Jump to content

gerasukis

Nariai
 • Pranešimai

  1.014
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

gerasukis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 6

gerasukis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie gerasukis

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kaimo pakraštys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gerasukis

  TIK EKOLOGISTAM !!

  O už pūdymą ekologinės išmokos yra mokamos? Jei taip tai kokios nes niekaip nerandu.
 2. gerasukis

  Skiltis chemijai

  Kiek kainavo? Valstybinė augalininkystės tarnyba (VAT) informavo, kad 2019 m. spalio 2 d. grikių pasėlių apdorojimui vegetacijos metu įprastinės gamybos ūkiuose užregistruotas herbicidas Fusilade forte
 3. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Šiaip pirmą tikslą pasiekėme apie pora savaičių ankčiau. Todėl protinga būtų pradėti DALIMIS pardavinėti (dar turim iki ~4% koridorių į viršų).Kas mėgsta rizikuot gali palaukti atomazgos kaip užfiksuosim savaitinę žvakę, kas ten žino gal pasieksim 2 metų aukštumas. Vėl gi priklauso kokie kiekvieno tikslai. Tačiau nereikia pamiršt gopšumas žudo, o ir užgaudyt piką labiau primena laimėjimą loterijoje.
 4. gerasukis

  Skiltis chemijai

  Sosnovskio barštį įvežė kaip labai produktyvų pašarinį augalą.Ir iš ten kur jį atvežė jis nėra nuodingas ar kaip tai pavadinti. O mūsų salygomis augdamas susidūrė su kaip spėjama bakterine kova ir besigindamas išskyria tas vadinamas sultis. Čia tik tark kitko. O jei į temą realiai nelabai ir reikalinga didžioji dauguma chemijos. Čia vadinama vadyba tik mus įtikino, kad be jos niekur. Sėjomaina geriausia traša ir vaistas.
 5. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  Nelabai supratai, bet perfrazuosiu aiškiau - Bendrovė = "stambus ūkis"= verslas, Ūkininkas = žmogus išlaikantis savo šeimą. Ir pats principas turėtų toks išlikti, o kas tas "stambus ūkis", turime protingai nuspręsti patys. Iš viso žemės ūkis yra kaip visos šalies lokomatyvas, prie kurio kaip erkės prisikabina transportas, statyba, technikos gamintojai, chemija, trašos, pakuotojai, pirikupai, sandelininkai ir visokio plauko tarpininkai. Tai va dabar paskutinis tempiamas vagonas (samdomi darbuotojai) pradeda kelt šurmulį, kad per daug sunaudojama kuro ir reikia mažint, nes nesupranta, kad patys yra to lokomatyvo balastas...
 6. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  O žinutė tokia pati, kaip kad pašalpiniai reikalauja didesnių pašalpų. Bendrovė = verslas, Ūkininkas = žmogus išlaikantis savo šeimą. O dabar turime situaciją, kai kelių šimtų žmonių grupelė diktuoja sąlygas 194 000 šeimoms. Tai yra didelė visuomės dalis. Pirma keiskim požiūrį į ūkininko įvaizdį, nes dabar miestiečiams ūkininkas = viskuo aptekęs džipais lakstantis, naujausią techniką perkantis pastatus renovavęs asmuo. Ir nesvarbu, kad viskas lizingu visi mato tik viršelį. Nors realybeje retas kuris lengva ranka gali naują techniką įpirkt...
 7. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  Protestuotojai jūs protestuotojai, ar bent žinot dėl ko protestuotumėte? Dėl akcizo kėlimo? Ir ar žinot kokia žinute žurnalistai ištransliuotų? Pabandykit tik taip tarp kito paklausinėt nepažystamų žmonių ką miestiečiai galvoja dėl žalio kuro, sugrįšit į realybę. Ne nuo to galo reikia pradėti, o pirmiausia atsirti ūkininką nuo bendrovės, nes dabar tūkstantiniai ūkiai ir 3 ha su karvute laikantis diedukas vadinami ūkininkais. Reikia, kad pagaliau nors vienas ministras ateitų ir pasakytų, sorry na neišeis visų išlaikyti ir visi kurie turi mažiau nei X ha ar dar kokio kriterijaus, jums leidžiame oriai pasitraukti, duodam kokias minimalias garantijas ar pan. Kaip ankšiau buvo ankstyvas pasitraukimas ar kažkas tokio. Ir kai kurie vargo pisuo**iai galbūt pasinaudos šita lengvata.
 8. gerasukis

  žiemkenčių buklė

  O kuri čia kontora? gal daugiau kainų turi pafotkinęs? nes kiek esu bandęs, manę pastoviai pagauna ir priverčia ištrint nuotraukas
 9. gerasukis

  Skiltis chemijai

  Kestoxs o kurioje vietoje ekologai yra blogiausi? ir kuo jie čia dėti? Jeigu būti visai sąžiningam, tai glifosatus galima būtų uždrausti su sąlyga, kad juos galimėtų naudoti tik pūdymuose. Nes pripažinkime, turime daugemečių piktžolių, kurių vien dirbimu taip paprastai nesunaikinsime. O juk ir CO2 dabar "pasaulinio lygio problema", daug braižyt po laukus tuoj nebegalėsim... Ir taip GMO tikrai didelė problema, netgi galima būtų dėti lygybės ženklą GMO=labai daug glifosato.
 10. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Tai čia visose rinkose kritimai būna žymiai ryškesni ir aštresni nei kilimai, tai yra dėl pačios žmogaus psichologijos ir aktyvuojamos baimės. Bet visada po staigaus kilimo ar kritimo būna atšokimai, todėl niekad nereikia panikuoti , o tie kas moka išlaukti ir žino ką daro - visada laimi.Aišku, nereikia tikėtis, kad tai įvyks per kelias dienas. kartais mėnesių ar metų tam reikia. Bėda ta, kad ne visi turi galimybę to laukti.
 11. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Dar ~3 savaites turėtume mažais žingsniais kilti aukštyn iki kokių ~4,5%, toliau atsimušim į trendinę liniją ir viskas priklausys kaip užsidarys savaitinės žvakės. Bet šiaip attrodo neblogai, kelias savaites verta palaikyti.
 12. gerasukis

  Pluoštinės kanapės

  O tai kėdainių cechas superka kiek suprantu patį pluoštą (stagarus???). Kas su jais reikalų turėjo ir gali pasidalint patirtimi?
 13. gerasukis

  Pluoštinės kanapės

  Bet pala, jei jau viską apdirbimui turi tai ko neplėti kanapių ploto? reiškiasi neverta augint? Niekaip nesuprantu, kas ir kaip realizuojama, pats pluoštas, sėklos, ar toks masės turinys kurį čia pafotografavęs?
 14. gerasukis

  Grikiai

  O tai jei juos pribrandini iki sudžiuvimo ar šalnų, nebūna labai didelių nuostolių? Po kiek prikulat?
 15. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  Chebra, ne pats mokestis čia esmė. O tai, kad ivedus net simbolinį mokestį kuro sunaudojimas nesumažės, na nepradėsim gi mažiau naudoti kuro įdirbimui, tai gale turėsim mokestį už orą, pavadinimu "EKOLOGIJA", kuris laikui bėgant savaime suprantama didės, pradžiai gi reikia be šurmulio išliet pamatus...
×
×
 • Create New...