Jump to content

ūkininkas

Nariai
 • Pranešimai

  779
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

ūkininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25

ūkininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ūkininkas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

2.927 profilio peržiūros
 1. Penai su v.kviečiais tokia problema turėjau. Viskas puikiai til kritimo kažkofėl nebuvo, gal dėl karščiu kad per anksti iškepė.
 2. ūkininkas

  zieminis rapsas

  Tos žalios ankštys ne drėgme duoda, o į nuostoiius eina. Vakar pas kaimyną kroviausi rapsą į mašiną tai tyrėjau lsiko patyrinėt. Jis prieš 10 dienų glifosaves, bet apačioje dar vistiek nemažai žalių ankščių ir pasikuitus po susmulkintas liekanas tas žalias ankštis radau neiškultas. Kad jos ir sukapotos smulkintuvo, bet sėklos neišbyrėjusios.
 3. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Nežinau kaip iš tiesų yra, bet įtariu kad daugelis ūkininkų aplink Raseinius Karbauskiui turi užstatę paskutinius triusikus. Nes ten eilėse prastovi iki 20 val. (brolis pernai vežė kaimynui per javapjūtę grūdus į Raseinių grūdų elevatorių tai pralaukė 19val eilėje, kiti ūkininkai sakė kad tai įprasta lauki per pačia javapjūtę). Nors už 20 km yra kėdainių aruodų elevatorius ten eilių praktiškai nebūna ir dar kaina geresnė nei agrokoncerne.
 4. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Žiūrint kviečių kaina kėdainių aruodai bent tauragė 9€ už tona daugiau duoda nei agrokoncernas
 5. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Jei pavasarį kviečiai labai gerai peržiemoję ir pasėlis tankus ir žemės pagal našumą pilnai paveža 8-9 tonas tai kokia logika yra auginti 5-6 tonas, jokios. Tai jeigu bijai didesnio derliaus tai augink ekologinius kviečius. Auga šiemet ekologinių ir to tikisi tarp 4-5 tonų kulti.
 6. Sutinku. yra ir pas mus tokių. Tėvas laukuos o sūnus kaip briedis su mergom trainiojasi.
 7. Čia jau auklėjimo problema. Kol pats norėjo niekas prie vairo neleido, nes per mažas, o kai paaugo ir pats nenori. Pas mane jokių problemų, vyriukai dirba visus darbus nuo remonto iki stogo dengimo, neskaitant žemės dirbimo darbų. Jei reikia nuo 4 iki 22val tik per pietus numiega kai karšta buvo, nes ant stogo nėjo ištrivoti
 8. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Dar viena vakarykštė nuotrauka pamastymui. Abiejuose laukuose pasėtas tas pats edvinas tik kairėje ant varpos siltra naudota o dešinėje oriusas nes taip patarė kaimynui vadybininkas, sako kam naudoti brangų jei ligų nėra. Tad ar verta naudoti pigų š.....ą kuris paskui brangiai kainuoja?
 9. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Lietus nelyja tai naktim laistau kviečius. Su karbamidu
 10. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Vakar važiavau į agrovizija tai vos infarkto negavau pamates geltonus kviečių laukus, nors prieš savaitę važiavau į Kauną tai tie patys laukai buvo dar žali. Gryžias iškart lėkiau saviškių apžiūrėti, tai vaidas visai kitas 1 olivinas 2 zepelin 3 etana Skagena naktį purškiau su karbamidu tas irgi visiškai žalias.
 11. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Pas mane pasėta expiro veislės rapsas. O dėl trešimo vasariniams visas azotas prieš sėja.
 12. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Turėtum suprasti, kad Lietuva ir maža, bet situacija laukuose smarkiai skiriasi. Tuo puikiausiai įsitikinau užpernai rudenį. Mūsų krašte tą rudeni kviečius ir rapsą nugėrė vanduo nuo 50 iki 100%, bet pavažiavus apie 40km į Radviliškio pusę ten net ir nedidelių lopinėlių nesimatė nugertų. O pas ką ir atliko kviečiai visas derlius buvo 3-3,5 tonos. Nors kai kurie gyrėsi kad jiems eiliniai geri metai ir derliai virš 8 tonų. Aš asmeniškai į 10tonų nepretenduoju ir neturiu dėl ko girtis, o pagal dabartinį vaizda laukuose esu visiškai patenkintas ir nematau prieš ką turėčiau girtis. P.s už puikius miežius norėčiau Viliui padėkot kuris pernai pasidalino savo patirtim dėl tręšimo tai pritaikius tą metoda rezultatas prie tokių oro salygų ispūdingas. Ačiū
 13. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Jeigu sėdi namie ir pas tave nelyja tai nereiškia kad visur sausa. Bent mūsų krašte tai turėtų būti geriausi derliai per 5 metus. Praskleidus tiek miežius tiek žirnius ar kviečius žemė šlapia. Nuo gegužės pradžios kiekviena savaite bent po 10-12 mm lietaus gaunam tai su drėgme problemų neturim ir laukiam geto derliaus.
 14. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Turbūt edvinas, nes jis jau labai mėgsta gultis.
×
×
 • Create New...