Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  6.080
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  107

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 3

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • Miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bulvinykas pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

1,5k

Reputacija

 1. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mat kaip prakalbot. Žiūrim ką turim. Kas buvo prieš statybą Lietuvoj? Tai jūs ir buvot, nes visa agitacija prieš ėjo iš rytų. Kaip dabar vyksta Lenkijoj. O dabar giedat, kad patys nepasistatėm, rusai pastatė tai ką jau dabar padarysi, reiks pirkt rusišką. Nieko naujo.
 2. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tik nereikia čia tų pasakų. Puikiai supranti kad atsijungimas nuo rusiškos elektros tik laiko klausimas. Kokia buvo situacija su dujom iki laivo ir po jo, taip pat nereikalauja jokių papildomų išvedžiojimų. Elektrinė turbūt veiks, nors kol kas nelabai sekasi, tik klausimas dėl ko ji veiks? Dėl "klestinčios" tarakono ekonomikos?
 3. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nesu aš didelis prezidento palaikytojas, tačiau tikrai nėra viskas taip į vienus vartus. Bet kai Daukanto aikštėje ne savas žmogus, koncervatorių retorika niekada nebus kitokia. Ir nei viena pusė nenusileis. Ir tai nieko gero nežada. Žinoma porcija šūdo. Nusileisi dabar, gausi elektros klausimus, nusileisi dėl elektros atsiras kiti reikalavimai.
 4. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Valdantieji irgi turėtų su prezidentūra dirbti. Teoriškai. O praktiškai pats žinai kas ir kaip vyksta. Kaltų galima bus prieš rinkimus ieškot, jau primetu kiek teminių parcijų bus prikurta. Dabar reiktų problemas spręst, bet kad nesigauna nors tu ką.
 5. Nenorėkit lengvai kult, kai visos veislės sudžiūvo vienu metu. Etana, hondia eina lengviau, skagenas apačioj dar pusiau gyvas. Viršūnės sudžiūvę irgi nesilukštena.
 6. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia ne liaudiškai. Tokias fantazijas sunku komentuot. Klausimas kodėl trypčiojama ir nedaroma arba daroma bet neviešinama. Dabar matom tik ginčus dėl nepaprastosios padėties, skaičiuojami tvoros metrai.
 7. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Batka pasinaudojo viena iš turbūt didžiausių lietuvių fobijų. Tik sankcijoms tai jokios įtakos neturės. Nekažką yra variantų kaip tvarkytis su šita bėda. Pagreitint formalumus, sodint į lėktuvus ir namo? Tik kas priims? O palaikymo iš kitų valstybių mes galim tikėtis tiek, kiek pietų valstybes palaikėm po frau kvietimo. Valdžios kritikai irgi nekažką variantų siūlo, kiek matau populiariausias - kalbėtis su rytais, keist toną ir pan. O tai reiškia suėst visą šūdą, kurį tik diedukas su ūsočium pasiūlys. Ir tie kas šiek tiek pamena istoriją, tai sutiks, kad po pirmos porcijos bus antra ir taip toliau.
 8. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  4 klausimo 0 taškų atsakymas klaidingas, todėl spėju pasirinkai tą, kuriame yra dalis tiesos.
 9. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  Su tuo vaizdu tai įdomiai gaunas. Ukrainiečiai laukė rekordų, gaudami tiek kritulių, o rezultatas - nei tonų nei kokybės.
 10. Bulvinykas

  Reikia jūsų patarimų

  Be deklaracijos net ne visi supirkėjai grūdus iš tavęs pirks. O žurnalus pildyt vis tiek reikės. Kurą irgi pirksi su pilnu akcizu. Aš tai kad ir šiandien pasirašau ant išmokų naikinimo. Visų be išimties ir visiems. Tiems kurie ūkininkauja nuo pat pradžių nebūtų jokia naujiena. Man tik įdomu ką jie ten su tuo žaliu kursu surezgė tokio, kad net bijo tiesiai šviesiai įvardyt.
 11. Bulvinykas

  Herbicidai

  Rietmenė dygsta keliom bangom. Ir labai greitai auga.
 12. Mahle puslapį yra katalogas su žemės ūkio technikos freono kiekiais. Gal ne 100 proc tikslus, bet labai arti.
 13. Bulvinykas

  kombainu reguliavimai

  25 mm ir kameros transporterį reiktų pakelt. 7 mm tai ir javams per mažai.
 14. Bulvinykas

  zieminis rapsas

  Atimk kurą, algą, draudimus ir liks tik 10. Amortizacija, mokesčiai - viską gerai suskaičiavus, gausis, kad dar primokėjai ūkininkui, kad leistų tau jo laukus nukult.
×
×
 • Create New...