Jump to content

gerasukis

Nariai
 • Pranešimai

  963
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  18

gerasukis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 30

gerasukis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie gerasukis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaimo pakraštys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Blemba jau pats susipainiojau. Bet vadovaujauntis tokia logika, jau turėjomė perspjauti perknykštę kainą. O po formulių kainos šiuo metu tiesiog juokingos, pernai žemumose buvo tiek pat, kiek dabar aukštumose (turiu mintyje kaina biržose).
 2. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Pernai uz 1e nupirkdavai 1.25 usd, siemet tik 1.12 usd. Todel ir grudai e atzilgiu nekyla taip kaip pernai.
 3. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Beda cia ne su grudu kainom, o su pinganciu euru. O jei dar ir grudai prades kristi gausim dviguba niuksa.
 4. Tai ko tu čia tuos marškinius plėšaisi ir sakai, kad ūkis labai pelningas, nors pats pripažysti, kad viską atgal sukiši - tai reiškiasi ūkis ant nulio iš jo nepragyventum. Išnuomok tą savo 40 ha jei neina kaip plėstis ir gyvensi kaip baltas žmogus su pastoviomis pajamomis. Juk ir dabar pats to nesuvokdamas subsidijuoji jį iš samdomo darbo.
 5. Bet idomi ta žmogaus psichologija, kai kaina kilo ir visus perspėjau fiksuokitės, forume buvo tylu ramu. O kai pradėjo krist pasipylė žinutės. Kol kas neaišku, ką darys banginiai, kol kas esminis fib.+SMA50 lygis 505 usd/bus. Ir jei savaitę uždarysim žemiau šios kainos krisim toliau. Jei kaina laikysis aukščiau tikėtina, kad pratesim kilimą, kadangi nebūna kilimų be korekcijų.
 6. gerasukis

  zieminis rapsas

  Siaip labai neblogai. O ir kaina pagal mane normali ~20e/ha. Manai turetu but 7e?
 7. gerasukis

  Miežių auginimas

  koks skirtumas kokia technologija, bet vis tiek galutiniam rezultate išlaistai tą 100 -120 litrų normą, jei ne ant laukų, tai ant kelių ir kelelių.
 8. Jūs čia pezat kažkokius vėjus, jokia prognozė neišprognozuos lietaus virš tavo galvos. o ypatingai spontaniško vasariško lietaus. Va skustis gal ir būtų galima kaip ateina ryški orų prognozė ir nepataikytų. O dabar tiksliau old.meteo tikrai nieko nėra, galit ginčytis ar draskytis marškinius, na bet tai yra neginčytinas faktas. Ir jei mokat blaiviai vertinti tai ką tos prognozės rodo, tai pastebėtumėte, kad jos tikrai labai tikslios.
 9. gerasukis

  Javų supirkėjai

  Galima patikrinti supirkėjo patikimumą http://zum.lrv.lt/lt/news/view_item/id.18670
 10. Tikrai ne, kol kas vis dar žiūrim aukštyn, MACD irgi nerodo jokio silpnėjimo požymių. Tačiau pirmas signalas, kad volume pradėjo mažėti ir iš kitos pusės, kad dar pakilus gerai kainai nebūtų taip: O kas dėl rapso, tai labiau matyčiau jo kritimą, nes dabartinis jo atšokimas buvo labiau korekcija, nei kilimas.
 11. Žiūriu tylu ramu, kai tokie judesiai vyksta. Patarčiau pradėti pamažu fiksuotis, gal ne viską iš karto, o dalimis, kadangi jau tikrai pasiekėme geros kainos ribas. Juk mūsų tikslas nėra būti herojais ir gaudyti dugnus su pikais, o uždirbti daugiau iš rinkoje esančio likvidumo
 12. Man teiginys, kad bezdantys, raugiojantys galvijai su visu auto parku turi esminę įtaką klimato pokyčiams nerimtas. Juk CO2 yra absorbuojamas augmenijos, tai kuo CO2 daugiau, tuo labiau ji veši ir gaminana deguonį. Beje degonį taip pat gamina visa augmenija turinti žalią atspalvį, o ne tik taip saugomi medžiai. Tik skleisti erezijas matyt kažkam labai labai naudinga.
 13. gerasukis

  žiemkenčių buklė

  Jau ir 20 kg kur silpnesni ar susidubliuoja nudegina, o ką čia kalbėt apie 40 kg.
 14. gerasukis

  Vasariniu kvieciu auginimas

  auginant ant 2-3 tonų neveta nei fungicidų, nei reguliatorių naudot. Nes bus totali backa. Simboliškai patrešei, nusipurškiai nuo žolių ir pasikvietei kunigą, kad peržegnotų.
×
×
 • Create New...