Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.508
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  63

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 17

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

3.189 profilio peržiūros
 1. Juk augini grūdus, turbūt kažkiek valai, galima ir šeip pora ha tam skirti. Pas mane tas Aukštaitijos katilas va trečias sezonas negesinamas.... ir tie sezonai man nekainavo anei kapeikos, nuo žodžio Visai. O su tuo malkų skyriumi tame pečiuje.. Sakau: Zenonai, mažoka pakura malkoms, juk gerai kai gali ir grūdais kūrenti ir malkomis jei reikia. Zenonas tik nusišypsojo ir pasakė, kad be pakuros malkoms neperka tų pečių. Tokia kliento psichologija. Tai spėk ar daug malkų sukurenau per 3 metus.
 2. jevgenijus

  Filmukai

  Ne, nes dar nebutu atsedejęs uż payPal. Aš taip girdėjau ...liudniausia, kad tai iš gyvenimo paimta. Iš gyvenimo Resursinėj Federacijoj.
 3. jevgenijus

  Sėjomaina

  Tamsta buvai "patrauktas per dantį", bet draugiškai. Savo postus galima redaguoti. Dvitaškis ir skliaustelis posto gale visiem parodytų, kad supratai humorą
 4. Man tai su Tom atsargom kažkaip neaišku. Degtinės ir teftelių atsargos gali kauptis, bet gi grūdų kaži kiek neprisištabeliuosi. O derliai tai vis rekordiniai. Vadinasi artėjam prie dienos, kai grūdų perdirbėjai pasakys: šiemet neperkam?
 5. Blogų žinių ten netrūksta, klausimas kiek tai turės įtakos.
 6. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Geriau wydukas papasakotų kaip batutų specialistas Ragozinas ir jo bosas Vladiofšoras Pugabyčius šį vakarą jaučiasi. M? Kaip ten, normaliai? Можем повторить? Žvengiu atsistojęs Arba gal tegu paporina apie savijautą tų, kurie sėdi kalėjimuose už plastikinio puodelio metimą į mentus, fone to kaip amerikonai savo teises gina.
 7. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Amerikiečiai, nuo Amerikos žemės, amerikietišku aparatu TKS link. Paskutinį sykį ta darė 2011. Plius daug kitų dalykų kuriuos daro pirma kartą.
 8. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Jei kas domities kosmosu, šiandien Ta diena ir dvi valandos iki To momento. Aš žiūriu čia https://youtu.be/OUjDKGiF8ec , dar galima spacex ar NASA kanaluose stebėti.
 9. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kai jau pagalvoji, kad ne tokie blogi tie valdantieji.... ir tada tik pyst, kirkutis... Kirkutis bus tai Lietuvai jei tokius į valdžią rinksim...
 10. jevgenijus

  irankiai

  Aš gal iš lėtesnių, tu paiškyk plačiau
 11. jevgenijus

  irankiai

  Man irgi dėl sandėlio rūpi. Nes nevisur tas metrinis telpa. Tik svarstau... dulkės+variklis su karštu dusliku... nepavojinga?
 12. Kasmet pasidarai sėklinį vis kitos kultūros lauką ir taip kas 4-5 metus visų kultūrų sėkla atsinaujina. Per tą laiką ūkinė nespėja degraduoti ir nepermoki sėklininkams. Apie ką čia tiek pliurpt...
 13. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Kartais reikia daug, kartais mažai, kartais kad kažkas stumteltu... bet turbūt visada reikia neturėti neįveikiamų antikvarinių dogmų. Jau ko ko, bet ž.ū. jų turi daugiau nei krikščionybė.
 14. jevgenijus

  zieminis rapsas

  Žinok kedainiškių problema ir yra Kėdainių dirvos... aš apie tai kad iššūkiai nepakankami. Va pzv.: Sėkla ūkinė, hibridas, sėjos laikas nežinomas, priešsėlis... samanos, jokių pesticidų, jokių npk, dirva... priebetonis ir anei vienos neužmegstos ar atmestos ankštelės. Jokio stimulo stengtis.
×
×
 • Create New...