Jump to content

cainikas

Nariai
 • Pranešimai

  494
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

cainikas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 17 2019

cainikas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie cainikas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  M Lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.739 profilio peržiūros
 1. cainikas

  Vištos kojelės.

  Pas mane geresnės naujienos. Padariau gilų kraiką tai po 4 parų pradėjo keltis normaliai pastovi, pieno taip pat daug duoda.
 2. cainikas

  Vištos kojelės.

  Veterinarai leidžia kalį magnį, nagos viršus ir apačia iš pažiūros atrodo sveikos. Pabandžiau sutepti čiurnos sąnarius. Karvė atrodo žvali, ėdinėja pati bando keltis bet nepastovi.
 3. cainikas

  Vištos kojelės.

  Jauna, labai vikri karvė. atsivedė trečią vešelį. Gilaus kraiko nėra, bandysiu kilimėlį nupirkti .
 4. Kai stojasi karvė remiasi ne pėda, bet nagų galais ar tiesiog antra pėdos puse. Pėdos suriestos, atrodo taip kaip pakeltos vištos kojos. Gal kas žino kaip šito išvengti?
 5. EDV skaičiuojamas du kart per metus liepos ir sausio 1dienai. Taigi liepos 1dieną galimai turėsi visus "malonumus"
 6. cainikas

  Pieno kainos

  Taip galiu patvirtinti tai yra laisvai, be jokių problemų įgyvendinama. Bet norint tai padaryti privalai atsakyti į du, mano požiūriu esminius klausimus: kuriuo laiku baigi pirmąją šienapjūtę, ir kiek naudoji trąšų pievoms patręšti.
 7. cainikas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Labai aiškiai ištransliuota, kad smulkus ūkininkavimas ypač svarbus pasauliniam žemės ūkiui. Tie kurie bet kuria kaina stengiasi sustambėti, nesveikai vaikosi pinigų, vos tik susidarius nepalankesnėms sąlygoms savo ūkius perleis užsienio korporacijoms. Viskas jau praktiškai paruošta, bereikia tik tinkamo momento.
 8. cainikas

  Pieno kainos

  Jokių provokacijų. Esi nuolatinis diskusijų dalyvis palaikantis pokalbį, todėl ir klausiu. Ką padarysi jei susidariau tokią nuomonę kad esi autoritetingas. Jei teigtum tai pats vargu ar pats tuo galėtum tikėti. Apie apsimetimą niekur nekalbėjau. Jeigu oficialiai nėra teikiama informacija kad iš užsienio perkama geresnės kokybės ar sudėties pienas, vadinasi perkamas prastesnių rodiklių , kitaip neiškentėtų nepasigyrę. Lietuviškos pieno pirkimo taisyklės latviams ir estams negalioja. Tai kad yra formuojama neigiama nuomonė tai ir aš su tuo sutinku, netgi palaikau, nes lenkai perka iš man
 9. cainikas

  Pieno kainos

  Nenukrypk vėl nuo temos. Nieko aš nenoriu uždrausti. Matau esi labai autoritetingas ir viską žinantis, tad tik norėjau sužinoti tavo asmeninę nuomonę mano pateiktais klausimais.
 10. cainikas

  Pieno kainos

  Teisingai, čia tema apie pieno kainas, bet, vengdamas konkrečių atsakymų.... labai mėgsti nukrypti į lankas..
 11. cainikas

  Pieno kainos

  Be galo trumpa tamstos atmintis. Ministeris Starkevičius buvo suskirstęs iki 2, iki 4, iki 14 EDV. Jei iki 4 EDV paimdavo paramą tai 5 metus nebegalėjo gauti jokios kitos, arba privalėjo gražinti. Tuo tarpu kas turėjo 14 EDV, galėjo imti paramas viena po kitos neribotai, jei pinigais tai taip pat neribotai. Mokesčius turintis 4 EDV privalėjo mokėti didesnius (už vieną EDV vienetą) nei pavyzdžiui turintis 14 EDV. Tokios pat sudėties ir kokybės pieno kaina po šia diena diferencijuota pagal ūkio socialinę padėtį. Savo ruožtu perklausiu. O Tamsta pateisini, pigesnio Lietuviško pien
 12. cainikas

  Pieno kainos

  Maži ūkiai traukiasi iš Lietuvos, tai lieka "lietuviškas produktas" iš estiško ir latviško pieno. Suskirstymas pagal socialinę padėtį oficialiai padarytas ne mano, bet pono ministerio Starkevičiaus iniciatyva, kuris po šia diena vis dar nėra atšauktas, tai juo ir vadovaujuosi.
 13. cainikas

  Pieno kainos

  Rinkos ekonomikoje susitarimai neveikia. Nežinia Lietuvoje koks privežtas iš Latvijos ir Estijos marmalas (nes įvežamam pienui lietuviški reikalavimai netaikomi) dar skiestas galimai palmių riebalais, lietuvišku pavadinimu už aukštą kainą pardavinėjamas. Kai tuo pačiu, mažų ūkių lietuviškas pienas pagamintas taikant aukštus lietuviškus kokybės reikalavimus, sėkmingai eksportuojamas į Lenkiją ir sėkmingai grįžta pigaus sviesto ar net supakuoto pieno pavidale. https://www.agroeta.lt/pieno-ukiu-mirties-irodymas-kaledineje-paramoje-nepasiturintiems-lenkisko-pieno-pakelis?fbclid=IwAR0yJqBsb
 14. cainikas

  Pieno kainos

  Atsakymas tavo paties parašymu. Ir dar, kurių velnių per visą Lietuvą trenkies į žemaitiją? Kad žemaičiams kainą numušt? Per tokius vietiniai turi kęsti visokius išsidirbinėjimus.
 15. cainikas

  Pieno kainos

  Tai rimtas pasisakymas. Bepigu buvo būti derybininku kai buvo daug mažiukų, kai vieniems nurėžiama, kitiems buvo nepelnytai pakeliama. Kai mažiukai išnyko, ar rado savų alternatyvų, tai dabar kaina ir "derybininkams" nukrito, nes nebeliko "pigaus" pieno. Reikia ieškotis kvailesnių. Jei nori būti kietas derybininkas, turi turėti alternatyvų. Jei jų neturi, kiek bemaltum liežuviu tai esi toks kaip ir visi. Negi manot, kad Simonis toks kvailas ir už dyką algą gauna.
×
×
 • Create New...