Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. Pakutkele

  No-till

  Tas vienas važiavimas noraginiu, ant 300ha tai tonos kuro, pats skutikas ir jo priežiūra 100motovalandų, vienas murzius, kurių neina priprašyt ir pasodint už vairo. O svarbiausia drėgmė. Kas dabar sėja prie +28c ir savaitę be lietaus į priekį Jei baisu mzuri, focus yra ir alternatyvų salvis agromasz. Kaimynas pirko sį mėnesį, pradzia su mano mzuri.
 3. Pakutkele

  No-till

  Eina sėt be diskinio. Aš žiūriu į ateitį, jei draus glifosą. Plius išmaišau ražieną ir sėju, nuo to pačio krašto iš kurio patogu sėt. Negadinu struktūros, kurią formuoju. Nežinau, kodėl toks nusistatymas, prieš papildomą dirbimą tavo. Kol nesusidūriau praktiškai, tai ir as sakiau, kad nesamonė. Šiemet buvo sausa, palijo prieš pjūtį ir sukilo visokios žolės. Kuliant jos buvo kelių centimetrų. Gavo saulės, vandens po 2 sav. Jos 30-40cm. Dabar naudoju glifosą, kas man belieka. Skutiko neturiu.
 4. ceck

  Vasarinis rapsas

  žieminis šiemet 3,8t sakyčiau mažoka
 5. kestoxs

  KVIETRUGIAI

  Sėklos dar neturiu
 6. JCB

  KVIETRUGIAI

  Po ateinančio savaitgalio.
 7. WYCKA/

  Vasarinis rapsas

  Oho pas mus ziemini 3-3,5 graibe mano vasarinis dar stovi bet ten ne stebuklai labai dziaugtaus jai gautus bent 1.5
 8. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Ponia frau jau istorija, o nauja valdžia gali ir nevaidint gerojo Europos policininko rolės. Žiūrėk kok šaršalas kilo rusų propagandonų tarpe, kai Vokietijos spaudoj pasirodė pasiūlymas naikint Kursko mūšio memorialą, nes dokumentai rodo, kad ten nebuvo jokios karo baigtį nulėmusios legendinės rusų pergalės. Atvirkščiai, ten rusų tankai gavo į kailį nepadoriu skirtumu. Žiūrėk ir išsigydys vokiečiai savo baimes. O diedukas kabajus ne pats į postą užlipo, ne pats ir nulips. Tokia jau ten tvarka nuo seno.
 9. Lapai dar žali, bet burbuolės jau tokios neblogos, manau rugsėjo vidurį ar šiek tiek vėliau imsim tą darbą.
 10. Šiandien
 11. Brukshnys

  KVIETRUGIAI

  Kada planuonat seja pradet kvietrugiu?
 12. Pasėjam javus ir į kukurūzą greičiausiai. Dar reik tranšėją padidint, nes vaizdas toks, kad bus daugiau nei pernai iš to pačio ploto. Kitų veislių pas kitus, jau nemažai lapų padžiūvę.
 13. Bulvinykas

  No-till

  Jei neina sėt be diskinio, tai tada yra aibė sėjamųjų, kurios padarys darbą pigiau ir greičiau.
 14. ceck

  Vasarinis rapsas

  iš akies spėjau 2,5-2,7 bet ryt bus visas ant svarstyklių,bus tiksliai aiškus
 15. Gunia

  Vasarinis rapsas

  wou..gers derlius
 16. Sužydėt jau nespėtų. Pasėti dobilai su 5% svidrės. Sunku gaut sėklos ne sezono metu iš ne parduotuvės. Privoluota ir laukiam derliaus.
 17. Newholland t7030 meta koda 16130. Ir sustoja kondicionierius. Kame beda? Puse dienos kaip pirty sedejom
 18. ceck

  Vasarinis rapsas

  nukūliau vasarinį rapsą,manau po 3 tonas biro,jei aliejus geras
 19. Liucerna jau vėlu sėti ji turi sužydėti, o šeip pats sėjau šiemet pabandymui 6ha rugpjūčio 18 bus matyti
 20. Turiu įtarimą kad ir arciau vidurio
 21. Pakutkele

  No-till

  Matos, kad nesėjas mzuri. Sėtai antras metas žinotum, daugiau. Ne visus laukus eina įstrižuot, kaip rekomenduoja, sėt tiesiai pagal buvusias eilutes ir nekazką. Jei uždraus glifosą, tai bent diskiniu sekliai pralėkt galima. Niekas nekalba apie gilų lėkščiavimą. Antra tos ražienų akėčios ne iš gero gyvenimo atsirado... Trečia. Jei nežadi atsėliuot kviečių tai ir crosscutter nereik. Aš atsėliuoju. Rapsui šitie gniutulai netrugdo, kviečiam trugdo.
 22. Pakutkele

  No-till

  Crosscutter ir dirba nuo 1-5cm, tos akėčios tai visiška nesamonė, dirba tokiu paciu gyliu, o sudygusių žolių tai nenaikina, tik paruošia netikrą sėklos guolį. Crosscutter kita kalba. Per anksti, tai kada laikas? Ir išvis pasiskaityk anglų ūkininkų forumą, niekas vienos mzuri nenaudoja. Paskaitės išsižiosi, kad ir su freza po trijo dienų sėjimo frezuoja.
 23. Pakalbink ir kitus , nejau nė viens neužsijmtų . Jei jau visai nieko nerasit kas tvarko , kada ištaikęs laiko man iki Šaukėnų sen. jį atitarabanyk , kokiai porai savaitėlių paviešėt . 100% garantijos neduodu jog sutvarkysiu , nes nesu irgi tokio dar čiupinėjęs , bet kaip sakoma , pabandyt sugriešyt nagai visad niežti
 24. DariusG

  Česnaku auginimas

  Gal kas nors išnuomotų česnakų sodinamąją Panevėžio apskrityje.
 25. Ar galima glifosuoti laukus kurie palikti razienos per ziema
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...