Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.237
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  27

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 8

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  No-till

  Wow turi kitu faktu kurie prieštarauja netgi oficialiai statistikai.P.s.gal ka ir supranti supaprastintame žemes dirbime bet gyvunu auginime absoliučiai nieko.
 2. grazbek

  No-till

  Profilaktiskai antibijotikais niekas gyvunu neseria. Tai ne maistinga medziaga ir priesvorio neduoda tai tik pagalbine vaistine medziaga kuri padeda isspresti kilusias problemas trumpuoju periodu.Antibijotiku naudojimas šiai dienai zymiai griezciau reglamentuota veika nei pesticidu naudojimas.Na ir teiginys kad karviu,kiauliu meslas labiausiai uzterštas antibijotikais irgi gincitinas nes pagal statistika daugiausiai antibijotiku suvartoja vištu augintojai.Taip taip butent jie tie baltos greitai paruosiamos ir greitai augančios mesos gamintojai daugiausiai sunaudoja antibijotiku kurie anot tavies tokie kenksmingi yra tavo bakterijoms.P.s. Lyginant absoliucius skaicius daugiausia antibijotiku suvartoja zmogus.Na aisku jis lauku netresia siais laikais todel nekenkia tavo bakterijoms.
 3. grazbek

  zieminis rapsas

  Ner tokios prognozes kurios nebutu galima pakeisti. Lietaus jau nebeber per velykas ti dabar teks laukti sekančio ketvirtadienio.bet kaip visada sekanti antradieni sinoptikai pažades sekanti šeštadieni nors pasitiksline ketvirtadieni praneš kad lis greičiausiai sekanti pirmadieni.ir tep kiekviena metu savaite.
 4. perskaičiau tema po mano komentaro tai tik pridėti norėjau kad šnekta buvo apie visu filtru komplekta o tai yra oro viršutini,kabinos filtrai,kuro,dėžės, variklio viskas keturiais egzemplioriais ir plius tepalas kainavo tris gabalus su kapeikom ir kaina su pvm.Taigi tema išsemta ir tikiuosi pletku daugiau nebus.jei rek galiu sąsk.pateikti.
 5. nežinau jau kur ir katroje temoje drapox minėjo kad turkai juos renka.Galu gale koks skirtumas svarbu juk kad traktorius ir dar važiuojantis butų.
 6. aš to ir nesakiau.Nors ir sarkazma pagavau iš tavies aš pagavau bet teigiau tik kad mums būnant su viktoru bazildone matėme konvejeryje puma kuri skirta buvo belgui.taip bent birkelėje buvo parašyta. beje ir raudonu nh buvo tuo metu ne vienas ir ne du ta pačia linija ėjo kiek supratau pagal žymėjimą ne europai nes senobiškai žymėti T7060 ir panašiai be adblue jie buvo . Birkelėse buvo parašyta kad ukrainai jie skirti.Tiekos tu prisiminimu. iš principo tai tavo anekdotas gaunasi su tuom technikos gaminimu.juk koks skirtumas austriškas ar angliškas traktorius vis tiek didžioji dalis jo pagaminta kinijoje.
 7. ne žinau kaip austrijoje bet anglijoje case' us gamina tada kada per toli vežti iš austrijos.tai prancuzui ,belgui,anglui na dar kokiam skandinavui.Beje nh irgi yra raudonu ne visi mėlyni.
 8. grazbek

  žiemkenčių buklė

  greitas aš cik pupas šiandien pradėjau.
 9. tai kad ta horch ale NoTiil smarkiai forumuose liežuviais plaka kas tik netingi.ir kas supranta ir kas nesupranta ka šneka visu bendra nuomonė vienoda.Man kažkaip avatar labiau prie dušios patinka siauresni tarpueiliai nei pas NT.bet kiek suprantu NT negali būti siauresni tarpueiliai nes nebus prispaudimo jėgos su kuria būtų galima pasėti jeigu tarpueiliai būtų 12,5cm. tokio prifilio turbo diskai pasidaro kaip tekinis ir neprapjautu eilutės kei būtų ju daugiau.Nors prisijutubinus matosi kad tai ne problema tik per save reikia perlipti ir..... sėti nedaugiau tris milijonus į ha platesniais tarpueiliais po cover croppo nejudinto. ir paskutinis dalykas man reikia 4mpločio arba 5,625 metro arba 14 metru pločio.tik tiek nedaug.
 10. JJei nėra pasitikėjimo kodėl aš turiu laikyti pinigus ten kur man nepatinka.Visose sutartyse yra aptartos pirmalaikio nutraukimo sąlygos.ir kodėl valstybė garantuoja 100 tukstančiu gražinima turbūt todėl kad viena diena neateitu visi indėlininkai ir nenutaksuotu banko.Motininius bankus ne visi bankai turi lietuvoje.Be to nevisi yra ir indėlininkaiyra ir didesnės rizikos indėlininku tai investuotojai.bankas kuris grynais pinigais savo aktyvu turi daugiau kaip 20proc. jis yra mires bankas arba jame plaunami pinigai.
 11. netikes pvz. banko turtas yra indėlininku pasitikėjimas juom.Bankas pinigu neturi tik vekselius su pažadu atėjus laikui grąžinti.Jei indėlininkai nebepasitiki banku ir ateina indėliu atsiimti bankas neturi ką išmokėti nes banke pinigai idarbinti ju paprasčiausiai ten nėra.
 12. kurioje vietoje tavo manymu sudėtingesnė ji yra
 13. Is tikro Mūsų visu beda yra kad mums visada reikia kosminio laivo nors visiems kitiems užtenka daug parastesniu dalyku.
 14. raatukas turi buti tikiš vienos pusės kitaip diskas neatliks savo darbo.
 15. Na ankstesniame puslapyje tavo įkeltame vaizdo anonse kur stovi busimas jaunasis ukinikas matosi kad yra diskai ir pas mzuri.O toki kokio aš norėčiau disko dabar greitai nerandu.Bet kaip daug maž turi atrodyti greituoju budu radau tokia super duper paprasta sėjalka tupam jankiui skirta - greit plains. tiksliau netgi gal tame rolike
×
×
 • Create New...