Jump to content

ūkininkas

Nariai
 • Pranešimai

  666
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

ūkininkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 11

ūkininkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie ūkininkas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ūkininkas

  žieminių kviečių veislės

  Dabar kalbėjau su vadybininke tai ji pasakoje kad kai išrašinėjo saskaitas tai kaina jau buvo pakilusi. Tai sakau aš nieko prieš, bet už grūdus jūs man irgi rašykit ta kaina kokia yra ta diena. Bet ne čia yra jau sutartis nesvarbu ar žodinė ar rašytinė, o jų žodis reiškia ta patį kaip ir šuns lojima. Jei kas susidūrėt su šia problema parašykit į pm mėginsim bendrai pašiurpinti per spauda vieno bėdos tai neįrodymas kai būsim keli tai jau faktas.
 2. ūkininkas

  žieminių kviečių veislės

  Vakar gavau saskaita iš scandagros ir likau žisuriai nustebintas nes vietoj žadėtos kainos 380€/t radau 413€ .Kažkaip nesiderima su jų kalbom patys akcentuoja sažininguma ir įsipareigojimus o patys dirba nedamones
 3. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Kur žemė drėnesnė buvo tai sufyge puikiai. Sėta 09.04 O kur sausa žemė tai ruožais sudygo.
 4. ūkininkas

  zieminis rapsas

  Gal kas bandėt žieminį rapsą aptverti elektriniu piemeniu kad apsissugoti nuo stirnų ir elnių, nes pas mus jų galybės ir nesinori kad eilinį karta nugraužtų. Ar ši priemonė veiksminga.
 5. ūkininkas

  Trašų kainos

  Grūdus tai brangiau pardaviai. Tu svajojai kad jie liks tavo kišenėje, nė velnio brangs trašos, kuras, detalės ir ta pati duona o mes liksim prie tos pačios suskilusios geldos. Grūdų pabrangima pajus visi, bet tik ne ūkininkas.
 6. ūkininkas

  žiemkenčių buklė

  Visus beicavau su bariton super ir beicas geras ir kaina normali gaunas. Maniškiai sėti prieš 7 dienas jau pirmus daigelius parodė nors ir buvo pasėti į labai sausa žemę.
 7. ūkininkas

  Zymeto Kuro Kaina

  dėkui ryt reiks užsisakyti.
 8. ūkininkas

  Zymeto Kuro Kaina

  Gal kas dažyta pirkot šiomis diemomis kokia kaina?
 9. ūkininkas

  zieminis rapsas

  Man šiemet dėl bėdų su traktoriais (vienam stūmuoklis pradegė kitam gilzė trūko) teko viena diena arti kita diena su volais tankinom ir dirbom su germinatorium o trečia diena sėjom su vaderstatu. Vaizdas buvi toks kad į pelenus pasėta. Bet ant rytojaus pakapsčius žeme sėklos guolio vietoje buvo drėgna žemė. Tad į trečia diena rapsas jau buvo išdyges. Pas kitus kai paskaitai tai vis po truputį palyje mūsų kraštuose su lietumi striuka. Nors už 20 km praita savaite irgi gerai pripyle lietaus buvo
 10. ūkininkas

  žieminių kviečių veislės

  Iš linas agro užsakiau etanos 500 kg žadėjo atvežti.
 11. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Jei ant sutarties nėra tavo parašo tai jokiu sankcijų jei taikyti negali. Čia jau kaip geros valios žodinė sutartis arba aplaidaus vadybininko požiūris į darbą. Kiek teko girdėti tai nei scandagra nei kėdainių aruodai sankcijų netaikys jei ūkininkas tikrai neturi grūdų sutarčiai vykdyti. Bet jei brangiau pardavė kitiems supirkėjams tada gali kilti didelių problemų.
 12. ūkininkas

  SUNKVEZIMIAI

  kolegos gal kas galėtumėt įmesti vairuotojo darbo grafiko pavyzdį kai sunkvežimis naudojamas be tahografo.
 13. ūkininkas

  Trašų kainos

  Įdomų varianta pastebėjau atvaževes krautis trąšų į Klaipėdą. Savivarčiai kraunasi palaida salietra ir kaip vairuotojai sakė veža į Jonava į achema. O ten matyt sufasuoja į Lietuviškus maišus ir stumdo kaip lietuviška salietra.
 14. ūkininkas

  Claas kombainai (informacija)

  Gal kam reikalingas toks diržas. Jis tinka dominatoriui 106 gal ir kitiems su higrovažiuokle lygtais važiuoklės diržas visiškai naujas originalas. Buvau pirkęs atsargai bet neprireikė.
 15. ūkininkas

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Pas mane Jurbarko raj.viso labo 6mm tai nė šaknys nebus sudrėkusios
×