Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.755
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 4 2017

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

2.592 profilio peržiūros
 1. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kai vieno veikėjo laidos klausytis teko, tai jo žodžiai buvo tokie: jei jankiai duotu orą, tai didelė tikimybė, kad lietuviai atsimuštu vieni nuo agresijos iš rytų. Pirkimai logiški visi, manau daug konsultuojasi su sąjungininkais, ko reikia krašto apsaugai ir ką nupirkti už turimus pinigus.
 2. Juodas

  šienapjoves

  Kažkada pjoviau su sip 2,1m, man atrodė gerai padaryta, jei ne meile salotiniai spalvai rimtai svarstyciau apie tokios įsigijimą.
 3. Juodas

  šienapjoves

  Senesni samaZ gal ir buvo geri bet dabar suda gamina. Turiu claas, gyvenime neesu žemių vales nuo lentos, viskas baigia kiaurai pradilti o sukasi toliau be problemu
 4. Juodas

  Zymeto Kuro Kaina

  Pirmadieni buvau gavęs žinute iš Naftrus, kad siūlo po 0,67 eur. Gaila uzsipirkta buvo
 5. Juodas

  Pieno kainos

  Šiandien kaip tik netikėtai užklupau Pagėgių rajone. Sakė daro ne pirmus metus. Gaila su fermos vadovu nepasnekejau.
 6. Juodas

  Pieno kainos

  Pas mane dabar žiemos laikotarpiu pririštas laikymas, o vasara ganosi, tai primilžių vasara nebūna vien dėl to, kad neina pašerti karviu tinkamai. Komb pašarų nepaduosi kiekvienai atskirai kai pievose ganosi, o vien seriant rulonais irgi neduoda norimo rezultato. Pašarų dalytuvas sprendžia daug problemu ir dar finansine grąža duoda, bet jei nėra galimybių dirbti tai sprendi problemas kitaip.
 7. Juodas

  Pieno kainos

  Tai gali dėti dešra kaip ir rulonus, koks skirtumas, nieko nebijo, be to grūdų dešra nebutu tokia didele kaip visos nuimtos žalios mases , tai ir vietos mažiau užimtų. Su paėmimu nežinau kaip būtų, niekada nebandes dešros darymo, bet minčių visada kyla kaip butų jeigu butų. Jei ūkyje nėra maišytuvo-dalytuvo tai nežinau nežinau... taip pat kai chemizuotam augalininkystės ūkyje nebutu purkštuvo.
 8. Juodas

  Pieno kainos

  Kam dirbti jei gali nedirbti, man patinka tavo mintys ir aš be ironijos. Kazin kaip gautųsi jei su kokiu grudininku susitari, kad augintu kukurūzu grūdams ir iš jo viską nupirksi, o drėgnus grūdus sudėjus į dešras ir naudoti karviu šėrimui.
 9. Juodas

  Pieno kainos

  Bandykit sėti kukurūza su FAO 220 kokiu, normaliais metais be spalio men brandos normalios nebus.
 10. Juodas

  Zymeto Kuro Kaina

  Bratoil praeita savaite po ,70 atveže
 11. Juodas

  Pieno kainos

  O ką galvojat apie pienininkus atstovauti turinčia organizacija?
 12. Juodas

  Pieno kainos

  Iš dalies esi teisus, tokiu atveju reikia našios technikos ir gero darbu organizavimo. Nepjauti žoles, kai reikia grūdus kulti ar panašiai.
 13. Juodas

  Pieno kainos

  Apie mėsinių laikymą esu panašios nuomones, kad neapsimoka ir nuo pieno ant mėsos šokus bus nieką gera, sudu smirdės, o pinigėlių nekazka.
 14. Juodas

  Pieno kainos

  Pas mane vyrauja smulkus, tai tiesiog išeina į valdiškus darbus, nes turint kelias karves tiesiog neapsimoka gaišti laiko. O taip kai pašneku su kitais pienininkais tai daug kas į mėsiniu auginimą suka.
×
×
 • Create New...