Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.851
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 29

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

2.728 profilio peržiūros
 1. Juodas

  Pieno kainos

  Tai va, man tas ir įdomu kokia ta europinė supirkimo kaina ir kiek mes realiai gauname mažiau už tokį pat pieną, lyginant su vokiečiais ar danais. Kaip ir sakai reikia gilintis ir suprasti visus pieno kainos skaičiavimus skirtinguose šalyse, nes tiesiog pasakymas europinė supirkimo kaina per daug nieko nepasako.
 2. Juodas

  Pieno kainos

  Artimiausius 10 metu tai tikrai nėra reikalo tikėtis, kad gausim tokia kaina kai vokiečiai, nes reikia žiūrėti ne tik kiek gauname, bet ir kiek lieka atskaičius sąnaudas. Tie rodikliai ne natūralaus pieno o baziniu rodikliu, bet yra ir natūralaus pieno kaina šalia statistikoje. Užsienį nėra baziniu rodikliu kainos
 3. Juodas

  Pieno kainos

  Europine pieno kaina tai kokia? Nes 95proc ūkininkų lygina europine natūralaus pieno kaina, su savo gaunama baziniu pienu arba tik pagrindine pieno kaina, be priedu kuri būna apie 0,14euru už vieną kg.
 4. Juodas

  Pieno kainos

  Kažkada ieškojau kiek Lenkijoje karviu ir koks primilzis, bet neradau duomenų.siandien skaitau straipsnį ir va toks tekstas. Priminsiu, kad Lietuvoje vidutinis karviu skaicius apie 7 ar 9 karves.
 5. Pinigai, bet tu už tuos 40000 euru gausi su kiek valandų? 5000-7000? Aišku manttys rastu pigiau
 6. Faktas, kad pabrango be to priekine pakaba ir darbinis įeina i komplektacija ir kaina be derybų.
 7. 40000 euru uzsiprasiai? Kai pagalvoji naujas 155m modelis apie 90000 euru kainuoja...
 8. Fendt fanas tampi? pritarčiau nuomoniai, kad geriau perrinktas, nei tokiu valandų nieko nedaryta.
 9. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dėl tokio mąstymo nenuostabu kodel ūkininku vaikai nenori likti kaime, nes vargo belekiek o uždarbio tik ant egzistavimo.
 10. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei gerai pamenu tai iš viso galviju 1100. ukininkas nekaltas, ką nori ta daro ir kaip nori verčiasi. Tik tiek, kad valstybes požiūris turėtų būti kitoks, nes yra skirtumas kiek darbu vietų bus sukurta provincijose.
 11. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Buvau vienoje konferencijoje tai vienas ukis rode kiek iš augalininkystės ir gyvulininkystės pajamu gaunama iš ha ir kiek reikia darbuotoju. Jei gerai pamenu tai po 600 ha augalininkystiai ir gyvulininkystiai skirta. Augalininkystės ūkį apdirbti užtektų 4 darbuotoju, gyvulininkystiai 34 darbuotoju. Va būtent apie ką tu ir kalbi, vien tik javu auginimas sukuria maza pridėtine verte. Daug kam nereiktų stebėtis kodel didžiojo paramos dalis keliauja į gyvulininkystės, sodininkystės ar daržininkystės sektorius.
 12. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pietus valgant skaitau 15min, ten straipsnis apie didėjančius akcizus. Įžangoje atkreipkite dėmesį kaip parašyta apie brangstanti benziną ir dyzeliną. Toliau rašo, kad ūkininku dyzelis brangs tik 7procentais. Toliau rašoma, kad ūkininkam dides akcizas 7,2 proc arba 4eurais nuo 1000l dyzelino. Kitoje pastraipoje nurodyta kiek dides benzino ir dyzelino akcizai visiem kitiem. 7,3 proc benzinui ir 7,2 proc dyzelinui arba po 4eurus už 1000l. Dabar grįžtam prie įžangos. Žymėtas dyzelinas ukininkam, paprastas dyzelis ir benzinas brangsta po 4 eurus kažkur, bet skirtumas tame, kad vieniem brangs 7proc o ukinkam taip pat “tik” 7proc ūgtels akcizas. Va taip ir formuojama neigiama nuomone apie žemdirbius.
 13. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip ten sakoma:banas forume, pats nenukrenta iš dangaus.
 14. Juodas

  Protingas ukininkavimas...

  Yra skirtumas kai dirbi 2h rankiniu būdu o 2h su technika, kitas darbo našumas ir pats smagiau jautiesi. Be to ir darbuotoja į tehnika lengviau įsodinti
 15. Juodas

  Protingas ukininkavimas...

  Norint patogiai dirbti turi ukis pirmiausiai pajamas nešti neblogas. Antra viską mechanizuoti: pvz pririšti galvijai, seri rankom, mėšlo valymas ilgai trunkantis, melžėja tik 4 aparatais dirbti gali. Karves palaidos, serimas dalytuvu viena karta per diena + pašarų pristumimas automatizuotas, mėšlo šalinimas skreperiais,’guoliavietės viena kart dienoje pravalyti neužtrunka ilgai. Po to melžimas aikštelėje, manau turint apie 100 karviu ir 14 vietų aikštele lengvai į 2 valandas vienas žmogus gali tilpti. Aišku, geriausiai robotizuoti viską ir fizinio darbo dar mažiau, bet tada galva daugiau dirbti reiks grudinikam naši technika, sakykim 2x nei reikia ūkiui turėk technikos parka tada easy life, bet vėlgi, reikia kad ukis neštu finansine nauda
×
×
 • Create New...