Jump to content

ūkininkas

Nariai
 • Pranešimai

  712
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

ūkininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 28

ūkininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ūkininkas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ūkininkas

  koki traktoriu rinktis???

  Taip buvau prieš pora metų Bristolį new holland case gamykloje.
 2. ūkininkas

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Atsėlis c4 šiai dienai nevalyta (tokius nuo kombaino vežiau į klaipėda šiukšlių 0,6-0.8 buvo) tai kaina būtų apie 200€
 3. ūkininkas

  koki traktoriu rinktis???

  Dėl naujų bet kokių modelių traktorių (ir ne tik)gamintojai dar vis į mus žiūri kaip į trečia šalį. Nes jau surinkime ant konvejerio yra pažymima kad tas traktorius važiuoja į rytų europa. Turiu nh 1996 metų apie 10 metų tai į jį detalėm suinvestuota max.1500€ pagrindinė bėda potenciometrą nusuka ir pradžioj buvo bėdos su vandens pompa kol neįdėjom restauruotos. Pažystamas su Sapard parama ta patį modelį buvo pirkes nauja tai per 5 metus dalim išleido tiek pat pinigų kiek tas traktorius kainavo. Prieš keleta metų dirbau su autovežiu teko pastebėti audi vw markės automobiliai kur būdavo skirti vokiečiams olandams ir kitoms senosioms eu šalims tai ant datalių parašyta made germany. O kur važiuodavo į rytų europa ant tų pačių detalių teke matyt užrašų made taiwan, vietnam. Tai mano nuomonė yra tokia geriau naudotas iš europos nei naujas iš Lietuvos.
 4. ūkininkas

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Colada veislės turiu pasilikes apie 20t. Jurbarko r.
 5. ūkininkas

  Zymeto Kuro Kaina

  Fūristai į ruskinę saliarka niekada nepylė, nepila ir manau ateitį nepils jokio tepalo.
 6. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Dėl lietaus šį rudenį vežant grūdus į Bega teko prastovėti neviena valanda, nes per lietų tyrimų neima, o gryžus namo saulė šviečia ir lietum net nekvepia. O dėl drenažo ne viskas priklauso nuo tingėjimo ir gerų norų. Turėjau nemaža pelkę lauko kampe mėginau sklypo kaimyną prišnekinti, kad leistų prakasti ir sutvarkyti drenažą. Atsakymas buvo vienas "mano žemelės nerausi" nepadėjo net melioratorių kalbinimas. Kai senis pardavė žemę tai tik su nauju savininku susitvarkėm drenažą, radom dviejuose vietose sibirusius vamzdelius.
 7. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Na klaipėdos regione šį rudenį tai dėl drėgmės tikrai bedavotis negalit, lyginant su vidurio Lietuva. Tik pajūrį šį rudenį ir teko matyti vandens kviečių lauke. Pas mus tokios prabangos nėra.
 8. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Gal pas tave buvo drėgmės užtektinai žemėj, kad greitai sudygo ir taip išsikrūmijo. Pas mane pradėta sėti 09.03 bet iki tokio tankumo dar toli, nes kai sėjom žemėj trūko drėgmės.
 9. ūkininkas

  Nuosavos žemės mokestis

  Reikia dalyvauti ūkininkų sajungos susirinkimuose ir būtų nereikėje mokėti viso mokesčio. Dar lapkričio 7 d. susirinkimo metu buvo pritarta mokestį sumažinti 50% ir tik ūkininkų sajungos dėka. Ir buvo pasakyta kas dar nesumokėjo mokesčio, kad mokėtų tik pusę sumos. Jeigu ūkininkai aktyviau stotų į ūkininkų sajunga tai būtų žymiai lengviau derėtis su valdžia. Dabar valdios argumentas kad jūs atstovaujat tik kelioms dešimtins ūkininkų, o kur kiti trys tūkstančiai ūkininkų gal juos viskas tenkina.
 10. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Sėta paskutinėm spalio dienom. Pirmiau pasėtos galinės poto visas kitas laukas. Čia įprastinis grūdininkas jokių cukrinių neaugina. O kai žmogus griebe žemių tiek kiek nevalioja apžiot taip ir gaunas.
 11. ūkininkas

  Trašų kainos

  Tai pateik pavyzdį kuria skysta chemija perki kilogramais, bent pas mane tokios nėra.
 12. ūkininkas

  Trašų kainos

  Jeigu tave taip apgaudinėja tai niekas nedraudžia prieš perkant pasisverti. Ne į tema bet prie to pačio. Pažystamas pirko briketų 2t atvežė du pakus supakuotus sakė po tona tai jis pakabino juos su kraninėm svarstyklėm ir rado tik 1,6 t už tiek ir sumokėjo nes pirko svorį o ne kiekį.
 13. ūkininkas

  Trašų kainos

  Pasižiūrėk ir įsitikink ir neskleisk nesamonių. Tik vien inputas litras=kg
 14. ūkininkas

  Trašų kainos

  Skystimas būna sutaruotas litrais o ne kilogramais, tai nevisada gali litras sverti kilograma. Tik miltelia būna pagal svorį kiek tikrinau viskas buvo normaliai.
 15. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Čia žmogui nei miltligė nei iššutimas tikrai negresia. nuotrauka daryta 11.13
×