Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.12.22 visose temose

 1. 4 points
  dvidas

  žiemkenčių buklė

  Nu tai pasidalink tais isivaizdavimais ,o beariminei svarbu gerai parinkti padargai o gerai parinkti padargai gerai ir kainuoja ,ir ar ariminė ar ne be fungicidu neapsieisi ,ir dar jei žmogus pasiduodi pardavėju ikalbinėjimais tai geriau iš vis nevažiuok i tuos seminarus
 2. 4 points
  gerasukis

  Grūdu kainos?

  Šiaip kviečių kaina atrodo labai stipriai. Yra didelis potencialas tolimesniam kainos kilimui, verta kol kas susilaikyti nuo fiksavimų, kas dar to nepadarę.
 3. 4 points
  PArty

  Už kiek perkate žemę?

  Jei nebūtų paramų tai techniką 40%pigiau pirktum ne tik tu,bet ir visi likę 75% kurie ją pirko be paramos bet mokėjo išpustom kainom....
 4. 4 points
  joniskietis

  Už kiek perkate žemę?

  Aš nieko nenoriu. Sakau, jog visa žmės ūkio “rėmimo” politika-tai tik smėlis išbyrantis pro žemdirbio pirštus ir nusėdantis kitų subjektų bankų sąskaitose. Mes, žemdirbiai -tai tik priemonė įvairiems lobistams, technikos dyleriams nukreipt paramą “reikiama linkme”.
 5. 3 points
  grazbek

  Trašų kainos

  aš aukščiau minėjau min. dešimtadali to kiekio.Kitas klausimas o kiek to kiekio reikia Lietuvai.Ir kiek iš tu metiniu gamyklos pajėgumu parduodama Lietuvoje.Ps. aš prisimenu laikus kai pirkdavome tiesiogiai iš gamyklos tik rai tai buvo daroma ne iš raškažio taip pat Nesakau kad taip turi būti ir dabar bet kulturingame lygyje tikrai galima padaryti ką nors panašaus apeinant tarpininkus.
 6. 3 points
  dzipas

  Už kiek perkate žemę?

  speju dar per tuos penkis metus penkiolika kartu bus strategijos pakeistos, bent desimt baltu knygu isleista....
 7. 3 points
  jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne toks aukštas ir gražus, kaip anas ekonomistas, bet protingas, nelipa ant to pačio grėblio du syk.
 8. 2 points
  yogop

  žiemkenčių buklė

  statai biodujų jėgaine, ištrauki visas dujas, po to kompostą išbarstai ant pasėliu
 9. 2 points
  kestasxxxl

  Krūmynų įdirbimas

  Nesimiega jums ar pilnatis veikia, rašo 4 val. nakties??? Dėk galvą tarp papų ir nesijaudinu dėl tų šakų.
 10. 2 points
  Rimuxa

  purkštukų parinkimas

  Purkštukus gavau tik birželio mėn. tai per mažai laiko, kad įvertinti. Vejo nunešimas yra, su herbicidais ir glifosatais reiktu pasaugoti kaimynų laukus. Glifosuojant 50 l/ha vandens suveikimas l. geras, galima mažinti glifosato norma. Rapsai purkšti nuo pabirų tuo pačiu vandens kiekiu taip pat viskas ok. Visų smulkmenų nesurašysiu, bet padengimas labai geras.
 11. 2 points
  JCB

  Pieno kainos

  O tau skauda ar delfio visus straipsnius jau užkomentavai ir čia beliko niša? Juk ne ūkininkas esi, tai koks tau skirtumas kas rėkia ar kas kooperuojasi?? Nu koks??
 12. 2 points
  Raimisv

  purkštukų parinkimas

  UAB"ORDO" Alytui. Teirautis Kęstučio.
 13. 2 points
  gerasukis

  Už kiek perkate žemę?

  Prisipirkai metalo už ES pinigus su 50% intensyvumu. po kokių 5-10 metų pardavavei už pusę kainos. O tai praturtėjai... Tik tiek, kad gali girtis jog naudoji naują techniką, kurios dažniausiai net nereikia (būtent naujos), ale kitaip paramos negalima panaudoti... O vadyba toliau skaičiuoja šaibas...
 14. 2 points
  voras

  GRŪDŲ BOKŠTAI

  Visi variantai geri, o geriausi tie kurie jau yra namuose. Prirašyt ir prisvajot jūrą galima, o kai ateina metas verties su tuo ką turi. Šiek tiek juokingai skamba, kad vežti pačiam į uostą yra nuostolis. Sutikčiau jei vežate su traktoriais. Nieko keisto, traktorius skirtas žemei dirbti ir jo valandos kaina yra nejuokinga. Nusipirkit paprastą fūrą, ne scania kur tuščias sąstatas sveria 16 t, nusipirkit mažiau blizgančią, bet lengvą. Krausit po 27 tonas legaliai ir patys iš tokių postų juoksitės
 15. 2 points
  niino

  Pieno kainos

  Niekada nesirasome sutarciu. Esant pieno trukumui prabanga perdirbejams atsisakyti pieno.
 16. 2 points
  Zim511

  irankiai

  Radau tokius po egle tai kai išbandysiu galėsiu parašyti kas kaip
 17. 1 point
  Pasiskambinau dar į konsultavimo tarnybą pasiklausti, tai Jūs teisūs, galima daryti kaip kad rašiau
 18. 1 point
  linas78s

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  O kas čia ką siūlo jums investuot?
 19. 1 point
  Martynas.K

  Lėkštiniai skutikai.

  Su dvigubu SoilRunner volu, 51cm diskais bei be lyginimo lentos pradinė kaina 47000 eur + pvm
 20. 1 point
  Agronomas12

  žiemkenčių buklė

  Labai įdomias temas gvildenat. Šaunu.
 21. 1 point
  Ramza

  Starteris belarus traktoriui

  Nusveisk rudis, istepk rudziu suriseju , gerai tinka Butanolis, po to gali moviliu, sudzius pasidens pleve, patikima ir pigu ir rudis nepuola, o tie visokie kur reklamuojami tai tik pinigu ismetimas, naudos mazai. Gali vietoj movilio uzdazyt Hamevirite dazais ir patikima.
 22. 1 point
  voras

  žiemkenčių buklė

  Viliau, taip, buvau pas Aurimą. Gailiuos, kad ilgai laužiaus. Šaunuolis jis vyras, tikras ūkininkas, gilios ir teisingos žinios, protingi sprendimai, daugiau tokių žmonių.
 23. 1 point
  voras

  žiemkenčių buklė

  Nepakels jis to derliaus, aš tą ir taip žinau, o savikainą jis jau sumažino. Nesuprasdavau ir aš to noraginio skutiko su sėkladėže, bet dabar jau suprantu. Greitai suprasi ir pats, ypač jei su drėgmės režimais darysis striuka. Beja, sunkiose dirvose turėčiau atsargai iprastinį komplektą. Po lietaus su šita sėjamąja traktorius kaip pririštas, dailusis čiuožimas būna ... Dėl išmokų, nežinojau šito fakto, bet valio! Dar ir kapeiką vieną kitą gausiu paskatinimui. Meilės jaučiu tik tiek kiek reikia, tikrai ne daugiau. Čia meilė visų pirma sau, nes laiko atžvilgiu tai sunku ir nupasakot su kuo lygint reiktų, o pasirodo iš to išplaukia dar ir dirvožemio tausojimas. Beja tokio vaizdo kai nuo dirvožemio dulka tiek, kad net dangus užtemsta, ką šiemet teko matyt į Klaipėdą pro Telšius važiuojant, šitoj technologijoj tikrai nepamatysi. Ko gero tų galvų žodžiuose tiesos yra.
 24. 1 point
  Vilius

  Trašų kainos

  Čiau paka su savo dideliais kiekiais
 25. 1 point
  Ramza

  žiemkenčių buklė

  Prancuzai, ispanai, anglai kantresni, maziau kuria nebutu problemu, nera tokie gobsus, ne kaip lietuviai biski atsilo ar atsalo ir jau dejuoja to nebus , to nebus.
 26. 1 point
  Sarunce1

  SUNKVEZIMIAI

  Nezinau kas ten aiskiai isdestyta, sesi sezonai su 6x2 visks ok parduot neketinu...
 27. 1 point
  yogop

  SUNKVEZIMIAI

  Negasdinu, tiesiog pora pažystamu turėjo tai abu pardavė, nes su pravažumu labai blogai. Atsibodo tampyt. O sunkvežimis 6x4 būna ir su paduškom, jei gerai susikomplektuoji tai gali sutilpt į 16t nuosavos. Pvz pas mus 16100kg, po 24,5-25t kraunam niekada nebuvo užkliuves patikrinimu metu, pirštu pagurmoja tuom ir pasibaige
 28. 1 point
  viktorass

  Traktorių priekabos

  Žiežmariuose yra kažkokia firma kuri visokiu dalyku priekabom turi, bet dabar pavadinimo jos niekaip neatsimenu.
 29. 1 point
  voras

  Traktorių priekabos

  Tai manai, kad lyną nutrauks, ar kaip? Čia ko gero tas atvejis kai su lynu per pigiai
 30. 1 point
  jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Vajė... ir aš noriu tos žolytes!
 31. 1 point
  O kas čia blogai,idealus laukas, visi to ir siekiam, nė piktžolių,lygus kaip stiklas, kaip po pūdymo bus dvigubas derlius:)
 32. 1 point
  RYTASAS

  Šilauogės

  Pavasarį planuojama įdiegti lašaline laistymo sistemą . Iš ko patartumėte pirkti įrangą laistymui 0,4ha plotui.
 33. 1 point
  As jau tinklalapio varda uzsibookinau - (tikrajautiena.lt) skant pasiruosiau
 34. 1 point
  manttys

  Už kiek perkate žemę?

  Jo jo, radau geru variantu, kai uz 29 balu zemele virs 5k moka. Idomi rinka dabar, kur daug vyresniu gyvulininku pas mus, tai pardavimu mazai, pinigu biski yra, kaip sakant, del pasiulos trukumo kyla kaina. Bet kai jie visi iseis i pensija ir nores parduot .. bus nemaloniai nustebinti
 35. 1 point
  Virgis.

  Už kiek perkate žemę?

  Gali susirasti NT sandorį ir už nedidelį mokestį rc parsiųsti kuriame bus matyti sandorio suma ir bus aiškiau už kiek kas kur.
 36. 1 point
  wildfire

  Kuro talpykla

  https://zemesukis.com/topic/4393-zymeto-kuro-kaina/page/86/#comments
 37. 1 point
  grazbek

  Už kiek perkate žemę?

  ne spjauk į šulinį gal tekti ir atsigerti iš jo.Mus rajone irgi buvo dievu pamirštas kraštas bet ne šiandien atsirado keli investuotojai iš kitur ir nuomos kaina pakilo du kartus ir žemė pasidarė nebe labai prasta ir pigi.
 38. 1 point
  grazbek

  Už kiek perkate žemę?

  nuderės nuo 12stuku iki 25 ir nupirks.Kaina tikrinasi greičiausiai.
 39. 1 point
  Vilius

  Dakaras

  Na untaniaus tikrai gaila. Bet nieko vyrai išsikapstys. Ir i top 20 turėtų dasikast. Vanagas tik atsibodęs su savo myžčiojimais per daug kalba
 40. 1 point
  Išradėjas

  Už kiek perkate žemę?

  Neissizadekim.Prisimenu vienas aktyvus sjudietis klausineja bobute; papasakokit mociute,kaip ten jus i ta sibira veze,turbut labai sunku buvo? Bobute pagalvojo ir sako; Mus,vaikeli,tai uzkaltuose gyvuliniuose vagonuose veze ,bet veze...o jus, uz tokius darbus,pesciomis i sibira varys.
 41. 1 point
  ceck

  Pasaulio įvykiai

  Tai ką, Donaldas išrūkino teroristą pasakė - padarė
 42. 1 point
  Visus su Naujais.
 43. 1 point
  sako

  Kubota b 6001

  Neturit zmones ka veikt ir siknoi slieku pradedat ieskot. Geriau jau i spa nuvaziuotumet nes jauciu nagu nebein nuplaut po tokiu reikalu.
 44. 1 point
  urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Taigi kas gavęs netik 10 balų mažiau renka, bet ir paramos galima prašyt tik kitai veiklai. Pvz gavai paramą tarkim grūdų auginimui, tai dabar gali prašyt tik grūdams perdirbt ir panašiai.
 45. 1 point
  panjabis

  Miežių auginimas

  Su ccc?
 46. 1 point
  jevgenijus

  Kombaino pasirinkimas

  Tai naudotą žiūrėsi? Kai rinkomės kombainą tokių naudotų skelbimų nebuvo, kaip dabar yra. Žodžiu kaip visada, kai nereikia tai rodos sočiai to pasirinkimo yra, o kai jau reikia pirkt... nu ir prasideda.
 47. 1 point
  JCB

  Kuro talpykla

  Tai kelk konteinerį aukščiau ir tegul samatioku bėga. Atkris įrangos papildomos ir viskas paprasta.
 48. 1 point
  rol2rekva

  Sukudusi ozka

  kakuti į laborotoriją vežti, bet ir šiaip rofilaktiškai būtinai, bent rudenį reiktų duoti
 49. 1 point
  Valeri

  Perku-parduodu- keičiu

  Naujos parduodamų ožiukų ir ožkų foto Ožiukas 50 % nubijų kr. Tėvas 100 % Anglo Nubian Floras Sam. Parduodama ožka ir ožiukas (abu genetiškai beragiai). Ožka 3 vaikais, pieno vasara duoda apie 3 litrus 50% ožiukas Daugiau informacijos apie parduodamus te. 868563773 arba e-mail'u valerizoo@list.ru
 50. 1 point
  alisa

  Inkubatoriai - perinimas

  o iš kur kiaušinius pirkai šituos?? ir kiek kaštavo??


×
×
 • Create New...