Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  4.256
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  43

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 9

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Miestas

 • Miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

grazbek pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

918

Reputacija

 1. grazbek

  žiemkenčių buklė

  Mūsų parapijoje dauguma turi bėdų su kvietrūgiu daigumu iš AK.
 2. grazbek

  zieminis rapsas

  Taigi visi, kurie dedate laikus po p. Pienmėgio komentaru, pasitikrinkite žinias ir įsitikinkite iš naujo Zvanas rašė.Dalis tiesos jo žodžiuose yra nes daugelis čia smarkiai nesigilindami laikina postus myliu ne myliu principu.
 3. grazbek

  zieminis rapsas

  Funny protein tikriausiai yra ne balti miniai azoto junginiai...o ir šiaip truputėli pavarei į pievas - didesnis pašarų kiekis ir didesnis juose baltymu kiekis tikrai negali garantuoti didesniu primilžių.To ir įrodinėti nereikia.p.s. Kai skaita ka nors svetima kalba kartais reiktu pasidomėti apie ka ištikro kalba yra.o tai savaip interpretuoti tekstai ir tik dėl pavyduoliško laiko ne kaip atrodo...
 4. grazbek

  Trašų kainos

  Blyn net ir8-22-29 sugebėjo neatpigti bet pabrangti
 5. grazbek

  Trašų kainos

  išvada - pratina prie kainu kuri bus nebutinai aukštesnė.....
 6. yra dar ino slovaku gamybos aišku kaina kanda ne kitaicas bet kelininkai ju nebrokija.
 7. Akmenu atsiradimas ant dirvos paviršiaus daug maž naturalus procesas.Aišku knisant žeme jis spartesnis p.s. Nereikia užsiimti saviplaka nes tikrai dar nežinai kada daugiau padarei žalos dirvožemiui - dabar ar knisdamas žeme.
 8. Amazone su grižtama sistema ar paprastas? Gali buti kad susidėvėjusiosgale esančiu vožtuvu uždarymo gumelės.jei tai nepadeda tada gai būti kad kaltas pagrindinis slėgio vožtuvas ten jau taip pigiai neprasisuksi..
 9. užvesk ant kelio.... Kažkaip visokiausiu tu akmenu yr. nors greičiausiai daugiausia kalba bus apie kvarca ir kalcita ir juju atmainas šnekta bus..Ar čia tipo priekaištas kad juos atgal turime gražinti iš kur paėmėme?
 10. na ir ka dar dėdė zvanas mums parodys.p.s. kažkaip per paskutinius tris metus tas fokusas jau baisiai nuvalkiotas yr.
 11. pas mus tik šianakt 5 mm.bet sėti negaliu pamešluota kaimynai sėja o aš rukau nes nedžiusta taip kaip norėtusi gerai tik kad apie 50 ha liko ir sėja bus baikta.
 12. grazbek

  Zirniai

  nepasiduok vilionėms juju...
 13. grazbek

  Zirniai

  iš aruodo ir yra jis...
 14. grazbek

  Strip-till

  brangus malonumas kai kurie jau už no name,mini ir šešiu euru nesibodi paimti.
 15. visai neblogai bet realybė truputi kitokia per 12valandu 66 ha.Na ir malonumas kas dešimt minučiu užpilti tirpala ir pakeisti baterija. Kantrybės reikia turėti marias..... taip pat generatoriu burzgiantį šalia,daug atsarginiu bateriju,normalaus valdiklio su normaliu ekranu kad patogiau būtų dirbti,oro nevėjuoto beveik idealaus...ir sėkmės pradžiai.
×
×
 • Create New...