Jump to content

cainikas

Nariai
 • Pranešimai

  488
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

cainikas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 17 2019

cainikas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie cainikas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  M Lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.472 profilio peržiūros
 1. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Labai aiškiai ištransliuota, kad smulkus ūkininkavimas ypač svarbus pasauliniam žemės ūkiui. Tie kurie bet kuria kaina stengiasi sustambėti, nesveikai vaikosi pinigų, vos tik susidarius nepalankesnėms sąlygoms savo ūkius perleis užsienio korporacijoms. Viskas jau praktiškai paruošta, bereikia tik tinkamo momento.
 2. cainikas

  Pieno kainos

  Jokių provokacijų. Esi nuolatinis diskusijų dalyvis palaikantis pokalbį, todėl ir klausiu. Ką padarysi jei susidariau tokią nuomonę kad esi autoritetingas. Jei teigtum tai pats vargu ar pats tuo galėtum tikėti. Apie apsimetimą niekur nekalbėjau. Jeigu oficialiai nėra teikiama informacija kad iš užsienio perkama geresnės kokybės ar sudėties pienas, vadinasi perkamas prastesnių rodiklių , kitaip neiškentėtų nepasigyrę. Lietuviškos pieno pirkimo taisyklės latviams ir estams negalioja. Tai kad yra formuojama neigiama nuomonė tai ir aš su tuo sutinku, netgi palaikau, nes lenkai perka iš manęs pieną netgi primokėdami daugiau nei Lietuvoje. Kas moka, tam ir šoku. Daugiau nei lenkai mokėtų lietuviai, būtų kitokia nuomonė. Ko gero, taip pat elgtumeis ir tu. Gal klystu? Sviestas buvo reabilituotas, šiandien pigęs per pus (užvertė lenkai), nejau vėl prie nesveiko margarino grįžtama?
 3. cainikas

  Pieno kainos

  Nenukrypk vėl nuo temos. Nieko aš nenoriu uždrausti. Matau esi labai autoritetingas ir viską žinantis, tad tik norėjau sužinoti tavo asmeninę nuomonę mano pateiktais klausimais.
 4. cainikas

  Pieno kainos

  Teisingai, čia tema apie pieno kainas, bet, vengdamas konkrečių atsakymų.... labai mėgsti nukrypti į lankas..
 5. cainikas

  Pieno kainos

  Be galo trumpa tamstos atmintis. Ministeris Starkevičius buvo suskirstęs iki 2, iki 4, iki 14 EDV. Jei iki 4 EDV paimdavo paramą tai 5 metus nebegalėjo gauti jokios kitos, arba privalėjo gražinti. Tuo tarpu kas turėjo 14 EDV, galėjo imti paramas viena po kitos neribotai, jei pinigais tai taip pat neribotai. Mokesčius turintis 4 EDV privalėjo mokėti didesnius (už vieną EDV vienetą) nei pavyzdžiui turintis 14 EDV. Tokios pat sudėties ir kokybės pieno kaina po šia diena diferencijuota pagal ūkio socialinę padėtį. Savo ruožtu perklausiu. O Tamsta pateisini, pigesnio Lietuviško pieno išvežimą į Lenkiją, ir brangesnio nekontroliuojamos kokybės pieno atvežimą iš Latvijos ir Estijos? Ir Tamsta pateisini nepateisinamai brangesnio produkto pirkimą už valstybės lėšas, kai toks pat produktas pagamintas pigiau, netgi iš Lietuvos gamintojų patiekto, nupirkto netaikant diskriminacijos pieno?
 6. cainikas

  Pieno kainos

  Maži ūkiai traukiasi iš Lietuvos, tai lieka "lietuviškas produktas" iš estiško ir latviško pieno. Suskirstymas pagal socialinę padėtį oficialiai padarytas ne mano, bet pono ministerio Starkevičiaus iniciatyva, kuris po šia diena vis dar nėra atšauktas, tai juo ir vadovaujuosi.
 7. cainikas

  Pieno kainos

  Rinkos ekonomikoje susitarimai neveikia. Nežinia Lietuvoje koks privežtas iš Latvijos ir Estijos marmalas (nes įvežamam pienui lietuviški reikalavimai netaikomi) dar skiestas galimai palmių riebalais, lietuvišku pavadinimu už aukštą kainą pardavinėjamas. Kai tuo pačiu, mažų ūkių lietuviškas pienas pagamintas taikant aukštus lietuviškus kokybės reikalavimus, sėkmingai eksportuojamas į Lenkiją ir sėkmingai grįžta pigaus sviesto ar net supakuoto pieno pavidale. https://www.agroeta.lt/pieno-ukiu-mirties-irodymas-kaledineje-paramoje-nepasiturintiems-lenkisko-pieno-pakelis?fbclid=IwAR0yJqBsbiY-X1fHhflsjWMmoeWs469g_Pmfn7zt9E7uSFPh9D74IC9ryqQ
 8. cainikas

  Pieno kainos

  Atsakymas tavo paties parašymu. Ir dar, kurių velnių per visą Lietuvą trenkies į žemaitiją? Kad žemaičiams kainą numušt? Per tokius vietiniai turi kęsti visokius išsidirbinėjimus.
 9. cainikas

  Pieno kainos

  Tai rimtas pasisakymas. Bepigu buvo būti derybininku kai buvo daug mažiukų, kai vieniems nurėžiama, kitiems buvo nepelnytai pakeliama. Kai mažiukai išnyko, ar rado savų alternatyvų, tai dabar kaina ir "derybininkams" nukrito, nes nebeliko "pigaus" pieno. Reikia ieškotis kvailesnių. Jei nori būti kietas derybininkas, turi turėti alternatyvų. Jei jų neturi, kiek bemaltum liežuviu tai esi toks kaip ir visi. Negi manot, kad Simonis toks kvailas ir už dyką algą gauna.
 10. cainikas

  Pieno kainos

  Jei nežinotum tai abu vienodai gertum. ir visi geria. Nes ir 2000, ir daugiau į tą patį kubilą supila...Ten gi ne nuodai, kiekviename piene yra somatinių lastelių.
 11. cainikas

  Pieno kainos

  Vėl kažkokie vėjai. Malonėkite citatą iš mano posto apie žemės ribojimą. Gal parašyk, kokia čia kalba kalbi, nes paskutinio sakinio iš viso nesuprantu ką norėjot parašyt Nenusimink kestoxsai ir iš tavo pinigų, ir ko gero labiau, nes tu nieko negavai. Atsiprašau, nepyk už tiesų žodį. Nesivelk į ginčus su visais.
 12. cainikas

  Pieno kainos

  Neva skatina patriotizmą, solidarumą ,nusipelnęs, Vilniuje ant akmenų bruko buvęs, bet iš tikrųjų ieško kvailių, siekia perlipti per kitų galvas, dedasi neva esąs derybininkas. Jei sugeba derėtis ir sugeba gauti aukštesnę kainą tai jam valio, tai tada klausimas ko čia nuolat verkia ir kone su visais pykstasi kiekvieną postą neigia.
 13. cainikas

  Pieno kainos

  Kestoxsai, pažvelk į save, žiauriai degi pavydu. Net nebesuvoki ką čia berašinėji. Tau tragedija, kad kažkas žemės turi, kad kažkas pieno daugiau melžia, kad kažkas su pieno kokybe problemų neturi. Nepavydėk, nemenkink, bet stenkis lygiuotis, padaryti geriau. Tai padaryti tikrai nėra sunku.
 14. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/in-memoriam-paskutinis-arvydo-sliogerio-interviu-delfi-visi-musu-nacionaliniai-projektai-yra-aferos.d?id=83074077 Didžiulė pagarba velioniui, viskas trumpai konkrečiai aiškiai ir suprantamai.
 15. cainikas

  Pieno kainos

  Apie kurią kainą čia rašai, bazinę ar natūralaus, jei apie grietinę kalbi?
×
×
 • Create New...