Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime

 1. Paskutinę valandą
 2. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tamstos valia, gali vadint nesamonėmis bet kai kuriuose apygardose virš 8% negaliojančių biuletenių nori nenori verčia patikėti tom nesąmonėm.
 3. Andriusfeat

  Strip-till

  Išmokų vertė eurais jau suderėta iki 2027, čia tik eina kalba apie šito voko perskirstymą, na kas nesilaikys žaliojo kurso spėčiau išmoka bus apie 100 evribadžių...
 4. Šiandien
 5. Gintas.

  Strip-till

  Puikiai pažystu tokius ūkelius dažniausiai po jų žemę reikia gaivinti kelis metus nes net pieva neauga. Augina rapsas kviečiai nemažiau 200vm azoto ir kasmet 200-300 fizinių sulfato ir nesvarbu kad žemės našumas apie 30 ir ji linkusi rūgštėti svarbu paskaitė kad Kėdainiai ar Šakiai taip tręšia vadinasi reikia.
 6. Robertas08

  zieminis rapsas

  Rugsėjo pirma savaitė atrodo taip,invigoras kur visiem nedygo tipo
 7. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kokie gali būti sunkumai rimta veido išraiška skleist visiškas nesąmones.
 8. UkininkasA

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Toks kaip Gražulis yra už bet ką blogiau. Tik neišsilavine asmenys gali už jį balsuoti. Gražulis tiesiog manipuliuoja temom, kurios liečia Lietuva ir garsiai rėkauja, neva yra Pasaulio gelbėtojas. Kažką panašaus daro ir garsusis Celofanas.
 9. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Be abejo, neturiu sunkumų. Gražulis Lietuvai šimtą kartų geriau nei mieste rinkta narkotikų propaguotoja Armonaitė. Apie rinkimų klastojimo techniką pateiksiu filmuką, bet kiek žinau tamsta tokių nežiūri, aš irgi, bet kažkodėl netyčia peržiūrėjau. Visgi mūsų mokesčiais išlaikomas nepriklausomybės akto signataras.
 10. jaunasis21

  zieminis rapsas

  Sėjos data kogero rugsėjo pirma-antra savaitė?:/
 11. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  "Blaiviai" mąstantis kaimas vis dar renka tokius veikėjus kaip gražulis. Apie balsų klastojimus norėčiau su įrodymais kad kalbėtum. Neturėtų būti sunku, nes atrodo kad juos turi.
 12. bLiudas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Rinkimai iš esmės nieko nekeičia, jei keistų senai butų uždrausti. Na nebent rinkėjams suteikia demokratijos funkcionavimo iliuziją.
 13. Noreciau pacipuoti jd 6430 premium ir belarus 1025.5 dzukijoje. Gal kas gali ka rekomenduoti ?
 14. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kakaimiškose provincijose daug sunkiau nei mieste klastoti balsus, plius kaimas nuo senų senovės masto blaiviai.
 15. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kelmė, Tauragė kaip ir Kaišiadorys balsuotų dar vis už Brazauską jei galėtų ir šiaip provincijos lemia mažesnę seimo sudėtį, tai kokios politikos žmonės nori dar negreitai bus matyti.
 16. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kur dingo 75 metams įslaptinti KGBistai? Kažkodėl biografijos iki 1990 metų tusčios. Negi manai kad buvę nėra esami ir nieko nedaro?
 17. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kelmeje, Trakuose Mero rinkimai, konservatoriai toli už borto, reiškia,,kad žmones už tokią užsienio politiką nenori susimoketi.
 18. Jeigu permoka kodu 1001 tada užskaitys mokestį paskutine dieną.
 19. Jonas1995

  Už kiek perkate žemę?

  Kur rast pavyzdį grynai sklypui preliminarios sutarties?
 20. Andriusfeat

  Už kiek perkate žemę?

  10 - 30 proc nuo sumos. Neperspaudžiu šitoj vietoj, nes buvo toks atvejis kai stambus ūkis preliminarioj nurodė apie 50 proc. baudą nuo sumos, tai pardavėjai supyko ir nepasirašė preliminarios, pasirašė su manim iš principo (sutarėm 16 proc. baudą). esmė tame kad šita bauda yra derybų klausimas, todėl pasiūlai vienokią sumą ir žiūri kaip pardavėjas reaguoja, jei matai kad visiškai nepatenkintas, tada siūlai mažiau. Tavo tikslas kuo didesnė bauda. Man nėra dar taip buvę, kad kažkas permuštų preliminarią sutartį, jei jau ji pasirašyta, - praktiškai garantuotas kad nupirksi sklypus.
 21. Duncia

  Strip-till

  Pazystu toki ukeli, pries 2 ar ten 3 metus gryzo is norgu. Prisirankiojo zemeles kazkas truputi virs 100 ha. Pasieme aviu del paramos. Susipirko technikos, didziuma paskolos. Dabar tos DGP per 2 m isartos sudaro 60 ar 70 proc. Tai sake jei reiks atset mes viska atgal i norgus.
 22. Vakar
 23. u.k aurimas

  Už kiek perkate žemę?

  tai viskas priklauso nuo sandorio dydzio tarkim perki 10 ha uz 40 tuks, tai faktas kad bauda turi but bent 10 tuks , kitaip jokio tikslo nera is to popiergalio.
 24. axe

  Už kiek perkate žemę?

  kokia suma irasyt kaip bauda? nes gali kitas kaina kilstelti tiek kad pardavejui apsimokes ir bauda kartu su avansu atiduot
 25. u.k aurimas

  Strip-till

  2022 bus 300+ ekstra kvieciai nieko cia blogo nevyksa tik inflecija, jeigu dar tiek pinigu lies i ekonomikos gaivinima eu tai ir 350 pasieks .
 26. Vilius

  Strip-till

  Jei tokios kainos išliktų,2022 butų ok. O su išmokom manau mum pasvajot apie europini vidurki. Paliks tuos pačius 140 jei viska ivikdysi
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...