Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  882
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gražus žaislas tūkstantiniuose hektaruose. Kažin kas bus tam voliukui tokiu greičiu pralėkus per volais įspausto akmens pakaušį išlindusį kokius 2cm..
 2. Jo su 150ag 9 metrus gali tempt ir greitis didelis
 3. Ar teko tokį kada matyt? Įdomu, kaip dirbtų mūsų kraštuose? Atrodo būtų gerai pabirom daigint.
 4. O be dačiko parodymų čiupinėjai variklį po darbo su plūgu, eina ranką išlaikyt? Gal tik blogai rodo?
 5. Taip gaila, kai kiekvienas tingintis paieškot kuria belenkiek vienodų temų, forumas tampa šiukšlynu. 1. 2. 3. paieškai minutės neužtrukau.
 6. Kam temą naują kurt? Paieška nemokat naudotis? Taip, nesunkiai pasidaro.
 7. Klausimas kokie meistrai, ar vožtuvų sėdynę normalią padarė, ar šiaip patrynė tuos pačius ir fsio. Suk motorą su raktu ir pajausi, ar visi cilindrai gerai vienodai kompresiją laiko. Aš po YAMZ236 kapitalinio sukant su raktu turiu sustot per kiekvieno cilindro mirties tašką, kol kompresija atsileis, nes neina prasukt. O prieš kapitalinį tik du cilindrai panašiai kompresiją laikė.
 8. Avižos su grikiais nedera labai labai! Avižos ir grikiai naudoja panašias medžiagas iš dirvos, todėl po grikių avižų normalaus derliaus nereikėtų tikėtis, ir atvirkščiai (nebent pritręši be saiko). O dar ir grikius iš avižų išprašyti bus galvos skausmas. Visa kita ką vardinot tinka, o ankštiniai man pačiam labiausiai patinka po grikių.
 9. Eduardas

  Grikiai

  Negalima
 10. Eduardas

  Belarus 892

  Nusiperki naują varinį dangtelį ir įkali. O išlekia, kai vanduo užšąla.
 11. Eduardas

  Grikiai

  Bandžiau prieš lietus, buvo nemažai žalių dar, o dabar šlapia.
 12. Gal ir tavo tiesa. Tik noriu paminėt tai, kad renkantis rimtesnį, t.y. prikabinamą diskinį skutiką, reiktų vien diskam skaičiuot, kad 1m reik apie 50ag, jei dirbant ne idealiom salygom ir didesniu gyliu, o volam dar dadėt bent 20ag. Kitaip bus traktoriaus plėšymas, ne darbas..
 13. Na vis tik volai turi svorį ir kiekvienas volo žiedas daro pasipriešinimą. Dvigubai daugiau žiedų ir dvigubai didesniu svoriu, gal ne dvigubai, bet bent per pus yra sunkiau traukt. Aišku, šlapioj dirvoj viengubo volo valytuvai gal labiau stabdo, bet ir prie dvigubo žemės limpa, tik jos valosi lengviau.
 14. Na nežinau, 180ag variklis po kapitalinio 4m prikabinamą su volais vos 10-11kmh įbėgėja, o volus pakėlus ir vietoj jų ratais aukštį laikant traukia be problemų.
×
×
 • Create New...