Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.191
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  51

Visas nario Bulvinykas paskelbtas turinys

 1. Bulvinykas

  zieminis rapsas

  Su noraginiu varei iki dugno - labai minimalus dirbimas. Sėjomaina tavo, tai kažkas iš serijos canola-snow-canola. Kurią iš tų kultūrų užauginsi be chemijos ir tręšimo? Ir vyšnia ant torto - claydonas. Jei su juo sėsi posėlį, tai viskas ok, bet jei važiuosi į tą posėlį sėt, tai pranešk, atlėksiu su puodu popcorno cirko pažiūrėt. Apie tai, kad per metus laiko jau matai pokyčius, aš išvis patyliu, atrodytų, kad mes čia visi pirmą dieną po purvą braidom.
 2. Kažin šeštadieniais dalių kromelis veikia Kėdainiuose ar strigau iki pirmadienio?
 3. Nereikia jokių prietaisų, tiesiog nužerk tą sluoksnį, kurį lėkštės atkėlė ir viską rasi.
 4. Čia žiūriu niekas nediskutuoja apie tai, kad po diskinio lieka rimtas padas.
 5. O gal kokių retų metalų ten atlėkė, nors abejojiu ar kas stambesnio galėjo nukrist, nes kibirkščiavo gabaliukai į šonus ir aukštis jau nedidelis buvo.
 6. Lietaus nėr, bet užtat koks tai nedidelis dangaus kūnas prieš nosį ka tik sudegė. Gražu.
 7. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  LAEI "ekspertas", pasakė, kad kainos didesnės nei pernai. Vat teip va.
 8. Kloniuose iki 3,4 rodo, bet turim šalčio išretinto, smėlynų, tai įpusėjus plotus bendras kažkur apie 2,4. Jei toks ir liks, tai nėr blogai tokiem metams.
 9. Jau senokai reikėjo rugsėjį kult, bet nepamenu ir kad vasarinis rapsas būtų 8,5 drėgmės nuo lauko.
 10. Pernai, kai sėkla buvo užsakyta prieš grūdų brangimą, tai gavosi ir pigiau nei savo ruošta. Šiemet irgi daugiau nei pusė sertifikuota.
 11. Bulvinykas

  No-till

  Šitas daugiau kaip defoliantas naudojamas. Jis varpučio šaknim jokios įtakos neturės.
 12. Bulvinykas

  Skiltis chemijai

  Reiktų pasivaikščiot, bet iš toli dar nematau skirtumo.
 13. Bulvinykas

  No-till

  Kai negali padaryti to ką žadi, tada prisigalvoji naujadarų, kažkokių tarpinių technologijų. Pasiskaityk strip till technologijos apibrėžimą, apie jokį prasidirbimą ten neradau parašyta.
 14. Bulvinykas

  No-till

  Nesinervuok. Aš tik užduodu klausimus, be jokių juokų. Renku informacija ateičiai, kaip tu sakai. Ir man neaišku ar sėjamoji nelabai tinka tam kam ji skirta, ar tavo technologija kažkur šlubuoja. Nes kalbėk kaip nori, diskinis prieš sėją, tai jau ne strip till.
 15. Bulvinykas

  No-till

  Sėjamoji kainuoja kaip du skutikai ir vederis kartu sudėjus. Bet smulkiu tekstu parašyta, kad yra papildomų sąlygų jog ji veiktų. Tai tada gal ir geriau turėt du skutikus ir vederį ir nereiks bėgt pas kaimynus diskinio skolintis.
 16. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Ponia frau jau istorija, o nauja valdžia gali ir nevaidint gerojo Europos policininko rolės. Žiūrėk kok šaršalas kilo rusų propagandonų tarpe, kai Vokietijos spaudoj pasirodė pasiūlymas naikint Kursko mūšio memorialą, nes dokumentai rodo, kad ten nebuvo jokios karo baigtį nulėmusios legendinės rusų pergalės. Atvirkščiai, ten rusų tankai gavo į kailį nepadoriu skirtumu. Žiūrėk ir išsigydys vokiečiai savo baimes. O diedukas kabajus ne pats į postą užlipo, ne pats ir nulips. Tokia jau ten tvarka nuo seno.
 17. Bulvinykas

  No-till

  Jei neina sėt be diskinio, tai tada yra aibė sėjamųjų, kurios padarys darbą pigiau ir greičiau.
 18. Bulvinykas

  No-till

  nemaišom sąvokų. Po tiesioginės sėjos, laukas atrodo beveik taip pat, kaip ir iki sėjos. Jei prieš mzuri dirbt su diskiniu, tai nafik ta mzuri reikalinga?
 19. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Į Pace rusus gražino frau, atseit už pažadą paleist Ukrainos jūreivius, bet buvo išdurta kaip merga su trečiu vaiku. O Macronas tai nemanau, kad pamiršo, kaip jį rusai per rinkimų kompaniją su šūdais maišė, todėl tiesiog turėjo kažką žadėt, juk svečias iš taip toli beldėsi. Ir tam svečiui subinė dega. Tiesiogine prasme.
 20. Bulvinykas

  No-till

  Vertikalūs diskai. Bet tema apie no till. Tam tinkamų sėjamųjų nėra daug, dar mažiau jas turinčių ir žinančių ką su jom daryt. Tai ties tuo konkretumas ir baigiasi, visa kita tik pasamprotavimai tema, kas būtų jei bubutė būtų su ratais.
 21. Bulvinykas

  No-till

  Tikrai? Ir kokia iš to nauda? Atsakymus aš žinau, tiesiog įdomu išgirst tavo versiją.
 22. Bulvinykas

  Klausimas

  Visi tie tepalai tinka tik paliekant žiemai. Darbo metu iš jų jokios naudos.
 23. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Manau, kad turim per mažai informacijos, jog daryt skubotas išvadas. Bet kuriuo atveju toks išstojimas neapsiėjo be suderinimo bent jau su Frau. Ir Ze juk iš principo ne prieš. Jis net Ukrainos nepriklausomybės dienos švęst nelabai ukvatnas...
 24. Bulvinykas

  Skiltis chemijai

  Vat čia tai suprantu biznis. Lenkijoj išeitų beveik pusė kilo už tiek.
×
×
 • Create New...