Jump to content

ūkininkas

Nariai
 • Pranešimai

  795
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  8

Visas nario ūkininkas paskelbtas turinys

 1. Pernai sejau rugsėjo 3-10 dienomis norma 150- 160 kg/ha pavasarį tankumas buvo 950-1250 kviečių./m2. Viskas priklauso nuo rudens, kiek laiko šiluma laikysis.
 2. Na tu caper to nesuprasi. Jei žmogus ieško 16 t. sėklos tai tikrai ne iš gero gyvenimo. Jis ir neprašo kad ji būtų išvalyta subeicuota ir sutaruota. Nors tu caper ir galėtum čia bizniuka prasukt juk netoli randies
 3. ūkininkas

  Skiltis chemijai

  Ar tikrai https://www.sklepfarmera.pl/salsa-75-wg-100g-dupont/
 4. Ta kaina už kurią vezi į elevatoriu parduoti normalaus atselio.
 5. ūkininkas

  Skiltis chemijai

  Belkaras 107€ metazamixas 46,3€ už grynus scandagra
 6. ūkininkas

  zieminis rapsas

  Šliuzai bijo saulės, kai nėra grumstu jie neturi kur diena pasikavoti tai į tokį lauką nelenda.
 7. Dabar turiu nukules 4,47 ją prikurta 5 bunkeriai po 10000 l. talpos svorio kolkas nežinau.
 8. Atėjo eilė mieziams VID_20190731_153623.mp4
 9. Neskaldo pridave agrochemai sausi ir švarus.
 10. Pradėjom žirnius naikinti dregme 12pr. VID_20190726_145434.mp4
 11. Lietuvio mada tokia dejuot visada. Kai parašiau kad pas mane kviečiai šiemet traukia link mano rekordo tai buvo tokių kad net pasišaipė. Bet dabar kai pasirodo pas daugelį normalūs derliai. Gerų darbų visiems.
 12. Bet neparašė kiek dar mėšlo įvarė
 13. Čia turėjau padėjęs sėklinių Etanos ir zepelino. Zepelino atrodė gražiau bet byrėjo blogiau, nes grūdai smulkesni. Tame pačiame lauke vieni šalia kitų viskas daryta vienodai. Etanos 8.4t/h zepelino 7,9 t/h
 14. štai ir mano pirmą pradalge kviečių
 15. Penai su v.kviečiais tokia problema turėjau. Viskas puikiai til kritimo kažkofėl nebuvo, gal dėl karščiu kad per anksti iškepė.
 16. ūkininkas

  zieminis rapsas

  Tos žalios ankštys ne drėgme duoda, o į nuostoiius eina. Vakar pas kaimyną kroviausi rapsą į mašiną tai tyrėjau lsiko patyrinėt. Jis prieš 10 dienų glifosaves, bet apačioje dar vistiek nemažai žalių ankščių ir pasikuitus po susmulkintas liekanas tas žalias ankštis radau neiškultas. Kad jos ir sukapotos smulkintuvo, bet sėklos neišbyrėjusios.
 17. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Nežinau kaip iš tiesų yra, bet įtariu kad daugelis ūkininkų aplink Raseinius Karbauskiui turi užstatę paskutinius triusikus. Nes ten eilėse prastovi iki 20 val. (brolis pernai vežė kaimynui per javapjūtę grūdus į Raseinių grūdų elevatorių tai pralaukė 19val eilėje, kiti ūkininkai sakė kad tai įprasta lauki per pačia javapjūtę). Nors už 20 km yra kėdainių aruodų elevatorius ten eilių praktiškai nebūna ir dar kaina geresnė nei agrokoncerne.
 18. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Žiūrint kviečių kaina kėdainių aruodai bent tauragė 9€ už tona daugiau duoda nei agrokoncernas
 19. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Jei pavasarį kviečiai labai gerai peržiemoję ir pasėlis tankus ir žemės pagal našumą pilnai paveža 8-9 tonas tai kokia logika yra auginti 5-6 tonas, jokios. Tai jeigu bijai didesnio derliaus tai augink ekologinius kviečius. Auga šiemet ekologinių ir to tikisi tarp 4-5 tonų kulti.
 20. Sutinku. yra ir pas mus tokių. Tėvas laukuos o sūnus kaip briedis su mergom trainiojasi.
 21. Čia jau auklėjimo problema. Kol pats norėjo niekas prie vairo neleido, nes per mažas, o kai paaugo ir pats nenori. Pas mane jokių problemų, vyriukai dirba visus darbus nuo remonto iki stogo dengimo, neskaitant žemės dirbimo darbų. Jei reikia nuo 4 iki 22val tik per pietus numiega kai karšta buvo, nes ant stogo nėjo ištrivoti
 22. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Dar viena vakarykštė nuotrauka pamastymui. Abiejuose laukuose pasėtas tas pats edvinas tik kairėje ant varpos siltra naudota o dešinėje oriusas nes taip patarė kaimynui vadybininkas, sako kam naudoti brangų jei ligų nėra. Tad ar verta naudoti pigų š.....ą kuris paskui brangiai kainuoja?
 23. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Lietus nelyja tai naktim laistau kviečius. Su karbamidu
×
×
 • Create New...