Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.125
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  27

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 8

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  pirmiausia niekas tu gairiu neskaito. o apie laikymasi iš vis reikia tik patylėti- esame kiekvienas tik už save.Ir kokios jos bebutu prisitaikysime ir pritaikysime jas sau individualiai.
 2. grazbek

  pupu auginimas

  O kokia ta protinga kaina tavo manymu būtų.p.s. Turiu fanfare kita savaite valysiu ,vešiu tikrinti daigumą.
 3. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  kas žino tas žemės neknisa
 4. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  arba kiekiai neispudingi o ir kam reikalingos laborantės jai ir taip viskas aišku. p.s. apie stebuklus ; kai pats atkrauni produkcija ir nuveži pirkėjui ir truksta svorio ant svarstykliu tai niekas nenori girdėti kad pakroviau tiek kiek parašyta dokumentuose ir jokiu skirtumu negali būti svoris teisingas tik tas kuri rodo pirkėjo svarstyklės..Bet o tačiau kai tik patampi tu pirkėju tai viskas pasidaro untreip tada ir atsiranda svarstykliu paklaida 60kg ant 60tonu.Ir saskaitas išrašo iškart siusdami su kroviniu ir svėrimo akta ideda su keliu žmoniu parašais kaip irodyma kad atkrovė butent tiek kiek parašyta ir šiukštu ne mažiau. tokie tad stebuklai būna.
 5. grazbek

  žiemkenčių buklė

  pas mumi tai kaip ir atlydi praneša apie jokius arktinius šalčius nieko negirdėti bent jau artimiausia savaite. P.s. nors prieš pusvalandi rodė kad jau penktadieni pliusas dabar apsigalvojo. https://www.yr.no/sted/Litauen/Siauliai/Radviliškis~864507/langtidsvarsel.html
 6. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Faktiškai nieko.panašiai min. atlyginima už darbo valandas na dar išlaidom kurui,tušiniui,kompa duoda.vienu žodžiu neprasikursi.vieša paslaptis kad savivaldos politikai nera politikai jie daugiau ukvedžiai atstovaujantis rinkeju valia.politika savivaldoje naudojama kitaminčiams šmeižti,atstvauti pozicija ir kelti audras stiklineje.Tiek jei nori būti savivaldos “politikas” turi mokėti.
 7. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jis mesa ir yra nebutu premjeras senai is barsciu ismestas butu uz savo juokelius ne vietoje ir ne laiku.Beje ir brangus projektas dar netgi ramunui.
 8. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  Paulius pora postu aukščiau parase ka rastu.p.s. Ne is pirmo girdziu ta klausima ir man darosi idomu ar kartais jus pozeme ko nors nesiruosete auginti.
 9. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Linkiu tik sekmes nepaskesti ir neprapulti juodoje maseje.
 10. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  O tai kas cia jau taip antgamtisko jei gylis nurodytas coliais kuris lygus 0,0254m tai jai 12 “(coliu)gaunas 30 cm gylis tik.
 11. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  oi ne patikėk ne pavydo.Čia tikra tiesa pasidairyk kiek aplinkui pvz.i seima kas su valstiečiais ėjo kol piraga dalinosi buvo reikalingi.O paskui visi nepriklausomi prilipėliai purvu ir pamazgomis apipilti buvo.Savivaldos rinkimuose irgi tas pats truksta nauju veidu šiakit eikit busite išrinkti ir reikalingi busite iki tol kol daugumos susiformuos paskum ačiū ir visogero iki sekančiu rinkimu tik ar kas balsuos už jus sekančiais rinkimais čia klausimas -idomus.Todėl jei tokiu yra ta prasme patranku mėsos tai linkiu ant lauru neužmigti nes dalyvavimas ir išrinkimas tai tik gėlelės. visa kita apie tikraja politine virtuve sužinosite vėliau - savu kailiu pajusite.
 12. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Viktoras busi ar eilinis partijos o gal komiteto narys.Jei narys ir be partinio bilieto tik prijaučiantis tai esi tik patranku mėsa - cepelino įdaras pritraukti partijai ar komitetui balsu po rinkimu dažnausiai patranku mėsa pamirštama kaip baisingas sapnas tada tokiam galima ir šikna ispirti kad žinotu kas ant šios žemės esas.
 13. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  o ti kas ten jau labai skiriasi. tik is gero patapo idealus ph tame tavo lauke.Visdėlto greičiausiai skaičiavimo metodikos skiriasi.o ir rugštinti greičiausiai reikia tik sulfatu tokias "dideles'' reikšmes.
 14. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  vištu mėšlo neturiu bet skystu srutu į valias.
 15. grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  aš ir klausiu kur tiesa.Tikslas lig ir kilnus bet rezultatai priešingi o kuriais vadovautis kas gali pasakyti.
×