Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.562
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  21

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 28

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Papizdavot žinoma galima, bet, realiai tai užtenka keliu raktų ir nereikia jokiu ypatingų instrumentų, tik nesakykit, kad vakariečiam nereikia įrankių, reikia ir dar daugiau, kai kuriem net netinka europiniai raktai, reikia amerikonišku. Kaip sako, gerai ten kur mūsų nėra.
 2. viktorass

  irankiai

  Galingumo tai net nežinau, ten jau visos etiketės seniai nusitrynė, žinau tik, kad stiga vadinasi bet mačiau, kad būna didesni. Dėl apsimokėjimo tai toks daiktas praverčia prie ūkio, pvz. ta pati kombaina gali nusipust laukuose, kad nereikėtu vežti namo visokiu šiaudu ir pelu, galima net kelis sykius per diena apsipūst, lyginant su kompresorium tai ten turi prie pat stovėt ir visas dulkinas būsi, čia per keliu metru atstuma dirbi tai vis mažiau dulkiu o su tokiu nupūtes pagrinda tai ne taip baisu ir su kompresorium visur gražiai išpūst. Nuo sėjamosio dulkes nusiputi lauke ir nereik ant kiemo vežti, angare dulkes nuosienu ir t.t. tiesa dar pastebėjau gerai balandžius iš pastato išvaikyt, kažkaip nepatinka jiems tas vėjas P.S. Jokiu iškrovu ar kažko panašaus man niekad nepasitaikė.
 3. viktorass

  irankiai

  Hm, niekad apie tai nepagalvojau, bet ir tas duslintuvas nespėja labai ikaisti, dabar perkant gal reiktu pasilyginti kaip kuris pučia kai pirkau prieš kokius 12 metu tai tu akumuliatoriniu kažin ar bebuvo, kiekvienas daiktas turi savu pliusu ir minusu.
 4. Dalių kaina kaip ir visiem vakariečiam panašios, šiaip iš daliu pirkau tik temperatūros davikli ir filtrus, prieš pora metu dojui dėžės kapitalini darė tai kainavo 14 000 tik nepamenu su pvm ar be. Servisistai sako, kad tipo labai patvarūs jei tvarkingas papuola.
 5. viktorass

  irankiai

  Šiaip naudojam benzininį, kombainui nusipust ir panašiai, bet sandėlyje tai nekažkas gaunasi, dulkiu debesis sukelia ir po to jos nusėda visur, su metriniu šepečiu beveik paprasčiau.
 6. Turim toki traktoriu, gan paprastas be jokiu elektroniku, viskas valdoma mechaniškai.
 7. Trešiam su kverneland ir viskas normaliai, barstėm ir ta granmaxa, numeta nuo vėžės iki vėžės, manau su tuo kuhn irgi nebus paprasčiau, mačiau zebru prisidaro.
 8. viktorass

  Claas kombainai (informacija)

  Taip, apie šita, jei stovis panašus tai aš asmeniškai šita rinkčiausi. Na jei su kombainu nedirbes tai turėtum važiuot su kažkuo kas kažkiek turėjas reikalu su kombainais. Vietu ten daug yra kur reik žiūrėt, ar nesulankstyti ir nesusidėvėja spragilai, ar nesulankstytas ir neišdiles pobūgnis, ar kiaurai nepradilęs ar neprapuvęs atmušimo biteris, ar nesudile kratikliu velenai po kaladėlėm, patys kratikliai ar nesutrūkinėja, sietų žvynai ar nekliba, elevatoriaiai ar nepradile, elevatoriu grandiniu ir žvaigždučiu stovi ir t.t. Reiktu atkreipt dėmesi i sraige kuri neša grūdus i bunkeri jei jos apvijos labai aštrios tai rodo, kad aparatas jau nemažai pradirbes, taip pat ir išpilimo sraigė ar nesudilusi. Žodžiu reik žiūrėt i bendra visuma, nes aparatai ganėtinai seni. Koki plota planuoji kult.
 9. viktorass

  Claas kombainai (informacija)

  clasam aplamai su detalėm problemu nėra. p.s. mačiau Mažeikiuose yra 85 ir dar kažkiek pigesnis ir žymiai našesnis
 10. viktorass

  Claas kombainai (informacija)

  Kažkada turėjome toki kombaina, mūsiškis papuolė su 1200 valandų tai gedimu nebuvo jokiu, iš minusu tai mums labai kliuvo, kad negalėdavome išpilti i aukštesnes priekabas.
 11. viktorass

  irankiai

  Gal milwaukee, tuomet su tais pačiais akumuliatoriais dar ir bernerio irankius galėsi naudot
 12. P.S. Grybai taip pat būna dvejopi vieno arba dvieju kontūrų
 13. Tada jo, reiktu dvieju šlangu ir kito kaip sakai grybo, tas kur priekaboje stovi tai bus vieno konturo, tų grybu būna ivairiu gamintoju bet ten reik žiūrėt kur kokia šlanga eina, taip sakant žinot sistema kaip sujunginėt. Šiaip tai jei tik ta viena priekaba turi tai traktoriuje pasikeisti krana 5 minučiu darbas, jie yra visiškai identiški ir nieko ten draskyt nereikia, atsuki oro vamzdeli atjungi nuo pedalo pastatai kita krana paungi vamzdeli atgal ir viskas, ant geltono antgalio turėsi ora pastoviai o kai nuspausi stabdys priekaba.
 14. Hm, tai ko gero kranas ant traktoriaus kaltas Žinau tiksliai, jei iš gamyklos ant traktoriaus būna vieno konturo sistema tai tikrai reik keisti traktoriaus krana jei nori pajungti dvieju konturu priekaba. Pas pati ant traktoriaus yra dvieju konturu tai reiktu pasikeisti traktoriaus krana i vieno konturo ir turėtu būt gerai, bet dar reiktu pasižiūrėt kaip tie antgaliu vožtuvai veikia nes kaip jau minėjo kolega vieno kontūro buna juodi.
×
×
 • Create New...