Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.793
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  22

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 14

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HY-GARD TM naudojamas jd transmisijoje truputi tamsesnis už nh naudojamus tepalus bet šviesesis už mg10.
 2. viktorass

  Strip-till

  Mėnesiui ar dviem tai darbuotojas su gerai pamėlusia nosim turėtu būt nors ir už brangiai.
 3. Mes esam skute ir mažesniais gyliais be kregždžių tada važiuoji kokiu 14-15 km greičiu ir užtekdavo pabirom daigint, tačiau jei be sparnelių tai vizualiai žiūrint matosi kaip kur daugiau ražienų nejudintu eilučių, matyt neišpjauna viso pločio bet žemė vis vien lieka kažkiek sujudinta,jei skutant su sparneliais ir skersai sėjimo eilučių tai vaizdas panašiai kaip ir su diskiniu skutiku. Manau perkant skutika reiktu turėt ir sparneliu komplektą. Su sparneliais išpjauna per visa plotį.
 4. Įvairiai būna, vidurkis turbūt apie 15cm būna, sparneliai reikalauja daugiau arkliu.
 5. Jei planuoji sėt rapsa su skutiku, tuos siauriausius, kregždės reikalingos jei planuoji naudot skutika vietoj diskinio pabirom daigint, jei jau po diskinio tai normaliais kaltais gerai bus.
 6. Aš su nh 7060, 213aj tampau kockerlinga 4 metru, nepamenu tik ar 13 ar 14 koju, jei žemės nesunkios tai imk 4 metru, tas klasas panašiai tiek ir gal net biski daugiau arkliu turi už nh 7060, jei yra molio ir kalnu ir norėsi dirbt visu gyliu tada be šansu, bet ant juodžemio iki 20cm nesunkiai turėtum važiuot. Volas pas mane U dvigubas, toks kaip šitoje nuotraukoje, kitokio net negalvočiau nors esu ivairiu išbandes.
 7. Parašyk kai pasidarysi, koks rezultatas bus.
 8. Pasižiūrėjau www.dlg-test.de deutz fahr 6160.4 ttv jo parametrai labai panašūs i 6155, tai rezultatai neįspūdingi, pagal gamintoja turėtu būti 113kw vardinė galia, dlg bandymuose randa 107 maximaliai ir 101 vardinė galia, o traukos galia max 88,9kw vardinė 80,6kw kai tuo tarpu silpnesnio nh 6.175dc traukos galia max 93,3 vardinė 87,2kw.
 9. Nebus, nėra jis jau toks didelis, 4 korpusų plūgas vartomas pats tas jam bus.
 10. viktorass

  Strip-till

  Jei purkštuvas būtu 24 metru tai tiktu sėjant su 3, 4 ir 6 metru sėjamosiomis o 28 metru tai tik 4 metrų sėjamoji. Tai 24 metrų universalesnis varijantas, Brūžint su puse uždarytos sėjamosios tai tik kraštiniuose važiavimuose reikia tai didelės tragedijos neturėtu būt dėl to.
 11. O hidroporos mechaninės ar elektrinės, kondicionierius ar klimatronikas, kiek hidroporu, kokie stabdžiai oriniai ar hidrauliniai, LS jungtis ar yra, isobus jungtis, kokios lempos. Ant 7.175 instrukcijoj rodo 710-60R38 plačiausias padangas.
 12. Kokia komplektacija už tuos 68
 13. Nemanau, kad labai tas svoris ten didesnis bus, užsidėk didesnius ratus ir bus ok. Vėliau kai laiko turėsiu pasižiūrėsiu instrukcija kokius didžiausius ratus galima ant 7.175 galima uždėt.
 14. DLG powermix pasižiūrėk ten yra bandymų rezultatai.
 15. viktorass

  No-till

  Kodėl iš karto užsispyre, einat senu keliu ir panašūs epitetai pastoviai. Kad spręst ar keist technologija ir kaip ta savikaina sumažint ir kaip padaryti kitaip o ne taip pat tai dėl to ir domimės, klausinėjam jai kas neaišku. Žinant technikos kaina mažesniem ūkiam nėra taip paprasta daryt kažkokias investicijas i naujas technologijas nebūnant garantuotam, kad tai pasiteisins po 5-7 ar 10 metų, dėl to stebim ir renkam informacija. Jei klausimai nesamoningi ar užknisa tai nebūtina atsakyt.
×
×
 • Create New...