Jump to content

dumoju

Nariai
 • Pranešimai

  2182
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  17

dumoju paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 14 2023

dumoju paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie dumoju

 • Gimtadienis 12/01/1986

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • Miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

3661 profilio peržiūros

dumoju pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

492

Reputacija

 1. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Kalbama, diskutuojama normalia ir argumentų kalba seniai. Raštų prirašyta krūvomis - pilni stalčiai tik skaityk ir įgyvendink. Parašyta ne tik kas netinka, bet surašyti ir siūlymai, kaip tai būtų galima išspręsti, tačiau kad įgyvendinti tai kas surašyta reikia mylėti žemės ūkį, o ne jo nekęsti. Gražios kalbos baigėsi. Šiandien pasiektas kritinis taškas. Reikalavimų sąrašas aiškus, tik reikia politinės valios juos įgyvendinti. Turim tų kalbančių argumentuotai atstovų, bet kas iš to? Pereitą savaitę ministras mobilizavo visus savo draugus ir užylė žemės ūkį srutomis, kad visa ko kenkėjai ir teršėjai yra ūkininkai. Bandoma mus toliau menkinti ir rodyti iš blogosios pusės. Kad samdyti komunikaciją, kuri paaiškintų ir paneigtų tas srutas, reikia didelių pinigų. Pinigai yra mūsų trūkumas. Reziumuojant, privalome kovoti taip kaip galime. Vilties, kad normalaus proceso eiga kas nors spręsis - vilties nėra. Turim važiuoti. Kito varianto nebėra.
 2. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Dėl pjautynių tarp savęs. Niekas pjautis nenori, tačiau yra organizacija pavadinimu rūmais, kurie nori tempti kaldrą į savo pusę, kai visai kiti nudirbo visą darbą. Konferencijos rengimas prieš pat laužų akciją ir bandymas paimti visą žiniasklaidos dėmesį "ant savęs" taip parodant, kad jie organizatoriai - mažų mažiausiai žema, amoralu ir nepagarba. Taryba atsirado būtent dėl to, kad esama rūmų vadovybė projektavo nešvariais žaidimais užsiiminėjo nuo seno ir net rinkimuose į pirmininkus sugebėjo pradanginti vieną lemiamą balsą. Turim tai išsikuopti, nes toliau taip eiti nebegalima. Rūmai prival keistis. Šiai dienai pakeisti rūmų galvas trukdo tos pačios esamos galvos
 3. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Apie daugiametes pievasprirašyta, pridiskutuota kiek tik nori. Paaiškinta situacija ir ko norima, tačiau išlendate ir bandote vėl iš naujo pradėti eskaluoti tą temą. Daugiamečių pievų Jūs netrite ir neturėjote. Jums atsakymas - įveskite į google.lt paieškos langelį: daugiamečių pievų problema. Ten gausite visą informaciją, kas negerai su jomis. Siūlau patikėti kolegomis dėl problemos sprendinių ieškojimo ir patikėti jais bei jų analizėmis. Įdedu duomenų iliustraciją. Dėl kuro.... Padangos permontuoti negalima nuvežti su ūkio transortu legaliai įpylus "žalio" neįmanoma. Logiška?
 4. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Štai tau geras pavyzdys, kokie jūs apgailėtini....
 5. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Didžioji dauguma elevatorių naudoja SND. Vidutiniškai grūdų džiovinimo įkainį tai kelia 0,3-05 eur/t/proc. Netiesiogiai tai palies visus grūdus vežančius į elevatorius.
 6. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Laužai ne dėl miesčionių, o dėl mūsų pačių. Tai tik pradžių pradžia. Akcija skirta mūsų bendruomenės telkimui, derinimuisi prie laužų sekančiai akcijai, ir Vyriausybei su žinia, kad mes netylėsim ir pradedam savo akcijas. Pamąstymui, jeigu mes negalime užkurti net laužo, tai kokios perspektyvos judėti link Vilniaus?
 7. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Pauliau, nieko asmeniško, bet tu pats buvai politiniame poste. Keistai skamba, kai sakai, kad klausi pats būdamas jau politiku politiko, kodėl Valstybėje nėra ūkiško požiūrio. Jau vien keistai atrodo, kad pačiam tokie klausimai kyla.
 8. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Klausyk, Pauliau, kalbi apie tylą... Jau pakankamai pritylėjot ir būtent tada, kada jums reikėjo garsiai kalbėti. Apsauginių juostų ir zonų prie paviršinių vandens telkinių derinimas buvo numestas ŽŪR, jūs pratylėjot ir net nesureagavot. Apie tokią tylą kalbi? Jeigu jums žemės naudojimo apribojimai yra normalu, tai ties čia diskusija su tavimi ir baigiasi. Sėdint ten kur tave tave myli pinigais ir tu ten turi daryti taip kaip reikia, kad ta meilė nesibaigtų, nėra sprendimas. Kas liečia sprendimus dėl protesto akcijų, formas ir panašiai - skonio reikalas. Vokiečiai kabina tuos pačius guminius batus ant kelio ženklų ir t.t. Supratau tavo idėją, kad geriau padaryti didelį stalą sukviesti valdžią prie jo ir su jais gerai pabaliavoti? Asmeniškai nesitaikoma nei į vieną ir nei vienam nėra ko įsižeisti. Jeigu jau yra tokių įžeidžių ir priimančių asmeniškai - siūlau keisti profilį, nes panašu, kad ne savo rogėse sėdi. Negali nuo vieno įsižeidusio kentėti du šimtai tūkstančių. Taip neveikia demokratija ir tada nereikia jos vaidinti ir imituoti. Screen_Recording_20230324_054539_YouTube.mp4
 9. dumoju

  Ūkininkų protesto akcijos

  Sarkazmas tau nesvetimas. Pats puikiai žinai problemas, dėl kurių einama streikuoti. Nereikia čia mums bandyti vaidinti kažkokius mokslininkus ir įtikti poniai valdžiai su reikalavimais, kokių jie tikisi, ir dar įteikti pasiūlymus, kaip išspręsti. Siūlymų ir sprendimo būdų kiekvienam klausimui prirašyta n plius k, tik gaila, kad jie stalčiuje giliai arba, greičiausiai, šiukšlinėje. Su mumis turi skaitytis, nesame kažkokie atmatos. Kokie sprendimai priiminėjami, kaip kad plačiau paskleistas priimtas įsakymas dėl žemės ūkio gazolio naudojimo griežtinimo, o kur dar kelių mokestis nuo naujų metų, kai neturint euro sertifikato gali tekti susimokėti už senesnę fūrikę ir 3k eur. Esmė, mums ūkininkams susivienyti, pamiršti bent laikinai lokalius nesutarimus ir bandyti siekti bendro tikslo - pradžiai pakurenti laužus, o vėliau judėti link Vilniaus. Laužai tik pradžia...
 10. Gerbiami ūkininkai, žemdirbiai. Kviečiu visus vienytis dėl bendro tikslo! Nuo seno laužai buvo uždegami, kad įspėtų apie pavojų, padėtų susitelkti ir apsiginti. Ydingai vykdomos, nenuoseklios ir vienpusės žemės ūkio politikos iššaukti neigiami padariniai ir iš to kylančios problemos gula ant žemdirbių pečių, o visa LIETUVOS VISUOMENĖ už tai moka vis brangiau ir brangiau! Atėjo laikas VISIEMS susivienyti! Kviečiame visus žemdirbius vienytis ir 2024 M. SAUSIO 8 D. savo laukuose, prie pagrindinių kelių, laikantis būtinų saugumo priemonių, UŽDEGTI LAUŽUS! TEGUL VIENU METU LIETUVOJE DEGA ŽEMDIRBIŲ VILTIES IR SOLIDARUMO LAUŽAI! Mes, žemdirbiai, manome, kad šalies vykdoma politika turi mums visiems užtikrinti ginti savo teises ir jaustis reikalingais savo šaliai ir jos visuomenei! --- Laužai - tai pirmasis protesto akcijų etapas! Vėliau planuojamos kitos akcijos Vilniuje, pasitelkiant žemės ūkio techniką. --- Laužų uždegimo akcija siekiame visuose rajonuose matomose vietose, pvz. prie pagrindinių kelių sutartu laiku (14 val.) užkurti bent po vieną laužą. Kuo daugiau uždegsime laužų, tuo didesnę vienybę pademonstruosime. Rekomenduojame į laužų deginimo vietą, jei yra galimybė, suvažiuoti su žemės ūkio technika. Techniką pastatyti kuo dešiniau šalikelėje, aikštelėje ar ant lauko, jei yra galimybė, būtinai laikantis visų saugumo reikalavimų ir kelių eismo taisyklių. Būtina turėti liemenes. Traktorius palikti su švyturėliais ir avariniu signalu. --- SVARBU: Laužus uždegti ir deginti tik griežtai laikantis reikalavimų! Laužą galima deginti ne arčiau kaip 30 metrų iki pastatų, inžinerinių statinių, 100 metrų iki miško ar durpyno. Saugiu atstumu nuo kelio zonos. Dūmai negali sklisti link gyvenviečių. Negalima deginti dažytos, lakuotos medienos ar kitų nedeginimui skirtų daiktų (arba galima deginti tik organines medžiagas). Rekomenduojama šalia laužavietės turėti talpą su vandeniu.
 11. dumoju

  ar reikia kam atkurti pievas

  Ministerija tegul pabaigia sutvarkyti 2018m referencinius, nes ten dar yra ką nuveikti. Keičiant apibrėžimą, pagal jį perskaičiuojami referenciniai metai. Ministerija pasirinko tokias sankcijas, kokios yra taikomos visoje ES. Nėra čia kažko išskirtinesnio. Kad masinis DGP atkūrimas yra ne išeitis, manau, visi suvokia. Jei uoliai atsėjinėsime, tai problemą nukelsime į ateitį ir vargsim toliau.
 12. dumoju

  ar reikia kam atkurti pievas

  Kas buvo žalinime, tas dabar baziniuose reikalavimuose. Šiemet buvo išimtis dėl 4proc. negamybinių plotų, kitais metais to nebebus.
 13. dumoju

  ar reikia kam atkurti pievas

  Tokia logika, jau pernai būtų reikėję atkurti, nes skirtumas tarp 2015m ir 2022m 100 000ha.
 14. dumoju

  ar reikia kam atkurti pievas

  Nesutiit ir griežtai. Jokių pinigų kompensacijom nenumatyta. Jei žemė dirbama ir priverstine tvarka įdeda spec.sąlygas jum nesutikus be kompensacijos, tai jau verta konstitucinio teismo.
 15. dumoju

  ar reikia kam atkurti pievas

  Į teismą už tai, po kuo pats buvai informuotas ir dėjai parašą? Nuo 2015m visi deda ir nekreipia dėmesio.
×
×
 • Create New...