Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  765
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16 2018

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

2.144 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  zoles smulkintuvas mulciaris

  Nelygius laukus, kurie smulkinami kasmet. Akmenis pavyks surinkti, bet gali pasitaikyti nestambių krūmų, kurmiarausių, o tos žolės, kiek jos ten būna natūraliose pievose - menkai\vidutiniškai. Koks 20ha būtų.
 2. Valakinis

  zoles smulkintuvas mulciaris

  http://www.agrochemija.lt/produkcija/nauja/new2798?eshop_sid=WcFZCdOYdWKUGGZ&
 3. Valakinis

  zoles smulkintuvas mulciaris

  405 kg. 60-80 ag. Plaktukinis- 32 vnt. Darbinis plotis - 205cm, bet kaina maža - 1700. Lyg gamina italai, bet surenka kinai.
 4. Valakinis

  zoles smulkintuvas mulciaris

  Gal kas turi informacijos ar nuomonę apie DP 205 smulkintuvą?
 5. Valakinis

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  2 punkte nesupratote kas rašyta. Yra įsipareigojimas saugoti ir prižiūrėti panaudos objektą - nešienavimas, kaip pavyzdys, jau yra priežastis nutraukti sutartį, nes nesilaikoma įsipareigojimo. Ir už panaudą irgi būna mokami pinigai, jei tai sutartyje(kaip rašiau). Mano praktikoje, neregistruotą su terminu sutartį pavyko nutraukti notariškai, ir viskas - sutartis nutraukta su kvaila priežastimi, todėl buvo galima teistis dėl kompensacijos, bet to išvengta.
 6. Valakinis

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Man teko panaši situacija. Advokato komentaras - savininkas gali nutraukti bet kokią sutartį, tik tam reikia priežastį sugalvoti arba turėti. Viskas. Tie terminai nieko nereiškia, bet be priežasties nutraukus ankščiau laiko tektų kompensuoti nuostolius : už tą laiką negautas ES išmokas. Tik tingėjau gilintis, lyg supratau, kad žemė pirkta su buvusiu savininkų ir ūkininko pasirašyta sutartimi? Ir ta sutartis galioja? Net pasikeitus sutarties šalims? Kažkaip keista, tikrai kreipkitės į advokatus, manau, kad jie greitai viską sutvarkys ir gal be jokio teismo. O dėl priežasties. Jei nemoka pinigų, o jie nurodyti sutartyje, jei nevykdo terminų šienavimo ar panašių, jei gadina turtą(nepamirškite, kad ta žemė yra turtas), o žemę labai lengva gadinti ir t.t.
 7. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jo, tikrai gerai "pasakyta", tik pirmiau išmokite skaityti. Aš rašiau apie tuos, kurie bijo, o ne tuos, kurie nenori naudotis paramų. Bet bijoti, nes jam sakė, kad parduosi viską, net savo paskutinius batus ir t.t., jei tas paramas lįsi - visa idiotizmo grožybė. Aišku, tegul klauso tų savo senų babų, nes jos viską žino, dar geriau tegul kaimynų paklauso, oi, tie tai apie paramas papasakos su visom smulkmenom. Man tai kas, tegul, juk mažiau idiotų paramomis naudosis, o man ir kitiems liks daugiau, bet kai tokie idiotai ima viešai verkti, kad jiems gyventi sunku, kad valstybė juos paliko užmaršty - patyčios iš visų dirbančių.
 8. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tik paskutinis kvailys gali bijoti ES paramų. Geriau tokiems apskritai nelįsti į verslą, arba, prieš tai darant, daug mokytis, į kursus pavaikščioti.
 9. Valakinis

  MTZ-1221 ar vertas demesio

  Taip, dėvėtas gali turėti defektų ir dar paslėptų defektų. Bus kas su varikliu - baigta. Naujas - garantinis, tikrinta ir nauja, bet ir su tais būna visko, tam tikra loterija. Visada yra rizika, o su senukais didesnė. Asmeniškai, už tokią sumą dėvėto nepirkčiau. Mano biudžetui per didelė suma tokiai rizikai, bet už mažiau - žinoma. Buvau nužiūrėjęs džoni seną su hidro defektu, bet vis vien pirkau beveik 30 metų MTZ be jokių matomų defektų ir sezoną atidirbo be priekaištų, o ir sutaupiau, nes pigesnis. Turbūt menkas skirtumas tarp tokio amžiaus kategorijos traktorių. Kiek suprantu, kol esi smulkus ar vidutinis, turi leisti pinigus ne komfortui darbe, bet infrastruktūrai, plėtrai ir atostogoms. Čia tik metalas, bent tokia mano nuomonė.
 10. Valakinis

  MTZ-1221 ar vertas demesio

  Ne jūsų klausiau, tai neburkit nežinodamas. Man 100ha šienaujant užtenka 95ag traktoriaus, yra pavyzdžių ir su ariama žeme. O dabar - 136ag, tai kokių 110 (1025 traktorius) mažai ant 70 ha? Žmogaus reikalas, kur savo pinigus išleisti, bet tik šiaip įdomu, neatkalbinėju ir neaiškinu, ką geriau pirkti (naują ar devėtą, vakarietį ar rytietį ir t.t.)
 11. Valakinis

  MTZ-1221 ar vertas demesio

  Ir kam toks galingas ant tiek ha? Pirkit silpnesnį, tai bus pigesnis.
 12. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir kaip ta jūsų pagalba be pompos ir reklamos atrodys?
 13. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Na, aš turiu galvoje platesnį požiūrį į situaciją. Jūs matote tik iš savo perspektyvos, bet pasakykite kitoms ūkio šakoms, kad tu su 50ha jau vidutinis, o nuo 100 jau stambus. Pasijuoks, ir tiek. Nėra nustatytų kriterijų, yra tik riba - 500ha. Todėl, kol niekas rimtai nenutarė kokiais kriterijais atrinkti, kur smulkus, o kur vidutinis, tai ir lieka tik išvedžiojimai, ir nuomonės.
 14. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Taip, smulkus ūkis tikrai yra iki100 ha. Bent mano patirtimi, tai ir požiūriu.
 15. Valakinis

  Pliurpalas

  Nieko bendro tai neturi su asmens duomenų viešinimu, nes sveikatos patikros rezultatai lieka tarp medikų ir žmogaus, o ne visuomenei matomoje vietoje skelbiami. Apie tuos tyrimus, tai nebus tik kraujo ar kardio tyrimai, todėl neužtenka tik reguliaraus pasitikrinimo rezultatų. Sakot, kad turite vieną tėvynę, bet matosi, jog meluojate. Už dezertyravimą yra atsakomybė, taigi - sėkmės.
×