Jump to content

sole

Nariai
 • Pranešimai

  1.267
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  9

sole paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 13

sole paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie sole

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Prienų-Trakų r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prie radiatorių neišeina nes jų ir taip 3, aušinimo, interkulerio ir kondicionieriaus. Adblue dabar bakas likęs kaip aksesuaras, jei jį perdarius ir pajungus ant grįžtamo iš monobloko reguliatoriaus gautųsi kaip papildoma talpykla ir kažkiek vėsintų tepalą. Verta bandyt?
 2. Gal kas esat pasidarę aušintuvą ar papildomą talpyklą hidrauliniam tepalui mtz 1025 su monobloku ar kitam mtz ? Su vartomu 3k plūgu dirbant dar pusė bėdos, bet su noraginiu skutiku jau reikia daryti pertraukas dirbant nes tepalas stipriai užkaista dėl kopijavimo nors ir pailgoj skylėj centrinė traukė. Pastebėjau kad būna papildomų radiatorių prie kai kurių padargų ar miško technikos, bet pačiam traktoriui ar įmanoma kažką sugalvot?
 3. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kamuoliukai jau savaitgalį buvo išridenti tik oficialiai nebuvo paviešinti . Ne šiaip sau dalis socdemų išėjo parūkyt Įdomu kas DP numatyta kai jie baigs vaidint opoziciją? Spėčiau kad pagalba valdyboj ir komitetuose, gal dar kiek balsavimuose, bet pagrinde turbūt komitetuose.
 4. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tada ir DP būtų kitaip balsavus
 5. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  DP dar neatėjo laikas išeiti į sceną
 6. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Elementari matematika, ir taip buvo aišku kad užteks balsų, juk nereikėjo 71 surinkti. Žiniasklaida tik bandė sukelti intrigą.
 7. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gerai kažkas pastebėjo kad patys valdantieji kvaili kad gavę valdžią ne dirbti pradėjo bet užsiėmė žaidimais su opozicija dar ir laikas netinkamas žaidimams. Bet kaip sakoma kvailumui ribų nėra. Dar corona įsisuko į seimą tai galės dabar gulėdami lovose pirštą čiulpti vietoj balsavimų.
 8. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Savo pasiekė, gali ir išeiti. Visuose portaluose Nr. 1, opozicija skriaudžiama, konservatoriai niekšai, liberalai irgi, tik laisvės partija neužkliuvo. Gal planuoja kokį 1k ha užsėti žolyte Nelabai kam įdomu nauja vyriausybė, dabar daugumai įdomiau kuo pasibaigs Hamleto drama.
 9. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Paviešintas K. Glavecko laiškas išsiųstas lapkričio 3 d. partiečiams, įdomu kaip į tai sureaguos laisvės partija. https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/11/19/news/liberalu-sajudi-frakcija-palieka-kestutis-glaveckas-17187020/
 10. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Žvilgtelėjau ir aš, yra ir tų pačių nicų, už konservatorius tas pats kolega vis naujas maikes drąsko
 11. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šitas pasirinkimas daugiau susijęs su jo ateitimi nes jo perspektyvos Lietuvoj nelikus senelio prastokai atrodo. Nenustebčiau jei po 4 metų bus siunčiamas į postą užsienyje, gal netgi ir anksčiau.
 12. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Įdomiai čia: Bilotaitė pakeistų Tamašūnienę? Bus matyt kaip seksis jiems, bet šiaip keistas pasirinkimas kai kurių ministrų.
 13. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Prezidentūroj šiandien big party, po šitų konservų ir valstiečių rietenų galės seimą vadinti intrigantų sambūriu ir savo reitingus keltis
 14. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne tik kad nieko nenutiko, bet ir niekas nepasikeitė. Serialas seimo intrigos pradėjo naują 4 metų sezoną.
 15. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O prie ko cia buvusieji? Tamstos aklas fanatizmas neleidzia realybes suvokti.
×
×
 • Create New...