Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  4.152
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  42

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 28

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie grazbek

Miestas

 • Miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  avizu auginimas

  savo laiku kiaulynai pirko dietiniam pašarui paršeliams,paršavedėms.bet tai jau praeitis....
 2. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  šiaip tai pagal konteksta atrodo kad tai ne verslas o gatvės lochatronas.....
 3. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man irgi niekada nebuvo uždaryta bet iš tikro diržas jau per trumpas.....Dar ir vakcinos už savo pomėgį gavau be eilės o ir pomėgis visa karantino laikotarpį leido neišprotėti...
 4. grazbek

  žiemkenčių buklė

  platinate tarpueilius..... greičiausiai kviečiai 14,miežiai 28
 5. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kas man kaimo runkeliui ir runkeliu darbdaviui iš to.Vakcinos nėr arba tik astrazenekos - eilės sudaromos chaotiškai. eilės visur ir prie visko tempai ir apsukos vien dėl pandemijos du tris kartus mažesni.Visai nedaug atrodo tas pidisas už doze tariamos ramybės vardan.
 6. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  nesipriešina pastatai prieš fakta į eile ir kol negaus į sprandą savo dozės nepraeis kontrolės..
 7. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  pradedu suprasti kad didžioji bėda šio vakcinavimo yra ta kad vakcina yra nemokama.... vat būtų kaip prieš šimta metu amerikėj kai kiekvienas amerikietis prisidėjo dešimtine dolerio vertės nereiktu propagandai tada nei vieno euro. Lauktu visi eilėje ir eile patys kontroliuotu kaip prie paskutinio kg.dešros parduotuvėje stovėtu.
 8. kiek mačiau didžioji dauguma perka lenkuose ir perka gelžbetoninius dauguma tipo pigesni jie ir ypač dabar kai metalo kainos aukštumose..
 9. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Juokinga pagal tave pirma reikia kažkokiu centru kad galėtum suvakcinuoti žmones.Nezinau kaip jie turi atrodyti tik žinau kad pas mus fermoje vienas žmogus per diena suvakcinuoja iki tūkstančio galvų .Svarbu tik kad būtų ką vakcinuoti.
 10. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  pritariu didelis pravalas yra mūsų valdžios su toliaregiškumu ir europine vienybę.Jos paprasčiausiai nėra ...Jei neturėtu rožiniu akiniu eurointegracijai būtų surade tuos tris kartus daugiau bonusiniu pinigu už vakcinos pristatymą be eilės.
 11. grazbek

  Anekdotai...

  čia klausimas chu is chu Nida Vasiliaukaitė? jauti skirtuma..... P.s. neteisus vorai oi ne teisus tikrai ten ne gatvės menas ten aukštesnės materijos ir siekiai reikia tik kartais pasigilinti į jos tekstus nes ne visada pievas rašo...
 12. grazbek

  zieminis rapsas

  Aš uždariau formule panašiai gavosi vietoje kaina.Paziurėjus į tendencijas dabar daugiau kritimas nei kilimas o ir kaina gaunasi nebloga lyginant paskutinius metus.
 13. grazbek

  zieminis rapsas

  juda juda naktimis kad kaimynai nematytu....Ošiaip žemelės temperatūra apie7,5 laipnio turbūt laikas jau judėti bet kadangi prisišnekėjau tai laukiu kitos savaitės.
 14. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei Martynas pasileistu dar ir akustine sistema iš vis būtų lygis...
 15. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  sena baika bet iš principo žmona vyrui ne giminė....čia gyliai ,gyliai istorijos glūdumose slypi dar kunigaikščiu laikais ne aš sugalvojau....
×
×
 • Create New...