Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  124
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lunacy

  Bulvės.

  Kazkam neblogai pasisekes buvo toks versliukas. https://www.vz.lt/agroverslas/augalininkyste/2018/07/06/ukininka-bulves-auginti-ismoke-traskuciu-gamintojai
 2. lunacy

  Šilauogės

  Amšėjaus fanatikai negalės naktimis miegoti po tokio video apie mulčiavimą
 3. lunacy

  Česnaku auginimas

  Nelabai yra ką diskutuoti šituo klausimu. Asmeniškai pats, kai ieškojau česnakų, tai norėjau susirast būtent "mėlynųjų" arba kitaip vadinamų gribovskij, kai pradėjau skambinėt ir klausinėt kokius česnakus augina, tai daugumos atsakymas - "daug metų auginu ir velnias žino kokia čia ta veislė", o jei ir pasako veislės pavadinimą, tai nereiškia, kad 100% ta veislė bus (arba bus primaišyta dar ir kitų veislių). Mano praeitų metų patirtis ne kokia, pasirenkant veislę. Norėjau vienos veislės, o gavau mišinį. @Pirichodaz labai jau išgyrė dangių veislę, galvojau iš lammc nusipirkt, bet nespėjau, kažkaip labai greitai išgraibstė. Ne reklama, bet tiesiog daug veislių aprašyta lietuviškai, gal kažkiek padės apsispręst. http://www.geles.biz/lt/katalogas/Valgomieji-esnakai/ieminiai-ir-vasariniai-esnakai/page-1/ O jeigu anglų kalba ne svetima dar vienas straipsnis. https://www.storey.com/article/a-guide-to-garlic-varieties/
 4. lunacy

  Zymeto Kuro Kaina

  Nesireiškiu tokiose temose, bet kažkaip sūnkiai susilaikau. Iš esmės daugumos mintys tikrai gražios, bet nenuostabu kodėl žurnalistai taip lengvai didžiajai daliai visuomenės taip lengvai sušerią maistą ir suskaldo visuomenę į dvi dalis. O kokią čia žinutė bus ištransliuota, kuom 3-10ha uogininkystės ar daržininkystės ūkiai skiriasi? Taip gaunasi toliau propaguojam augalininkystės ūkius ir vargo nematom. Su tuo ankstyvu pasitraukimu vėl kažkokia pornografija gaunasi, toliau lėšos eina pasitraukusiems ūkininkams ir toliau sėkmingai išlaikom mažiausias tiesiogines išmokas. Iš serijos nebemaitinsim, bet deserta tikrai duosim.
 5. lunacy

  Šilauogės

  Tamptų vertingais jeigu bent jau anglų k. subtitrai būtų.
 6. lunacy

  Česnaku auginimas

  Jau pradėjom spalio 5d.
 7. lunacy

  Šilauogės

  Antra derlių bando auginti "patriot" veislės šilauogės (kurios kelia įtarimą ar tikrai patriot), nes uogos buvo suvalgytos galima sakyti kartu su duke.
 8. lunacy

  Šilauogės

  Apie tokį patį varijantą galvoju, labai jau kaina viliojanti gaunasi.
 9. lunacy

  Česnaku auginimas

  5-7euru reziuose turetu but.
 10. lunacy

  Šilauogės

  Aš vis maišau rudenini raudonavima. Ar čia jau kažkas rimčiau?
 11. lunacy

  Česnaku auginimas

  Greitai vasarinius pradesim kast.
 12. lunacy

  Česnaku auginimas

  Tik reikėtų mažo pataisymo, "galvutė bėga į viršų" gal normalesnis pasakymas būtų, kad oriniai svogūnėliai nepasiekė žiedo, nes galvutė susiformuoja normaliai tik, kad kai kurioms skiltelėms pritrūksta vietos ir bando išsiskaidyti. Tokios skiltelės puikiai tinka sodinamajai medžiagai tik, kad pirmus metus užaugs vienskiltė galvutė, kaip ir iš orinio svogunėlio.
 13. lunacy

  Česnaku auginimas

  O kas nors is forumieciu gal naktiniam turgui esat pardavineja? Is pirmo zvilgsnio tai toks ispudis, kad zmones kurie is anksciau pardavineja tai turetu neblogai realizuotis be vargo (zinoma kiekiai turetu but didoki)
 14. lunacy

  Česnaku auginimas

  Tai jau pradedam kast?
×
×
 • Create New...