Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  655
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. urbonas10

  dirvožemio tyrimai

  Nu čia nz. Su tokiais tyrimais tai tik garstyčios ir ganykla gali būt. Gal ir užauginsi trašų davęs, bet kad bus pelnas iš to užauginimo tai abejoju.
 2. urbonas10

  dumina mtz

  O tai kodėl negerai sudėt visom forsunkėm naujus purkštukus. Kainuos apie 20 euru purkštukai.
 3. urbonas10

  dumina mtz

  Meistras gali pareguliuot tik slėgį. Jeigu forsunkės purkštukas nedirba jo jau nesureguliuosi. bet mtz mano dirbo ir su myzanciais purkstukais ir nedumino. Gal kartais purkstukai ne tokios rūšies?
 4. urbonas10

  Grikiai

  Vietinis lašų elevatorius duoda 155 šiai dienai. Vežant nuo kombaino tai kokie 100e/t gaunas bunkerinio svorio. Ne lietuviai grikių priaugino ir taip greit kaina nepakils grikių. Pati bendrovė šiemet grikių išvis nebesėjo, nes neišpardavė pernyksčių. Taip kad tikėtis geros grikių kainos kitamet neverta.
 5. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Daug ką ta nma sako. Pasirašiau su žmona tą verslo planą ir dar pirkom 3 geležis ir medžiagų statybinų ir viskas praėjo. Esmė yra kuo daugiau balų surink, o tam reikia atlikt namų darbus.Jei jau nesugebat užpildyt patys kelių formų, tai kaip paskui buhalteriją sugebėsit tvarkytis. Ir ko čia dejuot, taigi būkit stambiais niekas gi netrukdo. Pamenu kai buvau dar vaikas, pirko žmogus žemę po 2k litų už hektarą ir pirko daug, pasiėmęs paskolą. Tai visi durnium vadino ir sakė, kad bankrotas jam jau garantuotas. O gi dabar vienas didžiausių ūkininkų, ir durniais liko tie kas taip nedarė. Taip kad neverkit tom krokodilo ašarom, kaip čia viskas blogai. Jei jau nesugebat užpildyt formos paramos, tada ir parama ne jums. Nieko įžeist nenoriu, kam reikia galiu pasidalint 2015m saukimo paraiška.
 6. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Pas mane panasiai. Savaite darbo pavasari, savaite per derliaus nuemima ir savaite rudeni
 7. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai ir aš buvau prieš nato ir prieš ES. Bet jau įstojom ir yra kaip yra. Tai dabar man išmokų atsisakyt ar kaip? Čia tema daug gilesnė ir taip paviršutiniškai neina spręst. Nebūtumėm ES butų kitokios rinkos sąlygos ir taip toliau.
 8. urbonas10

  Grikiai

  laukiam šalnos ir kainos geresnės.
 9. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tai tą aš ir norėjau pasakyt, kad ar ūkininkui lieka nuoda iš to, kad daugiau perka trašų?
 10. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Na taip nuperka ir paskui būna temų čia"kokia įmonė galėtų sudaryti sutartį kitų metų derliui ir jau duot pinigų kažkiek." Tai nauda iš to ūkio irgi aiški, jei kyla tokie klausymai. Mažas ūkis, maža rizika, didelis ūkis didelė rizika. O taršų nupirks ar 10 smulkių ar vienas didelis, namatau skirtumo dėl to.
 11. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Aš iš tų smulių kategorijos, bet tenka pritart. Nesukuriam praktiškai nieko, tik kad patys pragyvenam. Bet klausymas ką gi sukuria didelis augalinikystės ūkis? Dvi darbo vietas ant 500 ha žemės? Tuoj tais grūdais rusai ir ukrainiečiai užvers visą europą ir kaina bus 80 eurų už toną.
 12. urbonas10

  Grikiai

  Vietinis elevatorius duoda 160. Tai nuo kombaino vežant bus apie 100,atskaicius siuksles ir dregme.
 13. urbonas10

  SZ-3,6

  koks tikslas daryt pakabinama nesuprantu, nebent dribimą priešais darysi, tada taip. O šiap tai nematau aš už ką ta sėjamą peikt. Norma gal sunkiai nusistato, bet apačia tai jos yra tobula.
 14. urbonas10

  Grūdu kainos?

  Aš suprantu, kad metai sunkūs, bet jei tokių problemų yra, tai reikia permastyt ar tikrai einama teisinga kryptimi. Nes dabar ūkininkavimas įgavęs kažkokį fantastinį mastą. Nei į buvusias žvirdobes žmonės sėja.
 15. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Kur jie paskelbti, nuoroda prašau.
×