Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.628
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  68

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 28

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

3.376 profilio peržiūros
 1. jevgenijus

  Grikiai

  Gal ir taip, tik nereikia pamiršti, kad didžiausios nesąmones pasakomos rimčiausiais veidais Mano, aišku kuklia, nuomone, apie dirvos procesus, žinios apie dirvą apskritai... Panašiai kaip su žmogaus smegenimis. Dar 18 a. gal net anksčiau, mes suvokėm - wow, čia tikrai sudėtinga. Ir taip iki šiol. Daug žinom apie atskirus procesus, bet kaip veikia visuma nelabai. O šypsotis sveika, ilgina gyvenimą
 2. jevgenijus

  Grikiai

  Tada žemė galvoja: koks durnius čia tą bardaką padarė
 3. jevgenijus

  Anekdotai...

  Jazus Marija, tu Kęstuti tikrai xxxl
 4. Vadinasi mūsų ir jūsų labai skirtingi Kaimyniuks taip neskubėdamas susiarė, neskubėdamas susikultivavo, nes nebuvo kur skubėt... tai dabar vaizdelis nekoks ir neskuba taisytis.
 5. Kai tiek drėgmės... Geriau giliau nei per sekliai. YouTube toks kanalas yra, wheat school, ten kažkuris video apie sėjos gylį yra.
 6. jevgenijus

  Pliurpalas

  Nu taip taip, padeda ir mūsiškiai. Tai vadinama bendradarbiavimu. Tik ukrainiečiai, tiek mums, tiek kitiems Nato nariams, netgi(ypač) amerikiečiams duoda kur kas daugiau. Visiškai nauja patirtis, įgyta ne poligone, o realiom sąlygom. Irako karo seržantai dabar generolai, pulkininkai, t. y. įgyta patirtis su laiku pasensta ir atsiskiedžia. Taip kad... Čia nekalbant apie geopolitine pagalbą, kuri kur kas reikšmingesne.
 7. jevgenijus

  Pliurpalas

  Tai jie mums padeda, o ne mes jiems
 8. jevgenijus

  Pliurpalas

  O tai kas negerai?
 9. Chebra, įpraskite dėti kablelius. Nes, gaunasi iš serijos - pasigailėti negalima bausti.
 10. jevgenijus

  Pliurpalas

  Ką čia argumentuoti, trolis tu. Tokius vartotojus kaip tu, Facebook ir twitter tūkstančiais trina be jokio įspėjimo. Naudokis, demokratijos čia matyt daugiau...
 11. jevgenijus

  Grūdu kainos?

  Operation empty plate ten yra. Nesuprantu kaip išvis galima kažkaip įvertint kokia tai informaciją, kai vos ne 20% jos trūksta arba ji yra nepatikima.
 12. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Jo, apgailėtina. Panašu, kad visa ta šaika buvo sutverta dėl protestuotojų skaldymo. Atskiriant sukalbamus atseit dialogui, nuo nesukalbamų protestų dalyvių. Skaldyk ir valdyk.
 13. Vienas nma tikrintojas sako kitam: matai daržininką? - ne, nematau. - ir aš nematau, bet man sako kad jis yra. Ach.. Naujai keptų daržininkų nieks nemyl... duodat vaizdų čia.
 14. jevgenijus

  Pliurpalas

  Ukrainiečiai turi galimybę, kaip ją išnaudos - jų reikalas, baltarusai 26 metus jokių galimybių neturi. Grynai dėl sportinio intereso, kieno Krymas? Kas vyksta Donbase?
 15. jevgenijus

  Pliurpalas

  Nu vistiek neatsakei o tai numest nuorodą į šaltinį slabo? Matai mes abu žiūrim į tą patį. Į pusiau užpildytą stiklinę. Tu matai ją puspilnę, aš pustuščią. Klausimas pilnėja ji ar tuštėja. Pagal tai kas dedasi gatvėje, tuštėja.
×
×
 • Create New...