Jump to content

cainikas

Nariai
 • Pranešimai

  379
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

cainikas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 24 2015

cainikas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie cainikas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  M Lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.175 profilio peržiūros
 1. Gretimam rajone. Matote, aš nekeliu problemos dėl kainos ji gali būti ir didesnė. Gerai, sumokėjau 52 , plius GPM plius sodra, kiek kainuos? Bet problema ne čia, karves oru šeriu ir turtingas ant popiero. Pagal viską, gave paramą didieji ūkininkai dar įlindę į smulkiūjų kišenę, gyvena šešėlyje, nori kad už juos smulkieji sumokėtų PVM, GPM sodros ir kitus mokesčius.
 2. Kolega manttys Viską susakiau iki galo. Nepriklausomai nuo to, gauni pelną ar esi nuostolingas, Sodrai moki nuo MMA ,metų gale moki nuo einamųjų metų draudžiamųjų pajamų dydžio, kurį apsperndžia gautas pelnas. Yra lubos, bet jos yra susietos su gaunamu pelnu. Tvarkingai surinkęs dokumentus lubas ne visada pasieksi. Nėra tokios kainos (35) Visada mokama kaina 45-52litai. taigi PVM kaip ir įskaičiuotas. Be to, į tuos 35 litus įeina mokesčiai už plėvelę, dyzeliną ir kt. nes tokių prekių be PVM nebūna. Taigi kaina imama su mokesčiais bet dokumento nėra. Čia nesąžiniga konkurencija, nemokamų mokesčių ir kitų ūkininkų sąskaita. Jokie įspėjimai nėra privalomi, privalu išrašyti suteiktos paslaugos dokumentą. Arba į modernius traktorius sudėti kasos aparatus. Beje, Ūkininkai turintys 4 EDV moka iš visų didžiausius mokesčius skaičiuojant mokesčių dalį tenkančią vienam EDV vienetui. Gerb Dzūkija. Tikrai ne buhalteris kaltas kad nėra dokumento. Klausiau kaip teisingai apskaityti buhalterijoje. Deja jūs nurodėte tas lėšas parodyti taip, kaip iš tikrūjų nėra, ir tai ženkliai iškreipia buhalterinės apskaitos duomenis ir tikslus. Ir tikrai neverčiu jūsų ką nors neteisėtai daryti. Visiškai nesuprantu, kur mano prieštaravimas sau?
 3. Būtų gerai kad kliedesiais neužsiimtume. Smulkieji (Virš 4 EDV apie 10 karvučių )Sodrai i moka iš pradžių pagal minimumą, metų gale nuo pelno. Apskaita privaloma, nenupirksi žemės, negausi PVM sugrąžinimo,negausi Jokios paramos. Vykdydamas apskaitą ir būdamas PVM mokėtoju, kaip tik esi konkurencingesnis prieš kitus.
 4. Gali būti ne 5 proc bet 21proc brangesnės. Nes prie tos sumos sumoki pajamų mokestį ir socialinio draudimo mokestį ,nekalbant apie tai kad į paslaugos mokestį PVM būna įtrauktas. Galiausiai pieno savikaina būna aiškiai per maža, po to gali šaipytis iš ūkininkų perkant iš smulkiūjų už sumažintą kainą. Rulonų pagaminimas tai pati didžiausia investicija. Antra vartus kam iš viso ta buhalterija, jei jos duomenimis remtis negali? Kaip ir sovietai rašom vieną darom kitą.
 5. Centrifuga išdilusi, įpylus skystesnį tepalą spaudimas dingsta, centrifuga nevalo tepalo. Uždėjau filtrą spaudimas 3
 6. cainikas

  Mėsinė galvininkystė

  Taigi totaliai išskiriamos grupės kurios yra lygesnės ir naikinančios rinkos dėsnius. Visos paramos išskiria gal kokį 10-15 proc išrinktųjų o visi likusieji pasmerkti konkuruoti su tais išrinktaisiais. dar ir paramos sąlygos kaskart keičiasi. Beje uždarius rusijos rinką galvijienos ir pieno perteklius pasidarė žiaurus.
 7. Lėšos išleistos legaliai apmokestinamąjai produkcijai gauti.Tai kas per apskaita jei negali parodyti ten kur tikrai išleidai? Kažkuo panašu į praeitį, į sovietinius laikus. Jei nerodai tiesos, išeina, kad vedama klaidinanti buhalterija? Beje, už tą klaidinančią buhalteriją reikia permokėti daugiau mokesčių.
 8. cainikas

  Pliurpalas

  12 metų ar vaikas išviso ką nors suvokia? Tai žaislinis ginklas , kodėl turi mesti? Įspėjamūsjų šūvių ten nėra . Amerikoje šaudoma iš karto taip kad žūtų. Toks atvejis ne piįmas.
 9. cainikas

  Pliurpalas

  Matai ten ir vaikus su žaisliniais pistoletais mirtinom kulkom pavaišina. http://tv.lrytas.lt/?id=14170753101416000787
 10. Ūkininkai gamindami šieno rulonus neišrašo sąskaitos.Ar yra galimybė šiuos išleistus pinigus apskaityti ūkio buhalterijoje
 11. cainikas

  Pliurpalas

  Ta prasme, kaip greitai ir netikėtai ten pareigūnų pagalba gali iškeliaut pas Abraomą.
 12. cainikas

  Pliurpalas

  Kai mano žmona išgirdo klausimą ir atsakymą ten gyvenančiam tautiečiui apie tų pareigūnų elgesį su ginklais neteko amo.
 13. Būna,.... kad ir dieną,...... žmonės nemiegodami susapnuoja.
 14. cainikas

  Ruloniniai presai

  Plėvele apvyniotas sausų šiaudų rulonas išstovėtų ilgai. Pas mane jau keletas metų stovi šiaudų rulonas tik iki pusės uždengtas naudota plėvele. Šiaudai turėtų būti žieminių javų kad pelės neįsimestų.
×
×
 • Create New...