Jump to content

trifke

Nariai
 • Pranešimai

  135
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

trifke pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

0

Reputacija

 1. Tai kiba niekas neturi tokio "čiūdo",ar kas turi tai geriau patyli
 2. Gal kas turit tokį purkštuvą,būtent jis- prancūzų, 28 metrų ir kaina padori.O kažin kaip su dalim ir kokios problemos iškyla?
 3. O, kai birža kilo kelias dienas iš eilės,tada LT,niekas nekėlė nė trupučio, iš to ir kvepia karteliu...
 4. Jei tai dotacijos susijusios su pajamomis (tiesioginės išmokos ir t.t.) - galit neregistruot. Juolab, kad šitos dotacijos ir į GPM deklaraciją pakliūna pagal išmokėjimo faktą. Ačiū.Taip ,turėjau omeny dotacijas su pajamomis.Ir dar norėjau pasiklausti 2010 metais pirkome žemės,tai išleistos sumos negalėsiu traukti į leidžiamus atskaitymus ir turėsiu sumokėt mokesčius nuo tos sumos ar kaip. Nes juk žemė IT ir nusidėvėjimas neskaičiuojamas, o tada kaip daryt,nes čia juk ūkio išlaidos.Pastatykit į vėžes,nes susimaišiau visai
 5. Vis skaitau iš seniau ko nebuvau skaičiusi ir klausimų iškyla ko aš nedarau,tai noriu pasiklausti.Ar gerai supratau,kad nebūtina registruoti išankstinių dotacijų(kada nereik parodyt pajamų ir t.t.),tai užpildai K52 D27 kada gauni pinigus ir viskas.Ar būtina dar tų įrašų daryt?Gal supratot mane ko norėjau paklaust. P.S.Ačiū Dzūkija už ats.Esu ''konsultavimo mokinė'',taip išmokau ,tai kaip suprantu nieko blogo,kad taip ir toliau darysiu ,svarbiausia pati suprantu ir paaiškint mokėsiu,jei kam neaišku bus...
 6. Norėjau pasiklausti,o jeigu aš išvis nenaudoju 23 sąskaitos,o visą nebaigtą gamybą rašau į 6501 sąskaitą.Ar taip galima?
 7. trifke

  Grūdu kainos?

  uz trasas mokesi po 2000lt/t Reik tiketis,kad iki tiek nedakils ,o be to kiek suprantu paskutinių dviejų savaičių tendencijas biržose,po truputį kviečių kainos kyla,o LT grūdų kainos sustojo kilusios, netgi litagra numušė.Įdomu ar žmonės pradėjo vežt,ar jau karteliu kvepia?
 8. trifke

  Grūdu kainos?

  Net baisu darosi,kad taip kainos grudu kyla,net kazkodel dziaugtis nesinori,kazkaip atrodo,kad tokie dalykai prie gero neprives,o bus visiskas jovalas
 9. trifke

  Už kiek perkate žemę?

  Ir aš pagaliau nupirkau žemę 11 ha Jurbarko rajone,43 balai po 4000 lt.Manyčiau normaliai.
 10. Mes nusipirkom visdėlto MAXI iš Dotnuvos ,kad ir brangiau,bet garantijos didesnės.Pavasarį parašysiu,kaip išžiemojo.
 11. Norėjau pasiklausti gal kas sėjo žieminių kviečių sėklą LEIFFER,ar aukšti užauga,gal kam teko sėti molyje,kaip žiemoja,nes rašo tai gražiai,apie MAUNERI irgi gražiai rašo,bet mums auginant prieš porą metų,tai praktiškai iššąlo 80% nelabai šaltą žiemą,o kas liko išlūžinėjo nuo stiebalūžės,(tik dabar išsiaiškinau,kad jie neatsparūs),o galiausiai kažkodėl labai patiko gervėm ir juos ištrypė,sulesė ir t.t.Tik fantastiškai krūmijasi,tai vienintelis pliusas iš mūsų pastebėjimų,o taip visada auginam ZENTA,bet jau nori nenori reikėtų pakeist,tai dabar galvojam,apie LEIFFER,gal kas susidūrė su juo.
 12. Pirmą kartą išgirdau,kai gavau pranešimą,bet paskaitinėjus forume praitam puslapy rašė ,kad kažkuris skaitė laikrašty apie tai.,o tam pranešime nurodyti du įsatymai 3D-498"Dėl tiesioginių išmokų už ŽŪ naudmenų ir pasėlių plotus paramos už energetinius augalus 2007m. mokėjimo",į ji buvau įlindus,tai meta tokį patį numerį,bet 2009 metų įstatymą,apie traktorininkų teises,o 3D-607"dėl tiesioginių išmokų už ŽŪnaudmenų ir pasėlių plotus už energ. augalus2008m mokėjimo"dar nebuvau įlindus.Ir dar vienas įstatymas nurodytas(citata )"Laikinosios valstbės pagalbos teikimo siekiant sumažinti finansų ir ekonominės krizės poveikį žemės ūkiui taisyklių,patvirtintų LRžemės ūkio ministro 2010 vasario 4 žemės ūkio ministro įsakymu Nr3D-77priede(Žin.,2010,Nr.17-812)
 13. Va ,kad reikės sumokėt ne Briuseliui,o Kubiliui,sugalvojo,kad atgal juos reikia pasiimti.O už 2007-30lt,o už 2008-13Lt.,kad ir kokia suma susidarytu,bet gal kitais metais sugalvos,kad dar kuri išmokų dalis yra neteisėta ir privalo žemdirbiai grąžinti....
 14. Kas čia per nesamonė,vietoj to,kad paremtų,dar ir grąžinti reikės... Šiandien gavau laišką iš savivaldybės gal sakau pokštas.Įdomu ar tik mes vieni gavom,ar ir daugiau tokių "laimingųjų". P.S niekaip neišeina man prikabintiką man atsiuntė.Išmokinkit moderatoriai,kaip prikabinti,nes man čia niekada dar neišėjo,rodo kad neleistina failo galūnė,bet ir exelio irgi rodo netinkama,tai kokios tinkamos. p.p.s.kol išmokins,maždaug parašysiu apie ką... Praneša,jog Europos komisija informavo LR ŽŪM jog žemdirbiam atsietos papildomos nac. tiesiog. išmokos už energ.augalus skirtus biokurui ,už 2007 ir 2008 buvo išmokėtos pažeidžiant ES aktus,susijusius su paramos tiesioginėmis išmokomis teikimu ir turi būti grąžintos į LR valstybės biudžetą. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją,derybų metu pavyko suderinti.jog žemdirbiams,kurie bus įpareigoti grąžinti neteisėtai išmokėtas atsietąsias išmokas už energ.augaluss,gali būti išmokėta Laikinoji valstybės pagalba energetinų augalų skirtų biokuro gamybai,augintojams. žemdirbiai,kuriems už 2007-2008 metus buvo išmokėtos išmokos už energetinius augalus,siekdami išvengti pinigų išieškojimų procedūrų,turėtų iki šių metų Liepos 1 d.NMA pateikti prašymą. Maždaug mintis tokia.Ir ką jūs manot?
 15. trifke

  Grūdu kainos?

  O Jurbarko rajonas įeina,juk šalia Šakių raj.?Kokia firma ir kur galima būtų pasiskambinti?
×
×
 • Create New...