Jump to content

Andriusfeat

Nariai
 • Pranešimai

  833
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Andriusfeat paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 9

Andriusfeat paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Andriusfeat

 • Gimtadienis 1984.12.20

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Astronomija, astrofizika

Miestas

 • Miestas
  Alytaus raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Andriusfeat pasiekimai

Patyręs dalyvis

Patyręs dalyvis (4/5)

118

Reputacija

 1. Andriusfeat

  Už kiek perkate žemę?

  Konkurencija yra, aplink tūkstantiniai ūkiai bent trys, šimtinių daug, bet visi trizną gavę nes jau nėr kam darbus daryt
 2. Andriusfeat

  Už kiek perkate žemę?

  Prieš kelias dienas paskambino savininke ir pareiškė kad nori nupirkt dukrai butą sostinėj, todėl nori parduot sklypus kur aš iš jos nuomoju, o aš jai sakau aš irgi noriu naujos statybos buto sostinėj ir padėjau ragelį.....
 3. Andriusfeat

  žiemkenčių buklė

  Kiek atsimenu kažkur skaitęs kad jei axial maišai su kokiu kitu produktu tai reikia axial dėt 0,9 l/ha. Jei naudoji vieną - užtenka 0,6 l/ha...
 4. Andriusfeat

  zieminis rapsas

  Galima, tik viskas su saiku turi būti.
 5. Andriusfeat

  zieminis rapsas

  Klausimas koks tarpsnis tavo rapse. Jeigu būtent perpurkši su 100 l gryno KAS'o - tai tikriausiai rapso kult nereiks. Jeigu laistysi šitą kiekį, tai lašas pataikęs ant butono dalį jo sunaikins, nebus ankštarų kažkelių...aš tokio darbo nedaryčiau. 10 - 20 l praskiedus su vandeniu iki 200 l - viskas bus gerai.
 6. 38 mm iki dabar. Jokio sniego ant dirvos paviršiaus....
 7. AG teisininkai po nesėkmingų bylinėjimųsi patobulino išankstines sutartis. Force majeure sutartyse ''nebelieka''. Imperatyvi norma detalizuojama sutartyje susitarimu ūkininko nenaudai. Viskas tvarkinga, tokį susitarimą numato įstatymas, teisme sausros, tvano ar krušos dėl tuščių aruodų apkaltint nebus galima :)))))
 8. Andriusfeat

  avizu auginimas

  Avižom per anksti nebūna...
 9. Andriusfeat

  Pavasario darbai

  Paprastai nusipjaunu pievą, rulonus susirenku, o tada sulėkščiuoju ir ramiai deklaruoju pūdymą, bei naudoju glifosatą tik po rugpjūčio pirmos.
 10. Andriusfeat

  žiemkenčių buklė

  Viskas bus gerai kviečiam, tik atidžiau susitvarkyk reikalus su smilguole jei jos ten yra...
 11. Kaip yra su KAS'u laistant ant drėgmės lašeliais padengto (po silpno lietaus, rytinės rasos ir pan.) pasėlio? Septynių skylių purkštukas. Antri metai naudosiu, pernai laisčiau ir per šalnas, silpnai snyguriuojant ir pan. tik tiek kad sausai gavosi išlaistyt, viskas labai gerai buvo.
 12. Andriusfeat

  Pavasario darbai

  Veikiau nuostolis bus iš pavasarinės sėjos. Aš nusipjaunu pirmą žolę, tada gerai sulėkščiuoju velėną ir palieku iki glifosato rugpjūčio vidury. Rugsėjo vidury dirbimas būtinai be arimo ir tada sėja. Puikūs kviečiai pirmais metais bet kokiam ''žvyryne'' po tokios sistemos
 13. Viskas gerai su antru variantu, bet vis tiek neapmokestinama tik iki 2500 eur, jei išrašysi sąskaitą pirkėjui tai nuo 2500 eur viršijančios sumos 15 proc. VMI pareikalaus ir turėsi susimokėt.
 14. Tie kas turi invalidumus tiem tik pajamų mokestis jokios SODROS ... o aplink mane čia tokių vyresnių ūkininkų visi invalidai :)))))))
 15. Tai kiek policija pričiupo vagių apšvarinusių ūkininkų kiemus ir namus?? :)))))
×
×
 • Create New...