Jump to content

Virgis.

Nariai
 • Pranešimai

  2.342
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

Virgis. paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 4 2020

Virgis. paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Virgis.

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1980.11.28

Miestas

 • Miestas
  Kansas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  kad ten tik 81 straipsnis, 154as turbut is celofano TV?
 2. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia Darbo partija, čia nieko keisto su kyšiais ir juodąja buhalterija.
 3. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na matai čia buvo nevykusi provokacija kuri uzkliuvo tik karbauskiui su skverneliu, o šiaip Pavilinionis maladec bachuras atsilaikė normaliai
 4. Virgis.

  Sraigės restauracija

  originaliai ta vija buna dvigubai storesne nei paprastai, ta plonesne naujai idejus atrodys kaip sudilus. Nebandei čia pasiteirauti dėl viju: https://mlvs.info/siuloma-produkcija/sraigtines-ir-spiralines-vijos
 5. Virgis.

  Miežių auginimas

  pagal nuotrauka tankumas ant puses tai ant kokiu 4t/ha tik traukia
 6. Virgis.

  Trašų kainos

  Gali būti kad bus trąšų trūkumas, nes nes niekas nenori prisivežti per daug perbrangių trąšų kad neiti paskui su jomis į minusą.
 7. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kiek įmonių gavusių paramą galėjo leisti sau įsigyti be paramos prabangius auto, bet gal tiesiog nebuvo poreikio, kas tokias įmones paviešino? Vienu žodžiu problema valdžioje, kuri tas paramas dalino.
 8. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Vagių beveik visur yra, na kai kur be rankos būtų jei vogtų, o kitur mentalitetas neleidžia vogti iš savo valstybės tai pavienių atveju nereikia laikyti norma. Prie ko čia sraigtasparniai? Su medicina pas problemos, trūksta specialistų, o ligotas darbuotojas pelno mažiau neša.
 9. Virgis.

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Įdomu ar čia normalus santykiai? Ar čia ne po sovietinio mąstymo palikimas kombinuoti? Ir čia dėl mokesčių dar velkasi pavydas su kitais kas ankščiau prasisuko ir kaip man dabar atsigriebti, ar ne taip?
 10. Virgis.

  Kombaino pasirinkimas

  Kulu daugiau nei 4 būna iki 8 ir plotas mažesnis tik 100, bet kol kas fantazijos kur pinigus išleisti turiu daugiau, nei į naują geležį. Šiaip naujo geležies tikrai nepavydžiu, galėtų jų kaimynai kaip tik daugiau nusipirkti
 11. Virgis.

  Kombaino pasirinkimas

  Na išleisti ant 150ha už 120k kombainą tai kažką, bet kulti iki 4t tai ne kažką. Tiek kulant pelningiau nupirkti pora butų ir ant nuomos paleisti, o žemę išnuomoti.
 12. Virgis.

  Išmokos 2014-2020

  gavau atsakyma is NMA kad turi pabaigti atlikti patikra kad tarpiniai paseliai iterpti, tai dar teks palaukti kol baigs administruoti. Tarp kitko atkreipkite demesi deklaruojant ir tesiant issipareigojimus islaikyti tarpiniu plota ir pazymint didesni plota nei isipareigota yra prarandama zalinimo ismoka uz ta virsyta plota, nes pagal taisykles zalinimo ismoka nemokama kur tarpiniai paseliai.
 13. Virgis.

  Sėjomaina

  +134eur, bet už tą plotą kuris deklaruojamas tarpiniams nemokama pagrindinio pasėlio žalinimo išmoka, tai už 2020m - 55eur.
 14. Virgis.

  zieminis rapsas

  0,3t skirtumas gali būti ir dėl dirvožemio. Ar bandymas tam pačiam lauke, kokio dydžio jis, kaip svertas derlius?
 15. Virgis.

  zieminis rapsas

  Čia ASU bandymų laukeliuose ar ūkyje? Koks derlingumas buvo?
×
×
 • Create New...