Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  854
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jei dabar, tai uz 600 atiduociau
 2. Dar purškimai laukia, sėja, trąšos. Vis tik gelbėja jis, kad ir su pagrybavimais, o kitam dabar dar neturiu laisvų pinigų.
 3. Jei lygiam lauke tai tikslus. Iki kelių cm, tik pas mus kalnai pakalnės ir visokios pamiškės, tai norėtūsi mandresnio ir patogesnio kiek, nes mažokai funkcijų
 4. Jei palauktum išmokų, parduočiau teejet 430 už pusę kainos, man jis per (pa)prastas
 5. Kaip suprast daro 24V? Panašu kad pirmi du jungiasi tarpe tarp dviejų akumų, trečias duoda 12V prietaisam kai įjungta, o ketvirtas spėju duoda 12V nuolat. Reik su testeriu praskambint ir bus aišku
 6. Kontinentalio jau seniai neperku, nuvylė tie diržai. Dabar tik stiprinti goodyear, optibelt ar neseniai išbandyti medway diržai gerai laiko.
 7. Eduardas

  droninborg

  Bent Perkinso pompikė turi savo filtrą. Man jis buvo juodai užneštas. Po baku dar buvo kranelis su šlangute per alkūnę pajungtas, tai tuštesniu baku lauke pasiūbavus dažnai taip būdavo, net iki užgisimo. Ptapūsdavau atgal ir vėl kuldavau. Dabar padariau, kad eitų tiesiai nuo kranelio, be alkūnės, uždėjau storesnę šlangutę ir permatomą atstojniką. Išvaliau baką tai, kuriam laikui problemos baigės.
 8. Eduardas

  droninborg

  34psl 6.354.pdf
 9. Eduardas

  droninborg

  Dar tokia smulkmena, kartais padeda galvos varžtus kiek paveržt pabandyt. Tik veržk pagal instrukciją. Jei neturi, galiu įmest anglišką
 10. Eduardas

  droninborg

  O po nakties gerai kuriasi? Panašu, kad kompresiją varo iš po galvos. Pučia antifrizą kol siekia viršuj šlangą. Gal kada buvo perkaitintas jei radiatorius buvo užkištas. Greičiausiai galvą imt ir žiūrėt, kame bėda.
 11. Parašiau ir paskui psts prisiminiau, kad anksčiau buvo kratoma lenta poroj vietų trūkus ir laikiklis lūžęs. Ten suvirinta ir pastiprinta, reiks bandyt dadėt svorio ant sietų.
 12. Eduardas

  Kondicionierius kombainui

  Kur gauti tablečių vandens kondicionieriam? Yra pirkt mažų tablečių geriamam vandeniui dezinfekuot, bet man vienam kartui pakeli visa sumest reiktų. Gal yra didesnių tablečių? Ir gal pigiau?
 13. Ar įmanoma išbalansuoti kratomą lentą su sietais? Kuliant kaip ir nieko, bet tuščiom o jei dar be kederio ir ne visu gazu gali iš kėdės iškrist. Šokinėja ritmingai pagal sietus.
 14. Eduardas

  kombainu reguliavimai

  Daugiau atidarius proporcingai ir vėjo reikia daugiau
 15. Eduardas

  kombainu reguliavimai

  Arba per greit važiuoji, nespėja sietai susitvarkyt su srautu
×
×
 • Create New...