Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, lauztuvas pranešimas:

UAB turtas ivairiais budais pirmiausia perkeliamas i uab savininko kiema o skolos i uab kiema. Bankroto atveju uab basas o savininkas ne. Kas dar ce nesuprantama. Tavo teiginys kad bankroto atveju atims nama ir dzipa neteisingas arba blogai vadovaujies galiojanciais istatymais. 

Apie MB ce pasiskaityk. http://mbapskaita.lt/naudinga-informacija/kodel-verta-steigti-mazaja-bendrija/

Pasiskaityk pirma ir paskutine pastraipa: pirma pastraipa -nereikia istatinio kapitalo. Paskutine: MB likvidavimas yra ilgas ir daug pinigu kainuojantis procesas. Cia susiderina tarpusavy ar ne? kaip atrodo?

Pagal Jus bankrotas yra laabai didelis pelnas i pliusa,tik kazkodel bankrutuoti niekas nenori...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , arciu555 pranešimas:

Pasiskaityk pirma ir paskutine pastraipa: pirma pastraipa -nereikia istatinio kapitalo. Paskutine: MB likvidavimas yra ilgas ir daug pinigu kainuojantis procesas. Cia susiderina tarpusavy ar ne? kaip atrodo?

Pagal Jus bankrotas yra laabai didelis pelnas i pliusa,tik kazkodel bankrutuoti niekas nenori...

ne tai, kad nenori, bet kreditoriai neleidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, arciu555 pranešimas:

Kiek suprantu Trumpas per mazai pasiekes,kad apsimoketu jo knyga skaityti? Gal kolega galit pasiulyti alternatyvu? nes siais laikais ekonominis rastingumas visiems reikalingas.

Aš šitoj vietoj geriau patylėsiu.

Pasivažinėjom po Lietuvą. Kaunas - Jurbarkas - jokio kryžiaus, Šakiai - Marijampolė - matyt vieno šeimininko keliuose laukuose buvo, bet ten tuose laukuose jokios krizės nesimato. Atrodo keistai, bent jau man, plius dar kai prie vieno ir žvakė buvo padėta. Tiek vokiečiai, tiek olandai, savo veiksmai labai aiškią žinią norėjo pranešt. Ir tai nebuvo apie mokesčius. Ką mes norim pasakyt? Kodėl buvo tyla pernai, kai mokesčiai tikrai didėjo, kodėl tylima dėl prisiimtų Baltijos jūros taršos mažinimo įsipareigojimų, kodėl tylima dėl valstybės valdomos melioracijos įrenginių būklės ir pan. O dabar aptakios frazės ir nieko konkretaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-12 at 10:15, manttys pranešimas:

Iš pradžių reikia turėti bent minimalų finansinį raštingumą ir gebėti modeliuoti situacijas bei vertinti rizikas. Vertink paskolų atidavimus žemiausiom istorinėm kainom ir neturėsi problemų. Bet kai žmonėm užauga sparnai po gerų metų ir mano, kad taip visada bus, tai jau gali būti problemų.

Kitas dalykas, tai žmonės nori visko čia ir dabar. Būna, trisdešimtmečiai, perėmę nemažai tėvų sukurto ūkio, pasinaudoja paramom, turi nuliova technikos parką,visas gyvenimas prieš akis ir kala kryžius. Nežinau, keistai atrodo. Iš kitos pusės žiūrint, mano tėvai, būdami 40 praktiškai nieko neturėjo ir per 15 m sunkiu darbu nemažai pasiekė (būtų dar ir galva dirbę, būtų pasiekė 3 x tiek). Man dabar 33 ir aš žiauriai gerai gyvenu (nesu turtingas, bet man nieko netrūksta), turiu žymiai geresnes startines pozicijas ir aš tikrai negalių rėkaut, kad mane kažkas žlugdo, nes kitiems yra žymiai blogiau.

Reziumuojant galiu pasakyti savo nuomone apie žemės ūkį:

grūdų ūkiai iki 100 ha gali būti tik hobis arba būtina kooperacija (taip, perlipimas per savo ego ir, galbūt, kartais nesilaikymas optimalių terminų). Negali žmogus, dirbdamas iš esmės mažai kvalifikuotą darbą (traktoriaus vairavimas), padirbėjęs kelis mėnesius per metus, apsirūpinti sočiu gyvenimu, tai tiesiog neįmanoma.

gyvulininkystės ūkiai, protingai valdydami finansus, tikrai nepražus, 20-30 karvių ūkeliam nieko nenutiks. Bėda, kad tokiu bepročių, kurie norės taip gyventi, mažėja ir naujų iš esmės neatsiranda.

Dideli ūkiai tiesiog apsikarpys savo išlaidas investicijom ir tiek žinių. nemanau, kad jiems gresia išnykimas

viska teisingai išdestei o bepročiu visada bus . aš vienas iš ju 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-08 at 18:53, dzipas pranešimas:

Ar jau pastatei kryžių..? Šiandien valstiečių laikraštyje parašyta kad Prienų ūkininkų sąjungos pirminkas jau nuo akcijos plaunasi, nepritaria kryžių statymui... Va tau ir LUS struktūra 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kaimovaikas pranešimas:

Ar jau pastatei kryžių..? Šiandien valstiečių laikraštyje parašyta kad Prienų ūkininkų sąjungos pirminkas jau nuo akcijos plaunasi, nepritaria kryžių statymui... Va tau ir LUS struktūra 

Tamsta pastatei?

Taip, prienu skyriaus tarybos nariu nuomone - kryzius katalikybes pozymis..... kopijavimas Vokietijos kur vyrauja protestantizmas (nors man ir prie sirdies protestantizmo ekonominis visko supratimas) ..... kiek zinau pirmininkas konsultavosi ir su klebonais - turi teise zmones ir i laisva tikejima..... demokratiskas tarybos sprendimas - susifokusuoti geriau ant antros bangos - traktoriu vaziavimo. Dokumentai paruosti, marsrutas nustatytas, pirmadieni bus kreiptasi del leidimo. Vaziavimas labai paprastu marsrutu (prieno krasto ukininkai kvieciami prisideti) - vieni atvaziuoja nuo Prienu ziedo (ten kur lektuvas vidury) per Marijampoles kelio viaduka (cia prisijungia kas is tos puses), vaziuojama kalnu zemyn pro policija, sukam per tilta, vaziuojam iki Birstono ziedo (cia prisijungia Birstonieciai ir tos puse Prienu r. ukininkai). Specialiai kelio neblokuojam - sustojam kur dvi juostos, pasisnekam, pasiderinam, vaziuojam tuo paciu marsrutu atgal.... ir taip nezinau kiek ratuku, kol kolegos ukininkai pasakys gana :) Viskas demokratiska, viskas ramiai.... nieko irodineti nereikia, reikalavimu tiesiog nekeliam atskiru - solidarizacija su visais likusiais rajonais - ta pati diena, ta pati valanda.

P.s. As asmeniskai statyciau kryziu - taciau daug svarbiau visu priimta nuomone ir jos laikymosi principas.

Visi sito reikalo esme - vieningumas. Kryziai nebuvo aptarti LUS prezidiumo posedyje - iskilo kaip pagalbine akcijos priemone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei laikytis įstatymo raidės, tai kuras turėtų būti akcizinis. Ir pylimas turėtų būti daromas akcijos metu, kad visi matytų, jog ne žaliu važiuojama. Nes kitu atveju, bus komentarų, jog trukdot eismą su pigesniu dyzeliu. Ir pagrindinis klausimas - kuo dėti vargšai Prienų vairuotojai, jei sprendimus priima Vilnius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kryžiaus nestasiu . Kodėl? ---Iš pagarbos savo klientams .Ne vien dėl.to kad jie mano klientai , vertinantys mano šeimos darba. Kryžiaus nestatysiu -- nes jie mano kryžiai .Dalis ju buvo negatyviai nusiteikia  mano ir ukinku atžvilgiu šiandien jie klausia " Kaip sekas" ir" Kada galim apsipirkti"...Bet tai nereiškia  kad aš sutinku su tuo kas vyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Jei laikytis įstatymo raidės, tai kuras turėtų būti akcizinis. Ir pylimas turėtų būti daromas akcijos metu, kad visi matytų, jog ne žaliu važiuojama. Nes kitu atveju, bus komentarų, jog trukdot eismą su pigesniu dyzeliu. Ir pagrindinis klausimas - kuo dėti vargšai Prienų vairuotojai, jei sprendimus priima Vilnius?

As ir taip ukio reikmem per sezona 2-4 tonas pilu akcizinio kuro. O apie vairuotojus nesupratau klausimo - detalizuokite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

As ir taip ukio reikmem per sezona 2-4 tonas pilu akcizinio kuro. O apie vairuotojus nesupratau klausimo - detalizuokite.

Nemanau, kad kam nors bus įdomu, ką tamsta pili per sezoną, o kad žaliu protestuoji - tikrai bus paminėta. O apie vairuotojus - kodėl Prienų vairuotojai vargs kamštyje prie šviesoforo, kai ne jie priima sprendimus. Tiksliau, kaip jūs su jais komunikuosit, kad jie suprastų ir nepyktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, dzipas pranešimas:

Tamsta pastatei?

Taip, prienu skyriaus tarybos nariu nuomone - kryzius katalikybes pozymis..... kopijavimas Vokietijos kur vyrauja protestantizmas (nors man ir prie sirdies protestantizmo ekonominis visko supratimas) ..... kiek zinau pirmininkas konsultavosi ir su klebonais - turi teise zmones ir i laisva tikejima..... demokratiskas tarybos sprendimas - susifokusuoti geriau ant antros bangos - traktoriu vaziavimo. Dokumentai paruosti, marsrutas nustatytas, pirmadieni bus kreiptasi del leidimo. Vaziavimas labai paprastu marsrutu (prieno krasto ukininkai kvieciami prisideti) - vieni atvaziuoja nuo Prienu ziedo (ten kur lektuvas vidury) per Marijampoles kelio viaduka (cia prisijungia kas is tos puses), vaziuojama kalnu zemyn pro policija, sukam per tilta, vaziuojam iki Birstono ziedo (cia prisijungia Birstonieciai ir tos puse Prienu r. ukininkai). Specialiai kelio neblokuojam - sustojam kur dvi juostos, pasisnekam, pasiderinam, vaziuojam tuo paciu marsrutu atgal.... ir taip nezinau kiek ratuku, kol kolegos ukininkai pasakys gana :) Viskas demokratiska, viskas ramiai.... nieko irodineti nereikia, reikalavimu tiesiog nekeliam atskiru - solidarizacija su visais likusiais rajonais - ta pati diena, ta pati valanda.

P.s. As asmeniskai statyciau kryziu - taciau daug svarbiau visu priimta nuomone ir jos laikymosi principas.

Visi sito reikalo esme - vieningumas. Kryziai nebuvo aptarti LUS prezidiumo posedyje - iskilo kaip pagalbine akcijos priemone.

As irgi manau kad tai krikščionybės simbolis yra todėl svetima  ši Vokietijos ūkininku ideja mums.Tikrai nesuprantu tu statytojų kurie ji pastate ir gėles pamerkė tikrai maciau kai kur ir žvake uždegta yra.tokia savotiška ir nevykusi  kičo forma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Nemanau, kad kam nors bus įdomu, ką tamsta pili per sezoną, o kad žaliu protestuoji - tikrai bus paminėta. O apie vairuotojus - kodėl Prienų vairuotojai vargs kamštyje prie šviesoforo, kai ne jie priima sprendimus. Tiksliau, kaip jūs su jais komunikuosit, kad jie suprastų ir nepyktų.

O kodel manes neatsiklausia mokytojai kai streikuoja ir mano vaikas tuo metu nesimoko????? Bet as jiems nei puses zodzio nei viesai, nei mintimis nesipiktinu. Bet va kai atvaziuoja vokietukai arba amerikosai su savo karine technika vaziuoja ir vaziuoja tikrai pro mus (manau ir pro tave netoli i kazlus vaziuoja) ir man taip pat kelia "blokuoja", kodel jie nepagalvoja apie nepatogumus man??? (p.s. nevystom temos - rusai puola, reikia ruostis).

Beje labai daug su kuo komunikuoju - nei vienas su kuriuo kalbejau neisvadino mane ar musu luomo zmones durniais del sitos akcijos - zinau kad net ukininkai musu krasto kurie laisvalaikiu dirba "furistais" - uzsiminus apie akcija - pirmas klausimas, gal ir kolegas su furomis atvaryt buvo.

Vakar klientams isveziojau produkcija - tikriesiems miescionims - ir specialiai "patikrinau" ju reakcija, ir zinai pas zmones, kurie yra rastingi, turi pinigu ir gali pirkti ekologiska brangia "kaimo" produkcija tiesiogiai yra daugiau supratingumo nei pas kai kuriuos is musu tarpo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , dzipas pranešimas:

O kodel manes neatsiklausia mokytojai kai streikuoja ir mano vaikas tuo metu nesimoko????? Bet as jiems nei puses zodzio nei viesai, nei mintimis nesipiktinu. Bet va kai atvaziuoja vokietukai arba amerikosai su savo karine technika vaziuoja ir vaziuoja tikrai pro mus (manau ir pro tave netoli i kazlus vaziuoja) ir man taip pat kelia "blokuoja", kodel jie nepagalvoja apie nepatogumus man??? (p.s. nevystom temos - rusai puola, reikia ruostis).

Beje labai daug su kuo komunikuoju - nei vienas su kuriuo kalbejau neisvadino mane ar musu luomo zmones durniais del sitos akcijos - zinau kad net ukininkai musu krasto kurie laisvalaikiu dirba "furistais" - uzsiminus apie akcija - pirmas klausimas, gal ir kolegas su furomis atvaryt buvo.

Vakar klientams isveziojau produkcija - tikriesiems miescionims - ir specialiai "patikrinau" ju reakcija, ir zinai pas zmones, kurie yra rastingi, turi pinigu ir gali pirkti ekologiska brangia "kaimo" produkcija tiesiogiai yra daugiau supratingumo nei pas kai kuriuos is musu tarpo.

Man netrukdo nei mokytojai nei kariūnai, nes viskas būna labai aiškiai iškomunikuota. O čia - kryžiai absoliutus bezdžioniavimas (mano manymu visiškai nevykęs), traktorių akcijos tikslai žinomi tik organizatoriams. Tamsta tikrai galvoji, kad pasišnekėjęs su savo klientais, jau gali daryt apibendrinančias išvadas? Nu ir žinoma niekaip negali apsieit be - arba tu su mumis arba tu prieš mus.  Tai ties tuo ir galime pabaigt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Man netrukdo nei mokytojai nei kariūnai, nes viskas būna labai aiškiai iškomunikuota. O čia - kryžiai absoliutus bezdžioniavimas (mano manymu visiškai nevykęs), traktorių akcijos tikslai žinomi tik organizatoriams. Tamsta tikrai galvoji, kad pasišnekėjęs su savo klientais, jau gali daryt apibendrinančias išvadas? Nu ir žinoma niekaip negali apsieit be - arba tu su mumis arba tu prieš mus.  Tai ties tuo ir galime pabaigt.

Dėl komonikavimo, tai mūsu rajone iš vis ar vyksta koks judėjimas pavyzdžiui ūkininku sajungoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Man netrukdo nei mokytojai nei kariūnai, nes viskas būna labai aiškiai iškomunikuota. O čia - kryžiai absoliutus bezdžioniavimas (mano manymu visiškai nevykęs), traktorių akcijos tikslai žinomi tik organizatoriams. Tamsta tikrai galvoji, kad pasišnekėjęs su savo klientais, jau gali daryt apibendrinančias išvadas? Nu ir žinoma niekaip negali apsieit be - arba tu su mumis arba tu prieš mus.  Tai ties tuo ir galime pabaigt.

Kurioj vietoj konkreciai as pasakiau kad jeigu jus ne su manimi - tai jus pries? Sitoj vietoj as atvirksciai kolega galiu teigti, kad jeigu nesusikomunikuojat su savo rajono organizacija arba nenorite su jais komunikuoti - ok netoli esam galim susesti prie stalo, pasikalbeti, padiskutuoti, pasibedavoti, pasidziaugti ar panasiai - net gi ne esme kad skiriasi rajonai, o esme, kad seniai rajonu ribos perzengtos (zemes dirbime) - o bendravimas vyksta - jusu rajonas, musu rajonas :) 

Kas liecia del savo klientu - cia buvo tik pavyzdys, as bent tokia apklausa pasidarau - na Vilmorus tipo apklausia 1000 pilieciu del kazkokios nuomones, o as manau ir netgi zinau, kad informacijos suzinojimui galima ir mazinti apimti jeigu respondentai yra tikslus. :)

Apie kokia mokytoju komunikacija buvo kalbama, kai jie pro langus lipo? As irgi turiu mokytoju seimoj, tik komunikavimo nebuvo, o jei ziureti i mokytoju puse ir ju profsajungas - lygiai tas pats kaip ir su musu savivaldos organizacijomis - netgi susirinke prie vieno stalo nesugeba suremti peciu ir pradeda aiskintis kuris tipo yra didesnis gynejas, kuris ne - tipo spilkavimas.... juokinga, bet paziuri i musu - tas pats, tada jau pikta :)

Siaip tai diskusija issiseme - galim nesiplesti, kiekvienas masto savo galva, ir kiekvienas turi teise "p...davoti" kitu sprendimus ir pasirinkima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...