Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  756
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eduardas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 10 2015

Eduardas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eduardas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis
 • Gimtadienis 1992.05.04

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Pomėgiai
  Mechanika, elektrika, įvairi technika.

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://google.lt

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taip, pas mus be gazo jau negalėjai vairo pasukt. Uždėjau nš16, vėl kaip naujas. Niekas nekaista, dozatorius kai padilęs jau vis tiek daugiau tepalo praleidžia.
 2. Manau kad laikys, tik ant didesnių apkrovų dils greičiau. Kaip jau bebus po darbų parašyk ar laiko
 3. Eduardas

  Plūgai OVERUM

  Kaip dyla padielka prieš originalą tai jau kita diskusija, o kaltai panašūs. Tai jei kverno ir overumo savininkai susidės padielkas, tai manau jų dilimą galima drąsiai lyginti, taip pat ir susidėjus originalus, nes kaltai panašaus dydžio. Kvernelendo būna tipo stiprinti, 1mm storesni, gal kokia danga padengti, tai gal ir laiko ilgiau. Lyginant kiek hektarų suarėt reiktų rašyt kokiais kaltais.
 4. Nuvažiuok į Panevėžį, į Protekta. Parodys kokias turi, o turi daug visokių, galėsi pats realiai apčiupinėt ir palygint skirtingas padangas. Aš galvojau apie visokias užsienietiškas, bet nuvažiavus išsirinkau Belshina galines padangas nes labiausiai patiko protektorius, jo dydis ir gumos storis ir Rosava priekines, su papildoma protektoriaus juosta per vidurį, kad asfaltu mažiau diltų. Rinkausi gal iš 8 skirtingų gamintojų kiekvieno dydžio.
 5. Eduardas

  Plūgai OVERUM

  Taip. Overumo kaltas per pirštą platesnis, storis tas pats, ilgis irgi tik ant cm skirias. Labai panašūs kaltai. Taip kad ir dilimas ~panašus. Visas stebuklas jei iš geresnio metalo padaryta.
 6. Eduardas

  Plūgai OVERUM

  Na prašiom, lyginkit. Daug skirtumų?
 7. Eduardas

  Plūgai OVERUM

  Kodėl? Argumentuokit
 8. Eduardas

  Plūgai OVERUM

  Aš pirkau plūgą 5x5, buvo kaltai beveik nauji, po 50 ha molio ir beveik žvyro ariant 9kmh kaltai sudilo beveik su lig noragais, bet dar apversiu ir bus ok
 9. Amžinos diskusijos klausimas Geriausia, kai abu, kaip YAMZ variklių
 10. Eduardas

  Tepalai technikai

  Va dar priminėt. Visada buvo įdomu, kokia to grasiojo mėlyno tepalo sudėtis?
 11. O tą filtrą kai reikia keist, jei per naktį palikus, nebūna ryte filtras tuščias? JAMZui po nakties filtrą atsukus tik skuduru patioką pagaunu ir psio.
 12. Tarp kitko, aš kas met kombainui keičiant tepalus dedu vis kitokio gamintojo filtrą ir kaupiu senus filtrus. Šiemet kai ruošiu sezonui planuoju visus turimus filtrus paskerst ir pafilmuot
 13. Eduardas

  Tepalai technikai

  Man toks vaizdas paskutinę sezono dieną irgi buvo, nors kryžmę tepiau kiekvieną dieną prieš išvažiuojant. Tiesiog atidirbo savo pradėjo plaktis ir išlūžo. Praeitą sezoną sudėjau netepamas kryžmes, bet prieš sudėdamas patepiau geresniu teplau, ko negaliu daryt kasdien dėl tepalo kainos, kryžmės atlaikė sezoną, nekliba dar.
 14. Turėjom Nordsten 4m, dėjom mašinines nuo atsarginio rato. Laikė puikiai, dėl geresnio protektoriaus net mažiau ratas praslysdavo dirva. Atsarginį ratą gi reik pūst iki 6atm, tai nėra kam ten nelaikyt. O jei padangos didesnės telpa, tai dedi mašininę su C raide, irgi laikys be problemų. Tokias (R16C) sudėjau BDT lėkštėm, kur paprastos mašininės ar net "orginalios" rusiškos sprogdavo įkaitę, dabar sukasi be problemų. Tokių su C raide padangų galima labai pigiai gaut servizuos, kur padangas keičia. Kur pavienės būna, išmeta jas, tai po 5eur prisirinkt gerų, tik skirtingu protektorium galima.
 15. Eduardas

  Tepalai technikai

  Kai labai domėjaus, radau tyrimus, kad geriausiai prieš trintį atlaiko tepalas kuriame yra maža dalis grafito ir didesnė molibdeno disulfido. Kokia jūsų nuomonė apie nuolat tepamus prieš netepamus guolius? Kombaine dauguma guolių netepami, turi viduj kieto tepalo, jei pašyla, tepalas paskystėja, pasitepa ir toliau sukasi jau N metų. Arba kardano kryžmės, tept nepatingi, patepi, o pasirodo ten tepalo dar yra, tai tik riebokšlius prasaudi ir guois dar greičiau pareina. Visur guolių instrukcijose rašo: užpildyti guolio tūrį tik 50% tepalo, o jei guolis pagal padargo instrukciją tepamas beveik kasdien (8-20mth), iš kur man žinot, kek tepalo ten yra likę? Jei riebokšliai geri, kam tept taip dažnai?
×
×
 • Create New...