Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.017
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  45

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 1

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

2.569 profilio peržiūros
 1. jevgenijus

  No-till

  Ir ką? Senai jį žiūriu. Nu jei taip blogai su humoru... Ką ten konkrečiai pasiekt? Jei ką Europa buvo nedavalgius, o 43iais konkrečiai badavo Kalbam juk apie mūsų propesorius...
 2. jevgenijus

  No-till

  Hmm... 1943ujų laidos knyga. Ankstesnis leidimas turbūt vadinasi... Biblija?
 3. jevgenijus

  No-till

  Gal galima nuorodų?
 4. jevgenijus

  No-till

  Dauguma, tai turim omenyje vieši. Tikroji dauguma neturi galimybių publikuotis. Tai va, tai besipublikuojančiai daugumai net parsiduot nėra būtina. Naujų giesmių jie nebegiedos, nes reiktų prieštaraut savo pačių disertacijoms ir pan. Bitės prieš medų neina.
 5. jevgenijus

  zalioji trasa.

  Ridiko aliejinio turiu, tik dar ne kulto O iki pokyčių man dar toli toli...
 6. jevgenijus

  zalioji trasa.

  Nenervuok, žinotum kaip aš vargstu su ta plančete nesipi******
 7. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Rosija. Vundervaflia. "Not great, but not terrible". Йода нет, но вы держитесь. Nuo tų "talentingų" kartais šiurpas per nugarą. O jums kaip?
 8. jevgenijus

  zalioji trasa.

  Na aš jau didelis ir netikiu stebuklais bet tokia skirtinga dirva ir visai šalia, tarsi atvežta iš kitos vietos. Po arimo buvo toks vaizdas, kad atrodė su belekokia spu pasėtum, o mano čia pat už metro tai ir rapidui kaži ar būtų pavykę. Po ganyklos buvo mišinys, avižos, vikiai, žirniai.. ir dar kažkas nepamenu. Žodžiu jei visos dirvos būtų tokios, ir kūro liktų, ir geležies mažiau sudiltų.
 9. jevgenijus

  zalioji trasa.

  Susikeičiau su kaimynu sklypais. Jo per vidurį, mano iš šonų. Jo daugiametė ganykla, prižiūrėta, kasmet buvo tręšiama mėšlu, paskutiniai metai mišinys. Mano 'n' metų ariama, trąšos, pusėtina sėjomaina ir t.t. Viską suarėm. Žiūriu į dirvos struktūros skirtumus ir... wau.
 10. jevgenijus

  Skiltis chemijai

  Randapas ir afrikoj randapas.
 11. Rinka viską sureguliuos. Netikusi prekė nebus paklausi. Prašyt užmokesčio juk niekas nedraudžia, o ir pasirinkimo mokėti ar nemokėti dar niekas neatšaukė. Buvau ne vienam Dojaus baliuje. Tai turint omeny koks pas juos antkainis dalims, o dar asmeniškai dar turiu patirties su servisu, kaip čia pasakius kad nesusikeikus... ir stovi priešais Kavaliauskas ar Dailidė, per garsiakalbius pudrina smegenis, mol mes partneriai... Gal ir partneriai... tik va tu, aš ir visi kiti toj partnerystėj esam pasyvai, plius sumokėję už viską, mandarinus, kotletus ir brendį. Tai gal geriau susimokėt ir jokių ten partnerysčių.
 12. Negi yra nemokama reklama? Manai už dojaus kalėdinį nesusimokam? Ar už šeip kokias smulkias dovanėles iš vadybos. Agrovizija ne reklaminis renginys? Kainuoja viskas.
 13. Jau atleiskit už mano prancūzų... Prisipist galima ir prie stulpo, bet panašu, kad kai kurių areale nėra stulpų.
 14. Kažin tokiu atveju kai netinka joks iš siūlomų variantų parduotu skutiką iš vis be volo?
 15. Pagal video suprantu vario panaudojei... niekaip pvz maniškis gražiau dirba kai varpos gula beveik nekliudydamos sraigės.
×
×
 • Create New...