Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.812
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  22

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 14

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tai mes taip pat sėjam su 4 metru sėjama ir 24 metru purkštuvas tai maždaug susigaudau kas prie ko, nu bet atleiskite išlipti 2 kartus arba net tuos aštuonis tai tik sanariu pramankštinimas. Kiek dabar supratau tai užmiršote atidaryt viena puse ir apsėjote 6 ha. po puse sėjamos.
 2. Skaitau ir vis dar neikertu kame problema, kurioje vietoje prarandama sėkla, kodėl reik atsėt 6 ha, kiek sykiu ir ka toj sėjalkoj reik uždarinėt atvažiavus i lauka
 3. Nu ant 30-40 hektaru i metus prasukti 800 valandu tai jau reik pasistengti... Centrinės traukės ir vakariečiam ne visada laiko.
 4. Bet tai 30 metru purkštuvas netinka tada.
 5. Tai dabartinė sėjamoji 6 ar 4 metrų
 6. Turiu ir aš mtz ir keleta importiniu ir nieko, dirbu su tuo bielkiu kai reik, viskas ten normaliai apart kondicionieriaus trūkumo, bet tikslumo dėlei reiktu kalbėt apie to pačio galingumo traktorius.
 7. Dalių tai gal ir imanoma gauti bet reik atsižvelgti kiek jos kainuoja ir jei ūkis nedidelis tai už mtz geriau ir pigiau nėrA. Jei kalbant apie komforta tai idomu kuom tas komfortas pasireiškia senelyje iki 15 štukiu eurų.
 8. Kurioje vietoje valtra per lengvi, visi 8000 arba T serijos sunkesni už minėtaji JD6600
 9. Kai pradėsi dirbti tai per pora važiavimu suprasi kokio ilgio centrinė traukė turi būt, esmė tame, kad skutikas turi eiti paskui traktorių ir netempt i viena ar kita pusę, jei traukė per trumpa ar per ilga tai skutikas temps traktorių i viena ar kita pusę
 10. Minusas, traktoriuje reikės sumontuot LS jungtis hidraulikai jei tokiu nėra.
 11. Man tai tas pats kiek ten tu arkliu isivaizduoji, šiaip ka konedatoj rašo pasižiūrėjau, palyginau ir tiek.
 12. Panašiai kaip tas belarusas turėtu ir tas farmalas eiti su tokiu kurmintuvu, belarusas matosi apkabinėtas svoriais, arkliu pas ji virš 90 turėtu būti tokiu kaip farmalo 114 be to belarūso sukimo momentas prie 1200 apsuku o farmalo prie 1500, o ir svoris farmalo 4500kg nedaug didesnis už belaruso, nebent tas farmalas labai apsunkintas papildomai.
 13. Jei kas tai galima galvas atskirai vamzdžius atskirai nusipirkti bet su apsaugom tada blogiau, be apsaugu apžiūros nepraeisi .
 14. O Pasvalio agrodyleris neturi, ten daug visko yra,
 15. Pirkau Lytagroj Kaune, bet ten reik klausti nes prie pavyzdžių tokių ilgų neeksponuoja.
×
×
 • Create New...