Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.595
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  32

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 25

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ir ka tai duoda greičiausiai nieko tik akiai nemalonus vaizdas.
 2. grazbek

  Pavasario darbai

  idomu idomu kokius jus čia kapiliarus nutraukinėjate.....
 3. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia geras pasiulymas :pasivedei už kampo ir paprašiai kad lempute atsistojes ant taburetės pakeistu.o paskui tegu "karantinuojasi" lovoje dvi savaites.....Svarbiausia kad kiti matytu pasirinkimo varijantus.
 4. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pikta ne tai kad grižta ir veža "dovanu".Pikta todėl kad gavo viešbuti su teliku,nužniku,internetu ir netgi su kareivišku sausu daviniu.ir jiems reikia tik užsidaryti kambaryje tam tikra laika stebint save.Tai ne - reikia vazotis po viešbuti drumsti rimti ,kačialinti savo teises pamirštant kad tokiomis aplinkybėmis yra ne tik konstitucinė teisė turėti savo teises bet ir pareiga rupintis visu lietuvos piliečiu saugumu .
 5. grazbek

  Už kiek perkate žemę?

  Kunigiškiu kaime ten reikia kasti o nedirbti žeme.Kalniukus parduoti statyboms,pakalnės į maišus ir šiltnamiams parduoti.Treti metai šeimininkai nuomos kaip kojinės keičiasi.
 6. grazbek

  Už kiek perkate žemę?

  vattaip agroverslas atrodo rusijoje ir tai iš žmogaus kuris tikrai turi ne tik stubura bet ir užnugari.
 7. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Paprasčiausiai patapome vartotojais ir mums reikia sertifikuoto kinietiški šudo.Aš taip pat nesuprantu kodėl netinka šiauliečių šiandien gaminamos kaukės kurios kainuoja nepilnai 1 eura.
 8. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Taip problema šiandien yra ta kad legaliai gydymo įstaigos negali isigyti.Todėl ir prašoma pagalbos priemonėmis kol atsistatys tiekimas.vbs agenturos duomenimis ffp3 vienkartinių kaukiu atsiras laisvai prekyboje paskutinėmis mėnesio dienomis ir kaina bus patraukli netoli 8 euru už vnt.ne taip kaip dabar prašo nemažiau 20 euru ir tai tik turguje ju yra.Todėl prašo padėti kartais padėti užtenka tarpininkaujant isigyti apsaugos priemonių.
 9. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šiaip bilietu kas yra baika rimčiau yra su baudžiamaja atsakomybe už lygos platinima berods 277 str.gresia. http://www.infolex.lt/ta/66150:str277
 10. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gera baika bet ne vietoje.
 11. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Matai yra dvi kategorijos žmoniu vieni pamato problema ir daro ir nereikalauja jokio grįžtamojo ryšio o antriems reikia dėmesio,pagarbos,mados šauksmo mažu tada pajudins subine lambados šokiui.Kiekvieno apsprendimas kuom būti!!! Ar dabar aiškiau?
 12. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tai jus aukojate tik tada kai kiti aukoja? Neišeina niekaip nuo širdies pačiam kat ir eura na jeigu jau taip reikia galite ir ukininku sajungos vardu manau jums bus dėkingi visi .
 13. grazbek

  Pavasario darbai

  a tai tamysta bent jau namuose
 14. grazbek

  zieminis rapsas

  Gerai kad rūpinatės savo klientais bet ši karta serviso paslaugu neprireikė.Kaimynas prie apynių sulčių vartojimo paprotino ir viskas veikia idealiai.Tad ačiū už rūpestį.
 15. grazbek

  zieminis rapsas

  jei gu raumeni turi apie ta vadybininka apie kuri aš galvoju ti jam dabar ne tas galvoje - jauna žmona,mažas vaikas - viečnas karantinas jam dabar.
×
×
 • Create New...