Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  2.980
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 1

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  Grūdu kainos?

  kitos savaitės gyvo bekono kaina radviliškyje yra 1,04euro už kg. plius pvm.myžiai radviliškį kainuoja 185 eurus už tona plius pvm.pardavus 0,6 tonos gauni 111 euru.107 kg bekonas kainuoja lygiai tiek pat.Barteriniai mainai taip sakant.Aišku pageidaučiau kad bent tuzina paimtum už tokia kaina. https://www.hansa-terminhandel.de/default.cfm?mid=34957 čia kitos savaites karkaso vidutinė kaina europoje.
 2. grazbek

  žiemkenčių buklė

  kažku ne tep padarei kad taip yra tokiame sausume šiemet skutimas pranašumas.
 3. grazbek

  Ašiniai kombainai

  idomu kai nusivilsi dotnuvos servisu katras vietoj jo važiuos.??? su servisu kaip toj dainoj pasisekė arba ne.
 4. grazbek

  Ašiniai kombainai

  žmonės daug ka kalba tai kad stovi kieme tai dar nereiškia kad jie neparduoti.Greičiausiai ir tie laukiantis savo pirkėjo greičiausiai ne rotoriai.
 5. grazbek

  Ašiniai kombainai

  Kaune lytagros kieme yra geltonas turbut geresnis pasirinkimas kaip kad raudonas nors jei su zaliais draugauji gali ir i zalia pasiziureti.
 6. grazbek

  žiemkenčių buklė

  jau kokie penkti metai tenka pastebėti kad ne tik rudeninė sėja po tinkamo skutimo yra geriau bet ir vasarojus geriau atrodo skutimuose sėtas.
 7. grazbek

  Grūdu kainos?

  na ne teigiau kad baisinė kaina .kaina yra tokia kokia diktuoja rinka nei didesnė nei mažesnė.aš akcentavau tik kad pinigus mokėtu avansu nes kompleksu kišenėse vėjai švilpauja.jie gyvena visi ateitim tikėdamiesi kitais metais uždirbti.šiemet unikali situacija nuveži 6 šimtus kg. miežiu ir pasikeiti į bekoną iš komplekso.Abiem pusėm naudingi barteriniai mainai valstybei palikdamas baronkos skyle.
 8. grazbek

  Grūdu kainos?

  tik pinigus į prieki tegul sumoka.su kiaulėm šiemet nekas kaina sukasi apie 1 eura už kilograma gyvo svorio.tai yra savikaina gal netgi žemiau jos.Kukuruzu pasiulymai jau yra juju kaina šiandien yra apie175-180euru už tona.ir jie bus pas mus lapkričio pirma dekada.
 9. grazbek

  Kaip atlyginama zala uz laukiniu zveriu padaryta zala?

  Pas mane pastebėjau kad kur grambuoliu lervu yra šernai prasisuke yra pasėtuose pasėliuose taigi naikindami pasėli sanitarais dirba.
 10. grazbek

  zalioji trasa.

  As su zirniais pasejau antzemine dalis neatrodo ispudingai bet saknis siandien yra peraugusios morkos dydzio kas keisciausia lengvai raunasi todel labai pamego stirnos lengvai ji israuna ir sueda sakni.siuo metu penkiolikos ha lauke ganosi rytais apie penkiasdesimt stuku stirnu.is klaidu tai turbut ji viena geriau seti su sejalka uzdeta ant skutiko.tiesiogine seja i raziena nelabai pasiteisino.nebent norma reikejo didinti arba tam nepalankus metai buvo.
 11. grazbek

  zieminis rapsas

  tie patarinėtojai neprašovė pro šali nes turtingos žemės lietuvoje faktiškai visos šarminės.
 12. grazbek

  zieminis rapsas

  rapsas pats pasisako sako agirdž duok boro man mažai dar.
 13. grazbek

  Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  pažiurėjus i orus galvoju kad gal ir kulsime tuos žirnius dar. ojei rimtai tai gal su noraginiu skusiu jei neišeis tada su diskiniu ir su kurmintuvu jei oras leis. Beje ar reikia pranešti nma kad iterpiau poseline kultura. čia prisiklausiau visokiu pletku vieni sako kad reikia kiti kad nereikia - kiekviena diena vis po naujiena.
 14. grazbek

  Trašų kainos

  Kovenski grudai
 15. grazbek

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Taip tiek pasiskaiciuokite kiek reikia kubu i ha kad pasiekti reiksmingai artimus dydžius normaliam derliui. Ne pardavineja o tiek kainuoja ju išlaistymas samdant.savo technika turint tai kainuoja beveik per pus pigiau.
×