Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  35
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lunacy

  Česnaku auginimas

  Aš jau 13d puse susodinau ir su likusiais nežinau ką daryti. O dėl orų prognozės tai tikra tiesa praeita savaite stebėjau tai jau lapkričio 1 turėjo būti minusinė temperatūra, o dabar jau +16, šios savaitės pabaigoje gal vėl pasikeis.
 2. lunacy

  Česnaku auginimas

  Aš irgi planuoju apie ~13d sodinti. Įdomu kur visi kiti pradingę, kad taip tylu, ramu.
 3. lunacy

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O pagal mano logiką kol tu čia sėdi, praleidi savo brangų laiką ir į kiekvieną teigiamą žinute atsakinėji savo teorijom, įžvalgom, kaip aplinkui viskas blogai pinigus kuriuos užsidirbt galėtum tu uždirba kažkas kitas. Nesuprantu esmės sedėt ir veršklenti. Nepavyko įkurti savo verslo eik kažkam kitam vergauti, gal prašviesės protas ir nebebus tokios nepykantos ir suprasi, kad nebuvo jau taip labai blogai.
 4. lunacy

  Česnaku auginimas

  O kaip vasarinių česnakų augintojai ruošiat sėkla tik išorines skilteles ar ir vidines sodinat? Ir ar jums visos galvutės normaliai susiformuoja (skiltelės)? Pas mane buvo kažkodėl vienaskilčių česnakų, kurie nesuformavo skitelių ir ar tokius esat kas nors bande sodint ar tiesiog maistui tokie jau..
 5. lunacy

  Šilauogės

  Aš tai manau, kad rudenį to efekto ir nebepamatysi rugpjūčio vidurį ir pas mane pradėjo raudonuoti pirma mintis, kad pastoviai lyja ir smarkiai atvėso orai (kas irgi gali įtakoti raudonavimą) antra mintis kalio sulfato trūkumas. Ieškodamas žalioje stotelėje, konsultantas "agronomas" patarė, kad jau tokiu metu net nebeverta bandyti duoti kalio sulfato, nes jau, kaip ir laikas pradėti šilauogėms raudonuoti tai patarė tik "rudeninių trąšų" agrochemos be azoto, bet kažkaip manau, kad nereikalingas rudeninis tręšimas kai jau ir taip pasodinęs daviau biopan specialių trąšų šilauogėms. Su kalio sulfatu bandymus manau reikėtų daryti kai būna birželi, liepą šilauogės su raudonais lapais.
 6. lunacy

  Šilauogės

  Paskutinės nuotraukos tai priminė mano vaizdą tik, kad be uogų ir žymiai jaunesnis augalas, bet šiuo atveju apkaltinau netinkamą mulčiavimą (kurio iš viso nebuvo) ir savo sodinimą, kad netinkamai pasirūpinau drėgme. Tai pamulčiavus apkarpiau stiebus, kurie buvo labiau apdžiūve ir palikau. Kaip dabar atrodo tai bijau ką nors pasakyt reikėtų apžiūrėti.
 7. lunacy

  Šilauogės

  Aš kažkaip dėlto parudavimo per daug ir nesukau galvos, nes kiek žiūrėjas vaizdo įrašų tai visur labai daug tokių pasitaiko tai man pasirodė, kaip ir normalus dalykas ir savo šilauogėse kažkaip nekreipiau dėmesio į tai. O čia tas toks perdėtas rūpinimasis augalais ir atsiranda dėl per mažo kiekio šilauogių manau
 8. lunacy

  Šilauogės

  O tokie parudavimai negali būti nuo saulės nudeginimo arba nuo to, kad augalas džiūva? Viena šaka šilauogės tai mano akimis atrodo, kaip išdžiūvus arba nebuvo nugenėtos pašalusios šakos ir jos yra paliktos. Labai su panašiu vaizdu buvau susidūres ir aš, bet pas mane visas augalas nudžiūvo labai panašiai atrodė. O jeigu atmetant tokį veiksnį ir grįžtant prie ligos tai aš labiau linkčiau prie paprasto "stiebų vėžio", kuris nėra toks labai jau ir baisus ir yra lengviau apgydomas.
 9. lunacy

  Šilauogės

  Aš kažkodėl anksčiau galvodavau, kad tai yra normalus reiškinys ir stiebo toks rudavimas reiškia jo medėjima. Bet yra ir panaši liga "Phomopsis canker" ir, kaip suprantu previcuras čia tikrai nepadės ir joks kitas fungicidas... Bet iš nuotraukų tai man nelabai panašu į šią ligą, nes stiebai labiau raudonesni nei parudave, kaip tavo nuotraukose. O kito panašaus atvejaus bent jau aš neradau. Įdomu ką vk pasakys šiuo klausimu. Šaltinis https://pnwhandbooks.org/node/2311/print
 10. lunacy

  Česnaku auginimas

  Tai iš forumo narių neatsiras, kurie norėtu parduot sėklai česnakų?
 11. lunacy

  Šilauogės

  Labai panašu į Septoria lapų ligą, kuri atrodo labai panašiai į tavo įkelta nuotrauką. Mažos ir vidutinės rudos lapų dėmės su purpurinėmis ertėmemis, kartais juodos dėmės, kurios yra sporos vystosi dėmių centre. Grybelis, kuris sukelia septorijos lapų uždegimą, kaip suprantu gali atsirasti net ir nuo piktžolių, ypač gali atsirasti nuo naujų išaugančių šilauogės lapų, kurie jau buvo užkrėsti. Dažniausiai ši liga atsiranda dėl per didelės dregmės. Apsisaugojimas nuo Septoria lapų ligos Reikėtų užtikrinti tinkamą drėkinimą, gal per daug dažnai laistai nei reikia ir atsiranda per didele dregmė. Kontroliuoti piktžoles, sudeginti arba kuo toliau išnešti nukritusius augalo lapus ar nugenėtas šakas. Mačiau, kad forumo nariai yra labai prieš fungicidus šilauogėse, bet šaltiniuose rašoma, kad prieš simptomų atsiradimą naudoti kuo efektyvesnį fungicidą.. Šiaip labai daug yra aprašyta apie šią ligą, bet nelabai yra laiko tinkamai aprašyti.
 12. lunacy

  Šilauogės

  Noriu atsodinti šilauoges, kurias per durnumą nudžiovinau, kaip galvojat geriau palaukti rudens ar, kaip tik geriau dabar pasodinti, kad spėtu ir prigyti normaliai? Ar iš viso geriau kentėti iki pavasario.
 13. lunacy

  Šilauogės

  Pas mane bluecorpo nauji stiebai irgi neblogai auga. Tik toks klausimas, kaip su amaru kovoti silauogese? Nes virsuneje radau kausineliu lygtais, kaip ir amaro isvaliau lygtais nieko, bet nesinoretu, kad uzsiveistu.
 14. lunacy

  Česnaku auginimas

  Kaip matau jau pradedat kasti žieminius česnakus, tai norėčiau pas ką nors užsisakyt žieminių česnakų sėklai iki 50kg.
 15. lunacy

  Šilauogės

  Dėl ko čia šaknys pas jį pradingo? Jau pradedu gailėtis, kad rusų kalbos nesuprantu.. nes kitomis kalbomis nėra tiek informacijos, kiek rusai pateikia..
×