Jump to content

arciu555

Nariai
 • Pranešimai

  1.635
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

Visas nario arciu555 paskelbtas turinys

 1. Modelių nedaug: 6400 (100 AG) 4 cilindrai ,6600 ( 115 AG) 6 cilundrai 6800 125 AG ir 6900 130 AG
 2. Paprastai jei gaudo orą (nedaug) tai oro prigaudo per parą, per mėnesį, bet jei po pusvalandžio tas pats, tai.... Gale kur dedasi stabdžiai turėtü būti nuorinimo taškai ,paspaudineji pedal kol sukietės, nuspaudi ir atsuki tašką, žiūri ar skystis bega ar oras nušnypštė.O gaudyti gali ir per cilindrukus viduje ir ,bet pirmiausia gal jungtis praeiti
 3. Jei būtų senesnis traktorius tai sakyčiau orą gaudo, o naujesniam sunku pasakyti kiek ko prikrauta. O jei pedalą spaudi po pusvalandžio vel tas pats?
 4. Kadangi MX kainos sukeltos, tai tik JD už tą pačią kainą.Lengviau,paprasčiau tvarkosi, o MX yra elektros, jei sankabeles pasibaigs, jos pačiam gale.Kantrus traktorius ir tas ir tas,bet remonto trukme, elektros prasme JD.
 5. arciu555

  Pasaulio įvykiai

  Už ,prieš ,,nesąmonė! 2004 m įstojome į EU,buvo Brazauskas vyriausybeje. Įsivedeme eurą prie Butkevičiaus. Nesvarbu raudonasis Brazauskas ar pilietiškas Landzbergis Lietuvą lupo iš rusų ir traukė link EU,vienodai.. Jokia tradicinè partija nera prieš Lietuvą.
 6. arciu555

  Pasaulio įvykiai

  Pagrindinis klausimas išlieka? Kas ,,paprotino,mus ,kiniečiams ausis patampyti?
 7. arciu555

  Pasaulio įvykiai

  O kažin kas mus ,,paprotino,,imtis Kinijos. Pirma pasitraukèm iš 17+1 formato, toliau Taivanas.
 8. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Anūkelis laabai džiaugiesi Skvernelio,,atsivertimu, bet panašu labai paskubėjo.Skvernelis jau kelia Kinijos, pandemijos klausimus, matomai už buvusią kritiką nori atsilyginti.
 9. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Lygini praeitą žiemą? Dabar vakcinos, testavimas, žinomi algoritmai,čia Dulkys taip kalbejo. K9ks uždarymas gresia?
 10. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ar šiemet irgi kurs,,kalniukų policiją,,? Matai blondines, tik anekdotams kurti, ne Valstybę valdyti.
 11. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ar Tu geriau žinai ar Vainienė ir sveikatos viceministre Motiejūniene ? Jie kalbejo vakar per TV. Pagalvok Dulkio ir Verygos startines pozicijas kovoje su virusu. Bet klausydami anùko radijo Jūs ten.....viršuje.
 12. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Anekdotas yra kai pirmadienį visi turi būti pasiruošę su GP, o tik penktad vakare patvirtina tvarką, o čia tai anekdotas. Antras anekdotas: yra skiepai, žinomas virusas, o esam treti.
 13. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tauragėj ar maistas ar nemaistas neįleidžia. Negirdėjot? Tie 4000 yra mūsų nuosavi ..Išvyks į Vokietiją pagaus, identifikuos, mums grąžins. Angliakalbis Anūkas berods Amerikoj? Kažkaip neramu....nežinia kokių nurodymų parsiveš...
 14. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Penktadienį kas rinksis, būt šeštadienis, dar laukia NT mokesčiai, auto ir t.t. Sąskaitos miestiečiams žiemą, žodžiu viskas ateity.
 15. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Maršistai kiek laiko turėjo? Pusmetį. Dar 3 m priešaky, kas už posūkio niekas nežino
 16. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nemanau, kad išgero gyvenimo tikrinasi,,kiaušinių stiprumą,, Yra toks dalykas kaip rekvizitai patikrini ir matai,netgi pelningumą. Kas nores tureti reikalų su įmone kurie dėl keleto tūkstančių per metus gudrauja? Be politikos verslo neįsuksi, kad daugintųsi kartais, tik TENAI esantiems kažkaip sekasi ar tai būtų Valkiūnas, Karbauskis, Anūko Austeja, Bradauskas. Vienoj vietoj lyg kažką ir pataupai, kerta per kitą galą. Plius Valstybes požiūris į mokesčių moketojus ne pats geriausias, tai kam persistengti?
 17. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai visi kurkit MB , kokios problemos?
 18. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gal keletą pavardžių (žurnalistų, influencerių)kurie gąsdino. Kad jau dabar pradejo keisti kryptį tie kurie padejo konservatoriams ateiti tai faktas.pvz Urbonaite, Pamatė , kad pravalas.
 19. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip konservatoriai taip mitingai. Prieš mėnesį Šimonyte sakė: esam pajėgūs finansiškai atlaikyti ir trąšų ir Kinijos ekonomines netektis. Vakar: taip skolintis tokiu greičiu nebegalim. Ir suprask žmogau
 20. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pateikiu, tai ką matau. O,kad energijoje buvo visada daug tarpininkų tai jokia naujiena.
 21. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Įeik į google, elektros kaina ir pamatysi, kad dauguma visokių tarpinių (dedamųjų ir t.t) yra pakelta ,kitos iki max. O jei leidžiama max imti kodel ims min?
 22. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš dėl sporto patikrinam, o ką dabar per pusmetį kalbèjo tokio neišpildomo opozicija?
 23. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Užmaršūs Jūs. Armonaitė, Anūkas ir t.t ką kalbėjo prieš pusantrų metų? Ogi,kad reikia žmones, verslus neuždarineti,o aiškinti, komunikuoti ant to naujos komunikacijos arkliuko ,o ne draudimų ir įjojo į Seimą ir staiga, tie patys draudimai!
 24. Visi galvoja, kad kolchozų griuvimas kažkam buvo dovana. Progų visada yra pvz: vienas prieš nepilnus 10 m pirko žemę nedideliais plotais ir užvarė serbentais. Išmokos neblogos žemė atsipirkdavo. Pasinaudojai tuo? Ne. Tada neturi teisės skųstis ir teisintis, kad taip neatsitiktų reikia plačiai mąstyti. Galimybių yra, tik reikia įžvelgti.
 25. Nepergyvenk kiekvienas turi tiek kiek jis vertas . Ir nei daugiau nei mažiau. Būsi vertas turesi, tik reikia tam laiko...
×
×
 • Create New...