Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  881
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  12

Valakinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 17 2019

Valakinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Valakinis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

3.026 profilio peržiūros
 1. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Gal tikrai galima gyvulius į laukus paleisti. Juk šilta, o dabar reikia laikyti prie tvartų, o ten jau taip baisu - iš lauko nieko nebe liko, ir jei dar taip toliau... Yra sausi laukai, bet nėr pastogės. Nežinau ką ir daryt.
 2. https://m.skelbiu.lt/skelbimai/kirov-kirovec-kirowec-k701-44160059.html Kaip jums toks, kokios nuomonės?
 3. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Veidmainystė yra didžiausia yda. Dėl tos žiniasklaidos - nieko ten blogo jai nėra. Jos objektyvios ir nėra, nes tokia ta 4 valdžia. Bet yra skirtingi kanalai, kurie transliuoja vis kitokį požiūrį. Reikia vienų paklausyti, tada kitų ir kritiškai pačiam atsirinkti. Darbo reikia įdėti ir pačiam. Tik prie vienos partijos galvoti nereikia, tą jau visi žinom. Dar labai abejoju, ar konservus pakeistų socdarbiečiai - manau, kad bebrams jau kapai. Aš tokios baigties tikėjausi, kuri nutiko šiai valdžiai. Vos tik išrinko valstiečius, žinojau, kad visa jų kadencija bus be prasmės praleisti 4 metai, o taip ir nutiko. Jie turėjo planų, bet viską paliko vos pradėję. Prie socdemų turėjom stagnaciją, dabar prie šitų vėl stagnacija - jau 8 metai išvaistyti veltui, be jokių reformų, be veiksmų, kad valstybė kažkur imtų plaukti, o ne dreifuotų. Štai dėl ko taip pikta, kad net nesinori man nei matyti, nei girdėti apie tų bebrų ir parazitų būvimą prie valdžios - jie nieko nesugeba, tik švaisto laiką, kurio, galbūt, mūsų Lietuva nelabai jau ir turi - gal krizė, gal žmonių nuotaikos, bet juk tiems pataloginiams ligoniams nerūpi, jie nesupranta šios valstybės. Regis, ateina rinkimai su galimybe konservams juos laimėti. Būtų tikrai labai įdomu pamatyti jų vyriausybę dirbančia ne per krizę, o tai būtų pirmas kartas toks. Tikrai būtų įdomu. Be to, pirmą kartą būtų galima konservų vyriausybę lyginti su visomis kitomis, kurios buvo, nes sąlygos pagaliau būtų vienodos. Nebent ateina krizė...
 4. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na, ne Mačernis tai parašė...
 5. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Lyg tais, ir aš negirdėjęs, gal tokiems nebenomuoja? Kita vertus, daug tokių ūkių, kurie tą žemę jau po nuomos ilgalaikės yra nusipirkę, nes tokių stambių ūkių pradžia tikrai buvo nuo nepriklausomybės pradžios. Jei yra ta spraga dėl nuomos, juk labai lengva ir čia analogišką saugiklį įvesti, kaip yra dabar perkant žemę.
 6. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Interėsną čia diskusija pradėta kestoxs apie nieką. Yra išmokų lubos - kai vyko apklausų balsavimai, o ir logiškai galima sutikti, kad tos lubos turi būti žemesnės. Antra, yra įtatymas, Karlai, įstatymas - Lietuvoje negali būti ūkis didesnis nei 500 ha, toks įstatymas, faktas, ir taškas. Kokios čia dar diskusijos??? Argumentas dėl skaldymo - nepriskaldys visi, o jei bandys, kiek ten pavyks? Vaikams? Juk kažkokiems antros kartos pusbroliams nelabai gal? Bet ir čia yra saugiklių - susietųjų asmenų įstatymas, kurio Karbauskis neleido priimti. Į tą įstatymą galima įtraukti giminingus asmenis, ir skaldymas bus užkardytas maksimaliai.
 7. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Geras straipsnis. Ir gerai pasakyta apie žemės ūkį. O apie logiką daug rašiau, tik kitais žodžiais, bet kai atsiranda tokių stambių ūkių ir jų stambėjimo apologetų, kaip gerb. Kestoxs, tai kur čia tokiuose tyruose logikos ieškosi. Praėjusią savaitę Vilniuje ir Lietuvoje protestavo ūkininkai. Kad ir kaip įdėmiai žiūrėjau, neradau nė vieno plakato su šūkiu, reikalaujančiu, kad Lietuvos valstybė pasirūpintų kokybiškiau dirbančiu akademiniu sektoriumi, kas leistų ūkininkams nebepirkti inovacijų užsienyje, o jas įsigyti Lietuvoje. Lietuvos ūkininkai, žinoma, reikalavo ne šito. Jų reikalavimai paprasti – išlaikyti jiems mokestines privilegijas, nes kitaip, kaip teigia jie patys, jie bus nekonkurencingi. Tai, kad verslas nepajėgus konkuruoti, jei neturi mokestinių privilegijų, rodo vieną akivaizdų dalyką: tai mažos pridėtinės vertės, žemo sofistikuotumo lygio verslas. Tokiam verslui nereikia nei mokslinių inovacijų, nei aukšto lygio specialistų. Žinoma, ūkininkų reikalavimai pabarstyti demagogija apie rūpestį „smulkiaisiais“, bet kodėl „smulkiuosius“ gelbėdami jie reikalauja privilegijų ir rinkoje dominuojantiems, stambiems žemės ūkio verslams, yra tik jų pačių vidinės logikos reikalas. https://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/3/1120880/viktoras-bachmetjevas-zemu-kastu-valstybe?fbclid=IwAR2UJFP_gYJ4PVYNe_xvnj03_cZVy49kfxLPcBKkIUcxnTTouDHU12bzl_Y
 8. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip tai neleidžia riboti ha? Ar čia mintis neaiški, ar čia tarp mūsų stambusis???
 9. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mano arimuos kartą kirovas buvo užklimpęs, vaizdas, kūrį paliko, buvo tikrai pasigrožėtinas. O kaip ten su pasivažinėjimais per natūralę pievą? Regis, nieko už tai, galima?
 10. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pirma, jei norit valstybinių verslų - keliaukit Baltarusijon, čia komunizmo nereikia. Antra, bankas yra verslas, o jūs kas? Ne verslininkai? Jau kažkuom kitokie? "Vakarykštės bankininko kalbos kokie jie nuskriausti" - vakarykštės ūkininko kalbos kokie jie nuskriausti.... Čia jau kažkokia fizikinė dimensija, kur laikas ir erdvė ima dvejintis.
 11. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aišku, kad užpildys, juk globalizacija - kaip vaikai jūs šitoje vietoje. Jau dabar visi piktinasi, net miestiečiai, kodėl pas lenkus viskas pigiau, ir to lenkiško maisto mūsuose pilna. Ir nebūkim tais vaikais - arba viskas, arba nieko. Niekada neišnyks visi ūkininkai, liks stambėjimo tendencija, nykstant vieniems, daugės ir stambės kiti - tai ir bus kas patiekia tą produkciją. Tik vat darbo vietos bus prarastos, o dauguma nekvalifikuotų žmonių turės ieškotis darbo. Gal smulkiesiams ūkininkams jau reikia pagalvoti apie studijas ir mokslus, gal laikas siekti diplomo, žinot, dėl visą ko, nes kai valstietis valdžioje, o protestai dėl mokesčių, bet ne dėl politikos ir strategijos - vien "saliarka", kaip ta mergiotė įvardijo, gyvas nebūsi.
 12. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Valatkos komentaras: Mąstau taip: kai prieš 11 m. Kubilius ir K įvykdė naktinį mokesčių perversmą, buvo pikta, bet kažkur smegenų kertelėje gulėjo supratimas - valstybės finansai eina šaibom, nebėr ką daryti, DESPERADOS. Bet kodėl DESPERADOS ištiko dabar, kai 10-i metai ekonomika kyla ir iš tų pačių mokesčių valstybei kasmet byra papildomi šimtai milijonų? Kodėl mokesčius reikia didinti, jei dar pernai, įvykdžius jų revoliuciją, Skvernelis žadėjo, kad dabar jau prie mokesčių nė pirštelio? Kas žinot, koks yra stipresnis žodis už DESPERADO, kuris čia tiktų? Tai kas, po velnių bus, kai vėl nugriaudės krizė? Tai kur dingsta papildomi pinigai, gauti iš nuoseklaus ekonomikos augimo? Toks jausmas, kad prie Lietuvos finansų naikintuvo F-35 vairo ketvirti metai sėdi vdiupiel girtas Naisių kolchozo fermos traktoristas Saulėns ir ruošiasi iš to šikšnosparnio pakilęs barstyti nešvarią rusišką salietrą. Šalia to latro stovi Kolchozo Pirminykas K. ir atvykęs su vizitu rajono I sekretorius Nausėda, kuris primygtinai ragina tą vdiupiel girtą traktoristą dar padidinti kokius aštuonius kartus padidinti apsukas, žadėdamas, kad jei tik traktoristas bus geras ir tai padarys, tai jį partija dar į kosmosą su šatlu išsiųs.
 13. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš tiek rulonų presuočiau, matot, visur kaltas požiūris žmogaus, todėl ir tie 1.70 euro man - labai gera kaina. Reikia mokėti savo versle suktis, tai ir nereikės bankrutuoti, o jei nėra segebėjimo, tai ne valstybė už mūsų visų pinigus turi tą nemokšą traukti su kompensicijomis, su mokesčių mažinimu ir dar klausytis verskmų, ar strigti eisme. Gyvenime taip jau yra, pasirinkai kažką, tai gausi pasekmes, bus jos teigiamos, bus jos neigiamos - nežinia, bet kad bus, tai tikrai. Ar ūkininkauti, ar ne, tai irgi pasirinkimas - aš irgi pasirinkau, žinau, kad pagadinau sau gyvenimą, nes galėjau gyventi laimingiau, bet rinkausi pinigus ir sėkmingą verslą - tokia mano pasirinkimo pasekmė. Niekas dėl to nėra kaltas ar turi kažkaip mane dievinti, ant rankų nešioti, vardą visur minėti. Protesto reikėjo? Taip, bet ne tokio, nes jis beprasmis.
 14. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ai, kam tie zoo sodai, galėsit pas mane ekskursijas organizuoti. Nesiruošiu čia biblijinio armagedono sau skelbti. Dirbu sau ir jokio vargo nematau. Kai jau vakaruos paskutinis sau išjungsit šviesą, tai atvykit į rytus - dar rasit ir karvę, ir kiaulę, ir žmogų, kurs ūkininku vadinas.
 15. Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Taigis taigis, bet kryžius sau stato, šaukia, kad miršta augalininkai - tai ironija. Bet jei rimtai, nežiūrint pieno sektoriaus, su mėsine gyvūlininkyste turėtų būti viskas gerai, netgi plėstis sektorius turėtų. Visada gali būti geriau, bet niekur aš tos mirties, nykimo ir baisios tragedijos nematau.
×
×
 • Create New...