Jump to content

yogop

Nariai
 • Pranešimai

  1.430
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

yogop paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 6

yogop paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie yogop

Miestas

 • miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. yogop

  Javų supirkėjai

  Kaip ir komentarus reikia vertinti atsargiai, obeliu aliejus dar kolkas nebankrutaves taip ir su supirkėjais reikia atsargiai. Žaliavų verslas yra vienas iš procentaliai mažiausią maržą uždirbančių verslų, riba tarp pelno ir nuostolio yra labai plonyte
 2. yogop

  Grūdu kainos?

  Čia viena iš žinių: https://manoukis.lt/naujienos/pasaulyje/britu-kvieciu-derlius-maziausias-30-metu
 3. yogop

  zieminis rapsas

  Turiu Belkaro 5l likuti, jei labai reikia galiu atskirai parduot
 4. yogop

  zieminis rapsas

  Ir tai garstuką tik pristabdo, bet nesunaikina. Pernai kai buvo ilgas šiltas ruduo tai spalio-lapkričio mėnesį po belkaro sužydėjo garstukas
 5. Etana ir Emil derlius šiemet taspats galima sakyt. Etana 2 metai ūkį tai dėl žiemkentiškumo nelabai ką galiu pasakyt nes du metus žiemos nebuvo. Etana už emilį geriau krūmijasi, Etanos grūdai I-II klasės, į ekstra sunkiai bet įmanoma tik klausimas ar apsimoka bandyt siekt. Emilis už etaną yra šiek tiek ankstyvesnis. etana gal labiau sakyčiau su dryžlige draugauja.
 6. Auginu jau 5 ar 6 metai teko matyt ir pamirkimų ir šiokių tokių žiemų, buvo net -32laipsniai ant pliko žemės. Dabar labai daug naujų veislių kurias platintojai vežasi su didesniu derliaus potencialu, bet žiemojimas tai labai abejotinas.
 7. EMIL - antra klasė ir nelabai ką geriau gausi. Derlius 8t/ha yra labai labai geras rezultatas. Šiaip pakankamai tvarkinga veislė, krūmijasi normaliai, su ligom irgi didelių bėdų nėra, žiemkentiškumas labai geras.
 8. Puma 170 su 3 tonom laisvai susitvarko
 9. yogop

  dirvožemio tyrimai

  Opapa kad subrango ! Prieš tris metus dariausi tai 7-10 eur ha . Dar didesnė prabanga pasidarė
 10. yogop

  Skiltis chemijai

  Kitas klausimas. Kaip dorojates šiuo metu su telkinių vandenių? Vandenyje labai daug smulkių dalelių, turbūt žiedadulkių ir kemša filtrus ant sijų. Visi tvenkiniai apylinkėse išbandyti.
 11. Augalininkystės tarnyba sėdi sėklą prekiaujančių įmonių kišenėj. Mano galva sertifikuotoj sėkloj negali būti nei vieno grūdo! Dažnai sertifikuota sėkla būna prastesnė nei ūkinė. Kitas dalykas tai kad daigumai irgi turi būti nemažesni nei 85-90 proc. Dabar jau pradeda leisti betką.
 12. yogop

  Trašų kainos

  Išankstinis puse ūkininkų perka su 2 metų atidėjimu
 13. yogop

  pupu auginimas

  Kokiu tikslu?
 14. Šita etikėtė yra didmaišio pagaminimo duomenys, ne sėklos!
×
×
 • Create New...