Jump to content

lunacy

Nariai
 • Pranešimai

  112
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie lunacy

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lunacy

  Česnaku auginimas

  Tik reikėtų mažo pataisymo, "galvutė bėga į viršų" gal normalesnis pasakymas būtų, kad oriniai svogūnėliai nepasiekė žiedo, nes galvutė susiformuoja normaliai tik, kad kai kurioms skiltelėms pritrūksta vietos ir bando išsiskaidyti. Tokios skiltelės puikiai tinka sodinamajai medžiagai tik, kad pirmus metus užaugs vienskiltė galvutė, kaip ir iš orinio svogunėlio.
 2. lunacy

  Česnaku auginimas

  O kas nors is forumieciu gal naktiniam turgui esat pardavineja? Is pirmo zvilgsnio tai toks ispudis, kad zmones kurie is anksciau pardavineja tai turetu neblogai realizuotis be vargo (zinoma kiekiai turetu but didoki)
 3. lunacy

  Česnaku auginimas

  Tai jau pradedam kast?
 4. lunacy

  Šilauogės

  O man labiusiai patiko duke savo augimu ir derlingumu ner ka lygint su bluecorp ir toro ar reka (nepamenu jau). Zinoma bluecorpas pirmais metais zydejo ir nebuvo didelio prieaugio tai isvada tokia, kad pirmus metus butina isskabyt ziedyna.
 5. Kodėl bendratimi kalbi? Koks mesijus apšvietė, kad hidroponika yra žluges reikalas ar aš čia tavo sakinių formulavimo nelabai suprantu? Iš esmės tai tau reikėtų mokytojo lietuvių kalbos pradžiai, o ne tutoriaus, kuris nukreiptų, kaip tinkamai ūkininkaut.
 6. lunacy

  Šilauogės

  Esu kažkur mates, kad i duobes dugna deda malkas, ka @vk_ manai apie tai? Taip pat kadangi neturiu vermikomposto nei tikro juodzemio, tai galvoju durpe maistyt su supuvusiom skiedrom (labai panasu i juodzemi). :D
 7. lunacy

  Šilauogės

  Mano mintys sutampa su jūsų ir viskas čia gerai. Tik, kad kai kurie tarp šilauogių augintojų labai smarkei nusistate prieš mulčiavimą pjuvenomis ir tas labai gerai matosi laidose ir fb grupėse, nors iš pačių agronomų nėra griežto pasakymo - ne, bet iš konteksto išima ir skambina varpais, o aplinkiniai pasižiūrėje tokias laidas po to aiškina, kaip kokie patyre specai, kodėl tu taip darai taigi sakė ponas Amš..., kad taip negalima, geriau plėvelė, nors jo pasisakymas išimtas iš konteksto, bet nelabai kam suprantama tai. Ačiū už straipsnį. Atsimenu lygtais su tavim diskutavom apie dauginimą šilauogių, tai galvoju gal reikėtų šiais metais padaryt ekspermentą. ir po biški pasidėliot mintis, kaip ką daryt reikės. Tik va neapsisprendžiu kokio gamintojo šaknų harmonus pasirinkt.
 8. lunacy

  Šilauogės

  Rusų kalba man asmeniškai nesuprantama, o anglų kalba medžiagos mažai arba nemoku ieškoti. Tarp kitko per daug tu laikaisi savo nuomonės apie teoriją ir jos realizaciją. Vadovaujies praktikantų vaizdo įrašais, kur lietuvos ir ne tik agronomai būtų pabaksnoje pirštais į smilkinį. Tikriausiai ir jų tarpe ne vienas toks atsirado.
 9. lunacy

  Česnaku auginimas

  Previkur, penkoceb manau tikrai nepakenks, o prevenciškai ir kitus apsaugosit kuriems dar nepasirodė ligos požymiai.
 10. lunacy

  Už kiek perkate žemę?

  Pagal idėja Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registro įstatymas 42 straipsnis tai leidžia jiems daryti. Gal kas nors papildys, bet pagal bdar nėra jokio nusiženginimo, jeigu registrų centras informuoja apie tai, bet iš esmės tokią informaciją turėtų gauti tik juridinis asmuo. Nors užėjus į ada galima rast tokį straipsnį: https://ada.lt/go.php/lit/Valstybine-duomenu-apsaugos-inspekcija-pradejo-tyrima-del-galimai-neteiseto-asmens-duomenu-rinkimo-is-valstybes-registru/1, bet čia jau panaudojimo tikslai kitokie.
 11. lunacy

  Česnakų auginimo technika

  3 vagų iš garlicmac*** su atvežimu 2500 čia normali kaina? (praeitų metų pasiūlymas)
 12. lunacy

  Česnaku auginimas

  Taip, nesiskiria priežiūra niekuom nuo žieminio česnako norint turėt didesnę česnako galvutę. Skirtumas tik toks, kad drambliniuose aplink česnako galvutę susiformuoja česnakų skiltelės (corms) - gauni galima sakyt tapačią sodinamąją medžiagą, kaip iš žiedo.
 13. lunacy

  Česnaku auginimas

  O juodojoje rinkoje po kiek vaiksto cesnakai? Cesnaku legalizavimas
×
×
 • Create New...