Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  3.304
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  27

grazbek paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 8

grazbek paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie grazbek

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  radviliškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaina uoste o del tikra ar ne kaina nežinau ka paporino ta irpapletkinau.tik su formulemis niekas nežaidzia kai turi fakta tada skambini barygai - ne as sugalvojau- ir tariesi uzkiek parduoti.
 2. ukraina giriasi derliumi šiemet.žieminiai miežiai kai kuriuose ukiuose po devynias tonas kulamos.laukia nemažiau ispudingi kviečiai,saulėgražos po kol kas jie ir kaina džiaugiasi nes uoste gauna už miežiu tona po 163eur.tokios tad žinios šiandien iš pirmu lupu.
 3. grazbek

  zieminis rapsas

  kaip su amarais reikalai.kažkaip šiemet pataupiau viena važiavima pabaigoje žydėjimo.sekmadienidar dar reikėjo paieškoti ant katros rapso viršunės yra amaru nu šiandien apakes kvadratiniam metre kokie tris -keturi rapsai kuriu pilnos viršunės amaru ir po kelias boružes tupi ant stiebo.rieks turbut laužiti rapsa o gal užsimerkti ir nematyti.
 4. grazbek

  žiemkenčių buklė

  husar activ niekada nepaimdavo taip tik pridusindavo ir vis tiek prieš pat kulima šluotelės pasirodydavo.Miežiuose šiemet beveik ant vėliavinio lapo aviža paėmė axialis tik bjauriai atrodo stovi visa raudona gerai kad miežiu varpos pradėjo plaukėti tai nesimato nuo kelio.
 5. grazbek

  žiemkenčių buklė

  Kolega jus rimtai ar čia nauja mada ar pas kažka magnio sulfato dafiga yra .praeiti keli metai reikėjo kalio sulfata kilogramais krauti.prie karbamido.
 6. grazbek

  žiemkenčių buklė

  na jai grudo brendima lydės lietus tai kaip ir tikslinga nepurkšti.
 7. grazbek

  žiemkenčių buklė

  kiekvienais metais vis mados keičias.
 8. iš principo tai per dešimt metu tris elektro magnetiniai vožtuvai nusprogo vienas nedaug truko kad užsidegtu.Ir pagaliau devintuose tarnystės metuose nusprogo kompas.kuris naujas nežinia kur kaina kandžiojasi,remontas - reikia žinoti kur ji remontuoti o ir meistrelis žino kiek paprašyti plius minimum trys -keturios dienos lakstymo.
 9. GPS yra ir tai vienintelė sistema kuria dėl jos kainos ilgai buvo svarstoma pirkti ar ne.Bet jos nauda gali pačiupinėti. Gal geriau normali amartizuojanti kabina nei tas amortizuojantis tiltas.
 10. galiu tik priminti kad dievo reikėjo prašyti ne drėgmės o derliaus.ir but viskas tvarkoje.
 11. Pas mane irgi tiek pat ir isvartytos pupos vejo .ti dabar nezinau dziaugtis tuom lietum ar vergti.
 12. grazbek

  Zymeto Kuro Kaina

  tai išeitis viena nusipirkti ir i griovi išpilti.
 13. grazbek

  Zymeto Kuro Kaina

  O kad ir nubrauks perskirstys tiems kam jo labiausiai reikia.
 14. grazbek

  Zymeto Kuro Kaina

  Ne nepersikelia bet jei išsiperki iki liepos pirmos yra firmu kurios ji pasaugoja kol atsiranda vietos bačkoje.Bet šiemet nafik nebereikia kaupiasi metai išmetu teks palikti valstybei.
 15. grazbek

  Zymeto Kuro Kaina

  O ligybės nera ir nebus ja durniai sugalvojo.ne tukstantis ha bet siemet deklaravome 750ha dirbam dar dvidešimt trim ha daugiau.Na ir gyvuliukai Beveik tukstantis salyginiu štuku irgi duoda papildomo kuro.Beje tai akcine bendrovė ne vieno žmogaus.Todėl gali toliau nepavidėti - sveikesnis busi. p.s.jei triju metu senumo hilux ar skoda kodiaq limuzinai tai aš tadu omano princas.
×
×
 • Create New...