Jump to content

arciu555

Nariai
 • Pranešimai

  1.431
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

arciu555 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 16 2020

arciu555 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie arciu555

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • Miestas
  Taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. arciu555

  SUNKVEZIMIAI

  GT Radial pasidomėk,Vienna transporto įmonė Tauragej 2008 m jas dėjo ir sake,kad nesprogo,tik tada šiek tiek greičiau dilo,nei kites,bet dabar jau bus pasitaisę.
 2. arciu555

  Pliurpalas

  Tai čia jei nėkart nebaustas,250 Eur. Šiaip bauda nuo 500–1500 Eur. Pesimistas sako jobtvaimat, optimistas–galėjo būti ir blogiau.
 3. arciu555

  Pliurpalas

  Manęs nenorėjo praleisti, sako o ne per Tauragę neišeina? Sakau tiltas per Tauragę vienas, ai sako ne vietinis esu nznau. Realiai čiut ne įtikinėti turi, o jei ne turėk turto, adresu, kas tada? Nuomok, kaip įrodyti? Tokiems ir įkala matomai. Nors draudimai tarp savivaldybių, o ne iš miesto išvažiuoti, ar įvažiuoti. Poste visi svarbūs.
 4. arciu555

  Pliurpalas

  Tolerancija buvo iki Naujųjų, po švenčių baudzia, o kiek suprantu postai patį apsaugo nuo dėmių plaučiuose? Ar galva, kad ne lįsti dažnai į parduotuvės ir t.t važiavau n kartų ir jie net nežinojo ko stovi, sakau esu Tauragės sav gyventojas, o jie vistiek kur važiuoji? O draudimas tarp savivaldybių. Kai nėra normalaus įstatymo su normaliu IE aiškinimų kiekvienas policininkas yra teisėjas poste.
 5. arciu555

  Pliurpalas

  Parašysi pazymį po pavasario sesijos, nes žada svarstyti lengvatas: šildymo kompensavimas, zymėtas dyz ir t.t. Kaip ūkininkas gali laimėti prieš valdžią, jei jo, net Valstietis nepalaiko. Turiny ūkininkai skundžiasi, o koks pavadinimas? Ir nereiktų pamiršti, kad Maldeikienės sūnus seimo narys, kas daugiau eterio gaus ūkininkai ar Maldeikienės jei reikės nuomonę,,, paformuoti,,?
 6. arciu555

  Pliurpalas

  Blogiausia kai pasiklausau Šimonytės, net negalvoja(mano manymu) apie svelninimus. Nors tas judėjimas tarp savivaldybių buvo aktualus švenčių metu, o kai, net žvejai negali nuvažiuoti kitur pažvejoti tai tokie krastutinumai ne juokingi, plius nejuokinga bauda.
 7. Torcionų pliusai:ar tuščia ar pakrauta aukščio skirtumas max 10 cm, labai stabili. Aišku jei trumpais atstumais nereikia didelio stabilumo tai l8ngės–amortizatoriai irgi gerai. Šilalėje gamina–nuomoja priekabas įvairias draugas buvo paėmęs sakė gerai padarytos, stabilios, ten lingės berods. Iš daug atvejų, tik viena atveją žinau kai torcionai trūko be perkrovimo naujo lenkiško traliuko. Tauragėj visi traliukai su kinietiskom padangom, nė sykio nesovė nors būdavo ir plikų, pasirodo ir kinietiskos jau geros padangos.
 8. Tauragėj lenkiškus nuomoja iš 10 tralų,(2 m senumo) 9 bus trūkę, kitas Tauragėj gamino legaliai traliukus (dabar nebe) tuos pačius senus (6 vienetus) iš anksčiau padirbtus irgi nuomoja jau 10 m jokio itrūkimo, ir tas nuomoja ir tas, nežino kas ką veža. Abiejų bendros masės apie 2500 t.
 9. Ne metalas yra svarbiausia, o jo apdirbimas. Kodėl 20 m senumo vokiško traliuko niekas netrūko, pats pratempiau 40 000 km, o lenkiški 2 m senumo trūksta, lietuviški irgi trūko,nes teko girdėti, kad pamesdavo tiltus, būtent ties ten ir trūksta ties varžtais kur tiltą laiko.
 10. Reikia, bet aš paėmiau kaip pavyzdį, nes tos pačios firmos gamina traliukus, priekabėles, tie patys metalai ir eina. Tų priekabų yra visur bet kiek pasižiūriu labai silpnai padarytos mano akiai. Iš patirties galiu pasakyti:ašys iš linksta ir griebia ratai į sparnus, prie ratų iš vidaus į trūksta rėmas. Į tai ir reiktų atkreipti dėmesį.
 11. Aš nupirkau traliuką 20 m senumo vokiška,, Brenderup,, pasisekė todėl, kad metalas geras netrūksta, Tauro esu girdėjęs trūksta, lenkiškų dar nemačiau, kad nebūtų trūkę. Jei randi, tik senesnę,, nes naujos yra apskaičiuotos tik ant to svorio kas parašyta, perkrausi gali ašis išlikti, remas lūžti. Kai nuvažiuosi pirkti žiūrėk rėmo įtrūkimus prie ratų, ir kad nebūtų ašis išlikusį. Man tik torcionai, nes labai minkštai važiuoja ir labai mažai susėda kai pakrauna, labai stabiliai važiuoja.Kai nupirksiu visada krauk, kad svoris tektų mašinos galui, nes kitaip toli nevažiuos. Aš tik už naudota, seną
 12. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Rusija didelė, ten ministerijos dirba su propaganda, bet Lietuva kaip tokia maža šalis irgi nemažai pasiekusi:būdavo rinkimai, politikierių pas akos:visada tas pats, augam, situacija panaši kaip Eu, stiprėjam, investuojam. Investavo į kaimo mokyklas, darželius, po to uzdarinėjo, niekas nekalbėjo apie infliaciją, tik labai pergalingai būdavo akcentuojamas 10,15 litų priėjimas prie pensijos. Ir staiga įvedus eurą iliuzinis burbulas sprogo:visi pamatė, kad mes pagal daugelį rodiklių vargšai, žmonės dirba pusdykiai. Skurdas. Prekybcentrių, bankų monopolis, iš tos iliuzijos pabudus pamatėm.
 13. arciu555

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kuo skiriasi kolūkis nuo stambaus dabartinio ūkininko. Šiai dienai darbų kaime yra, tik dirbančių nėra. Dalis smulkių perka priešus, kombainų, ekskavatorius dirba privačiai ir panašu, kad ne skursta. Pats blogiausias variantas šiais laikais pinigai kojinėj.
 14. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O ką kalbėjo apie su varža ymus dabartiniai? Kovo mėn? Čia yra politika ir nieko daugiau, bet, kad žiniasklaida yra žemiau Rusijos lygio tai faktas.
 15. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Anksčiau galvojau, kad televizija, žurnalistai Lietuvoje yra, bet po rinkimų pamačiau kad nėra. Baisiau nei Rusijoje. Yra laidos, dienos tema, politikos forumai, ne spaudai, ir t.t. Po rinkimų diskutuoja savi tarp pusavy, Geriausiai kai laida 2 4/7 kur suveda visos savaitės politikos įvykius, prakalbo apie prieš 20 m dingusi žmogų. Jei praveda diskusijų laida tai diskutuoja,, konservatorius, su liberalu, jokios kritikos, jokios kitos nuomonės, Rusai kai daro laidas ir tie tarp 6 savų pasikviečia opizicionierių, netgi tie nevaro į vienus vartus o čia tragedija.
×
×
 • Create New...