Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2018.09.23 visose temose

 1. 6 points
  axe

  žiemkenčių buklė

  Kam jums tie vaderiai jei 2cm gyly barstot?
 2. 5 points
  Žinot žodinė sutartis galioja tik tol kol rinkoje niekas stipriai nesikeičia. O kaip prasideda dideli svyravimai visada tiek viena tiek kita pusė sugalvos kaip sugudraut. Tai kodėl ūkininkas turi būti tas kuris visada turi nusilest? Šiaip patys kalti, kad nesugebėjo per tiek laiko atsiųsti sutarties pasirašyt, matyt galvojo, gal dar pakris, o kai pradėsi vežti sakys - "krito kainos biržoje... valdžia spaudžia daugiau neduoda..."
 3. 5 points
  Vilius

  Baltoji garstyčia

  Iterpinėjam
 4. 5 points
  edviuks

  Baltoji garstyčia

 5. 5 points
  jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Paprasta mechanine amazone d9-4 sejamoji.. niekuo nenusileidzia vaizdas vaderiams ar horshams
 6. 5 points
  WYCKA/

  žiemkenčių buklė

  Paselis geras bet fotografas nekoks
 7. 4 points
  mirė natūralia mirtim, iškart matos
 8. 4 points
  Daug ką ta nma sako. Pasirašiau su žmona tą verslo planą ir dar pirkom 3 geležis ir medžiagų statybinų ir viskas praėjo. Esmė yra kuo daugiau balų surink, o tam reikia atlikt namų darbus.Jei jau nesugebat užpildyt patys kelių formų, tai kaip paskui buhalteriją sugebėsit tvarkytis. Ir ko čia dejuot, taigi būkit stambiais niekas gi netrukdo. Pamenu kai buvau dar vaikas, pirko žmogus žemę po 2k litų už hektarą ir pirko daug, pasiėmęs paskolą. Tai visi durnium vadino ir sakė, kad bankrotas jam jau garantuotas. O gi dabar vienas didžiausių ūkininkų, ir durniais liko tie kas taip nedarė. Taip kad neverkit tom krokodilo ašarom, kaip čia viskas blogai. Jei jau nesugebat užpildyt formos paramos, tada ir parama ne jums. Nieko įžeist nenoriu, kam reikia galiu pasidalint 2015m saukimo paraiška.
 9. 4 points
  tadasg

  John Deere traktoriai

  gaila tų, kai rimtą arklį iškeičia į raudoną..
 10. 4 points
  zmogusss

  žiemkenčių buklė

  Kad dar nesudyge
 11. 4 points
  Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  O spiritas turi būt grynas ar ir atskiestas tinka?
 12. 4 points
  Išradėjas

  žiemkenčių buklė

  Rapidas yra rapidas dar daug kas tik pasvajoti gali apie ji,nematau reikalo nurasineti,nustumti i praeiti.
 13. 4 points
  Mano miglotas planas yra toks - plūgai patraukti į šoną, šalia diskinio atsirado noraginis plius pasibandysim ir giluminį pavarinėm ir technologinėm pradraskyt. Toliau - jokių priekabų laukuose (neaišku kaip kaimynams reiks išaiškint, nes jiems atrodo, kad jei laukas nupjautas tai jau galima kelią daryt) ir jei pavyks viskas ir jei neatims iš mūsų politikai ruondapo, tai sekantis žingsnis strip till. Viena problema, kad viskas veiktų, reikia, kad kažkam reikėtų žirnių.
 14. 4 points
  ukininkas690420

  Trašų kainos

  kai rašot tai rašykit iš kur nes kitaip kam rašinėt nesamones galiu parašyt pasėmiau po 100eu su atidėjimu
 15. 3 points
  virgis807

  Mėsinė galvininkystė

  Broliai dvyniai vagia piena
 16. 3 points
  Bulvinykas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Naudojam pagrinde bulvėse ir rezultatai tenkina.
 17. 3 points
  stapcius

  žiemkenčių buklė

  Visad stengiuosi set iki 4 cm gyliu. Foto seta i lengva priemoli tai atrodo graziai ir kokybiskai sudyge, bet ta pacia diena setame kalvotame lauke per kalniukus dar tik issidaigine grudai pries pora dienu
 18. 3 points
  Didieji gal ir pajėgųs sekt paskutines madas, o mums matematika labai blaškytis neleidžia. Sėjamoji yra technologijos dalis. Pasirinktą technologiją reikia išmanyt, jos laikytis ir pastoviai mokytis. Kam baigiasi kantrybė, tas eina paskui kitą spalvą. Aš nesiimu spręst ar tas blaškymasis blogai ar gerai, bet netinkama technologija priveda prie to, kad 800 ha ūkis uždaro vartus.
 19. 3 points
  caper

  MASSEY FERGUSSON

  Pasiskaitinejus ziuriu problemu buna nemazai su ju kombainais. Jie bandydami isiuliti nauja kombaina sako, kad eina kaip ledas Masey fergusonas, nr. 1 kombainas. Lenkia Claas ir New holland, o džionio net neskaito kaip kombaino
 20. 3 points
  Mantas2342

  žiemkenčių buklė

  per giliai , nedaug drėgmės daug energijos išeikvojo dygimui , paaugs dar ir jei palis susivienodins viskas.
 21. 3 points
  JCB

  žiemkenčių buklė

  Retas tas rimtas ukininkas esam, tai nebent tik lentynoj spiritas su menzurele (mzuri) stovet tegali... bet kai nulipi nuo kokios noragines barstelkos ant vaderio ar tarkim horsho, paselis i geraja puse pasikeicia, maloniau akiai, maloniau ir priziuret. Suprantu Povilo, dziaugsma.
 22. 3 points
  Egida

  Anekdotai...

  Gryžta vyras namo,parneša žmonai puokštę gėlių.O ta ir sako: -Tai ką,žergt kojas reiks. Vyras jai: -Nu tai ar namie vazos neturi.
 23. 3 points
  ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Prie ko čia sėjamoji. Jei žemėje drėgmės yra pasėta ir su arkliu gražiai sudygsta o jei žemė buvo perdžiūvusi sek su kokia nori sėjamaja dygsta kviečiai lopais.
 24. 3 points
  Uk. Jomantas

  Filmukai

 25. 2 points
  Išradėjas

  Pliurpalas

  Tai va jeigu butu normalus prezidentas turetu sutvarkyti ta betvarke,dabartiniai isvien su mafija.Rink koki nori vistiek bus tas pats,reikia keisti visa valdymo ir valdininku rinkimo,paskirimo sistema.Ministrai turi buti ne renkami kad i kede atsisestu pagal eile o skiriami pagal kompetencija ir nesti pilna atsakomybe uz savo veiksmus.Tegul gauna DIDELIUS atlyginimus bet atsako uz padarytus darbus.Dabar valdzioj sedi tie kas laimejo rinkimus, neziurint i tai ka jie sugeba.
×