Jump to content

dumoju

Nariai
 • Pranešimai

  1.776
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  8

dumoju paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 11

dumoju paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie dumoju

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.12.01

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

2.540 profilio peržiūros
 1. dumoju

  kombainu reguliavimai

  jei į bunkerį eina nedakultų, tai apatinį sietą pridaryk
 2. dumoju

  Grūdu kainos?

  AK konferencijos klausėsi. Direktorius taipbsakė, reiškia taip ir yra
 3. dumoju

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  Legionelė dauginasi ir gyvena 20-50 laipsnių ribose. Kokie tavo meistro motyvai, kad būtent Panasonic'e nesidaugina? Iš daiktų atrodo, kad čia Pauliaus montuota, ar ne?
 4. dumoju

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  Nepamiršk kas porą savaičių užkelt temperatūros bakterijom pranaikint
 5. dumoju

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  Tėvų 190 kv.m medinis namas prie 24 šalčio lauke po 90 kwh į parą naudojo prie 23 laipsnių viduj.
 6. dumoju

  No-till

  Tikram notill dar ne vienam jį atliekančiam daug košės dar suvalgyt ir pampersų pakeist, nors jau jų krūvos ir taip pakeista. Kitaip sakant, čia prasideda aukštasis pilotažas, kuriam nei kantrybės, nei nervų ne kiekvienam duota. Šiuo periodu bandau siekti universalumo, darbo sąnaudų bei energijos kaštų mažinimo. Kur gali nedirbt - sėji tiesiai, kur reikia išdirbt - sėji į dirbtą. Šiai dienai išdirbinėt pupieną, rapsieną ar žirnieną atrodo betikslis laiko švaistymas. Svarbu turėt universalią sėjamąją tam reikalui. O vėliau matysim. Man per brangu šiai dienai tausoti dirvožemį, nematau, kad jį ir alinčiau.
 7. dumoju

  No-till

  O tai kaip jį kompostuoti, jei pvz. užsiimi sliekininkyste? Išberti ant dirvos, įterpti, o po to vėl surinkti ar kaip čia dabar suprast?
 8. Čia atmesti nieko ir nereikia, patys sudarė tokias sąlygas, tokiom ir pasinaudojo kas galėjo. Tik va deklaruojant pasėlius sekančiais metais, kad nesumastytų įdėti naujų kodų, va tada tai gali būti linksmiau.
 9. dumoju

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  Nėra taip, kad nekainuoja. Viskas kainuoja, tik už kažką sumoki pinigais, už kažką ne, tačiau savo piniginę vertę turi. Kai man reikėjo rinktis šilumos šaltinį, tai kiek reikėjo atlaikyt spaudimo, kiek įkalbinėjimo, kokie tie šilumos siurbliai netikę ir panašiai, geriau granulinis ir t.t. Kaminą pastatyt įtikino, bet džiaugiuosi, kad sveikas protas nugalėjo ir nutariau nebetęsti to projekto. Galėtų tie įtikinėtojai už tą kaminą pinigis atiduoti Po 3 metų naudojimo, galiu atvirai pasakyti, kad nieko geriau už grindinį šildymą ir šilumos siurblius nėra.
 10. dumoju

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  O šiaip, įdomumo dėlei, jūs turite nusistatymą prieš šilumos siurblius, kad dar k mąstot į namus visus šituos brūdus statytis?
 11. dumoju

  SEJAMOSIOS ?

  Turi ir Pronto tų trūkumų, bet su jais lengviau susigyventi nei Rapido. Užklimpus gražaus darbelio po to būna su ja, o priėjimai prasivalymui...
 12. dumoju

  SEJAMOSIOS ?

  Tiek mano, tiek tamstos variantai - kraštutinumai
 13. dumoju

  SEJAMOSIOS ?

  Rapid turėtų būti parduodamas su galulaukių purentuvu.
 14. dumoju

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Neįtraukėte ES įtakos visame tame reikale nuo išmokų mokėjimo už piršto krustelėjimą 2004m iki žalinimo programų ir tebesitęsiančių reglamentų keitimo. Pesticidų panaikinimo ir pan. Visi tie reikalai daugiausiai keičia ir nukatoma, kad ateityje dar labiau keis įpročius.
 15. dumoju

  zieminis rapsas

  Suprantu, kad nestabdęs, bet pats išreiškei dvejonę.
×
×
 • Create New...