Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.508
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  20

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 8 2019

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. viktorass

  irankiai

  Čia iš vokiečiu tai turbūt tie kur ir aš pirkau tada kai kažkuris forumietis organizavo parsiuntima, man tai tas laikė iki šio rudens.
 2. viktorass

  irankiai

  skelbiu LT pasižiūrėk ir žinosi kokios kainos
 3. Žiežmariuose yra kažkokia firma kuri visokiu dalyku priekabom turi, bet dabar pavadinimo jos niekaip neatsimenu.
 4. Nu tai dėl to ir lindo geriau, kad po rapso sėta.
 5. viktorass

  Stihl ar husqvarna?

  Tai gali būti visokiu atveju, man pvz panašūs požymiai buvo dėk kiauros šlangutės. Šlangutė iš karto neprasitrina, atsiranda tik mikro įtrūkimas ir per ji pradeda siurbti ora dėl to pjūklas prastai dirba, kol sukioji probke i karbiratoriu pribėga kuro ir kuri laika dirba gražiai, apžiūrėk vieta kur šlangelis išlenda iš bako jei ten padrėke tai tas ir bus, gali pabandyt papūsti i bakeli ir žiūrėk ar nesudrėko, gali net koki centimetra patraukti ta šlangeli i lauko puse.
 6. viktorass

  Stihl ar husqvarna?

  gal kuro šlangelis kiauras
 7. viktorass

  SUNKVEZIMIAI

  Bet kai pasvarstai tai naųjos aliuminės nuo 28 prasideda ir padangos bus naujos ir cilindrai ir t.t. ir nemažai metu ramus važiuotum, o dar jei iš lenku pirktum tai ir pvm nereikėtu mokėt.
 8. O apie tuos rusiškus niekam neteko susidurti, kažkaip tie čekiški jau du nusibaigė.
 9. Pribrendo reikalas pasikeisti starteri belarusui, pasiūlė tris varijantus, čekiškas su reduktorium, lietuviškas reduktorinis ir rusiškas reduktorinis bet tas rusiškas tai panašus i paprasta ir nelabai matosi kur tas reduktorius ten yra, tačiau pardavėjas sako, kad tas rusiškas geriausias iš visu, jis ir brangiausias, pasimečiau tarp ju ir nebežinau kuri pirkti, ka patartumėt.
 10. Kažkada turėjau bėda su kaitimu, taip pat ploviau visokiais būdai ir su chemija ir su išrūgom ir t.t. ir vis vien kaisdavo, galu gale kiekviena ta vamzdeli su šompalu teko valyt kiarai prakišant ir baigėsi visos bėdos dėl kaitimo.
 11. Na taip už ta kaina poweshiftas ir tik su 40km greičiu kiek suprantu, nežinau ar ten yra ar nėra sandėlyje bet čia šio mėnesio žurnalas ir parašyta ,,akcija galioja iki 2019 12 31 sandėlyje turimiems traktoriam,, tai matyt turi ju jei reklamuojasi. Reik turėt galvoje, kad šitas 7.195S yra didelės bazės traktorius ir jo traukos galia bus visai kita nei to 7.190, jei reikia galingesnio traktoriaus tai verta pamastyt ar būtinai reikia belaiptės transmisijos.
 12. Šendien mačiau mano ūkis žurnale 7.195s reklama, nuo 78+pvm
×
×
 • Create New...