Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  4.153
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  56

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 5

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JCB

  šienapjoves

  Claas 10metų atidirbo puikiai, tik peiliukų keitimas. Kverneland dirba, bet trys sezonai ir plaušintuvo guolis nuėjo, sakyčiau kiek per greit.
 2. JCB

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tai aš ir klausiu, kas duomenis suves? Realūs atvejai, kaip po bandomojo laikotarpio, toliau paslaugų nepratęsia, nes nėra kada suvedinėt, kaip sako, reik etato. O kad kažkas keisis, tai nuo to nepabėgsi, kažkam reikia darbo rezultatus pateikti, tai ir turim ką pateikia, o tu žmogau nori nenori, taikykis prie to.
 3. JCB

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kas tuos duomenis suvedinės apie ūkį į sistemas? Turbūt nereikia primint kodėl to pačio agrosmart nemažai ūkių atsisakė?
 4. JCB

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasakysiu kaip bus- tam davė, tam davė, o gerovei ir pritruks.
 5. Jau buvau rodęs, bet pakartosiu palyginimui liucernos.
 6. Prieš tris sav nuo 1,1 iki 1,6 už mišrūnus, čia kainos virš 600kg, tiek siūlė supirkėjai. Gavus ataskaitas, gyvu svoriu geriau, negu skerdiena.
 7. JCB

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na šiuo atveju gaunasi, kad tada beveik visi sėjame tiesiogiai ir dar be specialių sėjamųjų. claydonas vėl matosi, jog su augalinėm liekanom nesusitvarko.
 8. JCB

  Pieno kainos

  Dirbai dėl pinigų, dabar dirbsi dėl sveikatos. Sukamės kaip žiūrkėnai rate ir tiek. Svarbu laiku susivokt ir spėt išleist
 9. JCB

  Claas kombainai (informacija)

  Gal galima bus pamatyti, kas į bunkerį byra?
 10. JCB

  Pieno kainos

  Gal žemaitijoje čia taip, kad pjovimas maišosi su javų sėja. Mūsų krašte pilnai spėjam pasisėt ir dar luktelt reik, fao200. Paskutiniais dvejais metais spalio nesulaukiam. Iš kitos pusės ir gerai, mažiau tikimybės murkdytis.
 11. Tarpinukės kainuoja, šlangos ant išmetimo mėtosi, galutinis rezultatas tas pats, tai kaip pažiūrėsi o kad kampu turi liestis, tai nežinojau. Tai reiškia kitus blogai sudėjai
 12. Nechaltūrink, prispausk noragėlį prie disko manau rasi kieme tikrai tokių šlangų, pjauni pražmbiai tarpinukę ir sureguliuoji.
 13. JCB

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Nėra skirtumo koks tas presas, visi turi besisukančių dalių. Žodžiu fusionui stabdžių reik nejunkt, tai nors sveikas presas bus
 14. JCB

  Pieno kainos

  Kukurūzo iš to plačio ploto šiemet dar daugiau buvo, į padidintą tranšėją vos tilpo, bet su šienainiu tai neprūdai, nes tik pirmą žolę pavyko nuimt, o toliau viskas išdegė, įskaitant ir įsėlius, ir dar ganyt ant 5cm. Jei ne liucerna, tai ir rulių dar mažiau būtų buvę ir karves uždaryt vasarą jau būt reikėję. Tai reiškia nelijo tik vidurio lietuvoj.
 15. JCB

  Pieno kainos

  Pas ką čia perteklius pašarų? Ar čia tik vienam rajone taip?
×
×
 • Create New...