Jump to content

arciu555

Nariai
 • Pranešimai

  1.295
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  13

arciu555 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 15 2019

arciu555 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie arciu555

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Imk kaip pavyzdį šieno presą: jei kameros iki galo neuždarei,ar rinktuvo nenuleidai,atkabinai,susidaro slegis ir turi nuleisti tepalą iš šlangos,kad prijungtum.Aišku apie mechaninius valdymus kalbu. Cia manau lygiai tas pats.Tik frontaliniam yra daugiau cilindrų: jei pavers į vieną pusę spaus vieną cilindrą,o pavirtęs į kitą pusę kitą cilindrą. Jeigu eina įdejai kraną užsukai ir viskas.
 2. Bet kai padaužai snapelius kažkiek ir tepalo nubega? ir tada atlaisveja?
 3. Spaudimas susidaro tada,jei kažkas nera padeta ant žemes,kaušas,dar kažkas? Jei prieš atkabinant visą krautuvo priekį laisvai padesi ant žemes ir jis ir liks padetas,tada spaudimo negali būti,jei kojos šiek tiek pasvyra,krautuvo priekis pakyla šiek tiek tada spaudimas gali susidaryti. O toliau raše kolegos,pramakaluoti joystiką,Užgesinus traktorių,pramakaluoti raciagus.
 4. Geriausias pavyzdys,kad rinka klaidų nedaro...MXM daugiau elektros ir kainos nebera... Elektrikai yra sakę,kad chemikalai (purškimas ) yra peilis elektrai,lenda į jungtis,oksiduojasi,žodžiu...MX sudetingas pagal senus standartus,pagal naujus,,plikas,,
 5. arciu555

  Pieno kainos

  Pigs,nes bus visko..krizių ir t,t. Todel,kad nuo 2007m dave pinigų su malonumu,tie kas eme,prisieme. Dave paramas pirko,naujino,atsinaujino,state,kas gavosi? Ciut kažkas krepšt iš kart skundai? kodel? todel,kad tie pinigai matomai nenuejo ten kur turejo(savikainos mažinimą).Lenkai,latviai investuoja į mažą savikainą(technika nebrangi,greitai atsiperkanti) lietuviai į efektyvumą,Nauji Mchale,jei pardavineja ūkininkai šimtais karvių lenkams reiškia Mchale nesuveike. Nesuveike tas variantas,kad nuvažiavai per pusdienį padarai tą ką lenkas ar latvis per dvi dienas,skirtumas koks? jam paskola nesivelka , už Mchale velkasi,viskas atsispindi savikainoje,robotai tas pats.Šeimos ūkiai kurių žinau yra stiprūs tuo,kad jie dirba ir dirbs. Jei dirbi,niekur neprapulsi.
 6. Krone mažiausiai sveikatos reikia pas mus su 125 AG Zetorium lengvai suka,o Mchale nuo 125 Ag,tikriausiai.
 7. arciu555

  Pieno kainos

  Pajamų dydį ha skaicius apsprendžia,bet išlaidas.? Dideliam ūky galimai naujesne,galingesne technika nera laiko paciam tvarkyti,servizas,nuvertejimas,atnaujinimai technikos,Darbuotojų samdymas. Apyvartines lešos? trūks/ atidejimai kainuoja,lizingai kainuoja. Gali taip būti,kad pasiskaiciavus žiūri ,kad nuo 200 karvių liks tas pats kaip nuo 100. Pletra įmanoma,tik reikia labai gerai viską apgalvoti,nes prasišovus kažkokiam etape,iškart galima pajusti,nes technika labai brangi.Geriausia pletra yra per krizes,tada pinigų reikia žemes kaina krenta,jokios rizikos nebelieka ją pirkti.
 8. arciu555

  Pieno kainos

  Aplink mane yra 3-4 pienininkai iki 90 karvių,bet ūkiai grynai specializuoti,ne vienas neturi kombaino ir t,t.Technika naudota,vakarietiška,tvarkinga,žemes aplinkui. Ne vienas nesiskundžia,gyvena švariai,tvarkingai,darbas kieme,dirba ir tiek. Cia manau ūkininkai besimušdami del žemių,prisigriebė,o poto pasidaro neefektyvus ūkis. Pas mus niekas niekada del žemių nesimušo,visiems užteko.
 9. Autopoweris ,tuose modeliuose nedažnai sutiksi. Būtų mechanine deže seniai būtų nelikę.
 10. Nera skirtumo ką perki? Traktorių,ar šienapjovę pagrindinis klausimas kas daryta? Jei blogai padarytas ta detale išeis pirmiausia ir viskas. Taurages raj prieš 7 m nupirko tą patį MX-ą,Bet pirko iš emigranto parvarytą -netvarkytą su 8000 val dabar 15000 pilnai dirba,tik kompas kartais paknisa protą. Kaimynas irgi pirko 6400 už 8000 eur iš lietuvio iškart ant kaladžių perrinko atsistojo ant 13 000 eur,dirba be vargo.Traktoriaus marke absoliuciai neturi skirtumo,tik skirtumas nori su daug elektronikos ar minimaliai ir viskas? Ir aišku aptarnavimas,detalių prieinamumas.
 11. Tai va nueik ir paklausk pas ką pirko? žinosi iš ko nepirkti. Dar ir meistrų yra kurie kainas nustato,ne pagal gedimą,o pagal traktoriaus grožį,jei traktorius gražus,ūkininkas mokus,kodel nepaimti?Tie brangūs gedimai ...plati tema.
 12. Pagrindinis klausimas paciam-kaip pats draugauji su elektra arba ar turi elektriką ir viskas??. Nes JD yra paprastas traktorius arba daug meistrų-elektrikų jį išmanancių,o su MX serija gali būti ..loterija,nes laidų,vožtuvų ir galimų niuansų nepalyginamai daugiau.MX serija tikrai ne paprasciausia elektros prasme. O del taupumo,tai iš traktorių taupiausias MF Perkins variklis,o visi kiti mano manymu plius- minus vienodai vartoja.
 13. Modelis nemanau,kad kažkuo blogesnis už kitus senus John Deere. Stovis,kaina ir viskas.
 14. Jei yra oro sistemoje ,tai turetų nusispausti iki galo pedalas ir paspaudus antrą kartą jau neturetų nusispausti iki galo. O jei ne tai gal ne oras??
 15. O iš kur oro gavo? Jei niekas nebuvo ardyta? Turetų oro būti-- beorinant ,gal išlys silpna vieta,pro kur galbūt patenka oro.
×
×
 • Create New...