Jump to content

sole

Nariai
 • Pranešimai

  1.450
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

sole paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 24

sole paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Prienų-Trakų r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sole pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

343

Reputacija

 1. sole

  Išmoka

  Išmokų skaičiuoklė, reikia tik žemės plotus įrašyt. https://www.nma.lt/uploads/files/dir3698/dir184/dir9/11_0.php
 2. sole

  Zemes ukio paslaugu kainos

  Ne visai į temą, bet gal kas nuomavosi ar žino kokios traktorių apie 160ag galingumo nuomos sąlygos mėnesiui? Labiausiai domintų kiek kainuoja 1mth nuomojantis nes reikia atsiskaitymą sutart su kolega dėl nuomos.
 3. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Neįtikinsit vieni kitų kol nebus daugiau konkrečių duomenų apie covid ar vakcinas o ne tik galimai..... Geriau paspėliojam kur Skvernelis taikosi, gal kokį postą gauti nori ar į europarlamentarus, gal naujuoju gelbėtoju?
 4. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei palyginus covid viruso žalą Lietuvai ir valdžios kartu su žiniasklaidos keliamos isterijos, tai gaunasi paradoksas nes isterija kelis kartus daugiau padarė žalos nei pats virusas. Ne šiaip sau daugėja autoritetingų žmonių pasisakymų prieš naudojamą kovos su covid variantą, jau atsibodo ir stambiam verslui ir medikams šitas cirkas. Gerai neprisimenu bet lyg santarose iki dabar neišmokėti priedai medikams už pavasarį.
 5. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dabar jau supratau kad pakeitęs žemės dirbimo technologiją ir turėdamas daugiau laisvo laiko tapai vakcinos reklamuotoju ir jautiesi esąs stipriai prisidedantis prie kovos su covid.
 6. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip žiniasklaida plauna smegenis nesenai buvo pavyzdys kai rašė apie 18m jaunuolį mirusį dėl kitų priežasčių, bet antraštės buvo kad mirė jaunuolis užsikrėtęs covid ir tik kai kurios buvo darašę antraštėj kad mirties priežastis kita.
 7. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei klausimas man tai atsakymas: Aš bent pabandžiau prisidėti prie viruso pažabojimo visom įmanomom priemonėm išskyrus vakciną nes nepriklausau rizikos grupei.
 8. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gal pirma tamsta perskaityk ką rašiau, problemos su teksto suvokimu pas patį.
 9. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Anksčiau kai kurių pasisakymai apie čipus ar dar ten kažką vakcinoj juokino, dabar vakcinuoti juokina su vakcinų pasakom
 10. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dar viena vbs žinia iš tos pačios serijos
 11. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kam nori priverstinai suvakcinuot jaunimą, apie vaikus net nekalbu, neradau jokio logiško atsakymo nei kokių tyrimų kad tai pasiteisintų.
 12. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei trumpai tai kliedesių krūvą kolega surašei Serga ir virusą platina ir vieni ir kiti, pakolkas įrodyta kad vakcina sumažina riziką papulti į ligoninę ar lengviau prasirgti tik rizikos grupės žmonėms, visa kita tik spėlionės kaip ir ilgalaikiai šalutiniai poveikiai. Daug kvailiau atrodo vakcinuotų įsitikinimas kad jie negali susirgti ar platinti viruso, nelabai suprantu kas jiems tai įkalė į galvą
 13. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kad JAV patvirtino pfizer vakciną tai kažkiek pasitikėjimo prideda jai, tik pas juos taisyklės kitokios nei EU, ten jei neįrodyta kad produktas kenkia žmogui gali gaminti ir prekiauti, skirtingai nei pas mus kad gaminti ir prekiauti produktu gali jei įrodyta kad jis nekenkia žmogui. Todėl pas juos kompensacijos būna kosminės, nes firmos stipriai sutaupo paleisdami naują produktą į rinką lyginant su EU, bet jie ir mėgsta ieškoti ir teistis su firmom dėl visokių šūdniekių kaip pvz katės džiovinimo mikrobangėj ar per karšta kava ir tt.
 14. Surizikavau, talpykla 1,5 kubo-180eu, degiklis naudotas su pajungimu, filtru 450eu. Sunkiausia buvo talpyklą į rūsį įnešti Su katilu kaip ir ok viskas, paklausiau rimtu veidu apie lamdas, oro padavimus ir temperatūrų skirtumus kol matavo Kaip už tiek pinigų skaitau verta pabandyt.
×
×
 • Create New...