Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  1.058
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  8

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 20

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Viskas čia per gerai skamba, kad būtų tiesa. Pagyvensim pamatysim.
 2. Cia klausimas apie darbo lengvumą. Ar nebus daugiau vargo paruošt ir paskui išplaut, nei tiesiog pamelžt rankom?
 3. urbonas10

  Kas vyksta Lietuvoje?

  bet čia reik dar pasidomėt iš kur atsiranda pinigai, aks gi jų tiek turi, kad gali paskolint. O apsirodo niekas jų neturi, juos tiesiog nupiešia ir paskolina.
 4. urbonas10

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O kas gi turi tuos panaudojimo planus? Viska gamina kiniečiai, mes tik vartojam. Visos ES šalys ir JAV sedi giliai skolose. Skolos yra tokio masto, kad jų grąžint jau neįmanoma. Ir jos kažkokiu būdu bus nurašytos. Todėl reikia skolintis max kiek duoda.
 5. Prašė pataisyt paraišką rinkusią 60 balų.
 6. NA yra video, kai i raziena sėja, bet lyginat su mzuri, tai cia pusė sėjamos tik. Bet jau į ta pusę.
 7. Panašu, kad ir atsilikę kaimynai šią technologiją taiko jau senai ir be kosminių laivų.
 8. urbonas10

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na tada jūsų pasirinkimas buvo teisingas.
 9. urbonas10

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na tas už ateitį labai apstarktus dalykas, kur kiekvienas gali idėt savo suvokimą. Gal gali konkrečiau kokios ateities tikiesi su šita partija? Suprask teisingai, aš nesmerkiu, bet ar nebus taip, kad tavo ir šios partijos supratimas apie ateitį skirsis? Kiek man susidaro įspūdis, tai šios partijos vykdoma politika yra maždaug tokia. Rusai puola ir nuo jų reikia gintis visom priemonėm. Smaugt juos ekonomiškai, nesvarbu kaip tai atsilieps lietuvos ekonomikai, išparduot visą dar likusį valstybinį turtą, ir pritart visoms idėjoms ateiančiom iš ES. Nes ES iš principo negali patart blogai. Tokia ne
 10. urbonas10

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O aš manau, kad nėra nei dešnės nei kairės o visos partijos pagal apžiūras yra liberalai. Politinė kryptis yra aiški ir nubrėžta kokiems 10 metų į priekį ir nei viena iš pagal apklausas galinčių patekti į seimą partijų jos keisti neketina. Ginčai aštrūs vyksta tik dėl to nuo kelintos valandos pirkt alaus, ar dėl to, kad iškomą padidint 2 eurais ar nepadidint. O svarbesniais klausymais visos partijos balsuoja kaip viena.
 11. Kolei kas niekur nenumatyta tik kalbose. Kol kas tik kalbose numatyta
 12. Na tai vadinasi nebus proveržio. Šiaip visose paramose pirmais šaukimais buvo mažai norinčių. Paskui supranta liaudis kad gerai ir nori daug kas. Tad reikia neprasnaust jei kažkas bus.
 13. Aš manau, kad viskas čia yra žymiai paprasčiau. Jei kompensuos 2/3 kainos ir duos kažkiek +per tiesiogines išmokas, tai šios technologijos proveržis bus didžiulis, jei ne, tai ne.
 14. Taigi po ilgu diskusiju pavyko motina itikint, kad 3 karves reikia laikyt aptvertas piemeniu ir melžti aikšteleje. Tiesa aikšelėje tik paduoda miltų ir melžia rankomis. Ar apsimoka tiek karvių melžt aparatu?
 15. Na jo, jei finasuos 70proc., tada jau galima SZ išleist į poilsį.
×
×
 • Create New...