Jump to content

JCB

Nariai
 • Pranešimai

  4.548
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  63

Visas nario JCB paskelbtas turinys

 1. JCB

  žiemkenčių buklė

  Ale tas su propeleriu tai dažnai šauna tokį pesimistinį, tai išdžius, tai paskęs, tai iššals, tai tik kiaulėm šert tiks... nestresink kolegų
 2. JCB

  Sėjomaina

  Būna pasitaiko, vieni javus sodina, kiti traktoriui atlieka serviZą arba rašo kad išsikviečiau serviZą. Na gal kam taip ir būna, bet netikiu.
 3. JCB

  Sėjomaina

  Su kokia sodinamąja sodini kviečius?
 4. Ateities plente netoli buvusio Viržių medelyno, ten kur statybinės tech dalys. Įmečiau į pm kontaktą.
 5. JCB

  Deklaravimas

  Informacijos datą pažiūrėk, buvo pakeitimai dėl viruso.
 6. Turiu blogų žinių tau karve, atsėt nereiks, kukurūzas kyla.
 7. JCB

  Deklaravimas

  Nesiklaidink žmogau https://www.vic.lt/blog/2020/04/17/2020-m-zemes-ukio-naudmenu-ir-kitu-plotu-deklaravimas/
 8. Prieš atkabinant atlaisvink spaudimą hidro porose.
 9. JCB

  Deklaravimas

  Skaityk dar kartą, aiškiai išdėsčiau.
 10. JCB

  Deklaravimas

  Reik ateit laiku, o ne per antplūdį, tada galima neskubant kiekvieną kampą apčiupinėti O iš kitos pusės reikia žiūrėti kiek žemės sklypas turi ž.ū.n. ploto. Nes jei bus dokumentų patikra, tas kiekvienas iš "šešėlio" ištrauktas aras dėsis vienas prie kito, dar jei kokio plotelio nepagrįsti, žiūrėk susidarys ir 2ha, o tada jau sankcija rimtesnė ir grąžint tūkstantėlį vieną kitą gali prireikt.
 11. JCB

  Deklaravimas

  Nieko blogo. Susiskenuok į pdf visą deklaraciją, turėsi failiuką, galėsi į kairę dešinę siuntinėti
 12. JCB

  Deklaravimas

  Galima, tik tokios rekomendacijos yra. Susikaičiuoji plotus, užsirašai į eilę ir važiuoji
 13. JCB

  Deklaravimas

  Tokie nurodymai šiemet, kad kuo mažiau ūkininkas užtruktų patalpose. Esant galimybei peržiūrėt laukus, pakooreguot, o paskui kai ateini, tik kultūras suvardini ir šiaip kas pasikeitė. Tikrai nemanau kad surašinėjo veisles javų, nes kitaip patvirtint negalėtų. Nebent deklaruoji iki 30ha javų, tada galima ir netyčia patvirtint, bet irgi procentas mažas. Atšaukt jau nepavyks.
 14. JCB

  KVIETRUGIAI

  Jei nelis, negaus ir ant varpos.
 15. JCB

  KVIETRUGIAI

  Turbūt kaip ir kiekvienais metais nieko. Tik sakiau su tripsais reiks muštis, nes iki tol šerdavau.
 16. Pasiskaitė ką čia pliurpiat ir gavot atsakymą, tik jau labai operatyviai
 17. Teisybė ta, kad toliau savo kiemo nematai. Juk ne iš neturėjimo ką veikt tokiu laiku sėta. O kaip reikėjo daryti, tai niekur nemačiau tavo pasakymo, kad va visos lietuvos ūkininkai nesėkit kukurūzo anksti, nes nuo gegužės vidurio bus kritulių. O antra, nedarykim šermenų anksčiau laiko.
 18. Gal kiek ir gilokai, bet prie įprasto pavasario problemų nebūna. Čia šis pavasaris pasimetęs. Dar sėja ir dabar žmonės, savaitgalį virš 30ha pasėjom. Priklausomai nuo dirvos tipo, būklės, temperatūros, sėklų rūšies sėklos įterpimo gylis svyruoja nuo 3 iki 6 cm. Priemolio dirvose kukurūzai sėjami 3–5, o priesmėlio 5–6 cm gyliu. Esant vėsesniems orams, kukurūzų nereikėtų sėti per giliai. Tada optimalus sėjos gylis turėtų būti 3–5 cm, tik orams ir dirvai visiškai įšilus, kukurūzus galima sėti 5–6 cm gyliu. Jeigu trūksta drėgmės, rekomenduojama sėti 1–2 cm giliau. Dažniausiai sėjama 75 cm tarpueiliais, maždaug 15–20 cm atstumu eilutėse. Skaitykite daugiau: https://www.manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas/2008/01/kukuruzu-auginimo-technologijos-ir-sejos-technika/
 19. Šią savaitę spręsim ar atsėt reiks ar ne. Gegužės antroj pusei niekas nesitikėjo nei sniego, nei šalnų.
 20. JCB

  žiemkenčių buklė

  Tai tos salietros po kokia 15-20kg ant ha dėjo. Nes 1-5kg taip tikrai nepadaro.
 21. JCB

  Pts 4 priekabos bortai

  Darėm iš jūrinės plokštės. Jau kokie 7m ir dar laikys keletą metų. Stovėjo ant lauko, tai jau papūtinėjo tą plokštę. Būna skelbimuose aliuminių lentų išlenda nebrangiai.
 22. JCB

  Ruloniniai presai (dubliai)

  Kiekis nemažas, per pora metų atsipirks dublis. Už vicon ir aš galiu balsą atiduoti rf135, nemažai metų sukom ir dar garantija kad suks. Per tiek laiko iš el pusės tik vienas daviklis pakeistas. Dar dotnuva turi meistrų kas juose nusimano, tai irgi bėdos nėra.
 23. JCB

  Augalai atbaidantys kenkėjus

  Aš tai siūlyčiau imtis natūralių būdų- įkiškite ranką į tą lizdą ir pagrūmokite pirštu nu nu nu. Bent jau kuris laikas reklamomis neužsiimsite
×
×
 • Create New...