Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. V formos ziedinis volas, mano galva tobulas, nei kisa nei stimia jos nieko, aukstis hidrauliekai reguliuojasi, man kai smelis ir daugiau zoliu ar siaip labai minksta priekine leksiu eile kisas ir traukia kalna.. siaip tos tolmet mano galva tikrai neblogos. Ir kaina 4m pakabinamu apie 5k gal, galima tokias ir su vaziuokle uzsakyti +2-3k.
 3. neturime gi visi būti tokie kaip tu visumoj esu žiauriai patenkintas galutiniu rezultatu, atrodė po kviečio daug šiaudų, bet kažkaip visai padoriai išsidirbo, aišku vederis su dirbimu savo daro. Kur sustojimai buvo, ten aisku liko kupetukai, bet kitur normaliai Po miežių:
 4. Aš tai jaučiu į tokia žeme sėčiau, lyginimo lenta priekį ir pirmyn. Bet deginti kurą ir dar filmuoti kaip dirba idirbtoje žemėje, tai čia kažkas tokio, ko niekada nesuprasiu
 5. Kai turi 3 metrų, prie 150 kartais noris 4, bet kai sutinki kalną ar giliau suleidi, tai ir 3 ok. Prie 150 tai imčiau 3.5 jei yra, būtų aukso viduriukas
 6. JCB

  Lėkštiniai skutikai.

  Jau demo versijoj matosi volas palankstytas ir dar su šiuo V volu, jei žemė puresnė, pradeda stumt žemes, packer volas neatsilieka.
 7. linas78s

  zieminis rapsas

  Dar yra ir augalų sinergija,ne kiekvienas kaimynas draugiškas,su kitais augalais gali būti daugiau žalos negu naudos.
 8. Šiandien
 9. Kiek suprantu tai šitas 56cm diskais, tai toks būtu normaliai prie 150 aj, nes daug reiškia ir svoris nors padargas ir prikabinamas o šito svoris nėra didelis.
 10. vrimvydas

  zieminis rapsas

  O pupos isgyvens ?
 11. vk_

  Šilauogės

  Medžio granulės gaminamos pjuvenas išdžiovinant ir supresuojant. Kadangi pjuvenos tinka mulčiavimui, tai atrodo, kad turėtų tikti ir granulės. Bet mulčias turi būti purus. Jei granulės sušlapusios išsiskleis ir taps purios - tada gerai, tada jos tinka, o jei jos gulės kaip akmenukai ir nei vandens gers, nei pus - tai tada iš jų nieko gero.
 12. kostela

  Šilauogės

  Ar galim šilauoges mulčiuoti medžio granulėmis ? Skirtomis kūrenimui ?
 13. Tu su smėliu neapsigauk, skęsta jame viskas, ypač kai labai sausa kaip dabar, su volais du kart užsikasiau paskui tik atbulas, šiaip ne taip (6m su 170ag, 6,5t ir dar lyginimo lentos pakeltos buvo). Jei paimsi dvigubą U volą gal taip neskęs ir ne buldozeriuos, gal dar V ir T ring nesmarkiai skęs, visi kiti buldozeriai.
 14. Ukius_bulvinskis

  zieminis rapsas

  Lontrel puikiai susitvarko
 15. Vakar
 16. tai tas skelbimas buvusio agrozaibo jie ten kaskokiu ukrainietrisku turi diskai ant lingiu sake kad geresni uz tolmet as teiravaus 4m pakabinamo tai kaina sake 7500 ukdavidas pirko toki tik prikabinama 5m liktais jis geriau gali papasakot
 17. https://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/tolmet-astat-megatron-skutikai-9371685.html#photo_0 Tai tokio turint 150 ag traktorių geriau nesidairyti? Žemės ne iš lengvujų kalniukų turim.. visa bėda, kad 3 m nelabai yra pasirinkimo iš prikabinamų
 18. Tai gal traktorius per silpnas kad tik 20ha per diena uz 20 jau galima prikabinama 5m paimt bet arkliu reiks apie 200
 19. Gal ir maišau, jei žmogus sako vadinasi žino, tuo labiau jei sakai, kad smėlis...
 20. Nu jo, kiek žmoniu tiek nuomoniu, su 61 diskais tampau 4 metru unia, tai kaip sakiau priklauso nuo žemės, reljiefo, drėgnumo, dirbimo gylio ir panašiai, tampom ji su nh 7060, didžiausiu greičiu esam dirbe 19km bet šiaip mano žemėse vidurkis apie 12-13km lygioje vietoje, jei salygos sudėtingos arba skutame giliau greitis dar ir mažesnis. Traktorius su dubliai. Renkantis reikt žinot ar norėsi tik pabiras daigint ar šiaip negiliai praskust, tuomet 56cm užtenka, jei norėsis giliau reik turėt galvoje, kad diskiniam reikia šiokio tokio greičio, nes jei bus per didelis tai ne kažka ir padarysi o su siauresniu visada galima greičiau važiuot.
 21. Tai tie Rolex taurus visai neblogi? Pirktumet antra kart? Biudzetas kaip ir ribotas iki 20k butu gerai kazka nupirkt, turim lenku Tolmet astat 4m pakabinama, tai su jd6125r atrodo susitvarko, bet greitis iki 10km ir jei leidi giliau jau slopini, bet pakabinamas gal truputi per sunkus ir pakaba lauzo.. tai planas maziau art ir daugiau skust ir set, o su turimu max iki 20ha per diena..
 22. JCB

  Lėkštiniai skutikai.

  Su dubliais gal ir temps tuos pačius 6m, bet vietom gali tekt koja pasispirt
 23. Tie didesni diskai del galimybes meslui iterpt ir kad butu galima iki 15 cm ileist jei daug siaudu kur reikia sumaisyt ar kietesne zeme ar darnas geriau atkerta. 61 brangesni bet tvirtesni ir daugiau ha reikia kad sudiltu, kojos guoliavietes kai kuriu gamintoju jau buna kad deda aukstesnio tvirtumo. 5m tikrai bus gerai,!
 24. nekviesti sveciai apsilanke...kieme elitinis grynaveislis reproduktorius
 25. JCB

  Lėkštiniai skutikai.

  Ant svarstyklių tiek sveria. Su 56 diskais dabar yra, tai didesnių kaip ir nėra poreikio. Reik bandyt galvot apie 5metrus.
 26. Pirkom prie jd 7280, bet kazkaip pabandem su jd 6190 ir viskas tas pats tiek kuras tiek trauka, aisku kalnuose jau skirtumas ir reikia arkliu. Kelis simtus ha su jcb 220 dirbom ir viskas gerai. O pagrinde tos lekstes su nh 7060 dirba. Aisku visi traktoriai su dubliai ir oras teisingai sureguliuotas. Kadangi kelis metus staltech 4 metru nh 7060 nesunkiai vilko ar jd 6930. Tai visai atrode logiska imt 6 metru. 6 metrai tai jau nemazas nasumas 50 ha daznai suskuta jei normali ilga diena 12 darbo valandu. 5 metrai tikrai bus optimalu 170-200 aj traktoriui, aisku jei tai ne valtra:))). Nes skutika 4 metru 13 nagu jd 6930 be problemu kaimynus su valtra 160 oasiskolino ir nepadirba kaista traktorius... ten panasu kazkas negerai su ta jo valtra
 27. Kazka jus cia maisot, zmogus kuris atsake I mano klausima, sake dirba su 6m, mano planas 5m su claasu axiomu 5m tempt lengvose zemele(smelis pagrinde) lygumose, manau turetu susitvarkyti su 61cm diskais.
 28. Na jei pagal konedata tai 7 nesveria, jei 5 metru žiūrėt tai tik iki 56cm diskais, žinoma daug lemia kokia žemė ir reljiefas, nes molis ir kalnai nuima greiti beveik per puse.
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...