Jump to content

Valakinis

Nariai
 • Pranešimai

  697
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Visas nario Valakinis paskelbtas turinys

 1. Valakinis

  Išmokos 2014-2020

  O tai ko smulkintis? Ūkis ant artimo asmens, o pats sėdi darbo biržoje... Ir skaičiuojame skurdo lygį šalyje(gal labiau aferizmo lygį šalyje).
 2. Valakinis

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Tai jau sumaitinote 800 rulonų? Ar tiesiog ėmėte ir visus prapjovėte?
 3. Valakinis

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  Ne, per sausa nebūna. Nebent labai džiovinote ir tapo šienu. Gali būti plėvelės problema, nes ir man buvo panašiai - pelėsio visai nebuvo, bet gyvuliai pauostydavo ir neėsdavo, nueidavo net alkani būdami. Kažkas tiems rulonams buvo negerai, nes ir pačiam toks keistas kvapas jautėsi, toks pridvisęs. Kitais metais, tais lietingais, naudojau plėvvelę naują ir iš kitur - problemos neliko. Tik klausimas, jau maitinate gyvulius rulonais? Ar jūs juos uždarytus visus metus laikote?
 4. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Teko skaityti apie panašią bylą internete. Paprasta - jei nėra įregistruota, net neverta kreiptis į teismą. Jei neregistruota sutartis būtų nutraukta ankščiau termino ir su nerimta priežastimi, tada galima prisiteisti žalą, bet ne teisę į žemę.
 5. Valakinis

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Neteisinga, bet nieko nepadarysi, juk apsimoka vis vien.
 6. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Tiek jiems teverta valstybė. Niekšai... Kaip norėtųsi juos pasiųsti mauti iš čia į " ne šiknaskylę". Bet jie tesugeba apdergti, tie, kurie patys murkdosi pamazgose ir visą gyvenimą pils jas kitiems ant galvų, o sakys, kad patys, dėl jų pamazgų ant savo galvų, kalti. Šikau ir tapšnojau - jau tampa tikra sąvoka.
 7. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  Tai kokia prasmė 2 vietose veikti tą patį? Be to, čia už kitą nuomonę ar svaresnį argumentą, ar nepatogų klausimą nebūsi pašalintas.
 8. Valakinis

  Mėsinė galvininkystė

  O ką ten veikti?
 9. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tiesa, paramos vertinimas baigtas ir viskas jau patvirtinta.
 10. Valakinis

  Pliurpalas

  Padėk dieve, koks žmonių tamsumas. Bet ir juokas ima iš tų runkeliu. "Sąžiningas" žmogus, sako jie, bet kalba jis apie vieną koncerną, o pats sėdi partijoje, kurią sukūrė kitas koncernas su kolūkio princu Karbauskiu. Tik šis koncernas turi visą valdžią šalyje. Ironiška, naujas koncernas kaltina kitą koncerną vogus, bet jau tikrai, tikrai, sako tas populistas iš tribūnas, kad naujasis Karbauskio koncernas kaip šventa karvė. O ką matome? Karbauskio valdžia neleido paviešinti registro duomenų žurnalistams, kad niekas nepastebėtų, kaip naujasis agro koncernas vagia. Jau nekalbant apie žodžio laisvės varžymą, veiksmus mažinti nacionalinio transliuotojo nepriklausomumą. Na, demokratija kenčia dėl tokių tamsuolių, bet jiems nesvarbu, moka tik paloti, o ne galvoti, ir mielai jie gyventų policinėje valstybėje su oligarchais valdžioje. Šuo kariamas pripranta, regis, pasiilgo taip tų okupacijos sąlygų ir prievartos, taip nemiela demokratija jiems.
 11. Valakinis

  Už kiek perkate žemę?

  Kokie gi dar mokesčiai ūkininkams? Tiek mokestinių lengvatų, kad net nežinom visų.
 12. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai ką, Biržuose žemės laisvos neliko?
 13. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Kantrybės. Visada taip su paramomis. Kam ta informacija, jei ko trūks, tai informuos ir paprašys, o daugiau - tik laukti ir pasirengti vykdyti projektą.
 14. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Viskas čia taip. Ne nuo žemės kiekio juk skaičiuoja smulkaus paramos taisyklės. Na, anti lietuviškus veikėjus, kurie rašo sovietine-Rusijos propagandos retorika, manau, kad būtina blokuoti. Dėl paramos, mano paraiškai liko tik patvirtinimas iš veterinarijos, dėl įrenginių saugos gyvuliams. Tai buvo prieš savaitę, bet po patvirtinimo, dar seka antro vertintojo NMA patikrinimas, o tada jau ir viskas. Jei nepirkote įrenginių gyvuliams, tai jums tik antras tikrinimas, jei ten jūsų NMA skyrius dirba panašiais tempais.
 15. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Galiu atskirti, nes teko daug matyti. Be to, nebuvo mūsų krašte tokios sausros: kai reikėjo kulti - lijo ir technika klimpo. Ir taip, neapykanta glifosatui, kitos mineralinės trašos nėra tokios kenksmingos, naudojamos su norma, tai ir neužsitraukė mano nemalonės. Žinau kokia yra ūkininkų sąžinė - žmogaus šlapimas, domestos valiklis ar karvė pagirdyta variklio alyva ir viskas piene. Dar? Antibiotikai, ar kiti vaistai reikalaujantys išlaukos, mėsoje, pastarasis glifosatas grūduose, o tada ir mėsoje, daržovėse, kitur, kol viskas suvalgoma pačio žmogaus. Net baisu, kai pagalvoji.
 16. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jus reikėtų užblokuoti, kai tokia neapykanta liejasi, gal kiek atvėstumėt. Šiaip, labai gerai, kad sprendžia kiti. Kas dėtųsi, jei spręstu patys ūkininkai, juk norisi gyventi ir gyventi sveikai, o ne dvėsti nuo vėžio ar kitų ligų. Teko šį sezoną važiuoti pro lauką - išdeginti grūdai glifosatu, džiovinimo tikslais žinoma, nors ir taip nei vienos žolytės, tai dar dadėjo, o tada jau kulti. Skalsi lietuviška duona, ar ne?
 17. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Kreipkitės į advokatus pirma, jie išsiaiškins jūsų galimybes teisme ir surinks faktus. Blogai, kad žmonės paskaito po fakto, reikėjo likti prie chemijos, jei jau pradėta. Šiaip, teko man matyti sovietinių laikų nusikaltimus gamtai. Beicavimo medžiaga ant atviro lauko, nedidelis kiekis, bet išliko net 30 metų ir gal dar būtų taip kokį 100 metų, jei nebūčiau tvarkęs. Ekologinė produkcija yra labai griežtai tikrinama, čia tikrai ne pinigų klausimas ir neklausykite tokių teiginių, net jei jie iš NMA ar kitur sklinda. Kitas dalykas, ar laikytasi nuodų naudojimo normų. Yra glifosatų, kurie sunyksta tik po metų ir įtakos glifosatams turi pati dirva, jei humuso mažai, sunki ta dirva, tai ir laikysis jis ilgiau.
 18. Valakinis

  Išmokos 2014-2020

  Pirmumas pienininkams, kaip žinia. Tik įdomu, ar ir dabar. Pas mane mėsiniai ir dar jokio judėjimo.
 19. Valakinis

  Išmokos 2014-2020

  Čia pienininkams jau paskaičiuota?
 20. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Yra tiesos, žinoma, bet yra ir kita dalis tiesos - smulkaus ūkininko parama nėra populiari, nes pinigų mažai, įsipareigojimai nelengvi, galimybių ateityje gauti kitą paramą nelieka, o dabar kai pradėta kalbėti, jog po 2020 neliks paramų, tai ir susispietė visi į smulkų, tame ir aš, nes iki šiol visada galėjau gauti šią paramą, bet kitos geresnės. O dėl modernizacijos, kad ten visi stambūs, tai ar jums 40 ha žemės turintis ūkis yra jau stambus verslas? Aš taip nemanau, bet tokio dydžio ūkis netoliese pasinaudojo parama.
 21. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Gauna tie smulkieji ir vidutiniai paramų, o ir užtektinai jų gauna. Pavyksta tiems, kas rizikuoja, kas verslūs, o kiti, kiti moka tik verkti, daugiau nieko nemoka. Gyvenimas neteisingas, gal jau laikas būtų priprasti? Kad ir mano pavyzdys - aš juk buvau jaunas ūkininkas, sunku ir rasti geresnių kandidatų į paramą, bet pritrūko balų. Praėjo keletas metų ir liko pinigų paramai, gavau kvietimą rizikuoti ir bandyti vėl jaunojo ūkininko paramą, bet atsisakiau, nes pinigų suma buvo maža, dar mažesnė nei smulkaus ūkininko, todėl pasirinkau pastarąją, o dabar sužinojau, kad rizikuojančių jaunajam ūkininkui gauti buvo mažai, todėl likę gavo visus pinigus paramai - 60.000 eurų. Koks nuostolis man, tiesa? Bet negi verksi dabar, ar visą pasaulį kaltinsi, geriau jau pagalvoti, kokią gerą dovaną padariau kažkam kitam, kuris rizikavo ir gavo paramą mano atsisakymo dėka. Dėl smulkaus ir vidutinio verslo apskritai. Būtent toks verslas sukuria stiprias ekonomikas: Vokietija, Britanija ir kitos. Lietuvoje nėra vietos stambiam verslui - rinka maža, o ir matome kokią įtaką daro konkurencijai toks verslas. Aišku, darbo vietos, bet ar ne geriau susikurti sau darbo vietą, savo šeimai ir gal kokiam darbuotojui? Būti nepriklausomam nuo darbdavio? Pačiam kurti kokybę ir darbo santykius, santykį su klientu? O ką jau kalbėti apie interesą, kad verslas, kuris yra nuosavas, pasisektų, nors ir akcininkai yra suinteresuoti, bet tai kitas lygmuo, kitoks dėmesys visam verslui.
 22. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Nusikalbėjimas. Gavai ūkininko pažymėjimą ir vykdai veiklą - esi verslininkas, ir baigta. Visos kitos interpretacijos ar užkalbėjimai yra tik išsisukinėjimas dėl tam tikrų priežasčių. Reikia vadinti daiktus tikrais jų vardais.
 23. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Daug daugiau.
 24. Valakinis

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Parama jau patvirtinta.
 25. Valakinis

  Pliurpalas

  Štai ir vėl spiegimas, ir klyksmas komunistinės padermės. Oi, kaip skaudu jiems tai skaityti, apimti pykčio konvulcijų stengiasi atsimušti. Bet ko? Kam šita komunistinė padermė taip aršiai reaguoja, taip pulte puola ginti savo mylimos buvusios sovietijos? Nes vogė ir dar kaip vogė kolūkiuose, o tokia tiesa taip jiems skaudi, nes, pirma, tai tiesa, kad jie vagys, antra, jau nebe gali vogti, tad toks vagis tik ir mato kitus vagiant visur aplinkui, ir kaip jiems pikta, kad net juokinga. Kaip man malonu stebėti liejamą tulžį ir neapsakomą sielvartą dėl žlugusio jų komunistinio rojaus. Prašau, dar, nesiliaukite, juk dėl to ir buvo verta kovoti už laisvę, nes kai matai tą komunistinę padermę tokiose kančiose, supranti, jog geriau ir būti negali.
×