Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  796
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16 2018

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

2.403 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  Deklaravimas

  O iki kada vėliausiai? Lapkričio 1?
 2. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Turbūt jautis mažiau pavalgęs tą dieną buvo. Mano ėjo tiesiai nuo svartyklių ant jų svarstyklių - skirtumo jokio. O 25kg - du kibirai vandens arba prisilietė prie sienos.
 3. Valakinis

  Deklaravimas

  Čia būtų stebuklingi dalykai, jeigu kažkas tokį projektą patvirtintų.
 4. Valakinis

  Pliurpalas

  Buvau su juo susitikęs. Nežiūrint to, kad pirmasis Sąjūdį išdavė, jis būtų niekam tikęs prezidentas, jis labai dažnai sau prieštarauja, o jo įsivaizdavimas apie šias pareigas - jis daug kalbės ir kitaip, nei kiti. Apie sankcijas. Šiaip Rusija pirma paskelbė sankcijas Europai, ir taškas. Mes visi vakaruose dėl tų sankcijų idėjos esam nekalti, jie ten rytuose patys jų norėjo, patys jas pasidarė, o laikui bėgant vakarai kiek praplėtė, nes rusams gi patinka, suprask. Dėl Ukrainos, o jūs pasakykite Rusijai, kad nelystų į Ukrainos reikalus, išvestų savo kariuomenę, samdinius ir ginkluotę iš Ukrainos. Tada ir ES, NATO galės nesikišti savo žodžiais .
 5. Valakinis

  Deklaravimas

  Meluoja dabar, matyt. Vis svarstau, kam tai gali būti naudinga panaikinti būtent tokią galimybę sistemoje? Juk be priežasties niekas nieko nedaro.
 6. Valakinis

  Deklaravimas

  Pas mane kiekvienais metais keičiasi, jei to neliko, bus problema. Tai labai naudingas dalykas ir ne tik deklaravimui savų laukų.
 7. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Sakiau, kad glifosatą nutylėsiu, bet kai propatrionai pasirodo - nebesusilaikau. Gąsdina šen, gąsdina ten, viskas tuoj tuoj sugrius, jau gi net griūna, ką nematot? Sakytum, kad jiems stogas griūna, tai ir rodosi, bet jie, o kartu ir šis profesorius, gudrūs. Žino, kad įbauginti žmonės patikės viskuo, todėl ir stengiasi iš eilinių krizių, ginčų, nuotaikų padaryti armagedoną. Juokingiausia, kad jis pats yra toks pats populistas, kuris niekada nesistengė stiprinti Europos, ginti jos vertybių, o darė priešingai - su pro patria stiprino radikaliąją dešinę( visai ten pat randasi Le Pen, Vokietijos alternatyva arba kitaip neonaciai, dar teko girdėti gerus žodžius vengrų Orbonui.) Dėl gimstamumo. Kodėl tai bėda? Tegul atvyksta imigrantai. Lietuviai daug kur irgi yra imigrantai, o kuo jau tas žmogus skiriasi nuo kito? Spalva, rase, kalba? Bet gal jau rasizmui gana? Darbo jėgos reikės, net jei gimstamumas augs, bus darbų, o jau ir dabar yra, kur vietiniai nenori dirbti, ir nedirbs, o ką daryti verslui? Kitas dalykas, jūs nepriversite žmogaus gimdyti vaikus. Norės poros, ir gana, o čia įsakymas prigaminti 10, na, nenoriu aš turėti tiek vaikų, ir viskas, jokie pinigai ar dar kas neprivers manęs, o ir kitų tuos vaikus leisti į gyvenimą neribotais kiekiais. Bet Radžvilas ir visa pro patria apie individą nemąsto, jiems galvose tik skaičiai, pagal kažkokį tai jų ten iškreiptą ir nesveiką pasaulio paveikslą.
 8. Valakinis

  Rulonu plevele

  Po kiek perkat plėvelė šiemet?
 9. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Reikės kitą kartą, jei dar jiems parduosiu, derėtis geriau. Kažkas jiems šį kartą buvo blogai su nuotaika, gal mėnulis ne toks - visada parduodavau iki 24mėn, o dabar man pareiškė, kad nesvarbu, kad vyresni, kaina ta pati. Bet dar keisčiau, kai už kg gyvo svorio pareiškė mokėsentis 1 eurą. Skambinau kitiems ten pat, tie jau 50 centų daugiau, tada vėl kitą dieną perskambinau tam pačiam - pavyko pakelti iki 1.60. Bet pas mane buvo tik 2 jaučiai, reikėtų daugiau, tada gal leistųsi į derybas. Buvo bandyta kooperuotis parduodant jaučius ir visiems išsiderėti didesnę kainą, bet visiems ir taip gerai.
 10. Aš taip ir supratau, bet dar nėra iki galo aišku, kas ten pas mane yra, galiu šitaip išleisti dar ir greičių dėžės alyvą.
 11. Ko čia jaudintis, dar nebuvo taip, kad Lietuvoje nelytų.
 12. Pas mane gali būti brokuota sistema, jokios šlangos netinka. Varžtą lyg ir radau, tik noriu būti tikras, nes kai tiek "daug" vietos dėka duslintuvo, adblue ir dar krautuvo, tai ką gali žinoti.
 13. Mtz 952.5 keisiu alyvą hidro bake, bet ten nei prieiti, nei ką pamatyti, ar išleidimo varžtas ten pat, kaip ir senuose mtz? Gal kas žinot? Nesinori atsukti ko nereikia.
 14. O turi be garso jungtis?
 15. Valakinis

  Galvijų ir skerdenų kainos

  O kiek vienetų? Labai jau gera kaina, mano jaučiai svėrė daugiau, bet nepavyko išsidėrėti daugiau nei 1.60.
×
×
 • Create New...