Jump to content

ūkininkas

Nariai
 • Pranešimai

  989
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  14

ūkininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 25 2020

ūkininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  Jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

5.112 profilio peržiūros

ūkininkas pasiekimai

Patyręs dalyvis

Patyręs dalyvis (4/5)

285

Reputacija

 1. Gal kas turit geros Etana sėklos 1t. Vidurio Lietuvoje
 2. ūkininkas

  Trašų kainos

  Dar neteko sutikti vadybininko kuris sakytų trąšų, sėklų, chemijos kainas su pvm. Nes be pvm patraukliau skamba. Tik kuro kainas visi sako su pvm.
 3. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Gal bent į mišką pažiūrėk ir poto apie data spresk.
 4. ūkininkas

  Herbicidai

  Jei atmintis nepaveda taip po 0,75l/ha ir vieno ir kito. Jokio streso nebuvo. Purškiau kai buvo jau pora tikrūjų lapelių.
 5. ūkininkas

  Herbicidai

  Dar nei karto neteko girdėti kad nuo pabirų ir nuo žolių galima purkšti kartu.
 6. ūkininkas

  Herbicidai

  Kad kitam krašte Lietuvos gyvenu(Jurbarko raj.). Šiemet kai drėgmės beprotiškai tai ir varputis matyt iš sėklų pridygęs. Kai žirnius kūliau tai jo nesimatė o dabar vietomis randasi, tai norisi uždusinti kol neprisiveisė.
 7. ūkininkas

  Herbicidai

  Gal žinot kas dar glifosatų turi. Scandagros vadyba sakė kad atseit Lietuvoje nėra glifosatų.
 8. ūkininkas

  Herbicidai

  Keturis metus naudojau metazamixą su rapsanu (sultano veiklioji medžiaga) rezultatas puikus buvo. Šiemet įsiūlė belkaro vietoj rapsano.
 9. Sveiki kolegos, noriu pasiteirauti kokių turit atsiliepimų apie axion 810 nauja. Ten stovi Pavarų dėžė HEXASHIFT įskaitant HEXACTIV ( 24x24 pavaros su 6 pusbėgiais ir Iveco variklis.
 10. ūkininkas

  Už kiek perkate žemę?

  Kaip matau ne vien pas mus žiurkinių yra. Bjauru klausytis kad kaimynas kaimynui už akių š....o pridirba. Dirbau žemę daugiau nei dešimt metų savininkai sutarties nedarė. Sutarėm kad iki rudens susitvarkys popierius ir parduos. Bet pavasarį paskambino ir pasakė kad jau žemė parduota. Kai paskambinau kaimynui ir paklausiau kodėl taip prišiko, atsakymas buvo galvojau kad tu neperki.
 11. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Vis naują bajerį sumasto kaip tą ūkininką api.....ti. Iškrypę verslininkai
 12. Gal kas galit pasidalinti patirtimi apie naujus NH t7.260 ir Claas AXION 810. Kokie būtų jūsų atsiliepimai ir patarimai.
 13. Tikėtis aišku galima. Su kaimynu kalbėjau tai pasakojo kad iš pažiūros atrodė labai gerai, tikėjosi apie 4t. bet realiai jei 3t bus tai gerai. Nes sakė kad labai maži grūdukai tik aliejus labai geras 47%. Pas mus nudžiovino, kur lietaus daugiau gavo gal ir rezultatai geresni bus. Geros javapjūtės Visiems.
 14. 5590+pvm kaina viliojanti tik įdomu būtų sužinoti kaip natūroje veikia.
 15. Gal kas naudojat FJ Dynamics automatinio vairavimo sistema būtų išgirsti naudojančio nuomonę.https://www.luxera.lt/produktas/fj-dynamics-fjnbd-2-5rd-automatinio-vairavimo-sistema/
×
×
 • Create New...