Jump to content

yogop

Nariai
 • Pranešimai

  1.459
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

yogop paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 6 2020

yogop paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

yogop pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

133

Reputacija

 1. yogop

  Trašų kainos

  Naftai visada būdavo ir yra alternatyva
 2. yogop

  Trašų kainos

  Manau, kad su fosforu išvis niekada kainos kilimas nesibaigs. Laidoje apie Lifosos trąšų fabriką mokslas šnekėjo, kad fosforas yra baigtinis išteklis kuris turėtų baigtis 30m laikotarpį.
 3. yogop

  Trašų kainos

  Gal kas domėjosi trąšų kainomis? Salietra, kalio chloridas, map, dap, kompleksines? Nes vadybininkai tai įdomiai šneka, matyt jau bonusus susirinke
 4. yogop

  Trašų kainos

  Prekė kiniška, taravimas lietuviškas
 5. yogop

  Skiltis chemijai

  nu tai liuks, pirmam purškimui netinka, kaip ir minėjo kolegos prieš miltlige veikimas silpnas, o miltligė pirmaisiais augimo tarpsniais yra pavojingiausia, vėliau jau gali ji ten apačioj ir tupėt, derliui įtakos neturi. Nuo daug priklauso miltligė: tankumas, veislė, žemės dirbimas ir t.t. Vienais metais prisižaidžiau su miltlige , tai daugiau nerizikuoju.
 6. yogop

  Skiltis chemijai

  pirmam purškimui geriau nesirinkt
 7. yogop

  Trašų kainos

  Arimo padas, nueik i tema no-till ir issprestos bus problemos
 8. yogop

  Strip-till

  2017 metais užkabinom noraginį: kuro nesusitaupė, našumas jei su vakarietišku įvarydavom ~40ha, tai su kirovieciu duok dieve 30, kadangi kiroviecas be dublių tai labai issispaude vėžios, kiti techniniai niuansai, visokie tepalu bėgimai ir t.t. Reikia palikt tokia technika istorijoj arba pomegį, bet rimtam darbui tikrai nelabai tinkamą, tik iš bėdos. Naujas mąstymas ir nauji inžineriniai proveržiai tik nulėmė apie tokias technologijas kaip strip-till, atsirado didelios galios traktorių pasiūla, GPS sistemos, elektriniai dozatoriai, įvairūs kaltiniai noragai ir t.t., kas lėmė šios technologijos populiarėjimą.
 9. yogop

  Strip-till

  Deja, oj deja. Išbandytas savo kailiu reikalas. Po bandymo iškart antras JD 8 klases kieme atsirado Kaip ir sėjamojoj viskas turi idealiai tiksliai vykt, tai ir traktorius turi viską kuo tiksliau atlikt ir paprasčiau.
 10. yogop

  Geoface programa

  Būtent, šiais laikais informacija yra brangiausia žaliava, kuo geresnės kokybės tuo brangesnė
 11. yogop

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Panašu, kad ir toliau sulauksime puolimo prieš ūkininkus, kaip didžiausius teršėjus. Ministras panašu, kad atstovauja verslo grupių interesus, siūlau pažiūrėti:
 12. yogop

  Sėjomaina

  Man tai kas gaunasi 4 metei sėjomainoj: 1. Ž. kv. arba vas kv. 2. Rapsas 3. Ž kv. 4. Runkeliai arba pupos arba garstyčiios. Norėtusi penkiamete, gal netgi 6mmete sėjomaina susipaišyt
×
×
 • Create New...