Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  721
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 16

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

2.035 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Gal tuoj po 20 metų baigsis tos paramos ir bus ramu, tinginiams ir pensininkams nebus dėl ko pavydėti. Nors gal ir ne, juk išmokos liks - prisigalvos visokių nesąmonių ir melo, ir imsis pliektis dėl išmokų, kad mažai duoda, reik duot daugiau darbo žmogui, juk žmooogus. Žinote, kartais užjaučiu visus politikus ir valdžias dėl tokių sovietinių būtybių, o dar kai tos būtybės "tiesos ieško" ar ko reikalauja, neduokdie.
 2. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Be to, vakarai mėgsta labai greitai pamiršti, kaip pamiršo Gruzijos Rusijos karą ir kas nutiko? Istorija pasikartojo ir Rusija užpuolė be karo paskelbimo Ukrainą. O Lietuva visada sakė, kad taip ir bus, jei vakarai galvos apie draugystes ir biznį su pasiutusiu šuniu. Aišku, Rusija tik to ir siekė - jie auka lengvatikių akyse, o labai geri draugai tiems, kurie išduoda sąžinę ir sveiką protą už pinigus. Jūsų kliedesiai apie prarastas rinkas ir nustekentą milijardais ekonomiką yra tik melas ir demagogija. Pasaulis platus, o Rusija yra tik viena šalis, ne visas pasaulis. Rado, rasta ir dar bus rasta naujų rinkų. O jei taip trokštate parduoti savo sielą - prašome, perku, žinosite, kad bent savam parsidavėt.
 3. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai, jei maži, niekas neklauso, tai kodėl vieno taksiuko iš Lietuvos paklauso tokie vaškiniai Kremliaus nomenklatūros pėstininkai? O džiaugėtės tuom, bet dabar vėl sau prieštaraujate... Neklauso, neklauso mažiukų, bet geriau patylėti, kaip tam sovietinių laikų žmogui - jei kalbės ne taip kaip reikia, gaus iš lazdos per galvą. Nepasikeitė protelis, kai kurių. Lietuva yra stipraus vakarų aljanso lygiateisė narė ir šalies retorika yra bendros aljanso politikos dalis. Tačiau, pataikauti, padlaižiauti ir tuo pačiu nutylėti visus Rusijos nusikaltimus, ignoruoti karo agresiją prieš mūsų sąjungininkus ir artimus kaimynus - tai pozicija bestuburio padaro, o jūs toks? Aš ne. Gerai pamenu istoriją - šaltasis karas kiek atlėgo, ginklų buvo mažinama, gera nuotaika, susitarimai tarp vakarų ir rytų, o Lietuvoje, dėl noro vėl būti nepriklausomiems, rusai liejo kraują, šaudė į žmones, net savus, traiškė tankais susirinkusius taikius gyventojus, nes jie dainavo. Gal reiktų jums paprasčiausiai patylėti, nes slėptis po vakarų civilizacijos laisvėmis ir teisėmis, o karksėti kas nereikia, kas ne iš vakarų pasaulio, o azijatų Rusios, yra negražu - ko norite iš Lietuvos, pirma taikykite sau, o aš dar patarčiau nesirodyti rinkimuose, nebent atrasite kažkur pamestą savo protą, bet tuo labai abejoju, kad įmanoma.
 4. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kaip jūs manote, apie ką reikėtų kalbėtis su Rusija? Dėl kokių dalykų susikalbėjus susitarti? Nes juk kalbos - tik žodžiai, reikia veiksmų, o kokie jie būtų, jūsų nuomone?
 5. Valakinis

  frontaliniai krautuvai

  Taip stoll pabrango? Jei gerai pamenu, mokėjau 6k su pvm 15 metais,( o gal virš 4k, nebe žinau).paieškokite ir rasite pigiau, o ir lenkiški visai geri, nebent ūkis stambus, ne vidutinis.
 6. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Pas mus žmonės pilietiški, paskaitykit spaudą. Kitas dalykas, ar pasakymas, kad niekas nestebi skelbimų, prašosi "patepimo"? Sakoma, kad vagis tas, kuris pirmas pagalvoja, jog kažkas kitas yra vagis arba ketina vogti.
 7. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Jo, tik skelbimuose, bet net nžt pašnibžda, kad niekas nestebi tų skelbimų. Man buvo daug laukų su trumpalaikę, net galvos nesuku - visada pavyksta.
 8. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Trumpalaikę nuomą bandykite suorganizuoti, tada jums bus pirmumas ilgalaikiai. Nereikia jokių prašymų, tik reikia būti greitesniu.
 9. Valakinis

  Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.

  Taip, sakė ir man NMA, kad visi gavo paramą su 60 000, nes buvo mažai rizikuojančių.
 10. Valakinis

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Vieniem buvo, o kitiems buvo geri.
 11. Valakinis

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Jokios čia naujienos nėra. Laisvos žemės beveik nelikę, o dėl likusių galimybių vyksta didžiulė konkurencija ir kuo toliau, tuo ji bus tik nuožmesnė. Taip visoje Europoje, mes bent jau turėjome galimybę pradėti iš naujo po komunizmo, per privatizavimą. Teks susitaikyti su mintimi, kad viskas, daugiau žemės neatsiras, ką turite ir tiek. Vieni, tai greičiau supratę, imsis modernizuoti savo verslą ir išspausti kiek įmanoma, kitų tikslas bus gal kiek kitoks, matydami, kad verslas sparčiau augtų, modernizuotųsi, plėstųsi, net tada kai nėra galimybių, jiems pavyks pasiekti tik jungiantis, kooperuojantis su kitais verslais.(ne tokia kooperacija, kaip šiandien - dėl paramų ar paviršutiniškai imituojant). Gal bus ir kitų sėkmingų variantų, bet spėju, kad pastarieji bus dažniausi. Žinoma, visada liks tie nuskurdę ūkiai, kurie turės problemą su šeimininko galva, pavydu ir pagieža.
 12. Valakinis

  Pliurpalas

  Aš bent jas turiu.
 13. Valakinis

  Pliurpalas

  Ne, neprašviesėjo, o debesėlis užlaukė visai. Paklauskite, jei dar ten yra žmogus, savęs - kokios vyriausybės ir kiek laiko valdė Lietuvą, rasite, kad konservatoriai tebuvo 8 metus ir tos dvi kadencijos buvo per ekonomines krizes. Jiem teko sunkiausi laikai, sunkiausi sprendimai, kodėl? Matyt, kad tauta mato, jog jie vieninteliai sugeba susidoroti su krizėmis ir todėl išrenka juos, kai kitos valdžios prisidirbusios nueina. O vėliau, kitos partijos kritikuoja konservatorius, kad jų kvailas, bepročių elektoratas juos ir vėl rinktų.
 14. Valakinis

  Pliurpalas

  O jūs pateisinate KT sprendimą pirmiausia didinti atlyginimus teisininkams, tai ir patiems KT? Kaip subjektyvu.
 15. Valakinis

  Pliurpalas

  Buvo premjeras prieš krizę. Jis ir tik jo vyriausybė yra atsakingi už krizės lygį šalyje, nes jo vyriausybė gavo perspėjimus, kad tokia krizė artinasi, buvo laiko kaupti rezervą ir ruoštis, bet ką jie padarė? Padidino pensijas, o tai dar labiau susilpnino ekonomiką ir nurengė valstybės finansus. Bet jie juk komunistai - po jų nors ir tvanas. Dar dabar prisimenu jų vyriausybės finansų ministro žodžiu - "ekonominės krizės nebus". Čia gal 2007m. Pasakyta. Jei ir čia atmintis šlubuoja, tai krizė buvo ir ją spręsti teko konservatoriams, o jie išspręndė, valstybė nebankrutavo, dabar ekonomika auga, atlyginimai kyla ir niekas tos skolos nejaučia, nebent tie, kurie susipykę su savim ir pasauliu. Tiesa, dar pamenu, kad Latvijoje buvo taip blogai per krizę, kad šalis svarstė apie bankrotą, o gal ir paskelbė bankrotą, nes tada gali skolintis ten tomis mažesnėmis palūkanomis, tik priedo gauni įsipareigojimus, suvaržo galimybes. Tik Lenkija pasirengė geriausiai tai krizei visoje Europoje. Aišku, gal buvo galima daryti kitaip, bet tik idiotas gali šiandien šaukti - reikėjo daryti kitaip. Viskas jau po fakto, o numatyti tada kaip viskas bus, negali joks žmogus, rizikuoji ir darai, tikėdamasis, kad bus gerai.
×