Jump to content

arciu555

Nariai
 • Pranešimai

  1.114
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  13

arciu555 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 15

arciu555 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie arciu555

Miestas

 • miestas
  Taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prie tokių valandų perrinktas variklis tai tikrai nieko gero. Jei būtų lengvus darbus dirbęs tai prie 8000 val yra bet kokiam traktoriui,tik gera apkapke ir ne daugiau. Jei variklis perrinktas tai dar pavaru deze greitai rinksi.
 2. arciu555

  Protingas ukininkavimas...

  Veterinarijos reikalavimai supaprastinti yra nuo šiemet,tik nepamenu nuo kada,galesi namuose ir pyragus kepti ir t,t. Anksciau reikejo viską atskirą tureti.
 3. Perekupai veža tai ką perka,o ne tai ko neperka. Parveši apie 2000m,John Deerą ir šalia bus kokiu 2007-08 New Holland ar Masejus,atspekit ką pirks 90 %? Aišku naujesni,taip,kad senoji Europa pradeda atsikąsti ,,naujoviu,,tas pats ateis ir cia po kokiu 5 m,kai dar mokescius pakels. Panašų John Deera buvo parveze i Pagegius,metus išlaike numušes kainą,ne 20000 eur nepraše.
 4. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Prieš eidamas i valdžią pats Karbauskis tą sake. Nes sako stambiems duoda paskolas ir t,t.Bet turbut pamiršo.....
 5. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Visus 20 m tarkim Prekybos centrai ir visas Lietuvos verslas amžinai dejavo....mes negalim moketi,mums reikia stambeti,kaupti apyvartines lešas,nes istosim i EU,mus sues senos dideles imones su dideliom apyvartom......Lauke žmones,lauke dirbbdami pusdykiai ir kai jau Lietuvos verslas sustambejo,prisipirko naujos,pacios naujausios technikos vel negali..vel skundžiasi...kodel? Jei ne cia buvo investuoti ,pinigai tai ne darbuotojo reikalas...
 6. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Lietuvoje niekada nebuvo ir nera derybininku. Tokiu kaip derybu nera:nuvažiuoja,atsiseda,pasifotografuoja prisižada,pasirašo gryžta. Pvz Linkevicius ant rusu gerai varo,o kai Norvegai ateme lietuviu vaikus ant savu lietuviu pradejo varyti.Tai jus geriat,asocialus ir t,t. Iš indu ateme Indija šoko Norvegams i akis iš kart atidave. Auštrevicius buvo derybininkas,ką derejosi? pasiule,pasiraše gryžo kaip didvyris. Absoliuciai tuos senius reikia šluoti iš politikos,nes kažkas baisu darosi. Tauragej šiukšles 40 proc žada brangti-absurdas. Prieš 3 m buvo Latviai šiukslininkai atvažiave i Taurage mokino kaip elgtis,nes latviai su tuo paciu tarifu pliusą gauna-tauragiškiai minusą.
 7. Kaip atsirinkot kuri pirkti? O kodel ne Mcormicka,jauciu butu naujesnis išejes už tuos pinigus?
 8. arciu555

  Protingas ukininkavimas...

  Nera brangios,bet pirk tą ,aną ir susides. Žiurint kas geriau patinka ar dirbti? ar turguje prekiauti.? Kievienam savo...
 9. arciu555

  Protingas ukininkavimas...

  Prieš daug metu,kai su bulvem Vilniaus turguj stovejau atvažiavo ukininkas su zubrionka apypilne,prisiroves visko:labai didelis asortimentas. Tada pirmą kartą gyvenime pamaciau,kad svogunu laiškus žmones perka. Na ir popietu išvažiavo susirinkes apie 100 litu. Tai tais laikais buvo labai geri pinigai. Mažam sklype,tik daržoves arba braškes ir t,t. Tik ne 2,3 karves laikyti.
 10. arciu555

  Protingas ukininkavimas...

  Pasiskaitykit daržininku temas,nesiskundžia,o,tik didina,didina apimtis ir kiek suprantu vieninteliai nesiskundžia....vieninteliai.... Sklypai nedideli,darbas vasarinis,paukšciai ciulba....pasaka ne gyvenimas.
 11. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei nepatinka ir medžiotojai turi bokšteli,patykojai kada medžiotojai atsises ir susiruošei su šeima pasivaikšcioti ar pavakarieniauti ir butent po bokšteliu.. Medžiokle sužlugdyta ir po kokio 3 karto vistiek medžiotojas paklaus kame bedos? Va tada ir išliesit visa širdgela susikaupusią.
 12. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Iš to ką aprašai tai tas kuris padejo,pats prisipažino kad padejo pats, reiškia tycinis veiksmas -norejai pakenkti,taip reikia imtis civilizuotu veiksmu ir t,t. O jei butu sakęs,ką aš žinau iš kur atsirado? gal kokie metalo vagys pavoge iš manes ir pamete,gal kitas pamete,juk vežes yra,-važiuoja kas nori ,gal ir aš pameciau priš porą metu,Aciu,kad radot!! ir dar 10 variantu,kažin kaip butu teismas pasibaiges? Manau,kad nebutu reikeje pirkti ir jei tas žmogus butu taip kalbejes iš karto,nebutu reikeje ir i teismus eiti. Tas kas padave jau žinojo,kad prisišnekes,kad teisiškai ,,neraštingas,, absoliuciai. Bet aišku buvo per daug sąžiningas, pasake viską kaip buvo,valstybe priskyre panašu nemokamą advokata gavosi,kaip gavosi. Bet pirmą kartą sužinojau,kad kažkas nelegaliai važiuoja per mano žemę,praduria padangą ir aš sumoku už viską-cia topu,topas.
 13. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip nera skirtumo? Prieš keletą puslapiu kažkuris forumietis raše,kad užklimpusiam jo žemeje medžiotojui iškviete policiją ir suformino pažeidimą pagal KET taisykles. Tai kaip jis gali duoti i teismą jei jis yra pažeidejas? Teisingai i teismą duoti visi gali,bet tuo pažeidimu galima taip ,,sužaisti,,kad savaite tyles išejes iš teismo.
 14. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš ką sakiau byloms reikia raštingumo ir ,tik nuo Taves priklauso ar laimesi ar ne? Yra situacija ir jei einama i teisma tai ji yra apylyge. Abi puses galvoja,kad yra teisios. Ir po to kiekviena puse stengiasi patempti anklode i savo puse. Tas kas nera teisme buves tas nesupras(,ka reikia daryti,kaip kalbeti i ką atkreipti ypatinga demesI) čia galima kalbeti valandu valandas.Absoliučiai nera lygiu situaciju,nes kitoje lygiaverteje situacijoje dalyvaus kiti žmones,apklaus kiti tyrejai,pasirinks kitus advokatus,bus kiti teisejai,kiti prokurorai. Ir neina apsakyti kokios smulkmenos kartais pakeičia teismo rezultata. I teismą duoti del smulkmenos gali,tik visiškas bukagalvis,nes advokatas vienam posedy kainuoja 1000 eur,kiek posedžiu bus? Kiek prieš tai konsultaciju bus?
 15. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kas žino ar jis saugiai pravažiavo ar nesaugiai. Gerai tada už akečiu patrypei šiek tiek,palikai domkrato ispaudą,neužtenka? Duos i teisma va tada ir atsiskleis,ką reikia kalbeti,kad laimeti bylą.
×
×
 • Create New...