistuolis tu žmogau. Atiduok savo klientus ūkininkus kitai įmonei, jei tau vargas, o geriausia, perleisk įmonę konkurentam, nes taip ekonomiškai naudingiau. Gal leiskim tik orlenui tiekti kurą, nes taip naudingiau visiems. Mąstyk galva. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, viktorass pranešimas:

 

Yra ten kažkiek tu lengvatu ukininkam, bet jos nėra jau tokios esminės, kad galima būtu teigti, kad ūkininkai gyvena kitu saskaita, tačiau nušviečiama tai kaip gyvenimas rojuje be jokiu mokesčiu ir panašiai, bet taip nėra mokesčiai yra ir ūkininkam ir nieko ten nenuslėpsi, visur buhalterija, saskaitos ir t.t.

Šiaip, regis, gpm galima nuslėpti. Jau esu rašęs, bet galėsiu įkelti nuotraukas, nes ten vieša metinė deklaracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Na cia taip bus nepatenkintu, taciau mes pasirinkome optimalu marsruta, kad kuo maziau trukdytis ir kuo daugiau matytis. Visgi net per du rajonus vaziuosim, o valdzios uzsispyrimas nederinti susirinkimo net suteikia daugiau optimizmo :)

Suderintas susirinkimas apskritai net neatitinka protesto dvasios. Mes gi ne statutiniai kokie, ne kariškiai, a nei daktarai. Susirinkimo laisvę mums garantuoja konstitucija, o ne koks tai šudkaimio meras. Nepaverskit viso to farsu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, dzipas pranešimas:

Na cia taip bus nepatenkintu, taciau mes pasirinkome optimalu marsruta, kad kuo maziau trukdytis ir kuo daugiau matytis. Visgi net per du rajonus vaziuosim, o valdzios uzsispyrimas nederinti susirinkimo net suteikia daugiau optimizmo :)

Pas mus parinktas toks maršrutas, kad visa taurage taip uzkisim valanda laiko, kai per kariuomenės pratybas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, jevgenijus pranešimas:

Tai jau ir pasilinksminti nebegalima... Nu i fig su juo. Pamirštam. 

Šiand skambina man, sako kaip dėl pasivažinėjimo traktoriais? Sakau, nedomina, paskambink kai į Vilnių planuosit, būsiu, nešiu didžiausią transparantą, velevėlę, Leniną, viską ką reiks. Ir tik vėliau pagalvojau, o kas turėtų būt parašyta tuose transparantuose? Kokia žinutė ten turėtų būt? "Mylėkite mus. Supraskit ir atleiskit."? 

geresnio šukio ant transparanto tikrai nesugalvosi.laikayr reiks toki sukeverzoti gal ir furistai mažme smarkiai nerustaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, jevgenijus pranešimas:

Nežinau kaip ten plačiuosiuose Prienų prospektuose,  bet Kėdainiuose nu niekaip neišeis važiuot traktierių kolonai ir netrukdyti eismui. 

 

Žinau baisingai pikta Kędainiu gatve kai tik nuvažiuoju vis po biletėlį policija atsiunčia.kažin kaip su traktorietais ta gatve irgi iš pasalu piškis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, jonasvln pranešimas:

Tiesiog įdomi jūsų nuomonė. Tikrai aš nepavydžiu. Ne piniguose gyvenime laimė. Nerūpi man jūsų hiluxai ar kitas materealus šlamštas. Aš už tai, kad jums visiems būtų gerai ir gyvenime sektūsi, bet tai neturi būti kitų kaina. Galbūt ateis kada laikas kai supras ūkininkai, kad jie ne vieni po saule ir visiems yra sunku, kad ir kokia verslo rūšis.

Ievos sunau Abelį,na turiu aš ta hilux turiu nu bet nesijaučiu šeichu tikrai nesijaučiu.Šiandien net po apačia palindau pasižiurėti kuom ji taip išskirtinė kad visi taip mano darbo įrankio pavydį.

P.s.man prie širdies tie žmonės kurie mano kad toyota mičta idijota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Ievos sunau Abelį,na turiu aš ta hilux turiu nu bet nesijaučiu šeichu tikrai nesijaučiu.Šiandien net po apačia palindau pasižiurėti kuom ji taip išskirtinė kad visi taip mano darbo įrankio pavydį.

P.s.man prie širdies tie žmonės kurie mano kad toyota mičta idijota.

Ne esme kokia masina (asmenine) bet uz kokius pinigus pirkta? uz perteklinius ar uz paskolintus?  Jei uz skolintus,tai ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Ievos sunau Abelį,na turiu aš ta hilux turiu nu bet nesijaučiu šeichu tikrai nesijaučiu.Šiandien net po apačia palindau pasižiurėti kuom ji taip išskirtinė kad visi taip mano darbo įrankio pavydį.

P.s.man prie širdies tie žmonės kurie mano kad toyota mičta idijota.

O as turiu bulka 02 metu, jei nori galim ismainyt - niekam nekliusi, o ir sanarius pataupysi, nes po apacia nereiks landziot ir ieskot ko nera :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...