Jump to content

UkininkasA

Nariai
 • Pranešimai

  5
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie UkininkasA

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Suvalkija

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dėl kondicionieriaus ir aš turiu problemų. Kiekvieną rudenį pradeda nebešaldyt. Papildo freoną ir vėl tada rudenio sulaukus tas pats. Kitas gedimas dar buvo, kad tik ant stipriausios padėties veikė pūtimas, bet tada visą skydelį pakeitė kur reguliuojasi stiprumas. Bet šiaip per tris metus kažko rimto nenutiko su Hattat, o dirbą visus darbus jis. Moto 1000h
 2. Dėl techninės apžiūros, tai atlieka Dzeirana. Bet atsiradus gedimui kokiam ir paskambinus, kad reikia atvažiuoti meistrui tenka laukti iki dviejų mėnesių. Kaip man sakė, žmogus kuris atvažiavo, tai jis vienintelis per visą Lietuvą važinėja tvarkyti garantinių gedimų.
 3. UkininkasA

  Pluoštinės kanapės

  O kur pats stiebus dedi? Parduodi kam nors? Ir kokio dydžio plotus augini?
 4. UkininkasA

  Pluoštinės kanapės

  Kiek skaičiau, tai sėklom auginant galima su javų kombaina nusikulti. Apie tokį dalyka ir kyla mintys. Tik įdomu kur jas galėčiau parduoti nukūles ir išdžiovinęs. Kitas klausimas , tai sužinojus kokia pardavimo kaina tokių sėklų gaunasi. apie derlių randu parašyta įvairių variantų. Norisi prieš kažką darant pirma viską susiskaičiuoti.
 5. UkininkasA

  Pluoštinės kanapės

  Perskaičiau visą temą, bet taip ir neradau atsakymų į esminius klausimus. Tai ar kas nors iš šiuometinės patirties gali pasakyti kaip vyksta reikalai su realizavimu? Ar tikrai atkeliauja į tavo lauką ir nusiima kanapes patys? Jei ne, tai kaip realizuoti tarkim derlių iš kokių 50ha?
×
×
 • Create New...