Jump to content

dumoju

Nariai
 • Pranešimai

  1.751
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

dumoju paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 20 2019

dumoju paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie dumoju

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.12.01

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

2.419 profilio peržiūros
 1. dumoju

  šienapjoves

  Kas per laukai, kai nė 10km/h negali važiuoti? Su ta pačia 2,8 m ant galo potencialo matau sočiai.
 2. dumoju

  žiemkenčių buklė

  Miltligė labai pavojinga šioje kviečių augimo fazėje? Ant kai kurių veislių pradėjo lipti į viršų. Pamiršti ar dadėti fungio nuo jos pučiant vėliavinį lapą?
 3. dumoju

  zieminis rapsas

  Hei 2 kart purškimas, tai dabar dar suprantu purškimo esmę, bet jei vienąkart - dabar smarkiai per vėlu.
 4. dumoju

  zieminis rapsas

  Rapsas linkęs regeneruot, nematau prasmės kreipti dėmesio į dalį neužmegstų ankštarų. Žydėjimas nepasibaigęs.
 5. Jei iš žemės neišlindęs - nepakenks. Niekas iš mūsų nepasakys, ar pas tave tikrai neišlindęs, spręsti pačiam.
 6. Atgyveno mano senutė Bogballe L2 ir kaip tik į Kverneland žadėjau keisti, bet pasiskaitęs čia tų niuansų su ja dar pagalvosiu gerai ar verta, nes su Bogballe Granmax visai gerai 20m suberia. Tai Kuhn arba Rauch gal geriau ir viskas paprasčiau?
 7. dumoju

  zieminis rapsas

  Per penkmetį šiaip ne taip į padoresnį derlių tam gale baigiu dasikapstyt.
 8. Sėklininkystėje pasigendu informacijos apie veislių prigimtį, kas "tėvai", kas pakeista, kodėl pakeista. Kitaip sakant, nėra tęstinumo procese, o galimai ir progreso pačioje sėklininkystėje. Veislių daug, pavadinimai įvairiausi. Pirkdamas naujos veislės grūdinę kultūrą, praktiškai verti naują lapą. O pvz. kodėl negali Skagenas turėti "vaikų", o jei turi, kodėl nepateikiama informacija kas jie, kas iš trūkumų pašalinta ir t.t. Juokingai skamba, kad sėti ūkinę 8 metus iš eilės yra gerai. Siekiame pelno ar šiaip pramogai dirbame žemę? Įdomus mąstymas. Ar tikrai tai ekonomiškai naudinga? Pienininkystė gilioj šiknoj būtent dėl ignoravimo sėklinti karves geresnių savybių bulių reproduktorių sėkla. Šiuo metu būtent tai daugumai trukdo dirbti pelningai. Ūkiai, kurie į pirmą vietą statė genetiką, seniai dirba mažesne savikaina bei dideliais primilžiais. Kas dėl priemaišų, tai kiek esu pirkęs, nė karto jų nebuvo. Ir čia kita tema, reik viešinti tokias įmones, kokybė turi būti.
 9. Dotnuva Baltic priglaudė "našlaičius" Agrisem, po kurių sparnu yra Sly Boss notill sėjamoji. Gal kas bandėte ją šį pavasarį? Kokie įspūdžiai? Kaina tarp įspūdingiausių, bet ar tikrai to verta?
 10. dumoju

  Pieno kainos

  Bėda ir yra, kad gero ir racionalaus vadovavimo trūkumas visada lydėjo Lt. Patys nesugebėdavo suskaičiuoti savikainos ir galimos mokėti kainos už žaliavinį pieną. Valdyba sumąstė, o nariai kaip avinėliai pritarė, mokėti kainą imdami buvusių mėnesių vidurkį. Kad ir kiek buvo bandyta aiškinti, kad ta situacija konkurentai pasinaudos ir bandys sužlugdyti Lt, niekas ir nesiklausė ir niekam nerūpėjo. Tas sprendimas vos nesužlugdė viso Lt projekto. Sugalvojo mat pažaisti katės pelės žaidimą, norėjo būt kate, gavosi pelė. Kyla klausimas, ką daro ir už ką mokami pinigai samdiniams, jei įmonės finansų nesuskaičiuoja? Per tą nesamonę, likę nariai prarado nemažus pinigus. Jie pasakys, nesvarbu, yra pajus ir t.t., bet ko gali būti vertas tas pajus, jei ūkis turi negautas pajamas?
 11. Kemšasi sėklavamzdžiai. Išsikrapštyti pritukusias susiaurėjusias vietas. Žinoma iki skausmo vieta.
 12. dumoju

  zieminis rapsas

  2017m paskutinis tręšimas salietra buvo balandžio 27. Kūliau tais metais 4,9 t. Žiūrint užrašus tų metų, kolkas viskas analogiškai klostosi, tik rapsas šiek tiek priekyje.
 13. dumoju

  žiemkenčių buklė

  Pasižiūrėkit į kalendorių. Negi tikitės kulti gegužės gale?
 14. Pereitą savaitę kelias naktis buvo po -10. Tai nori nenori turėjo sureaguoti.
×
×
 • Create New...