Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  3.297
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  77

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tuos palyginimus su KET naudoja abi pusės. Pirma mano girdėta replika apie tai - „bet kada galima papulti į avariją, bet to niekas ne uždraudžia mašinų.“
 2. Vienareikšmiškai ne atsijungia. Ir nereik
 3. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Po trejų metų... Vilija tik blink blink akytėmis ir peršoka kartelę. Kokiu 25%. Susijungia su šių laikų geriausiu politikos serfingistu Sauliumi, kuris vėl pagavo bangą. Ir žiūrėk, skamba per pasaulį švari anglų kalba - ai em seitan, šaudė tu šaudė!
 4. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Wow! Va čia mintis! Visokius emvienus vos iki pietų ištveriu. Audio knygos... Kur tu anksčiau buvai? Tai kaip chebryte su tais GP sekasi? Gal kam teko matyti konfliktų prie įėjimų? Man gal pasirodė, bet žmonės daugumoje geranoriški.
 5. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bet pirma pirtis Galimybių pasas in action.
 6. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu ką, im ready, visai kaip dėdė voras prisakė.
 7. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Noriu pasinerti į baseiną... Plateliai irgi tinka
 8. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Net nzn... O kas iš medžioklės ar žvejybos? Grybavimo? Kas iš poezijos skaitymo? Aš labai mėgstu bliuzą, tik kas man iš to? Satisfakcija. Berods šitas žodis.
 9. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Noriu parekomenduoti. https://youtube.com/c/tobeor. Gal jau senai žiūri, tada kitiems pravers kas domisi.
 10. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Manyciau, jei dar koks vienas vamzdis „suges“, pvz Ukrainos link einantis, tada kaip Bulviukas sako ore pakibs visi tie energo paketai, nes gi valstybė privalo kažką ten užtikrinti, konstitucija ir tt. O va tuščias vamzdynas, kaip istorija rodo, taip ir lieka tuščias. Taigi ne kvailumas čia vokiečių, o gopšumas. Nes visos dujos galu gale sudegs, klausimas kas uždirbs.
 11. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ray Archuleta, dr. Elaine Ingham - mokslininkai. juk žinai, kuo užsiėmė Archuleta iki atrado regenerative agriculture? Aišku žinai. Taip kad, nei juoda nei balta, tik daug pilkos.
 12. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Primink kada paskutinį kartą per paskutinius 30 metų bandėm suvaldyti pandemiją? Visas pasaulis elgiasi situatyviai. Bando prognozuoti ir klysta. Ar galėtų būti kažkaip kitaip?
 13. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tu išvis dar vis kreipi dėmesį ką šneka opozicija? Mes 30 metų vos ne vos sugraibom tuos kurie bent kažką žino ką ir kaip daryti, o su opozicijos totaliai bėda, ten niekas nežino ką gi ten veikti. Ir todėl opozicija visada elgiasi vienodai. Visada nuo žodžio visai. Sudėtingai aš čia, bet kažkaip suprasi. A davai dėl sporto patikrinam ar labai rožiniai tamstos akiniai? Turbūt skaitei Agnės postą apie valdžios ištroškusią šutvę. Kaip vertini?
 14. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Smulkus pienininkas prieš skiepus, prieš pedarastus, prie žemės linkį - nes supirkimo kaina maža. Jau esu gavęs pastabų, kad kartais kai parašau tai neina suprasti. Turbūt čia tas atvejis
 15. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pandemijos valdymo priemonėmis, jų taikymu ar komunikacijos prasme, Lietuva niekuo per daug neišsiskiria. Aišku yra niuansų, kuriuos įtakoja konkrečios šalies piliečių mentalitetas. Vienokia komunikacija su įstatymams paklusniu vokiečiu ir manau visai kitokia su lietuviu, latviu nuolat ir prieš viską protestuojančiu prancūzu. Visumoje visoj eu viskas panašiai, kol ne įrašai guglei- vaccination by country in Europe. Vos į eu20 įsitenkam... Galiorka. Tad ko norėti... Ir pikti ieškom kaltų. Gal koks klapčiukas dulkys kaltas, gal koks landzbiergas, Sorosas.... o dar pencijos mažos, mokesčiai dideli, maistas chemizuotas.... ir gėjai ir gėjai ir gėjai.
 16. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kai tik atsiras sąlygos, kaip sakai išmesti, ar kažkoks kitoks būdas atsikratyti ne patinkančios valdžios apart rinkimų - pizdiec viskam, patikėk, pedarastai (juk šitą žodį žvaigždutėmis užšifravai?) bus paskutinė problema. Pavyzdžių tam daugiau nei reikia.
 17. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tų atspirties taškų mums reiks ne vieno. O mumyse dar daug žveriuko yra. Taip kad, sunkus atvejas.
 18. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Delfi yra geltonoji spauda. Su visais tokiai spaudai būdingais bruožais. Tai grinai skonio reikalas, skaityti ar ne. Jei patinka rinktis tarp užsienio politikos ir paksaitės šuns gimtadienio - į sveikatą. Yra ir kitų, bet iš esmės, jei neskaityti straipsnių, o tik antraštės ir susirasti pirminį šaltinį, tinka beveik visi mūsų portalai. Beveik visi...
 19. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ta prasme... Man siūlai skaityti tomkaus kontorytės pezalus? Da nu n... Suvaldyti... Kas tie suvaldytojai? Gal ta chebra iš tomkaus kabineto užvestų ant kelio? O gal jie patys norėtų suvaldyti? Gal tie du intelekto nesužalotais veidais, postinantys selfes iš Kauno mentų mašinos? Ta prasme 141 balbajoba pakeičiam, (kiek ten jų buvo... 6 ar 7) žodžiu, keliais kitais dalbajobais ir Blyn visi bus šokolade!? Nu kiek gi galima...
 20. jevgenijus

  kombainu reguliavimai

  Įsirėminsiu ir ant sienos, kad visokie priekaištautojai dėl švarumo neprikaištautų
 21. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gerai, pasitaisau. Nustok platinti nesąmones, kurias esi platinęs. O jų tikrai nemažai paskleidei. Aš gi matau, kad kuris laikas susilaikai ir nebendrini abejotinos info. Tai taip ir toliau. Kažkur nuo šitos vietos galėtų prasidėti normalus pokalbis. Dėl tų kaukių kirmėlių. Na, matyti ir įvertinti tai ką matai du dideli skirtumai.
 22. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man pabendrinti ką esi bendrinės tu?
×
×
 • Create New...