Jump to content

dumoju

Nariai
 • Pranešimai

  1.945
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  10

dumoju paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 1

dumoju paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie dumoju

 • Gimtadienis 1986.12.01

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • Miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

3.095 profilio peržiūros

dumoju pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

342

Reputacija

 1. dumoju

  žiemkenčių buklė

  Jei erkutės, reikia akaricido. Tikrai tokį naudojai?
 2. dumoju

  žiemkenčių buklė

  Nebūtinai amarai, gali būti ir erkutės
 3. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bet sąlygas paramai atitiko? Atitiko. Ties tuo ir turėtų istorija pasibaigti sąlygų sudarytojai kalti, o ne jų naudotojai
 4. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Truputį juokingai atrodo. Valstybė savo sprendimais sudarė sąlygas remti verslą pandemijos metu, nustatė kriterijus, sąlygas pagal kuriuos buvo galima tą paramą paimti. Tai jūsų manymu reikia bausti tuos, kurie pasinaudojo ar davė? Debilizmo viršūnė atiminėti, tai ką teisėtai davė. Kitas dalykas. Pradalinti pinigai su misija ne tik verslui gyvuoti, bet ir pinigų cirkuliacijai didinti, kad imtų ir nesustotų viskas. Pavyzdį jau turėjome.
 5. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kombinuoja visas pasaulis, mažiau ar daugiau visi. Nereikia prikaišioti sovietmečio. Čia ne sąžinės reikalas. Visi norim gyventi geriau. Daugiau lieka man, daugiau liks ir mano darbuotojui, jeigu nosies už kampo nekrapštys. Abu būsim patenkinti. O į lovį jei daugiau pateks ir nuipirks už tuos pinigus vienu sraigtasparniu daugiau - nuo to laimingesni nebūsim nei aš, nei tu.
 6. Eigoje turėtų Sodros įmokos už 2020 m koreguotis dėl karantino.
 7. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nieko nėra geriau, kai bando žemdirbiai išgliaudyti viruso tyrimų patikimumo rebusą. O kai pasijungia kirpėjos, statybininkai, tai išvadas nesunkiai galima pasidaryti. Su Šv. Velykom. Puiki proga pradėti šiandien nuo balto lapo. Pasitikėkim mokslu ir nuo to bus visiems tik geriau
 8. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jūs čia pastoviai prikišat tuos Sorošo fondus. Aš tik dėl jų galiu pasidžiaugti. Paauglystėje, būtent jų pagalba pradėjom pamatyt kaip atrodo vakarai. Teko atstovauti kelioms jaunimo organizacijoms, apart paramos visokiems tų dienų projektams, kad galėtume išvažiuot ir pamatyt kaip pasaulis atrodo, nebuvo nei kokių verbavimų, nei kažkokio spaudimo mokė mus būti laisvais žmonėmis. Apie žurnalistiką, aišku, sunku kalbėti, bet abejojuar kas buvo kitaip. Tik gero burbulo pūtimas.
 9. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mane tenkins ir 50proc. vakcinuotų. Kiek dabar tokių yra? Pasikartosiu, mane užknisa dabartiniai ribojimai, bet kokia tam alteenatyva?
 10. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jeigu tau nieko, yra kam labai. Pagal tavo logika, galim ir greičio ribojimus nuimti, ir ginklą leisti kiekvienam įsigyti... Liūdna
 11. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kiekvienas nori gyventi kuo ilgiau, ar lėtinė liga, ar ne. Atsirado zaraza trumpinanti gyvenimo trukmę. Sveikas žmogus nėra svarbesnis nei sergantis.
 12. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia ne negatyvas, o realus tikėtinas scenarijus, jei nebūtų imtasi jokių priemonių susidariusiai situacijai spręsti. Kas liečia žmonių sveikatą, jokių GAL nėra ir negali būti.
 13. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tu realią situaciją ligoninėse matei per piką?
 14. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mes ne apie spėjimus kalbam, o apie sprendimus. Spėjimus bus galima į knygas surašyti ir sudarinėti tyrimų komisijas seime po 10 metų. Žmonės serga ir užsikrečia DABAR
 15. dumoju

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Neskubant skiepytis ir atlaisvinus visus galus, gali nesulaukti eilės į reanimaciją. Sakai čia išeitis? Taip ir nepasakai, kas būtų efektyviau. Visus ta situacija užknisa, bet o ką kitaip?
×
×
 • Create New...