Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.685
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 4 2017

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

2.513 profilio peržiūros
 1. Bet lyg savikrovės turi funkcija kad gali paspausti ir kukurūza
 2. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Važiuoja ir dėl mažiau bet toje vietovėje daugiau turėtų kas sukti. Idomu koks to preso našumas.
 3. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Iš patirties kalbi dėl kaitimo ar tik iš kalbu girdėtų? Kiek kalbėjausi su ūkininkais, tai problemu vasara yra. Net pavasarį pradeda kaisti jei mažai seriasi.
 4. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Man kukuruzo reiks ir vasara, tai pabijojau kad nepajėgsiu suserti reikiamo kiekio ir pradės kaisti. Be to neaisku kiek susersiu į diena. Viską pasvarsčiau ir rinkausi rulonus. Kita meta Kaupas + rulonai
 5. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Kas dar ritinius presuoja? Ar apie kaupą-tranšėją kalbi?
 6. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Brangiai gaunasi, kiek pamenu 12euru už ruloną be PVM. Pirmi metai kai kukuruzo turėsiu, su kaupu nusprendžiau nerizikuoti. pas mane irgi agroteka atvaziuos.
 7. Juodas

  Pieno kainos

  Daug kas mėgsta lyginti Lietuvos pieno kainas su Europos vidurkiu, bet niekas nelygina bandų dydžio, Lietuvoje apie 7 karves vienas laikytojas turi, Europoje 50 karviu banda vidutinė.. Danijoje lyg 120 ar 140 vidutinė banda.
 8. Juodas

  Pieno kainos

  Normalus pieno gamintojai nuo 20 karviu ir į viršų, visi kiti pasmerkti nutraukti savo veiklas anksciau ar vėliau. Kai smulkieji ūkiai pasitrauks bus matyti reali pieno kaina. Kažkaip netikiu, kad ukis į para statantis 2,3,5t pieno gali gauti šiuo metu 0,18euro centu už kilogramą natūralaus pieno...
 9. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Pirmadieni presas atvažiuoti žadėjo, tai tada ir imsim. Manau dar trūksta iki idealios brandos, bent jau mano kukurūzui
 10. Jei apie mtz 820 kalbi, tai vožtuvas randasi toje pusėje iš kurios lipi į kabiną. Nusiėmus šonine panalės apsauga turėtųsi matytis šiek tiek viršuje, nei tepalo padavimo vamzdi prisiveržia. Yra kontraveržlė 17raktui o pats vožtuvas su atsuktuvu reguliuojasi. Šiaip dar gali būti, kad skutikas sunkus ir tiesiog nepajėgia pakelti, tada cilindra didesnį dėti reiktų.
 11. Juodas

  Pieno kainos

  jooo, nesamonė konkreti ir koks tikslas mokėti už tokį laikotarpį..
 12. Juodas

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Galbūt, bet tankumo labai trūko ir tai labai matėsi. Aš labiau turėjau omenyje, kad reikia atsižvelgti kokias sąlygas turi, o ne aklai sėti mažomis ar didelėmis normomis.
 13. Juodas

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Sėjos norma gali būti maža kai sėjama su gera sėjamaja, dirvos paruošimas geras, dirvos derlingos ir aišku yra drėgmės dykti. Pernais sėjau kviečių 180kg/ha norma apie rugsėjo 15, sėjamoji noraginė stegsted, dirvos paruošimas su rusišku kultivatoriumi. Po sėjos 3savaites nebuvo normaliai lietaus, tai sudygo gal spalio viduryje visas laukas. Po to aišku nebuvo tankumo ir derlius tiks virš 4tonų iš ha.
 14. Tai jis gali siūlyti kiek nori, bet seimas turi priimti. galim keikti karbauski, bet tokiais klausimais drastisku pasikeitimu nebus
 15. Pritariu @dzipas , svarbiausia gera technika laukas suartas, islygintas ir pasetas. Su rusiniais padargais to padaryti neimanoma.
×
×
 • Create New...