Jump to content

gerasukis

Nariai
 • Pranešimai

  918
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  17

gerasukis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 27

gerasukis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie gerasukis

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaimo pakraštys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kažin ar čia barstytuvo bėda. Gal per dideliais kardano sūkiais važiuoji, ar per daug pakėlęs galą. Ir šiaip kiekvienai trašai skirtinga menčių padėtis nusistato. Čia per daug kintamųjų.
 2. Turim double bottom, trendasį viršų. žiūrėk, gal net sugrįšim į pernai metų lygį Čia labai jau optimistinė prognozė būtų. o šiaip matyt kažkas paskelbė sumažintą planuojamą derlių , nes labai neblogai kaina atšoko. Taip, kad neparduodam ankščiau laiko planuojamo derliaus, kad ir kiek ten kibirų prikulsim.
 3. Lygiai tiek pat, kiek mirusiojo bandymas prikelti fotoaparato blykste
 4. gerasukis

  Zymeto Kuro Kaina

  Labiau tikėtinas kilimas. Aš asmeniškai jau seniau visą kurą išpirkau, daugiau nebeturiu jo net kur pilti
 5. gerasukis

  Zirniai

  Ko čia parinatės, daniškoje fenix registracijoje parašyta 1.5 l iki sudygstant, ir 1 l sudygus. jei gerai pamenu. pats dar nepurškęs, ant dienų žadu išsipurkšt.
 6. gerasukis

  žiemkenčių buklė

  Mikriukai, tai kaip vitaminai. Dauguma gaunam su maistu, o reklamos mus bando įtikinti, kad juos naudojant pasitaisys sveikata. Tai desperatiški pencininkai ir tiki tuo. Kaip ir ūkininkai tikinktys stebūklingu derliaus priedu. Nors nei tie, nei tie nemoka teisingai jų naudoti, tai galiausiai gaunasi tik placebo efektas.
 7. gerasukis

  niva bedos

  Šiek tiek pasigooglinęs radau viename straipsnyje atsakymą į savo klausimą jeigu yra galimybių, į rapsų laukus geriau nesiųsti net ir papildomai užsandarintų SK-5 kombainų, nes, palyginti su Vakarų valstybių gamybos kombainais, jie padaro iki 1 t ha-1 rapsų sėklų nuostolių. http://www.manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas/2015/07/rapsu-derliaus-nuemimas/
 8. gerasukis

  niva bedos

  Tai va aš bijau, kad puse nuo sraigės atšoks, o kita pusė per nivos skyles Jau vien žirniai šokinėja į visas puses, o rapsas tai kaip aguona iškris per smulkiausias skyles ir lūš vos tik prisilietus. Na tarkim atpjovėja užsidėjus, kaži kokių nuostolių galima būtų tikėtis lyginant su stalu ant pusėtino užsenietiško kombaino? Reikia gal pradžiai kokias garstyčias pasikult, jos gi nereikiajauja praktiškai jokios priežiūros, nebus gaila didelių nuostolių
 9. gerasukis

  niva bedos

  Ar yra kas kula su niva rapsą? Dideli nuostoliai be rapso stalo? Ar geriau samdyt su stalu o derliaus priedas atpirks nuomą?
 10. Kažkokie stebūklai vyksta, pasirodo dabar jei deklaruoji pajamas tai sodra nuo 90% apmokestinamųjų pajamų (pelno) skaičiuos PSD ir VSD. Tai realiai turint milijoną apyvartą o pelno ~100€, sumokėsi VSD ~15€ PSD ~5€( už visus metus!!!). O jei nedeklaruoji, moki nuo minimumo ~500€ PSD ir Apie 1500€ VSD (nuo 2019m. ~800€). Vis dar negaliu tuo patikėti. Ar tai logiška? Dalinai. Bet didelis klausimas ar teisinga.
 11. gerasukis

  Miežių auginimas

  Ne, geriau palik tegul maitinasi.
 12. gerasukis

  Miežių auginimas

  Tai kad čia nebent galiukai šalnos pakasti o visa kita vabalų darbas
 13. gerasukis

  žiemkenčių buklė

  Tai as suprantu, kad čia tik pirmu kartu tiek davei. Paskui antrą ir trečią po kažkiek. Bet kokiu atveju vistiek nesamonė, pirmam kartui tiek nereikia o ir dažniausiai tas azotas galiausiai nukeliaus į melioracijos griovius. Kaip tu nepavalgysi metam į priekį, taip ir kvietys nebus sotus viena vakariene. Jei būtų taip viskas paprasta, tai visi treštų tik po vieną kart ir pažiūrėk kiek darbo atkristų.
 14. gerasukis

  žiemkenčių buklė

  Tu gal juokauji? Kas tau tiek patarė purkšt ar čia pats sugavojei? Ant kiek taikai ant 12t/ha? Racionalu gerose žemėse trešti ant 6t/ha. O jei jau duos tas kur aukščiau gyvena, tai turėsi ir 8t/ha. PS JCB, augimo reguliatoriai naudojame ne tik dėl išgulimo rizikos. Yra net visas mokslinis tyrimas augimo reguliatorių sausros sąlygom ir kiekviena medžiaga turi savo pliusų. Nuoroda čia: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwimq8zQ2ofiAhVlo4sKHVYBCDIQFjAAegQIBhAC&url=https%3A%2F%2Fvb.vdu.lt%2Fobject%2Felaba%3A2110018%2F2110018.pdf&usg=AOvVaw2O4PWYv3GNnH3KJGtiOL_Q Bet kuris laikas neveiks, nes tvarko serverius
×
×
 • Create New...