Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.278
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  53

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. O jau jūs fatalistai... Nuo kada chemija nieko nekainuoja? Tai jau dabar mėsa prifarširuota chemijos, dešra velniai žino iš ko padaryta. Atrask man ta kuris tuo džiaugiasi. Vienas dalykas kažką sukurt laboratorijoje, visai kitas dalykas paversti tai einama preke. Ir kur, kam ta mėgintuvėlio produkcija bus parduodama? Gal ten, kur šlepetės iš automobilio padangų pasigamina? Kaip kad kalnas prie Lifosos, prigalvotų technologijų yra, bet yra ir 100 priežasčių kodėl niekam to nereikia.
 2. jevgenijus

  SUNKVEZIMIAI

  Kiek ta papildoma ašis sveria?
 3. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Kur tu skaitai tai visiem aišku kaip dieną. Tokios paralelės tarp Vietnamo karo ir to kas vyksta dabar... Supranti, kai nebeturi ką pasakyti, visada galima griebtis geopolitikos. News ir fake news, kas norėjo, per paskutinius 5 metus jau buvo galima išmokti atskirti. Fake news turi tokį bruožą, gebėjimą vystytis, evoliucionuoti, turėti pratęsimą. Istorija su MH17 tam puikus pavyzdys. Nemanau, kad nesugebi, bet tikiu kad nenori. Ir dar 90% įsitikinęs kad naudoji yandex.
 4. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Beje apie opec, kuriam JAV nepriklauso. Kai opec susitaria mažinti gavybą, visada būna du vienodai besielgiantys rinkos žaidėjai. Vienas pažada mažint nes priklauso opec, bet nemažina, o kitas nepriklauso ir kaip taisyklė dar ir padidina gavybą, nepaisant to kad prie tokių kainų pagal pletkus yra ant rentabilumo ribos. Kas yra kas?
 5. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Jei pažiūrėti nuo pradžių, tai "taikaus" islamo atstovai tik jankius ir težudo. Hesbola apšaudo jankiu karinę bazę - žūsta vienas, tiesa civilis, tiesa iranietis pagal kilmę, vertėjas. Jankiai pirsteli Hesbola stovyklos pusėn - žūsta dešimtys mohamedų, vėlgi iraniečių. Soleimani hebra užpuola pasiuntinybę, Jankiai be nuostolių bet gėdingai pabėga. Jankiai keršija - Soleimani ir 13 hebrantų iškeliauja pas alacha pažadėtų mergelių tratint. Laidotuvėse jie ne plėšo armonikų, bet negyvai užtrypia, šiuo atveju 56, iraniečius. Tada jau keršija taikūs musulmonai, keliolika balistinių broliško Irako pusėn. Jei ką viena balistinė, apie 100 kartų galingesnė nei jankių panaudoti hellfajeriai. Kai tik balistinės pakilo - iškart žuvo apie 80 bedievių. Po kurio laiko jau po smūgio - liko tik 40. Tada dar sumažėjo, ir dar, kol liko nulis aukų, ir sudegę du sandėliukai. Baisus nuostolis, laukiamas keršto aktas. Belaukiant baimė tik stiprėjo, tai kas tuo metu skrido tą ir nupylė. Ukrainos lėktuvą, kuriame nulis jankiu ir visai nemažai vėlgi iraniečių. Jankiams pradeda atsibost toks keistas karas ir pasiunčia irano krantų link lektuvnešį Hary Truman... Ir žinai kas kapitonas? Kažkoks baisiai svarbus Iraniečių kilmės jankis! Hahahah Tai man dabar du klausimai. Ar ta rusiška oro gynybos sistema, kuri buvo panaudota, paleidžiama uždegus bikfordo virvutę? Ir kiek bus užtriptų kai laidos tuos lėktuve žuvusius iraniečius?
 6. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Tuo tarpu gerieji makšaninai sumažino Sakartvelui teritoriją. http://georgiatoday.ge/news/14059/86%2C2-Mil-Bottles-of-Georgian-Wine-Exported-in-2018 Kiekvieną tavo nusipezėjimą labai lengva patikrinti. Nu tiksliau ne tavo, bet kadangi tu pertransliuoji čia mums... O ana paklodė kur aukščiau rašei, tai išvis wikipedijos tereikia patikrinimui. Kartoju tau jau entajį kartą - keisk informacijos šaltinius.
 7. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Vajė... ir aš noriu tos žolytes!
 8. jevgenijus

  Skiltis chemijai

  Kaip kas čia sake: gali augalams pakenkti
 9. jevgenijus

  ORAI

  Kiekvienam ciklui po Greta.
 10. Leisk paklaust o kas investuoja ar investuos į kitokio maisto gamybą? Kas? Ukininkai? Gal kasnors ir investuos, bet ne todėl kad kviečių tonos savikaina labai pakils, nebent dėl maisto trūkumo. Tik va bėda, maisto šiuo metu netrūksta, o yra perteklius. Beje akivaizdu kad nesi žvejys ir nesi dziku sau auginęs, iki grabo lentos nekeisi kumpio į dzikus ir vaikai tavo taip nedarys ir anūkai ir jų anūkai. Egzistencializmas kaip visada madoje.
 11. jevgenijus

  ORAI

  Žmonės visada buvo likę priskirti sau ar kitiems žmonėms daugiau nuopelnų nei iš tikro reiktų. Kaip kad, imperatorius dievo siųstas, perdžianti karvė tirpdo ledyną, konservatoriai kalti dėl visko ir t. t.
 12. jevgenijus

  ORAI

  Nosis pasiilgo šaltuko, kojos slidžių apkaustų, rankos ledo grąžto, subinė žvejo dėžės ...ir kaip malkas gamintis?
 13. jevgenijus

  ORAI

  ... vėl saulelė budino Svietą,...bet Svieta keltis nenorėjo
 14. jevgenijus

  ORAI

  Panašu, kad kalbininkai turės sugalvoti kaip tokį metų laiką pavadint. Pvz. nevisžiemis...
 15. jevgenijus

  Už kiek perkate žemę?

  Kaina krenta paklausa kyla paklausa kyla kaina kyla pasiūla didelė paklausa mažėja kaina krenta.... ir t. T. T. T. T ir visi žinom kaip tai pavadinti vienu žodžiu.
 16. jevgenijus

  Už kiek perkate žemę?

  Pagal tave dabartinė kaina prikalta ir pribetonuota, o jei sujudės tai tik žemyn? Gal tavo krištolinis rutulys ir kitų rinkų ateitį rodo? Nors turbūt ne, nes tokiu atveju kam tau ūkininkaut
 17. Nu taip. Diskinis skutikas ne tik pabiroms ar arimui pjaustyti.
 18. Kvietrugiai į arimą ir kviečiai po rapso į du kart skustą - arba jokio skirtumo arba į skutimą lindo truputi giliau.
 19. Po rapso šiemet neariau. Mintys apie padus vis kirbėjo. Tai apėjau dauguma laukų su improvizuotu penetrometru. Likau nustebęs. Pasakojimai pasakojimai, o va kai pats pasibandai...
 20. YouTube pilna komentų kad labai nuneša.
 21. https://izi.ua/p-1031151-raspylitel-rosa-r-03-0-4-am-01-sb-b-rozpilyuvach
 22. jevgenijus

  GRŪDŲ BOKŠTAI

  Iki kokio dregnumo uoste dar priima?
 23. jevgenijus

  GRŪDŲ BOKŠTAI

  O kas su kokybe uoste ir elevatoryje?
×
×
 • Create New...