Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  1.971
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  42

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

2.407 profilio peržiūros
 1. +34... Atstumą nuo automobilio iki parduotuvės durų, žmonės įveikia paskubomis, lyg per speigus. Dar keli laipsniai į viršų ir savo kūnais vėsinsime gamtą.
 2. Choroshij urožai... Vishe saraka centnerov. Va taip girdžiu nuo pat javapjūtės pradžios... Gal pas juos centneris 200 kilų?
 3. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Prašom plačiau apie tai, kol dar nevėlu.
 4. Ir tai ko tu norėtum iš sėjamosios tinka 95 arklių traktoriui? Tankinimas, geras spaudimas... čia kalba apie rapidą? Pats sėju su mechanine ujobiščia ir šešis kartus didesnį plotą nei čia kalbama. Naujai guolius keičiau po 1K ha, diskus dar po metų, tai kas liečia patikimumą, turint omenį kad tik 60ha, nu kaip ir viskas aišku. Lieka tik pačio darbo kokybė. Balsuočiau už pigiausią su prispaudimo ratukais. Nu gerai, kadangi esamas biudžetas savaime atmeta brangiausią pasirinkimą, atmetam ir pigiausią. O kas bus parašyta ant šono ar kokia spalva man rodos jokio skirtumo.
 5. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  O kaip dėl grūdo stambumo? Nejau viskas tik į grūdo baltymą nueina? O pats purškimo laikas, pieninė ar vaškinė branda? O be to ką veikt? Negi į Turkiją važiuot, kai ir namuose +30
 6. Tokį plotą atlaikys bet kokia sėjalka. Kaimynas sėja bemaž dvigubai daugiau su noragine fiona, naudotą pirkęs ir viskas čiki piki. Temos autorius nepaminėjo, gal per paramą eina, tada vėl kitaip.
 7. jevgenijus

  Filmukai

  https://youtu.be/2PUtWEKL8RI
 8. Jei trumpai... trys keturios dienos sėjos... rinkis pigiausią.
 9. kur gi tu nepalaikysi... buvo tik laiko klausimas, kada lyžtelsi.
 10. jevgenijus

  zalioji trasa.

  Na tai kaip bandymas? Gal foto?
 11. jevgenijus

  Zymeto Kuro Kaina

  Arba naudinga kažkam kam, sparčiai senkant lengvai išgaunamos naftos telkiniams ir nevykstant naujų telkinių žvalgybai, naftos kaina yra gyvybiškai svarbi.
×
×
 • Create New...