Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.478
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  29

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 13

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. blin pridavem sakėm jau viskas tvarkoje bus tai ne Blin pratęsė rinkimą paraiškų.
 2. grazbek

  Kombaino pasirinkimas

  patikėk manim lietuvoje telefonas netyla kai iki kulimo lieka maždaug mėnuo.Rydenį pirkti lietuvaičiams nelygis.
 3. grazbek

  afrikinis kiaulų maras

  na atsargiai su tais pirštais nes gali sužinoti kad per daug ju turi.Iš tikro šiandien situacija darosi jau nebe kontroliuojama.nelegalus auginimas ima viršu.Kiti metai gali tapti šiai šakai išbandymu metais dėl nelegaliai ir legaliai pavieniu laikytoju laikomu kiauliu.
 4. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Su kiaulėmis yra taip kaip yra didžiausia rykštė yra AKM.Jos nerėmė mos bet ir nuostolio labai didelio neneša aišku tiems kurie dirba o ne veliavėlėmis mosuoja.Betju ir prie hektarų neina pririšti taip kad būtų galima palyginti su augalininkyste.Todėl neina palyginti.Bet stambius gyvulininkystės kompleksus kurie žemės turi tai ju kuriama gerovė yra dvigubai geresne nei augalininkystės ūkiu .Čia pagal statistika daug kas ja netiki bet yra kaip yra.
 5. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Beja statistika teigia priešingai.Su karvėmis taip ju mažeja bet primilžiai dideja.Greičiausiai atejo laikas pasitraukti tiems kurie darė bile kaip.
 6. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  tas 250t. karviu po penkiolikos metu norint pasididinti banda labai atsirugs. teks ant išmetimo angos Co 2 gaudykle dėti kad galėtum pasididinti banda.
 7. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  okoks skirtumas juk prievolė visiems vienoda mokėti mokesčius.O ir žemės savininkams taip geriau yra nepermoka GPM ,o už nuoma.nekalbant jau apie baudas už nedamokas.
 8. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  nejaugi nežinai.tiesioginė išmoka mums didės po tris eurus kas met.Na ir sekanti "gera"naujiena kad sekantis finansinis laikotarpis vėluos minimum metus nes nėra kam spresti briuselyje i kėdės dar nepadalintos o ir padalinti sekančiam laikotarpiui reikia 30 proc.mažiau.Nekalbant apie vietiniu politiku apetitus kuriems automobilio mokesčio reikia tam kad galėtu medelius sodinti gali pagalvoti liktais dabar kas jiems draudžia tai daryti.
 9. grazbek

  Protingas ukininkavimas...

  tai kame problema jeigu viskas gera yr.
 10. grazbek

  Protingas ukininkavimas...

  turbut supranta kad iš ha reikia bent jau 2stukas pajamu gauti kad pasijaustum tikru europiečiu.
 11. grazbek

  Protingas ukininkavimas...

  anot statistikos irgi ne paskutinėje vietoje
 12. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tėvai seneliai irgi nežinojo kas ju laukia.nežinojo kad bus pinigo kultas.Dauguma žinojo kur ir iš ko galima gauti - pinigu pertekliaus nebuvo už jo turėjima bausdavo žiauriai.Tai ir nenuostabu kad nesukaupė turtu.o ir pensija maža todėl kad sistema neveikia .
 13. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  na nereiktu daryti skubotu išvadu kad nedirbo ir dėl to neturi stažo.Kaime dažniausiai dirbo vyras ,ant žmonos pečiu buvo vaikai ir ūkis kuris duodavo pajamu tiesioginiu šeimos išlaikymui bet ne pensijai. O apie investavimus žmonės iš vis išgirdo tik petriko laikais ir visi puikiai žinom kuom tai baigėsi.Tu irgi šiandien gyveni iš nudienos realiju ir dar neaišku kaip toliau gyvensi nes niekas nežino kas taves laukia po 20 metu.
 14. Geras klausimas o ji ar ten yra.
 15. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na tikrai dar nieks per daug neverkia tik sako kad susikaupė kaime nemažai problemu kuriu niekas nesprendžia.patiko mokslininku akcija "popierinis ministras".taip ir čia problemu kruvos niekas ju nesprendžia nesigilina į jas dar ir prezidentas su savo nuomone formuoja tautine neapykanta tarpusavyje.Tokia patinė situacija kada ieškoma ką dar galima padalinti ir nurengti ant tautos gerovės laužo.
×
×
 • Create New...