Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  678
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eduardas

  kokius led zibintus rinktis?

  Pabandžiau ant kombaino LED šviesų užklijuot geltoną-švelniai oranžinę plėvelę iš ebay, nes nuo tos ryškiai baltos šviesos akys pavargsta.. Kairiau su plėvele, dešiniau orginaliai. Pirmas įspūdis geras, matysim kaip darbo metu pasiteisins.
 2. Eduardas

  grudu valomosios

  Sveiki. Ką manot apie tokią valomąją? Lyg dotnuva tokią naudoja, jei neklystu. Kaži kaip susitvarkytų su žoletais ir drėgnais grūdais?
 3. Eduardas

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Prisikūliau barkūno, bet dabar žaidžiu su trintuve, lukštenu.. Manau per valomają jei būčiau iš karto paleidęs būtų išlukštenę iš karto, nes kokius nedakultus kviečius ar miežius su akuotias gražiai sutvarko. Tik va tos skardos neturiu, kad tiktų barkūną lukštent. Reiks darytis kitiems metams, tik sakau gal kas nenaudojamą turi
 4. Eduardas

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Sveiki, kolegos. Gal kas turit, nenaudojat, ir nežadat naudot D7000 valomosios akliną skardą vietoj sieto? Mielai priglausčiau, jei kam nereikalingas.
 5. Eduardas

  Lėkštiniai skutikai.

  Valytuvai turėtų siekt ašį ir būt platūs, kad siektų volus ir neleistų prisimušt žemėms.
 6. Eduardas

  droninborg

  Spec klijai man jau nelaikė, buvo pats laikiklis išdilęs, tai aš primityviai, apvirinau ir ištekinau naują skylę guoliui
 7. Eduardas

  droninborg

  Gal per stipriai suveržei, obuolys sunkiai sukinėjosi, tai pirštas sau kelią laisviau pasidarė. Dar kai mažai kas turėjo Droniam detalių, aš sudėjau metalinius obuolius iš lytagros, gal claaso, tai laiko dar dabar, tik dirba garsiau šiek tiek, bet kabinoj užsidarius nesigirdi.
 8. Eduardas

  droninborg

  Man jie atsileisdavo ir paskui nutrūkdavo. Tai dėl mušimo sietuose, buvo viena guma išdilusi ir 2nr guolis malėsi vos vos. Susukau varžtus kietesnius, pakeičiau gumas, sutvarkiau guolius ir laiko.
 9. Eduardas

  droninborg

  Mano Perkins, bet manau ir Valmet tokį turės. Taip, ant tos, kur rankinė. Vienu varžtu viršui atsisuka dangtelis
 10. Eduardas

  droninborg

  Kuro filtrai tikrint. Aš tik šiemet atradau, kad ant pirminės pompos yra stambaus valymo sietelis, kuris buvo aklinai užlipęs...
 11. Eduardas

  Diskinis skutiklis Staltech

  Tai jei nori ir turi už ką, tai pirk tą 3.5m, po lėkštę iš šonų numesi ir tampysi su silpnesniu. Kai rudenį buvo šlapia, aš savam 4m skutikui po lėkštę su koja po vieną iš visų pusių nuėmiau, kad traktorius šlapioj žemėj lengviau tvarkytųsi.
 12. Eduardas

  droninborg

  Nusuki sparnuotę (6 varžteliai), paskui centrinį varžtą ir škyvas tavo. Tada matysi kame bėda. Radiatoriaus judint nereikia, škyvas špižinis, gal atitrūko kur.
 13. Eduardas

  kombainu reguliavimai

  Apsukų daugiau. Pas mane max 1450 įsuka, tai leidžiu 1350. Dabar apie pobūgnį: Jei būgnas neturi ką veikt (per didelis tarpas, mažai srauto), tai laužo šiaudus. Jei būgnui per sunku (per mažas tarpas, per didelis srautas - tavo atvejis), tai būgnas priplėšo varpų. Nebijok eksperimentuot, atleisk tarpą, kad pirma normaliai iškultų, o sietus jau paskui, dėl mažesnių šiukšlių atskirai reguliuoji.
 14. Eduardas

  Kiek ir kur gali kainuoti ta pati detalė

  Dar Krumplitas Vilniuj gamina. Padaro stipriau nei "originalas"
 15. Eduardas

  droninborg

  As starteri savo perkinso perrinkau ir sutepiau gal pries kokius 8 metus, tai po siandienai kaip bitute. Ten tokia kempine dedasi, kaip alsiuoklis, kad purvo nepatektu, svarbu kad gera butu.
×