Jump to content

TOP nariai

 1. jaunasis21

  jaunasis21

  Nariai


  • Taškai

   48

  • Pranešimai

   943


 2. manttys

  manttys

  Nariai


  • Taškai

   38

  • Pranešimai

   4.575


 3. voras

  voras

  Moderatoriai


  • Taškai

   35

  • Pranešimai

   8.913


 4. Ukius_bulvinskis

  • Taškai

   24

  • Pranešimai

   2.200


Populiarus turinys

Rodomas daugiausiai įvertinimų surinkęs turinys nuo 2021.07.01 visose temose

 1. aš manau, kad visiems gamta šiek tiek kerta per smegenis ir žmonės dalindamiesi savo bėdom tam tikra prasme išsišneka, supranta, kad ne vieni yra tokie ir tiesiog gaunas psichologiškai lengviau. O šitie, "verksnių" kritikuotojai, dažnai patys gyvenime mažai kuo rizikuoja. bet jeigu jiem darbdavys vieną mėnesį nesumokėtų algos, nes dėl gamtos ar politikos verslas negavo pajamų, tai būtų pirmi skųstis, dejuoti ir visus išvadinti vagimis. pas mus vakar 4 mm. kviečiai dalis vietoj planuotų 7 bus 5, nu ir ką, kažkaip. bet gaila darbo, investicijų ir pan.
  14 taškai
 2. voras

  zieminis rapsas

  Ar žinai kodėl statybininkus labai myli moterys? Todėl, kad jie niekada nebaigia ! Joniškiečiam ne kažką ...
  10 taškai
 3. O tamsta pats gegužės mėnesį matydamas itin gražius pasėlius mažinot įdėjimus, ar tik patart gudrus? Post factum visi gudrūs papostringauti.
  9 taškai
 4. Skagenas atseliuotas 7,5tha 1kl skagenas po rapso 8,0tha extra Veislė niekada nenuvilianti Glitimas 30-31, baltymai 15, saikas 78, kritimai 350:)
  9 taškai
 5. edviuks

  zieminis rapsas

  Su rapsu tikrai geriau neskubeti. Nera jis toks jau siais laikais gležnas. Dauguma turi anksciu išbyrejimui/atsidarymui atsparumą. O kai rapsas puikiai subrendes tai kuli kaip vejas be jokių žagsejimu.
  9 taškai
 6. jaunasis21

  zieminis rapsas

  Pioneer 4t/ha (nepatiko vėlyva branda, kotai rudi) Extract 4t/ha (nepatiko vėlyva branda ir žali kotai) Mersas 3t/ha ankstyva branda Dominator 3,8t/ha ankstyva branda, kotai rudi. Expiro 3,3t/ha, kotai žali, žiauriai aukšta, pjoviau patį paskutinį...
  7 taškai
 7. Cia jau tokia mada kaip virusas visada verkt sausa isdziuvo, lyja prigere, pamanyk papute vejas ir ten koki kampa javu isgulde, nebukim tokie gobsus ir taip eile metu. Rudeni pamatysi pilnos priekabos grudu vaziuoja, net jau lauke kruvos supiltos nebetelpa i bokstus, eiles kilometrines. Labai jau agresyvus ukininkavimas, reikia su gamta pasidalint, maziau vekrt, tikriausiai labai daug laisvo laiko turim, kad uzsiemam tokies niekais, anksciau zmones buvo kantresni ne kaip dabar.
  7 taškai
 8. Zvanas

  žiemkenčių buklė

  Dar daugiau naudokit chemijos ir nesilaikykite sėjomainos ir viskas bus ok...
  6 taškai
 9. WYCKA/

  Zirniai

  Meti burnon kandi jai trasktelna varai kult jai kandi islekia bliomba kartu su danciu tai ragai perdziuvo bus daug skalduku
  6 taškai
 10. jaunasis21

  zieminis rapsas

  Kai ledukai ir skvalai ir tokie karsčiai?- taip jeigu rapso dregnumas po kombaino 9-10 ,- taip Nepavadinciau to skubejimu, o savalaikiu pjovimu
  6 taškai
 11. jaunasis21

  zieminiai mieziai

  Paėmėm ir mes miežius. Perdžiūvo grūdas per kelias dienas, tačiau stiebas taip ir nesugebejo gerai nuruduot, tad kombainas vargo. 11,5%, 8,2tha.
  6 taškai
 12. 9tonos... Čia sveriant su visais šiaudais? Kaip tam anegdote: arba tu sumažini tą savo aukšlę, arba aš sušaudau tą vaikų pilną autobusą.
  5 taškai
 13. As tik nenoriu proteguokiti jokiu firmu . Tuo labiau kad darbas su bakterijomis yra ilgalaikis procesas ir akivazdzia matoma nauda pamatai tik po 3-5 metu . Todel neturiu galimybiu isbandyti visu gamintoju. As pasirinkau Panevezio bioenergi nes gauni sviezesni produkta ,nauja sporu technologija , naudojamos sibirietiskos motinines bakterijos kurios yra agresivesnes patagenines ir dirba zemesneje temperaturoje na ir galiausei kartu yra ideta maisto bakterijom. Naudoju pilna tos firmos siuloma paketa kurio hektarine kaina apie 70€. Dai daroma sumazinant mineralinio azoto (azofix) ir 80% procentu atsisakius fosforo trasu (fosfikx) saskaita . Siaudu skaidytoja naudoju minimalua norma nes siaudai ir taip pergreit nunyksta , na ir penergetikas geresnes salygom biologijai . Nepamirstu apvelti ir seklos . Zodziu siai dienai nemazai sutaupau $ tuo paciu gereja zeme , sveikesni augalai , turiu labai daug slieku , nereikia nuodyti dirvos ir ttttt. Bet visa tai ne per vienus metus ir netik naudojant bioligija . Sunku viska nupasakoti zodziu .Dabar atsakiau?
  5 taškai
 14. Labai geras matavimo vienetas viesam forumui, tikslus kiekiai ir sumos lieka man, kitiems-apytiksliai skaiciai grubiam vaizdui susidaryti
  5 taškai
 15. Pradzia padaryta,derlius tenkina ,derlingumas nuo 3.5 iki 4.5 ,dregme ryte10 po piet 7.5 .aliejus 46-48.
  5 taškai
 16. Kaunas kažkiek gavo, o mes šalia špygą, bet dar nėra pas mus taip blogai, važiuoju šiandien per Lietuvą, tai apie Kėdainius tragiškiausia padėtis, pupos jau rudos, kukurūzai pusiau išdžiūvę, žirniams irgi jau amen, geltoni, tik žieminiai dar dar, bet irgi dar neaišku ar ten kas nors tose varpose yra. Pavažiavus link Radviliškio situacija kiek geresnė, žieminiai rapsai neblogai atrodo, vasariniai kviečiai dar žaliuoja.
  5 taškai
 17. sole

  Pliurpalas

  Galėjo mūsiškiai kaip ir kitos valstybės išreikšti labai gal net super labai gilų susirūpinimą padėtimi Baltarusijoj ir būtume toliau ramiai gyvenę ir kam tą bobą parsitysę laiko ant pajuokos kitoms valstybėms? Neskaitant anūko niekam ji nerūpi, patąso po pasaulį kaip klounę ir vėl parsitysia. Pagal nusišnekėjimus ji net ir Žygį lenkia.
  5 taškai
 18. Witalikas

  zieminiai mieziai

  Kad zmogui gana bus. Pagal mane kosmusas yra mieziu kaina. Riek tik dziaugtis tokioms
  5 taškai
 19. O kaip tos žolės pabėga? Nupurški, o sekantį kartą atvažiuoji nusikulti? Jeigu šitaip, tai kokiais metais ir derlius pabėgs.
  5 taškai
 20. Fungicidu purkšti tik vieną kartą lendant vėliavai, skagen.
  5 taškai
 21. Dar praeitam tūkstantmetyje, kaii Lietuviai į A gliją veržėsi, buvo toks nutikimas, susimušė chebros. Tai tuoskurie mušė, kuriuos mušė ir tuos kurie matė kaip muša visus deportavo. Ir dabar mums reikia iš pat pradžių parodyti kieno čia tvarka ir kokia ji. Riašės, maisto mėtymas per tvorą.... pasiimi savo prieglobsčio prašymą, te tau kavos puodukas, sumuštinis ir lėktuvas namo arba kalėjimas. Už bet kokį nepaklusnumą prašymai atmetami be apeliacijų. Ir teisėta ir ramu. Na čia pirmai pradžiai žinoma, vien to nepakaks.
  4 taškai
 22. Is tavo eiles postu panasiau, kad esi supirkeju kolega Perfrazuojant tavo teigini, vienos firmos ziuri, kaf abiem but gerai, kitos (ypac ak), kad jai butu gerai. Ak taktika gana paprasta-siulo keliais eurais daugiau m, bet finale gauni net maziau
  4 taškai
 23. voras

  zieminis rapsas

  Rapsų daiginimui skutimas nereikalingas. Saulė sudegina skleročio sporas, o rasa sudaigina pabiras. Glifosas prieš sėją bent 10 dienų ir viskas super.
  4 taškai
 24. rapsas

  zieminis rapsas

  As tai nejudinsiu rapasienos, pabiros pacios sudygs, kai ateis laikas sesiu tiesiai z.kviecius, pora lauku dar poseli i rapsiena pasesiu ( grikiu+vienm. dobila turbut ).
  4 taškai
 25. voras

  zieminis rapsas

  Antrą tiek išgarinsi ir nužudysi viską kas gyva
  4 taškai
 26. jaunasis21

  zieminis rapsas

  Rapsa apziurejus dienos pradzioje mintyse daviau dvi tris dienas nokimo ir net dregnumo nevertejo matuoti,…vakare nuvaziavus jau supranti kad rytoj ta diena.. pradėsim.
  4 taškai
 27. Sveikas, as noreciau paverkt del tu, kurie verkia del to jog kiti verkia. Man baisiau butu jei zmogus, kuriam isgulde javus ar isdege paseliai nuo sausros, ateitu cia parasinet koks jis del to laimingas ir nuosirdziai pasidziaugtu savo nelaime.
  4 taškai
 28. Ukius_bulvinskis

  Herbicidai

  Avoxa vs kontrolė
  4 taškai
 29. grazbek

  Ūkininko pažymėjimas.

  nusprendžiau tapti uukininku kur tie jobani kursai vyksta uukininkavimo pradmenu.vveiksmas apie Šiaulius..
  4 taškai
 30. voras

  Zirniai

  O keliai kuriam aukštyje?
  4 taškai
 31. shaulinis

  No-till

  Garas filmukas. Nesusilaikysiu nepakomentavęs apie sensorius, mat Taudvydas ir Rimvydas šneka apie skirtingus sensorius. Tai ką bandė Tautvydas taip ir daro kaip jis sako, ką bandė Rimvydas, teoriškai įmanomas toks variantas, kai į skenuojamą plotą pateks dalis plikos žemės, dalis su sveikais augalais ir bendras vidurkis gausis "reanimacinė dozė" kiek praktikoj tokių variantų pasitaiko, nežinau, bet normaliai į pliką žemę neberia. Na bet už tai kainuoja gerokai brangiau. Dėl atsipirkimo, na čia galima palyginti su tuo ką Kepenis siūlo, nuo mažumės gyvenk sveikai, sportuok ir nereikės nei vaistų nei skiepų. Taip pat įmanomas ir ekologinis no tilas, bet yra ir paprastesnių variantų nereikalaujančių keliolikos metų įdirbio. Čia jau kiekvienam pagal save pasirinkti manau. Dėl biologijos taip pat pritariu Rimvydui, bent iš dalies. Aš pats būtent dirbdamas su margais žemėlapiais atradau bioligiją, pasitodo yra LT laukų kur po 600-800kg amafoso reikia kalt kas met, kad fosforo lygį atstatyti. Visiškai nelogiška, neekonomiška, beieškodamas sprendimų tokiems klausimams ir radau biologiją. Yra atvejų kai tai optimaliausias sprendimas. Bet esmių esmė, ta, kad nėra vienintelio sprendimo kuris tiktų visiems. Nuo to reikia pradėti.
  4 taškai
 32. PS . Isivedus pilna biologija ir zadat su ja dirbti ilgai ir sistemingai nepulkite drastiskai mazinti trasu ir chemijis pirmais metais nes bakterijos nebus padariusios savo darbo . Per trys metus mazinama po 30% +- priklausomai nuo to ant kiek sunaikinta naturali biologija . Reikia daryti zemes tyrima . Tiem kas nori tik pabandyti atsakingai sakau kad NEPRADEKITE !! .Su biologija arba sistemingai dirbama arba pinigai i bala
  3 taškai
 33. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jeigu būtų statę taip kaip Ignalinos uždarinėja tai nu i nx, gerai kad ir nepradėjo statyti nes kaina būtų buvus kosminė ir dar vis statytų. Greitai pamiršot kas norėjo dalyvaut statyme, būtų buvus amžiaus afera ir ne Lietuvos lygiu kaip kad su dujų gelda bet jau pasauliniu lygiu.
  3 taškai
 34. Na vienintelė išeitis sustabdyti emigrantus tai atsakyti tuo pačiu -lai kas dieną per sieną eina po 100 TS KP nariu... Manau batka greitai supras kokia tai nelaimė jam gresia...
  3 taškai
 35. Mazinti idejimus nes gamta savo pasiima ka bedaritum ir vadybininku itikinejimai pasiteisina vis reciau . Savo rankomis nemazinti derliaus bereikalingais purskinejimams . Optimizuoti technika . Daugiau dometis naujauseis pasauliniu agronomu patarimais . Cia pirmai pradziai .
  3 taškai
 36. Čia dar karta pasimato koks prezidento autoritetas, ir ne tik Lietuvoje, dabar aiskiai matosi, kad užsienyje realiai tuščia vieta, į Turkija neturėtų važiuoti anūkas, yra aukštesnio rango užsienio politikos atstovas, kai principe zmogui idomu tik į vadovu taryba nulėkti nuotrauku pasidaryti, o kai tiesiogine pareiga bendrauti užsienio politikos klausimais, tada atsiranda atseit konfliktas su valdančiaisiais, kas jam blyn trukdo savo tiesioginį darbą daryti? Anūkas bilietus greičiau gavo, uršula prezidento numerio neturi tik Šimonytės. Konfliktas ir yra kilęs ne veltui, nes panašu, kad prezidentas nelabai nori ar nelabai gali daryti darbu kurie jam tiesiogiai priklauso, jam labiau norisi pasipjarinti vidaus politikoje, nuimti kokias lengvatas, pasiulyti pensijas ant 10 euru padidinti, nuvažiuoti ten kur geros nuotraukos gaunasi, ir metu gale nuotrauku albumą visuomeniai parodyti…
  3 taškai
 37. dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Cia net ne juodasis jumoras, o sizofrenija
  3 taškai
 38. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Debiliška situacija su ta siena, kaip ir išorinė nato siena bet realiai bulbašai saugojo Suerzino batką tai nustojo saugoti ir jokio skirtumo kas ten tuos nelegalus iki sienos gabena, tipo jie kalti kad mūsų siena tik butaforinė tai nevežkit nelegalų nes jie laisvai pas mus pereina kaip per pievą kokią. Debilizmas aukščiausio lygio, kaip ir anūko kelionė į Iraką.
  3 taškai
 39. 3 taškai
 40. prie dabartiniu reikalavimu, kaip tu nurasysi purskimu, trasu kiekius ? as dirbu turiu kazkur nurasyt , jeigu nera deklaruoto ploto tai kur as dedu viska ? plius meslo tarkim tvarkymas reik lauku, nera taip paprasta kaip jus sapnuojat ? nuoma zemes nuo 100 iki 250 eu ha bet kas is to zeme zemei nelygi plius rajono konkurencija nelygi , va ir kinta nuomos kaina.
  3 taškai
 41. Pradėjom taip pat, drėgmė 11.5. derlius 3.5-4.0.
  3 taškai
 42. Zvanas

  zieminis rapsas

  Pas mane vaizdas toks. Reglonui dar ankstoka.
  3 taškai
 43. ukdavidas

  zieminis rapsas

  Tas zalias padaro nemazai nuostolio aplimpa sausos seklos ir per kombaina šikna lauk eina
  3 taškai
 44. Augunstas

  Pliurpalas

  Aaa Jevgenij atejo , tie nelaimingieji tai pamoka jusu remiamai ideologijai . Vakaruose kazkas sake,:kad niekas nelaimejo musio -salia Rusijos .Lukasenka dalis Rusijos Greiciau jie wilno aneksuos ,nei kad Baltarusijoj padarys perversma . Ir isvis nieko nezadanti politika .
  3 taškai
 45. wydas63

  Pliurpalas

  Nu kam tie juoduliai gal ir skersai gerklės , o kam ir stringai pilni baimės , bet tokiam kai Tamista sakyč tai "dangiška mana" ... , tavajam avinų bizniui , skaityk , išmušė auksinė valanda . P.s. įšvada kai batka lietuvos sienos nebesaugo , lenda kiaurai visi kas netingi . Vuo trisdešimt metų mum protą dulkino kaip rusą sustabdys , o pasirodo su keliais driskiais susitvarkyt negali , kariautojai blt. ....
  3 taškai
 46. Mantas2342

  zieminis rapsas

  Manau prie liepos galo ,kokią 25-27 gal
  3 taškai
 47. Įdomus žmonės jus. Iš tavęs galiu išnuomoti žemę jei taip nori.
  3 taškai
 48. snakaba

  Teleskopiniai krautuvai

  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.354014?jfwid=-13ekk0ufyd
  3 taškai
 49. Lietuvoje RTK signalui kurį naudojame mes, geodezininkai ir kelininkai, signalas gaunamas iš kitų palydovų prie kurių jungiasi sim kortelė, tokiam signalui gauti ūkininkui užtenka susikurti paskyra ir gaves kodus galės prijungti iki 50 įrenginių, kadangi kiti yra įrenge Lietuvoje savo antenas, yra papraščiausias marketingas jiems pralobti. Kas dėl ISOBUS tam reikalingas laidas, kiekvienas tiekėjas siūlo savo kainą, o Jūs renkatės.
  3 taškai
 50. jau cia vyrai rekordus ir pinigus vaikotes dar nenukule
  3 taškai


×
×
 • Create New...