Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  3.741
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  49

JCB paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 15

JCB paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie JCB

 • Rangas
  Senbuvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kauno apsk.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JCB

  žiemkenčių buklė

  Pas mus tai dar vasaris
 2. JCB

  žiemkenčių buklė

  Apsidairyta laukuose, tai kur uzvakar dar balos telksojo dideles, siandien nei laso vandens. Kur melioracija streikuoja, ten balos taip ir laikosi.
 3. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  O as norejau pasakyt, kad su tokia neaiskia ateitim ir tie gyvulininkai nenori "prisirist"
 4. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  Niekam neuzdrausta tuos gyvulius auginti, atrodo ten medum patepta
 5. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  Turiu ir f vario, turiu ir zemesnes klases, tai kuo skiriasi, man pasakoti jau nereikia, bet kai reikia pirkti tokiais skirtumais, tada pradedi galvoti. Kaip ir anksciau rasiau, jei skaitei, renkuosi tarp zemesnes klases naujo ir aukstos klases naudoto, nes naujo f greiciausiai neipirksiu.
 6. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  As lyginu tas kas mane domina. Nh t7 230 80k, f724 120k, bet sake kazko jam truksta, tai kaina apie 140k butu. Abu be vairavimu, be src ir t.t. Nu tai atsiprasau, jog neparasiau, kad beveik iseina du nh. Visos kainos be pvm.
 7. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  Skaičiuot moki ar tik mandravot? kadangi nh atstovas naujas žmogeliukas, tai sunku kolkas tikslesnę kainą išgaut, bet turint šiokius tokius skaičius, nesunku suskaičiuot, kad nh t7.210 bus apie 90k pilnesnės kompl, o f822 profi plius apie 170k, vakar dienos skaičiai. Toliau patylėsiu, kol komercinių neturiu, nes pasirodo, jei nori kažką pasakyt, reikia žinot skaičius po kablelio.
 8. JCB

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  5kg- 8eur/ha bus.
 9. JCB

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Tai čia jau su kuo bendrauji, iš to ir renkiesi, pagal poreikį naudoju makro super20-20-20 arba agroplus no1. Bet jei iš rudens negavę trąšų, tai tie skystalai, tik "situacijos" sušvelninimas.
 10. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  Jį ir pasiliksi 140ag ar planuose daugiau?
 11. Su sz 3,6 kažkada tiesiai į pievą esu sėjęs- matėsi kad dobiliukai vagutėse sudygo, bet kad efektas būtų, nespastebėjau. Pernai pavasarį prasėjo su vaderstad sėjalka, karvių išmaurotus takus, tai sudygo jopšimat iki kelienių. Išvada sėk su kuo nori ir kaip nori, prieš tai žemę reikia išdirbti.
 12. JCB

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Tu jį klapčiukų, jis tave kaimo japu.. O jei į temą, tai nenaujiena kad tą pk dalį paims labai mažą, o dėl didesnės N dalies tas pasėlis ir bujos. Aš gal pasielgčiau, kad PK skysta forma ir padidinčiau N normą. O priesmėlį kad ir koks ten atrodytų potencialas, 8t nesiekčiau.
 13. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  Kaip tas nh tarnauja? Ar ekonomiškas lengvuose darbuose? Ar t7.175 viskas tas pats iki t7.230 modelio? jd į kiemo spalvas netinka, o už F išeina du nh. Tai ir dilema ar žemesnės klasės naujas, ar aukštos klasės naudotas.
 14. JCB

  koki traktoriu rinktis???

  Uz tuos pinigus tai priekaba liks svajonese, o traktorius greiciausiai iseitu be kabinos ir ratu
×