Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  816
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16 2018

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

2.635 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Nežinau, juk rajonas vienas iš blogiausių, bet gal todėl žmonės labiau užgrūdinti.
 2. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Nėra nuostolingų žemių.
 3. Valakinis

  Deklaravimas

  Manau, kad jau vėlu. Todėl ir reikia pačiam deklaruoti, man tokių klaidų irgi būdavo, tai sakau - gana. Gal dar į NMA paskambinkite, paklauskite, įdomu ką jie atsakytų.
 4. Čia ne labdara, reikia pasistengti bent balus susirinkti.
 5. Valakinis

  Pliurpalas

  Benamių nėra gal tik Skandinavijos šalyse, bet toks malonumas atsispindi mokesčių sistemoje. Čia buvo klausta su kuo lyginam, tai wydas lygina Lietuvą su jam mylima Rusija, ir kaip visada wydui gaunasi - lietuviai tokie niekamtikę driskiai, kad net rusams nereikalingi būtų. Ir taip, tai yra atsakymas, kad pats wydas yra, kaip jis pavadino, moralinis driskis(gal ir ekonominis, bet kas ten žino). O dėl statistikos, tai Lietuva Rusiją yra aplenkusi ekonominiu rodikliu, labai svarbiu šiai temai, nes parodo, kad rytuose buvo ir visada bus ubagynas. Pagal ekonomikos dalį vienam gyventojui Lietuva yra 47 vietoje, o Rusija 64.
 6. Valakinis

  Pliurpalas

  Oho, Mazuronis konservatorius buvo, tai dar gal ir konservatorių vyriausybė buvo, juk taip tada išeina. Bėda, kad varžteliai atsisukę ir neprisuksi, nes sriegio senai nebėr.
 7. Atėjo laikas ir man žemę judinti. Ieškau pigaus, todėl lenkiško, bet paskaičius, atrodo, kad jie nieko gero. Bet klausimas, ar akpil 95 ag traktoriui nudirbti apie 20 - 30 ha daugiamečių pievų, kad jas atnaujinti, būtų blogas, netinkamas pasirinkimas, ar vis tik lenkas su tiek susitvarkys?
 8. Valakinis

  Pliurpalas

  Taigi buvo tiek rinkimų, kaip neatvažiuos? Net sunku visus suskaičiuoti, kiek jų buvo atvykusių. Aišku, jei yra noras, kad visi 141 pas jus į svečius asmeniškai užsuktų, tai gal tiesiog norai per dideli?
 9. Valakinis

  Pliurpalas

  Taip taip, ekonominis progresas, gal žodžiai maišosi, nes dar sutikčiau dėl potencialo, ten visada jo buvo daug - dėl išteklių, žinoma, bet rusai savęs valdyti niekada nesugebėjo, tai kur tau jie supras, kaip visus tuos turtus panaudoti. O jei ten ir yra koks nors ekonominis progresas, tai jis visas ir visada atitenka tik auksiniui Kremliui dar paauksuoti.
 10. Galima pasakyti daug - dar per gerai gyvenasi, štai kaip. Tiek ašarų, toks skurdas piešiamas, tokie visi ubagai, bet....o kur kooperatyvai, kur bendradarbiavimas? Kodėl nesiranda naujų įmonių? Oi, kaip dar gerai gyventi, nors ir metai blogi, nors be paramų.
 11. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Man mėsinės telyčios ramesnės, nei mėsinės karvės.
 12. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Daug vargo pas jus, aš tiek nevargstu. Viena viela + imitacinis laidas ir viskas. Būna atsijungia, būna nukrenta vienas, būna, kad visai nepajungiu pora dienų - veikia baimė. Problemos randasi tik tada, kai laukiniai žvėrys nutraukia.
 13. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Visaip būna. Kartą užsuko arklys pas mane į ūkį, pasirodo, apie 30km nuėjęs. O vienas avių augintojas pasakojo, kaip avys pas jį į Pasvalį atėjo iš Latvijos.
 14. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Nueiti gali labai toli ir niekada negrįžti. Bet jie turi atmintį, ir visada prie jaunesnių, jeigu atskiros bandos, reikia palikti vyresnį gyvulį, nes tas juos visus atves namo, ar kur kitur, kur jau buvęs - tvartai, senieji aptvarai, likusi banda. Geriausia visada turėti karvę, kurią būtų galima vesti virve, tada jokių problemų, tik tamstos fizinė būklė turi būti gera, jei ne - patartina įsigyti žirgą. Dėl traktorių abejoju, nes, bent pas mane, pilna pugundų - daržai kaimynų, šalutiniai keliukai, prasideda obuolių sezonas(pajaus kvapą ir tik su geru pagaliu pavyks juos iš sodų išprašyti, o vienam neįmanoma, patikėkit, bandžiau), todėl visada prisirišu karvę vedlę ir pasirūpinu, kad būtų žmonių. 30 galvijų bandai varyti apie 2 km užteko 2 varovų, bet jau ant ribos, kad saugiau, reikėtų daugiau žmonių. Aš tik taip ir ganau, nes visi mano laukai yra nutolę per skirtingus atstumus, bet malonumo, tokio kaip kiti, tikrai neturiu. Būna visaip, avis tai eis bet kur, o galvijas turi ir savo nuomonę.
 15. Mechanikai nebuvo nusukę rato pažiūrėti, bet pakėlę visą traktorių klausėsi, ir nieko. Aš pats 3 dienas ariau 1 bėgiu, ir viskas normaliai, o dar 30km kelio nuvažiuota įvairiomis pavaromis(čia 952.5) ir kur asfaltas lygus - jokio garselio. Taigi, dirbsiu toliau, kol visas subyrės, arba nieko nenutiks.
×
×
 • Create New...