Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš valandą, Cimbria pranešimas:

o dovanojimas trečiam asmeniui ne giminei to sklypo dalį? Mokesčiai. Čia gal paprašiau bet ar nebus iš pirkėjo kokių apgavysčių ar mokesčiai (vmi): pvz, iškur sąskaitoje pinigai kai dovanojai žemę. Gal šiu atveju gryni turi būti?

 

Galit ir p.m.

Aišku kad gali, kad apsaugoti nuo to ir yra sukurta pirkimo procedūra... O jei sąskaitoje atsiras tarkim 20 tūkstančių manau kad vmi greit paklaus is kur jie atsirado.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
On 2021-03-25 at 12:14, Cimbria pranešimas:

Sveiki,

 

o kas esate turėję reikalų su žemės naudojimosi tvarkos nustatymu? Kainos, darbų terminai? Kai pardavimas būtų atliekamas be matavimų, pakeičiant RC savininkus. Nusistatant dirbamas vietas skirtingiems savininkams.

 

Dėkoju

17ha miško dalino pusiau, kainavo 100€ nustatė naudojimosi tvarką, tada pas notarą. Pardavimui to pakanka, o geodeziniai būtų apie 2000€ kainavę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Žodžiu sutariau su savininku, kad perku žemę už sutartą kainą, sukirtom rankom, kadangi laiko greits susitvarkyt abiem nebuvom pasirašėm panaudos sutartį 5m. Išsidirbau žemę, pasisėjau. Dabar per aplink sužinau, kad ka tik tą sklypą nupirko besiribojantis kaimynas gyventantis už mano tvoros (bl**), atseit gavo laišką su kvietimu, o atėjus pas notarą, informavo, kad pirkėjas ne tas kurio dokumentus pridavė (typo ne aš). Pardavėjas gavo savo norimą sumą (tą pačią!!!) jam dzin ir visi aplink sau laimingai tyli. Nors realiai mano sklypas ribojasi su tuo, tačiau tarpe yra beveik nenaudojamas lauko keliukas, besiliečiančių kraštinių nėra. Laiško apie pardavimą negavau. Ką patartumėte daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, gerasukis pranešimas:

Žodžiu sutariau su savininku, kad perku žemę už sutartą kainą, sukirtom rankom, kadangi laiko greits susitvarkyt abiem nebuvom pasirašėm panaudos sutartį 5m. Išsidirbau žemę, pasisėjau. Dabar per aplink sužinau, kad ka tik tą sklypą nupirko besiribojantis kaimynas gyventantis už mano tvoros (bl**), atseit gavo laišką su kvietimu, o atėjus pas notarą, informavo, kad pirkėjas ne tas kurio dokumentus pridavė (typo ne aš). Pardavėjas gavo savo norimą sumą (tą pačią!!!) jam dzin ir visi aplink sau laimingai tyli. Nors realiai mano sklypas ribojasi su tuo, tačiau tarpe yra beveik nenaudojamas lauko keliukas, besiliečiančių kraštinių nėra. Laiško apie pardavimą negavau. Ką patartumėte daryt?

Iš pasakojimo viskas teisėta ir nieko nepadarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, gerasukis pranešimas:

Žodžiu sutariau su savininku, kad perku žemę už sutartą kainą, sukirtom rankom, kadangi laiko greits susitvarkyt abiem nebuvom pasirašėm panaudos sutartį 5m. Išsidirbau žemę, pasisėjau. Dabar per aplink sužinau, kad ka tik tą sklypą nupirko besiribojantis kaimynas gyventantis už mano tvoros (bl**), atseit gavo laišką su kvietimu, o atėjus pas notarą, informavo, kad pirkėjas ne tas kurio dokumentus pridavė (typo ne aš). Pardavėjas gavo savo norimą sumą (tą pačią!!!) jam dzin ir visi aplink sau laimingai tyli. Nors realiai mano sklypas ribojasi su tuo, tačiau tarpe yra beveik nenaudojamas lauko keliukas, besiliečiančių kraštinių nėra. Laiško apie pardavimą negavau. Ką patartumėte daryt?

Tai lauko keluka suares busi tada.Reike bent savininkuij liept kad leidime kuri gauna yra pardavimo salygos punkte. butai yrasytas kad perki tada gretimi sklypu savininkai gauna laiska jau su info kad yra pirkejas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, gerasukis pranešimas:

Žodžiu sutariau su savininku, kad perku žemę už sutartą kainą, sukirtom rankom, kadangi laiko greits susitvarkyt abiem nebuvom pasirašėm panaudos sutartį 5m. Išsidirbau žemę, pasisėjau. Dabar per aplink sužinau, kad ka tik tą sklypą nupirko besiribojantis kaimynas gyventantis už mano tvoros (bl**), atseit gavo laišką su kvietimu, o atėjus pas notarą, informavo, kad pirkėjas ne tas kurio dokumentus pridavė (typo ne aš). Pardavėjas gavo savo norimą sumą (tą pačią!!!) jam dzin ir visi aplink sau laimingai tyli. Nors realiai mano sklypas ribojasi su tuo, tačiau tarpe yra beveik nenaudojamas lauko keliukas, besiliečiančių kraštinių nėra. Laiško apie pardavimą negavau. Ką patartumėte daryt?

Sunku suvokti kad - sukirtot rankom, pasiraset sutarti ir bla bla aisku tu neiregistravai.... Ir po tokio ranku sukirtimo - anas tau nei skambina, nei pats domiesi (nzt.lt skelbimai) .... Sitoj vietoj kazkas ne iki galo papasakota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dzipas pranešimas:

Sunku suvokti kad - sukirtot rankom, pasiraset sutarti ir bla bla aisku tu neiregistravai.... Ir po tokio ranku sukirtimo - anas tau nei skambina, nei pats domiesi (nzt.lt skelbimai) .... Sitoj vietoj kazkas ne iki galo papasakota.

Tai matyt, kažkoks konfliktas buvo, tik nepasako iki galo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Remse pranešimas:

Tai matyt, kažkoks konfliktas buvo, tik nepasako iki galo...

Nu nepradedam burt. Nekonfliktiški esame su niekuo sesusipyke, tik jau kelinta kartą ant gavos pradeda lipt trihektariniai dėl tų kelių gabaliukų žemės. O buvo taip, kad dabartiniai pirkėjai dirbo tą žemę, savo noru jos atsisakė, tada aš ją pavasarį iš karto pasiimiau sutaręs, kad perku. o dabar visi už akių persigalvojo ragus istatė ir nieko nepranešę nupirko. Pardavėjui visiškai buvo nesvarbu kas moka pinigus - iš tos serijos, kaip ale pasakė, kad palei istatymą taip reikia daryti ir padarė, o mane informuot ir pamiršo, nors iš principo bučiau ir daugiau pinigų sumokėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , gerasukis pranešimas:

Nu nepradedam burt. Nekonfliktiški esame su niekuo sesusipyke, tik jau kelinta kartą ant gavos pradeda lipt trihektariniai dėl tų kelių gabaliukų žemės. O buvo taip, kad dabartiniai pirkėjai dirbo tą žemę, savo noru jos atsisakė, tada aš ją pavasarį iš karto pasiimiau sutaręs, kad perku. o dabar visi už akių persigalvojo ragus istatė ir nieko nepranešę nupirko. Pardavėjui visiškai buvo nesvarbu kas moka pinigus - iš tos serijos, kaip ale pasakė, kad palei istatymą taip reikia daryti ir padarė, o mane informuot ir pamiršo, nors iš principo bučiau ir daugiau pinigų sumokėjęs.

Taip išeina pats norėjai būt gudresnis už kitus,tik nesigavo,jei tie žmonės tą žemę dirbo,tai kodėl atsisakė?o dabar ją nusipirko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , gerasukis pranešimas:

O tai normalių patarimų, ką galima padaryt tokiu atveju nebus? Gal galima rašyt skundą? O gal anuliuot sutartį vis tik nebuvau informuotas apie pardavimą turėdamas panaudos sutartį.

Jei nebuvo sutartis registruota registrų centre tai kažin ar išvis turėjo informuoti apie žemės pardavimą, gal net nesimato oficialiai kad ta žemė pagal panaudą perleista kažkam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , gerasukis pranešimas:

O tai normalių patarimų, ką galima padaryt tokiu atveju nebus? Gal galima rašyt skundą? O gal anuliuot sutartį vis tik nebuvau informuotas apie pardavimą turėdamas panaudos sutartį.

Kiek žinau, panaudos sutartis nesuteikia pirmumo pirkimui, tik nuomos sutartis registruota rc irkuriai daugiau nei metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau ne vien pas mus žiurkinių yra. Bjauru klausytis kad kaimynas kaimynui už akių š....o pridirba. Dirbau žemę daugiau nei dešimt metų savininkai sutarties nedarė. Sutarėm kad iki rudens susitvarkys popierius ir parduos. Bet pavasarį paskambino ir pasakė kad jau žemė parduota. Kai paskambinau kaimynui ir paklausiau kodėl taip prišiko, atsakymas buvo galvojau kad tu neperki. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Andriusfeat pranešimas:

Prieš kelias dienas paskambino savininke ir pareiškė kad nori nupirkt dukrai butą sostinėj, todėl nori parduot sklypus kur aš iš jos nuomoju, o aš jai sakau aš irgi noriu naujos statybos buto sostinėj ir padėjau ragelį.....

na pas jus gal konkurencija mazesne, gal ir gali sau leisti taip sneketi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...