Jump to content

bebrynas

Nariai
 • Pranešimai

  249
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  Varėna

Paskutiniai lankytojai

2.247 profilio peržiūros

bebrynas pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

43

Reputacija

 1. Ne visai. Nes nma jiems siunčia užklausas apie valdymo teises (eilinė nesamonė ir pinigų bei darbuotojų laiko mėtymas)
 2. Visur.vmi, zum, vic, lrv ,seimo komitetai plius žiniasklaida.
 3. Ir manai turim po n kartų pranetinėti? Tai normalu? Jei buvocpranešta, sutikrinta, deklaruota ir toliau tas pats, tai tik valdininkų žioplumas arba valstyvės pyktiviškumas. Bet kai kartojasi ne ant vieno lauko kyla neskanių minčių.
 4. Kas ten kurklystam nežinia. Va pavyzdys. Gauname mokestį už žemę. Akys ant kaktos. Sklypas kuris sutvarkytas nuo samaseikų prieš metus, užfiksuotas vic darbuotojų šiemet deklaruotas nma tikrino pertikrino. Sąskaita kaip už Pleistą žemę. Tad ir su DGP skaičiavimu visiškai nieks neaišku ir visiškas bardelis.
 5. Tokia mada vėl plinta ne pirmi metai..gdįžtame į berniukų laikus, tik ten treningai, dabar kostiumai....
 6. bebrynas

  Trašų kainos

  Protingas...galiu išskirti pvz. 3 ha sklypą , mus aplinkinius paprotintum kaip nemokam dirbti kaip reikia Dzūkijos žvyruose ir smėlynuose. O grūdai varpoj auga tiek kiek planuota ir kiek nealinant žemės.. beje rekomenduoju ir žmonos nenualint, nes analogas panašus...:)
 7. bebrynas

  Trašų kainos

  Nejau jau taip visiškai perpus mažiau? Dažnu atveju stiebų skaičius panašus , bet grūdų kiekis varpoje gerokai mažesnis....
 8. bebrynas

  Išmokos 2014-2020

  Kai žmona nebekredituoja lieka ieškot kito kreditoriaus :p
 9. bebrynas

  Išmokos 2014-2020

  Nejau.. o procentai bankui tai kapses kol neturėsi....
 10. bebrynas

  Zymeto Kuro Kaina

  Tai kolonėlėj pigiau.. sekmadienį su nuolaida viada 73,9 plius 1 centas i kortelę už litrą paprastą dieną 76,9 plius centas...
 11. Beda kad rugpjūtį mus irgi merkė..jau tada irklavom, grūdai šiaip ne taip, šienas sunkiai... o dabar irkluojam toliau..šiandien bent purkst tik vakare pradėjo, tai jau ne vandenį o bent ’sanatorini purvą’ vertėm...visos vilniaus damos tilptų vienu metu....:)
 12. Plaukiam ir irkluojam..apie 80... ir vis nesustoja.fai purskia taj nutyla tai nupila... kaip kaikas minėjo ne lėkščiuojam o vandenį apverčiam...dirbam kur aukščiau ir skandinamės žemiau...
 13. Čia diletantiškai - belkyje kai buksuoja atleidi lopeles ir pirmyn, o vakariečiuose tik keitimas?
 14. bebrynas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Feldfebėlis pirmiausiai tau duoįu į galvą su parabėliu , kad kyšius davei daktarams , o ne jam...
×
×
 • Create New...