Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.905
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  74

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 2

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

3.814 profilio peržiūros
 1. jevgenijus

  No-till

  Profesorius pagaliau nutyla. Kokie bus klausimai? - paklausia jis. Auditorijoje tyla. Iš to galima daryti tik dvi išvadas. Arba auditorija suprato viską arba nieko.... Panašu, kad kaip kam klausimai nebekyla. Nu nieko, gal kai užaugsiu ir aš viską žinosiu ir nesiardykit, taika ir ramybė.
 2. jevgenijus

  No-till

  Rapsas ne vietinis augalas...
 3. jevgenijus

  No-till

  O kokia vieta planetoje atitinka Lietuvos sąlygas? Bėda ta kad apie fotosintezę sužinojome visai ne Marijos žemėje, kaip ir labai daug kitų dalykų, tiesa sakant viskas buvo atrasta ir sužinota ir sugalvota visai ne ant Lt. Bet nieko, ūkininkaujam, pritaikom kaip mums reikia ir dirbam. Ai, nors koks skirtumas...
 4. jevgenijus

  No-till

  Nu bet ir greit tu skaitai Praktinė nauda ko? Tarpinių ar tos knygos apie juos?
 5. jevgenijus

  No-till

  Kažkas buvo klausęs apie tarpinių parinkimą. Nemokamas pdf, daug raidžių ir vertingos info. https://www.sare.org/publications/managing-cover-crops-profitably/managing-cover-crops-in-conservation-tillage-systems/
 6. Čia maksimaliai nuo realybės nutolintos sąlygos? Tie show nesąmonė kokių reta, net šitam video operatorius rodos nebuvo garantuotas ką čia demonstruoja, gal todėl nemažai kadro skyrė traktoriaus pravažumui.
 7. jevgenijus

  Sėjomaina

  Taigi čia vasarinių auginimo ABC....Mano nuomone, tie kas žieminių kula iki 7 tonų, tikrai turėtų ir vasarinius auginti. O Voras, kaip kantrus kaip tėtis, linki tik gero. Klausykit vaikučiai ir nereiks ant vasarinių numoti.
 8. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Manau tą aktyviają mažumą turi. Rusai ore persimaus batus, jei situacija pareikalaus. Navalnas kalba ką ir gulfikas kalbėjo savo karjeros pradžioje, eiliniui rusui nelabai jie tesiskiria, tad užteks kokios savaitės ostankinui pasidarbuoti ir bus sukeisti vietomis. Maža to apie vieną iš jų net meluoti nereikės. Čia tam atvejui jei kažkas Rusijoje padeda Navalnui iš po kilimo. Jei niekas nepadeda, tai jo taktika logikos turi, tik šansų sėkmei turbūt vistiek beveik nėra.
 9. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Jo, cirku cirkas, jau dabar išvis neina suprast kas vyksta, tik spėlioti galima ir tas veda prie minties, kad tokį vandens mutinimą jau esam matę, ir daug, visus 20 metų ar net daugiau.
 10. jevgenijus

  Sėjomaina

  Rizikinga, gali koks pinigų gumbas susidaryti, arba chemijai atsparus pelėsis.
 11. jevgenijus

  Strip-till

  Čia tokia knygelę po biški graužiu ... Atsidūrė miestietis kaime. Jam ir sako, pavasarį dirbam dirvą, kad greičiau pradžiūtu. Miestietis konfuze. Kad pradžiūtu? Tai kad jau birželi meldžiam, kad palytu!
 12. Teisingai pastebėta, visokių tu išvalų būna. Už maniškes šernai nieko nesiūlė, medžiotojai irgi, plius dar reikdavo galvoti kur "realizuoti" tą turtą taip kad niekas neprisikabintų. Kiekvienas atsižvelgiant į turimas sąlygas matuoja pagal save, sąlygos kai pasikeičia pasikeičia ir visi matavimai. Aš pvz galiu pliurpti kad geo yra šūdas, bet iš tikro neturiu pakankamai galios. Kai galią patvarkysiu, turbūt ir nuomone pakeisiu
 13. Dykai? Keista, bet per 8 valandas po tavo posto niekas išstojo paprieštarauti tam
 14. jevgenijus

  Strip-till

  Wow, Reiks tau diplomą įteigti aš va jau daugiau nei metai be savo improvizuoto penetrometro į laukus nevažiuoju. Tai pastebėjau, kad padas ar padukas pasidaro net po vieno padargo pravažiavimo. O bendras armens kietumas visada nuo drėgmės priklauso. Po javapjutes kieta padas gerai jauciamas, rudenį kvietrugiuose arime jau minkšta bet padas yra, prieš žiemą pado beveik nėra, pavasarį nėra, birželiui artėjant padas vėl yra. Aišku ir vandens trūko ir šalčio, todėl stebėjimas bus tęsiamas. Bet jau dabar jaučiu, kad tas pado laužymas šalčiu, iš dalies, tik atmazke, iš nežinojimo kaip tai kontroli
 15. jevgenijus

  Strip-till

  Man čia tokia mintis galvoj sukasi... O ką tas šaltis konkrečiai daro? Čia juk kalbam apie fizikinį reiškinį? O jam reikia tam tikrų sąlygų. Ta prasme reikia šalčio, reikia kad jis būtų pakankamai ilgai, kad pasiektų tam tikrą gyli, bet ko dar reikia? Jei dabar išrausiu kaktusą iš vazono ir ta dirvą įdėsiu į šaldiklį, bus tas reiškinys? Arimo pado aišku ten nėra, ar tai reiškia kad šaltis paveikia tik sutankėjusį sluoksnį be pėdsako praeidamas pro likusią dirvą?
×
×
 • Create New...