Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  696
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

1.937 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Tai jau sumaitinote 800 rulonų? Ar tiesiog ėmėte ir visus prapjovėte?
 2. Valakinis

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Ne, per sausa nebūna. Nebent labai džiovinote ir tapo šienu. Gali būti plėvelės problema, nes ir man buvo panašiai - pelėsio visai nebuvo, bet gyvuliai pauostydavo ir neėsdavo, nueidavo net alkani būdami. Kažkas tiems rulonams buvo negerai, nes ir pačiam toks keistas kvapas jautėsi, toks pridvisęs. Kitais metais, tais lietingais, naudojau plėvvelę naują ir iš kitur - problemos neliko. Tik klausimas, jau maitinate gyvulius rulonais? Ar jūs juos uždarytus visus metus laikote?
 3. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Teko skaityti apie panašią bylą internete. Paprasta - jei nėra įregistruota, net neverta kreiptis į teismą. Jei neregistruota sutartis būtų nutraukta ankščiau termino ir su nerimta priežastimi, tada galima prisiteisti žalą, bet ne teisę į žemę.
 4. Valakinis

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Neteisinga, bet nieko nepadarysi, juk apsimoka vis vien.
 5. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Tiek jiems teverta valstybė. Niekšai... Kaip norėtųsi juos pasiųsti mauti iš čia į " ne šiknaskylę". Bet jie tesugeba apdergti, tie, kurie patys murkdosi pamazgose ir visą gyvenimą pils jas kitiems ant galvų, o sakys, kad patys, dėl jų pamazgų ant savo galvų, kalti. Šikau ir tapšnojau - jau tampa tikra sąvoka.
 6. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Tai kokia prasmė 2 vietose veikti tą patį? Be to, čia už kitą nuomonę ar svaresnį argumentą, ar nepatogų klausimą nebūsi pašalintas.
 7. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  O ką ten veikti?
 8. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tiesa, paramos vertinimas baigtas ir viskas jau patvirtinta.
 9. Valakinis

  Pliurpalas

  Padėk dieve, koks žmonių tamsumas. Bet ir juokas ima iš tų runkeliu. "Sąžiningas" žmogus, sako jie, bet kalba jis apie vieną koncerną, o pats sėdi partijoje, kurią sukūrė kitas koncernas su kolūkio princu Karbauskiu. Tik šis koncernas turi visą valdžią šalyje. Ironiška, naujas koncernas kaltina kitą koncerną vogus, bet jau tikrai, tikrai, sako tas populistas iš tribūnas, kad naujasis Karbauskio koncernas kaip šventa karvė. O ką matome? Karbauskio valdžia neleido paviešinti registro duomenų žurnalistams, kad niekas nepastebėtų, kaip naujasis agro koncernas vagia. Jau nekalbant apie žodžio laisvės varžymą, veiksmus mažinti nacionalinio transliuotojo nepriklausomumą. Na, demokratija kenčia dėl tokių tamsuolių, bet jiems nesvarbu, moka tik paloti, o ne galvoti, ir mielai jie gyventų policinėje valstybėje su oligarchais valdžioje. Šuo kariamas pripranta, regis, pasiilgo taip tų okupacijos sąlygų ir prievartos, taip nemiela demokratija jiems.
 10. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Kokie gi dar mokesčiai ūkininkams? Tiek mokestinių lengvatų, kad net nežinom visų.
 11. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai ką, Biržuose žemės laisvos neliko?
 12. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Kantrybės. Visada taip su paramomis. Kam ta informacija, jei ko trūks, tai informuos ir paprašys, o daugiau - tik laukti ir pasirengti vykdyti projektą.
 13. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Viskas čia taip. Ne nuo žemės kiekio juk skaičiuoja smulkaus paramos taisyklės. Na, anti lietuviškus veikėjus, kurie rašo sovietine-Rusijos propagandos retorika, manau, kad būtina blokuoti. Dėl paramos, mano paraiškai liko tik patvirtinimas iš veterinarijos, dėl įrenginių saugos gyvuliams. Tai buvo prieš savaitę, bet po patvirtinimo, dar seka antro vertintojo NMA patikrinimas, o tada jau ir viskas. Jei nepirkote įrenginių gyvuliams, tai jums tik antras tikrinimas, jei ten jūsų NMA skyrius dirba panašiais tempais.
 14. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Galiu atskirti, nes teko daug matyti. Be to, nebuvo mūsų krašte tokios sausros: kai reikėjo kulti - lijo ir technika klimpo. Ir taip, neapykanta glifosatui, kitos mineralinės trašos nėra tokios kenksmingos, naudojamos su norma, tai ir neužsitraukė mano nemalonės. Žinau kokia yra ūkininkų sąžinė - žmogaus šlapimas, domestos valiklis ar karvė pagirdyta variklio alyva ir viskas piene. Dar? Antibiotikai, ar kiti vaistai reikalaujantys išlaukos, mėsoje, pastarasis glifosatas grūduose, o tada ir mėsoje, daržovėse, kitur, kol viskas suvalgoma pačio žmogaus. Net baisu, kai pagalvoji.
 15. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jus reikėtų užblokuoti, kai tokia neapykanta liejasi, gal kiek atvėstumėt. Šiaip, labai gerai, kad sprendžia kiti. Kas dėtųsi, jei spręstu patys ūkininkai, juk norisi gyventi ir gyventi sveikai, o ne dvėsti nuo vėžio ar kitų ligų. Teko šį sezoną važiuoti pro lauką - išdeginti grūdai glifosatu, džiovinimo tikslais žinoma, nors ir taip nei vienos žolytės, tai dar dadėjo, o tada jau kulti. Skalsi lietuviška duona, ar ne?
×