Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.473
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 4 2017

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

2.011 profilio peržiūros
 1. Juodas

  Trašų kainos

  Achemos gaminta
 2. Juodas

  ORAI

  Gal kas kokiu apžvalgų skaitėt kokie orai numatomi europai ateinantiems metam? Džiugu, kad antra žiema iš eilės, kai sniego turime, daug smagiau kai visur balta, o ne lietus lyja sausio viduryje.
 3. Juodas

  Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE

  Dveji metai buvo prasti, trejų metu iš eiles negali tokiu būti
 4. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na jūsų argumentai ir tokie tik viena puse palaikantys ir stumiantis savo demagogija.
 5. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O ūkininkui pasakęs, kad gerai gyvenant irgi koks triuksmas kyla siaip įdomi reali situacija. Pats prieš gera penkmetį baigiau mokykla, tai kiek atmintis neapleidžia sunkiausia dalis kai klase labiau į žvieganciu kiaulių gardą panasu. Vieni turėdavo sugebėjimu susitvarkyti ir įdomiai dėstyti dalykus kiti patys nežino ko ateja.
 6. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Teisininko komentaras https://www.facebook.com/1633971533/posts/10216119886063268/
 7. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Streiką ar mitingą turi omenyje?streikas mokytojų profsąjungos suorganizuotas, O mitingas dideles dalies profsąjungų kiek suprantu. Bet kas sukvietė profsąjungas į viena krūva? Aišku ne pačios sugalvojo. Man irgi kaltinimai perversmu tapiniui juokingi atrodo, bet dar juokingiau vakarykštis pranešimas ministrui pirmininkui dėl atsiprašymo ir žodžių paneigimo.
 8. Juodas

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Paskaityk senesnes žinutes, vienas forumietis turėjo tai nebuvo patenkintas.
 9. Juodas

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Man patinka tavo mintys, kur tu buvai prieš 5-4 metus :D
 10. Juodas

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Nelabai suprantu kurioje vietoje tos galios poreikis, išmeti ruloną, užsidaro kamera ir susikelia slėgis ir daugiau slėgio nereikia kelti, nes prese voZtuvas laiko slėgį.
 11. Juodas

  Pasaulio įvykiai

  Buvo batkos pareiškimas, kad baltarusijos suvereniteta gins ginklu jei reikės, be to ir valstybė visa tai batka, bus įdomu kaip viskas pasibaigs. Jei įvyks toks scenarijus, kad baltarusijos nebeliks, nuo to mum tik blogiau, žemės po 5tūkst eurų nelabai vertės pirkti.
 12. Juodas

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Dublio preso svoris apie 5-6t, vienas rulonas ant vyniotuva stalo, o kitas spaudžiamas Kameroje, bendrai gaunasi apie 7-7,5t sastatas. Isivazduok kaip vilktu tokį svori 110ag traktorius. Šiap jei siurblio našumas 100l tai turėtų eiti sklandžiai viskas, aišku neleksi stirpriai, bet dirbti eis. O rulono kietumas nuo preso paruošimo ir traktoristo priklauso.
 13. Juodas

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Apie kuhn bio geriau negalvok. Siaip Krone combipack vilktu bet jam nemažai prižiūros reiks palyginus su kitais presais. Be to koks traktorius turimas? Jei tepalo siurblys virš 50l našumo ir nekalvotos vietoves turėtų išeiti dirbti ir su 110ag traktoriumi, bet našumo įspūdingo nesitikėk.
 14. Juodas

  Skiltis chemijai

  Paprastai galvojant, su tokia norma turėtų tirpalą su oru pūsti, kad tiksliai nupurkšti ir padengti augalą.
 15. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pirmas klausimas: ar medikai ir mokytojai dirba už dyka dabar? Atlyginimai nekilo viešajam sektoriuje? Antra : kodel Landsbergis nenusišalina nuo balsavimu susijusių su mokytojais? Nes gi jis akcininkas įmones kuri turi mokyklas ir darželius. Karbauskis bent dėl alkiu nedalyvauja su zu susijusiuose balsavimuose. Žiniasklaida turi būti objektyvi, pateikti faktus už ir prieš, kad galetum susidaryti teisinga nuomone, dabar dažniausiai faktai į viena puse.
×