Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  662
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

Visas nario urbonas10 paskelbtas turinys

 1. urbonas10

  Grikiai

  Na čia galiu pasakyt tą patį ir apie ūkininkus. Kas per pridurkai, perka rusiškas ir lenkiškas trąšas, kai Lietuvoj prigamina sočiai. Perka kur pigiau, tai vadinasi rinkos ekonomika.
 2. urbonas10

  žiemkenčių buklė

  Kad nugelstų pirma turi sudygt:) Molio kalniukai sėti po skutimo rugsėjo 5 dieną, tai beveik neišdygę, vienas kitas daigelis tik.
 3. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Nu jei jau prisijungi, tai turi ir pamatyt kiek ir už ką. kas tau kitas pasakys.
 4. urbonas10

  žiemkenčių buklė

  Nu pašarus isveza lenkijon kiek zinau, ir šiemet ypač brangiai moka. O su žolių sėklom tai nž, nesidomėjau ar kas superka.
 5. urbonas10

  žiemkenčių buklė

  Tai nebūtina gi pieno gamyba užsiimt. Galima pašarus gamint, galima mėsinius galvijus augint, galima žoles sėklai augint.
 6. urbonas10

  žiemkenčių buklė

  Na man asmeniškai irgi darosi įdomu, kodėl žmonės taip atkakliai įsikibę augalininkystės mūsų krašte. Kalba apie Rokiškio krašto rytinę pusę, kur našumo balas retai viršija 35. Aš čia saves neskaitau ūkinku, tik hobis mano, bet suskaičiavus 3 metų rezultatus gaunasi taip, jog reikia primokėt, kad dirbau.(čia išmokų neskaitant). Kai pasižiūriu aplink, tai žmonės per 15 metų nesukaupia jokios bazės dirbdami 100 ha, ir daugiau, ką ten apie sandėlį ir džiovykla kalbėt, jeigu net kombainas stovi lauke , tai man kyla klausimas ar pas juos matematika nėra tokia kaip pas mane. Ir kas keisčiausia visi kalbėdami linkę būna pasigražint derlius, o kai susitinki prie elevatoriaus tai neatveža tų tonų prikultų nors tu ką.
 7. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Tai kas čia tokio, neatima gi tų pinigų niekas, vistiek sumokės.
 8. urbonas10

  dirvožemio tyrimai

  Nu čia nz. Su tokiais tyrimais tai tik garstyčios ir ganykla gali būt. Gal ir užauginsi trašų davęs, bet kad bus pelnas iš to užauginimo tai abejoju.
 9. urbonas10

  dumina mtz

  O tai kodėl negerai sudėt visom forsunkėm naujus purkštukus. Kainuos apie 20 euru purkštukai.
 10. urbonas10

  dumina mtz

  Meistras gali pareguliuot tik slėgį. Jeigu forsunkės purkštukas nedirba jo jau nesureguliuosi. bet mtz mano dirbo ir su myzanciais purkstukais ir nedumino. Gal kartais purkstukai ne tokios rūšies?
 11. urbonas10

  Grikiai

  Vietinis lašų elevatorius duoda 155 šiai dienai. Vežant nuo kombaino tai kokie 100e/t gaunas bunkerinio svorio. Ne lietuviai grikių priaugino ir taip greit kaina nepakils grikių. Pati bendrovė šiemet grikių išvis nebesėjo, nes neišpardavė pernyksčių. Taip kad tikėtis geros grikių kainos kitamet neverta.
 12. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Daug ką ta nma sako. Pasirašiau su žmona tą verslo planą ir dar pirkom 3 geležis ir medžiagų statybinų ir viskas praėjo. Esmė yra kuo daugiau balų surink, o tam reikia atlikt namų darbus.Jei jau nesugebat užpildyt patys kelių formų, tai kaip paskui buhalteriją sugebėsit tvarkytis. Ir ko čia dejuot, taigi būkit stambiais niekas gi netrukdo. Pamenu kai buvau dar vaikas, pirko žmogus žemę po 2k litų už hektarą ir pirko daug, pasiėmęs paskolą. Tai visi durnium vadino ir sakė, kad bankrotas jam jau garantuotas. O gi dabar vienas didžiausių ūkininkų, ir durniais liko tie kas taip nedarė. Taip kad neverkit tom krokodilo ašarom, kaip čia viskas blogai. Jei jau nesugebat užpildyt formos paramos, tada ir parama ne jums. Nieko įžeist nenoriu, kam reikia galiu pasidalint 2015m saukimo paraiška.
 13. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Pas mane panasiai. Savaite darbo pavasari, savaite per derliaus nuemima ir savaite rudeni
 14. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai ir aš buvau prieš nato ir prieš ES. Bet jau įstojom ir yra kaip yra. Tai dabar man išmokų atsisakyt ar kaip? Čia tema daug gilesnė ir taip paviršutiniškai neina spręst. Nebūtumėm ES butų kitokios rinkos sąlygos ir taip toliau.
 15. urbonas10

  Grikiai

  laukiam šalnos ir kainos geresnės.
 16. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai tą aš ir norėjau pasakyt, kad ar ūkininkui lieka nuoda iš to, kad daugiau perka trašų?
 17. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Na taip nuperka ir paskui būna temų čia"kokia įmonė galėtų sudaryti sutartį kitų metų derliui ir jau duot pinigų kažkiek." Tai nauda iš to ūkio irgi aiški, jei kyla tokie klausymai. Mažas ūkis, maža rizika, didelis ūkis didelė rizika. O taršų nupirks ar 10 smulkių ar vienas didelis, namatau skirtumo dėl to.
 18. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Aš iš tų smulių kategorijos, bet tenka pritart. Nesukuriam praktiškai nieko, tik kad patys pragyvenam. Bet klausymas ką gi sukuria didelis augalinikystės ūkis? Dvi darbo vietas ant 500 ha žemės? Tuoj tais grūdais rusai ir ukrainiečiai užvers visą europą ir kaina bus 80 eurų už toną.
 19. urbonas10

  Grikiai

  Vietinis elevatorius duoda 160. Tai nuo kombaino vežant bus apie 100,atskaicius siuksles ir dregme.
 20. urbonas10

  SZ-3,6

  koks tikslas daryt pakabinama nesuprantu, nebent dribimą priešais darysi, tada taip. O šiap tai nematau aš už ką ta sėjamą peikt. Norma gal sunkiai nusistato, bet apačia tai jos yra tobula.
 21. urbonas10

  Grūdu kainos?

  Aš suprantu, kad metai sunkūs, bet jei tokių problemų yra, tai reikia permastyt ar tikrai einama teisinga kryptimi. Nes dabar ūkininkavimas įgavęs kažkokį fantastinį mastą. Nei į buvusias žvirdobes žmonės sėja.
 22. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Kur jie paskelbti, nuoroda prašau.
 23. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Čia pats sugalvojai, nes taisyklės tai taip nerašo.
 24. urbonas10

  MTZ 82 Priekinis Tiltas

  Nž, dar neteko matyt nei vieno mtz, kad laikytūsi ten tepalas. Ir aš ir visi kiti kiek žinau maišo tepalą su salidolu ten, tada jis laikosi.
 25. urbonas10

  Trašų kainos

  Na aš čia mažas ūkininkėlis, bet kai pakalbu su vietiniais, tai ne man vienam matematika nebesigauna perkant trašas už tokias kainas. O kitiemet žiūrėk vėl po 150 ar dar mažiau bus kviečiai. Bandysiu mažint trąšas ir palaikyt žemę apsėjęs ankštiniais augalais(dobilais arba barkūnu)prieš žieminių sėją ir po kviečių pasėt garstyčių, tada vasarojų.
×