Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

prieš 36 minutes , arimas pranešimas:

Matai, metai bėga, žmonės tobulėja, kokia buvo žemės nuoma, kiek mokėdavai darbininkam algos? Bet tai nereiškia, kad aš pilnai atsisakiau plūgo. Ariu, kas 4 metai sėjomainoj yra arimas. Gyvenimas keičiasi ir jei stovėsi vietoij, sutryps

o aš nebeariu ir šiandien idėjau skelbima pluga parduoti - septyni metai nereikėjo laikas perleisti kitiems...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , voras pranešimas:

Kai plotai dideli , o pajėgumai sąlyginiai, negali pasėti tarkim 300ha žirnių, juolab sandėliavimo aspektai irgi atsiranda kai kultūrų prisiveisi, žodžiu vėl investicijos :handgestures-fingerscrossed:

40% kviečiu 20rapso 20 pupu ir pasirinktinai 20% miežiu ir visur kur imanoma kišt tarpinius :handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ruduo leidžia sėt vėlai.

Esu sėjęs vasarinius kviečius Thasos veislės iš rudens, rizika didžiulė, bet efektas superinis.

Vėlai sėt turi, kad tik vos sudygtų, tik spygliukai matyt ir viskas, o pavasarį, jei neiššala, spėk suktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, grazbek pranešimas:

tipo brokuoja jei ju randa nemanau žieminiai miežiai pašarekas ir turbūt pliusas jei ju yra.

Brokuot nebrokuoja, bet nukuli miežius 12,5 drėgmės su žaliais kviečiais, tada paraugini krūvoj supiltus 4-5 dieneles ir tada džiovini 18-20 drėgmės raugą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , voras pranešimas:

Dabar ruduo leidžia sėt vėlai.

Esu sėjęs vasarinius kviečius Thasos veislės iš rudens, rizika didžiulė, bet efektas superinis.

Vėlai sėt turi, kad tik vos sudygtų, tik spygliukai matyt ir viskas, o pavasarį, jei neiššala, spėk suktis.

Hmm... Kai aš prieš kelis metus užsiminiau apie tokį patį eksperimentą (tik ten veislė buvo Arabella), tai mane vaizdžiai tariant suspardė suvuliojo į mažą gumuliuką ir išmetė per fortkę. Smagu kad tamsta irgi pakankamai "nučiuožęs" tokioms zbitkoms daryti, tik tavęs tubut nespardys, kaip ne kaip aftaritetas :D

Nebandai šiemet kažko panašaus su fokusu, rapsiniu tarpueiliu? Vagutės, susilaikantis sniegas jose, apsauga nuo vėjo... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , voras pranešimas:

Dabar ruduo leidžia sėt vėlai.

Esu sėjęs vasarinius kviečius Thasos veislės iš rudens, rizika didžiulė, bet efektas superinis.

Vėlai sėt turi, kad tik vos sudygtų, tik spygliukai matyt ir viskas, o pavasarį, jei neiššala, spėk suktis.

Kažkur tai matyta :) tik buvo Vanek veislė. Varpos akivaizdžiai buvo didesnės ir segmentų daugiau, gaila kokybės nepavyko ištirti. Čia vienkartinis įvykis ar daugiau taip pavykę? Kokia kokybė buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , jevgenijus pranešimas:

Hmm... Kai aš prieš kelis metus užsiminiau apie tokį patį eksperimentą (tik ten veislė buvo Arabella), tai mane vaizdžiai tariant suspardė suvuliojo į mažą gumuliuką ir išmetė per fortkę. Smagu kad tamsta irgi pakankamai "nučiuožęs" tokioms zbitkoms daryti, tik tavęs tubut nespardys, kaip ne kaip aftaritetas :D

Nebandai šiemet kažko panašaus su fokusu, rapsiniu tarpueiliu? Vagutės, susilaikantis sniegas jose, apsauga nuo vėjo... 

Turiu pasėjęs žieminių miežių ir žieminių kviečių su rapsiniu galu, abu atrodo puikiai, miežiai, tiesa, tikrai per tamkūs, bet dab jau yra kaip yra.

O kvietukai iš rudens sėti buvo gal prieš dešimt metų, buvau forume rašęs tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Vilius pranešimas:

Kodėl kiša? Laikaisi sėjomainos ir viskas. Turėtų būti naturalus refleksas. Juk kiekviena karta atsikėle nesimokinam vaikščiot. Žinai lad tais metais tam lauke sėjai kviečius vadinas sėsi rapsa  ar posėli ir pavasari vasarine kuktūra. 

Na jeigu tau taip išeina susidėlioti kad būtų sėjomaina normali,šaunu.Su tarpiniais ir visko būna.Jeigu ruduo bus sausas,po tarpiniu paseliu drėgmės nebus,nuo žodžio visiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , agronoms pranešimas:

Na jeigu tau taip išeina susidėlioti kad būtų sėjomaina normali,šaunu.Su tarpiniais ir visko būna.Jeigu ruduo bus sausas,po tarpiniu paseliu drėgmės nebus,nuo žodžio visiškai.

Aš nesuprantu kaip gali neišeit. Žinai kad kviečius geriausiai sėt po pupu rapsu žirniu runkeliu taip ir darai. Žinai kad reikia užaugint posėlį su daug masės vadinasi augini ir sėji vasaroju.... nesu nusistates kad pagrindinė ir maximali turi būt kviečiai  ir daugiau nieko nematyt. Ahronomas liepė tvarkytis sėjomaina tai tą ir darau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Esu mates uzsieni voluoja, o Lietuvoj kas seja rapsa su skutikais voluoja kad sutrupinti grumstus, nes po jais gali gyventi siuzai, taip pat del dygimo tolygesnio. Kokius derlius gaunat rapso? Skambinom i laumetri, tai kaina kaip ir nera labai didele, bet beda labiau tai kad tik rapsa su situo agregatu ir tepasesim, o tarkim su mzuriu ar focusu galima ir javus.

Nu ir kiek euriukų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drąsiai!

Pirk, kad rudeniui rapsą turėtum jau sėt su ja ir parduok visą šrotą, dar gausi kokį 20 000 ir viskas, kuro bereiks 10 litrų sėjai, priežiūros kaštai tie patys, bet laikas ir sėjos terminai bus tavo pusėj.

Nekiši į ją nieko kokį 1000 ha tikrai su vienais kaltais pasėsi. Bet nesugalvok paskust sekliai, nebepasėsi, nes stums tą sluoksnį viršutinį ir kimšis,jokio dirbimo, nebent šukos

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , voras pranešimas:

Drąsiai!

Pirk, kad rudeniui rapsą turėtum jau sėt su ja ir parduok visą šrotą, dar gausi kokį 20 000 ir viskas, kuro bereiks 10 litrų sėjai, priežiūros kaštai tie patys, bet laikas ir sėjos terminai bus tavo pusėj.

Nekiši į ją nieko kokį 1000 ha tikrai su vienais kaltais pasėsi. Bet nesugalvok paskust sekliai, nebepasėsi, nes stums tą sluoksnį viršutinį ir kimšis,jokio dirbimo, nebent šukos

 

minusas tik kai padangas praduri... tada reikia pasiknisti... šiemet pirmi metai per visa koop pravažiavo pasejo apie 1200ha rapso ir dar javu gal 600 ha tai kaltu nekeite su tais pačiais. negalvojau kad i moli ikišim prie voro lauko šalimais sejau tai tratėdamas ėjo tas Fokusas 6m su 440 kumelem :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , vytas pranešimas:

minusas tik kai padangas praduri... tada reikia pasiknisti... šiemet pirmi metai per visa koop pravažiavo pasejo apie 1200ha rapso ir dar javu gal 600 ha tai kaltu nekeite su tais pačiais. negalvojau kad i moli ikišim prie voro lauko šalimais sejau tai tratėdamas ėjo tas Fokusas 6m su 440 kumelem :)

Koks traktorius traukė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...