Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  4.153
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  56

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. JCB

  šienapjoves

  Claas 10metų atidirbo puikiai, tik peiliukų keitimas. Kverneland dirba, bet trys sezonai ir plaušintuvo guolis nuėjo, sakyčiau kiek per greit.
 2. JCB

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tai aš ir klausiu, kas duomenis suves? Realūs atvejai, kaip po bandomojo laikotarpio, toliau paslaugų nepratęsia, nes nėra kada suvedinėt, kaip sako, reik etato. O kad kažkas keisis, tai nuo to nepabėgsi, kažkam reikia darbo rezultatus pateikti, tai ir turim ką pateikia, o tu žmogau nori nenori, taikykis prie to.
 3. JCB

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kas tuos duomenis suvedinės apie ūkį į sistemas? Turbūt nereikia primint kodėl to pačio agrosmart nemažai ūkių atsisakė?
 4. JCB

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pasakysiu kaip bus- tam davė, tam davė, o gerovei ir pritruks.
 5. Jau buvau rodęs, bet pakartosiu palyginimui liucernos.
 6. Prieš tris sav nuo 1,1 iki 1,6 už mišrūnus, čia kainos virš 600kg, tiek siūlė supirkėjai. Gavus ataskaitas, gyvu svoriu geriau, negu skerdiena.
 7. JCB

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na šiuo atveju gaunasi, kad tada beveik visi sėjame tiesiogiai ir dar be specialių sėjamųjų. claydonas vėl matosi, jog su augalinėm liekanom nesusitvarko.
 8. JCB

  Pieno kainos

  Dirbai dėl pinigų, dabar dirbsi dėl sveikatos. Sukamės kaip žiūrkėnai rate ir tiek. Svarbu laiku susivokt ir spėt išleist
 9. JCB

  Claas kombainai (informacija)

  Gal galima bus pamatyti, kas į bunkerį byra?
 10. JCB

  Pieno kainos

  Gal žemaitijoje čia taip, kad pjovimas maišosi su javų sėja. Mūsų krašte pilnai spėjam pasisėt ir dar luktelt reik, fao200. Paskutiniais dvejais metais spalio nesulaukiam. Iš kitos pusės ir gerai, mažiau tikimybės murkdytis.
 11. Tarpinukės kainuoja, šlangos ant išmetimo mėtosi, galutinis rezultatas tas pats, tai kaip pažiūrėsi o kad kampu turi liestis, tai nežinojau. Tai reiškia kitus blogai sudėjai
 12. Nechaltūrink, prispausk noragėlį prie disko manau rasi kieme tikrai tokių šlangų, pjauni pražmbiai tarpinukę ir sureguliuoji.
 13. JCB

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Nėra skirtumo koks tas presas, visi turi besisukančių dalių. Žodžiu fusionui stabdžių reik nejunkt, tai nors sveikas presas bus
 14. JCB

  Pieno kainos

  Kukurūzo iš to plačio ploto šiemet dar daugiau buvo, į padidintą tranšėją vos tilpo, bet su šienainiu tai neprūdai, nes tik pirmą žolę pavyko nuimt, o toliau viskas išdegė, įskaitant ir įsėlius, ir dar ganyt ant 5cm. Jei ne liucerna, tai ir rulių dar mažiau būtų buvę ir karves uždaryt vasarą jau būt reikėję. Tai reiškia nelijo tik vidurio lietuvoj.
 15. JCB

  Pieno kainos

  Pas ką čia perteklius pašarų? Ar čia tik vienam rajone taip?
 16. Kad pas atstovą jau viskas auksu žiba, tu tuo garantuotas? aš tai ne.
 17. Automobiliam daug istorijų girdėjęs, kad pablogėja. Šiaip manau dažnu atveju, būna nekokybiškas tepalas, dėl tokių pasėkmių. Reiks keist, nesidėsi niekur.
 18. JCB

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Sveikinu su pirkiniu Tai kiek brangiau gavosi už welgerį?
 19. JCB

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Kur pigiau, pagrinde bta arba compensa.
 20. JCB

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Netoli dvigubai pernai mokėjome nei užpernai- pastebėjome.
 21. Su variklio tai viskas aišku. Ką su transmisijom darot?
 22. Manualas sako kas 2000mth arba kas du metus. Šiaip pats linkstu link keitimo.
 23. Jei klausimas būtų apie variklio tepalą, tada sutinku, kad retorinis. Su dėžių tepalų keitimais, girdėjęs tokių istorijų, kad ir pablogėjo. Čia labiau noriu patarimų iš vario dėžių naudotojų.
 24. Neprieinam vieningos nuomonės, keist vario dėžės tepalus ar ne? Vieni sako, kad jei nėra pašalinių garsų ir kitų pastebėjimų, tai ir palikt, kiti be išimties kas 3000mth. Traktoriam virš 8000mth, kitam virš 10000mth. Darykim prielaidą, kad iki tol dar nekeisti nei karto.
 25. JCB

  Mėsinė galvininkystė

  Kad matai, jį daužo ne kvapai, o sumažėję pardavimai, tai ir kuria tokias pasakas
×
×
 • Create New...