Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.098
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  46

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Grašius sakai... Po truputi kyla noras tuos grašius sau pasilikt...
 2. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Cikliškumas, sinusoidė, politikierių bioritmas jei nori. Pernai buvo per anksti, šiemet jau pats laikas.
 3. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Va būtent, žūm tėra 2 išėjimai, blokuoti galima net be traktorių. Tik reikia nepamiršt, pasiuntinio nežudo. Taigi blokuoti reiktų ir/arba kitas įstaigas. Šiaip ar taip pabūtume naudingi, kažkas pasipiarins besiruošdamas į seimą, kažkam padėsim kėdės perstumdyt ir portfelius persidalint, kažkas pils straipsnius(pamazgas), kažkas juos komentuos... Nauda visiems, išskyrus mus.
 4. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tiems kitiems dalampački ant tavęs, nepagalvojai...
 5. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Komentarų neskaičiau, neviską aprėpiantis straipsnis, bet teisingas. Vis kažkas..., o tuo tarpu gaunu piktą žinutę iš Kėdainių LUS. Į užklausimą dėl protestų atsakė tik 32 ūkininkai! Iš jų vienas "Prieš"! (mūsų carui parodė špygą!) Nežinau ar tai asmeninė Ž. Augustinavičiaus iniciatyva, ar derinta su "centru", bet mano kuklia nuomone tokių straipsnių poveikis geresnis nei kelių blokavimas traktoriais. Ten kažkur vakaruose gal visuomenė pyksta dėl protestuojančių sukeltų nepatogumų, bet supranta, pas mus gi suprastu kaip agresija ir atsakytų tuo pačiu.
 6. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Geležinė B**** logika! Arba 50ha arba tūkstančiai.... o ką daryt tiems kas Du šimtų! ha turi? Savanoriškai susinacionalizuoti?
 7. jevgenijus

  Zymeto Kuro Kaina

  Ai reikalus čia sprendžiam....
 8. jevgenijus

  Skiltis chemijai

  Sakai rašymas užrištomis akimis (taip elgiasi gamta) kažkuo pranašesnis už rašymą matant?
 9. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jau net sunku atrinkti kada pirmą sykį pamačiau ūkininko "butiką". Kažkas apie 23 metai... prieš Kristų Tada buvo super keista, pinigai dėžutej nuo saldainių, kaip moki taip susiskaičiuoji. Kai lietuvaičiai "iššlavė" krūvą tokių butikų, juokėmės, civilizacija pasiekė Švediją. https://m.delfi.lt/agro/kaimo-portretas/article.php?id=82481709
 10. jevgenijus

  Zymeto Kuro Kaina

  Gal jau užrakinkit temą.. laikinai bent...
 11. jevgenijus

  Pieno kainos

  O tie likviduojami ūkiai į pensiją ar tiesiog pasuka į augalininkystę?
 12. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  https://youtu.be/s23OLr0ZNPI
 13. jevgenijus

  Skiltis chemijai

  Jei oponuočiau, tam kad kažkur trečiose šalyse naudoja glifosatus ir veža mums galimai užterštą produkciją, pagalvočiau, OK negaliu kontroliuot brazilų, nu bet vietinius tai galiu. Ačiū Ramūnui kad priminė apie tai.
 14. jevgenijus

  Skiltis chemijai

  Ne durns, suprantu kad Ramūniokas patraukė kaldrą į save, o tuo pačiu ir į mūsų visų žemknisių pusę. Gerai. Ir jei šiuo metu vyksta derybos tarp ūkininkų, valdžios ir visuomenės, kaip ūkininkas nelabai noriu kad mane atstovautų visus populiarumo dugnus pramušęs, šiuo atveju dar ir nešališkas ale politikas. Tuo labiau taip nevykusiai. Galim laukt priešingo efekto.
 15. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Cha cha cha, o doleris speju tuoj tuoj užsilenks?
 16. jevgenijus

  Skiltis chemijai

  Gmo ne tik atsparumas glifosatams, tai kur kas platesnė tema. Šiuo atveju esi teisus tik iš dalies, kaip ir Naisių princas.
 17. Kažkuris forumietis turi ant kombaino susimontavęs. Gal atsilieps...
 18. Nieko ne maišai? Yra posėlis ir yra Tarpinių pasėlių auginimas ariamojoje žemėje (134 Eur/ha). Kompensacinė išmoka mokama už įsipareigojimus: tarpinius pasėlius pasėti iki rugsėjo 15 d.; pasėliai ar jų liekanos ant dirvos paviršiaus turi išlikti iki kovo 1 d; neganyti gyvulių pagal veiklą deklaruotuose plotuose; tarpinius augalus ar jų liekanas prieš pagrindinės kultūros sėją įterpti į dirvą; nenaudoti AAP, mineralinių trąšų, srutų. Posėlis yra žalinimo priemonė, easv. Tarpiniai per žiemą nieko bendro su žalinimu.
 19. Kas žino Viliau, jau esi daręs "staigių posūkių", tai gal ne spjauk į šulinį, gal dar reikės atsigert iš jo, kuo visus nustebintum vėl O tavo išsakytas priekaištas nors iš dalies ir teisingas, bet pagal mane, ne pagal adresą.
 20. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tikrai toks naivus ir tiki, kad tai netaps visuotinė rinkliava mokama per TA?
 21. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  cha cha cha registruodamas 2003 metų golfuką registracijos mokestis gali siekti iki 320 eu. kaip sake Adomaitis THIS IS FUCKING JOKE!
 22. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  kaip sakant, mane pyp per visas skyles... o mainais kas? suprantu, kad kai kurie mokesčiai buvo tik laiko klausimas... išmokų suvienodinimas irgi laiko klausimas, labai, labai ilgo laiko klausimas. Ir kai valdžioj valstiečiai, nu lyg ir rūpėt turėtų... ir rupi, ZUM dirbs ir Vilniui ir Kaune. Tipo Naujojoj Vilnioj ir Žiegždriuose? Galės ten talentingo personalo pasiieškoti ir žiūrėk ras būdų kaip dar "palengvint" gyvenimą plebsui.
 23. Susimokėk, ir kiek reikės tiek ir barstys
 24. Čia sėkla taip imama? O pavasarį tiesioginė sėja?
 25. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tu teisus. Nemėgstu jų visų, kad ir kaip ten jie pasivadinę
×
×
 • Create New...