Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.795
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  25

Visas nario Bulvinykas paskelbtas turinys

 1. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Ukraina. Dar vienas pavyzdys, kad revoliucija yra visiškai kraštutinė priemonė. Džinas išleistas iš butelio ir panašu, kad įvaryt jį atgal bus labai sunku. Bet kuriai valdžiai. Plius dar Krymo klausimas. O pasaulio reakcija kaip visada - selektyvi. Gal man kas primintų (tuo atveju jei praleidau), kokios sankcijos buvo pritaikytos Egipto armijos vadams, nuvertusiems teisėtai išrinktą valdžią (tik ne tokią kokios vakarai norėjo ir tikėjosi) ir praliejusiems dar daugiau kraujo.
 2. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  Turim neartų atsėliuotų porą gabalų, jokio skirtumo kol kas nematau. Diskinis iškart po kombaino, noraginis prieš sėją. Tik sausa jau darosi.
 3. Bulvinykas

  Baltoji garstyčia

  Ne augalai čia svarbiausia. Svarbiausia yra dirva, dirvos gyvybei reikia anglies, kad mikroorganizmai galėtų daryt savo darbą. Dėl to svarbu C/N santykis. Tada užsikuria visas fabrikas. Mes šiemet ir bulvėms nearėm dirvos. Aš galiu suprast tuos kurie aria - tai yra paprasčiausias būdas paruošt dirvą sėjai. Ne visi turi galimybę neart. Bet kad garstyčia ant viršaus duos daugiau naudos, nei pakišta po velėna - faktas.
 4. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  Ūkis vienas seniausių Lietuvoj, o priežastis mes galim tik spėliot, nes į kito kailį neįlysi ir dabar tai jau neturi prasmės.
 5. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  pas mus 800ha ūkis nutraukė veiklą
 6. Bulvinykas

  Baltoji garstyčia

  Nežinau ar tiesiai eitų, bet mes anksti pavasarį pravažiavom diskiniu, tai prieš sėją noraginis neturėjo jokių problemų.
 7. Bulvinykas

  zemes sklypu ribu zemelapis

  Siandien tikrai nepasileido. Taigi valdiška įstaiga, jų svetainės pastoviai stringa.
 8. Bulvinykas

  zalioji trasa.

  Vikių 'Aisiai' augalai palyginti stambūs, gausiai lapuoti, aukšti (vidutinis stiebo aukštis 100 cm), tarpumazgių skaičius – 24. Sėklos yra vidutinio stambumo, vienspalvės, pilkai žalsvos spalvos. Ankštyje jų vidutiniškai būna 8. 1000 sėklų masė – 80 g. Užaugina didelį žalios masės derlių. Augalai jautriai reaguoja į dirvožemio trąšumą, nors neblogai prisitaiko ir mažiau tręštose dirvose. Mėgsta purią, giliai suartą bei įdirbtą dirvą. Greitai auga vegetacijos pradžioje, kas leidžia jiems geriau konkuruoti su piktžolėmis, o sausą pavasarį atsispirti avižų stelbimui. Auginama mišiniuose su avižomis. Yra tame racijos, bet idealiausias variantas su vikiais gaunasi. Jų C/N dvigubai didesnis. Mokslas taip sako. Bus įdomu pažiūrėt pavasarį kaip atrodys žirniai ir kaip gastyčia.
 9. Bulvinykas

  zalioji trasa.

  Vikius
 10. Bulvinykas

  zalioji trasa.

  Pripažinkime faktą, kad garstyčia žaliai trąšai yra šiaip sau variantas. Biedna ji baisiai. C/N santykis beviltiškai mažas. Gerai šituo klausimu amerikonam, kurie augina tik soją ir kukurūzus - sėji sau rugius ir turi beveik idealią žalią trąšą.
 11. Bulvinykas

  zemes sklypu ribu zemelapis

  Instaliuoji ir naudoji. Interneto reikia.
 12. Bulvinykas

  zalioji trasa.

  Žinai kas šitam reikale man nepatinka - iškultos technologinės vėžės.
 13. Bulvinykas

  zemes sklypu ribu zemelapis

  Į mobilų telefoną instaliuoji regia ir atstatai ribas. Man šiom dienom labai praverčia. Tikslumas žinoma ne matininkų prietaiso, bet pakankamas.
 14. Bulvinykas

  MASSEY FERGUSSON

  Kuro slėgio vožtuvas ant common railo, bet dar būna bėda, kad laidų pynėje, einančioje į ecu, būna pilna tepalo ir prasideda kodai bilekoki.
 15. Bulvinykas

  zieminis rapsas

  Kokią didžiausią CHLORMEKVATCHLORID'o normą naudojot? Tipo galima net 1,4 l veiklios ant 3-4 lapų.
 16. Bulvinykas

  MASSEY FERGUSSON

  9150 is the rail pressure relief valve
 17. Bulvinykas

  Deklaravimas

  Bet visi kiti irgi deklaruoti, tik niekas jų neprižiūri. Žemėlapius galima rast pasėliai.vic.lt
 18. Bulvinykas

  Deklaravimas

  Dirbamos žemės be sutarties negali deklaruot, o kanalą be problemų?
 19. Bulvinykas

  Deklaravimas

  Mačiau, kad nma fotografavo kanalus, kadangi mes jų nedeklaruojam, tai pasižiūrėjau žemėlapius. Ir akurat, vienas gudragalvis juos uždeklaravęs. Kanalas tarp mūsų nuosavos žemės laukų, riba eina viduriu, vadinasi žemė mūsų. Mes genim krūmus, pjaunam šlaitus o kažkas pasiima pinigus. Čia taip galima ar aš kažko nesuprantu?
 20. Bulvinykas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Naudojam pagrinde bulvėse ir rezultatai tenkina.
 21. Bulvinykas

  Baltoji garstyčia

  Pernai visai viršuj palikom ir viskas liuks, šiemet tik pasmulkinam ir šiek tiek su žemėm pamaišom. Kam jas užkasinėt?
 22. Bulvinykas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Tai tamsta kaip suprantu jau prie protingiausių priklausai. Pasakyčiau ką apie tokius "proto boštus" galvoju, bet geriau patylėsiu.
 23. Bulvinykas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Visą bačką tonico reikia išlaistyt. Šiemet birios trąšos jų labai pabrango, tai turbūt padarysim pertrauką, o skystas naudojam senokai jau.
 24. Bulvinykas

  Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

  Didieji gal ir pajėgųs sekt paskutines madas, o mums matematika labai blaškytis neleidžia. Sėjamoji yra technologijos dalis. Pasirinktą technologiją reikia išmanyt, jos laikytis ir pastoviai mokytis. Kam baigiasi kantrybė, tas eina paskui kitą spalvą. Aš nesiimu spręst ar tas blaškymasis blogai ar gerai, bet netinkama technologija priveda prie to, kad 800 ha ūkis uždaro vartus.
 25. Bulvinykas

  Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .

  Favoritai greitai gali pasikeist. Tarkim mzuri ir claydon. Atrodo panašios, o nė velnio. Vat ir reikia bandyt ar užteks claydon ar reikia mzuri. O žirniai - kažkaip vistiek norisi normalesnės sėjomainos ir glifosatų mažiau reikėtų.
×