Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.625
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  84

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 19

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Reikia skambint tiesiai detalistam. Nežinau, koks blūdnastis jiems sveitanę darė, bet norint matyt kam skambini reikia ir kompo ir telefono vienu metu, nes rodo arba tik pavardę arba tik numerį. Man dažniausiai dalių prireikia šeštadienį, bet prisiskambint pavyksta be problemų.
 2. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  Nieks neturi patikimos info, kas ištikro ten dedasi, bet faktas, kad rekordiniai Brazilijos sojos ir kukurūzo derliai dingo kaip į vandenį ir jie dabar, nepaisant visų nesutarimų su JAV, šluoja amerikonų aruodus, visgi perša mintį, kad su maisteliu kažkokia įtampa yra. Įdomu kaip čia dabar bus su tom kiaulėm, kai vokiečiai azijos rinkas praranda. Nepradės arčiau ieškot?
 3. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  SD raportas nieko tokio nerodė, veikiau atvirkščiai. Sklando gandai, kad kinų kiaulių banda atsigauna greičiau nei tikėtasi ir nekažką ten pas juos su kukurūzais reikalai. O soją jie perka kaip nuprotėję. Tai pajutę kraują į rinką sulėkė fondai. Bėda su jais ta, kad jie greitai sulekia, bet greitai gali ir dingt. Šitą reikia turėt raumenį, tada vėl skaityt pirmą šito posto sakinį...
 4. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Girdėjai kaip Cepkalo diedukui ditirambus giedojo? Kokio bieso bėgt į Lenkiją ir prašyt iš ten kremliaus pagalbos nuverst tarakoną. Viena pas mus sėdi, kiti Ukrainoj, Lenkijoj. Čia juk tik tam, kad kremlius turėtų apie ką kalbėt. Nuo pat pradžių tai aišku buvo, tik kažkodėl mūsų valžia vis dar leidžiasi vedžiojama už nosies.
 5. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Tokius veikėjus reiktų spyriu į subinę per sieną palydėt. Čia panašaus plauko "opozicija" kaip ir Navalnas.
 6. Kaip sakė vienas senosios kartos rusų humoristas - jūs užspeitėte mane į kampą savo klausimais, dabar aš užspeisiu jus savo atsakymais. O jei rimtai, tai aš palauksiu, kol bus aišku, kokius reikalavimus jie iškels šnekučiui ir siurbliukui su bačka.
 7. Tegul, jei ji stovi apdulkėjus tuo metu, tai vadinasi nenaudojama, o jei nenaudojama, tai nafik apžiūra.
 8. Beicavimo įrangai reikės techninės apžiūros. Seniau nuo valdžios reikdavo slėpt tik samagono aparatus, o dabar ir beicarkes reiks kavot. Durniai.
 9. Turėk ūkininko pažymėjimą su savim. Jei prekiausi bulvėm, tai reiktų registruotis fitosanitariniam registre. Bet bent jau Kaune ūkininkų nebaudžia pirmą kartą, o pasako kur atvažiuot su produkcijos pavyzdžiu.
 10. Bulvinykas

  ES Parama 2021- 2027

  Man asmeniškai tai smagiausia, kad ūkininkai šitam reikale absoliučiai jokio žodžio neturi. Viską tvarko politikai, kuriems reikia pasimaivyti prieš savo rinkėjus iš miesto.
 11. 4m noraginis - su 215 pabandėm, tai tik keliu gali normaliai važiuot. 240 traukia be didesnių bėdų. O geriausiai su 310 - dzin koks gylis.
 12. Bulvinykas

  Kombaino pasirinkimas

  Kiekvienam kieme sava matematika. 75 pinigai mūsuose.
 13. Kai kviečiai buvo po 200, savo sėt visai neapsimokėjo, nes sėkla kaina keičiasi mažai, ypač jei užsakinėji iš anskto. Pagrindinės porblemos - ne visada gauni veislę be priemaišų, gali užsiraut ant silpno beico. Buvo kalbos, kad kompensaciją naikins, ar aš čia kažką painioju.
 14. Bulvinykas

  Kombaino remontas.

  Bunkerio dugnas irgi neišsiima? Biteris turėtų būt pritvirtintas prie tos ašies.
×
×
 • Create New...