Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.887
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  36

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 29

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  Grūdu kainos?

  Duosiu rudeni tiek gali visus suvežti
 2. grazbek

  Grūdu kainos?

  Apšviesk tada žinosime ypać apie nusidevejimą netgi labai aktualu..!!!
 3. Sėjosi labai negražiai bet sudygo liuks .Nežinau kodėl taip gavosi bet jau suprantu kad nieko nesuprantu.šeštadieni važiavau nuo Šakių Link namų pro Vilkija teko matyti ne vienam rajone nevienodai sudygusius kviečius galvojau kad ir pas mane TEp bus bet nifiga viskas gražiai tolygiai sudyge.aišku problematiškus kalniukus po sėjos pataisėme privoluodami .
 4. prieš kokias tris savaites būtum paklauses sakyčiau ne.dabar kai viskas sudygo nebesu toks kategoriškas. pirkau nes visi žadėjo kad sutaupysiu kalnus pinigu.bet pasirodo ne viskas ten taip ne kisieliniai krantai ir ūpės ne pieno.....daugiau komentaru kita rudenį kai nukulsiu kur sėta vienaip,nukulsiu kur sėta untreip ir tada tik tada galėsime kažka reziumuoti.
 5. o ka ten pasakoti pirk ir pats galėsi papasakoti.
 6. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Karlai ar sugebi atskirti šaką nuo vyriško šniuriuko.....
 7. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kai neturi apie ką šnekėti tada pradedama šnekėti apie valstybės skolas.....tada visi žino kas ka praskolinoir už kiek paskolino...Sunku suprasti kai kam kad Turėti skolu yra gyvenimo norma.tai ne gėris bet tai šiu laiku norma.parodykit kuri šalis ne praskolinta ...tokiu turbūt nėra.esame euro zonoje ir svarbu šiandien tik kad ne pasiskolintume daugiau nei kitos euro zonos šalys.Prisiminkit graikus,italus po kol kas ju problemas sprendžia Europos sąjunga aišku gal nevisada taip bus bet kol eu prioritetas jos didumas ir vientisumas manau bus tik taip ir ne kitaip...
 8. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  geriau jau tegul europarlamente vairuoja ta vairą.aišku viena kad pagirios bus tik prie tu pagirių nereikia prileisti Andriuko.
 9. prašau kiek tik nori bėda kad tik vienintelis video kur į judinta ražiena sėja
 10. grazbek

  Trašų kainos

  kiek girdėjau 190 rusiška už pinigus iškart pigiau niekas nesiulė.
 11. o tai tipo kitokia kaina nei pas eilini aukšto spaudimo comonreila.briedas kažkoks pas visus traktorius daug maž vienoda ta kaina nes padavimo sistema irgi vienoda.....ne bent kažko nežinau...
 12. tokiu kurie žino ko atėjo pirkti būna labai mažai o kai pasako kad dar tai kainuos papildomai daugeliui praeina noras kažka užsisakinėti.plius psichologiškai laukimas žudo ypač kai pasako kad minimum pusmetį reiks palaukti.....
 13. cnh paletėje kiekvienas prekės ženklas turi savu privalumu taip pat ir savu trukumu.kam ko reikia tas ta ir perka.dėl plikumo tai daugelis perka ne paskutinį technikos žodį bet komplektuojasi dažniausiai su jau išbandytais ir pasiteisinusiais navarotais taip sutaupydami nemažai pinigu.
 14. jei apie štajeri mastai tai case puma 185 stovėjo dotnuvos kieme norėjo apie 80....aišku tai buvo prieš javapjūte po javapjūtės daugelio pardavėju kiemus praužė nesveiko pirkimo vėjai daugelis net neturi ką pasiūlyti ant greitu.
×
×
 • Create New...