Jump to content

arciu555

Nariai
 • Pranešimai

  1.340
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  13

arciu555 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 15 2019

arciu555 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie arciu555

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kažkas panašaus i kuro siurblio bedą. Jei imanoma ant šilto siurblio užmesk šlapią skudurą ar kitaip atvesink ir žiūrek ar kursis ar ne?
 2. arciu555

  Pliurpalas

  Viena Lietuvos partija rusų korta lošia jau 25 m,kad puola ir t,t. Dabar Skvernelis labai nesiplešia ivedineti sankcijų ir t,t. laukia latvių,estų. O ta pati partija norejo tuoj pat ivesti sankcias,,ambasadorių atšaukti ir t.t. Tai va už tą rusišką kortą,susimokam visi.
 3. Puseles yra elektrines,po to persiduoda i vožtuvus. Jei yra mechaniniai garsai reiškia skleidimas nusimato ir viskas,o skleidimai nera pigūs.
 4. arciu555

  Pliurpalas

  Emigracijos pliusai: pasaulio pamatai (kaip dirba žmones,gyvena,tvarko biznius,bendrauja) ir tas kuris nekvailas tai pritaiko sau. Minusai per ilgai dirba,tada pripranta prie patogesnio gyvenimo ir gyvena užsieny. Pats ką tik pasakei,kad Rusams turi skolos,va cia ir yra pigi bulka,kuriai neužsidirba,o dabar susimoka ir dar susimokes.
 5. arciu555

  Pliurpalas

  Cia dar tik prasideda...po to privažiuos Rusų banditų,darys bezpridelus kaip ir Maskvoj,tik va kai kurie jau yra primiršę.....bet gera proga prisiminti,kaip toli esam nueję.
 6. arciu555

  Pliurpalas

  Pasižiūrek 1991 m kai Pytery buvo susirinkę laaabai didele minia žmonių ir seke ivykius Vilniuje ir jie kartu pergyveno už mus,nes Gorbaciovas buvo demokratiškas,bet atejo vidutinis Jelcinas ir kgbistas Putinas. Kaip rusai gali mąstyti,jei puse lietuvių kurie žiūri rusiškus kanalus yra apkvailinti...nors pas mus yra imunitetas,o ką rusui daryti? kaip atsilaikyti? todel ir jie negalvoja,nes tai kolkas.....nepasiekiama,o ,kad niekas nenori EU,tai ...kodel visi rusų oligarhai gyvena Londone,Turkijoje,Druskininkuose mieliau gyvena,nei Maskvoje.
 7. arciu555

  Pliurpalas

  Jei EU yra toks blogis,kodel,net Putinas lygiuojasi i ją. pvz. Miliciją pervadino Policija,ivede bedarbių pašalpas,ūkininkų išmokas.Kodel žmones gali nenoreti Eu gaminių,jei pats Lukašenka skraido su boeingu.
 8. arciu555

  Pliurpalas

  Ne žiniasklaidoje esme.Pats buvau ne kartą ir klausiau paprastų,atsitiktinių žmonių. Iš kur tie protestai Rusijoje? Baltarusijoje? Baltarusijoje viduje tvarka ir t,t. bet paklausus žmonių kalba sako: dirbi kolhoze jau kolhozas prasigyvena jau gali atlygi kelti ir t,t. pokšt sako tą direktorių kitur i nusmurgusi kolhozą iškelia arba prijungia koki nuostolingą ir vel sako varai už kapeikas. Statybine technika 1975 m importine Baltarusijoje. Rusijoje apskritai bardakas,šaligatviai išlūžę ir t,t. bet ir rusai keiciasi: klausineja kodel duobių neužlopo? kodel kino sales nepadaro? Jau niekas nebetik
 9. arciu555

  Pliurpalas

  Jie taip,tik kalba,kad neišgąsdinti Putino,o žino,kad griebtų iš karto.Jei būtų rytoj referendumas,tai 90 % baltarusių balsuotų už EU, Kodel? Todel,kad tie kurie mitinguose,visi bent kartą yra buvę EU,ir skirtumas didelis,koks? Baltarusijoje švaru,tvarka,pasienieciai mandagūs ir t,t. Bet kai nori normalus išsilavinęs žmogus suirasti darbą jo neranda arba dirba už kapeikas. Ts pats buvo ir Lietuvoje. Nelegalas gavai kiek ? ir legalas Europoje kiek? Rusija žiniasklaidos pagalba yra daroma Šiaures Koreja,nes visur vel garbinama kariuomene,karine uniforma,paradai,tik jau rusai nebe tie,....Ankstes
 10. arciu555

  Pliurpalas

  Jaunoji baltarusių karta pasivažinejusi po EU,žmonių teisių prisiklausiusi bande ir Baltarusijos OMON ą straipsniais paveikti,bet gavo per strenas,jau dabar arti Omono nelenda. Suprato per keletą dienų,kodel seni žmones neina i mitingus,nes šonkauliai minkštesni už bananą.
 11. Priekiniai tiltai yra varomi su kardanu ir su siurbliais. Geriau turbūt su kardanu,cia pavarų deže mechanine.
 12. Cia lyginau ne naujas,o naudotas. Tuo tarpu kai puse forumo šaukia,kad senasisi rapidas šūdas,nes nekopijuoja,tuo tarpu Tume už tą kainą kopijuoja. Atleiskit,jei Jūs esat tokie pažengę,kad domitės,tik naujom sejalkom,bet forumas yra ir smulkesniems ūkininkams i naudotai technikai.
 13. Ne beleką,o visi yra užmiršę,kad cia yra forumas(nuomones,diskusijos). Ir vien del to,kad ,,žinovai,,tik ir laukia kada tave ,,užvartyti,, cia praktiškai niekas ir jame nedalyvauja išskyrus tuos pacius. Tik kai reikia normalių patarimų dažnai žinovai dingsta...
×
×
 • Create New...