Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.415
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  29

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 13

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jei reikia 300 + arkliu i katruos reikia dairytis - klausiu turinčius tokius .
 2. grazbek

  Pluoštinės kanapės

  na paklaidžiojus po iterneto platybes 20g arbatos mažmeninė kaina prašo tik apie 2,5 euro čia jau supakuotos pakiukuose.didmeninė kaina dalink iš 2.kai pagalvoji tai vis tiek ispudinga suma bet darbo irgi daug.P.s. nustebino sęklu ir išspaudu supirkimo kaina duoda geriausiu atveju tik 500 nauju lietuvišku perekupai.Už tris šimtus nupirkčiau ir aš vietoj sojos rupiniu kiauliu šėrimui pabandyti.
 3. Mano atveju bumbului- rukažopai keitė -sugebejo filtrą ne taip ideti ko pasekoje sugadino dėže teko parduoti tik nusipirkus.
 4. ar žinai ką reiškia žodis pripažinto?
 5. Šiaurės aruodai turi turto ir kad butum lygus su tais kurie pradejo nuo nulio prašo išlyginimo mokesčio.Kaip ir normali praktika.Nori nieko nemokėti kurk savo kooperatyvą aisku jau pavėlavęs esi dalyvaut paramose bet žiurint į ateiti tikrai nieko nepralošite juk kooperatyvas gali buti ir tarp dvieju žmoniu nebūtina burtis šimtais.
 6. grazbek

  Pliurpalas

  na nežinau už lango 19 metai kai mokesti reikės mokėti bus jau 20 metai. o lentelėje nurodyti duomenis 15metu automobiliams.
 7. grazbek

  Pliurpalas

  jeigu kas toje lentelėje parašyta yra tiesa tai daugelis diskutuoja kad tik diskutuoti. https://www.seb.lt/sites/default/files/web/pdf/CO2_2015.pdf
 8. grazbek

  Pliurpalas

  penciniku faktiškai tas neliečia nebent tik turtingesnius.nusiperki karaputke ale 5-6 golf,uka ir nemoki nei vieno evro pagal dabar siūlomus seimui busimus taršos mokesčius. mažiau dideliu automobiliu,mažiau spusčiu ,daugiau vietos po saule.P.s. žinau nes maniškis golfukas co išspaudžia tik 95 gr. ir tai dizelis prie visa ko.
 9. grazbek

  Pliurpalas

  gal vis dėl to" C,est la vie"
 10. grazbek

  Pliurpalas

  kolega kito tikėjimo pas mumi jis horch technikos gerbėjas rudeni focus,o ,pavasari viena ausim kaimynus pletkinant girdėjau - bandys avatar,a.
 11. grazbek

  Pliurpalas

  tie žaidimai jankiu jau nebejuokingi.jei ir toliau taip tai iš biržos kai kurie produktai iš vis turėtu iškristi.nes kam tos kotiruotės jei prekyba ir kaina nustatoma vyriausybiniu lygiu tas pats jankiu vadas gražiai kinus stato į vieta arba bus kaip jis nori : prekybos balansas kurio aš su jumis noriu arba jums muitai dvigubi - trigubi.
 12. grazbek

  Javų supirkėjai

  Gal gali sarasiuka kurios firmos užsiima gamyba o ne spekuliacija.
 13. grazbek

  dirvožemio tyrimai

  Ar tikrai nemokama?klausimas ar tik lyginai ar is tikro bandei naudoti one soil tresime ar purskime.
 14. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  Čia ekzzperto nuomonė ar šiaip pastebejimas.p.s. Mano nuomone irgi tokia pat kaimynas po tokios sejos keliu ha nusipirko mulcheri ir prieš skutant visas garstycias susmulkino tai vaizdas kaip diena ir naktim ir gylis ir sudygimas puikus yra.sitoj nuotraukos bent jau privoluoti bútu pabande.
 15. grazbek

  Skiltis chemijai

  tas vežiojimas padeda išsiderėti normalia kaina.todėl ir vežioja.
×
×
 • Create New...