Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.340
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  27

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 8

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Žiem.rapsas kaip šiemet labai gerai,žiem. kvietrūgiai labai gerai,žiem.kviečiai lyginant su kvietrūgiais gerai,vas.miežiai 4,5 tonos lyginant su paskutiniais 5 metais patenkinamas rezultatas,pupos smeliukai 2,5 tonos,normali žeme 3,5 tonos probleminis augalas netiek sausra kik vabaliukai daro savo ir neina ju išgaudyti.Galvoju kitais metais nebeseti.gal kokio kukurūzo geriau pabandyti.Reziume lyginant su paskutiniais penkiais metais šiemet iš ha vidutiniškai minus viena tona mažiau .
 2. ar tikrai nori ta tema diskutuoti.Aš tai ne .o kad priminei sena anekdota apie žydui užduota klausima kiek bus du kart du - užskaitau.
 3. tie dėdės todėl ir pageidauja kad pertekline žemė virš 500ha išpirktu valstybė už rinkos kaina.O apie investavima kalbant taip nei vienas investuotojas neinvestuos jei nesitikės uždirbti 100proc. kitaip jis neinvestuotojas o durnius prie babkiu.
 4. pylstai iš tuščio į kiaura ir pats nesupratinti kur nusikalbi.Iš tikro grėsmė yra tik viena kad galutiniame rezultate busi sąvininkas kuris turės brangaus turto ir ji visi norės tik nuomotis bet pirkti jo nenorės.Čia yra pagrindinė grėsmė ji aišku ne tokia ir didelė -jei norėsi parduoti turėsi nuleisti kaina arba laukti savo pirkėjo.
 5. gryž ar ne tie laikai čia kitas klausimas bet grafikas pradėtas braižyti dar tada kai žemės nebuvo galima ir parduoti.
 6. grazbek

  zieminis rapsas

  labai klystate šiemet šalia už keliu kilometru darė naturalaus vandens šaltinio tyrimus ir ten rado visako tame tarpe ir "ispaniško šokio"veiklios medžiagos.Kiek žinau dabar yra pakartotinai paimti tyrimai paskui gali paieškoti ir galimu taršos šaltiniu.Taigi turint noro tikrai galima rasti iš kur kojos dygsta.Beje tai pasirodo ne tik mūsų rajono bėda tokia pati cheminiu elementu įvairovė buvo nustatyta ir dar keliuose rajonuose.
 7. grazbek

  Grūdu kainos?

  na turbut praitais metais kažkas panašaus buvo.
 8. Pagal birza visi jau zino ka kita savaite pasakys.
 9. Jo ypač kai kvietrugiai siemet derliaus dave kilogramas i kilograma tiek pat kiek kvieciai.nutebino tik Rotax netgi pustoniu daugiau kaip skageno buvo.Bet sako kad tai jau neperspektyvi veisle girdejau kad ir nebedaugins jos.
 10. Matavina per greitai sukasi todel grudu ant nuozulnios kameros turetu buti ne mazai.o ir vejalka truputeli per daug pucia ypac siais metais kai yra smulkiu grudu.tarpas barabano irgi mano manimu turetu buti didesnis gal todel ir vaitoja.aisku ir kilimelio nebuvote pasitiese kas ten is po jo gale byra. p.s. Nebera Śpoko nebera ir tvarkos
 11. grazbek

  KVIETRUGIAI

  man irgi valentino buvo geriausi
 12. grazbek

  Grūdu kainos?

  pas mumi praeita savaite siulino 140 euru.
 13. grazbek

  zieminis rapsas

  nuo 46 -48.
 14. grazbek

  Grūdu kainos?

  kauno gruduose pasiklauskite girdėjau ganda kad ten žymiai stipriau moka už kvietrugius nei pas kitus.Porino kad moka tiek kiek kiti už 4klase kviečiu tik temoka.
 15. tipo rapso daugiau prikulei nei kviečiu?pizdi,pizdi no znai meru
×
×
 • Create New...