Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  4.720
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  71

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 5

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Herbicidus irgi po 120ltr/ha vandens purškiat?
 2. Aha visiem. Gavęs kelis eurus eisi kur nori, o gavęs dvišimtę, iškarto užmerktom akim žinai už ką kryžiuką dėti
 3. Krito pieno kaina ir su viena karvute ir su šimtu ir daugiau. Krito ir mėsos kaina. Ir viskas krito ryšium su virusu. Na aišku čia buvo priedanga, nes lentynose kainos kilo. Kur davė gyvulių augintojam, taip padengiant nedagautus pinigus, dar galima pateisinti. Bet čia kur pradėjo mėtyt, dirbančiam, nedirbančiam, ūkininkui, ūkininkėliui, pensininkui, neįgaliam..., tai vien tik dėl rinkimų. Kas dėl grūdų ūkių, tai tas išmokas galima nurašyti moralinei žalai nebent nes tikrai buvo neramu ar gausi trąšų, chemijos, o galų gale ar grūdus turėsi kur priduot.
 4. Jei ūkis virš 4edv, kas manau tavo atveju ir yra, tai turėjai pildyti pats per užimtumo tarnybą, o jei mažiau nei 4edv, tada prašymą seniūnijoj turėjai pildyt. Svarbu neliūdna
 5. Tai kad per užimtumo tarnybą turėjai pildyt, nebent deklaruoji kelis ha. Nu tai ir gavai atsakymą, kad nepriklauso o šiaip tai taip, ne visi atitiko.
 6. Na tai dar nuo užvakar 33mln pradėjo dalybas, kas perdirbimą daro...
 7. JCB

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Bet tai kaip čia yra, visą šitą turėjom pradžioj ūkininkavimo jau žinoti arba eigoj išmokti, nes apie visokias sėjomainas, mikroorganizmus ir t.t. seniai žinoma, A. Jangas, jau tūkstantis septini šimtai... rašė apie tai. Na tai praėjo nuo mūsų pradžios jau trys dešimtmečiai ir vėl visiem viskas nauja, akis išvertę net užsienio literatūrą nagrinėjam, youtubę naktim smotrinam, o radę dirvoj slieką ar grybą džiaugemės, kaip per sausrą lietumi
 8. Pritariu. Dar vienas faktorius. Vienas šalia kito laukas, sėta su rapidais tom pačiom dienom, veislė ta pati. Mūsų rapido darbinės dalys sudilę, jų apynauja sėjamoji. Pernai dar kaltę verčiau kad po pievos sėta. Šiemet jau ir tą pačią valandą sėta, vistiek pas mus zebras sudygime, o ten eilutės gražiausios pamatytų kas, tai nuo rapido pirkimo bėgtų parkrisdamas, jau nepaaiškinsi, kad nuo tokio vaizdo vistiek galima prikulti 7-8t.
 9. JCB

  Grūdu kainos?

  Kadangi seno derliaus likę tik vištom, praeitim sotus nebūsi, po šiek tiek fiksuojam, nuo rugsėjo -24.
 10. Čia kitas klausimas kas geriau. Yra tų sėjamųjų. Šiaip pronto kiek matau verta griecho pagal sudygimą ir irgi nereikia taip žemės brūžint, kad pasėt su ja, o apie pronto aptarnavimą, gedimus nieko negaliu pasakyt, yra cirus ir t.t.
 11. Bet kokiu atveju geriau, kad ir su 130ag tempt 3m vaderį ir pasėt gražiai, nei ten su kokia barstykle pabarstyt. Iš lėčiau, bet darbas pasidarys, o vėliau gal ir arklys pasikeis.
 12. Jeigu lygumos, tai patempsi, pilnos nepilsi jeigu su trąšom, dirbimas šiek tiek aukščiau ir dešimt greitį turėtum paimti. Dar nelygu kas per arkliai tie 130. Tą senąją 1997m su 125ag tampėm, pilną grūdų ir trąšų, kultivatorinis dirbimas apie 5cm ir pradžia nuo 8km/h, o paskui 11-12km/h tempia. Traktorius gerai jautėsi. Tom naujesnėm šiek tiek daugiau arklių reikia.
 13. Tam video labai gražiai pusę priekabos išverčia siloso juodariai ir jeigu jau užsakinėsi, siūlau brezento du diržus pageidauti, jei tai įmanoma, pilnai pakanka. O dėl važiuoklės, tai tokio tonažo puspriekabei, užtenka ir lingių, plaukia ir tuščia, aišku jei dišlius turi normalią amortizaciją, o ne tokią kaip laumetrio.
×
×
 • Create New...