Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  644
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 25

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. urbonas10

  Grikiai

  Vietinis elevatorius duoda 160. Tai nuo kombaino vežant bus apie 100,atskaicius siuksles ir dregme.
 2. urbonas10

  SZ-3,6

  koks tikslas daryt pakabinama nesuprantu, nebent dribimą priešais darysi, tada taip. O šiap tai nematau aš už ką ta sėjamą peikt. Norma gal sunkiai nusistato, bet apačia tai jos yra tobula.
 3. urbonas10

  Grūdu kainos?

  Aš suprantu, kad metai sunkūs, bet jei tokių problemų yra, tai reikia permastyt ar tikrai einama teisinga kryptimi. Nes dabar ūkininkavimas įgavęs kažkokį fantastinį mastą. Nei į buvusias žvirdobes žmonės sėja.
 4. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Kur jie paskelbti, nuoroda prašau.
 5. urbonas10

  Išmokos 2014-2020

  Čia pats sugalvojai, nes taisyklės tai taip nerašo.
 6. urbonas10

  MTZ 82 Priekinis Tiltas

  Nž, dar neteko matyt nei vieno mtz, kad laikytūsi ten tepalas. Ir aš ir visi kiti kiek žinau maišo tepalą su salidolu ten, tada jis laikosi.
 7. urbonas10

  Trašų kainos

  Na aš čia mažas ūkininkėlis, bet kai pakalbu su vietiniais, tai ne man vienam matematika nebesigauna perkant trašas už tokias kainas. O kitiemet žiūrėk vėl po 150 ar dar mažiau bus kviečiai. Bandysiu mažint trąšas ir palaikyt žemę apsėjęs ankštiniais augalais(dobilais arba barkūnu)prieš žieminių sėją ir po kviečių pasėt garstyčių, tada vasarojų.
 8. urbonas10

  Grikiai

  Aš gi sakau, kad tam reikalui reikia sandėlio. Nuo kombaino su priekaba nelėksi gi Latvijon ar Lenkijon, o važiuosi į artimiausią elevatorių.
 9. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Buvo paramų didesniam ūkiui seniau. mažam ūkiui čia buvo vienintelė reali parama, nes kas buvo 2013-2017 programa tai ten išvis mizeris. Ir taip, pirmais šaukimais galėjo gaut beveik visi, kas atliko namų darbus.
 10. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  tai pasidalink paslaptimi. kiek žemės ir ką dirbi, kad darbo tik tiek, ir pragyvent gali?
 11. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Nėra su kuo kooperuotis. Kas ūkininkauja aplink, tai rimčiau 100-200ha, o kiti kaime pencininkai ir gyvena iš pievų smulkinimo. O ir susikooperuot sudetinga. Na dar sakykim traktorių įmanoma gal turet bendrą, bet kokį kombainą tai niekaip, susipeštumem tarpusavį. Ukis tik augalininkystės, nes turiu valdišką darbą. Jei nedirbčiau, tektų laikyt gyvulių, kitaip neišgyvenčiau. Baigsis paramos įsipareigojimai, viska užsėsiu baltyminiais augalais,(dobilais, barkūnais). Nes dabar susumavus gale metų rezultatus gaunasi taip, kad reikia susimokėt už tai kad dirbi. Čia aišku jei neskaičiuoji išmokų. Ir prieš paramą ir po paramos, vistiek gale metų nulis arba minusas, taip, kad esminių pokyčių nepadrė parama.
 12. urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Na ir aš pasinaudojau tuo 15. Bet kad čia buvo didelė pastirtis, tai tikrai nepasakyčiau. Atsirado pora padargų ant kiemo kuriais lengviau ir greičiau dirbt. Nu to pasekoj sakykim kokius 5 ha daugiau galiu apdirbt per tą laiką. Bet esmės čia nekeičia. Žemė senai išsidalinta ir suprivatizuota. Kaip nepragyvenau vien iš ūkio, taip ir dabar nepragyvenu, reikia eit į valdišką darbą. Duoda reikia imt, bet kažko tai apčiuopiamo nesijaučia. Traktorius kaip buvo senas, taip ir liko.
 13. urbonas10

  Mėsinė galvininkystė

  Kur čia bus?
 14. urbonas10

  Grikiai

  Kas čia per posakis, yra kam gera tokia kaina tai valio. tai jei neturi sandėlio, tai kur tu žmogus dėsiesi. kokią pasiūlys, tokia ir parduosi.
 15. urbonas10

  Grikiai

  Vietinis elevatorius sake 170. bet tikroji kaina paaiškės grikiapjutei prasidejus.
×