Jump to content

udugas

Nariai
 • Pranešimai

  211
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

udugas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 19

udugas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie udugas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • Miestas
  Telšių r.

Paskutiniai lankytojai

1.324 profilio peržiūros
 1. Kadangi meta 9 pavarą tai manau be ardymo neapsieis. Rimtai nusiteikti porą dienų ir perrinksit, skirti reikia į 3 dalis. Man kainavo apie 400 keli dantračiai ir visi dėžės guoliai. P.s. pirkau originalų veleną ir veržlę tai nepavyko užsukti, teko kreiptis pas tekintoja, po to užvirinti. Taip kad pirkdamas gali pasitikrinti ar normaliai sukasi.
 2. Čia spėjimas ar esi išbandęs, nes konsultantavimo tarnyboje kitaip aiškina.
 3. Tikrai taip nėra jog galima pirkti ką nori, reikia viską pagrįsti verslo planu, tad jei planuoji auginti buliukus kelis jog gauti balų daugiau, tada nebeisirodysit jog jums reikalingas kombainas.
 4. o tai kito variklio neradote tuo metu tam kombainui, čia jau žiauriai gaunasi 60t litų į bačką. Na va seni genda, nauji genda, tai ką lieka daryti?
 5. Aplinkui neteko girdėti tokių dalykų, visi kas turim visokių senolių vis važiuoja jie su minimaliais įdejimais, o jei rimčiau sugestų tada, bent aš savo senuka paleisčiau dalimis, kas lieka į metalą i tiek.
 6. Kad kiek žinau, visad prideda dar lėšų, jog užtektų visiems vienodą balą rinkusiems.
 7. Jei rulonų daugiau sukti, tai tik vakarietis, kad ir senesnį kokį, su mažiau mygtukų, tada ir sugedus nebus kosminių remonto kainų, na ir gerai būtų einamas modelis, kad galėtų rasti naudotų dalių.
 8. udugas

  Pudymai

  Kodėl manai jog išmoka didesnė?
 9. Niekas nedraudžia plėsti ūkį, tik reikia nepamiršti jei kartais pritrūks balų šiemet, tai kitam paraiškų šaukimui jau bus pakilęs vedas.
 10. Gyvūnai skaičiuojami kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Tarkim bulius nuo 1m iki 2m - 432ved, tai už išlaikytą mėnesį vedą kelia 36eur. Taip ir pasiskaičiuojat kiek išlaikysit mėnesių atitinkamą laikotarpį, žinosit kiek vedas pakils.
 11. Bent jd dalių tikrai galima gauti, kad ir kokio amžiaus jis būtų, nemažai ir naudotų galima atrasti paieškojus.
 12. Aš skaitau jei užtenka 80 ag traktoriaus ir ūkis smulkus tuomet mtz 820, jei reikia didesnio tada jau vakarietis, pvz pats nupirkau jd 6800 kuris turi 120ag, tai jei lyginti tai reikia su mtz 1221, kurio kainos panašios, tik metai skiriasi, bet su vakariečiu važiuoji ir galvoji kur čia dar ūkį praplėtus, nes nei nuovargio, nei remontuit reikia po dienos darbo
 13. Mano senukui jd kuro siurblys sugedęs tokius simptomus daro. Bandai sukti lyg mirę akumai, užpili vandens tuomet atvėsusį suka, užveda lengvai.
 14. Yra toks dalykas,kaip dirbtinai sukurtos sąlygos paramai gauti, čia jau velnias žino kaip įvertintų.
×
×
 • Create New...