Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  911
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nu ne, nebent iš skardos padaryti būtų. Maniškių lėkščių vieno volo ašies galas jau palenktas, bet volo diskai kaip nauji.
 2. Eduardas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai sakė ten aiškinos paskui, visos istorijos galo nesekiau, bet žinau tiek, kad senyvas žmogus įbaugintas tiek, kad atsisakė duot betkokius parodymus. Nežinai ar tokie nesugalvos paskui atkeršyt
 3. Eduardas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kolegai ganyklų tvoras išdraskė ir per ganyklas keturačiais draskosi kada nori. Buvo jo tėvukas su džipu kelią užtvėręs ir kirvį pasiėmęs nuėjo paklaust kas per nesamonės. Tai tie pušką išsitraukė, atėmė kitvį ir prigrasino. Nelabai pašokinėsi, vietinė policija ir prokurorų ir viršininkų draugeliai, jie "nebaudžiami"...
 4. Dar įdomu. Ar didelė nauda iš plokščių kaltų noraginio? (Aš apie didesnį gylį be kregždžių) Ar gerai, kad kelia žemes iš giliau? Ar neužtektų tiesiog prapurent mažiau maišant? (Dirva pirma sulėkščiuota) Mane sudomino Rolmako U638. Kokia nuomonė apie tokį? Aišku čia multifunkcinis giluminis, o ne noraginis, bet principas panašus
 5. Pasėjus grikius ar kvietrugius 4 metus vien lėkščiuotoj dirvoj yra neigiamas skirtumas negu kur sėta po plūgo. O plūgo naudot visur negalim.
 6. Kai leidžiat noraginį 25-30cm gyliu, kaip su lengvais posūkiais? Eina kiek pasukt nelygiam lauke? Kojų neišsuka? Ar tik tiesiai, kaip su plūgu? Beje, ar esat kas bent vieną noraginio koją jau sulaužę? Kaip pavyko ir kiek kaštavo nauja?
 7. Eduardas

  Stihl ar husqvarna?

  Mes šiemet irgi pabandymui prie namų malkom pjaut pasiėmėm Grizzly elektrinę su standartine grandine. Smagus aparatas, šiek tiek sunkesnis nei turimas štilius, bet nereikia kurt ir tyliai dirba Galios irgi sočiai.
 8. Tau tokie ledai neapšvies geriau. Tik spigins labiau į lempą žiūrint ir atrodys efektas. Geriau perdaryt ant H4. Tuo labiau 6000+k šviečia melsvai, tai ant sauso dar baika, bet vos drėgmės ant kelio ir psio. Mam geriausiai 4000k šviečia.
 9. Man irgi įdomu. Ar nesiskiria darbinių dalių atakos kampas ir plotis? Ar kam nors irgi dvigubi volai kišasi nuo drėgnos žemės ir akmenų? Pas mane ant lėkščių dvigubas T volas dar nebuvo akmens pagavęs, o užkišt galima nebent tik per balą pralėkus
 10. Eduardas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip vienas dėdė sakė "Netepsi nevažiuosi. Patepdavau visom partijom po truputį, maža kada prisireiks." Kaip manot ko valdininkai labiau klauso, ar milijoninių bendrovių, ar "varguolių" ūkininkų? Su tokiais streikais tik panervuosim valdininkus, jie pabambės "vėl eilinis varguolių streikas.." ir psio. Jiems daryt kažką dėl mūsų finansiškai neapsimoka, nebent tik reitingus kas pasikelt nori. Tepimas ne iš mūsų pusės, tai daug galim nesitikėt.. Mano tokia nuomonė.
 11. Eduardas

  PLŪGAI

  Darbų paspartinimas baigsis, kai darbymečiu bielkį remontuosi nuo tokio laužymo
 12. Gal greičiau pagal įsitikinimus
 13. Turiu mtz nuo naujo, geriau tą vakarietį seną kad ir brangiau pakrapštęs ramiai dirbčiau nei keikčiausi, kad darbymečiu mtz stovi.. nereiktų ir sanatorijos. Kaip ir sakiau, nereik pirkt stačia galva. Užkūrus ir pavažiavus girdėsi ir matysi, ar motoras neužmuštas, ar dėžė neskleidžia garsų. Visa kita tik paprasta elektros instaliacija ir guoliai, priešingai nuo naujesnių modelių, kur be kompo nė krust ir net paprastam ardymui servizo reikia. Jei labai bijai detalių deficito, gali pirkt kokį fendt su fūriniu motoru. senesnius dar pakaušį pakrapštęs susiremontuosi, o šitam jau servizą kviesi. Toks ir skirtumas.
×
×
 • Create New...