Jump to content

cainikas

Nariai
 • Pranešimai

  564
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

cainikas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 11

cainikas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  M Lietuva

Paskutiniai lankytojai

2.000 profilio peržiūros

cainikas pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

96

Reputacija

 1. Gali būti ir tai, kad neveža nes dirbama nepilnu gazu, nepilnomis apsukomis, t.y darbiniame velene nepasiekiama 500 apsukų, kita galima priežastis per didelis greitis.
 2. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O aš maniau kad tamsta tos konservatoriškos neskaitai, nes ji tik runkeliams skirta. Esu pakankamai objektyvus, stengiuosi ir tokios ir tokios bent pradžią paskaityti. Kitose ministerijose imunizacijos lygis aukštesnis. Kai rasiu kitokios informacijos vertinsiu kitaip. Deja šįkart ne spauda kalta kad tokie duomenys.
 3. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kadangi mano karvės yra lietuviškų tradicijų tai popierinio paso iš viso neima, prastoka solidarizacija.
 4. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Esu apšalęs. Kol Kęstutis visomis išgalėmis kaimo kurmiams įrodinėja apie skiepijimosi naudą, Tėvynės Sajungos lyderio G. Landsbegio vadovaujamoje užsienio reikalų ministerijoje žemiausias skiepyjimosi lygis lyginant su kitomis ministerijomis. Tipo jūs runkeliai skiepykitės, o mes su užsieniečiais turim reikalų, kontaktų ir skiepytis nereikia. Matyt labai gerai žino ką daro.
 5. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Taip ir aš buvau skeptiškas į tokius dalykus, kol nepamačiau savo akimis. Netgi juokiausi kad nuo skiepo išaugs antenos. Pasirodo kad tikrai jos ir išaugo. Tapatybės kortelė kol guli piniginėje jos niekas be tavo žinios nenuskaito. Mobilus telefonas nėra tvirtai surištas su asmeniu ir jis gali keistis, koordinatės nėra tikslios. Tapatybės pasas daugumoje guli mobiliame įrenginyje kuris tikrai turi anteną. GP jau yra įrodymas kad mobiliakas susietas su asmeniu. Vadinasi galėsi būti nuskaitomas bet kur ir bet kada ir bet kuriam asmeniui ,panorėjus ir be jokių tamstos sutikimų. Beje, imant pasą kažkokio sutikimo jau reikalavo.
 6. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nekabink makaronų, šiemet daugiau nei daugiau nei 70%skiepytų, ko gero antra tiek persirgusių, o sergamumas ir mirštamumas panašus kaip buvo pernai, kai nei vienas nebuvo skiepytas. Kad labiau įbauginti, nei vienas iš rajono nebuvo išleidžiamas. Ko gero pasitvirtina dar pieš pandemiją išplitęs gandas kad skiepais siekiama sučipuoti žmones mikrochemomis. Ir ko gero ta schema jau pilnai veikia, tik paprastesniu būdu, nes tie pasai yra popieriniai ir jau tikrinami elektronikos pagalba, kaupiami duomenys ir be abejo jie kažkokiais tikslais panaudojami. Beje kiekvienas galvijas lygiai taip pat yra apskaitomas. tik jie turi ne popierinius bet plastmasinius pasus.
 7. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Veryganai šiandien ilsisi..
 8. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tie ribojimai susiję su konstitucinių žmogaus teisių ribojimu. Tokie ribojimai galimi įteisinti tik įstatymu. Deja, įstatymai priimami remiantis ne vien profesoriaus Stankūno nuomone.
 9. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dulkys, Šimonytė visiškai neturi medicininio išsilavinimo, tai bet kuris medikas kad ir žemiausios kvalifikacijos, laikytinas "aukštesnės kategorijosspecialistu"
 10. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jeigu per du metus ir dar neužsikrėtei tuo zaraza tai laikytina kad sugebi labai gerai laikytis tų taisyklių ir gebi zarazos išvengti. Tai kurių velnių leistis į ženkliai žemesnį lygį ir lygiuotis su tais lūzeriais kurie nesugeba laikytis higienos, plauti rankas ir išvengti viruso. Kelių taisyklės sukurtos taip kad jos orientuotos į didžiausius lūzerius. Nei prezidentas nei valstybės vadovai nei policija nei spec tarnybos KET nesilaiko, nes jie save laiko ne lūzeriais, ir iš esmės nieko blogo dėl to nenutinka. Vokietijoje greičiai neribojami, Lietuvoje tie patys draudžiami ženklai nuo sovietmečio, nors automobilių parkas vakarietiškas. Tiesa, pasitaiko kartais žiguliukas, tai dėl jo ir draudžiantys ženklai likę.
 11. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man labiau panašu į buvusius laikus kai būdavo beatodairiškai reikalaujama kad visi iki vieno vienodai rengtusi, valgytų, gyventų ir skiepytusi. Na, dar nenumaldomas siekis įvykdyti pasaulinę revoliuciją kitaip gyvenančiose šalyse. Demokratija tai reiškia, kad tik vienintelė nuomonė yra teisinga. Prieš įvedant tokius kvailus ribojimus privalėjo būt numatytos priemonės kokiu būdu turi būti pateiktos prekės negalintiems lankytis prekybos centre.
 12. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia toks pat atvejis kaip receptinius vaistus nupirkti kaimynui prašant, arba naudotis kaimyno mašina pateikiant tikrintojui jo dokumentą.
 13. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Netgi labai paprastas, jei savo neturi, pasidarai kaimyno popieriaus kopiją ir visi keliai atviri.
 14. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu jo, iki Orlausko 10 000 nedaskaičiau, nes kažkaip to skaičiaus Tavo poste neįžiūrėjau . Šiaip operavau vien tik tamstos pateiktais skaičiais: 50 000 : 8500 =5.88. Aukštosios matematikos neprireikė ,o aritmetikos, pamenu, buvau dar pirmoje klasėje išmokęs.
 15. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Vienmandatėse 5% barjero nėra, taigi penkios vietos kaip ir garantuotos. Kitas dalykas jog už valdančiuosius tebalsavo tik iki 20 proc rinkėjų, taigi prie lovio pateko per įvairias manipuliacijas, apgaudinėjimus, balsavimą už tą patį du kartus, rinkėjų susiskaldymą, agitaciją išviso neiti balsuoti, neva nėra už ką.
×
×
 • Create New...