Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.668
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Visas nario Juodas paskelbtas turinys

 1. Juodas

  Skiltis chemijai

  glifosatus purskiant rasos ryte ir vakare, viskas ok ar nelabai?
 2. Juodas

  Pasaulio įvykiai

  Nu jooo, užknisa toks europiečių cinizmas.. Šiaip vieno apžvalgininko paklausius negali ne sutikti, kad mūsų pagrindiniai sąjungininkai, ne vidurio europos šalys, o UK ir amerika, na dar skandinavijos šalys.
 3. Jei jau pašarui grūdai bus skirti, tai gal geriau ž.kvietrugį sėti. Turėtų geriau birti nei kviečiai ir žemiai nėra toks reiklus. Iš tavo paminėtos lokacijos, manau žemės balas kažin ar 35balus sieke.
 4. aveliu tinklas + geras piemuo, turėtu padėti.
 5. Juodas

  niva bedos

  Turiu bedu su nivos vairu, tik vaziuojant kazkiek sukinejasi, vietoje sukant vaira ratai stovi vietoje. Nuemus vairo cilindra ir sukant vaira cilindras vaiksto i abi puses. Dabar nuemiau siurbli maziuka, tai sukant su ranka slicus ir uzdengus isejimo skylute neina islaikyti, pramusa tepala. Net nezinau kur bedos ieskoti dar. Cilindro gumeles pakeiciau.
 6. Sėdi ir pats pasirašai, pirmas projektas sunkiausias, po to jau lengviau. Svarbiausia mokėti skaityti ir būti atidžiam.
 7. https://www.nma.lt/index.php/naujienos/ismoku-dydziai-vienoje-vietoje/19537 pagrindine+pirmieji+zalinimas+didelio nepalankumo vietoves.
 8. Juodas

  niva bedos

  70euru lytagroje
 9. Jus galit juoktis iš tokios nuomos kainos, bet kai išmokos už pievas gaunasi panaši suma, tai kur ir bedings. Kam nomuoti už 150euru jei atiduodu kitam ūkiui šienauti arba smulkina ir pasiima visas išmokas.
 10. Turėjau etana šiais metais, kitais metais taip pat ją sėsiu. Bandysiu dar skagen ir galbūt dar ada ar kokia kitą ankstyvesnę.
 11. Juodas

  niva bedos

  Nu ir po to sako niva daug barsto, barsto ne kombainas o operatorius susitvarkyk sietu reguliavima ir turetu buti gerai
 12. Pajuris dregmes sočiai turejo vos ne nuo geguzes vidurio
 13. is erzvilko vokiecio uki kalbi?
 14. Juodas

  niva bedos

  Speju, kad sietai stipriai pridaryti yra. Dar virsutiniu sietu prailginimas per daug daug pakeltas ir siuksles uzsilaiko ant sietu.
 15. Ne mutacija o papildomos šakys, kad neišgultu.
 16. Juodas

  niva bedos

  Šiaudus gal ir nupūs, bet kiek grūdų tada išeis kartu
 17. O dar kai pradedi skaičiuoti kiek prarandi taisydamas technika ir dirbdamas, o pasamdžius viskas greit nudirbta būtų ir laisvo laiko kitiem darbams ar tiesiog poilsiui. Sakyčiau kai kuriais atvejais skūpas moka du kartus. Nuosava technika nuo tam tikro hektarų skaičiaus tampa neišvengiama, bet kai plotai nedideli(presavimo, pjovimo, kūlimo) daug geriau samdyti kažka nei savo turėti.
 18. Juodas

  niva bedos

  Tada šiaudai kris ant sietų nes prie mažo tarpo pradeda malti šiaudus kurie patenka ant sietų ir aišku po to i perkulima keliauja. Jei varpos pilnai iškultos prie didesnio tarpo kam ji dar mazinti
 19. Juodas

  niva bedos

  Sietai maksimaliai pradaryti tiek viršutinis tiek apatinis.
 20. Juodas

  niva bedos

  Siūlyčiau padidinti pobugnio tarpą, šiaudai turėtų dingti. O dėl šiukšlių pabandyk sietus pradaryti ir vėja kažkiek sukelti. Apsukus ratą nepatingėti išlipti pasižiūrėti kas dedasi, kaip varpos iškultos, kiek grūdų išeina per sietus lauku.
 21. Manau ir trys burbuolės nėra blogai, jei augalas stiprus. Šiaip pas mane 3burbuoles tik pas labai stiprius augalus, nesumeluosiu, kad aukštis apie 2,7m, kur žemesni kukurūzai tai po 2burbuoles turi. Augalų su viena burbuole neradau.
 22. Ta prasme geresni laikai? Viskas jau praeityje ir kas bus ateityje niekas nežino jei jau dingo entuziazmas dirbti tai išnuomok žemes, o technika užkonservuok.
 23. Juodas

  niva bedos

  neužkiša, tik būna šiaudų, po to jie keliauja i perkulima ir vel is naujo suka rata.
 24. Juodas

  niva bedos

  Kodėl ant viršutinio sieto daug šiaudų? ka pareguliuoti?
 25. Juodas

  niva bedos

  priminkit kaip dalgio degimas nusistato
×
×
 • Create New...