Jump to content

urbonas10

Nariai
 • Pranešimai

  877
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

urbonas10 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 27 2018

urbonas10 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie urbonas10

Miestas

 • miestas
  Rokiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kažkaip keista čia nesusisnekam. Tai dabar visa pacios dirbama zeme kvieciais apseta ar kaip?
 2. Sėti kultūras didinačias vedą arba pirkti gyvulius, pieninė karvė labai didina vedą.
 3. deja didelė dalis potencialių pareiškėjų šito nesupranta.
 4. Kai gauni 15k metams tai nesvarbu apsimoka ar ne. Metus laiko galima ir nuostolin padirbt, gauti pinigai išlygina.
 5. O dar į tą temą atsiliepiant, yra jau kur ir deklaruotis leidžia savininkui. O paskui sutinki tą žmogų, sako kaip blogai, nieko neišeina, sunkiai verčiuosi. Sakau vertiesi tu puikiai, nes jei sutinki žemę dirbt tokiom sąlygom, tai vadinas tau viskas labai gerai.
 6. Tai kad patys ir iškeliam tas kainas. Pasakykit, kad nenuomosiu už brangiau ir kainos nekels. Buvo ir man taip, sako nuoma jau dabar pabrangus reikia daugiau. Sakau neišeina man brangiau, jei netinka tai netinka. Tai tipo rasim, kas moka brangiau. Po poros savaičių skambina, sako gerai, kainos nekeliu.
 7. 60 balų neatneš tau laimės.
 8. Atsiųsk parašęs, pažiūrėsiu ir pataisysiu jei kas negerai bus

 9. Jau postringavau kažkada šituo klausimu. iš praeito šaukimo ateis 400 paraiškų su min 65 balais. Plius nauji dar, tai prisirinks tikrai nemažai.
 10. O tai pats negali užpildyt 3 lapų, kad reik pinigus mokėt. Mano prognozėm pereinamas balas bus 70-75. Jei kam neišeina užpildyt, parašykit už pusė kainos kiek kainuoja firmose tikrai užpildysiu.
 11. Nesvarbu kokios sankcijos dabar, reikia žiūrėt kokios buvo kai ėmei paramą.
 12. Na nž, ar moliūgai tiks, bet runkialai ir bulves tai sueitų tikrai.
 13. Taigi supranta čia liaudis, kad vainikas užpresuotas, esmė ta, kad puskatinio mažesnis smagratis ir kad jį padidint paliekama dalis puskatinio vainiko
 14. Esu girdėjęs, kad nutekina puskatiniį smagratį su visu vainiku, kad užsidėtų starterinio vainikas. Pažiūrėk ar taip įmanoma, ir jei viskas pavyks, turėsi tą patį smagratį ir niekas nevibruos. O dėt tą perėjimą ir palikt bendeksą tai nesamonė gryna.
 15. Čia viskas priklauso, ką renkiesi. Jei tarkim daržovių ūkis ir vedą pasikelsi pasėdamas kviečių negus gerai, nes daržovių ūkis bus tik tada kai pajamos iš daržovių bus 51proc. ir daugiau. Į tas pajamas įeina ir tiesioginės išmokos, taip kad pajamos iš daržovių plius iškoka už daržovių plotus turi būt daugiau nei pajamos už kviečius plius išmokos už kviečių plotą. Jei taip nebus, ūkis nebesiskaitys daržovių ir bus blogai. Daugiausia laisvės šioje vietoje su gyvulininkyste, gali parašyt, kad kviečius sušėrei gyvuliams ir viskas bus ok. Su kitom sritim reikia labai pagalvot, kad viskas but gerai.
×
×
 • Create New...