Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  4.252
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  57

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 24

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gyvulininkas ir 45 balai, tai kuo čia norėjai išsiskirt? Ne ūkininkas esi? Tai apie kokias jūs čia nelygybes kalbat taip ir nesupratau??
 2. Prie ekrano spaudi 3 žalius mygtukus, neatleisdamas jų, jungi degimą ir lauki kol ekranas pamėlynuos. Už tai, nepamiršk pasidalinti foto, ką ten pamatysi. Jei visiem darbam, tai tau reikia su tms ieškot.
 3. Jei traktoriui yra radaras, tai nuo jo ir jungi. Turėjau traktorių be radaro, tai barstyklei pajungti, pirkau daviklį nuo rato, kažkas apie 200eur.
 4. Čia nėra ką spėlioti, keli mygtukų paspaudimai ir matyt ar tikra ar ne. Iš nuotraukų skardos lyg ir tvargingos, kabinoj nenutrinta. Sėdynė ir galinė pakaba, taip atrodo ir su daug daugiau valandų. Nežinau kokius darbus planuoji dirbt, bet dėl tms pagalvočiau, čia jo nėra.
 5. Kažkaip per pigiai, man kitus skaičius vardino prieš kelis metus. Iš granito BAP tiekia.
 6. Kosminės kainos, tiek orą, tiek hidro susidėti. Manau neapsiimsi ir tu. Optimaliau keisti traktorių.
 7. JCB

  Už kiek perkate žemę?

  Gal apie glimst...edt kalbi?
 8. JCB

  Pieno kainos

  Nedaskaičiau, atsiprašau, kažkaip užsiprogramavę skaičiai, su natūroje esančiais ūkiais, o ne statistiniais.
 9. JCB

  Pieno kainos

  Dabar įvairūs šaltiniai skaičiuoja apie 14-15 karvių vidutinis bandos dydis. https://www.vic.lt/wp-content/uploads/2019/02/Statistikagyvunai201920190207puslapiui-1.pdf
 10. Kartą paragavęs, negali sustot o taip tai mano klaida, kad šioj temoj, kitos spalvos traktorium mojuot, filosofinių minčių įvairių išgirsti.
 11. JCB

  Zymeto Kuro Kaina

  Ir iš nestės?
 12. Valandos nesuktos, skaičiai sutampa. Pati ivabalte tvarkė. Aš skaitau jog pliusas, kad perrinktas, nes pačiam jau nereiks kišt nagų greitu metu. Nuo derybininko priklauso, mum už tiek buvo pavykę, už pinigus iš karto.
 13. Ne, rinkomės tam kieme iš dviejų ir pasirinkom galingesnį. Šitas tikrai tvarkingas, servisas atliktas tada buvo, su istorija, variklis perrinktas, dėžės spaudimas geras, tik nepamenu ar perrinkta. Neperšu, kam reiks patys pamatys.
 14. Tai va traktorius, perki ir važiuoji https://m.autoplius.lt/skelbimai/fendt-818-vario-traktoriai-7308111.html kaina -10k.
 15. JCB

  Zymeto Kuro Kaina

  Mes praplaunam kas kelis metus, nes tokių varlių irgi atsiranda. Tik kaip sako pakelk paėmimo šlangutę nuo dugno arba bent jau į krašto aukščiausią vietą nustumti.
×
×
 • Create New...