Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  1.543
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  20

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. jevgenijus

  New Holland traktoriai

  pvz kultivuojant vis greičio mažai ... dabar žinau kas stabdo, pasirodo, tilto velenas-kardanas
 2. jevgenijus

  Tepalai technikai

  bet kokia prekė, kurios pavadinime yra žodelis "super", man iškart kelia įtarimą.... o dar jei super duper mega da best, tai išvis...
 3. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  (copy-paste) komentaras po straipsniu apie Padniestre: Ukraina – fašistai, Gruzija-fašistai, Japonija-fašistai, Estija-fašistai, Lietuva-fašistai, Latvija- fašistai, Suomija su Norvegija- visiški fašistai, Kazachstanas-kartais fašistai, JAV ir EU- neabejotini fašistai, Kanada- irgi fašistai, Baltarusija – tampa fašistais...! Greitai štai ir Moldavija bus fašistai... Rusiją supa VIENI fašistai! Fašistinė Gruzija be karo paskelbimo užpuolė taikiai ją apšaudančią Osetiją ir Abchaziją... Fašistinė Japonija nori iš Rusijos atimti Kurilų salas...Pabaltijyje dieną naktį marširuoja SS būriai ! (veteranams virš 70 , o kaip darniai marširuoja!). Skandinavai iš rusų motinų atiminėja vaikus! Kazachai žiūri iš padilbų- todėl fašistai, JAV – blogio urvas, Kanada – pritaria blogiui. Lukašenko – fašistas, pastoviai reikalauja iš Rusijos pinigų ir naftos. Turkai, fašistai, vis rėkia apie Krymo totorius. Europiečiai – net žodžių trūksta, kokie jie fašistai. Armėnai rusų kareivių nemyli(nedėkingieji!). Likusieji yra tiesiog „čiurkos“, chakolai, žvairiai, juodašikniai ir būtinai p.y.d.@r.a.i. Kaip šiame rūsčiame pasaulyje išgyventi nekaltai, taiką mylinčiai antifašistų valstybei? Logika: rusas myli Rusiją –jis patriotas. ukrainietis myli Ukrainą – jis banderininkas ir fašistas. rusų kareivis Valera sušaudo Armėnijoje šeimą- jį, žinoma, reikia teisti tik Rusijoje. tokie patys „Valeros“ su tankais važiuoja į Donbasą „dubasinti ukrų“ – normalu. armėnai išėjo į gatves protestuoti prieš žudiką – „sąmokslas“, amerikosai, masonai, žydai. Rusijos vyriausybė nesutinka su Ukrainos- Rusija kovoja už nacionalinius savo interesus. Ukrainos vyriausybė nesutinka su Rusijos- chakolai išmandrėjo ir atsigulė po amerikomis. Rusijos prezidentas bendrauja su Amerikos prezidentu- jis gerina dviejų šalių santykius. Ukrainos prezidentas bendrauja su Amerikos prezidentu- jie planuoja antirusišką sąmokslą. rusas kalba gimtąja rusų kalba- jis rusas. ukrainietis, lietuvis, latvis, estas kalba savo kalba- jis fašistas, „govori po ruski, b.l.a...“ . Vinstonas Čerčilis: ,,Būsimi fašistai - tai tie, kurie kitus vadins fašistais, o save - antifašistais."
 4. jevgenijus

  PLŪGAI

  8-10 km/h yra rekomenduojamas arimo greitis. Toks pastebėjimas... daugelis, praktiškai per visas temas, pamiršta, kad yra skirtingi rajonai su skirtingomis dirvomis, reljefu ir t.t. Nepamirškim, skirtingos varpinės, skirtingi ir vaizdai iš jų.
 5. jevgenijus

  New Holland traktoriai

  cha... lievesnio atmazo dar nesu girdėjęs, nu bet jei savininkas tiki ...
 6. jevgenijus

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  aha... matyt kas galima Alytuj, tas negalima Kėdainiuose. Aišku ne visi, bet dauguma nieko net girdėti nenori. Ir smukių, su kuriais butų galima nesiskaityt beveik nebeturim. Yra kaip yra ... plius 15% prie sutartos nuomos. Gal kas protingesnis apšviestų, kur dar, mes ūkininkai, neatitinkam normalaus verslininko standartų ir ko dar mes nedarome ką zūb'ai jau senai daro ir nesiparina. Kitaip tariant kada ir kūrion vieton vėl bus pėndelis.
 7. jevgenijus

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Atsiskaitinejam su zemiu savininkais.... Visi kaip vienas "ijunge durniu", smagumelis.
 8. jevgenijus

  PLŪGAI

  kunh vari-master 122 vienas lengvesniu 1763t. Tai kiek jau tie sunkieji kvenerlendai sveria? Jau "n" kartu buvo kai mano artojas aria, o kaimynai patampo "sunkiuosius" kvenerlendus patampo ir vaziuoja namo. kiekvienam lietuviui po nokia, golfa ir kvenerlenda!
 9. jevgenijus

  Filmukai

 10. jevgenijus

  Pliurpalas

  ...nu rimtai, 12 limonų litų per metus? Tokios sumos kažką lemia? O kaip valdžių pasidalijimas? Konstitucija? Čia jau į paširdžius... zradofilija plinta kaip gripas
 11. jevgenijus

  Pliurpalas

  за Крым я ему всё прощу... Supisti bevaliai mankurtai. pfu nx
 12. jevgenijus

  Baltoji garstyčia

  kokia cia sejamoji?
 13. jevgenijus

  Germinatoriaus pasirinkimas.

  Lyg skelbiu lt maciau skelbima. Seip jei rankos is teisingos vietos auga, tai ten nieko blatno
 14. jevgenijus

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  Nu va, atsakiau sau į savo paties klausimą Jau para laiko kaip esu Zenono degiklio gerbėjų gretose. Kaip tas akiniuotis sakė: man patiko!
 15. jevgenijus

  kombainu reguliavimai

  Nuostoliu daviklio jautrumas nesireguliuoja?
 16. jevgenijus

  KVIETRUGIAI

  reikia 4-5t. ķvietrugiu seklos, vidurio Lietuva. I pm.
 17. jevgenijus

  malku kapokle

  nemaisyk staliu su dailidem, nemaza gyvenimo gabala duonai is to uzsidirbdavau ir budavo be slankmacio kaip be ranku
 18. jevgenijus

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Siemet geriausia klaust kokiu greiciu kuli...
 19. jevgenijus

  Pliurpalas

 20. jevgenijus

  Koki purkstuva pirkti?

  Viską suprantu, kolkas tik svajoju apie tokį purkštuvą. Infantilizmo čempionatas išvargino, kad su humoru taip prastai?
 21. jevgenijus

  Koki purkstuva pirkti?

  jei toks purkštuvas, kokių 30m ir reikia prasivalyt visus purkštukus... tai į "kelionę" reikia valgyt pasiimti
 22. jevgenijus

  Tepalai technikai

  20cnt.+pvm/kg tepalas 40cnt+pvm/kg filtrai 20eu+pvm už atvažiavimą viskas iš tavo kišenės. Dar yra Atliekų tvarkymo centras. 15cnt+pvm už tepalą, filtrai nemokamai.
 23. jevgenijus

  Tepalai technikai

  panaudoti tepalai, fitrai... gal kas pasiulys geresniu variantu nei Zalvaris siulo?
 24. jevgenijus

  Kaip tapote stambiais ūkininkais?

  oho, pasirodo yra net ir tokia tema ekologas, Get a Life!
 25. jevgenijus

  Pliurpalas

×