Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  3.208
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  75

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 23

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

4.327 profilio peržiūros

jevgenijus pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

1,6k

Reputacija

 1. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  9tonos... Čia sveriant su visais šiaudais? Kaip tam anegdote: arba tu sumažini tą savo aukšlę, arba aš sušaudau tą vaikų pilną autobusą.
 2. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mano pats pirmas postas šią tema. Neišsižadu nei vieno žodžio. Jei Pienmėgys Neišsižadi savųjų tai gal nesikartokime Kaip ir sakiau, galima statyti kad ir šiandien, bet kruva klausimų buvo be atsakymų 2012, o dabar kaip būtų? Beje, apsiskaiciavot kiek auto eko mokestis bus? A ne sakio ka bus kasmet? Kas svarbu šioj vietoj, viena partija pradėjo, kita pratęsė. Čia apie (ale)mirtinus priešus, GL ir RK, TSKD ir LVŽS.
 3. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip suprantu pasaugoti galima o su pardavimu kažkaip ten sudetinga
 4. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Malonu prisiminti, nes buvau teisus. Kalbu ne apie AE būtinumą ar ne būtinumą. Iš prinpiso nebuvau prieš, bet iš anksto sakiau, kad su tokia komunikacija referendūmo baigtis aiški. Taip ir nutiko. Beje niekas gi per daug nepasikeitė. Statom jėgainę, atsijungiam nuo brell, daug zuikių vienu šuviu. Tik ar turim pajėgumų? Nejau tada turėjom, jei iki šiol senosios uždaryti nesugebam? Ilgas čia pokalbis... Geriau pakalbam, apie tai, kodėl smulkiems elektros gamintojams negalima parduoti elektronų į tinklą? Jie ką kitos spalvos?
 5. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Tęsiant temą... Manau gerai buvo pastebėta, kad raketos numustas lėktuvas, krisdamas iš 10km nesubiro į mažus skutelius, kaip kad atsitiko lėtai skridusiam lėktuvui nukritusiam iš 5m.
 6. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Turėjau pažystamą, kuris tarnavo pagranyčniku pietuose prie Kinijos sienos. Tai vienas iš patrulių turėjo tanką, kuris kožna dieną, važiuodavo pasukęs bokštelį į pietus iš vienos zastavos į kitą, o kitą dieną atgalios. O atvykęs į vietą lysdavo į boksą, kur jam perdažydavo numerį, kad stebinčiam kinui pasirodytų kiek daug tankų saugo sieną. Nors ir tas vienintelis net traktoriaus vardo nevertas buvo... Ir tai buvo, be jokios ironijos, to meto super valstybė, lyginant su kuria, šiandienos laptostanasnet net šalia ne stovėjo. Nors, pakazuchos lygiu turbūt jau net lenkia cccp. O siena, tvora, kokia kitokia kliūtis reikalinga tik pasieniečių reakcijos laikui prailginti, kad lengviau sugaudyti pažeidėjus būtų.
 7. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Fizinių sienų, skiriančių vienus žmonės nuo kitų, pasaulyje yra visai nedaug, ant pirštų suskaičiuoti galima. Pasiguglinkit bent. Pvz tokią turi Ispanija, kaip tyč nuo imigrantų, Ale kada statyt pradėta ir nuo kokio masto migracijos? ... Paguglavokit. Prie vienos tokių teko pabuvoti. Tada supranti, kad nėra nei balta nei juoda, tik daug pilkos atspalvių.
 8. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Durnių į pasienį jau privažiavo, dalis durnių iš rytų ir dalis iš vakarų... daliai durnių nė važiuoti nereikėjo. Nu ką aš ten... Susitvarkys ir be manęs.
 9. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  A davai tu pasikeisk nicką... Pvz į „pagieža“?
 10. jevgenijus

  Pliurpalas

  Laikas jau susivokti, kad ką mes bedarytume, ar ko ne darytume, kaip reaguotume ar nereaguotume, viskas bus panaudota prieš mus. Nes ne mes kuriam situaciją, mes tik reaguojam į besikeičiančią situaciją. Ir ne Sauliau tikrai neteisus esi. Ramiai jau senai ne gyvenam ir taip panašu kad ilgam. O priežasčių visada atsirasdavo ir ateityje atsiras.
 11. jevgenijus

  Pliurpalas

  Užuojautos dėl 1600 nelegalų? Tau su galva viskas gerai? 60 savivaldybių... Katino ašaros visomis prasmėmis. Juolab 99% jų vistiek išsilakstys kas kur. Kaip tvarkysis valdantieji, kokie sprendimai bus priimti aišku bus įdomu. Rezultatai atsispindės rinkimų rezultate. Bet! Galima ir kitais kampais pažiūrėti. Protingai sužaidus, galima ir naudos išpešti. Na kad ir sienos apsaugos tobulinimas, kuriuo per daug nesirūpino visos valdžios. Net ir tavo mylimukai. Politinės galimybės. Susitikimai, rankų paspaudimai, diskusijos ir t. T. Tai galima išnaudoti. Žinoma, jei nuvažiuosi ir kažką ten angliškai bandysi slebizavoti, tipo: „ai em seitan“, tada gal nereikia. Galų gale tie patys keliauninkai. Juk moka didelius pinigus už tą kelionę. Taigi save išlaikantys žmonės. Kur skubėti, prisijokim juos. Gal mažytė jų dalis ištiesų ieškosi tiesiog ramesnės vietos. Pvz daktaras, koks rimtas inžinierius, kalbu mokytojas ir pan. Blin gal net Sorošą lišna kartą numelžtume :D... Bet aišku, jei (tikrinuardaskaiteiikicia) viduriuoji aukščiau horizonto, tai nieko ir nematai žmogus.
 12. jevgenijus

  Pliurpalas

  Gumine valtimi iš Libijos į Italiją, tai pabėgėliai. Lėktuvu tiesiai į eu pasienį - ne pabėgėlių tai braižas. Jus nuo karščio b**** nuo piršto nebeskiriat?
 13. jevgenijus

  Filmukai

  kaip man patinka žmonės, kurie moka pasijuokti iš savęs ir savo nesėkmių
 14. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Šiandien puse Lt apsukau, tai yra ir tokių. Ir pats turiu kelis tokius pakraščius.
 15. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Neteko domėtis kiek įkaista augalai saulės piko metu? Sinoptikai oro temperatūrą matuoja pavėsyje. Tiesiogiai ant saulės gi ženkliai daugiau. Tai va klausimas, kiek dienų augalai šiemet buvo sustabdę vegetaciją? Kaip kitoj temoj buvo pasakyta, kad dzin viskas jei drėgmės užtenka. Ar tikrai? Kai manai?
×
×
 • Create New...