Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  1.868
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  41

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 21

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

2.199 profilio peržiūros
 1. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Stovyklos "prieš" šalininkai ir juos palaikanti žiniasklaida ieškinių kiekį naudoja kaip argumentą. O tas piktas dėdė mums meluoja apie roundap, o dar jis už GMO ir netiki visuotiniu atšilimu... Kas per laikai atėjo, nebėra tiesos ar melo, yra galimai tiesa ir galimai melas.
 2. jevgenijus

  No-till

  ...į atomą ir net higso bazonus, vazonus ir basonus O kas tada? O tada tikrai reiks atšaukt energijos tvermės dėsnį. Šių dienų fanatikuojantys ekologistai teigia galintys, kaip dievas biblijoj, sukurt iš nieko kažką.
 3. jevgenijus

  No-till

  Šakotas rastas atitinka noraginį skutiką, nu maksimum strip till. Bet dėl žemės nualinimo tu teisus, tik dirbimo būdas čia nipričiom, juk net jei visa gentis "tręšė" - to nepakanka. Va kaip gražiai grįžom prie pokalbio apie trąšų nebūtinumą taikant no till
 4. jevgenijus

  No-till

  Aš, kaip vis dar ariantis, nulupsiu kiaušinį, perpjausiu per pusę ir apversiu majonezu į apačia...,bet tikras no-till'ininkas kiaušinių nelupa! Švenčiam. Ryšio pabaiga.
 5. jevgenijus

  No-till

  ... net jeigu prišertos kiaulės ar karvės , net jei visų metų fermoj naudojami antibijotikai skaičiuojami kilogramais.... srutų rezervuare su tūkstančiais litrų... apie ką kalba? "Ne medžiaga nuodas, o jos dozė" šis teiginys "sveria" tiek pat kiek reliatyvumo teorija ar energijos tvermės dėsnis ir kol kas niekas jo neatšaukė.
 6. jevgenijus

  No-till

  kaip suskaičiavai kokia dalis ūkininkų moka naudot AAP, o kokia nemoka? o pats ar moki?
 7. jevgenijus

  No-till

  As ne pries, as uz. Kalbant apie no till man patinka kai atsako i klausima kodel nekrypstant i filosofijas apie palikimus motule gamta ar pasipriesinima komercializacijai. Taigi, kodel jie ta daro toj Bulgarijoje?
 8. jevgenijus

  No-till

  Asmeniskai man vos tik isgirstu kazka apie sveika gyvensena, kokia gamta paliksim savo vaikam ir visokias ten ekologijas... Atmetimo reakcija suveikia.
 9. jevgenijus

  No-till

  No till be glifosatu? Negi imanoma?
 10. Panašu, kad jūs planuojat svarstyt, sėt ar ne, iki pat javapjūtės...
 11. jevgenijus

  Kranines svarstyklės

  Gerai padarei. Kaip man paaiškino žmogus kuris tvarko tas svarstykles, kad geriausia kai dažniausiai sveriami svoriai nebūna didesni nei du trečdaliai nuo svarstyklių maksimumo.
 12. Ūkininkas turbūt vienintelė profesija, kurios atstovai, apie savo darbo priemones gali kalbėt nesustodami. Kaži klounai irgi taip aistringai aptarinėja poroloninių nosių ypatumus?
 13. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Visiškai normali, eilinė diena ...kaip mano bachuras sako - that was epic :) nekantriems nuo 35min.
 14. jevgenijus

  Miežių auginimas

  Per kelias jau temas, vis tas pats ir tas pats, Lazdijai nesupranta Kauno, Kaunas Pakruojo ir atvirkščiai... be gailesčio trint nacher visus postus su epitetais... įskaitant ir šį mano
×
×
 • Create New...