Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  912
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27 2018

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dar netokių tarpusavio sandorių žmonės pridaro ir nieko, neužkliūva.
 2. Yra aplink inter tech. Viskas gerai su juo, mažesnis netaip laužo mtz, bet ir jėgos pas jį mažiau. PVZ paėmus baltą ruloną nepajėgia atverst. Pakelt pakelia, o atlaužt rulonų griebtuvą jau sunku. Aišku ir rulonas turi būt toks iš nemažų. Šiap mtz išvis neskirtas būt su krautuvu mano galva, bet yra kaip yra. Ką turim su tuo ir dirbam.
 3. Gal palaukit pirma kol bus oficialūs duomenys?
 4. urbonas10

  Už kiek perkate žemę?

  Na aš aišku prastas ūkininkas, bet skaičiuoju, kad žemės atsiperkamumas turi būt iki 10metų. Kas mano sugebėjimais yra ne daugiau 2k už ha. Anksčiau niekas nepardavė už tiek, dabar jau yra tiek, kad nebėra resursų pirkt. Aišku ir žemės pas mus tokios, kad kviečiai set neapsimoka.
 5. Aš irgi žinau, kad jei nepatenki į bent vieną papildomų balų kategoriją (nanašios žemės arba kooperatyvas, arba jaunas) paramos nesitikėk. Mano konkretūs žinomi atvejai vienas 60 du po 70 balų ir vienas su 80. Dar pora žinau, kad rinkdami 60 net nedavė, sako visvien neužteks. Taigi mano apklausos duomenimis su 70 balu dar gali ir neužtekt.
 6. Supratai neteisingai. Kad galima dalyvaut antrą kart, tai tik šitam šaukime leido. O kaip žinia kitie metai paskutiniai 2013-2020 laikotarpį. Taip, kad sudalyvaut teoriškai įmanoma du kartus, praktiškai manu ne.
 7. Niekas čia niekaip neskaičiuoja, fantazuojam ir tiek.
 8. Na ne aiškiaregys aš, bet su kuom kalbėjau, tai visi 70 renka, su mažiau sako neapsimoka teikt. Aš manau, kad bus 75 pereinamas.
 9. Na jau na. Iki šienapjūtės dar 4 mėnesiai.
 10. Iš taisyklių smulkaus ūkio ištraukėm. Nes nėra parametrų apibūdinančių investicijas. gali pirkt nors ir lėktuvą, jei įrodysi, kad tau jo reikia.
 11. Aš irgi prisidedu prie tų 70 ir sakau, kad su 70 dar bus, kad dalinai užteks.
 12. Ir as taip galvojau. Nusipirkau už tą paramą skutiką frontalinį ir smulkintuvą ir netgi sandėlys išėjo ūko būdu pasistayt. Na ir, lengviau pasidarė nudirbt darbus, bet esmės tai gi nepakeitė, kaip buvau mažas ir smulkus, taip ir likau. Esmė yra žemės kiekis, o jos šiai dienai jau sunku gaut. Todėl manu, tikslingiausia būtų pirkt žemę už tuos pinigus. Anksčiau to padaryt nebuvo galima, o dabar galima.
 13. O ką kardinaliai galima nuveikt su tokia pinigų suma?
×
×
 • Create New...