Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. Sveikas, ir mane domina šita smulkių sėklų sėjamoji, ar gerai sudygsta žolė tankumas, tolygiai, nelieka nepasėtų tarpų? Kaip sekasi sėti per vėją, ar per vėją nesėji? Ar įmanoma nustatyti norma ir ar verta pirkti šitą daiktą žolės sėjimui (sėčiau apie 20 ha pievų) Ją naudočiau traktoriaus priekyje sėjant grūdus.
 3. Sveikas, temoje apie žolės sėjamasias radau tavo įrašą su nuotrauka, norėjau paklausti, kaip sekasi naudotis šita smulkių sėklų sėjamaja, ar gerai sudygsta žolė, tolygiai? Kaip sekasi sėti per vėją, ar per vėją nesėji? Ar įmanoma nustatyti norma ir verta pirkti šitą daiktą žolės sėjimui (įsėliui). Tel. Nr. 869375919 ūkininkas iš Platelių
 4. Brukshnys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Situacija perprast sunku. suzadetinei medikei turejusiai kontakta su tiesioginiu covid-19 ir paciai jau turinciai simptomu reikejo laukt 4d kol apskrities centre atidarys mobilu punkta (nes kitaip neima meginio, neleido i vilniaus mobilu punkta varyt ar kita). galu gale penktadieni ryte pridavus megini 8 ryto vis dar nera rezultatu. Siauliu meras atbuves karantine 14d be simptomu pasitaria su ligonines diriku ir nusprendzia kad jam irgi reikia pasidaryt tyrima pries griztant i darba. penktadieni pasidaro, o sestadieni jau turi atsakyma. teigia as jokios eiles neuzimu
 5. cia jau kaip kam, jeigu su rusiskom lekstemis, tai jau geriau iskart arti, daug graziau susiaria, bent musu kraste jau niekas su rusiskom nelenda. su naujais skutikais nezinau, su jais gal ir verta
 6. Šiandien
 7. pauliens069

  Dažai/dažymas ž.ū. technikos

  Prieš pat dažant nupučiu su 646 skiedikliu pulverizatorium
 8. Nu kažkokį stresiuką vistiek gauna augalas. Pas mane kas irgi padegino.
 9. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Galimybes ne vienas politikas pajautė, skvernas prisijungė tik jis vadas ar patarėjas Verygai taip ir neaišku, mėlynoji tumba išlindo iš daržo, irgi sunku suprast ar kad jos nepamirštų kaip politikės ar kad pinigais pakvipo. Dar sunkiau suprasti opoziciją vaikančią lėktuvus skrendančius iš Kinijos, nors tie tai jau 3 metus užsiima neaišku kuo.
 10. tomms

  zieminis rapsas

  Kasą laistot rapsui? Nesinori nudegint jų šiuo metu...
 11. ir ka tai duoda greičiausiai nieko tik akiai nemalonus vaizdas.
 12. Del to si sezona ir atsisakiau kaso. Nes baisu buvo, kad padeginti galeciau.
 13. Tam video nesimato, bet pas mane gerai įsižiūrėjus net matosi kur čiurkšlės praėjo.
 14. Donatas

  Vynuogės

  Sveiki kaip sekasi? Norejau pasidometi gal kas idomunui esat nusipirke is maximos pries keleta metu vynuogiu sodinuku? Kaip auga pas jus? Pernai jau valgem zalias. O tos melynos tai issalo ar pan... Dar norejau paklausti gal kas jei jau pirkot gal uzsiraset kokios ten veisles galejo but? Nepasizymejau ir dabar nezinau kokia ten veisle gakejo but ....
 15. as tai sakyciau cia daugiau salnos, nes pas mus panasiai galiukai pakirsti, o jokio KAS nelaistyta
 16. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir taip žiūriu ir anaip... WTF is this?! Tuoj pereisim į triženklį naujų atvejų per parą skaičių, o veryga tam momentui kas jau bus? Generalisimus? Rock star? Kam krizė, o kam galimybių metas?
 17. saunuolis ukininkas kad ikele tokius filmukus.
 18. sena pieva atnaujinant ar verta is pradziu sudirpti su lekstemis o paskui suart
 19. virgis807

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Lenda sukos čia tikriausia tie kur iš karantino .Parašysiu ir aš jiems kokia nors pasaka iš norvegiško norvegiškai.
 20. dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Sukos aferistai i dienos sviesa lenda?
 21. virgis807

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Va kokia įdomia žin. gavau reiks gražu teksta sukurti atsakymui--"VIRGILIJUS, „Smart-ID“ jūsų „samsung SM-J510FN“ nustos galioti 2020.04.28 16:53 UTC. Atnaujinkite paskyrą atsidarę „Smart-ID“. Turite 2 paskyras: galite toliau naudotis kitomis paskyromis. Daugiau +3706704180."
 22. Vakar
 23. Schemos neturiu, bet gali pabandyti prasiardyti plastmases ties galine dešine kabinos stoike. Ten į saugiklyną eina stora pynė laidų. Man buvo prasitrinęs laidas ir traktierius liko stovėti vidur kelio. Pasak servisinio, ta minkšta vieta įvairiausių problemų pridaro.
 24. Kaip kalibruojasi T7.200 power command , greičių dėžė nes ant karšto reversas be sankabos nelabai graži junginejasi? Ar visi new holandai su adblue taip sunkiai nuo pradžių kelia apsukas su apkrova ?
 25. Sveiki, gal kas turit john deere 6930 elektros schemas? Nes bestovint dingo visos šviesos, saugiklis nudega iškart įdėjus.
 26. audrius0322

  Skiltis chemijai

  33,70 eur/kg. už grynus
 27. axe

  Skiltis chemijai

  kiek medax max kainuoja gal mazdaug zinot?
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...