Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.020
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  24

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 1

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  Trašų kainos

  Tadu jau sorry jeigu kaniuku svoris skiriasi rek sverti tadu visus kaniukus.
 2. grazbek

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Musu atveju svarbiausia tonos.pasižiuri i grudu kainas ir praeina noras Kas desimta kiaule padovanoti taigi vis kazkokia paguoda kai galai suseina.del lubu vokieciams bijau labai pameluoti tik tos lubos atsirado siemet nors is tikro kazkatroj varpineje girdejau kad pereinamasis laikotartis yra iki 2020m.tik gyvulininkam pas juos 170kg azoto lubos yra ta tai tikrai zinau.
 3. grazbek

  Trašų kainos

  O jei butum mataves ta herbicido kieki su duota originalia mierka butu netruke tikriausiai.manau nevisada gramais matuojama gali buti kad turi lyginamaji svori.Man irgi taip yra buve su herbicidu su svarstyklem neina aritmetika o su juju mierka kaip ir labiai panašiai gaunasi.Ne veltui tos mierkos buna idetos.
 4. grazbek

  zalioji trasa.

  Na su tuom nejudinimu iki pavasario irgi yra ivairiu nuomoniu.gerai jei nušalo gruodi tai viskas okei o jei ne silta ziema angliska arba prancuziska augalai visa ziema zaliuoja ateina laikas seti ir vualia neinas ka nors seti turi verstis per galva kazka tais daryti kad normaliai galetum paseti nes tai ne ruduo ir garstycios sumedejusios jau ne tokios kaip velyva rudeni lengvai traskios ir lengvai isiterpencios su sejamaja.
 5. grazbek

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Iprieki nepaskaičiuosi kiek reikia atiduoti nes yra veiksniu kurie nuo tavęs nepriklauso.ypač šiais metais tie kas tręšė padidintom normom manau nepralošė.mes šiemet kviečiam atidavėm 205 kg N gražos gavom 8,3tonos vidutinio derliaus,Kvietrugiam atidavėm 185kg N gavom 7,6 tonas.Planuose buvo dar apie 30kg daugiau bet klimatinės sąlygos privertė atsisakyti šio trešimo o vėliau jau jis būtų buves nuostolingas.Manau Sauliau jūs vietoj mūsų butumėt mažines iki 150kg.N ir aš jau galiu pasakyti kad rezultatas būtų buves maždaug dar viena tona mažiau.Su trešimu svarbiausias dalykas yra nepavėluoti kartais geriau savaite anksčiau nei dvi dienas vėliau nei reikia.
 6. grazbek

  zalioji trasa.

  vandens palaikymas dirvos paviršiuje irgi svarbu kodėl jo neskaičiuoji.
 7. grazbek

  Nuosavos žemės mokestis

  Pas mumi irgi penkiolika o vat joniskis stebina jie lyg ir issireikalavo dali pinigu keliams bet kiek suprantu moka vis tiek maziau kaip mes.
 8. grazbek

  Melžiamų karvių šėrimas

  Kažkada teko pas karvinikus papulti tai kiek supratau urėja pagerinti reikia baltymu.jei trūksta baltymu tai trūksta ir energijos.būtų kiaulė aliejaus mestelčiau.Reziumė - kad reikia didinti arba įsitikinti kad visa dienos davini is tikro suėda. iš patirties žinau reikia pirma atkreipti dėmesį ar teisingai suskaičiuota viskas ar teisingai įvedama.ir tada priimti sprendimus.
 9. grazbek

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  Atsiimu savo zodzius nes ilgai bande kantrybe siandien pravede.dabar galvoju kad reikia delspiniugiu saskaita israsyti.o delspinigiu nuo 50 tūkst.
 10. grazbek

  zieminis rapsas

  tai vat kad kitas kulimas rapsas iš vis mėgsta vienoda tolygu kulima.jei grėgnesni kotai tada netgi labai praverčia atpjovėjai šoniniai.
 11. grazbek

  Melžiamų karvių šėrimas

  avižos ir taip stambiau malasi bent jau viršutinė grūdo dalis.
 12. grazbek

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  lyg nežinai ikoro chebra
 13. grazbek

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  Ne i tema bet... varo ir varo ant mūsų bet vat pristatei sutartus kiekius ir ner pinigu dar ir siandien nors turejo pries du menesius sumokėti.Delspinigiu jau stuka prikapsejo o paskambinus ryt po ryt pinigai bus tik.
 14. grazbek

  Rapsų saulėgrąžų išspaudos

  Aš tikrai nepiktai su visa pagarba jums ir jūsų supratimui.Mažai yra tokiu žmoniu kurie gali taip puikiai paaiškinti.
 15. grazbek

  Rapsų saulėgrąžų išspaudos

  Taigi ... kaip sakė Pienmėgys žodžiu iš dainos neišmesi ir toliau jojo citata........Melžiamai karvei mažais kiekiais jos nepakenks, truputį pagerins energijos patiekimą... Užšėrus daugiau, kris pieno riebalai dėl minėto bioaktyvumo, o ir dar daugiau jų pavanojus į racioną galima ir kelialapį į Rietavą karvutei išrašyti.. na ir lyginam su kosmosu...... Riebalai (ypač augalinių išspaudų riebalai)... yra lazda su dviem galais...gal net su trim.. Viena vertus, tai neabejotinai energija, labai koncentruota energija.. Antra, juose daug neprisotintų riebalų rūgščių.(rapso išspaudų riebaluose). linolinės ir linoleninės... o jos žiauriai bioaktyvios. Ir prieskrandyje tas bioaktyvumas priveda prie CLA, konjugotos linolo rūgšties susidarymo, kas lemia ganėtinai stiprų pieno riebalų kritimą. Sunkiai atpažįstama priežastimi, nes paprastai dėl tokio pieno riebalų kritimo kaltname SARA (subklinikinę acidozę) ar net klinikinę.. O visai kita poveikio pusė yra ta, kad kritus pieno riebalams (kuriems nueina didelė pašaro energijos dalis) karvės, o ypač pirmaveršės...... ženkliai lengviau susisėklina. Skirtuma jaučiate kolega.nieko asmeniško maikiu nesidraskom bet vienas kita suprantam...........
×