Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.603
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  83

Visas nario Bulvinykas paskelbtas turinys

 1. Bulvinykas

  Zirniai

  Ir šiemet buvo tokių purių klonių, nematau problemos. Šiandien nukūliau užsilikusį kampą, gulėjo kaip paklodė didelė dalis. Pasikiši pakėlikus po apačia, lenktuvais prikeli ir virš 5 km/val greičiu šienauji. Tokiu greičių kopijavimas jau ne idealus, bet norėjosi daugiau masės paduot, nes labai perdžiūvę ir skyla dar nė spragilų nepasiekę.
 2. Bulvinykas

  Zirniai

  Jei pjaunamoji padoriai kopijuoja, tai nėra problemų paimt. Pakėlikai lengvai liečia žemės paviršių, lenktuvai priekį ir pirmyn. Dirvos paviršius turi būt lygus žinoma.
 3. Kažin. Pernai tokiu metu viskas jau buvo senai suvežta ir niekas nesakė, kad viskas, nebėr vietos. Kiekvienais metais ta pati problema su vagonų trūkumu, negebėjimu organizuot darbus. Šiandien faktiškai pirma diena, kai ryte pradėjom ir iki vakaro kūlėm, o elevatoriai jau pilni.
 4. Panašu, kad elevatorius javapjūtė užklupo netikėtai.
 5. 15mm ,kviečiai, nepriklausomai nuo veislės, buvo virš 20 drėgmės pavakare. Ryt gal jau eis pajudint.
 6. Bulvinykas

  kombainu reguliavimai

  tai jis ir dabar prekiauja, tik tais, kurių seniau "nemėgo". Faktiškai visi gamintojai kombaininko problemą jau išprendė dirbtinio intelekto pagalba. Nes retas kuris geba savo mopedą atsireguliuot, kad jis padoriai dirbtų, o ką jau kalbėt apie 50t/val. Graudu žiūrėt, kai virš 500 Ag turintis monstras vos rėplioja per 4-5t kviečius.
 7. Bulvinykas

  Claas kombainai (informacija)

  Riaumoja, nes tarpas labai jau mažas. Gali gi žaist dar su rotorių greičiu, jei pasirodys, kad neiškulia. Dar gali būti, kad perkūlimą labai apkrovęs. Apie teisingą transporterių sureguliavimą ir įtempimą nėra ko ir kalbėt.
 8. Ir poryt nelabai bus galima. Jau praeitą naktį pakrapijo ir drėgmė šiandien buvo ženkliai didesnė nei iki tamsos pjautų. Pagal radarą dabar jau paskutinė stipresnė banga.
 9. Bulvinykas

  Claas kombainai (informacija)

  Kokį būgno tarpą laikai? Didink, tik nepamiršk, kad jį turi mase užpildyt. Būsi ne pirmas, jei užkiši lexiono būgną, bet tai reikš, kad varei gerai.
 10. Čia visiškas smėlis ir yra, atrodė tai jos nekažką, bet derlius pranoko lūkesčius. Reiks pasisvert litrą, nes neaišku kiek tonų, bet kūbais, tai kokie 25 iš 2,4ha.
 11. Tik čia poros savaičių prognozė, kiek kartų ji pasikeis dar? O pagal vaizdelį už lango, tai laukt nėra ko.
 12. Šita vasara lietuviška, vadinasi 20 drėgmė ir į džiovyklą. Jokių karščių mums niekas neprognuozuoja, max 27.
 13. Šiandien. Beveik 4ha spėjau pavogt. Drėgmė apie 17.
 14. Apie 4t šitam lauke gal bus, sugriuvęs ir kaip pernai karšta buvo per žydėjimą. Patys, žalių yra vienas kitas, bet šiai dienai sausiausia kultūra pas mus, nes javai virš 20 dar.
 15. Kvietrugiai dieną buvo 25, vakare 20, pagal orų prognozę laikas pjaut.
 16. Linksminatės žiūriu. Fidelius - reaguoja labai į prastesnę žemę. Etana - tas pats, nenori krūmytis, vieni sako, kad pakankamai švari būna, pas mus pasirodė dryžligė baigiant veikt fungicidui, nors šalia skagenas buvo švarus Hondia - mažiausiai bijo prastesnių lopų, pernai buvo derlingiausia Skagenas - atrodo geriausiai, pagulė kokia 10 proc, biesas žino kada kulsis. Kitam sezonui liks paskutinės dvi, plius dar gal koks eksperimentas. Į žvalguvą jaučiu jau neverta skambint...
 17. Elektromagnetinė ritė. Patikrink ar elektra iki jos tvarkinga, jei taip - važiuok į rimtesnį hidraulikos centrą ir pirk naują.
 18. Bulvinykas

  ORAI

  Dar keletas istorijų su uzbekais ar kokiais kitais keliautojais ir dzin koks oras bus...
 19. Bulvinykas

  zieminis rapsas

  Nėra dar galutinai nuspręsta. Bet matant, kad šituose klausimuose ne mokslas sprendžia o politikai, tai rezultatą nuspėt nesunku.
 20. Bulvinykas

  zalioji trasa.

  Sėjam tiek rūšių, kiek galim kokybiškai,tolygiai ir be didelio vargo pasėt ir tilpt į protingus pinigus . Mūsų atveju max 3. Turiu minčių dėl dar vienos, pabandymui. Grikius bandėm - nemačiau aš jų lauke, o jei koks ir buvo tai mėnesio neištempė. Pasėsi dešimt rūšių - augs ten kelios saulėgrąžos hektare. Ką jos pakeis? Beje ukrainiečiai nelaiko jų geru priešsėliu. Kitas klausimas - kiek sėt. Vadovautis logika, kad normali sėjos norma padalinta iš rūšių skaičiaus. Ir mažint žiūrint kiek žadam drėgmės gaut?
 21. Bulvinykas

  zieminis rapsas

  Nežinau ar žinot, bet greitu laiku, gali kilt problemų parduodant CL rapsus. Čia į temą dėl veislių pasirinkimo. Jei trumpai - prancūzai nori prilygint juos gmo - tada jokio importo. Remiantis kažkokiu Briuselio popierium. Tokios pačios saulėgrąžos kažkodėl neužkliuvo.
 22. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  17398 kg/ha šiai dienai geriausias rezultatas. Maždaug į ką lygiuotis. Beje derlingumas kasmet ten didėja iki 200 kg/ha.
×
×
 • Create New...