Jump to content

Virgis.

Nariai
 • Pranešimai

  1.832
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Virgis. paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 12 2016

Virgis. paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Virgis.

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1980.11.28

Miestas

 • miestas
  Kansas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nuleisk slaunis zemyn, nusuk tepalo slangas visai, tada slaunis turi su rankomis pakelti i virsu ir gan lengvai nuleisti zemyn, jei kertasi ar stringa is kart pajusi.
 2. https://eteismai.lt/byla/185308227779522/A-2050-415/2018?word=Medžiotojų Pavyzdinė byla, kaip nereikia daryti ir pamąstymui ką daryti iš karto, kad vėliau būtų galima išvengti nepalankaus sprendimo.
 3. Ta prabanga po 9 eur su pristatymu iki namų.
 4. Tie du po 48w geriau tikrai nešvies, nei vienas kombinuotas, išbandyta. Antro žibinto šonuose apšviesti neprireikia, nes šviečia plačiu kampu.
 5. Reikia naudoti kombinuotas flood ir sporto tipo, tada švies ir plačiai ir į tolį
 6. Medžiotojams papasakok, kad tu gražių laukinių gyvūnų šaudymas yra geras hobis, o geras hobis kainuoja nemažus pinigus, todėl turi nepamiršti kad reikia ir medžiotojams nepamiršti kad reikia susimokėti už savo hobį. Be to medžioklė taip pat yra geras verslas, būreliai organizuoja komercines medžiokles už kurias susirenka nemažus pinigus, bet tais pinigais visiškai nenori pasidalinti, nebent teismo keliu. Kauno rajone vienas stambus ūkis prisiteisė 6000eur. Patys to pačio būrelio medžiotojai sako gerai kad priteisė, nes būrelio valdžia jau nx siuntinėjo ūkininkus.
 7. Yara kristalon mikrikai edta. Aišku tos yaros platus pasirinkimas, pagal poreikį.
 8. o tai kur gauti ne chelatu, yara mikrikai ir tie edta?
 9. Statistikos negaliu pateikti, bet kiek teko girdėti iš nepriklausomos vertintojos, kuri atstovauja draudimus, tai jos įvertinimo niekas neginčija.
 10. medžioklės įstatyme numatyta, kad valstybė atlygina žalą tik už tuos gyvūnus, kuriuos uždrausta medžioti visus metusv(stumbrai, gulbės), bet kažkaip medžiotojai žiuriu linkę iterpretuoti savaip, kad jei yra kvotos medžioti, tai jie neatsakingi.
 11. čia ne valstybės politika, aplinkosaugininkai reguliuoja kvotas, o medžiotojams labai paranku kuo didesnis žvėrių skaičius, dabar ir ministras nusimato medžiotojas.
 12. Virgis.

  melioracijos darbai

  Px tie krūmai, jei griovio vaga metrą užsilinkus, su rankomis nepagilinsi. O gal tu už savo pinigus ruošiesi visą griovį Gilinti?
 13. Teko girdėti kad yra būreliai, kurie geranoriškai dengia nuostolius arba bent derasi, atveža mėsos. Šiaip dauguma būrelių turi draudimus, gali bandyti kviesti komisiją, gal paskaičiuos plotą, ne kaip man
 14. Virgis.

  melioracijos darbai

  Kažkam naudingas įstatymas, žmonėms nepasimokės turėti nedidelį sklypą šalia griovio, nors tas griovys 100-us ha nusausins, o priežiūra tik vienam. Kažkoks terorizmas.
×
×
 • Create New...