Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.192
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  48

Visas nario jevgenijus paskelbtas turinys

 1. jevgenijus

  Kombaino pasirinkimas

  Nu argi čia trūkumai? Savo pardavinėjau, tai gavau komentarą kad laikymas po stogu yra minusas (tokia buvo reakcija kad po 7 metų jis vis dar kaip naujas atrodė), o praėjus 5 minutėm sako kiek valandų atsukai?
 2. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip jums LŽŪT kreipimasis į mūsų gražu ir aukšta Gitana?
 3. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Emm... 500ha nuosavybes teisę valdomos, o nuomojama lyg neribojama. Bet gal aš klystu...
 4. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Apie antrą lazdos galą, kuris mus muša, rašiau prieš kokius penkis metus. Bet ar nuo tada nič niekas nepasikeitė? Mūsų savikaina tikrai greičiau kyla nei, kaip grazbek rašė, po tris eurus per metus, o kur dar žemės pirkimų ir nuomos sandorių skaidrėjimas, o ką mokestinė našta tokia kaip ir prieš 10 metų? Už ko "užsikabinti" tikrai yra, ypač jei mažiau būtų galvojama apie moralę ar teisingumą ir daugiau dirbama ties interesais. Lenkai puikiausias to pavyzdys.
 5. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne ne mielasis, klausk senbuvių, skaityk kelių metų senumo temas, aš taps sakiau tai ką tu dabar. Tada tai buvo logiška. Bet manau ta logika jau nebe groja, daug kas pasikeitė. O efektas investicijų yra, viskas statistikoje ir jokiu tokių priekaištų nėra. Kaimas nyksta ir dėl vidinės emigracijos, visai kaip ir Europoje, ūkininkai sensta kaip ten taip ir čia. Tai kad nereikia mumu, panaršyk eurostata ir neskleisk erezijų. O dabar be jausmų paskaičiuokime, 330ha; +50eu/ha; 16500eu; o tai dviem darbuotojams po 500 prie algos ir dar darbo vietos gerinimui lieka; mokesčiai, vartojimas, gamyba, mokesčiai.... Kiek tas 50/ha šaliai sugeneruotų m?
 6. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei kalbam apie visą septinmetį, tai derasi prezidentas. Žiūrint koks klausimas, jam padeda atatinkamu ministerijų atstovai. Kai svarstomi konkrečių metų biudžetai lygis jau žemesnis. Apskritai į žodį derybos telpa daugiau momentų, nes tuo klausimu dirba ne vienas žmogus ir ne konkrečiai tik pačių derybų momentu. Politika formuoja ir ž. ū. atašė, ir net ministerijos departamentų vadovai, jų pavaduotojai ir t. t., visi kam tenka kalbėtis su kitu šalių atstovais. O Auštrevičių ir jau istorinės derybas išmesk iš galvos, tai istorija. Nes kvaila judėti į priekį žiūrint į galinio matymo veidrodį.
 7. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mūsų" valstiečiai juoda darbą padarė dešimtukui. Ir kas be ateitų po sekančių rinkimų, būtinai pasinaudos tuo įdirbiu. O mums reikia susitarimo, konkretaus, juodu ant balto, su parašais ir antspaudais. Be to įsipareigojimas dėl griežtos mūsų derybininkų pozicijos TI derybose, išnaudojant visus įmanomus įrankius tikslui pasiekti. Padidinus TI 50 eu. mes vis dar būsim žemiau ES vidurkio, bet tai kaip ne kaip apie 150limonų. Netikiu, kad mūsų derybininkai skaičiuot nemoka, dar ir kaip moka. Todėl ir parduoda mus vėl ir vėl, atiduodami pirmenybę keliams, tiltams, railbaltic, Ignalina ar pan. Nes ir šaliai gerai, ir tų pinigų isisavintojų mažai, su kuriais kalbėtis galima, na kad ir apie paramą sekančiuose rinkimuose. Visa šita jerunda turi baigtis ir reikalaut to reikia ne Kėdainiuose, ne Tauragėje ir net ne Prienuose. O laikas jau spaudžia. 2020 traukinys jau nuvažiavo, todėl reikia orientuotis į sekantį programavimo laikotarpį. Mūsų aukštas ir gražus turi žinoti kokiu lauktuvių mes lauksim iš Briuselio.... ir tik po to apie naujus mokesčius ar tarifus galima kalbėt.
 8. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aha, gaila kad tas ciklas visada ilgesnis idiotams ir per trumpas normaliems
 9. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Taigi taigi... protu žmogus tai supranti, bet vistiek...
 10. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas čia darosi... Krenta visi kaip lapai.
 11. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nedurnėkit. Buvo atvejis kai kaimynas nuo kaimyno, saugodamas agurkus, laidus pratempė... tai gal jau paleido.
 12. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasvajok! Agroeta, statistikos dep. ir visi kiti durniai! Tegu pirma knygučių paskaito! P. S. šiai dienai pešiotis su Maldeikienė... labai problematiška.
 13. jevgenijus

  Filmukai

  https://youtu.be/EI8mRvYE640
 14. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kiekvienas žmogus unikalus ir demencija kiekvieną paveikia skirtingai.
 15. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Visi kažkaip puolė lygintis, kaip mums pavyko padaryt ir kaip kiti kažkur kitur tai daro. Kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas? Nu nemanau. Tada ko ten dairytis per petį? Mūsų panašumas su vokiečiais ar prancūzais greičiausiai tik tas, kad ten ir čia yra žemknisiai su traktoriais. O didžiausias skirtumas - atgalinis ryšys su valdžia, todėl ir akcijos kiek kitokios.
 16. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kada melas efektingiausias? Tada kada yra maišomas su tiesa. Net sušikta foto iš interneto...
 17. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Neadresuoju zvančikai tau . Tai kurioj vietoj dar iki protesto buvau neteisus? Susirinkimui jokio suderinimo nereikia. Miestiečiams... o kas jiems? Gal tik susierzinimas. Pasiseks jei jie viską pamiršo dar besisklaidant traktorių dūmams, o jei kažką kurį laiką ir prisimins tai tik tą susierzinimą. Buvo paminėta 2020 Briuselis ir derybininkai. Tai aš klausiu, Kėdainių sav. kuriam aukšte įsikūrė tie derybininkai? O Prienų sav. ir kitose? Ir tie derybininkai norės pasiims ta derybinį įrankį į Briuselį, norės ne. O turėjo būt iškrapštytas iš ministerijos ir prieš 5000 akių tą įrankį momentu prie rankos prisiklijuot ir skristi ten su bilietu į vieną pusę. ZUR aišku priėmė stručio pozą, tai toks erotinis manevras siekiant išlaikyti savo niekam nereikalingos veiklos finansavimą. Jų reikalas. O likę "sanbrūzdžiai" nepabijojo ir suorganizavo. Be jokios ironijos riebus pliusas jiems už tai. Aišku viską suderinant, nieko neužgaunant ir neįžeidžiant... Nu jo, palyginus su ZUR tiesiog žvėrys, anarchistai... Tik tegu nepamiršta, ir garas liaudyje nebegalinis, ir laikas tam garui išleist ribotas...
 18. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Naujas straipsnis Delfi. Kažkokia višta žurnalistė nieko nėra girdejusi apie Talmantą ir Macijauską... Tie du turbūt kamputyje verkia
 19. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš ant tiek sutinku su tavim, kad net paskutiniu alumi pasidalinčiau Aukščiausios Lietuvos valstybinės valdžios institucijos, 2008 m. ratifikuodamos Lisabonos sutartį, suteikė visiems mūsų šalies piliečiams (mokytojams, gydytojams, žemdirbiams, ir kt.) bendrą ES pilietybę, garantuojančią bekompromisę apsaugą ir prieinamumą prie bendrųjų ES vertybių, kurių ekonominė išraiška yra nediskriminavimo ir deramo pragyvenimo lygio užtikrinimas, pagrįstas teisingu atlygiu už atliktą darbą. Atsakingai ant savo pečių nešdami Lietuvos regionų plėtros ir kaimo vietovių gerovės didinimo naštą, prisidėdami prie šalies teritorinio saugumo užtikrinimo, susidurdami su naujais klimato kaitos iššūkiais, Lietuvos žemdirbiai pasigenda jų pastangas atitinkančių valdžios institucijų veiksmų. Todėl ĮVERTINDAMI tai, kad: - anksčiau padarytos politikų klaidos lemia sudėtingas derybas ES institucijose dėl teisingo, sąžiningo rėmimo Lietuvos žemės ūkiui, kas sąlygoja diskriminaciją konkuruojant bendroje ES rinkoje su nevienodomis ES rėmimo sąlygomis; - tendencingai formuojamas neigiamas požiūris į dirbančiuosius žemės ūkyje žiniasklaidos priemonėse ir valdžios institucijose; - žemdirbiai pirmieji susiduria su klimato kaitos padariniais, trejus metus iš eilės žemės ūkis patiria nuostolius dėl oro sąlygų kataklizmų; - žemės ūkio produktų supirkimo kainos mažėja, tuo pačiu metu didėjant keliamiems reikalavimams, tačiau kartu atveriant ES rinkas žemės ūkio produktų importui iš trečiųjų šalių, kur produkcija gaminama liberalesnėmis sąlygomis; - žemdirbys nepelnytai laikomas nuodytoju ir aplinkos teršėju, nors Lietuvoje užauginta produkcija viena švariausių ES; KONSTATUODAMI, kad: - mokesčiai žemės ūkiui didėjo net iki 5 kartų per paskutinius 3 metus; - mažinamas finansavimas sektoriui; - visai kitai valstybinei infrastruktūrai skiriamas finansavimas ženkliai didesnis nei maisto gamybos infrastruktūrai; - žemės ūkis yra pagrindinis darbdavys kaime, o viena darbo vieta pirminėje žemės ūkio produktų gamyboje sukuria 3-4 darbo vietas maisto pramonės, aptarnavimo, prekybos sektoriuose. - krenta produktų supirkimo kainos; - Lietuvos žemdirbiai negauna paramos klimato kaitos priemonėms įgyvendinti, kaip numatyta Paryžiaus susitarime; - žemdirbius žeidžia nepagrįstos negatyvios nuostatos jų atžvilgiu; Lietuvos žemdirbiai REIKALAUJA: - Nepriimti mokestinių ir kitų sprendimų, didinančių žemdirbių išlaidas iki nebus sudarytos vienodos konkurencinės sąlygos su kitų ES valstybių narių žemdirbiais – pasiektas ES tiesioginių išmokų vidurkis. - Deramos pagarbos Lietuvos kaimui ir žemdirbiams, aprūpinantiems Lietuvos žmones sveiku, saugiu maistu. - Sustabdyti šmeižikiškos informacijos srautą žiniasklaidos priemonėse, nukreiptą prieš dirbančiuosius žemės ūkyje.
 20. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip tyčia galvojau užklausti kiek gi dalyvavo iš viso. Manau nemažai, bet isivaizduok tokią minią prie ministerijos, vyriausybės ar pas Gitaną.
 21. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas nors, mestelkit šitam kolegai LUS kreipimąsi platinimui. Arba pats ikelsiu kai prie PC būsiu.
 22. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tik nesakyk, kad statei kryžių ir protestavai traktieriuje net nežinodamas kokiu tikslu tą darai
 23. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kenkt visiem išskyrus valdžią?
 24. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Greičiausiai tai tik kalbos figūra tokia, o visa prasmė likusiojoje sakinio dalyje ir kurią kaip matau nelabai kreipiat dėmesio.
×
×
 • Create New...