Jump to content

yogop

Nariai
 • Pranešimai

  1.416
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

yogop paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 30 2019

yogop paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie yogop

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Šita etikėtė yra didmaišio pagaminimo duomenys, ne sėklos!
 2. yogop

  Grūdu kainos?

  Bet tai yra kalbama apie ateinančio derliaus perspektyvas. O su tuo kas kiek prikuls, tai skaičiuojam rudenį. Pernai kovo mėnesi neretas lietuvoj kalbėjo visų laikų kviečių rekordą
 3. yogop

  Grūdu kainos?

  šiaip tai nesuprantu kodėl taip sakai, nes pasiseke 30 proc derliaus parduot po 194eur. kai buvo matiffas 196. Dabar sukasi apie 176 ir net nemanau kad jau tokia kaina iki naujo derliau atsistatys. Ką pastebėjau, kad mūsų supirkėjai pradėjo elgtis kaip degalinės, jei kyla matiff'as neskuba kelt kainos arba koreguoja formule pardavėjo nenaudai.Krentant matiffui tai mikliai kaina numuša. Kitas dalykas, kad yra sutrikimų su atsiskaitymais tarp ūkininkų ir supirkėjų, trąšos, chemija skolon. Paskui skolos gražinamos grūdais, kadangi tų skolų daug, tai javapjūties metu elevatoriai užsikiša, o kas normaliai dirba tai tokiem vežt sąlygom kokias duoda, arba laikyt. O išsidirbinėja tai normaliai.
 4. yogop

  Trašų kainos

  Iš achemos pats neparsiveši.
 5. yogop

  Trasos ir ju pardavejai

  Pernai man teko pora maišų granmaxinio tirpdyt purkštuve, tai nuo maišo pora kibirų dolomitinės skaldos liko. Tai nenuostabu kad sieros trūksta
 6. yogop

  pupu auginimas

  Pupų daigumas labai įdomiai matuojamas, jau daugelį metų įmonės prekiaujančios sėklomis kovoja su augalininkystės tarnyba dėl to, kaip jos nustatinėja daigumą. Atliekant tyrimus, kad ir pupa daigi, išleidžia daigą, tik jei jis koks netiesus ar išleidžia daigą į šoną brokuoja jas į nedaigias arba netinkamas,kitas dalykas tai daigumo periodas per kuri pupa išleidžia, jei vienų daigas 1cm ilgio , o kita tik kalasi, tokios vėl metamos prie nedaigių, dėl to tokie ir daigumai. Geriausiai pasiimkit saują ir pasisėkit ant palangės pamatysit, kad jų daigumas bus tikrai nemažiau 85proc.Firmu nedangstau, gal kai kurios ir prekiauja nedaigiomis , tik teko susidurt su ta metodika ir girdėt iš vadybininkų.
 7. yogop

  Grūdu kainos?

  Ne dėl kilimo, o dėl nušalimo
 8. yogop

  Už kiek perkate žemę?

  Gauna 25-50proc nuo investicijų vertės.
 9. yogop

  Trašų kainos

  Vasara buvo po 250
 10. yogop

  Trašų kainos

  Kiek kelyje pro dotnuva link šeduvos, tai išvien latvių fūros su salietra.
 11. yogop

  Trašų kainos

  Nelabai, skirtumas tas kad įmonės užsivežusios salietros iš užsienio. Angliška, prancūziška , austriška, gruziniška. Galima rinktis, po pirmo trešimo tai velniai žino kaip bus. Visgi azotas rinkoj krenta .
 12. yogop

  žiemkenčių buklė

  Lietuviai.greitai komentaruose išpizdavotų, kad tai tas, tai anas negerai
 13. yogop

  Trašų kainos

  Nebėgu, tiesiog panašu kad ne tik ūkininkai tuos forumus skaito, o ir firmu valdžia
 14. yogop

  Grūdu kainos?

  Kad čia šiemetinės
×
×
 • Create New...