Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  87
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lunacy

  Česnaku auginimas

  Sakykit, o ar tikrai reikia trąšų? Ar beriat tik, kad berti?
 2. lunacy

  Deklaravimas

  Senas dalykas, bet gal kas nors mane pataisys, bet jau pora metų jeigu neturėdavai tam tikro skaičiaus gyvulių arba technikos su kuria susitvarkai tas pievas reikdavo sąskaitų.. Tai mano klausimas ar tokiam dalykui tinka traktorius su panaudos sutartimi?
 3. lunacy

  Vienkiemio saugumas

  Ir tada nepamirškit routerio konfigūracijoje prisijungimą palikt admin, admin., o jeigu dar tam pačiam tinkle wifi paliktas iš vis pasaka
 4. Gal žinot, kaip lietuviškai vadinamas augalas "Sambucus" arba, kitas pavadinimas "elderberry"? Nerandu niekaip normalaus vertimo, o ir išvaizda nepadeda Labai primena serbentus, bet krūmai kitokie..
 5. Tai nebuvo labai išsamus paaiškinimas. Mano galva marketingo specialistai arba padidina įmonės pardavimus arba ją nuvaro į bankrotą, tai tikslios formulės sėkmei nėra, ypač startuojančiai įmonei su mažu biudžetu. Atliekant konkurentų analizę nereikėtų daryt jos tik tam tikram regione ar mieste kur tu ruošiesi prekiauti, tai turėtų būt padaryta platesniu mastu, žinoma nepamiršant ir vietinių. Išvadas, įžvalgas vistiek darai ne tik savo jausmais remiantis, bet iš esmęs suvokimą išanalzavęs turėtum turėt, o po to elementariausiai ekspermantavimas, bandymas bendrauti su pastoviais klientais, kaip jiems būtų geriau ir ar patinka taip, kaip dabar kažką darai, pastovi komunikacija su esamais klientais tikrai padės juos išlaikyti ir naujų per daug nereikės ieškot, jeigu esami bus laimingi ir blogu žodžiu neminės t.y atitinkamas įvaizdžio kūrimas. Pateiktam pavyzdį apie pomidorus tai man būtų toks klausimas ar perkantis žmogus turi kokį nors kitą pasirinkimą? Pavyzdys mėsos gaminius vieni deda į plastikinius maišelius, o kiti įpakuoja į popierių, bent jau aš renkuosi tik antrą varijanta. Vartotojas turėdamas pasirinkimą, galią tikrai smagiau jausis, jeigu yra minčių pereiti prie kažkokio kito pakavimo ir bijai prarasti klientus tai galbūt būtų galima paprasčiausiai pasiulyt kitokį įpakavimo būdą ir žiūrėt, kaip jis reaguos.
 6. Ką tu rūkai? Aš irgi noriu. Jau ne pirma žinutė tavo tikrai ne blaivia galva parašyta.
 7. Marketingas iš esmės turi dvi aplinkas kurios skirstomos į makroaplinka, mikroaplinka. Makroaplinka trumpai apibūdinant, kaip ir pats paminėjai galima sakyt, kad tai yra rinkos tyrimas - išorinių jėgų tam tikroje teritorijoje, kurios nurodo, kaip vartotojas elgiasi ir kas gali lemti jo tokį poelgį. Mikroaplinka susideda iš pirkėjų, konkurentų. Pirmą, kad sužinotum ko nori vartotojas turi žinot kas yra tavo prekės, paslaugos potencialus pirkėjas. Todėl yra būtinas rinkos segmentavimas, skaidymas į tam tikras dalis pagal poreikius, pajamas, elgseną. O toliau konkurentų analizė, kokie privalumai, trūkumai jų teikiamų paslaugų, prekių ir delioji visus taškus. Labai daug galima būtų plėstis kas svarbu pirkėjui, paprasčiausiai reikėtų atkreiptį į tendecijas. Ir čia vėl iš tos pačios srities, kai teisingo atsakymo, kaip viskas turėtų būt daroma nėra.
 8. lunacy

  Česnaku auginimas

  Rudenį davei kompleksinių? Ar tik pavasarinis tręšimas?
 9. lunacy

  Šilauogės

  Jo labai gaila tik iš agronomės galima suprast ko tikriausiai negailėjo. Esminis faktas, kad laidoje ne pas pirmą ūkininką aptinkama didžiausia problema - tai žemės ph ir tik mulčiavimas durpėmis šios problemos neišspręs reikia ir daugiau priemonių, bet kai neturi prietaisų su kuo matuoti, tai daug vietos žaidimams neturi kai nežinai ph. Daug informacijos pridėjas rusų kalba (kurios nemoku). Tai kokie planai šių metų sezonui palaikyt tinkamą ph?
 10. lunacy

  Šilauogės

  https://tvplay.tv3.lt/svajoniu-ukis/svajoniu-ukis-10310192/
 11. Kol nesugebėsi argumentuotai iškarto rašyti su pavyzdžiais taip pat rašysi tokias pačias nesąmones, nes mano pasakymas buvo teisingas, o jei nepatiko nukrypimas ir nesupratai ka norėjau pasakyt tai, sėkmės toliau formuojant tokia nuomonę....
 12. Šiaip neiškraipom. dabar 43 VDU, o buvo 28 VDU, nebent jums vargšeliams ūkininkams specialios lubos buvo. Nežinau nuo kiek % seniau mokėdavot, bet pas mane matematika tokia ir pūsti burbulo tikrai nereikėtų.
 13. lunacy

  Kaip pradėti ūkininkauti

  Šiaip iš Joel Salatin reikėtų pasimokyt ne tik pardavimų modelio, bet ir kitų dalykų tokių, kaip mažų ūkių valdymas, dirvožemio gerinimas be didelių kaštų ir jokios chemijos.
 14. Kam tu jam aiškini apie adblue veikimo principą? Taigi jis inžinierius ir nusimano viską apie variklius ir turi labai stiprią nuomonę, kuri paremta tikrai ne jausmas, o žinomis ir patirtimi.
 15. lunacy

  Verslo sinergija ūkyje.

  Pamenu buvo kalba apie cover cropus ir kas geriau mono ar mixai tai radau tokį video, kuris kvepia labai jau dideliu fanatizmu ir interesais, bet iš esmės gal ir yra kažkiek tiesos?
×
×
 • Create New...