Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.276
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  60

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 6

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Aš irgi lietuvis, bet man, skirtingai nuo tavęs, tokius straipsnius skaitant, nelinksma. Vadinasi, man toks elgesys nepriimtinas, o kadangi esu lietuvis, tai galima daryti išvadą, kad tai priklauso ne nuo tautybės, o nuo konkretaus individo socialinio ir emocinio intelekto. Bet tekstas turi ir kitą stiprią žinią, jau labiau atitinkančią šitos temos turinį. Visa laimė, kad tokius dalykus ne fūristai sprendžia.
 2. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai tikrai galvoji, kad gyventi o ne išgyventi nori tik 7 tūkstančiai? Tu be abejo apklausei visus likusius ir jiems pilnai pakanka minimumo. Niekada aš nekalbėjau apie jokį teisingą ar neteisingą ūkininkavimą, tai darei tu, kai siūlei 400 išdalyt ir tada jau turbūt būtų teisinga. Jei tave tenkina tavo gyvenimo kokybė, tai valio, bet tavęs neturi jaudint, jei kitas nori geriau. Konstitucija nerašyta konkrečiam žmogui, todėl nėra ten mano lygybės, kaip ir tavosios. Prezidento institucijos aš nemenkinu, kai išgirsiu argumentuotą nuomonę iš tos pusės, tai bus galima diskutuot, kol kas tai tik atimt ir padalyt. Iidem per idem, todėl nematau prasmės toliau tęst.
 3. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Rašai daug, rašai abstrakčiom frazėm, bet nieko konkretaus, apart sunkiai slepiamo nori atimt ir padalyt. Pasikartosiu - jei tavo svajonė tik išgyvent, pirmyn. Dauguma greičiausiai turi kitokių minčių. Gal ne visiems sekasi, bet taip jau yra. Jei norėsi tęst, prašyčiau argumentuot teiginius, kad visi skundžiasi, kad kažkas kažką nuvarė nuo žemės ir kokia gyvenimo kokybė auginant kelias karves 25 ha šeimai. Beje Konstitucijoj rašoma ne apie tokią lygybę. Turite teksto suvokimo problemų? Niekuo negaliu padėt tada. Prezidentas ir jo patarėjas yra elementarųs populistai. Jie kalba, kad įtiktų caininkams, o pastarieji gi tik mato, kad kaimynas turi daugiau ir būtų neprieš tą atotrūkį panaikint. Kadangi dirbt nenori arba neišeina, tai ir savoja kaip visi bus lygūs.
 4. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tipinis homo sovieticus. O tu nepamastei, kad žmonės šiais laikais nenori tik išgyvent, jei jų sugebėjimai leidžia vienam valdyt tuos 400? Forumas turi taisykles ir kol tu tik rašinėji nesąmones apie visuotinę lygubę, nieks prie tavęs nagų nekiš. Nespėsi išsitrint ad hominem - galėsi bėkt rašyt pareiškimo.
 5. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Neilgai jam drąsos užteko.
 6. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir apie karves išmanai, ir teisiniais patarimais švaistaisi ir kaip gyventi reikia žinai, o kai viskas padėta ant viršaus ir nieko galvot nereikia - jau reikia pagalbos suprast. Padėsiu tau - nėr ką ten suprast, kaip sakoma, jei neduota iš aukščiau, tai nieko ir nepakeisi.
 7. Bulvinykas

  Claas kombainai (informacija)

  Aš ir neplaunu, bet ir stovi dabar visas murzinas. Kažin kaip tas variantas pasiteisina - nuplovus sukt visą kokia pusę valandos, kad guoliai išdžiūtų. Dulkes nuo šonų nuplausiu tik diena prieš kūlimą. Nors į laukus švarus nuvažiuoji.
 8. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mes neišsilakstėm. Mačiau kažkas tiesiogiai filmavosi, su 15min pakalbėjom.
 9. Bulvinykas

  Kombaino pasirinkimas

  Negaila geram žmogui. Ką nupirkai?
 10. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ar jau šildot variklius?
 11. Bulvinykas

  Kombaino pasirinkimas

  Su šitais mopedais tai žmonės papuolę kaip turi būti. Kaina kosminė. Už tiek galima 580 tt nupirkt, žinoma valandų bus palei 4000, bet jis ir toks pusiau gyvas bus našesnis. http://kevinkirby.com/Combines for sale/Claas?product_id=443
 12. Bulvinykas

  Claas kombainai (informacija)

  Kaip taip gali būti, jei tu sumoki pinigus anglui kiek sutarta. Žinoma, jei žmogus jį parvežtų į Lietuvą savo pinigais, tai faktas kad kaina kiltų.
 13. Bulvinykas

  Claas kombainai (informacija)

  Paprašysiu nuotraukų, pačiam įdomu
×
×
 • Create New...