Jump to content

jevgenijus

Nariai
 • Pranešimai

  2.192
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  48

jevgenijus paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 7

jevgenijus paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie jevgenijus

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1975.08.20

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kedainiu r.

Paskutiniai lankytojai

2.864 profilio peržiūros
 1. jevgenijus

  Kombaino pasirinkimas

  Nu argi čia trūkumai? Savo pardavinėjau, tai gavau komentarą kad laikymas po stogu yra minusas (tokia buvo reakcija kad po 7 metų jis vis dar kaip naujas atrodė), o praėjus 5 minutėm sako kiek valandų atsukai?
 2. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip jums LŽŪT kreipimasis į mūsų gražu ir aukšta Gitana?
 3. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Emm... 500ha nuosavybes teisę valdomos, o nuomojama lyg neribojama. Bet gal aš klystu...
 4. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Apie antrą lazdos galą, kuris mus muša, rašiau prieš kokius penkis metus. Bet ar nuo tada nič niekas nepasikeitė? Mūsų savikaina tikrai greičiau kyla nei, kaip grazbek rašė, po tris eurus per metus, o kur dar žemės pirkimų ir nuomos sandorių skaidrėjimas, o ką mokestinė našta tokia kaip ir prieš 10 metų? Už ko "užsikabinti" tikrai yra, ypač jei mažiau būtų galvojama apie moralę ar teisingumą ir daugiau dirbama ties interesais. Lenkai puikiausias to pavyzdys.
 5. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne ne mielasis, klausk senbuvių, skaityk kelių metų senumo temas, aš taps sakiau tai ką tu dabar. Tada tai buvo logiška. Bet manau ta logika jau nebe groja, daug kas pasikeitė. O efektas investicijų yra, viskas statistikoje ir jokiu tokių priekaištų nėra. Kaimas nyksta ir dėl vidinės emigracijos, visai kaip ir Europoje, ūkininkai sensta kaip ten taip ir čia. Tai kad nereikia mumu, panaršyk eurostata ir neskleisk erezijų. O dabar be jausmų paskaičiuokime, 330ha; +50eu/ha; 16500eu; o tai dviem darbuotojams po 500 prie algos ir dar darbo vietos gerinimui lieka; mokesčiai, vartojimas, gamyba, mokesčiai.... Kiek tas 50/ha šaliai sugeneruotų m?
 6. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei kalbam apie visą septinmetį, tai derasi prezidentas. Žiūrint koks klausimas, jam padeda atatinkamu ministerijų atstovai. Kai svarstomi konkrečių metų biudžetai lygis jau žemesnis. Apskritai į žodį derybos telpa daugiau momentų, nes tuo klausimu dirba ne vienas žmogus ir ne konkrečiai tik pačių derybų momentu. Politika formuoja ir ž. ū. atašė, ir net ministerijos departamentų vadovai, jų pavaduotojai ir t. t., visi kam tenka kalbėtis su kitu šalių atstovais. O Auštrevičių ir jau istorinės derybas išmesk iš galvos, tai istorija. Nes kvaila judėti į priekį žiūrint į galinio matymo veidrodį.
 7. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mūsų" valstiečiai juoda darbą padarė dešimtukui. Ir kas be ateitų po sekančių rinkimų, būtinai pasinaudos tuo įdirbiu. O mums reikia susitarimo, konkretaus, juodu ant balto, su parašais ir antspaudais. Be to įsipareigojimas dėl griežtos mūsų derybininkų pozicijos TI derybose, išnaudojant visus įmanomus įrankius tikslui pasiekti. Padidinus TI 50 eu. mes vis dar būsim žemiau ES vidurkio, bet tai kaip ne kaip apie 150limonų. Netikiu, kad mūsų derybininkai skaičiuot nemoka, dar ir kaip moka. Todėl ir parduoda mus vėl ir vėl, atiduodami pirmenybę keliams, tiltams, railbaltic, Ignalina ar pan. Nes ir šaliai gerai, ir tų pinigų isisavintojų mažai, su kuriais kalbėtis galima, na kad ir apie paramą sekančiuose rinkimuose. Visa šita jerunda turi baigtis ir reikalaut to reikia ne Kėdainiuose, ne Tauragėje ir net ne Prienuose. O laikas jau spaudžia. 2020 traukinys jau nuvažiavo, todėl reikia orientuotis į sekantį programavimo laikotarpį. Mūsų aukštas ir gražus turi žinoti kokiu lauktuvių mes lauksim iš Briuselio.... ir tik po to apie naujus mokesčius ar tarifus galima kalbėt.
 8. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aha, gaila kad tas ciklas visada ilgesnis idiotams ir per trumpas normaliems
 9. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Taigi taigi... protu žmogus tai supranti, bet vistiek...
 10. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas čia darosi... Krenta visi kaip lapai.
 11. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nedurnėkit. Buvo atvejis kai kaimynas nuo kaimyno, saugodamas agurkus, laidus pratempė... tai gal jau paleido.
 12. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasvajok! Agroeta, statistikos dep. ir visi kiti durniai! Tegu pirma knygučių paskaito! P. S. šiai dienai pešiotis su Maldeikienė... labai problematiška.
 13. jevgenijus

  Filmukai

  https://youtu.be/EI8mRvYE640
 14. jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kiekvienas žmogus unikalus ir demencija kiekvieną paveikia skirtingai.
×
×
 • Create New...