Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.830
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  49

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 15

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tai kiek šimtų hektarų jau sėsi? Neužteks naudotos už kažkur 1.5k? Išpuola ir dar pigesnių gerų. Vis dėl to 20ha kukurūzas jau guli vagoj šiandien
 2. Su kukurūzų sėjamaja. O vaderiui nebūtinai pirkt, iš kokios osb plokštės susisuk ir turėsi lovelius. Pabandyčiau pora važiavimų savo jėgom (normų reguliavimas, tarpueilių atstumai), o likusį plotą apsėt samdyčiau ir jei viskas normaliai, kitais metais nereiktų samdyt.
 3. JCB

  žiemkenčių buklė

  Fotoreportažo šiek tiek, 06:00 -2C. Anderson mano manymu šiek tiek labiau panašus į gerą rapsą, nes nežinau ar Mercedes, šoninių ūglių išsikerojimas į naudą. Matosi jog Andreson iš rudens labiau augo, nors sėjos skirtumas tarp veislių 1d, viskas daryta identiškai. Na o kviečiuose, skagenas kaip visada pradžioj tyli, Janne labiau išsikrūmijus ir kvietrugiai Seguenz. Kvietrugiuose susiduriu su problema, dėl iššutimo, po augalinėm liekanom kalasi žolės, kol jos išlys, kvietrugiai bus iki kelių.
 4. Aš kaip supratau norint rezultato, reik atskirai kiekvienam purkštukui daryt apšvietimą, nes kolkas neatitaikau lempų, norimam rezultatui. Projektas yra, medžiagos yra, belieka sudėt, jei pavyks, pasidalinsiu.
 5. JCB

  Kranines svarstyklės

  A rimtai buvai pripylęs į didmaišį tiek? ar iškart su sėjalka sveri?
 6. O tu pasiskambink į vaderstad ir jie tau paaiškins, nes man taip ir neprireikė. Kaimynas sėja, tai dvi eilutės atidarytos, viena uždaryta.
 7. Na su tokiu jau veiklą kažkokią turi vykdyt, ne tik trąšas į barstyklę užkraut su 541-70 teko daugiausiai 5,2t kelt, pasirodo gali.
 8. Jei turi vaderį, sėk juo, jei ne, pasės bet kuri. Sėjam su paprasta, sudygsta gražiai.
 9. JCB

  Kranines svarstyklės

  Manau vistiek yra viena bėda, jos rodo tik iki 1000kg svorį sekančias kai pirksiu tai būtinai 1500kg kad svertų, nes būna jog daugiau įsipila ir neberodo ar ten 1100, ar 1200kg.
 10. Jei nori tikrai turėt pašaro, tai nedaryk nieko, o paskui nusipirksi, tai čia garantuotai
 11. Ne pats sugalvojau, bet taikau tokia praktika kartais, trąšų įmetu į herbicida ar rundapuojant. Tada augalas labiau pradeda maitintis ir stipriau suveikia chemija. Javuose šalutinio poveikio plika akim nepastebėjau. Dabar kaip tokios oro sąlygos, reiktų atsargiau. Šiandien aplėkiau laukus, tai toks pastebėjimas, kur buvo darytas ankstyvas tręšimas prieš sniegą, ten javai turi tamsiai žalią spalvą, o kaimyniniai laukai, kur tręšti po sniego, linkę į šviesiai žalią. Matysim toliau.
 12. Kiek traktorių eina su tom vario dėžėm, tai nestebuklas ir teleskopuose. Jei be galvos bus dirbama su svoriais, tai ir tą powershiftą užmušt galima. Manau jei yra galimybių tai reikia ir žiūrėti komfortiškesnę dėžę.
 13. Dirbam jau 5metus su juo, prastovos tik dėl įtempėjų, keičiam kas sezoną, nors ir org dedam, gal dabar jau ištaisę šią bėdą, o daugiau sėdi ir važiuoji. Dėžė transporte nervina, Na bet čia žinai, vis galvoji, kad kitas geresnis, nors gal išbandžius, tas kitas labiau nuvilt gali. Galingas. Na tikrai nemažai apie jį prirašęs keli puslp atgal. p.s. kaip ir ne kartą minėjau, hidro kablį į komplektaciją būtinai.
 14. JCB

  irankiai

  Tiek rankiniam, tiek pneumatiniam bėda su oro tarpais, o tuose akumuliatoriniuose to nebūna? Nekalbu tuo variantu, kai naudojamos kasetės, nes kasečių nenaudojam. Berner'io prašiau deminio varianto, gal kada atveš, nes jau tuoj pilna lentyna bus nuo tų nenaudojamų štauperių.
×
×
 • Create New...