Jump to content

vytas

Nariai
 • Pranešimai

  1.922
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

vytas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 23 2016

vytas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie vytas

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1985.04.14

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  medziokle...gamta...

Miestas

 • Miestas
  Radviliskio raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vytas

  Kombaino pasirinkimas

  o dar nauju buna be el. sietu reguliavimo? tik su el. sietu reguliavimu, nešokinėsi iš kabinos kieviena karta. ir kuo daugiau papildomu “navarotu” kad butu patogiau dirbti... nes ilgos valandos kombaine, be komforto iššaukia nuovargi o jis jau tolimesnes pasekmes...
 2. vytas

  dirvožemio tyrimai

  Kodėl dolomitmilčiai netinkamos trešimui? ir yra nekokybiškos kalkės??
 3. turiu 2009m T6050 7000 mth gedimu mažai turėjo, bet žiogas kaip visi ir minėjo... belarusas 1025 ir tas geriau traukia :))) 10 tonu krovini jaučia menkiausia kalniuka, vargstam ir tiek dabar :)))
 4. vytas

  Zymeto Kuro Kaina

  iš kur tokios žinios?
 5. vytas

  Dirvų kalkinimas !

  o kas rekomenduoja po 7-9 t/ha pilti kalkiu?
 6. cx 8080 ir dabar du yra bet viena parduodam, nes nusipirkom hibrida.
 7. tik dabar supratau, kas Jūs fūra vadinate sunkvežimi nes i fura tikrai daugiau nei du bunkeriai turi tilpti pas mus fura su 44 kubais tai keturi su puse bunkerio :))) kai nedideli atstumai... jei tiek žemes turėjau butu vienas kombainas ir viena perkrovimo priekaba ir viena fura... 30km spinduliu turetu surinkti grudus... bent pas mane taip butu.... mes iki 600 ha su vienu kratuku kulem ir nemačiau didelio streso, aisku dienos ilgos buvo... bet vienas.
 8. per metus apie 90 tukst km isuko daugiausiai per pastaruosius metus... bet mažiau 60 tukst km neivažiuojam.
 9. kiek ha tie trys kombainai tures nukulti? man čia logikos nera... aš imčiau prie tryju kombainu viena perkrovimo priekaba ir viena fura... visi turim savo nuomones.
 10. savo produkcija vežu savo kolonėlėje pilu
 11. per pika furos daugiau, ne piko metu vagonai, bent taip sake Begos terminalas
 12. turim viena fura per metus vien i uosta nuveža apie 5 tukst.t plius i elevatorius, plius kiti produktai mėšlas, kalkes,skalda... dirba beveik visus metus... prieš 5 metus dar skaičiavau ar apsimoka ja turėti jau po metu man ji atsipirko, ka bučiau samdesis, bet dabar ieškausi antros furos ant ukio ir tik už fūra! kitam sezonui bus perkrovimo puspriekabe tai ir nuo kombainu daugiau važiuos, nes traktoriaus amortizacija tikrai brangesne... nežinau kaip skaičiuojat, kad jos neapsimoka. man iki uosto 190km nuo bazes.
 13. vytas

  Strip-till

  žemė labai marga ir kalvota todėl reikalauja savalaikio dirbimo. taip jū laukai gražūs ir gerai pastebėta manau taip pat kad labai brangūs, galėtu atsibosti jiems čia važinėti... :)))
 14. vytas

  Strip-till

  va kad jie tyčiojasi iš žemes tai faktas 7 kartus dirbo lauka kol pasėjo rapsa, agronomui sakau kuo daugiau tokiu kaimynu tai greit žemes bus laisvos daug, bet tikrai smagu kad kiti daug protingesni už juos....
 15. vytas

  Strip-till

  kaip savo daiktas yra tai gali kada nori ir kaip, bet mano situacija fokusas bendras tai turejau tik dvi dienas sejimo, bet tuom visiškai nesiskundžiu dabar rapsas atrodo gerai, tik tos kalvos kažkiek retesnes, tas pats ir pas kaimyna Karbausko laukas artas turbut tris kartus molio galvas dauže ir sėjo vaizdas tikrai negesnis nei už Rimvydo nei mano rapsa...
×
×
 • Create New...