Jump to content

dumoju

Nariai
 • Pranešimai

  1.645
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

dumoju paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 20

dumoju paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie dumoju

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.12.01

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

1.982 profilio peržiūros
 1. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Keistuolis tu žmogau. Atiduok savo klientus ūkininkus kitai įmonei, jei tau vargas, o geriausia, perleisk įmonę konkurentam, nes taip ekonomiškai naudingiau. Gal leiskim tik orlenui tiekti kurą, nes taip naudingiau visiems. Mąstyk galva.
 2. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kieno kaina mes gyvenam ir iš ko ir ką atimam? Tu man dar neatsakei apie įmonės turtą, nuo kurio ji netaiko atskaitymų. Nekalbam kas gerai gyvens po ūkio likvidavimo. Po normalaus įmonės uždarymo tavo savininkai gyvens dar geriau, o dabar jiems leidžia tuo turtu mažinti pelną. Tai jie matai kitų sąskaita begyvena?
 3. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ponas misteri skaičiuotuve, jeigu kas ir yra finansiškai neraštingas, tai tik tamsta. Tavo biznyje "pirkti-parduoti" didelio kapitalo bei investicijų nereikia. Pabezdėjai apie perkamą techniką, bet svarbiausio klausimo, mūsų darbo įrankio - žemės, nepalietei. Jos yra tiek kiek yra, tad visi norintys ją dirbti turime sutilpti po ta pačia saule. Perkame ją ir brangiai. Kol vykdoma veikla, šiai dienai, jos atsiperkamumas mažas. Kodėl savo prekių sandėlį ant nudėvimo turto pastatęs? Mes tai negalim. Neturim atskaitymų ten kur jūs turit ir dar p**** protą viešai. Man nusiš*** ant tos tavo veiklos. Jūs su**** asfalto žmonės niekada nesuprasit kaimo žmonių, ir kas palaiko gyvastį kaime. Rozetę bute prisisuk, kaži sugebi, ar žmona už elektriką?
 4. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Būtinai to reikia.
 5. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasidomėjau šiuo klausimu. Nuo GPM niekur nepabėgi, tačiau nuo Sodros taip.
 6. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia pats protingumo principas. Jeigu taip, tai ir bakus reikia išsiplauti
 7. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kodėl to žalio nepilt? Akcizą dalinai mokam, tai nematau nieko tame blogo.
 8. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jo, tu teisus. Atsidaręs buvau projektą, kuris buvo nepatvirtintas. Apsisapnavau Nuo šiol naudoti nudėvėtą turtą nebėra prasmės.
 9. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pvz. 2018m priimta mokėti buvo nuo 28 VDU, tačiau neapmokestinama 14VDU. Už 2019m nuo 43 VDU, tačiau neapmojestinama 28VDU.
 10. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bet neapmokestinama riba pakeliama 2019m nuo 14 VDU iki 28 VDU. Iš esmės mokėsim tą patį, tik nuo 2020 lubos didėja. Pataisykit jei klystu.
 11. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ne tai, kad nenori, bet kreditoriai neleidžia.
 12. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dėl formato - diskusijų klausimas. Tik palyginu mokesčius, kas visiems aktualu šiai dienai. O būdų turtą valdyti yra įvairių.
 13. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Visada lyginam kuo panašesnius dalykus. Tad šis MB variantas puikiai atitinka vidutinio ūkio poreikius. Pateikdamas savo pavyzdžius dramatizuoji bei neteisingai informuoji. Priminsiu dar kartą, MB savo narių turtu neatsako, kapitalo nereikia. Tas labai svarbu. Ir, manau, užtenka gilintis į tą temą. Mus nori drožti labiau nei kitą panašios apimties verslą.
 14. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Yra fantastika ir yra įstatymai. MB iki 300k eur pajamų ir iki 10 darbuotojų moka 5 proc. pelno mokesčio. MB vadovo atlyginimas neapmokestinamas nei VSD, nei PSD, susimoka tik 15 proc. GPM. Tad neklaidink žmonių.
 15. dumoju

  No-till

  Auginam tik daugiametę. Esam auginę ir vienmetę. Tiek masės daug, tiek šaknynas galingas
×
×
 • Create New...