Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Nustokit su tais kryžiais ir paverkimais.

Supraskit pagaliau, ūkis yra verslas. Blogi verslininkai bankrutuoja. Smulkus verslas neišsilaiko, nes taip veikia ekonomika. Jūs, smulkieji ūkininkai, kurie turite po 50 ha "ant galvos". Meskit šitą reikalą, parduokit savo trobas, išsinuomokit mieste butą, uždirbkit su žmona po 800-1000 į rankas ir gyvensit kaip niekada negyvenot su savo belarusais. Didieji ūkininkai išvis juokinga klausyt žinant situaciją. Verkia per televizorių - 1200 ha savininkas su didelio derlingumo žemėmis Kėdainiuose. Matai jam 4000Eur reikės papildomai taršos mokestį susimokėti.

Mokesčiai per dideli? NEBEŪKININKAUKIT. Pasaulis globalus, žaliavos iš kitur atsiplukdysim. Kinai kulia rekordinius derlius ir parduoda už juokingą kainą. Per tiek metų darbo su jumis iki dabar nesuprantu ar jūs toki kvaili ar naudojatės tuo, kad jus ištisai kažkas gelbėja ir apsimetat kvailais. Neturi NEI VIENAS kitas verslas tokių išlygų kaip turi ūkis. Visų pirma, tai reikėtų seimo dėmesį atkreipti į tokius dalykus kaip - NMA skelbiami pirkimai ir jų legalumas, ūkininkų metiniai balansai ir kiek juose neatsispindi tikrovė. Daržovių ir ekologinius ūkius išvis reikėtų kas savaitę tikrint. Verkiat, kad darbininkų nėra, bet visi prisirinkę alchašų kaime su snukiais be dantų, mokat minimumą ir dar pykstat, kad purkšt naktį, arba būt šūduose iki kiaušų nenori.

Pasakysit "Jeigu taip lengva padaryk pats". Nedarysiu, šūdinas jūsų verslas. Bet jūsų pririštų niekas nelaiko. Išparduokit savo laužus, išnuomokit žemę didesniam kaimynui ir visiem bus geriau. Jūs - kuriuos reikia ištisai gelbėti dėl jūsų bukų sprendimų, neuždirbat patys, o ir kitiem neduodat.

Pykit, nepykit, man nerūpi, bet didžioji dalis tiesiog esate ekonomiškai per kvaili. Jums dirbti samdomais būtų iššūkis. Aš galiu garantuoti, kad visi kurie čia verkiate dėl blogų paskutinių trejų metų kitais metais vos tik būtų geriau bėgtumėt technikos pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , jonasvln pranešimas:

Nustokit su tais kryžiais ir paverkimais.

Supraskit pagaliau, ūkis yra verslas. Blogi verslininkai bankrutuoja. Smulkus verslas neišsilaiko, nes taip veikia ekonomika. Jūs, smulkieji ūkininkai, kurie turite po 50 ha "ant galvos". Meskit šitą reikalą, parduokit savo trobas, išsinuomokit mieste butą, uždirbkit su žmona po 800-1000 į rankas ir gyvensit kaip niekada negyvenot su savo belarusais. Didieji ūkininkai išvis juokinga klausyt žinant situaciją. Verkia per televizorių Talmantas - 1200 ha savininkas su didelio derlingumo žemėmis Kėdainiuose. Matai jam 4000Eur reikės papildomai taršos mokestį susimokėti.

Mokesčiai per dideli? NEBEŪKININKAUKIT. Pasaulis globalus, žaliavos iš kitur atsiplukdysim. Kinai kulia rekordinius derlius ir parduoda už juokingą kainą. Per tiek metų darbo su jumis iki dabar nesuprantu ar jūs toki kvaili ar naudojatės tuo, kad jus ištisai kažkas gelbėja ir apsimetat kvailais. Neturi NEI VIENAS kitas verslas tokių išlygų kaip turi ūkis. Visų pirma, tai reikėtų seimo dėmesį atkreipti į tokius dalykus kaip - NMA skelbiami pirkimai ir jų legalumas, ūkininkų metiniai balansai ir kiek juose neatsispindi tikrovė. Daržovių ir ekologinius ūkius išvis reikėtų kas savaitę tikrint. Verkiat, kad darbininkų nėra, bet visi prisirinkę alchašų kaime su snukiais be dantų, mokat minimumą ir dar pykstat, kad purkšt naktį, arba būt šūduose iki kiaušų nenori.

Pasakysit "Jeigu taip lengva padaryk pats". Nedarysiu, šūdinas jūsų verslas. Bet jūsų pririštų niekas nelaiko. Išparduokit savo laužus, išnuomokit žemę didesniam kaimynui ir visiem bus geriau. Jūs - kuriuos reikia ištisai gelbėti dėl jūsų bukų sprendimų, neuždirbat patys, o ir kitiem neduodat.

Pykit, nepykit, man nerūpi, bet didžioji dalis tiesiog esate ekonomiškai per kvaili. Jums dirbti samdomais būtų iššūkis. Aš galiu garantuoti, kad visi kurie čia verkiate dėl blogų paskutinių trejų metų kitais metais vos tik būtų geriau bėgtumėt technikos pirkti.

P.s. pasakė uukininku uukinikas nuo griuvančios Gedemino kalvos......... na gal tu daugiau žinai  {vis dėl to sostinė čia tau brač ne provincija}bet man kiek teko susidurti tai pagrindiniai tikslai atkreipti dėmesį į tai kad visuomenė yra supriešinama ir daromas įspudis kad dėl visko kaltas kaimas ant kurio kraunamos papildomos prievolės nebudingos žemės ūkiui.o dalyvauti ar ne šioje akcijoje kiekvienas primame individualiai. Kryžiu statymo akcijoje nedalyvaujame nes manome kad kryžius - religinis liaudies kultūros medinis paminklas ir jo istorijos reiškinys nederantis su statymu bile kur.Pasivažinėjime su traktorietu jeigu toks bus turbūt dalyvausime.ir akcija tikrai palaikome kas mus apgins jeigu ne mes patys .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , grazbek pranešimas:

na gal tu daugiau žinai bet man kiek teko susidurti tai pagrindiniai tikslai atkreipti dėmesį į tai kad visuomenė yra supriešinama ir daromas įspudis kad dėl visko kaltas kaimas ant kurio kraunamos papildomos prievolės nebudingos žemės ūkiui.o dalyvauti ar ne šioje akcijoje kiekvienas primame individualiai. Kryžiu statymo akcijoje nedalyvaujame nes manome kad kryžius - religinis liaudies kultūros medinis paminklas ir jo istorijos reiškinys nederantis su statymu bile kur.Pasivažinėjime su traktorietu jeigu toks bus turbūt dalyvausime.ir akcija tikrai palaikome kas mus apgins jeigu ne mes patys .

Nuo ko jūs ginatės? Nuo mokesčių sulyginimo su kitais verslais? Kodėl jūs, ūkininkai esate nuskriaustoji kasta, bet įmonės kurios jums parduoda turi mokėti pilnus mokesčius dirbdami su mažesne negu jūsų marža? Jūs esate mūsų tikslinis klientas, mes lygiai taip pat priklausomi nuo to lis ar nelis. Šūdinas derlius - toki pat ir pardavimai. Bet jūs bėgat verkti, gaunat stichinę sausrą, lengvatas, išmokas ir t.t. Bet mes esam traukiami pilnu tempu per visus galus. Kodėl jūs kitoki? Ūkis nebėra lygu ūkininkui. Ūkis turėtų būti lygu UAB. Vykdote veiklą, samdote žmones, gaminate ir parduodate produkciją. Mokėkit tą patį kaip ir visi. Lengva mulkint miestiečius kurie su tuo visiškai nesusiduria. Gyvas pavyzdys - ūkis 400ha, perkama nauja technika, balanse du metai iš eilės grynasis pelnas 2000 EUR. Niekam nerūpi. Kaip galvojat mokesčiai ką sakytų UAB įmonei kuri tokį balansą pateiktų? Mano nuomone jus dar mažai čia kabina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , jonasvln pranešimas:

Nuo ko jūs ginatės? Nuo mokesčių sulyginimo su kitais verslais? Kodėl jūs, ūkininkai esate nuskriaustoji kasta, bet įmonės kurios jums parduoda turi mokėti pilnus mokesčius dirbdami su mažesne negu jūsų marža? Jūs esate mūsų tikslinis klientas, mes lygiai taip pat priklausomi nuo to lis ar nelis. Šūdinas derlius - toki pat ir pardavimai. Bet jūs bėgat verkti, gaunat stichinę sausrą, lengvatas, išmokas ir t.t. Bet mes esam traukiami pilnu tempu per visus galus. Kodėl jūs kitoki? Ūkis nebėra lygu ūkininkui. Ūkis turėtų būti lygu UAB. Vykdote veiklą, samdote žmones, gaminate ir parduodate produkciją. Mokėkit tą patį kaip ir visi. Lengva mulkint miestiečius kurie su tuo visiškai nesusiduria. Gyvas pavyzdys - ūkis 400ha, perkama nauja technika, balanse du metai iš eilės grynasis pelnas 2000 EUR. Niekam nerūpi. Kaip galvojat mokesčiai ką sakytų UAB įmonei kuri tokį balansą pateiktų? Mano nuomone jus dar mažai čia kabina.

pirmiausia prisistatyk kuriai verslo rušiai atstovauji tada galėsime ir šniuriukais pasimatuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

pirmiausia prisistatyk kuriai verslo rušiai atstovauji tada galėsime ir šniuriukas pasimatuoti.

Koks skirtumas iš kurios aš įmonės, tai fakto nekeičia. UAB lengvatų neturi kaip ūkininkas ir aš laaabaaai laukiu tos dienos kada šitas riedulys nuo kalno pradėjęs riedėti įsibėgės ir susilyginsim. Dirbat neefektingai, pinigus švaistot. Visa laimė, kad bankai dar jus pristabdo ir neleidžia tiek visko prisipirkt kiek jūs norit, nes esat gatavi patys save į bankrotą nuvaryt ant kiek nemokat pinigų skaičiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jonasvln pranešimas:

Koks skirtumas iš kurios aš įmonės, tai fakto nekeičia. UAB lengvatų neturi kaip ūkininkas ir aš laaabaaai laukiu tos dienos kada šitas riedulys nuo kalno pradėjęs riedėti įsibėgės ir susilyginsim. Dirbat neefektingai, pinigus švaistot. Visa laimė, kad bankai dar jus pristabdo ir neleidžia tiek visko prisipirkt kiek jūs norit, nes esat gatavi patys save į bankrotą nuvaryt ant kiek nemokat pinigų skaičiuot.

 

Man atrodo, kad iš lazerių gamyklos arba kosmoso agentūros, arba iš Kinijos partempęs keletą konteinerių su ryžiais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , jonasvln pranešimas:

Koks skirtumas iš kurios aš įmonės, tai fakto nekeičia. UAB lengvatų neturi kaip ūkininkas ir aš laaabaaai laukiu tos dienos kada šitas riedulys nuo kalno pradėjęs riedėti įsibėgės ir susilyginsim. Dirbat neefektingai, pinigus švaistot. Visa laimė, kad bankai dar jus pristabdo ir neleidžia tiek visko prisipirkt kiek jūs norit, nes esat gatavi patys save į bankrotą nuvaryt ant kiek nemokat pinigų skaičiuot.

Dar isniro vienas feisbukinis..  Vienas is didziausiu seseliu UAB  .Makliu kalnai pradedant nuo darbuotoju baigent pardavimais.Tai mesk ta savo UAB ir eik ukininkaut ,nes nu iskarto dvarai isdigs,nauji dzipai ,vaiksciosi su pagurkliu didziausiu.Zandai plis nuo babkiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ramas 1 pranešimas:

Dar isniro vienas feisbukinis..  Vienas is didziausiu seseliu UAB  .Makliu kalnai pradedant nuo darbuotoju baigent pardavimais.Tai mesk ta savo UAB ir eik ukininkaut ,nes nu iskarto dvarai isdigs,nauji dzipai ,vaiksciosi su pagurkliu didziausiu.Zandai plis nuo babkiu.

Atsiemu savo teiginį, kad apsimetat durnais. Matau tiesiog durni. Ūkininkų nuo 50ha iki tūkstantinių bendrovių balansus matęs ir žinau realią situaciją. Nu ką jūs apgaudinėjat. Turit gerai ir norit dar geriau. Kodėl su jumis kažkas turėtų elgtis skirtingai? Davai visus į vieną katilą ir kas kaip moka, tas taip šoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jonasvln pranešimas:

Atsiemu savo teiginį, kad apsimetat durnais. Matau tiesiog durni. Ūkininkų nuo 50ha iki tūkstantinių bendrovių balansus matęs ir žinau realią situaciją. Nu ką jūs apgaudinėjat. Turit gerai ir norit dar geriau. Kodėl su jumis kažkas turėtų elgtis skirtingai? Davai visus į vieną katilą ir kas kaip moka, tas taip šoka.

Klausyk tu nedurnas ,gal jau valyk is cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jonasvln pranešimas:

O tau atrodo normalu, kad turint 500k apyvartos grynasis pelnas, nuo kurio mokami mokesčiai, deklaruojamas 2000 eurų?

Su tavim ner ka cia diskutuot ,nes pas tamsta nera elementarios pagarbos kitam.Parodyk man statistika kiek ukiu generuoja 500 k apyvartos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jonasvln pranešimas:

O tau atrodo normalu, kad turint 500k apyvartos grynasis pelnas, nuo kurio mokami mokesčiai, deklaruojamas 2000 eurų?

 O tau atrodo normalu kai įmonės su šimta milijoninėm apyvartom sumoka tiek pat arba visai nemoka? Arba bankai su bbž kiek apyvartos irgi panašiai sumoka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zvanas pranešimas:

 O tau atrodo normalu kai įmonės su šimta milijoninėm apyvartom sumoka tiek pat arba visai nemoka? Arba bankai su bbž kiek apyvartos irgi panašiai sumoka...

Sutinku, bankai yra absoliutus blogis ir šiai dienai išvis su konkurencija pas juos prastai. O kas dėl įmonių tai patikėk mokesčiai visi sumokėti pas tas įmones kurios artimiausiu metu neturi planų bankroto iškelti. Ypatingai su tokia konkurencinga aplinka kada vienas ant kito siundo mokesčius. Nieko nepaslėpsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...