Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.539
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  20

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 8 2019

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bus sunku. Isivaizduok paimi ta lamborgini ir suges jis, kas jam Lietuvoje atliks remonta ar daliu kur gausi nes atstovo kaip ir nėra, tai viena medalio pusė, kitas dalykas ten tik 18 bėgiu tai abejoju ar bus labai lėtas bėgis, kitas dalykas už tokia suma belaiptės transmisijos negausi. Dar turėtum isiaiškint ar tikrai to automato reikia nes jaučiu, kad nelabai gaudaisi tose dėžiu tipuose. Kalbant apie kuro ekonomija tai 6 cilindru gali naudot kuro mažiau nei 4, šitoj vietoj nesutaupysi Asmeniškai aš atkreipčiau dėmesi i Valtras, manau už 15 tūkstančiu gali susirast šeštos, aštuntos arba net N arba T serijos traktoriu, valtrose daugumoje atveju būna 32 bėgiu pavarų dėžė, ten yra trys diapazonai po 4 bėgius ir kiekvienas bėgis dar du kartus isigreitina paspaudus knopke ant bėgiu rankenos nenaudojant sankabos, pirmam diapazone ant lėčiausio bėgio traktorius vos juda, tai manau su kelmu freza būtu pats tas, be to valtros bene labiausiai paruošti traktoriai dirbti miškuose ir panašiai, ju net kuro bakas randasi traktoriaus korpuse, saugiau važiuoti per visokius bruzgynus nepažeidiant kuro sistemos.
 2. viktorass

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na man tai viskas aišku buvo iš karto. Paskaityk ,, intensyviai derinam su Lenkija, žurnalistas klausia ,, bet jie tam nepritarė,, ministras atsako ,, tikiuosi, kad rasime sprendima,, o ka jis gali daugiau sakyti šitoje situacijoje, Niekur nemačiau ir negirdėjau, kad būtu pasakyta SUDERINOM, bet šitame straipsnyje yra parašyta jei yra galimybė tai geriau nejudėt iš vietos.
 3. viktorass

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei kažkiek smegenų turėtu tai niekur ir nevažiuotu nes jau nuo kovo pradžios kiekviena diena per visas žinias sakė kuo baigsis, o dėl žadėjimo tai niekas nieko nežadėjo o tik derino telefonu, bet kas kaip norėjo tas taip suprato. Valdžiažmogius kaip pats vadini tai apkaltint lengviausiai, bet dabar laikas kai turi pagalvot kaip pats pasielgtum.
 4. Tai jei pagal konedata tai valtra sunkesnė žymiai ir bėgiu 30
 5. viktorass

  Padangos.

  KONEDATA rašo, kad turi būt tokios kaip pas tave ir yra, tik turbut gale ne 24 o 34 norėjai parašyt
 6. viktorass

  PLŪGAI

  Pasižiūrek MARGUČIU puslapyje Akpil plūgų modelius, ten yra ivairių kombinaciju ir su 120x120x8 ir su 160x160 ir 10mm storio rėmais ir kainos surašytos, kaina ten jau su pvm nurodyta.
 7. Tai jei pritaikytas žemės ūkio darbam tai ir priekaba gali traukti ir arti ir t.t. Rovaltros puslapyje pasiskaityk apie merlo krautuvu aprašyma ivairiu modeliu.
 8. Teleskopiniai krautuvai būna dvieju rūšių, žemės ukiui ir statybiniai, tai reiktu žinoti su kuriu ruošiesi traukti nes statybiniai tai nepatrauks ir su jais negalima traukti.
 9. Apie šitos sėjamos reguliavimus šitame forume yra net keli puslapiai prirašyta ir net nustatymo lentelės buvo nufotkintos
 10. viktorass

  Kombaino pasirinkimas

  Tai jei su nuvežimu problema tai vadinasi kombainas per mažas
 11. Dabar kai kurie gamintojai taip pat nurodo aj pagal kelis standartus, anksčiau temoje ne šiaip sau paminėjau apie zetor proxima, ten kai kurie modeliai turi 80aj pagal DIN standarta, pagal ta pati standarta būdavo nurodomi ir senieji, tikrieji arkliai, tiksliai nežinau bet jaučiu, kad prokximos modelis ir yra užregistruotas pagal senaji standarta nes gaminamas nuo 2009 metu.
 12. Aš kiek registravau naujus traktorius tai iš pradžiu varto popierius, paskui kažka kompe žiūri, tai paklausiau kaip ten yra su tom arklio jėgom, nes dabar pas vienus pagal vienoki pas kitus pagal kitoki standarta tos jėgos surašytos, tai paaiškino, kad registruojant traktoriu pagal taisykles reikia remtis mašinu bandymo stoties registru, tas registras yra ju puslapyje.
 13. Dėl nurašymo tai nelabai kas gausis, registruojant traktoriu nežiūri kas parašyta popieriuose o tikrina pagal mašinu bandymu stoties registra, kas ten parašyta ta ir irašo tech pase.
 14. Zetor prokxima silpniausias turi 80aj ir svoris virš 4 tonu be balastiniu svoriu.
×
×
 • Create New...