Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

prieš 20 minutes , voras pranešimas:

Nerijau, viskas ten ok, atvažiuok į svečius, parodysiu ir blogiausius ir gražiausius. Turiu pasėjęs į pievą kviečius kuri 30 metų nejudinta, nušienauta ir glifosuota kai atžėlė.

Viskas ok, net velėnų nevertė, bet stovėt po purškimo daviau dvi savaites

Aciu uz kvietima. Tikrai idomu butu Tavo uki aplankyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, voras pranešimas:

Estas sakė geriausias rezultatas kai rapsą sėji tarp kviečių ražienos eilučių, geriausiai vystosi, mikroklimatas ir daug angliškų keiksmažodžių kurių tada nesupratau.

Rtk būtinas jo žodžiais

Agrotechniskai tinkamas sejimas o ukiskai ne,bet ka tada jie seja po rapso?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, lithuanus pranešimas:

Kas Su Horsch Focus negerai?

Pabandysiu aš manau turiu tam teise nes aš ja turiu.Pagrindinė bėda kemšasi reikia ieškoti sprendimu tam ypač atseliuojant laukus - geriausias sprendimas yra šiaudų surinkimas.Taip darydamas nieko neidedi atvirkščiai gauni keletą grašių šiandien nekažkada tais tolimoje ar artimoje ateitį...Kaip tvarkytis laukuose po posėlio nežinau bet šiemet sužinosiu - daug visokiu bandymams lauku esu pasilikęs pavasariui...Antra bėda pavasari bus volavimas .Nes rudeni tose vietose kur suplūkta žeme buvo ir į ja pasėjom e su fokusu gerai su dygo ten kur po sėjos privolavome.Todel manau kad ir pavasari sunkesnėse ir šlapesnėse žemėse reikės voluoti - čia jums ne rapidas kuris savo svoriu prispaudžia.Toliau smulkmenos didelė kaina,arkliu poreikis,servisas už jūrų mariu......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, lithuanus pranešimas:

Kas Su Horsch Focus negerai?

Mes kalbam apie Horch focus TD, tai iš po kai kurių kultūrų sėjant mes turim neblogą grėbelka, na ir tarp eilučių turėtu but nejudintos augalinės liekanos, palei striptilą. Aš taip suprantu tą technologija. Galbūt kitiem kolegom atrodo kitaip, aš nieko prieš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš skaitau nepatogiu trukumu jei lauką turi ruošti prie sėja ir dar galvot ko nepadarei po sėjos. Sumokėjus tokius pinigėlius. Galbūt todėl ir buvo bendras projektas su laumetriu rapso sėjamajai. Kai kurias vietas perdarinėjom po kelis kartus. Su Naujais, Kraštiečiai, ir visi kiti kolegos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , arimas pranešimas:

Aš skaitau nepatogiu trukumu jei lauką turi ruošti prie sėja ir dar galvot ko nepadarei po sėjos. Sumokėjus tokius pinigėlius. Galbūt todėl ir buvo bendras projektas su laumetriu rapso sėjamajai. Kai kurias vietas perdarinėjom po kelis kartus. Su Naujais, Kraštiečiai, ir visi kiti kolegos

Jei ne paslaptis kaip sprendžiat NPK atidavimą? IŠ skystu trąšų greičiausiai bus lyderis 9 9 9 ? Startui tikrai sutinku, kad geriau nieko turbūt negali būti, bet tuo pačiu bendram fonui palaikyti pagal išnešima su derlium turbūt turėtų trūkti? Tai ar papildomai dar pavasarį vėl su kokiu lyderiu 9 9 9 važiuojat ar biriomis kažkiek fonui palaikyti? Gal sekančioms kultūrom daugiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , arimas pranešimas:

Mes kalbam apie Horch focus TD, tai iš po kai kurių kultūrų sėjant mes turim neblogą grėbelka, na ir tarp eilučių turėtu but nejudintos augalinės liekanos, palei striptilą. Aš taip suprantu tą technologija. Galbūt kitiem kolegom atrodo kitaip, aš nieko prieš

Na Arimas jus visada turėjote subtilu supratima visais klausimais mums su jumis nera kur lygintis nors kalbant apie augalines liekanas dar labai reiktu pasigilinti kas ir apie katras augalines liekanas kalba.Kaip tam multike viršūnėlės  ar šaknelės turetu būti nejudintas.Ta tema praeitu metu pavasari dojus buvo kanadieti atvežęs tai jis ten populiariai aiškino koks didelis blogis yra viršūnėlės beje ta suprantame ir mes notiler iai,striptil iai ir visi kiti....Ir netgi gamintojas deklaruoja visuose rolikuose kad augalinės liekanos turi būti nepaslankios.Beje ta deklaruoja ne tik fokuso gamintojas bet ir kiti gamintojai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

Na Arimas jus visada turėjote subtilu supratima visais klausimais mums su jumis nera kur lygintis nors kalbant apie augalines liekanas dar labai reiktu pasigilinti kas ir apie katras augalines liekanas kalba.Kaip tam multike viršūnėlės  ar šaknelės turetu būti nejudintas.Ta tema praeitu metu pavasari dojus buvo kanadieti atvežęs tai jis ten populiariai aiškino koks didelis blogis yra viršūnėlės beje ta suprantame ir mes notiler iai,striptil iai ir visi kiti....Ir netgi gamintojas deklaruoja visuose rolikuose kad augalinės liekanos turi būti nepaslankios.Beje ta deklaruoja ne tik fokuso gamintojas bet ir kiti gamintojai.....

Apie dojaus geltona produkta net į diskusiją nesivelsiu, Tas ponas Lietuvoij buvo prieš 15metų, tad jų sėjamoji atrodė rimčiau nei dabartinis kultivatorius,  mano supratimu. Mūsų ūkyje apie ja yra straipsnis mokslininkes, pasiskaitykit idėmiai ten gražiai parašyta. Jeigu ką tai panašų produktą ir horšas turi, lytagra buvo nemažai paplatinus. Lygtai sprinter ST vadinasi. Kaip sakoma kiekvienam palei skonį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Tadusia.L pranešimas:

Jei ne paslaptis kaip sprendžiat NPK atidavimą? IŠ skystu trąšų greičiausiai bus lyderis 9 9 9 ? Startui tikrai sutinku, kad geriau nieko turbūt negali būti, bet tuo pačiu bendram fonui palaikyti pagal išnešima su derlium turbūt turėtų trūkti? Tai ar papildomai dar pavasarį vėl su kokiu lyderiu 9 9 9 važiuojat ar biriomis kažkiek fonui palaikyti? Gal sekančioms kultūrom daugiau?

   Fosforą , kalį atiduodu palei žemėlapius. Lyderio duodu po 200kg, čia kaip startinis eina. Kokia trąša geriau tiktu ir kiek ? nežinau, reikia atsirinkt . dar nedaėjau iki jų. Dariau  bandymą su skystom ir be jų, tai matosi vizualiai iki pat žydėjimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, arimas pranešimas:

Aš skaitau nepatogiu trukumu jei lauką turi ruošti prie sėja ir dar galvot ko nepadarei po sėjos. Sumokėjus tokius pinigėlius. Galbūt todėl ir buvo bendras projektas su laumetriu rapso sėjamajai. Kai kurias vietas perdarinėjom po kelis kartus. Su Naujais, Kraštiečiai, ir visi kiti kolegos

Su naujais taip pat. Laumetrio projektas geras, bet man per brangus ant 50 ha rapso sėjos. Norėtusi universalesnio daigto. Gal tada Mzuri vertesnė dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arimas pranešimas:

Apie dojaus geltona produkta net į diskusiją nesivelsiu, Tas ponas Lietuvoij buvo prieš 15metų, tad jų sėjamoji atrodė rimčiau nei dabartinis kultivatorius,  mano supratimu. Mūsų ūkyje apie ja yra straipsnis mokslininkes, pasiskaitykit idėmiai ten gražiai parašyta. Jeigu ką tai panašų produktą ir horšas turi, lytagra buvo nemažai paplatinus. Lygtai sprinter ST vadinasi. Kaip sakoma kiekvienam palei skonį.

Gerai kad ir nesiveliat nes tas ponas pusantros valandos apie tarp inius augalus šnekėjo.apie claidona taip tik trumpai perbėgo tipo uukinikai uukinikams gamina tik tiek šnekos ten buve.....apie juostine sėja šnekant truputėli abu grybą pjaunam nes nesusišneka m jus kalbate apie juostine sėja kur sėjant judinamas vienas trečdalis žemės (kukurūzai,burokai,rapsas,soją)aš apie adaptuota daikta grūdinėmis kultūroms kuris sėdamas dirba puse žemės(visos kitos grudinės kultūros kuriu siauri tarpueiliai).Taigi pasirodo vien kad susišneketume reikia įsivesti žodyną geriau lietuviška nes žinot kaip buna su tais tarptautiniais žodžiai kai politikai pradeda juos vartoti tai iš kart supranti kad jis nei velnio nežino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , lithuanus pranešimas:

Su naujais taip pat. Laumetrio projektas geras, bet man per brangus ant 50 ha rapso sėjos. Norėtusi universalesnio daigto. Gal tada Mzuri vertesnė dėmesio.

Universalumo atžvilgiu tai jo. pas ją yra labai neblogas niuansas, reguluojasi užspaudimo ratuko slėgis i dirvą. kas labai aktualu kai dirva sausa ir kai šlapia. Jeigu daug šiaudų sėjant rapsą kartais kiša.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , viktorass pranešimas:

O kokia kaina to Laumetrio agregato.

  Negaliu pasakyt viso komplekto, nes trąšų talpa pirkau Pasvalio agrodylerije, o pats kurmis ėjo bendru su Dotnuvos LAMSu  projektu. Tai meluot nenoriu, nebeatsimenu, tuo labiau kad kokius tris sykius tobulino. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , grazbek pranešimas:

Gerai kad ir nesiveliat nes tas ponas pusantros valandos apie tarp inius augalus šnekėjo.apie claidona taip tik trumpai perbėgo tipo uukinikai uukinikams gamina tik tiek šnekos ten buve.....apie juostine sėja šnekant truputėli abu grybą pjaunam nes nesusišneka m jus kalbate apie juostine sėja kur sėjant judinamas vienas trečdalis žemės (kukurūzai,burokai,rapsas,soją)aš apie adaptuota daikta grūdinėmis kultūroms kuris sėdamas dirba puse žemės(visos kitos grudinės kultūros kuriu siauri tarpueiliai).Taigi pasirodo vien kad susišneketume reikia įsivesti žodyną geriau lietuviška nes žinot kaip buna su tais tarptautiniais žodžiai kai politikai pradeda juos vartoti tai iš kart supranti kad jis nei velnio nežino.

viskas čia gerai, man atrodo kad mes normaliai susišnekam,  papraščiausia  kukurūzai , rapsai , burokai,  vizualiai gerai matosi nedirbti tapueiliai o su grūdinėm klausimas.  nuo kokio siauriausio tarpueilio dar skaitosi strip tilas, o nuo kokio skutimas, arba dar kaip jį ten pavadinsim. Čia kur pas mane yra kurmis su vėderiu aš neskaitau kad čia striptilas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , arimas pranešimas:

Universalumo atžvilgiu tai jo. pas ją yra labai neblogas niuansas, reguluojasi užspaudimo ratuko slėgis i dirvą. kas labai aktualu kai dirva sausa ir kai šlapia. Jeigu daug šiaudų sėjant rapsą kartais kiša.

Ka turite mintyje sakydamas daug šiaudu, ar aukštai nupjauti bet tie kur nupjauti gerai susmulkinti ir kokybiškai paskleisti ar kai šiemet buvo priploti prie žemės ir nukirstos tik varpos o pats stiebas visas guli ant žemės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Ka turite mintyje sakydamas daug šiaudu, ar aukštai nupjauti bet tie kur nupjauti gerai susmulkinti ir kokybiškai paskleisti ar kai šiemet buvo priploti prie žemės ir nukirstos tik varpos o pats stiebas visas guli ant žemės.

   Pažiurėk  įrašą kur įdėjau atidžiai, kur nufilmuota iš šono, kad sutalpintum 7 tonas šiaudų reikia turėt tarpueilių tarpą kad neužkimštu. Ankščiau sėjau 60cm dabar 50. Siauriau  nebedarysiu. Tarp kitko mzurio rapso sėjamoji yra ant 60cm kurmio o dabartinis modelis daug universalesnis, gali kviečius sėt dėl to jis ir populiarus tarp tų fanų kurie ja patikėjo.  Beje nei viena sėjamoji be diskų priekyje per šiaudus nevažiuoja, dar ir diskai turi būt nebetkokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...