Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

On 2020-03-21 at 20:33, u.k aurimas pranešimas:

Kunigiškiu kaime ten reikia kasti o nedirbti žeme.Kalniukus parduoti statyboms,pakalnės į maišus ir šiltnamiams parduoti.Treti metai šeimininkai nuomos kaip kojinės keičiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
On 2020-02-03 at 15:47, Egida pranešimas:

Iškilo klausimas.Daleiskime nuomoju iš privataus žemę.Tam žemės sklype stovi sodyba.Sodyba savininkas sugalvojo parduoti su posodybiniu sklypu ir dar trupučiu žemės.Likusia būtų toliau nuomaves man.Bet aplinkui tą žemę jokio nuosavo sklypo ne turiu.Ir dabar reiklalingas kaimyno parašas,o tas rašysis tipo tada,jeigu savininkas išnuomos likusią žemę jam.Mane jau mes per,,borta,,.Ar taip gali būt.

Kas ką patars.Kiek savininkui riugtelt kainos už suarimą hektaro.Pernuomavo kitam.O buvau susiares,nes sakė nuomos toliau.Žadu nepasikuklint.Bet kur tą aukso viduri rast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Nuostabu. Man šiemet kaip niekad nuomotojai šaukia (tik gal kas ketvirtas nešaukia) :- taigi išmokas iš valstybės gaunat, iš mūsų mokesčių gaunat! Nausėda ženkliai padidino! Išmokas gaunat!!! Mokesčių nemokat!

Parduodančių žemę tuntas atsirado tai irgi dėsto: jūs gi išmokas gaunat, išmokas! septyni tūkstančiai... nes išmokas gaunat.

Sakau man 120 vidurkis nesigauna. 

Nemeluok, virš 200 gauni, mokesčių nemoki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Zvanas pranešimas:

Nuostabu. Man šiemet kaip niekad nuomotojai šaukia (tik gal kas ketvirtas nešaukia) :- taigi išmokas iš valstybės gaunat, iš mūsų mokesčių gaunat! Nausėda ženkliai padidino! Išmokas gaunat!!! Mokesčių nemokat!

Parduodančių žemę tuntas atsirado tai irgi dėsto: jūs gi išmokas gaunat, išmokas! septyni tūkstančiai... nes išmokas gaunat.

Sakau man 120 vidurkis nesigauna. 

Nemeluok, virš 200 gauni, mokesčių nemoki...

pas mus tas pats sakau irgi man 120 nesigauna ale niekas netiki, nu ir eini galva nusukes, o cia va viesai tokius skelbimus deda, nu smagu .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , u.k aurimas pranešimas:

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-32-hektarus-zemes-ukio-paskirties-perspektyvu-zemes-51175401.html

paskaitykit aprasyma.....  po to sako kad ukininkai gerai gyvena, po tokiu pasaku sekimo .....

Kaip gaila kad jo komentuoti negalima.... Bet ale tai kurybingas pasitaike... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Nuostabu. Man šiemet kaip niekad nuomotojai šaukia (tik gal kas ketvirtas nešaukia) :- taigi išmokas iš valstybės gaunat, iš mūsų mokesčių gaunat! Nausėda ženkliai padidino! Išmokas gaunat!!! Mokesčių nemokat!

Parduodančių žemę tuntas atsirado tai irgi dėsto: jūs gi išmokas gaunat, išmokas! septyni tūkstančiai... nes išmokas gaunat.

Sakau man 120 vidurkis nesigauna. 

Nemeluok, virš 200 gauni, mokesčių nemoki...

O tų sakyk ar dirbi? Dirbi. Vadinasi gauni 5000 arba esi kvailys kaip sakė vienas Masiulis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Zvanas pranešimas:

Nuostabu. Man šiemet kaip niekad nuomotojai šaukia (tik gal kas ketvirtas nešaukia) :- taigi išmokas iš valstybės gaunat, iš mūsų mokesčių gaunat! Nausėda ženkliai padidino! Išmokas gaunat!!! Mokesčių nemokat!

Parduodančių žemę tuntas atsirado tai irgi dėsto: jūs gi išmokas gaunat, išmokas! septyni tūkstančiai... nes išmokas gaunat.

Sakau man 120 vidurkis nesigauna. 

Nemeluok, virš 200 gauni, mokesčių nemoki...

Na kas tau reiškia tie septyni tūkstančiai praveri piniginę irmoki pinigai juk protoneturi.Neturi tu bankas turi tik imk nesvarbu kad neišsimokėsi bet tik imk pratesį agonija.Esu pasakojes ne karta sena baika -tikra tiesa kai užseniečiui ūkinykui skambina bankas ir sako tavo ūkis turi problemu- praskolintas, balansas neina ką darysme otas jiem ir sako mano dalis šiame ūkyje nebesudaro nei 20 nuošimčiu ojūsų dalis daugiaukaip 80 nuošimčiu tai kas čia turi problemu daugiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Minduksx pranešimas:

Del ismoku tai galima atidaryt nma portal puslapi parodyt kiek ha deklaruoji kiek gauni uz ha, gal tada susiprotetu

Galima, bet kai žmogus susifirmavęs išankstinį nusistatymą tai vistiek liksi kaltas. Pamatys kad keli šimteliai deklaruota: žemvaldys, agrooligarchas esi dar tau žemių maža :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Na man dar neteko rodyt bet jei reiktu galvojau galima parodyt. Tai blemba o kas trugdo jiem eit ukininkaut, juk visur lygybe demokratija tegu eina dirba ir irgi tures

Problema ne ten....problema ta kad turime skaidyti ūkius tada ..... ta tema čia nenoriu šnekėti nes reiks paskum karčius vaisius valgyti.p.s. ir iš vis reiktu pradė ti forume vebinarus vesti saviems nariams tada informacija plačiai nesklis.o tai kažkaip paseno forumas ir nebeatitinka nudienos reikalavimu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl įdomumo parašiau, užmatęs feisbuke miško brokerei, belekokio netoliese esančio sklypo kadastrinį nr. ir va atsakymas atėjo vakar. Kaip tokias kainas paaiškinti? iš kur plaukia eurų upės?

 

Sveiki,
Gavome Jūsų užklausą dėl sklypo įvertinimo.
Sklypas xxx raj. xxx kaime.
Plotas apie 10 ha.
Žemės našumo balas 50.
Dalis sklypo numelioruota.
Preliminari pardavimo kaina : nuo 8000 eur/ha iki 13000 eur/ha.
 Pradžiai tiek.
Jeigu kils papildomai klausimų, arba domina tarpininkavimo paslauga parduodant sklypą-kreipkitės.

Iki malonaus :)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Zvanas pranešimas:

Dėl įdomumo parašiau, užmatęs feisbuke miško brokerei, belekokio netoliese esančio sklypo kadastrinį nr. ir va atsakymas atėjo vakar. Kaip tokias kainas paaiškinti? iš kur plaukia eurų upės?

 

Sveiki,
Gavome Jūsų užklausą dėl sklypo įvertinimo.
Sklypas xxx raj. xxx kaime.
Plotas apie 10 ha.
Žemės našumo balas 50.
Dalis sklypo numelioruota.
Preliminari pardavimo kaina : nuo 8000 eur/ha iki 13000 eur/ha.
 Pradžiai tiek.
Jeigu kils papildomai klausimų, arba domina tarpininkavimo paslauga parduodant sklypą-kreipkitės.

Iki malonaus :)

 

 

Čia miško kainos...jie nežino kad ten miško nėra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Minduksx pranešimas:

Na man dar neteko rodyt bet jei reiktu galvojau galima parodyt. Tai blemba o kas trugdo jiem eit ukininkaut, juk visur lygybe demokratija tegu eina dirba ir irgi tures

Tai Dar it balansa parodyk bus pilnas komplektas....Niekada nerodžiau is nerodysiu ....o tai dar pelnu pasiūlys pasidalinti jei toks bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zvanas pranešimas:

Dėl įdomumo parašiau, užmatęs feisbuke miško brokerei, belekokio netoliese esančio sklypo kadastrinį nr. ir va atsakymas atėjo vakar. Kaip tokias kainas paaiškinti? iš kur plaukia eurų upės?

 

Sveiki,
Gavome Jūsų užklausą dėl sklypo įvertinimo.
Sklypas xxx raj. xxx kaime.
Plotas apie 10 ha.
Žemės našumo balas 50.
Dalis sklypo numelioruota.
Preliminari pardavimo kaina : nuo 8000 eur/ha iki 13000 eur/ha.
 Pradžiai tiek.
Jeigu kils papildomai klausimų, arba domina tarpininkavimo paslauga parduodant sklypą-kreipkitės.

Iki malonaus :)

 

 

Pasirašyk bendradarbiavimo sutartį ir paskui pardavinės metus du pasiūlys nusimest kaina  nes už tokia neparduoda bet kokia proga ir netyčia pardavus sklypą pasiims komisinius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

Pasirašyk bendradarbiavimo sutartį ir paskui pardavinės metus du pasiūlys nusimest kaina  nes už tokia neparduoda bet kokia proga ir netyčia pardavus sklypą pasiims komisinius

Būtent... Jie savo sutartimi supančioja taip, kad bet kokiu atveju iš tavęs paims savo komisinius ar tu parduosi, ar persigalvosi ir neparduosi. O jų kainos ribos - viliojimo menas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokius kur uz nuoma 300 siulo, tai labai greit antstoliai pradeda lankyt. imones nebeduoda nei technikos, nei trasu ir panasiai, bet zmogus ir toliau stengiasi ir eina visiems nuomas kelia ir bando atimt. 

o kita zinau tai dar geresni. pries kelis metus ejo ir visiem dirbamu lauku vidury nupirkdavo po gabaliuka zemes. tipo nuperka, o paskui supirks ir aplinkinius besiribojancius. bet zmogus turi ypatingu sugebeju. normaliais metais zieminiu kvieciu derlingumas jo zemese yra 1 t/ha, o kartais ir tos nesiekia. cia tikrai reikia zinot, kaip tokius rezultatus pasiekt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Apie regia.lt  ir  ziurint  zemelapius apie Laisva,valstybine zeme: pasirinkus  sklypa is   regia.lt rodo unikalu sklypo numeri sklypas  yra kazkam atmatuotas ir visi  dokumentai sutvarkyti.o LVZ plotuose  jo ner   , bet po  2 metu   atsiranda  jau  plotuose iskeltas , tai kaip jis buna iskeltas jeigu  tas sklypas yra su unikaliu numeriu ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...