Jump to content

Bulvinykas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.472
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  72

Bulvinykas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 23

Bulvinykas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bulvinykas

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1974.11.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Kadangi prezervatyvų fabrikai taip pat uždaryti, tai galutinis šitos pandemijos balansas gali būti netgi teigiamas. Tik rezultatas paaiškės po 9 mėn....
 2. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Turėjau mintį judėjimo suvaržymus ir pan.
 3. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Matai kaip yra - turėjom šansą pademonstruot atsakingumą. Tą šansą prašikom su trenksmu. Tai dabar teks laiką atsukinėt atgal. Ir tik nuo mūsų priklauso, kiek metų atgal jį valdžia turės sukt.
 4. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Italams nepasisekė dėl dviejų dalykų - pigi darbo jėga iš Kinijos, kuri labai glaustai gyvena šiaurinėj dalyje ir kluonų valdžia, ilgai ignoravusi problemą. Pas mu buvo komunikacijos klaidų, buvo pasimauta su testų pirkimu, buvo pabijota rėksnių dėl žmonių teisių ribojimo. Bet manęs neapleidžia mintis, skaitant kritikų straipsnius, kad jie kažkodėl prijaučia britiškam krizės sprendimo būdui, tipo imam ir sulošiam visi rusišką ruletę. Kažin kaip sureaguotų lietuviai, jei valdžia pareikštų, kad artimiausiu metu daugelis iš jūsų praras artimus žmones anksčiau laiko. Blondinui kai parodė realius skaičius, tai rankinį užtraukė greitai, bet inercija visuomenėj išliko ir saugotis dar jie nelabai nori. Pas mus irgi yra nemirtingų daug, bet yra skirtumas, kai kalba eina apie tūkstančius ir milijonus.
 5. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Tai tas atsargų kiekis ir nėra akmenį iškaltas skaičius, dažniausiai naudojamas žodis estimated. Klausimų apie tikslumą galima kelt, bet tada reiktų savus skaičius pateikt, kitu atveju tai tik eilinės sąmokslo teorijos. Rinkos dalyviai remiasi USDA raportais ir nežinau kas galėtų tai pakeist. Viruso naujienos - Italija panašu pradeda guldyt kreivę žemyn. Madrido miestas susidūręs su tam tikrom problemom, pradeda naudot ledo areną kaip saugyklą...
 6. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Viskas galioja. Bet reikia žiūrėt ir į valiutų kursus, naftos reikalus. Kinija grįžta į rinkas, jei laikysis prekybos susitarimo, tai pajudės USA soja, kas jau atsispindi kainoj. Atsargos visų laikų aukštumose, tik klausimas kaip jos pasiskirstę. Niekas nežino kaip toliau vystysis situacija su virusu, kokią įtaką tai turės logistikai.
 7. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Netrydavok tiktai. Nekurių valdžių fone, mūsiškiai dar pusė velnio atrodo. Ir jei mūsų keliauninkai daugiau smegenų būtų turėję, tai būtų dar geriau. Dar labai nesenai visi keikėsi, kad be reikalo čia reaguojam, o dabar keikiasi, kad per mažai ir per vėlai reaguojam. Faktas tas, kad niekas nežinojo kam ruoštis, o kai suprato, buvo jau vėlu, nes visos apsaugos prekės pasidarė strateginės paskirties ir jų eksportas sustojo. Todėl ir turim ką turim ir klaidas galėsim analizuot, kai baigsis visas šitas jovalas. O dievukų aš neturiu nei politikoj, nei šalia jos. Vat tamsta, toks įspūdis, kad su vienu vardu lūpose keliesi ir guli.
 8. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas galėtų abejoti, kad tik apie Lietuvą jis galvoja. Kaip mes be tokio darbininkėlio gyventume, tai net nežinau. Prapultume iškart. Ar jau pakanka ditirambų, ar dar rekėtų?
 9. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dabar Šimonytė pirmam plane. O jis turbūt karantine, nes ten kažkokia istorija buvo su ligonine. Vandens gi negavo laukdami.
 10. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Geriau dėk į humoro skiltį.
 11. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  8 yra patraukli kaina, kai ją reikia keisti kas dvi valandas? Žmonija sugeba visokio šlamšto prisigaminti kalnus, o medvilnės gabalo su šniūriuku niekaip.
 12. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš galvoju, kad birkom matuotis galėsit po viso šito, jei žinoma galėsit...
 13. Bulvinykas

  ORAI

  Ten daug visko rodo. Yra rimtesnių vietų kur orus galima pažiūrėt.
 14. Bulvinykas

  ORAI

  Nežinau kaip mėnesiui, bet dvi savaites rodo faktiškai be lietaus.
 15. Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šiuo atveju, savo elgesiu jie kelia labai realų pavojų kitų žmonių gyvybėm, todėl visai natūralu, kad ir reakcija nėra labai atlaidi. Ir mūsų forumas šiuo klausimu švelnus kaip kačiukas. Liūdna tiesa, bet demokratijos kaina krizės akivaizdoj - žmonių gyvybės. Prancūzai paskelbia, kada prasidės karantinas (kaip ir Italijoj), ir pilni traukiniai žmonių į provinciją. Idealios sąlygos virusui pasiekt visus šalies kampus.
×
×
 • Create New...