Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

Prieš 14 valandų, Minduksx pranešimas:

Na jei taip skaičiuot tai jo, tik klausimas kaip ji pasiteisintu, nes pas mus dirvos sunkios, vokietis pabandė ir sakė kad netokiom dirvom, bandė dalį laukų rudenį, dalį pavasarį, nežinau kaip jie ten skaičiuoja. Kitas didelis ūkis rapsa sėjo puse lauko skuto ir pasejo paprasta diskine, kita pusė focusu, na tai su focusu prastokai atrodė, kad nori tai reikia tiesiog pirkt ir bandyt pačiam taip išeina, nes prisiklausyt gali visko. Beja nėra poreikio prieky kojų kad atpjovimo diskai būtų? 

Anglai kaip tik molyjenstriptila naudoja pasiteisines reiškias variantas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai yra, reikia laikytis technologinio greičio, nežinau, kaip Vytas sėjo, bet aš savo žirgo neprievartavau 15 km/h

Šlapiais metais sėji grūdines ir nesuki makaulės, beja rapsas blogai dygo,nes nebebuvo lietaus ir uždžiuvo viskas molyje, čia esmė, būtų liję būtų ledas buvęs, nors apie rugsėjo 15 dieną viskas normalizavosi, bet tikrai nekaip atrodė pradžioj, pripažįstu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Viskas gerai yra, reikia laikytis technologinio greičio, nežinau, kaip Vytas sėjo, bet aš savo žirgo neprievartavau 15 km/h

Šlapiais metais sėji grūdines ir nesuki makaulės, beja rapsas blogai dygo,nes nebebuvo lietaus ir uždžiuvo viskas molyje, čia esmė, būtų liję būtų ledas buvęs, nors apie rugsėjo 15 dieną viskas normalizavosi, bet tikrai nekaip atrodė pradžioj, pripažįstu

O kurios technologijos gerai atrodė rapsas pasėtas į sunkias Dirvas? Arime blogai, diskiniu ir giluminiu dirbta o po to setą sejamaja freza blogai. Noragas po to diskininis ir sėja iš paskos, rapsas  visai gerai atrodė. margo dirvožemio dirvos galvos skausmas, kur lengva dirva viskas graZu, molis prasideda ir prasideda problemos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip savo daiktas yra tai gali kada nori ir kaip, bet mano situacija fokusas bendras tai turejau tik dvi dienas sejimo, bet tuom visiškai nesiskundžiu dabar rapsas atrodo gerai, tik tos kalvos kažkiek retesnes, tas pats ir pas kaimyna Karbausko laukas artas turbut tris kartus molio galvas dauže ir sėjo vaizdas tikrai negesnis nei už Rimvydo nei mano rapsa... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , voras pranešimas:

Taip, Vytai, kai sėjo mano vyrai, kaimynų pirmininkas sako pasityčiojimas iš žemės.

Na, sakau, vaikinai nesėdim ilgai, varom tyčiotis, laukas didelis dienos neužteks 

va kad jie tyčiojasi iš žemes tai faktas 7 kartus dirbo lauka kol pasėjo rapsa, agronomui sakau kuo daugiau tokiu kaimynu tai greit žemes bus laisvos daug, bet tikrai smagu kad kiti daug protingesni už juos....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , voras pranešimas:

Na žemė ten įpatinga, sutik, laukai jų gražūs, tik brangūs mano akimis.

žemė labai marga ir kalvota todėl reikalauja savalaikio dirbimo. taip jū laukai gražūs ir gerai pastebėta manau taip pat kad labai brangūs, galėtu atsibosti jiems čia važinėti... :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kesstonis pranešimas:

Tokiais placiais tarpueiliais seji? o kaip skiriasi derlingumas lyginant su iprastiniais.

 sėjau 60cm su heva, bet ten truputi barbariškai. Dabar 2 sezonai 50cm. Su tarpueiliais viskas gerai, rapsui tikrai nebesiaurinsiu, nes nebetelpa šiaudų kiekis tarp eilučių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...