Jump to content

Juodas

Nariai
 • Pranešimai

  1.515
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

Juodas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 4 2017

Juodas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Juodas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1995.12.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Tauragės raj.

Kontaktai

 • Skype
  juozas727

Paskutiniai lankytojai

2.083 profilio peržiūros
 1. Juodas

  žiemkenčių buklė

  Seta po arimo? Turiu ir aš etana pasejas 09.15, tai vaizdas beveik toks pat.
 2. Tokioje žemėje tikrai liucerna su dobilais neaugs, ziurekis koki mišinį pagrinde iš varpiniu zoliu sudaryta ir šiek tiek baltu dobilų, kur sunkesnė zeme buna jie įsikabina. Svarbiausia nepagailėti trasu ir bus derliaus
 3. Tai gal ne mišiniuose problema kad mases mažai, o kad neduodi trasu. Zolynas vien iš varpiniu sudarytas duoda + - 10 baltos mases rulonu iš vieno pjovimo. Sunazole greitai perauga del to nesiūlyčiau jos sėti. Mano mėgstamiausia pasarine žole tai svidre, greitai atžels, mases nemažai ir visur auga, žinoma reikia nepagailėti trasu.
 4. šunažolė 1 savaitę tikrai ankščiau prieis pjūti nei liucerna ir dobilai, mano manymu šunažole geriau svidre pakeisti arba motiejuku. Ne kartą esu sakęs, kad sėjant žolyną reikėtų pasižiūrėti kokios sudeties dirva, jei žemė netiks dobilam ir liucernai jų po pirmų metų gali nelikti ir liks tik varpinės žolės.
 5. Juodas

  Plūgai OVERUM

  Aš pamenu, kad tikrai virš 30euru mokėjau už kaltą, galbūt yra pigiau, nesidomėjau. Aš savo pardaviau už 650euru, manau tokia reali kaina yra.
 6. Juodas

  Zirniai

  Kas esat seja zirnius į plesini? Lauką pavasarį anksti nuglifosuociau po to leksciavimas ir arimas, kažin užaugtų žirnių pora tonu ar tik zolem apeitu?
 7. Juodas

  Plūgai OVERUM

  Turėjau toki su gumine apsauga, sunkioje dirvoje jokių bėdų dėl apsaugos, arė gražiau nei rusinis, bet prasčiau už nauja overum plūgą. Vienas kaltas iš lytagros apie 35eurai jei gerai pamenu. Manau už tokius pinigus geras variantas, geriau būtų tik vartomas.
 8. 10 metu praėjo, o blogi prisiminimai ne užsimiršo
 9. Juodas

  Telyciu pirkimas

  Va kaimynas apie 50 metu, pernais pasistate nauja ferma, turejo apie 30 karviu. Naujoje fermoje karves palaidos, galima šerti traktoriumi, mesla valymas taip pat traktoriumi. Tos investicijos gal ir gąsdinančiai atrodo, bet pasilengvinti darbą sau ir gauti didesnes pajamas nėra blogai. Prie geresniu sąlygų gal ir jaunimas susigundytu grįžti.
 10. Juodas

  Pliurpalas

  Nebūkim kaimo bobutes kurios skleidzia plėtkus nežinodami kaip yra, jei toki sprendimą priėmė vadinasi yra tam pagrindo, be to ir vaistą pasikeisi galėsi jei netiks. Ūkiui chemija perkant irgi yra brandai ir pigesne alternatyva, svarbu veikli medžiaga, o ne pavadinimas.
 11. Pasiskambini į Seniunija žemės ūkio specialistei( nežinau tikslaus pavadinimo, bet turiu omenyje ta žmogų pas kurio deklaruoji žemės) paprašai kad pažiūrėtų ved ir edv. Tada žinai tiksliai ir gali galvotis. Kazin kaip butų jei smulkus ukis pagal šia parama lagūna 2000kub pasistatytų.
 12. Juodas

  Ruloniniai presai

  Rudeni mchale fushion 3 paprastu domėjausi, tai 69tūkst euru ir sakė, užsakymą padarius prieš naujus metus, po to kaina šoktelti turėjo. Kitais nesidomėjau.
 13. NH modeliu skaičiai gali klaidinti tik fendistus ir dziondyristus, va cnh fanai jau iš 1km primerke akį gali pasakyti kokia serija, modelis ir kiek ag
×
×
 • Create New...