Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  2.116
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  9

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 26

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

3.372 profilio peržiūros
 1. Jei skusta 3-5cm gylį tai tikiu, kad rubin visko nesuskuta. Leidžiant giliau, apie 10-12cm beveik visur sujudinta Zeme buna, nebent sausa ir sunkios dirvos.
 2. Juodas

  Ruloniniai presai

  Su fushion 3 šiais metais presavau sausus šiaudus. Susukta virš pora tūkstančių, dirbta diena ir naktį ir jokiu problemų. Atsidaręs kamera žiūrėjau kas per stebuklas, kad taip šiaudus ima, nes anksčiau presuodavau su senu būgniniu deutz presu ir tik naktį pavykdavo, o va mchale nėra jokių stabdžių.
 3. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  žiūrėsim, bet jau nuo pat rinkimų pradžios kilo klausimas kam Šimonytė skambins, Viktorui ar Gintautui. Nes LP visiems kelia nepasitikėjimą.
 4. Kas keisčiausia, kad ir aš tokios nuomones buvau kai sejom, galvoju sudo gabalas daug kainuojantis. Dabar viskas sudyge, vaizdas geras, net nežinau ką begalvoti.
 5. Juodas

  Pieno kainos

  Pas mane kaime ir su 10 karviu šaldytuvą pasistate. Sakė gyvenimas palengvėjo, nereikia 2x priduoti pieno dienoje. Pasimelzia, pieną suskaičiuota ir viskas. Net nereikia dalyvauti tame reikale.
 6. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  https://www.facebook.com/1385261007/posts/10223645103700716/?extid=0&d=n cia realiai viskas surašyta kodel tokia neapykanta dešinės pakraipos partijom. Išvardintos priežastis man labiausiai nepatinka, dėl to renkuosi balsuoti prieš, kad tas sudu malunas neišsisuktų dar smarkiau.
 7. Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai va, man juokinga klausytis kaip tvarkys švietimą, daugiau pinigu ir dėmesio nori skirti,nacionalinio partijų susitarimo. Briedas visiskas, taip pat kaip Viktoras prieš 8 metus žadėjo 1500litu alga, nors savo įmonėse mokėdavo per pus mažiau. Tiek graudu, kad net juokinga. Antrame ture, spėju vėl bus taip, kaip per prezidento rinkimus. Po pirmo turo rezultatas buvo apylygis, o antrame ture į vienus vartus, nes konservatorių 70% rinkėjų nekenčia.
 8. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Taip, suklydau. Bet esmė tame, kad praeitus 2 metus buvo sausros ir kukurūzas pribrendo labai greit. Šie metai normalus lietuviški.
 9. Juodas

  kukuruzu smulkinimas

  Siais metais kažkodėl labai visi skubėjo imti kukurūza, susidėjus skundžiasi, kad kelia plėvele, sultys bėga upeliais. Kam taip skubėti? Ne 2018 metai kai Perlyta kiaurai ir neitu įvažiuoti į laukus. Pas mane dalis prieš dvi savaites nuiimta, pagrindinė pjutis dar stovi, imsim ateinančią savaite.
 10. Juodas

  Kombaino pasirinkimas

  Kulė man su nh tc. Sakyciau tokiam per sezoa 150ha ir viskas, tikrai nera jis nasus, galbut geriau deveta koki ir nasesni.
 11. Galiu toki vaizdą parodyt ir po pronto arba rapid. Per drėgna dirva ir tiek.
 12. Focusui 3metru 200ag mažai. Nebent sejimo greitis 8km/h
 13. Va va, pagaliau diskusija pradeda suktis kokius namu darbus žmones daro prieš striptill ar no till sejas. Kas bandė tas supranta, kad sejamoji nieko daug nesprendžia, turi ateiti į ūkį visa technologija. Kai dirvos gauna mėšlo, reguliariai rotuojamos pievos tikrai netikiu dirvos alinimu, kad ir ariant. mano nuomone dirvozemis geresnios bukles turėtų būti, nei pas no tillininkus...
×
×
 • Create New...