Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.245
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  58

Visas nario Bulvinykas paskelbtas turinys

 1. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Apie buhateriją yra kita tema
 2. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Esmė, kad nelabai kaip atrodo, kai kažko reikalauji ir nesilaikai priimtos tvarkos. Anglijoj susimokėtum 5000 svarų ir galėtum tada apeliuot į protingumo principus.
 3. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Buvau pasiryžęs visą paklodę prirašyt, bet laiku pagalvojau - o kam. Kam reikia, supras ir iš kelių žodžių. Mano nuomone pagrindinė žemės ūkio problema yra - Nauji metai. Žinot kas tada būna - teisingai - +3 ir daugiau procentų viskam ką mes perkam. Iš čia ir prasideda visa grandininė reakcija. Aš čia žinoma supaprastinau viską, bet esmė aiški, mūsų pajamos priklauso nuo bet ko, bet tik ne nuo mūsų norų ir savikainų. O išlaidos kasmet didėja, todėl mažiukams kilpa veržiasi aplink kaklą, todėl dideli plėšosi dėl gabaliuko žemės. Ir bijau kad šito mes jokiais protestais nesustabdysim.
 4. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man netrukdo nei mokytojai nei kariūnai, nes viskas būna labai aiškiai iškomunikuota. O čia - kryžiai absoliutus bezdžioniavimas (mano manymu visiškai nevykęs), traktorių akcijos tikslai žinomi tik organizatoriams. Tamsta tikrai galvoji, kad pasišnekėjęs su savo klientais, jau gali daryt apibendrinančias išvadas? Nu ir žinoma niekaip negali apsieit be - arba tu su mumis arba tu prieš mus. Tai ties tuo ir galime pabaigt.
 5. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nemanau, kad kam nors bus įdomu, ką tamsta pili per sezoną, o kad žaliu protestuoji - tikrai bus paminėta. O apie vairuotojus - kodėl Prienų vairuotojai vargs kamštyje prie šviesoforo, kai ne jie priima sprendimus. Tiksliau, kaip jūs su jais komunikuosit, kad jie suprastų ir nepyktų.
 6. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei laikytis įstatymo raidės, tai kuras turėtų būti akcizinis. Ir pylimas turėtų būti daromas akcijos metu, kad visi matytų, jog ne žaliu važiuojama. Nes kitu atveju, bus komentarų, jog trukdot eismą su pigesniu dyzeliu. Ir pagrindinis klausimas - kuo dėti vargšai Prienų vairuotojai, jei sprendimus priima Vilnius?
 7. Turim tokį tik perdarytą į prikabinamą. Pagrindinė problema su tokiu volu, kad jis skęsta minkštoj žemėj ir nustoja suktis. Dabar nauji jau su privirintom plokštelėm, geriau, bet dvigubas U būtų idealu. Sunkus ir sveikatos reikia, 215 netraukia, 240 normaliai, 310 be problemų. Šiaip dirba gerai.
 8. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš šitoj vietoj geriau patylėsiu. Pasivažinėjom po Lietuvą. Kaunas - Jurbarkas - jokio kryžiaus, Šakiai - Marijampolė - matyt vieno šeimininko keliuose laukuose buvo, bet ten tuose laukuose jokios krizės nesimato. Atrodo keistai, bent jau man, plius dar kai prie vieno ir žvakė buvo padėta. Tiek vokiečiai, tiek olandai, savo veiksmai labai aiškią žinią norėjo pranešt. Ir tai nebuvo apie mokesčius. Ką mes norim pasakyt? Kodėl buvo tyla pernai, kai mokesčiai tikrai didėjo, kodėl tylima dėl prisiimtų Baltijos jūros taršos mažinimo įsipareigojimų, kodėl tylima dėl valstybės valdomos melioracijos įrenginių būklės ir pan. O dabar aptakios frazės ir nieko konkretaus.
 9. Bulvinykas

  Trašų kainos

  lietuviška 215, prancūziška 213
 10. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tu dar pasiūlyk lenino raštus pastudijuot.
 11. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Žiaurus tu žmogus. Po kontrolinio šūvio, dar druskos ant žaizdos užberi.
 12. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nepykit kolega, bet čia yra drambliuko svajonė. Visų pirma bet kokia drąstiška reforma, arba kaip siūlai senų struktūrų naikinimas ir naujų kūrimas, yra žingsnis atgal. O apie žiniasklaidos pritraukimą , seimo narių balsavimų sekimą, tai čia išvis neturiu ką pasakyt.
 13. Faktas yra akivaizdus. Volai turi būti kiekvienam kieme. Ir naudojami.
 14. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasaulį seną išardysim, Iš pačių pamatų ir tuo Naujai pasaulį atstatysim– Kas buvo nieks, tas bus viskuo. „Internacionalas“ (pranc. L'Internationale, kilęs iš lot. inter 'tarp' + natio 'tauta') – tarptautinis proletariato himnas; komunistų, socialistų ir anarchistų himnas (kartais dainuojamas netgi liberalų ar konservatorių internacionaluose). Tamsta kuriai grupei save priskiriat?
 15. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ką ir reikėjo įrodyt. Lyg jau jūs apie tuos kaimynus galvojat. Nebent sukat galvą, kaip kokį gabalą žemės atplėšt.
 16. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ar nesutrukdysiu jauniesiems maištininkams paklausdamas, o dėl ko visas kipišas? Nes mokesčiai padidėjo reikšmingai jau pernai, bet tada kapų tyla buvo. Žiniasklaida visada ant mūsų varė, nieko čia naujo. Tai kame bėdos?
 17. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jokios čia mėnulio fazės neveikia. TIesiog jei rektų rašyt savo tikru vardu ir pavarde, tai tokių kliedesių stipriai sumažėtų.
 18. Bulvinykas

  Zymeto Kuro Kaina

  0.69 circle k
 19. Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tikiuosi, kad pasirašėte tik elektroninį variantą, nes jei gadinot popierių, tai ...
 20. Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tamsta mane durnu laikai? Kurioj vietoj čia vyko tiesioginė sėja į ražieną. Jūs instrukcijas pirma paskaitykit kaip ir kur tuos daiktus naudot. Tada gal ir geriau gausis.
 21. Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kas pasikeis? Kupstai išsilygins? Ar tos vietos sudigs, kur buvo noragai užsikišę? Laukas bus žalesnis, be abejo. Bet mano nuomonės nepakeis. Ir baikit fotografuot iš galo vagų, tikras vaizdas pasimato tik iš šono
 22. Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Pasėlis iškandžiotas, privilkta kupstų. Apie kokį vienodą sėjos gylį čia galima kalbėt? Faktas, kad daiktas buvo naudotas ne pagal paskirtį.
 23. Nedalink patarimų, jei neturi supratimo apie tai kaip turi būti. Nuleidus sėjamąją ant kieto pagrindo, noragėlis turi būti nemažiau kaip 2cm aukščiau. Diskui reikia kontakto su žeme, kitaip jis nesisuks. Lengvesnėse žemėse, gali būti ir aukščiau.
×
×
 • Create New...