Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 20 minutes , arciu555 pranešimas:

Vienas klausimukas: kokios naudos gauna ukininkas kai pvz yra irengiama ferma ir yra atidarymas: kvieciami sveciai,pristatinejama ir t,t. Kokia nauda tam ukininkui is to? pristatymo?

Tie pristatymai yra visam pasauli, nieko nauja Lietuvoj. Kai kvieti svecius atidaryman tai gauni kazkokias nuolaidas, esi elite, tavo ferma parodine, gali plestis toliau, pazinciu ratas plecias, tiksliau, liaudiskai "sikinlaizis" tokia nauda, megsta zmogus demesi, kompanijas,narcizas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Virgis. pranešimas:

o dar neatom kiek dar gauna cash'o :). Idomu kokia ta individuali veikla? Sakau gal kokia MB reikia ikurti kuri man technika nuomotu...

Individuali veikla kaip patentas yra. Arba individuali veikla paagal pazyma. Bet ten moki GPM,po to kazkoki procenta Dodrai(bent anksciau buvo). bet per valanda iregistravai,nepatiko isregistravai. Viskas. O MB mini uabas,iregistruoji labai greitai internetu,bet prilyginama normaliai imonei.VMI griebia ir t,t. ir isregistruoti jau neisregistruosi taip greitai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, arciu555 pranešimas:

Individuali veikla kaip patentas yra. Arba individuali veikla paagal pazyma. Bet ten moki GPM,po to kazkoki procenta Dodrai(bent anksciau buvo). bet per valanda iregistravai,nepatiko isregistravai. Viskas. O MB mini uabas,iregistruoji labai greitai internetu,bet prilyginama normaliai imonei.VMI griebia ir t,t. ir isregistruoti jau neisregistruosi taip greitai.....

Nu individuali veikla pagal pazyma moki viska kaip ukininkas, jokiu nuolaidu ner. Siemet viska presavau su sasmaitom, tai 23 proc gaunas mokesciu nuo pajamu iki 20k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , ceck pranešimas:

Labai geras straipsnis,kas be ko negali ir kas supasi ant ūkininko sprando,senai kada tokį esu skaitęs :)  https://www.agroeta.lt/j-talmanto-sventine-kalba-virto-sprangiu-kasniu-politikams-iskaitant-ir-premjera-bei-prezidenta

Aš tegaliu pasakyt - pagaliau! Ta proga galėjo Jonas mentynui priminti 36 Konstitucijos straipsnį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ceck pranešimas:

Labai geras straipsnis,kas be ko negali ir kas supasi ant ūkininko sprando,senai kada tokį esu skaitęs :)  https://www.agroeta.lt/j-talmanto-sventine-kalba-virto-sprangiu-kasniu-politikams-iskaitant-ir-premjera-bei-prezidenta

Toks jausmas, kad Talmantas paskaitęs mano komentarą pakalbėjo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai geras straipsnis. Ta visa esu sakes pries 2 metus kad reikia maziau dirbt, ignoruot perdirbejus, tai buvau maisomas su zememis, net buvau uz tokias mintis pasalintas is forumo o kai jau pasake atsibudes Talmantas tai jau visiem gerai, geras straipsnis, nereikia miegot ir daeit iki tiek. Viska daro gobsumas kuris prazudo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Ramza pranešimas:

Labai geras straipsnis. Ta visa esu sakes pries 2 metus kad reikia maziau dirbt, ignoruot perdirbejus, tai buvau maisomas su zememis, net buvau uz tokias mintis pasalintas is forumo o kai jau pasake atsibudes Talmantas tai jau visiem gerai, geras straipsnis, nereikia miegot ir daeit iki tiek. Viska daro gobsumas kuris prazudo.

Ir cia priejo Nausėda , mažai moki, reik tau pakelt mokesčius :icon-lol: jei sustos viskas,taip ir liks,gerą komentarą užskaičiau delfį :icon-lol:


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Tai kaip dabar Ramza ir dumoju honorarą dalinsis už Talmanto kalbą? Kiek čia mes pasirodo neatrastų talentų turim.

Pajuokaut negalima? Kartais būk paprastesnis žmogau, ne visi tokie gyvenime nelaimingi kaip ne kuris mūsų:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, dumoju pranešimas:

Pajuokaut negalima? Kartais būk paprastesnis žmogau, ne visi tokie gyvenime nelaimingi kaip ne kuris mūsų:)

Aš ir esu paprastas ir nemėgstu vyniot į vatą. Todėl ir sakau, kad čia kiekvienas yra kažką pasakęs, ką galima rast toj kalboj, tik ne visiems kyla nenumaldomas noras tai primint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, manttys pranešimas:

Nu individuali veikla pagal pazyma moki viska kaip ukininkas, jokiu nuolaidu ner. Siemet viska presavau su sasmaitom, tai 23 proc gaunas mokesciu nuo pajamu iki 20k

Ar galėtumėte pamokinti apskaičiuoti ,presuojant savo šieną,šienainį ,mokęsčius:PVM,sodros,sveikatos,pelno,akcizo 1-nam ha.Jei galit,atsakykit pliurpaluose,neteršim šios temos.Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manttys  profesionaliai  dar 2017 m. šiame forume  jau  yra suskaičiavęs, kad jo presuoto   rulono savikaina yra 6 eur,  uždarbis 3 eur, su mokesčiais, ir gaunamu  30 procentų pelnu jis  yra be galo patenkintas :doh:. Jeigu šalia Jūsų brangios technikos stovi, ir dar atlyginimo nori  užsienio bankas, draudimo bendrovė, pardavėjas, serviso remontininkas ir angaras, tuomet tuos 3 eurus   dauginame  iš penkių; jei atlyginimo dar nori prabangi sofa( samdomas traktoristas)  ir  buhalteris, tuomet daugini iš 7. Galiausiai jei traktorius dienų dienas  stovi angare, nes buvę smulkesnių ūkių  klijentai beveik išnaikinti ir nemokūs, tuomet ūkininkui  lieka pinigų tik  žaliems dažams ir kryžiui pastatyti bei kuro  nupirkimui traktorių  paradui.  :D  Sorri, gal ką visiškai to nesiekdamas ,  įžeidžiau,  bet aš,  tik norėjau visiems suprantamai, pateikti paprastą  vieno rulono savikainos paskaičiavimo variantą.:oops: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, KAZE pranešimas:

Ar galėtumėte pamokinti apskaičiuoti ,presuojant savo šieną,šienainį ,mokęsčius:PVM,sodros,sveikatos,pelno,akcizo 1-nam ha.Jei galit,atsakykit pliurpaluose,neteršim šios temos.Ačiū.

Aš skaiciuociau taip: susukimas 5 eur/vnt (paslauga). Tinkliukas apie 1 eur,+ dyz 0,40 cnt/vnt. Sodros mokesciai bus nelabai aktualus,nes mokesi per menesi karta,jei per menesi susuksi 1000-3000 ruliu itakos savikainai keli šimtai euru netures. Ir viskas remiasi i amortizacija ir islaikyma (traktoriaus ir preso). Jei presa pirksi uz 5000 eur,jis atsipirks susukus 1200-1500 ruliu,jei pirksi uz 30000 eur didele tikimybe,kad tavo pelna sues nuvertejimas. Tas pats ir su traktorium .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, manttys pranešimas:

Atsakyciau, bet nelabai supratau klausimo.. :(

Reiškias ,nesupratau.Maniau,kad apdirbęs vieną ha  galit pasakyti kiek eurų  už tai susimokate   mokęsčių.Kažką tokio:už nušienautą ha pievos sumokėjau 1 centą sveikatos,5 centus sodros ,10 centų PVM-o ,o už suartą hektarą 2 centus sveikatos ,10 sodros...,už valandą melžimo 4 centai sveikatos ,1centas VIAP-o....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Aš ir esu paprastas ir nemėgstu vyniot į vatą. Todėl ir sakau, kad čia kiekvienas yra kažką pasakęs, ką galima rast toj kalboj, tik ne visiems kyla nenumaldomas noras tai primint.

Na taip, paprasti žmonės pagal savo subjektyvią nuomonę moka kitus šūdais apipilti ir būti teisūs iki kaulų smegenų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, arciu555 pranešimas:

Aš skaiciuociau taip: susukimas 5 eur/vnt (paslauga). Tinkliukas apie 1 eur,+ dyz 0,40 cnt/vnt. Sodros mokesciai bus nelabai aktualus,nes mokesi per menesi karta,jei per menesi susuksi 1000-3000 ruliu itakos savikainai keli šimtai euru netures. Ir viskas remiasi i amortizacija ir islaikyma (traktoriaus ir preso). Jei presa pirksi uz 5000 eur,jis atsipirks susukus 1200-1500 ruliu,jei pirksi uz 30000 eur didele tikimybe,kad tavo pelna sues nuvertejimas. Tas pats ir su traktorium .

Labai svarbus faktorius kaip pasiseka nupirkti geros būklės techniką. Išlaidos technikos remontui gali būti minimalios arba siekti įsigyto daikto kainą. Labai individualu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , dumoju pranešimas:

Labai svarbus faktorius kaip pasiseka nupirkti geros būklės techniką. Išlaidos technikos remontui gali būti minimalios arba siekti įsigyto daikto kainą. Labai individualu. 

Siekia isigyto daikto kaina islaidos ne todel,kad jis ,,atidroztas,,o todel,kad zmones perka ,,egzotika,, Naudotu detaliu nera,kaip mazgai laiko informacijos nera, kokios kokybes elektra(elektronika) niekas nezino,detales uzsakomos remontai sudetingi. Jei pasirinksi laiko patikrinta,gera reputacija uzsirekomendavusi daikta dideliu islaidu neturetu būti,bet savaime aisku,kad tokie daiktai yra atsibode iki kaulo smegenu,zodziu neis pasigirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...