Jump to content

grazbek

Nariai
 • Pranešimai

  4.245
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  43

Visas nario grazbek paskelbtas turinys

 1. grazbek

  Zirniai

  nepasiduok vilionėms juju...
 2. grazbek

  Zirniai

  iš aruodo ir yra jis...
 3. grazbek

  Strip-till

  brangus malonumas kai kurie jau už no name,mini ir šešiu euru nesibodi paimti.
 4. visai neblogai bet realybė truputi kitokia per 12valandu 66 ha.Na ir malonumas kas dešimt minučiu užpilti tirpala ir pakeisti baterija. Kantrybės reikia turėti marias..... taip pat generatoriu burzgiantį šalia,daug atsarginiu bateriju,normalaus valdiklio su normaliu ekranu kad patogiau būtų dirbti,oro nevėjuoto beveik idealaus...ir sėkmės pradžiai.
 5. grazbek

  Strip-till

  Šiaip tie stagarai sėjai netrukdo.aišku aš išskirtinis bet užvežiau mėšla ir sėjau kur nespėjau sėti iš kart ten iterpiau srutas su diskiniu skutiku ir tada sėjau
 6. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Todėl kad danui pelno nebuvimas tai dar ne pasaulio pabaiga...Jeigu sudirbai ant nulio negavai pelno bet išsimokėjai algas turi iš ko gyventi tai ir gyveni nirvanos ritmu.
 7. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  sutinku kam reikia persistengti juos mokant.. nes yra Ramūnas,Aystėja tas pats Bronius ir visi kiti kurie samdo konsultantus mokesčiu optimizavimo klausimais ir ju paprasčiausiai nemoka.
 8. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  tiesa sakant yra problema ypač tiem kas dalyvauja viešuose pirkimuose - tokios įmonės turi pranašumu prieš UAB ....O ir šiaip patikėk kas gylinasi tikrai kuria MB ne UAB. p.s.Kalba buvo apie lygybe ,brolybe ir visa kita tarpusavio meile....... bet teisybe ir lygybe durnius sugalvojo todėl su psd ir kitais mokesčiais labiausiai engiami eiliniai darbuotojai gaunantys vidutinias pajamas ir nuo ju sumokantys visus mokesčius iki cento.Todėl ir sunku surasti darbuotoja kai nuo pusantros štukos atlyginimo jam lieka 950 evribadžiu.Tada jis pamato kaimyna kuris įsisteiges MB ar išsipirkes patenta pats tampa skirstytuvu lemonui,lemonui,danieliui......ir kas keisčiausia jam neblogai sekasi paskirstyti taip kad valstybei liktu trupiniai...
 9. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Daugiasia PSD nemokaMB{ mažosios bendrijos}jie priskirti prie savarankiškai dirbančiu todėl gali mokėti nuo min algos.Susimokėjai pidisa kas mėnesi o pelna metu gale pasiskirstei tarp mažosios bendrijos nariu ir tau galvos neskauda iš ko gyventi šiandien .Nereikia svajoti kas bus kai turėsiu 70 ir daugiau metu turiu čia ir dabar.....O ir pensijos dydis priklauso nuo stažo turėjimo ir paskutinio dešimtmečio įmoku....taigi grižtam prie minties kad mokesčius moka tik asilai ir bailiai..visi kiti gyvena mylimos valstybės saskaita. Aišku kai kurie UAB irgi turi kiaušinius ir akcininkai bei vadovai neima sau atlyginimo....Nėra atlyginimo nereikia mokėti ir sodrai.Tik pas vienus jie {kiaušiniai}yra kietesni pas kitus minkštesni čia priklauso nuoto kas kaip bijo valstybės įstaigu desanto.Todėl vieni pasiskiria sau mažesnius atlyginimus- tarkim įmonės vidurkį sau moka arba min. o kiti iš principo sau nemoka jokio atlyginimo.
 10. grazbek

  žiemkenčių buklė

  o ko aš ten nemates; posėlis prieš menesi pasėtas o aukštis nei 30cm.nėra. rapsas prieš dvi savaites pasėtas gražiai sudyges bet tikru lapeliu dar neturi...Aš sau padariau išvadas jums paviešinau savo nuomone ir viskas ka norit ta darykit pas kiek viena sava puodynė ir savaip verda...
 11. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  tu turi savo nuomone aš savo.Tavo nuomonės aš nekomentavau taiir tamsta praplauk pro šalį.....juo lab kad tai yra bendri pastebėjimai kad be vakcinu žmonija pralaimėjo visas virusines kovas.geros tau dienos prie svetimu nekosik ir pasižimėk kaip nors kad žmonės prieš paduodami ranka žinotu su kuom deala daro..
 12. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man patinka kad moka argumentuotai paaiškinti savo sprendimus......
 13. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  gyvename "liberaliosios demokratijos" šalyje kur piliečiai šiandien labiau akcentuoja savo teises bet pamiršdami apie pareigas.Jei gyventume demokratinėje šalyje tai suprastume pareiga paklusti daugumos diktatūrai.Nes kad ir ka besakytu kiti visdėlto demokratija yra daugumos diktatūra. P.s.nes kad ir ka besakytu kiti norint gyventi su mažiau suvaržymu šiandien reikia vakcinuotis,šiandien reikia dėvėti kirmelėtas kaukes,šiandien reikia turėti nereikalinga pasa ir to reikia vien dėl to kad kad galėtume pasitikėti vieni kitais....
 14. grazbek

  Kukurūzai grūdams

  Gal kas new holandui turit kederį šiauliu apskrityje ar netoli jos ir gal netgi ji galėsite išnuomoti kai prieis kulimas...
 15. grazbek

  žiemkenčių buklė

  Viskas bus gerai pagal medžius ir pasėta žiemini rapsa šiandien esame praeitu metu rugsėjo 20-24d.Taigi jai leidžia oras tai lr sėklos norma skaičiuokit šiandien nuo 4 mln. Ir aukštyn..
 16. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pradedu suprati tuos žmones kurie į tokius susitikimus neina.......Nors iš kitos pusės visgi tai pramoga tik popkorno reikia daug pasiimti... pasirodo ir pratesimas yra: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/protesto-organizatore-astrauskaite-vykde-akcija-ismesk-televizoriu-prie-lrt.d?id=88102933&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1630668838
 17. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  čia fanatasmagorija nelabai vykes palyginimas.
 18. grazbek

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Idomi diskusija tik neaišku ar buliai prieš meškas ar atvirkščiai......iš tikro viskas daug paprasčiau: yra grupė kurie čipuoti ir yra grupė kurie nečypuoti būtų galima dėti ligybės ženkla bet iš tikro nėra tos ligybės nes vieni kitu negirdi girdi tik save ir savo geriausio sprendimo tikimybe kuria reikia viešai transliuoti ...problemu šioje situacijoje būtų daug mažiau jei visi šnekėtume ne apie savo teises bet apie savo pareigas prieš tėvus,vaikus,bendradarbius,draugus ir visus kitus .
 19. grazbek

  Trašų kainos

  Tau dabar reikia salietros??pasisek žieminius tada pasivys statistika firmos apsižiurės kiek turi pardavimo planu ir žiurėk susitupės kainos.
 20. Bet demonstraciniu jau yra ir pas mus.Na ir šiaip kiek žinau svarbu kad būtų registruotas po kol kas
 21. Galima pradėti galvoti ir apie droną ne tik savaeigį purkštuvą.Aišku pisiaus po kol kas su jais daug etc.kas pusvalandį reikia keisti baterkes ir ju reikia turėti daug nes ne taip greitai jos kraunas,mažas iki 30 litru bakas,labai reikia žiūrėti kad netyčia kaimyno nenupurkštum,reikia statytis lauko pakraščiu majakus.Bet yra ir pliusu chemija gali purkšti gryną,našumas panašus kaip ir paprasto purkštuvo,nėra technologinių vėžių,nereikia kratytis traktoriaus kabinoje. p.s. Kiek ha Amazone įveikus kad leidžiate į marčias..Kažkaip ir aš pamysliju kad jau laikas pasikeisti purkštuvą tik kad jie pabringo truputėli nesveikai.
 22. grazbek

  Trašų kainos

  kiek kontoru žinai parduodančiu šia pozicija pas mus???
 23. grazbek

  Trašų kainos

  9-22-29 + s 430
 24. grazbek

  Pluoštinės kanapės

  Klausiu todėl kad juos reikia malti jei drėgmė didelė nelabai pavyks.Ar bandėt tirtikiek tos išspaudos turi baltymų.
 25. grazbek

  Pluoštinės kanapės

  O kiek tie rupiniai drėgmės turi.
×
×
 • Create New...