Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.285
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  53

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 12

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

2.953 profilio peržiūros
 1. Nebent nesidalina, bet jei nori parduoti juk pasakysi ką reikia, ane? O kad žino tai faktas, juk dirba ir savo bendrovėje ir samdomais per visą Lietuvą. Čia tas atvejis kai nereikia lyžtelt keptuvės, kad suprast jog ji karšta. Ilgi belekaip sugriuvę šiaudai ir noragas - blogas derinys. Ir joks ten diskas priekyje kažkokio stebuklo nepadarys, nes jei galėtų, tai nebūtų reikėję kurt Cros slot.
 2. Užklausiau parodoj lifrania vadybininko, kaip ten su cover cropais, tai taip slidžiai atsakė... Būtų ten viskas čiki piki, tai ir atsakymas but buvęs konkretus.
 3. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Čia apie Aurimą iš Kalnaberžes, kuris claidoną berods pirma ant LT pirko?
 4. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Tamsta gyveni "tada" ar dabar?
 5. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Ale kas su tais prisiekusiais plugistais yra... Neimant tūkstantmečių, paskutiniai 200metu kiek kviečių vidurkis? 2-3t/ha, o gal net maźiau?
 6. jevgenijus

  irankiai

  Pirmas akumuliatorinis suktukas mano rankoje buvo festo, visi ir visur juos naudojo, bet vos tik atsirado makita, ant festo buvo padėtas kryžius. Makita, mano kuklia nuomone, yra pats mėgėjiškiausias įrankis tarp profesionalių arba pats profesionaliausias tarp mėgėjiškų. Geras pasirinkimas, ypač jei jau turi pakrovėją, akumų.
 7. O jau jūs fatalistai... Nuo kada chemija nieko nekainuoja? Tai jau dabar mėsa prifarširuota chemijos, dešra velniai žino iš ko padaryta. Atrask man ta kuris tuo džiaugiasi. Vienas dalykas kažką sukurt laboratorijoje, visai kitas dalykas paversti tai einama preke. Ir kur, kam ta mėgintuvėlio produkcija bus parduodama? Gal ten, kur šlepetės iš automobilio padangų pasigamina? Kaip kad kalnas prie Lifosos, prigalvotų technologijų yra, bet yra ir 100 priežasčių kodėl niekam to nereikia.
 8. jevgenijus

  SUNKVEZIMIAI

  Kiek ta papildoma ašis sveria?
 9. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Kur tu skaitai tai visiem aišku kaip dieną. Tokios paralelės tarp Vietnamo karo ir to kas vyksta dabar... Supranti, kai nebeturi ką pasakyti, visada galima griebtis geopolitikos. News ir fake news, kas norėjo, per paskutinius 5 metus jau buvo galima išmokti atskirti. Fake news turi tokį bruožą, gebėjimą vystytis, evoliucionuoti, turėti pratęsimą. Istorija su MH17 tam puikus pavyzdys. Nemanau, kad nesugebi, bet tikiu kad nenori. Ir dar 90% įsitikinęs kad naudoji yandex.
 10. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Beje apie opec, kuriam JAV nepriklauso. Kai opec susitaria mažinti gavybą, visada būna du vienodai besielgiantys rinkos žaidėjai. Vienas pažada mažint nes priklauso opec, bet nemažina, o kitas nepriklauso ir kaip taisyklė dar ir padidina gavybą, nepaisant to kad prie tokių kainų pagal pletkus yra ant rentabilumo ribos. Kas yra kas?
 11. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Jei pažiūrėti nuo pradžių, tai "taikaus" islamo atstovai tik jankius ir težudo. Hesbola apšaudo jankiu karinę bazę - žūsta vienas, tiesa civilis, tiesa iranietis pagal kilmę, vertėjas. Jankiai pirsteli Hesbola stovyklos pusėn - žūsta dešimtys mohamedų, vėlgi iraniečių. Soleimani hebra užpuola pasiuntinybę, Jankiai be nuostolių bet gėdingai pabėga. Jankiai keršija - Soleimani ir 13 hebrantų iškeliauja pas alacha pažadėtų mergelių tratint. Laidotuvėse jie ne plėšo armonikų, bet negyvai užtrypia, šiuo atveju 56, iraniečius. Tada jau keršija taikūs musulmonai, keliolika balistinių broliško Irako pusėn. Jei ką viena balistinė, apie 100 kartų galingesnė nei jankių panaudoti hellfajeriai. Kai tik balistinės pakilo - iškart žuvo apie 80 bedievių. Po kurio laiko jau po smūgio - liko tik 40. Tada dar sumažėjo, ir dar, kol liko nulis aukų, ir sudegę du sandėliukai. Baisus nuostolis, laukiamas keršto aktas. Belaukiant baimė tik stiprėjo, tai kas tuo metu skrido tą ir nupylė. Ukrainos lėktuvą, kuriame nulis jankiu ir visai nemažai vėlgi iraniečių. Jankiams pradeda atsibost toks keistas karas ir pasiunčia irano krantų link lektuvnešį Hary Truman... Ir žinai kas kapitonas? Kažkoks baisiai svarbus Iraniečių kilmės jankis! Hahahah Tai man dabar du klausimai. Ar ta rusiška oro gynybos sistema, kuri buvo panaudota, paleidžiama uždegus bikfordo virvutę? Ir kiek bus užtriptų kai laidos tuos lėktuve žuvusius iraniečius?
 12. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Tuo tarpu gerieji makšaninai sumažino Sakartvelui teritoriją. http://georgiatoday.ge/news/14059/86%2C2-Mil-Bottles-of-Georgian-Wine-Exported-in-2018 Kiekvieną tavo nusipezėjimą labai lengva patikrinti. Nu tiksliau ne tavo, bet kadangi tu pertransliuoji čia mums... O ana paklodė kur aukščiau rašei, tai išvis wikipedijos tereikia patikrinimui. Kartoju tau jau entajį kartą - keisk informacijos šaltinius.
 13. jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Vajė... ir aš noriu tos žolytes!
×
×
 • Create New...