Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  676
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

1.858 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Gauna tie smulkieji ir vidutiniai paramų, o ir užtektinai jų gauna. Pavyksta tiems, kas rizikuoja, kas verslūs, o kiti, kiti moka tik verkti, daugiau nieko nemoka. Gyvenimas neteisingas, gal jau laikas būtų priprasti? Kad ir mano pavyzdys - aš juk buvau jaunas ūkininkas, sunku ir rasti geresnių kandidatų į paramą, bet pritrūko balų. Praėjo keletas metų ir liko pinigų paramai, gavau kvietimą rizikuoti ir bandyti vėl jaunojo ūkininko paramą, bet atsisakiau, nes pinigų suma buvo maža, dar mažesnė nei smulkaus ūkininko, todėl pasirinkau pastarąją, o dabar sužinojau, kad rizikuojančių jaunajam ūkininkui gauti buvo mažai, todėl likę gavo visus pinigus paramai - 60.000 eurų. Koks nuostolis man, tiesa? Bet negi verksi dabar, ar visą pasaulį kaltinsi, geriau jau pagalvoti, kokią gerą dovaną padariau kažkam kitam, kuris rizikavo ir gavo paramą mano atsisakymo dėka. Dėl smulkaus ir vidutinio verslo apskritai. Būtent toks verslas sukuria stiprias ekonomikas: Vokietija, Britanija ir kitos. Lietuvoje nėra vietos stambiam verslui - rinka maža, o ir matome kokią įtaką daro konkurencijai toks verslas. Aišku, darbo vietos, bet ar ne geriau susikurti sau darbo vietą, savo šeimai ir gal kokiam darbuotojui? Būti nepriklausomam nuo darbdavio? Pačiam kurti kokybę ir darbo santykius, santykį su klientu? O ką jau kalbėti apie interesą, kad verslas, kuris yra nuosavas, pasisektų, nors ir akcininkai yra suinteresuoti, bet tai kitas lygmuo, kitoks dėmesys visam verslui.
 2. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Nusikalbėjimas. Gavai ūkininko pažymėjimą ir vykdai veiklą - esi verslininkas, ir baigta. Visos kitos interpretacijos ar užkalbėjimai yra tik išsisukinėjimas dėl tam tikrų priežasčių. Reikia vadinti daiktus tikrais jų vardais.
 3. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Daug daugiau.
 4. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Parama jau patvirtinta.
 5. Valakinis

  Pliurpalas

  Štai ir vėl spiegimas, ir klyksmas komunistinės padermės. Oi, kaip skaudu jiems tai skaityti, apimti pykčio konvulcijų stengiasi atsimušti. Bet ko? Kam šita komunistinė padermė taip aršiai reaguoja, taip pulte puola ginti savo mylimos buvusios sovietijos? Nes vogė ir dar kaip vogė kolūkiuose, o tokia tiesa taip jiems skaudi, nes, pirma, tai tiesa, kad jie vagys, antra, jau nebe gali vogti, tad toks vagis tik ir mato kitus vagiant visur aplinkui, ir kaip jiems pikta, kad net juokinga. Kaip man malonu stebėti liejamą tulžį ir neapsakomą sielvartą dėl žlugusio jų komunistinio rojaus. Prašau, dar, nesiliaukite, juk dėl to ir buvo verta kovoti už laisvę, nes kai matai tą komunistinę padermę tokiose kančiose, supranti, jog geriau ir būti negali.
 6. Valakinis

  Pliurpalas

  Ne "irgi buvo", o buvo masiškai vagiama kolūkiuose. Negailestingas įstatymas galiojo prie Stalino ir kiek vėliau, bet greitai buvo prieita prie "prie ruso buvo geriau", nes jokie įstatymai negaliojo - galima buvo vogti iki soties. Išsinešti paršelių kiek tik nori, visam kaimui būtų užtekę, o juos buvo galima maitinti silkėmis iš statinių. Tik vogti netingėk, nes dirbti nereikėjo, ką ten, juk prisigėrus degtinės koks bus darbas - pamiegi, pasėdi, dyzelį išpili žemėn ir kas pasakys, kad nedirbo. Aišku, kas tada buvo koks traktoristas ar kolūkio darbininkas sovietams - šiukšlė ir ne daugiau, visiška padugnė, vertės kaip kaimo šuo, tai kokius gi kiekius galėjo tokia padugnė prisivogti, tik tiek, kiek paneš, o žmogus daug panešti gali. Bet štai, jei kas pagalvotų, kiek plačiau, o kokius kiekius tais laikais vogė viršininkai, partijos ir kito briedo pirmininkai, o kiek Sovietų valdžia privogė iš visos Lietuvos, kiek išvežė į Sibirą, o kiek sau į skrandžius, kurie sėdėjo nutukę Maskvoje. Nėra ką lyginti su dabartimi.
 7. Valakinis

  Pliurpalas

  Oi, dar ir kaip turėjo - ir kolūkiai, ir jų "griovimas"(tik tiesioginis, ne tas simbolinis, kai nuo planinės prie rinkos, bet vat būtent tas plytų nešimas) ir čia radosi pas kai kuriuos žmones viena ir vienintelė savybė - vogti.
 8. Valakinis

  Ka pasiulitumete

  Pasidomėkite, gal rasite daugiau žemės, ką gali žinoti. Jei rasite - grynaveisliai mėsiniai galvijai kaip tik. Jei ne, tai daržininkystė, bet pagalvokite ir apie žuvininkystę - man teko kaimynai, kurie senose kiaulidžių fermose ėmė upėtakius auginti. Nežinau, ar jiems gerai ten sekasi, bet produkciją parduoda ir verslas nebankrutuoja bėgant metams. Gal dar apie sliekų auginimą, sraigių, o tuo ir humuso gamyba, pilna galimybių, tik mažiau tokių klausyti kaip "ekologas", tokie sovietinės prigimties.
 9. Valakinis

  Išmokos 2014-2020

  Jau avanso terminai paskelbti.
 10. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Seniau buvo kitų paramų, štai ir atsakymas - ši, jau paskutinė galimybė.
 11. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O kooperacijos galimybė, ar nematyti tokios pas jus? O ūkis tik augalininkystės srityje veikia?
 12. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Aš nei Seimo narys, nei koks stambus, bet man gauti smulkaus paramą buvo įmanoma. Gal gana verkti ir taukšti niekus - nepavyko, tai nepavyko, dar yra laiko, bus ir progų.
 13. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  O kodėl jie ne valdžioje? Bet net ir dabar, ar kas užčiaupė burnas smulkiems, ar kas uždraudė būti valdžioje? Už lango, kiek mačiau, demokratija. Taigi, tas pats klausimas lieka - kodėl smulkieji tyli? Gali dažnas savęs to paklausti, - o kodėl aš tyliu? Ir tada tikrai sužinosime kodėl smulkieji tyli, arba kodėl tylėjo.
 14. Valakinis

  MTZ variklio remontas

  Tai kaip tuos laidus sutikrinti?
 15. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai kodėl jūs tylite?
×