Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Andriusfeat pranešimas:

Kadangi tau pirmumas siūlai pardavėjui kažkiek grynais į rankas prie oficialios  sumos ir iškart pasirašot preliminarią pirkimo pardavimo sutartį (max duodi dieną pagalvot), kurioj įrašai sutartą iš anksto sumą eurais kaip baudą už neparduotus sklypus(-ą).

kokia suma irasyt kaip bauda? nes gali kitas kaina kilstelti tiek kad pardavejui apsimokes ir bauda kartu su avansu atiduot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , axe pranešimas:

kokia suma irasyt kaip bauda? nes gali kitas kaina kilstelti tiek kad pardavejui apsimokes ir bauda kartu su avansu atiduot

tai viskas priklauso nuo sandorio dydzio tarkim perki 10 ha uz 40 tuks, tai faktas kad bauda turi but bent 10 tuks , kitaip jokio tikslo nera is to popiergalio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, axe pranešimas:

kokia suma irasyt kaip bauda? nes gali kitas kaina kilstelti tiek kad pardavejui apsimokes ir bauda kartu su avansu atiduot

10 - 30 proc nuo sumos. Neperspaudžiu šitoj vietoj, nes buvo toks atvejis kai stambus ūkis preliminarioj nurodė apie 50 proc. baudą nuo sumos, tai pardavėjai supyko ir nepasirašė preliminarios, pasirašė su manim iš principo (sutarėm 16 proc. baudą). esmė tame kad šita bauda yra derybų klausimas, todėl pasiūlai vienokią sumą ir žiūri kaip pardavėjas reaguoja, jei matai kad visiškai nepatenkintas, tada siūlai mažiau. Tavo tikslas kuo didesnė bauda. Man nėra dar taip buvę, kad kažkas permuštų preliminarią sutartį, jei jau ji pasirašyta, - praktiškai garantuotas kad nupirksi sklypus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Andriusfeat pranešimas:

10 - 30 proc nuo sumos. Neperspaudžiu šitoj vietoj, nes buvo toks atvejis kai stambus ūkis preliminarioj nurodė apie 50 proc. baudą nuo sumos, tai pardavėjai supyko ir nepasirašė preliminarios, pasirašė su manim iš principo (sutarėm 16 proc. baudą). esmė tame kad šita bauda yra derybų klausimas, todėl pasiūlai vienokią sumą ir žiūri kaip pardavėjas reaguoja, jei matai kad visiškai nepatenkintas, tada siūlai mažiau. Tavo tikslas kuo didesnė bauda. Man nėra dar taip buvę, kad kažkas permuštų preliminarią sutartį, jei jau ji pasirašyta, - praktiškai garantuotas kad nupirksi sklypus.

Kur rast pavyzdį grynai sklypui preliminarios sutarties?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Jonas1995 pranešimas:

Tesiant temą. Gal galit pasakyt kokie tie keliai kada siunčia kada ne?

Mano atvejis : sutariau su žmogum iš jo pirkt  keleta sklypų, daugumoje buvau nuomininkas registrų centre daugiau nei du metus. Žmogus parašė NŽT prašymą kad parduoda sklypus, na o aš laukiu laiško, praėjo beveik mėnuo, o aš jokio laiško negaunu, nulekiu į žemėtvarka pasiteirauti kodėl negavau nors būtent tų laukų buvau oficialus nuomininkas ir man pimumas buvo. NŽT sako ko tu čia nori, tu jokio pirmumo neturi, nei nuomuoji nei kaimynas nei bendrasavininkas, sako yra pirkėjas jau ( vietinis dėdė su maišu pinigų). Tai gerai kad su pardavėju gerai sutariam ir nepardavė tam dėdei ir šiaip ne taip išsprendus tą klausima su NŽT nupirkau aš. Taigi atsakymas būtų toks, kam jie nori tam ir siunčia tuos laiškus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Halkasss pranešimas:

Mano atvejis : sutariau su žmogum iš jo pirkt  keleta sklypų, daugumoje buvau nuomininkas registrų centre daugiau nei du metus. Žmogus parašė NŽT prašymą kad parduoda sklypus, na o aš laukiu laiško, praėjo beveik mėnuo, o aš jokio laiško negaunu, nulekiu į žemėtvarka pasiteirauti kodėl negavau nors būtent tų laukų buvau oficialus nuomininkas ir man pimumas buvo. NŽT sako ko tu čia nori, tu jokio pirmumo neturi, nei nuomuoji nei kaimynas nei bendrasavininkas, sako yra pirkėjas jau ( vietinis dėdė su maišu pinigų). Tai gerai kad su pardavėju gerai sutariam ir nepardavė tam dėdei ir šiaip ne taip išsprendus tą klausima su NŽT nupirkau aš. Taigi atsakymas būtų toks, kam jie nori tam ir siunčia tuos laiškus.

Tai ir as jau baigiu tokia nuomonę susidaryt. Ir iš to įstatymo, tik žodžiai skambūs....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Halkasss pranešimas:

Mano atvejis : sutariau su žmogum iš jo pirkt  keleta sklypų, daugumoje buvau nuomininkas registrų centre daugiau nei du metus. Žmogus parašė NŽT prašymą kad parduoda sklypus, na o aš laukiu laiško, praėjo beveik mėnuo, o aš jokio laiško negaunu, nulekiu į žemėtvarka pasiteirauti kodėl negavau nors būtent tų laukų buvau oficialus nuomininkas ir man pimumas buvo. NŽT sako ko tu čia nori, tu jokio pirmumo neturi, nei nuomuoji nei kaimynas nei bendrasavininkas, sako yra pirkėjas jau ( vietinis dėdė su maišu pinigų). Tai gerai kad su pardavėju gerai sutariam ir nepardavė tam dėdei ir šiaip ne taip išsprendus tą klausima su NŽT nupirkau aš. Taigi atsakymas būtų toks, kam jie nori tam ir siunčia tuos laiškus.

Stebuklų šalis kaip sakant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2021-11-16 at 11:20, dariius 30 pranešimas:

Gal susiduret su situcija, kai zemes sklype yra neregistruotas statinys ir notaras negali formint pirkimo-pardavimo sutarties? Kokie keliai ya zeme nupirkt?

Man buvo atvejis kai pirkau viena sklypą kuriame buvo pastatai (ferma pusiau apgriauta), tai pardavėjas spaudoj turėjo įdėt skelbimą apie parduodamą sklypą su tais pastatais, nurodydamas kainą to parduodamo sklypo ir prašymą atsiliept tų pastatų savininką (-us), jei jie pageidautų pirkt sklypą. Žodžiu per mėnesį nieks neatsiliepė, tai taip ir nupirkau be jokių problemų. Dabar kitą problemą sprendžiu. Ką daryt su tais pastatais ir kur ieškot savininkų, nes norėsiu rekonstruot tuos griuvėsius į mėsinių fermą, o jei staiga atsirastų kažkoks savininkas mistinis....kas tada...kas patars kur kreiptis dėl tų pastatų, nuo ko pradėt??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Man buvo atvejis kai pirkau viena sklypą kuriame buvo pastatai (ferma pusiau apgriauta), tai pardavėjas spaudoj turėjo įdėt skelbimą apie parduodamą sklypą su tais pastatais, nurodydamas kainą to parduodamo sklypo ir prašymą atsiliept tų pastatų savininką (-us), jei jie pageidautų pirkt sklypą. Žodžiu per mėnesį nieks neatsiliepė, tai taip ir nupirkau be jokių problemų. Dabar kitą problemą sprendžiu. Ką daryt su tais pastatais ir kur ieškot savininkų, nes norėsiu rekonstruot tuos griuvėsius į mėsinių fermą, o jei staiga atsirastų kažkoks savininkas mistinis....kas tada...kas patars kur kreiptis dėl tų pastatų, nuo ko pradėt??

Kreiptis į savivaldybę, kad paskelbtų  bešeimininkiu ir tda aukcione nupirkt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
On 2022-04-24 at 11:46, WYCKA/ pranešimas:

Sveiki nekurent naujos temos gal yra kolegų iš Jonavos rajono per kurių žemę ties raibaltic kaip su žemės paėmimu konpencavimu ar apskaičiuoja padoriai gal buvo atvejų kam atkele nuosavybė kitur 

Gavau siandien atsakyma is SM del Prienu rajone paimamos zemes sprendinius.

 

 

image.thumb.png.057d60eea1a8a293a4b7b88b197c9d83.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , dzipas pranešimas:

Nuosavybes tikrai neatkels. Bet gal priims istatymo pakeitima - paiimama zeme kompensuos turima valstybines zemes nuomos plotu.

 

Man tai peilis ūkis nėra didelis pajims virš 5h puse iš jų dantis sukandęs pirkau nes pardavinėjo norėjau išsilaikyti kiekį zemes o dar kaip šlapiu skuduru per snuki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Man tai peilis ūkis nėra didelis pajims virš 5h puse iš jų dantis sukandęs pirkau nes pardavinėjo norėjau išsilaikyti kiekį zemes o dar kaip šlapiu skuduru per snuki

Man is 50 ha masyvo 7ha issiima ir masyvas pasidalina i du trikampius. Jau nekalbu apie apvaziavimo atstuma. Jeigu pasirinktu kita alternatyva, tai ten apskritai projektuotoju sedevrai - i tvarto gala ir mesiniu ganyklas suprojektuota laukiniu gyvunu pereja. Kas liecia zemes kaina tai musu rajone panasiai nusiplanave moketi po 7 k uz ha atimamos, bet ne pinigai mums reikalingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Man is 50 ha masyvo 7ha issiima ir masyvas pasidalina i du trikampius. Jau nekalbu apie apvaziavimo atstuma. Jeigu pasirinktu kita alternatyva, tai ten apskritai projektuotoju sedevrai - i tvarto gala ir mesiniu ganyklas suprojektuota laukiniu gyvunu pereja. Kas liecia zemes kaina tai musu rajone panasiai nusiplanave moketi po 7 k uz ha atimamos, bet ne pinigai mums reikalingi.

Man ir tie pinigai nieko nepakeis nes nėra kur nusipirkt o ka jie duos rinkos kaina tai ašaros ka prašo kiti žemės savininkai už savo parduodama. Sakai pas tave po 7 žada tai pagal ka jie taip nustatė pagal rinka ar dar plius konpensavima koki dadeda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...