Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. Augunstas

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  reikia 60ag ,vien sienavimui gal ir gana tu 35 ag o jei presas ar arimas ir mazoka
 3. armins

  žiemkenčių buklė

  Siemet irgi pirmi metai, kai atseliuojam viena lauka. Jokio skirtumo nematau sudygime, tarp atseliuotu ir ne. Tiesa, seta i skutima po diskinio ir tarpe dar spejo uzaugt zirniu ir pupu zaliai trasai.
 4. amsve

  Išmokos 2014-2020

  o man kazkodel nuo lapkricio 2 dienos pasidare
 5. arciu555

  Fendt traktoriai

  Autogide atgime aferistai is Anglijos,yra prideta traktoriu labai gerom kainom.
 6. u.k aurimas

  žiemkenčių buklė

  as daznai uzmetu salietros bent po 100 kg ha kur atseliuoju.
 7. Augunstas

  Grūdu kainos?

  Kodel baisine kaina miezu ?
 8. virgis807

  Išmokos 2014-2020

  man jau ibiro ,kaip is gausybes rago
 9. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Na, is rudens neregistruotas.
 10. drapox

  žiemkenčių buklė

  Nežinau apie kurį čia ūkį eina kalba, ne vienas pas mus panašus yra. Tik supraskim, kad ūkis tikrai galėtų tęsti veiklą jei tik norėtų. Parduotų vieną kitą ha ar technikos ir problemos išspręstos, nebus gi skolos dešimtim mln. Yra vienas ūkis kur ūkininkui gal 80 m, tai čia jau aš gerokai jaunesnis kartais pagalvoju ar ne laikas sustot ir ramiai pagyvent, o tokiam amžiuj manau tai normalu. Gali būti įvairių priežasčių, amžius, ligos, šeimos problemos, paveldėjimo nebuvimas ir tt. nebūtinai tuoj bankrotas dėl ūkininkavimo. Prie to paties. Pirmą kartą per 30 m atsėliavau vienam lauke kviečius. Visi sudygę normaliai, o tas laukas labai sunkiai kalasi. Ką darot kas atsėliuojat, gal užmetat azoto po kokia 30 - 40 VM, kad pagerint sudygimą ?
 11. Šiandien
 12. Karsonas

  PLŪGAI

  Paskutinę pievą laidoju 4x4 overum 23 cm.
 13. vrimvydas

  Baltoji garstyčia

  as pabandziau su Väderstad CrossCutter . Super gavosi . Beje jei kam reikia galiu pasiuliti pirmos kartos CrossCutter uz puse kainos
 14. JCB

  Purkstuvai

  Čia vienareikšmiškai kitą reikia žiūrėti.
 15. Witalikas

  Baltoji garstyčia

  Tikrai ne. Visu pirma cia garstukai, antra zmogus bala issikase ir paliko per vasara, tai garstukai suzele kaip turi but. Dabar prase aparti, cia koki 60aru. Tai va, prigauti gerai
 16. grazbek

  Grūdu kainos?

  tik pinigus į prieki tegul sumoka.su kiaulėm šiemet nekas kaina sukasi apie 1 eura už kilograma gyvo svorio.tai yra savikaina gal netgi žemiau jos.Kukuruzu pasiulymai jau yra juju kaina šiandien yra apie175-180euru už tona.ir jie bus pas mus lapkričio pirma dekada.
 17. panjabis

  Baltoji garstyčia

  O tai ka reikejo daryti, kad galetu kitamet seti?
 18. linas78s

  Baltoji garstyčia

  Kiekvienas darom kaip mums atrodo geriau bet ar dirvai geriau tai dar klausimas,bet ištvers ta dirva:) šitiek metų ištvėrė.
 19. Dariulis

  žiemkenčių buklė

  Turbūt kalbi apie ta ukininka kur su T-150 ir DON visa zeme dirbdavo 800ha? logiska visa rusiska technika, samdomų apie 20 zmoniu.. tai pavargsti kariaut manau.. ir su technika ir su zmonem...isnuomojes zeme manau geriau pagyvens, pagyvene zmones negu dirbs iki paskutiniųjų, logiskas spredimas. P.S tema apie zieminius kviecius
 20. Sauklys

  žiemkenčių buklė

  Ar galima naudoti herbicida Sekator rudeni?
 21. Arunas S

  žiemkenčių buklė

  09.11 seta, NPK deta 250kg, ar pavasari verta koki 100x150 NPK 16 uko? Zinoma viskas bus aiskiau po ziemos
 22. Vakar
 23. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Man artimas pats maloniausias darbas. Gaila kad jo nebeturim pas savę. Apie bulves daug ne auginam tik savom reikmem, bet kokie 5 mažiausiai metai joms nearta, auga kaip augę. O dabar apie tą filosofija. Kokiu gyliu arėt? ps. As ne agronomas chemijos neišmanau. Nepasakyčiau kas NPK yra ką ūkininkas turėtų žinoti, tam yra agronomai konsultantai. Man mechanika prie dusios, tai man technologiniai dalykai aktualiau padaryt kuo geriau. Bet ką ardamas blogai padarei kiekvienas truputy pagalvojęs turėtų atsakyti. Vėl čia manę visaziniu uzvartys ir prakeiks, bet užtarėjų panašu yra čia.
 24. Zim511

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Kur tas palėsis.. ? Rulono vidurį ? Išorėje ?..
 25. Bulvinykas

  Baltoji garstyčia

  Ne augalai čia svarbiausia. Svarbiausia yra dirva, dirvos gyvybei reikia anglies, kad mikroorganizmai galėtų daryt savo darbą. Dėl to svarbu C/N santykis. Tada užsikuria visas fabrikas. Mes šiemet ir bulvėms nearėm dirvos. Aš galiu suprast tuos kurie aria - tai yra paprasčiausias būdas paruošt dirvą sėjai. Ne visi turi galimybę neart. Bet kad garstyčia ant viršaus duos daugiau naudos, nei pakišta po velėna - faktas.
 26. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  Ūkis vienas seniausių Lietuvoj, o priežastis mes galim tik spėliot, nes į kito kailį neįlysi ir dabar tai jau neturi prasmės.
 27. viktorass

  Baltoji garstyčia

  Tai pasidalinkit ta filosofija nes dabar neaišku ka su ta garstyčia daryt, tuojau traktoriaus veidrodžius sieks.
 28. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Klysti, ir labai. bet kaip jau ir minėjo kiekvienam sava filosofija.
 1. Įkelti daugiau
×