Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. Vakar
 3. Nieko labai neisskiriu. Ir be to rinktum 50 balu maziausiai, cia skaiciuojant ved kad virs 100k, dar prasom intensyvuma susimazink ir 65 renki, tai jau labai susiprastinai su 45. Nieko neturiu pries gyvulininkus.
 4. Emi

  Pieno kainos

  O pienoveziu skaitliukais ir vairuotojais galima pasitiketi? Pvz pieno kiekis
 5. Gyvulininkas ir 45 balai, tai kuo čia norėjai išsiskirt? Ne ūkininkas esi? Tai apie kokias jūs čia nelygybes kalbat taip ir nesupratau??
 6. Vilius

  SEJAMOSIOS ?

  Chebra net nepasigilinę rašinėja. Čia dvi skirtingos sėjamosios ir technologija. Vieni apie ratus kiti apie batus
 7. Nemažai tiesiog laukė paskutinių dienų. Aš būčiau pridavęs prieš dvi savaites, bet kad jau pratęsė, tai neskubėjau.
 8. Šiaip tai įdomu kokius balus renkantys čia taip ilgai miegojo, kad toks didelis aktyvumas atsirado tik pratęsus paraiškų rinkimą.
 9. vk_

  Šilauogės

  Va čia pažiūrėk rusiškai video apie santykius rūgštinant. Granulėmis parduodama ne sieros rūgštis, o gryna siera. Ši siera nei vandenyje tirpsta, nei iš pradžių rūgština. Ji pradeda po truputį rūgštinti tik tada, kai ją ima perdirbinėti dirvos mikroorganizmai, kurie iš jos ir pagamina rūgštį.
 10. Savas80

  Išmokos 2014-2020

  Prašau atsiliepti ekologinių ūkių! Ar kas jau gavot kompensacines išmokas už ekologinį ūkininkavimą? Gal kas gavot už 100 ha 34 eur? Apie jokias sankcijas nepranešta.
 11. vk_

  Šilauogės

  Lunacy, į tavo klausimą geriausiai gali atsakyti mūsų chemikas Nadh, tikėkimės, kad jis nepasikuklins ir paaiškins. O aš kaip fizikas galiu tik pasakyti, kad chloras iš oksido niekaip neatsiras, ten iškart yra chloridas. Gal ten K2O naudoja kaip tam tikrą kalio kiekio matavimo vienetą?
 12. https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/569e82c0126f11ea9d279ea27696ab7b Parama investicijoms į žemės ūkio valdas 2020-04-01 2020-05- 29 Reiks spet vel apsisukti, tik kaip bus ar tik vienas saukimas ...
 13. Siaip turėtų būti didžioji pagal viską.
 14. Reikia pridėt ne visų, o tų kurie užsiima žemės ūkiu. Kiek balų renki?
 15. pinigų ir pirkimo pardavimo žurnalo kopija,ir dėl artimujų irgi rėikia
 16. zetor1

  Trašų kainos

  Gali buti reiks uzklausti kita kart
 17. ir dar turiu klausimą ar būtinai reikia pridėti artimų giminaičių sutikimus dėl asmens duomenų tvarkymo šiame priėmimo etape ?
 18. ką būtent iš buhalterijos reikia ?
 19. Zvanas

  SEJAMOSIOS ?

  Kiek Lenkijoj tokia kainuoja?
 20. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai tie kur po purvyną braido yra pasmerktieji, laikoma kad toks ūkininkavimas tėra tik hobis, ir tai daro savo noru.
 21. Gunia

  SEJAMOSIOS ?

  Baisiai einama preke turbut.
 22. chebryte,vis dar apie tepala pro duslintuva...nieko dar neremontavau, bet nepaminejau kad dumai melyni,ne juodi,kai duodu gazo dumu nemazai gal kokiu minciu?
 23. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne nuo to, čia pavienis atvejis. Žmonės mato, kaip bagotai gyvena agrooligarchai ir galvoja, kad jeigu jau ūkininkas, tai irgi gyvena taip pat. O kad tas kitas po purvyną braido su guminiais batais - į tai niekas nesigilina.
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...