Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 7 minutes , JCB pranešimas:

Tą vitriani tau bandėme ir paaiškinti :) Normalūs notarai tokio sandorio netvirtina.

man tai aiškinti nieko nereikia.

Tiesiog faktas, kad vieni teigia, kad tokiu niekas netvirtina, tačiau realybė kitokia - kad tvirtina ir ne vienas (nors ir vieno rajone užtenka, kad būtų landa nesąžiningumui). Klausimas kitas - kaip su tokiais kovoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , niino pranešimas:

Tai cia turbut per teisma tik, jei notaru rumams dzin ka tie notarai daro. Ar teiseta ar ne ..

pasiskaitinėjau tą notariumo įstatymą, tai už įstatymų nesilaikymą juos turėtų tarkuoti Notarų rūmų prezidiumas. Tai kaip ir nė prie ko jie, ale skalpuoja jie, bet tuo pačiu kaip ir prie ko. Labai sausai atsakė ta jų teisininkė, pagal ją tai reiktų atsisėdus prieš notarą ponui pasakyti, ar jo sąžinė švari tvirtinant tokią sutartį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , manttys pranešimas:

man tai aiškinti nieko nereikia.

Tiesiog faktas, kad vieni teigia, kad tokiu niekas netvirtina, tačiau realybė kitokia - kad tvirtina ir ne vienas (nors ir vieno rajone užtenka, kad būtų landa nesąžiningumui). Klausimas kitas - kaip su tokiais kovoti.

kova tik per nzt, nes zemes pardavimo istatymas nurodo kad nzt sudaro komisija ir nagrineja skundus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , niino pranešimas:

Aplink mus ne, tik brangimas

 

Mano krašte po 3 tūkst pardavinėdavo ilgai ir nuobodžiai, tai dabar atsirado kosmonautų, kurie už šudgabalius prašo po 4... juokas ima ir tiek, žemės nederlingos.

Gera žinia, kad verslininkai, kurie sukėlė kainas, jau atsikando žemės ūkio ir apsiramino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

4k už 43 balus dar normali kaina. Mes db gavom 1 ha įsigyt pasiūlymą, kaina 7000 :)

na jei jūs turite normliai įsuktą ūkį tuomet tie 7k. salyginai ištraukia nedidelę sumą, jei užsimerksim kad ta žemė galimai tik papildys jūsų kaip pencininko pajamas.... o iki to laiko kol atsipirks tai tik minusas sąskaitoje...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, kulka pranešimas:

na jei jūs turite normliai įsuktą ūkį tuomet tie 7k. salyginai ištraukia nedidelę sumą, jei užsimerksim kad ta žemė galimai tik papildys jūsų kaip pencininko pajamas.... o iki to laiko kol atsipirks tai tik minusas sąskaitoje...

 

pinigai turi uždirbti pinigus, o ne būti užmarinuoti velnias žino kokiam laikui, tai toks pasiūlymas bus atmestas. Kaip ten bebūtų, reikia šiek tiek ir sveiku protu vadovautis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Virgis. pranešimas:

kova tik per nzt, nes zemes pardavimo istatymas nurodo kad nzt sudaro komisija ir nagrineja skundus.

Nzt ne prie ko, jie tik sutikima isduoda ir suziuri kas pirmenybe pirkti turi, o kaip su atsiskaitymu ir visa sandori juk jau notaras tvirtina, cia tik jam pretenzijos gali buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

man tai aiškinti nieko nereikia.

Tiesiog faktas, kad vieni teigia, kad tokiu niekas netvirtina, tačiau realybė kitokia - kad tvirtina ir ne vienas (nors ir vieno rajone užtenka, kad būtų landa nesąžiningumui). Klausimas kitas - kaip su tokiais kovoti.

Aa, atiprašau už sutrukdymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo klausimas.Daleiskime nuomoju iš privataus žemę.Tam žemės sklype stovi sodyba.Sodyba savininkas sugalvojo parduoti su posodybiniu sklypu ir dar trupučiu žemės.Likusia būtų toliau nuomaves man.Bet aplinkui tą žemę jokio nuosavo sklypo ne turiu.Ir dabar reiklalingas kaimyno parašas,o tas rašysis tipo tada,jeigu savininkas išnuomos likusią žemę jam.Mane jau mes per,,borta,,.Ar taip gali būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Egida pranešimas:

Iškilo klausimas.Daleiskime nuomoju iš privataus žemę.Tam žemės sklype stovi sodyba.Sodyba savininkas sugalvojo parduoti su posodybiniu sklypu ir dar trupučiu žemės.Likusia būtų toliau nuomaves man.Bet aplinkui tą žemę jokio nuosavo sklypo ne turiu.Ir dabar reiklalingas kaimyno parašas,o tas rašysis tipo tada,jeigu savininkas išnuomos likusią žemę jam.Mane jau mes per,,borta,,.Ar taip gali būt.

Tai savininkas išnuomuos kuriam norės. Reikia su juo tartis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...