Jump to content

gerasukis

Nariai
 • Pranešimai

  1.127
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  21

gerasukis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2020

gerasukis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Kaimo pakraštys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gerasukis pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

408

Reputacija

 1. Kažkaip ir aš jau pradedu abejoti. na tiek to, susitaikysiu ir su 50% ir galvos sukt dėl dokumentų nereiks... Gal kokių žolininkų žinai?
 2. Visų pirma tai tik mano eksperimentas, kaip pasikuls kaip pavyks sėklą pardavimui paruošt, kaip realizuosis. O jau pas darysim išvadas. O ir išmokos priklaus, juk realiai sėklai auginu. Tai ir idomu, gal kas visą procesą su sėklos sertifikavimu?
 3. Sutinku, tačiau eko taisyklėse nurodoma: jei paramos gavėjas, pretenduojantis gauti išmoką už javus ir (arba) daugiametes žoles sėklai, įgyvendina šių taisyklių 27 punkto bei šių taisyklių 27.1 arba 27.2 papunkčio reikalavimus, tačiau iki kitų metų birželio 1 d. Agentūrai nepateikia VATŽŪM pagal dauginamajai medžiagai keliamus teisės aktų reikalavimus išduoto galutinio „Sėklos sertifikato“, už daugiametes žoles mokama 50 proc. daugiametėms žolėms sėklai numatyto dydžio kompensacinė išmoka, o už deklaruotų javų sėklai plotą mokama kaip už javus, jeigu pasėlis yra sudarytas iš šių taisyklių 2 priedo II skyriuje nurodytų augalų. Ir vėlgi kaip galiausiai deklaruot, kad galima būtų legaliai apeiti šienavimo terminai? Logiškiausia kaip sėklai - ką ir dariau, tik reikia išsiaiškint iki galo dėl sėklos sertifikato. Dar variantas deklaruot kaip įsėlį, bet tokiu atveju kompensacija lieka tik 59e
 4. iš esmės ir buvo sėta su tiklsu pasikulti sau o visą kita pardavinėti tiesiogiai. Bet taip jau susiklostė, kad pereinu į eko o čia norint deklaruot eko sėklos pasėlį, reikia turėti supirkimo sutartį arba gauti sertifikatą. Tai dabar ir galvoju kaip pereiti tą tamsų sertifikavimo mišką
 5. Kas turi patirties sertifikuojant sėklą? Esmė, kad turiu kaip eksperimentą pasisėjęs virš 4ha motiejuko sėklai, šiemet žadu jį kulti, kokius kryžiaus kelius reikia nueiti, kad gauti sertifikatą? brangus malonumas?
 6. gerasukis

  niva bedos

  ИЭ и ТО Нива(1).pdfPrisegu du nivos manual'us gal pravers. Справочник по комбайнам Нива и Колос 1976.pdf
 7. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Kai jau forume pradedat verkt dėl kainų, žinokit, greit kilsim O niekas ir nežadėjo lygaus ir trumpo kelio į rojų. Jūsų pačių pasirinkimas, kuriame šunkelyje išsuksite - už kokią kainą grūdus parduosite. Pasižiūrėkite į kainų grafiką nuo 2007 m. Kur jūs matote pikus???
 8. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  O tu nemanai, kad jie perka tūkstančius tonų ir turi susiderėję geresnę kainą, plius spėju gali turėti atsargų iš seniau.
 9. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  Patariu kuo skubiau užsipirkt kuro.
 10. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Pagal gobšumą ir paties galimybę išlaukti. Grudų kainos kyla jau nuo 2017m, ale bėda, kad vis nelaiku parduodam artimiausias targetas @900 USD/100 BUS, o laikas parodys kada pasieksim.Atkreipktite dėmesį, per kritimą nepasiekėm net MA50 W1 (mėlina linija)
 11. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Nesijaudink kolega, blogiausia jau praėjo, kas norėjo - silpnos rankos išsipardavė, dabar keliausim aukštyn ir labai didelė tikimybė, kad po javapjūtės kainos bus daug geresnės. tik neprisgalvokit truputi pakilus pult pardavinėt
 12. gerasukis

  Grikiai

  Gal kas turi grikių likučio ~ 300+ kg aplink Radviliškį - Šiaulius - Raseinius - Ariogalą
 13. Tai dabar parašiau paraišką viso ūkio P1. Tai kitais metais galėsiu naudoti tik tas sėklas kurias šiemet deklaruosiu arba eko? O kai bus E1 pereinamuoju laikotarpiu auginta irgi tiks, ar reikės visur eko sėklos? Man dar toks lengvas nesusipratimas tu visom taisyklėm, plius kai iš kito ūkio eko sėklos pirkt negalima tai...
 14. Tai prieš 5 metus chemizuotai savo auginta sėkla įeina į šį sarašą? Jei prie ūkio prijungiamas naujas plotas su žieminiais (nauja kultūra) ar tai būtų tinkamas laukas deklaruot pereinamajam laukui?
 15. Jei ūkis pereinamasis, ar antrais metais galima sėti belekokią sėklą ar tik ekologinę?
×
×
 • Create New...