Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  100
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lunacy

  Česnakų auginimo technika

  3 vagų iš garlicmac*** su atvežimu 2500 čia normali kaina? (praeitų metų pasiūlymas)
 2. lunacy

  Česnaku auginimas

  Taip, nesiskiria priežiūra niekuom nuo žieminio česnako norint turėt didesnę česnako galvutę. Skirtumas tik toks, kad drambliniuose aplink česnako galvutę susiformuoja česnakų skiltelės (corms) - gauni galima sakyt tapačią sodinamąją medžiagą, kaip iš žiedo.
 3. lunacy

  Česnaku auginimas

  O juodojoje rinkoje po kiek vaiksto cesnakai? Cesnaku legalizavimas
 4. lunacy

  Šilauogės

  Aprašyta kokių temperatūrų bijo tam tikros žiedų stadijos. https://www.canr.msu.edu/blueberries/weather/critical-spring-temperatures
 5. lunacy

  Česnaku auginimas

  Jau vasariniai lenda ir bando vytis žieminius . Po kritulių, nors ir nedidelių, bet žieminiai taip pat atsigave
 6. lunacy

  Šilauogės

  Bijo salcio ar reiketu sunerimt?
 7. Tai skirta buvo būtent jums. Sveiko proto žmogus neturėtų tiek pasišventimo rašyti apie stebuklingius traktorius ir skleisti nesamoningų šnekų apie kitų įmonių servisus. Arba man jau reikėtų kokių nors vaistų išgerti, nes kažką ne taip interpretuoju. O šis jūsų atsakymas tik patvirtiną dar labiau mano nuomone, kad jau laikas jums pailsėt.
 8. lunacy

  Šilauogės

  Gal yra užsimines jis kokio gamintojo ph matuoklį naudoja ir ar ne pieno riebumą rodo substrate? nvm, radau kiniečiose visai už padoria kainą, tik klausimas ar tikrai vertas dėmesio? Mačiau yra ne mažai apžvalgų rusų kalba.........
 9. Kažkodėl neleidžia redaguoti ankstesnio pranešimo tai papildymas: CK 6.547 2 dalis 2. Šalys gali panaudoti žemės nuomos sutartį prieš trečiuosius asmenis tik įregistravusios ją viešame registre įstatymų nustatyta tvarka. Patys kalti, kad nesugebat įregistruoti sutarčių. Nei buvusiam savininkui ar dabartiniui negalit reikšt jokių pretenzijų. Ir jokie teisininkai nepadės, nes turima sutartis tinkama tik nusivalyt ar prakuroms.
 10. https://zum.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/veiklos-sritis-zemtvarka/zemes-ukio-paskirties-zemes-nuomos-sandoriai žemės nuomos sutartis galioja naujajam žemės savininkui, jeigu sutartis buvo įstatymų nustatyta tvarka įregistruota viešame registre (CK 6.559 straipsnis).
 11. Žmonių pirkimo įpročių nepakeisi pirks ką reikės ir ką norės, o su paslėptom reklamom gal jau reikėtų sustoti ir nebevargti, vieną kartą pasakiai ir užteks. o ne pastoviai iškelti ir diskutuoti apie tai.
 12. lunacy

  Česnaku auginimas

  Gal kas nors pakomentuos tokį vaizdą?
 13. lunacy

  Česnakų auginimo technika

  Gal pasidalinsi ką per žiemą sukonstravai?
 14. lunacy

  Česnaku auginimas

  Sakykit, o ar tikrai reikia trąšų? Ar beriat tik, kad berti?
 15. lunacy

  Deklaravimas

  Senas dalykas, bet gal kas nors mane pataisys, bet jau pora metų jeigu neturėdavai tam tikro skaičiaus gyvulių arba technikos su kuria susitvarkai tas pievas reikdavo sąskaitų.. Tai mano klausimas ar tokiam dalykui tinka traktorius su panaudos sutartimi?
×
×
 • Create New...