Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2018.11.10 visose temose

 1. 8 points
  drapox

  žiemkenčių buklė

  Paskutinį dešimtmetį ko tai nematyti pas mus nei tų 20 cm, nei 5 cm sniego, 3 cm maksimum laikinai būna. Tai gi viską lemia temperatūra kuri pas jus žiemą gerokai aukštesnė nėr nei ką kalbėt. O drėgmės tiek ore tiek kritulių pavidalu gaunat užtektinai, skirtingai nei kitur kur orai labiau žemyniniai ir paskutiniu laiku vyrauja sausros išskyrus gal 2012 ir 2017 etai buvo drėgni, žodžiu kas 5 metus ir tendencija dar link sausėjimo ir karščio. Šiemet gegužė ir birželis beveik be kritulių. Liepa ir rugpiūtis arti normos. Rugsėjį 30 proc nuo daugiametės, spalį 70 proc nuo daugiametės, lapkritį kol kas gal tik 1 mm. Žodžiu nuo pavasario turim daugių daugiausiai pusę kritulių normos. Prūde vandens lygis per 25 metus žemiausiam lygį. Jei nepakils neturėsiu iš kur purkšti kitamet, reiks prūdą gilint. Visų sodybų aplink šuliniai tušti. Pas mane drenažo vamzdukas kuris įeina į prūdą sausas, nei lašo. Viską apsiariau tik su kurminimo pagalba. Medeliam kasiau duobes, giliau nei per štiką sausa kaip betonas.
 2. 7 points
  dzipas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Ne esme kiek kuli - esme kad firmas paremia Maciau kai farmpokeri chebra chemija du metus i prieki pirko, kad tik zetonu ant stalo pasideti daugiau
 3. 6 points
  Klausimas labai paprastas, ar uz tiek pinigu savo nuosava zeme isnuomotumet, uz tiek kiek patys dabar mokat ir klausytumet, kaip nuomininkas jums dejuoja ??? uz tiek kiek as moku neisnuomociau, nes per pigiai butu, vat ir elementaru.
 4. 5 points
  Minduksx

  Purkstuvai

  Kazkas tokio
 5. 5 points
  Minduksx

  vaderstad sejamosios

  OPora valandeliu ir galima dirbt kaip inteligentui
 6. 5 points
  viktorass

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tokios koperacijos ne anksčiau tai vėliau laukia krachas, koperacija tai isivaizduočiau gal nebent jei keli ūkininkai sumestu savo žemes ir technika i krūva nu tipo kažkas panašaus i bendrove ir samdytu koki vadova kuris vadovautu darbam pvz. ka, kiek ir ko sėt, kokia technika pirkti ir t.t. o pelna proporcingai už inešta turta dalintusi, žinoma kažkokia dali palikdami koperatyve., patys tuomet galėtu gulėt ant krosnies arba dirbti eiliniais samdomais darbininkais.
 7. 5 points
  MBLORINSER

  zalioji trasa.

  Tikslas paprastas, buvo diskusija cia kazkur kiek sausuju medziagu gaunam is poseliniu augalu, va jums ir atsakymas. Aisku galima nieko nedaryt tik speliot ir ka?
 8. 5 points
  Vilius

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  2015m su 400salietros ir 150sulfato plius keli purškaliojimai karbamidu skageno vidurkis gavosi 9,6t atskiruose laukuose ir po 10,5-11t byrėjo su tokiu trešimu. Tiesa tais metais palanki vasara buvo kultūrom augt. Bet imanoma su mažesnėm sanaudom gauti derlius
 9. 4 points
  AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš suprantu kam tai yra naudinga, ir suprantu kodėl niekas dėl to nenori triukšmauti. Reikėtų daugiau viešinimo europos investicijų, sapard, modernizavimui, jaunūjų ūkinikų isikūrimui ir kitiems projektams. Kad būtų galima suvesti visus galus ir išreitinguoti asmenis kurie gavo daugiausia europinių lėšų. Kuriai žemės ūkio šakai jie priklauso, kokie juridiniai ir fiziniai asmenys juos sieja. Ir viskas bus aišku. Keičiasi žemės ūkio ministrai, bet ar keičiasi viceministrai ir patarėjai ? o kam jiems keistis jie gerai dirba, kuria taisykles ir įstatymus kuriuos pasirašo laikinai pavaduojantys arba naujai atėję ministrai. Ar tie kurie kuria taisykles prisiimka kokią atsakomybę ? Negirdėjau, dar nei vieno, kad būtų papeiktas arba atleistas.Bet kaip ir Jūs visi esame girdėję apie nendrinukes, apie žoles auginamas sėklai, ir kitas plonybes kurios buvo ir yra tik naudingos tik kažkam, pažiūrėkime į teritorijas į plotus tinkamus paramai ir į įmones kurios tai deklaruoja. ir vėl bus aišku. Lietuvoje šventų nėra, yra interesų grupės kurios persipynusios įvairias ryšiais ir niekam tas nerūpi. O kam protestuoti kai susikuri sau tokias sąlygas, kad tik tu žinai kaip įkurti pripažintą koperatyvą, nes po metų tik įšeina taisyklės ir apibrėžimai. Išleidi žemės įstatymus, kurie sudeda saugiklius bobutėm, kad lengvai neištargavotų savo žemių ir jei esi kaimynas be tavo žinos neparduotų to sklypo, o pats viską perki per uab ir akcijas parduodi, kad ir kokiam prancūzui naftos magnatui. ir t.t Kas kuria taisykles ir įstatymus >.. ? Klausimas o kodėl viena iš didžiausių lietuvoje Ūkininkų sąjunga niekur nesireiškia ? nevyksta į protestus nieko neorganizuoja ir ar jie išvis ką organizuoja kas gali būti nesusyje su jais ? hmm įdomu kokį finasavimą gauna iš ministerijos ūkinikų sajunga. oi čia galima kalbėti ir kalbėti... tačiau kam tai rūpi.
 10. 4 points
  Robertas08

  žiemkenčių buklė

  Aš tai tokios nuomonės ,kad reik žiūrėt į savo laukus,negi jum patiktų ,kad svetimas įkeltų jūsų nuotraukair pasilazdavotų.
 11. 4 points
  viktorass

  vaderstad sejamosios

  Nu kad jis isitraukia tai aš suprantu, tik dar nebandžiau, bet jau girdėjau kaip jis ten isitraukia, bet tai man i galva netelpa norint viena kaištuka išimt reikia aparaturos už kelis tūkstančius, ble visi pizdavoja lenkus bet tiem atleidžiama o čia... tai ta dišliu išlupus su audine ar kokiu pasatu nepaveši, net i hilux netilps, reik beveik kamazo ir dar su kranu, kad ikelt.
 12. 3 points
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Šia vasara jie daugiausiai krituliu gavo.
 13. 3 points
  drapox

  žiemkenčių buklė

  Pamenu tokį multiką kur ožiukas per vėtrą saugojo ,,prisirišęs žemės rutulį, kad vėjas nenupūstų''. Tai tu tikriausiai panašiu būdu prisirišęs jūrą, nes ko tai jinai kaip arti tau taip arti. O jei rimčiau tai nereikia jums tos drėgmės saugoti, nes jos visada per akis, kartais gal net ir per daug. Tai gi primenu dar kartą tai ką sakiau jau gal prieš kokius 5 metus ir šiaip ne kartą, kad pajūrio regionas tampa tinkamiausiu ūkininkavimui.
 14. 3 points
  Srekas

  Anekdotai...

  Grįžo vyras paryčiais namo ir pasakojo, kaip visą naktį dviese su Petru gėrė. Žmona klausė ir tylėjo. Tylėjo ir Petras spintoje...
 15. 3 points
  ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Na klaipėdos regione šį rudenį tai dėl drėgmės tikrai bedavotis negalit, lyginant su vidurio Lietuva. Tik pajūrį šį rudenį ir teko matyti vandens kviečių lauke. Pas mus tokios prabangos nėra.
 16. 3 points
  Bulvinykas

  Dirvų kalkinimas !

  Geras oras, tai galima po laukus dar pazyliot.
 17. 3 points
  Minduksx

  Verslo sinergija ūkyje.

  Va kaip tavo ir musu visu gerove turetu atrodyti, ten jau suprato o kada mes suprasim kad viskas ne taip turetu buti kaip dabar yra?
 18. 3 points
  Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš labiau tikėčiau šituo, o ne kinų televizija
 19. 3 points
  Zvanas

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Nuomotum uz tiek kiek galima gauti pelno, bet kas tada ja dirbs be pelno
 20. 3 points
  ceck

  Verslo sinergija ūkyje.

  manai kad ūkininkai durni? sprendimas tavo rebusui; bendras skolos balansas 150 eur,pirkinių balansą sudaro 20 eur ,turi gražint 130 eur,o ne 120,kur dingo 10? tu nori apmulkini ukininka arba tau su matematika blogai,arba tu sukčius
 21. 3 points
  gbandinis

  žiemkenčių buklė

  Pirmi metai etana sejau is linas agro. Grudas stambus, tai 230 sejau. Galima daug ka zinot, bet nieks nepasake, kad toks palankus ruduo bus.. Siemet pas daug ka matau per tankius paselius. O speju visi sejo vistiek daug maz kaip visada. Kitais metais ziurek stovi su vienu stiebu visa rudeni ir nesikrumyja. Tai ka ten priskaiciuosi. Skaiciuot galima, bet gamta savaip delioja.
 22. 3 points
  virgis807

  Anekdotai...

  Dideli vyrai prie didelio glozeto
 23. 3 points
  Minduksx

  zalioji trasa.

  Tas pats laukas kur seta su rapidu tiesiai, brolis netycia is vieno lauko i kita bevaziuodamas nuleido rubina ir pravaziavo skusdamas, pilna sveriu.
 24. 3 points
  u.k aurimas

  Verslo sinergija ūkyje.

  as niekaip negaliu patiket is kur jus toks protingas ir niekaip nesuprantu, kodel jus ukininkus laikot tokiais atsilikusiais. Ateinant cia ir norit is musu uzdirbt. Ne is kazko ,bet is musu, mes nemokam skaiciuot, vat jus imsit mums paskaiciuosit ir tik bam ukis nesudures galo su galu ims malunsparni nusipirks, dar jachta kokia, vien del to ,kad jus paskaitliuosit ir bus viskas kaip ant delnuko
 25. 3 points
  Srekas

  Anekdotai...

  Paguldė dieduką į ligoninę. Po kelių dienų atvažiavo jį aplankyti bobutė ir atvežė daktarėliui dovanų kaimiškų kiaušinių - aplipusių pūkais, šiaudais ir šūdukais. Indą su kiaušiniais pastatė ant spintelės. Rytą, vizituojant, diedukas pasako gydytojui, kad kiaušiniai jam, o pastarasis, pamatęs, kad jie nelabai švarūs, pakviečia seselę ir liepia nuplauti dieduko iš 7 palatos kiaušinius. Seselė, neuždavinėdama kvailų klausimų, bac dieduką ant vežimėlio ir į procedūrinį. Nuplauna jam kiaušinius, parveža į palatą. Diedukas šoke! Jo bobutė per visą vedybinį gyvenimą jų nėra į rankas paėmusi, o čia dvi jaunos mergos plovė! Guli ir negali patikėt. Kitą rytą vėl gydytojas vizituoja ir vėl mato tą patį vaizdą. Seselė gauna barti, kad nenuplovė dieduko kiaušinių. Seselė šoke! Galvoja, kad senelis ne iš paprastųjų ir ją apskundė. Vėl senelį guldo ant vežimo, vėl veža plauti. Plauna su kvepiančiais geliais ir šampūnais., net garas eina. Diedukas palatoje gulinčių vyrų klausinėja, ar ir jiems kiaušinius plauna. Tie vienu balsu atsako, kad ne. Diedukas dar labiau stebisi. Ryte vėl tas pats vaizdas. Dabar jau gydytojas pasiutęs, išbara seselę, kad nevykdo jo nurodymų, kad aplaidžiai dirba. Seselė nežino nė ką galvoti, vėl veža vargšą dieduką plauti. Nuplovė, nuskuto, ištepė įvairiausiais kremais. Ir vėl į palatą. O čia kaip tik bobutė atėjo aplankyti. Diedukas ir sako bobutei: -Gelbėk... Vežk greičiau namo! Atrodo, kad operuos, kastruoti mane ruošiasi!
×