Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.639
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 4 2017

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

2.389 profilio peržiūros
 1. O kada edvin perlipa 5t? Kiek su ūkininkais kalbėjau dėl edvin veisles kviečiu tai dauguma sakė 5t iš ha vos ne max jiem. Tankis geras, varpos atrodo dideles, bet bunkeryje rezultatas pagal vaizdą skiriasi
 2. Juodas

  welger presai

  TAI kad neužtenka
 3. Pieniniai karviai ant gilaus kraiko per tvartini laikotarpį 6-7men reikia 12-15 rulonu šiaudų, vieni ir 10rulonu minėjo vienai karviai. Jei karviu koks 80 tai susidaro nemažas kiekis šiaudų.
 4. Jei reikes plėsti pajėgumus tai statyciau tokia. Paprasta, pigu ir gerai, daug darbu pasidarai savo jėgomis, jei dar savo mediena turint išeitų dar geriau. Kiek karviu galvoji laikyti?
 5. Buna visai neblogai, kai prie serimo tako mėšlas šalinimas kiekviena diena, o gulėjimo vietos ant gilaus kraiko. Karves ganėtinai švarios buna ir daug mažiau šiaudų reikia .
 6. Gilus kraikas gerai kai nėra daug gyvuliu ir turi daug kokybišku šiaudų. Esu ne viena ūkį apvažiavęs kas taip dare, po keliu metu dauguma perėjo prie skysto mėšlo tokio tipo pastogėje esu matęs kai laike užtrūkusias melžiamas karves.
 7. 400 serija labiau lyginti su maxum ar t6 serija, 600 jau aukštesnė klase. Visi gamintojai dabar deda mažo litražo matorus ir spaudžia max iš jų. kaimynas prieš 7 metus pirkęs case maxum 125ag buvo, 6cilindru matoras įdėtas, dabar tik 4 cilindru varikliai iki 145 modelio
 8. DT 74 kabinoje nuo 5 metu sėdėjau ir miegodavau kol tėvas ardavo, net iš pamokų 1 klasėje pabėgdavau, kad pasivažinėti vieni turi pašaukimą žemei kiti ne, arba vėlai supranta ką iš tikro gyvenime nori veikti. Ne vienas virš 30 metu būdami parėjo į kaimą ukininkauti.
 9. Ką parašiai viskas jau nutikę t5 serija daug geriau, o va td5 belarusas
 10. Juodas

  Ukiu skolos

  Pernais grąžinau paskola tai pajus be jokių problemu atidavė. Gal nuo kredito unijos priklauso atidavimo greitis
 11. Juodas

  žiemkenčių buklė

  Padaryta buvo klaida kas dviejų trumpinimu nedarė, pasėliai gera derliu brandina o jau dabar kai kur gula... arba nepurkšti fungicidais, ligos gražiai lipa į viršų.
 12. Drėgmės sočiai turim, laukuose kai kur dar balos ir vežes spaudziasi. Nors galetu palyti, blogiau nebutu...
 13. Juodas

  welger presai

  Siais metais su df mp 130 siena presuojant irgi sustoja suktis. Atleidus spaudimą iki 120 bar dar gerai einasi, bet rulonai minkšti... siaip labiau taikau vakare presuoti pora valandų. Mintis yra ant dviejų apatiniu volu dėti kokį nors diržą, gal geresnis sukibimas butų
 14. Juodas

  presai prie mtz 82

  nu Rulonu apie 500 bus tai vežioti į pakraštį nelabai. Nesitikiu kad eis be dūmo mtz, bet per diena 200 rulonu galėtų padaryti.
×
×
 • Create New...