Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  1.039
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 10

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Toks klausimas dėl visa ko: kada paskutinį kartą reguliuoti vožtuvai? Man buvo toks bajeris kartą.. Šiaip jei tepalo spaudimai geri, tai prie indėklų nereiks kišt nagų, o dėl žiedų reik matuot išdilimus. Žinant ir plika akim pasakysi ar reik viską keist ar dar pusė velnio. Gali būt gilzės išdilę, arba stūmoklių žiedų tarpeliai išmušti, tai tada reik keist visą grupę. Dar kurimosi problema gali būt ne tik žiedai, bet ir vožtuvai, kai variklis dirba, tai sprogimas juos prispaudžia, bet kuriant gali kur neužsidaryt pilnai tai irgi kompresiją muša.
 2. Mano nuomone granulės ir panašiai tai gyvenant arti miesto ir neturint kito kuro. O kokį katilą naudoji dabar? Jei dar geras malkinis, tai granulių bunkerį ir degiklį katilui pritaisyt manau gerokai pigiau. Renkantis katilą pirmiausiai žiūrėk koks jo valymas, kad nereiktų būt iki alkūnių išsisuodinus. Pats dabar mąstau apie pirolizinį su degikliu čipsams + beržą dyzeliu kurenamą pastatyt atsargai.
 3. Kad man atrodo 24 jau nieko gero, o su 20 vargiai užkursi. Ar geras kompresijos matuoklis? Negrybauja?
 4. Man atrodo pigiau būtų laikyt įjungtą kompresorių ir įsidėt sankabos stiprintuvą nuo t150k
 5. Mūsų sena varna ir žiemą ir vasarą panašiai, apie 5 apsukimai, tai 2-3 sekundes ir stveria (kol šaltas). Tik kuriant duodi gazo iki viršaus, o kai tik pradeda stvert, iškart mažini iki darbinių, nes kitaip gal riebu būna, tai pupsi bet neužsikuia.
 6. Eduardas

  irankiai

  Aš turiu pigų iš lidl elektrinį. Kombaino laukuose neprapūtinėju, tai prie namų problemų nuo laido jungt neturiu. Šiaip kai ne daug mokėjau, tai man kombainui labai apsimoka, su kompresorium tiek neprapūsi
 7. Jo, sumaišiau pavadinimus. Turiu maxidisc. Bet ir šiaip dabar į kitus dalbo padargus atsargiai žiūrėčiau..
 8. Nemažai bėdų su juo, bet pagrinde kad juokingai kišasi ir kojos iš plastelino. Atkreipk skelbimuose naudotų, kaip diskai stovi, ar visi lygiai. Daug durnų techninių sprendimų. Vienintelis volas geras, bet ir tam sulankstymas nedadarytas. Mano 4m prikabinamas virš 5t sveria
 9. Turiu maxicut. Stovi nenaudojamas, dar kaip naujas. Brangus ir gražus, tai nereiškia kad geras. Reik atkreipt dėmesį kaip viskas sudėta ir kokios kur prošvaistės, bei aptarnavimas. Su sunkaus dirbimo technika lenkai puikiai konkuruoja prieš "brendus", geriau pinigus pasitaupyt ant precizinės trchnikos (traktorius, sėjamoji)
 10. Tik ne dalbo, jei diskinį. O rolmako bandžiau noraginį pusiau giluminį, kojos gal ir nieko, bet nepatiko komplektacija. Kai pasakė atsarginių dalių kainas ir kainą su norima komplektacija, greit atšoko noras. Greičiausia pirksiu agromasz runneri
 11. Del šventos ramybės visada galima pasitikrint: https://www.autoaibe.lt/detales/variklio-indeklai/kolbenschmidt-50009880-indeklu-tarpo-matavimo-juosteliu-komp-530157
 12. Manau kad pribūrė tau čia. Jau jei tiek daug klibėtų, tai manau pajustum ir spaudimo 2 nelaikytų. Tuos mikro judėjimus guminis riebokšlis dar užsandarina, bet nuo rusiškų tepalų tie riebokšliai sukaulėja (ypač jei dar nekeisti nuo sovietinių laikų). Dabar t150 tiltą tvarkiau, tai senas guminis riebokšlis paspaudus rankoj sulūžo kaip stiklinis.
 13. Eduardas

  T-150

  Tai kad plonasai velenėlis per galą atrodo išsitraukia. Nuėmus darbinio škyvą.
 14. Su kitom ašim jau dokumentai kaip savadarbės turėtų būt. Gali tech apžiūroj prikibt. Lingėm po lakštą ar du įkišt ir diskus fūrinius užsidėt pigiausiai ir greičiausiai turbūt.
×
×
 • Create New...