Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

As ir ta pati bandzųau pasakyt kad net nereik ukrainu ar dar tolimesniu saliu lygint. Kiekvienam ukyje skirtingas dirvozemis ir dar skirtingesnis supratimas kas yra gerai vienu ar kitu atveju.

Kai pradedamos ramstyti ietys tuomet pradingsta noras dalytis patirtis, kuri tinka tikrai ne visiems. Bet jei pavyks isvengti kazkokios klaidos nor vienam tai irgi gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas ramstom ar ne ... geriau bandom suprasti kas mums tinka ir ne.Vat Rimas vis su "piktdžiuga"  vartoja termina grėbelka. Vat man įdomu ar jis bandė ka nors padaryt kad ta grėbelka veiktu.Pirmas momentas su kuom dažnas susiduria ja bandydamas kemšasi bet nevisi pastebi kad tai vyksta dažniausiai ten kur  prieš buvusi kultūra turėjo siauresnius tarpueilius.. antras pastebėjimas ar kas bandė dėti koki nors skirtuva prieš noraga kuris perskirtu augalines liekanas.tipo savotiška" priešplugį"ar dar kažka tokio kas palengvintu žemės dirbima juostoje.pvz. atseliuotose laukuose kur buvo nuimti šiaudai jokiu problemu nėra gražu žiurėti kaip sėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , K_Nerijus pranešimas:

As ir ta pati bandzųau pasakyt kad net nereik ukrainu ar dar tolimesniu saliu lygint. Kiekvienam ukyje skirtingas dirvozemis ir dar skirtingesnis supratimas kas yra gerai vienu ar kitu atveju.

Kai pradedamos ramstyti ietys tuomet pradingsta noras dalytis patirtis, kuri tinka tikrai ne visiems. Bet jei pavyks isvengti kazkokios klaidos nor vienam tai irgi gerai

Nematau nieko blogo,kad pasidomėti kitų šalių ūkininkų patirtim, ir tikrai neprigamins kiek vienam ūkiui skirtingą sėjamąją nes jų skirtingi dirvožemiai ir supratimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , linas78s pranešimas:

Nematau nieko blogo,kad pasidomėti kitų šalių ūkininkų patirtim, ir tikrai neprigamins kiek vienam ūkiui skirtingą sėjamąją nes jų skirtingi dirvožemiai ir supratimas.

Ne taip supratai. Dometis kuo daugiau tuo geriau. Tik norejau pasakyt kad pervaziavus skersai Lietuva visko rast gali ir negali buti vienodi sprendimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Gaila, kad tu toli, atvažiuočiau ir pasėčiau. Specialiai! Sakytum, ok dabar derlių dalinkim pusiau :icon-razz::handgestures-fingerscrossed:

Samdziau siemet focus rapsui ir dali pats sejau su kurmiu. Skirtumo akivaizdaus nera. 

Kviecius jei slapia abejoju kad isetu i nejudinta zeme. Kai geros salygos sejos neabejoju galimybemis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Nebus, kokius čia velnius išsigalvojat.

Tas noragas neišpjauna 2 cm pločio griovio, jei ta dirbta juosta atrodo per siaura, yra platūs dirbimo kaltai, prašom, naudokit, bet man jų neprireikė.

Tikrai tures pakankamai jegos iterpt nejudintoje zemeje ir po to kuo uzert?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , voras pranešimas:

Kas sakė kad ta eilutė nejudintoje žemėje?

Tas kas turi, ar tas kur "matė"?

Tai focus rapsui taip seja diskas kur nagas padaro grioveli , pasikeicia galas dedasi disku kiek nagu , bet kvieciam jau disku buna 2syk daugiau ir nagas tik dirba tarp sejimo disku taip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, grazbek pranešimas:

Koks skirtumas ramstom ar ne ... geriau bandom suprasti kas mums tinka ir ne.Vat Rimas vis su "piktdžiuga"  vartoja termina grėbelka. Vat man įdomu ar jis bandė ka nors padaryt kad ta grėbelka veiktu.Pirmas momentas su kuom dažnas susiduria ja bandydamas kemšasi bet nevisi pastebi kad tai vyksta dažniausiai ten kur  prieš buvusi kultūra turėjo siauresnius tarpueilius.. antras pastebėjimas ar kas bandė dėti koki nors skirtuva prieš noraga kuris perskirtu augalines liekanas.tipo savotiška" priešplugį"ar dar kažka tokio kas palengvintu žemės dirbima juostoje.pvz. atseliuotose laukuose kur buvo nuimti šiaudai jokiu problemu nėra gražu žiurėti kaip sėja.

pas mane daug agregatų turi savus pavadinimus pvz;  rapidas buldozeris, ką jie daro geriausia taip aš juos ir vadinu. daug agregatu turi pravardes. apie bandymus tai ne ta tema, o kiek jų darau tai patikėk, apie tai ką rašau yra išbandyta ir ne karta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , arimas pranešimas:

pas mane daug agregatų turi savus pavadinimus pvz;  rapidas buldozeris, ką jie daro geriausia taip aš juos ir vadinu. daug agregatu turi pravardes. apie bandymus tai ne ta tema, o kiek jų darau tai patikėk, apie tai ką rašau yra išbandyta ir ne karta.

Rapida ar ne plentvoliu vadina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...