Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.857
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  96

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 15

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • Miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  Nu tai gi rusiškas fiureris pasakė, kad maisto kainos kyla be pagrindo. O jie kitokių būdų, tik kaip atimt iš valstiečio nežino. Ta jų kvotų ir muitų tvarka jau senai įvesta, tik pastaraisiais metais buvo nunulinta. Dabar padalins 17,5 mln t kvotą su 25 ar 45 mokesčiu (kviečiams, kitom kultūrom mažiau arba visai nėra), o kas virš kvotos - nemažiau 100 už toną muitas. Vat jums ir didžiausio grūdų eksportuotojo patikimumas.
 2. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  Rusai nuo kovo 15 nori didint iki 45 Eur už toną kviečių. Įdomiausia tai, kad pagal dabartinę tvarką muitas turėtų būti iki liepos 1, bet jau paskelbta, kad neplanuojama jo nuimti po tos datos. Kas nėra blogai. Šiai akimirkai antra klasė beveik 178
 3. Bulvinykas

  Pliurpalas

  Kelis kartus buvau Kaune, klientai iš Kauno irgi atvažiuoja. Nei karto net nemačiau jokių postų.
 4. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  Tai ir pakilo viskas. Kukurūzai iki dienos limito. Laikas parodys, ar čia tikrai paklausa/pasiūla ar tik pigus doleris iš fondų. Jeigu PA orai nepagerės ir pasigirs daugiau kalbų apie eksporto ribojimus, tai skaičiai gali didėt. Bet kaip visada, kuo aukštesnis kalnas tuo ilgiau žemyn krist reikia. Faktiškai dabar parduodant grūdus, reiktų ir sąnaudas užsifiksuot, nes brangs ne tik grūdai.
 5. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  Bulių rinka, kainos aukštyn ir tikimasi dar kilimo. Perki kontraktus (long), kuriuos, kai kaina tave tenkins arba galvosi, kad jau kilimas baigiasi, uždarysi (parduosi). Jei tikiesi kainos kritimo, tai dabar parduodi ir atsiperki (uždarai) dugne. Čia toks mano kaimietiškas paaiškinimas. Lietuviškas supratimas šitoj vietoj ir baigiasi. Pasirašiau kontraktą ir sėdžiu ramus. Arba nepataikiau ir graužiu nagus. Amerikonas dar apsidraudžia (hedges), taip susimažindamas pelną (nuostolius).
 6. Bulvinykas

  Strip-till

  Tai čia tarp centrų, o aplink centrą dvi vagutės gali būt 20cm atstumu. Bet jie dabar daug variantų visokių turi.
 7. Bulvinykas

  Grūdu kainos?

  palauk rytojaus supply and demand ataskaitos, arba daryk sutartis rytoj iki jos. Nes dabar turim pakilimą ir neaišku kiek to garo katile likę, nebus ta kaina visada tik aukštyn. Nors visi laukia a bullish report, bet paprastai reikia laiko kol rinkos sukramto tuos skaičius. Žiūrint fundamentalius faktorius - paklausa didelė o orai nepalankųs. Rusų eksportas jau kaip ir baigtas, Argentina kukurūzus sustabdė, girdisi kalbos ir apie kviečius. Žodžiu jei ne dabar, tai ateinančias pora savaičių reiktų laikyt po ranka veikiantį rašiklį. Dėl visa ko.
 8. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Privati kompanija atsisakė teikti paslaugą vartotojui, kuris, jų nuomone pažeidė paslaugos teikimo taisykles. Nu ir ką? Daugiausia tai nepatenkinti rusai, pradedant etatiniais propagandonais ir baigiant tokiais "rusiško pasaulio" mylėtojais kaip navalnas. Porai moteriškių, kurias sulaikė per šturmą, kartu su advokatu prireikė ir vertėjo. Spėk kokios kalbos.
 9. Bulvinykas

  ORAI

  Net ir sugedęs laikrodis du kartus per parą rodo teisingai.
 10. Bulvinykas

  Mėsinė galvininkystė

  Dideliems ūkiams gyvulių ne tai kad nori, bet reikia, jei nori daugiau nei įstatymas leidžia.
 11. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kam žiūrėt, ką kas nors Lietuvoje galvoja apie Rusiją, jei aš galiu pažiūrėt, ką patys rusai apie ją galvoja. Nes labai panašu, kad tuoj apie tos šalies gyvenimą galėsim tik spėliot. Panašiai kaip apie Šiaurės Korėjos.
 12. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nusipezi totaliai. Tai kad privačios žiniasklaidos priemonės renkasi kurią pusę palaikyt, tai čia nieko nepadarysi, tu gali pasirinkt jų nevartot, jei nepatinka. Lrt galėtų ir turėtų platesnį nuomonių spektrą palaikyt, bet kol kas nematau kas galėtų tą lizdą išdraskyt. Šiaurės Korėjos situacijos negaliu komentuot, kaip turbūt ir tu, bet apie Rusijos "žiniasklaidą" tai tu taikliai parašei.
 13. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Lietuvos žiniasklaida tikrai neblizga objektyvumu. Ir nepasant to, pateikinėt kaip demokratijos pavyzdį rusijos televizijas, reikia turėt sugebėjimų. Kas ten vyksta, su žurnalisto profesija neturi nieko bendra. Nuo žodžio visai.
 14. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Trumpas užsidirbo dryžuotą kostiumą. Nebent diedukas priims į bunkerį.
 15. Nežinau kaip dabar ten reikalai, bet tais laikais, kai turėjau reikalų su geležinkeliu (cisternom), tai užstrigo nepigųs kilometrai ir afigienas popierizmas. Gavom ne mum skirtą krovinį, net prie blombų nelindau, bet vis tiek reikėjo jas nuimt ir dėt savas, kad galėtume nusiūst krovinį į Vilnių. Kad tą padaryt reikia turėt kategoriją, kurią tada turėjo keli žmonės Lietuvoj, tai turėjau reikalų kaip kiaulę pasipjovęs. Gal dabar jau paprasčiau, nežinau.
×
×
 • Create New...