Jump to content

gerasukis

Nariai
 • Pranešimai

  1.150
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  21

gerasukis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 27 2020

gerasukis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Kaimo pakraštys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gerasukis pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

437

Reputacija

 1. Pats kaltas pernai iki gruodžio nepranešei nma, kad sutvarkytas laukas išrauti kelmai. Ir šiaip nesinervuokit, prie daugiamečių gausit dar bonusą 4% laikyt pievų jei praeis eko schemos. O gal sujungs viską su žalinimu, dar neaišku. Daugiamečių pievų atkūrimo reikalavimas netaikomas, jei: daugiametės pievos, kurios yra sertifikuotos pagal ekologinio žemės ūkio taisyklių, patvirtintų žemės ūkio ministro įsakymu, nuostatas, einamaisiais metais yra deklaruotos ekologinio ūkio. Taip, kad duokit draugui ekologui padeklaruot keleta metelių ir paskui pasiimsit be DGP sluoksnio
 2. gerasukis

  Trašų kainos

  pataisiau linką https://www.tradingview.com/chart/?symbol=NATURALGAS
 3. gerasukis

  Trašų kainos

  Tas pats buvo paskelbus krizę, kai viskas stojo 2009m, paskui ant žiemos 2014 ir 2018. Istorija visada kartojasi, tik skaičiai būna kiti. O ir į grafiką pasižiūrėjus, tai pananu dujos išpaišė piką. https://www.tradingview.com/chart/?symbol=NATURALGAS
 4. gerasukis

  Trašų kainos

  Dabar pirkt trašas yra kosmosas, bent kiek pažiūrėjus plačiau turėtumėte žinoti, kodėl jos tokios brangios - pabrango dujos, pradėjo stoti trašų gamyba, nes nebeapsimokėjo gamint, stojo fabrikai, prasidėjo trašų vakumas dėl ko masiškai kilo kaina. O viskas prasidėjo nuo to, kad praktiškai dauguma europos dujų saugyklų pustuštės, o rusai naudodamiesi proga neskuba jų užpildyt... Žodžiu 90%, kad pavasarį kaina bus daug žemesnė.
 5. gerasukis

  Grikiai

  Arba susvėrei iš akieks arba labai pasisekė su orais, nes niekur važinėdamas nemačiau gražių grikių šiemet. Kiek pašneku su kitais ūininkais ar bendrovėm Lietuvos viduryje šiemet svyruoja vidurkis apie 300-500 kg iš ha, durpynuose gal šiek tiek daugiau.
 6. gerasukis

  Grikiai

  Pas mane tas pats, pastoviai kombaina tikrinau siemet sakau kazkokia nesamone. Tai is 24+ ha isdziovintu liko apie 10t. Liko 3.5 ha kuriuos pasilikau velesniam kulimui.
 7. gerasukis

  Grikiai

  Kur smėlis, ten sukepė iš 10 ha gal gavosi 4t, kur prie durpės, šiemet visai dar normaliai atrodo. Kas idomiausia kur vienas laukas smėlyje sėtas vėliausiai tai panašus į kulamą, bet bajeris tame, kad sakau pažiūrėsiu po kiek grikių kabo ant stiebų, tai ne ant visų po vieną radau, gal čia veislė tokia, nes kai atnešė sėklą, tai mano grikių nuovalos gražiau atrodė. O kas dėl kainos, tai galinta 540e už eko 740e berods moka, bet žinant tendencijas, realu 700e sulaukt.
 8. gerasukis

  Grikiai

  Kaip pas jus grikiu derlius? Šalnos nepakando?
 9. Jau kai aš pradėjau ūkininkauti 2012 m. žemių nebuvo teko rankiotis visą nelikvidžią žemę, nors pas mus tikrai dievo užmirštas kraštas. O dabar net ir didžiausius pelkynus nusausina ir griovių kapitalinį pasidaro didesni ūkininkai, tai apie kažkokį normalų plėtimasi be euriukų lagamino net kalbos negali būti. Dar realiai kokie 10 max 15 metų eis atpirkti mažažemių žemes, o toliau bus parduodamas visas ūkis arba tie ūkiai eis iš kartos į kartą ir naujiems ypač augalinkystės ūkiams iš šono kurtis vietos po saule nebeliks. Tokia realybė.
 10. Vistiek iš 30 ha modernaus ūkio tokį kokį tu isivaizduoji nesukurisi. Nebent žadi imerkti krūvą pinigų ir pelningumas paskutinėje vietoje.
 11. Tai ko tada kiši nagus ten kur nieko nesupranti? Man išvis kažkoks kosmosas pirkti galingą techniką vienu metu, kuri vistiek vėliau kažkuo netiks ir greičiausiai vistiek keisi. Ūkis turi augti organiškai nuo paprastų, lengvai remontuojamų agregatų ar traktorių, tokių kurių detales gali pirkti kaip bandeles maksimoje, o ne užsakinėti po dviejų mėnesių, vėliau, kai košės bus daugiau ir suprasi kaip čia viskas veikia galėsi pirkinius daryti savo nuožiūra tai ko tau reikės. Ir šiaip gal geriau eik tu pažaisk farming simulator ten galėsi pasitikrint savo žinias kiek supranti apie ūkį
 12. Jis ne žemės čia dirbti nori, o skaičiuoja kitų pinigus - kiek neva daug uždirba ūkininkas ir pats norėtų tą grietinėle nusigriebti. Hellboy197 čia adekvačiausiai viską nupasakojo, kad realiai iš 33ha gavo 100t+ grudų ~15-18k€ PAJAMŲ, o ne pelno!!! 545 iš ha gaunasi viską savo turint. Tai atmesk kurą trašas, chemiją, samdimus, remontus ir visas kitas nenumatytas bet būtinas išlaidas tai pelnas ne toks jau ir didelis gaunasi, jei išvis gaunasi. Na bet gal jis padarys revoliuciją, nes gal jo žemės kur kas geresnės. Bet jei jau meilė žemei užgožia sveiką protą, tai geriau grudų bokštus pirktis o ne sandelius statytis.
 13. gerasukis

  Grūdu kainos?

  O kas superka rugius ir apie kokia kainą perka? Nes pas mus artimiausias elevatorius už 40 km perka po 100e
×
×
 • Create New...