Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  743
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27 2018

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. urbonas10

  Miežių auginimas

  Nors per mano mėgėjiško ūkininkavimo praktiką, tai didžiausią derlių esu prikūlęs iš miežių sėtu gegužės antroje pusėje. Dienos tiksliai neprisimenu, bet žinau, kad sėjant jau pienės žydėjo.
 2. urbonas10

  Kur konsultuotis dėl paramos?

  Kiek teko susidurti su ZU konsultavimo tarnyba, tai jie labiausiai moka pinigus skaičiuot. Kai reikėjo konsultacijos dėl paramos, tai prikonsultavo vėjų visokių, jeigu būčiau jų klausęs, tai įsipareigojimų būčiau prisidėjęs papildomų, kurie nebūtini.
 3. urbonas10

  Miežių auginimas

  Čia yra loterija. Pernai pasėjau pačiu prasčiausiu laiku, kas sėjo anksčiau ar vėliau už mane išlošė, o mano nudžiūvo viskas. Bet orientuojantis pagal prognozes. laukt nebėra prasmės.
 4. urbonas10

  Nugaišusios žuvys

  tai jums gerai, pas mus tai apie 1m minus nuo vidurkio buvo visą žiemą. Bijojau, kad neišdustų, bet išsilaikė
 5. urbonas10

  Nugaišusios žuvys

  Čia dėl to, jog vandens stygius žiemą buvo.
 6. Aš suprantu, kad forumas yra tam, kad aiškintis kas neaišku, bet prieš klausiant reiktų bent taisykles paskaityt. https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/priemoniu-sarasas/parama-smulkiesiems-ukiams-2019-m-i/19773?tab=1
 7. urbonas10

  šienapjoves

  Na postas senas, bet reikia apgint KRN-2.1 garbę. Teko pjauti ir lenkiška būgnine. Tai nėra ką lygint, visi pliusai tik KRN naudai. Na ji sunki, bet gi ne pačiam nešt reikia, mtz paneša. Peiliukus reikia dėt nuo užsieninių šienapjovių jie plonesni, ir nepalieka nepjautų brazdų. Žymiai našesnė už lenkišką, gali krūmą nupjaut, ir akmenų nelabai bijo. Aišku geros būklės dabar jos jau nerasi, bet patavrkius, per sezoną 50 ha pjaudavau, kai buvo poreikis.
 8. urbonas10

  EDV

  Šiaip vėlai jau domities tuo reikalu, reikia namų darbus atlikt tada į paramas eit.
 9. Na su šiuometinem taisyklėm tai manau jei bent 50 balų renki, teikt reikia.
 10. Jo, čia ne taip supranti buhalterinius dalykus. Pagrindinis reikalas, kad metų pabaigoje būtų buhalterijoje 0 arba +. Kadangi į pajamas įsiskaito ir tiesioginės išmokos, manau nesunkia bus tas + buhalterijoje metų pabaigoje.
 11. urbonas10

  Už kiek perkate žemę?

  Matininkas yra privatus ar tai fizinis ar juridinis asmuo. tai tavo klausimą galėčiau perfrazuoti taip. Ar maxima už sviestą ir duoną ima kainą kokią nori, ar yra nustatyta visiems prekybos tinklams vienoda?
 12. urbonas10

  Deklaravimas

  Dar anksti džiūgaut, palauksim taisyklių, tada matysim
 13. Kaip jau kažkas minėjo yra tikrai daugiau faktorių (dirvos ph, melioracija) geram derliui gauti, nei ankstyvas trąšų išbėrimas
 14. urbonas10

  Deklaravimas

  Gal kas seminare buvot. Pats nebuvau, bet eina kalbos, kad šiemet reikės pateikti zolės pardavimo sąskaitas, jeigu norėsi pilnos išmokos už pievas
 15. Nieko čia aiškint nereikia, nori šitos paramos, turi padaryt namų darbus.
×
×
 • Create New...