Jump to content

voras

Moderatoriai
 • Pranešimai

  9.053
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  124

Visas nario voras paskelbtas turinys

 1. voras

  Strip-till

  Pusinė glifosato dozė sustabdyt augimui ir viskas
 2. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Džiaukis, kad ne bokalas rankoje, bučiau pratesęs sąrašą
 3. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir gerai daro, juk galva tam, kad galvoti. Kas negalvoja tas daro kaip Meistrelis daro.
 4. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šiandien buvau Vilniuje, Vilnius run maratonas, prabėgau savo distanciją ir tik pasidžiaugt galiu kokie dideli užaugom, nuostabūs žmonės, jaunimas tobulas, paslaugūs, jauni, protingi! Žinokit aš esu ramus dėl mūsų ateities, bambekliai tai nykstanti rūšis, akivaizdžiai tuo įsitikinau! Vaikinukas ryškiai azijietis, su savanorio liemene, kalba lietuviškai ir vos ne už rankos veda į savo sektorių, žinokit, jausmas nerealus, mes esame įdomūs pasauliui, nesugedusiam, tikram, patikinu - esame įdomūs !
 5. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Klysti, mano kaimynai patys geriausi, o valdžia tobula! Kuo man mažiau trukdo dirbti tuo man geriau. Kam blogai tie ir daužykit veizolus. Kiek prašo tiek susimoku, reikia vargšus paremti
 6. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nedidžiausia, bet problema. Tačiau kiek metų mūsų šiuolaikinei valstybei? Aš džiaugiuosi, kad gyvenu savo šaly, myliu ir didžiuojuosi, kad turiu tokią. Man ir valdžia nemaišo ir kaimynai patys geriausi. Atsiprašau už tai
 7. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne psd, bet jei paklaustum tų kurie skirsto tai nystebtum kas į tą psd patenka
 8. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Vaikinai, ar jūs esate tikri, kad jūsų psd nueina būtent ten? Jei būtų aiškumas, manau būtų mažiau vengiančių. Juk yra pedagogai, policija, pasienio apsauga ir bile kiek kitokių tarnautojų.... Sakysite man to nereikia? Reikia, nes kas neišlaiko savo biurokratų tas šeria svetimus!
 9. voras

  Pasaulio įvykiai

  Ne vegetaras, netgi medžiotojas. Bet į medžioklę žiūriu filosofiškai
 10. voras

  Pasaulio įvykiai

  Kiek fainos veiklos be žudimo Laiko žudimo tinkle irgi Atvaryk prie kuršių marių, įtrauksiu į veiklą. Arba davai į stadioną, lašinius padeginsim Arba davai į aeroklubą, kokį šuolį parašutu susiorganizuosim O gal į Platelius, pasinert į dugną? Na, bet visiem satisfakcijos skirtingos Sąrašo nebetęsiu
 11. voras

  Pasaulio įvykiai

  Kad būtų apie ką bambėt žodžiu. Viskas ok, laisva šalis !
 12. voras

  Pasaulio įvykiai

  Kiek laiko pro šalį sėdint youtubėj .... Svarbiausia, kad kas iš to?
 13. Turiu rauch Axis su 3 tonų antborčiais. S8 diskai, elektrinis valdymas, tolygi norma kintamas greitis, be svarstyklių su tentu. Dirbantis stovis. Nors dabar kabink ir važiuok.
 14. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Žmonėms reikia proto
 15. Čia tuo save guodžiat? Jiems tiesiog px, užtikrinu!
 16. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nematau prasmės tęsti diskusiją. Beja tokia ir buvo užmačia, suskiepija tą dalį kurią reikia, po to iš laboratorijos paleidžia dar vieną virusą kuris ima tik nevakcinuotus ir žemė nusipurto nepakeliamą naštą.
 17. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nea, mes skiriamės tuo, kad aš nieko nekaltinu ir suvokiu, jog aš pats esu savo likimo kalvis. Man nereikia nei spec. tvarkų nei, kad manimi kas nors rūpintųsi. Gerbiu šalį kurioj gyvenu ir tuo didžiuojuosi, bet ar gerbiu tą tautos dalį kuri žigiuoja reikalaudama dėmesio negaliu atsakyt vienareikšmiškai. Tai tik įrodo, kad tamstai trūksta samoningumo, nes, suprantu, gali gyventi tik tuomet kai kažkas nustato taisykles ir būtų gerai, kad tos taisyklės būtų tavo. Verygos pirmas darbas kuris man labai patiko tai alkoholio ribojimas. Kuo mažiau tuo geriau - visiems! Taigi tie skirtumai ryškiai gilesni, esminiai, sisteminiai ir moraliniai.
 18. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Asmeniškai man tai geriausias tarpsnis istorijoje. Pernai derlių parsidaviau tik po naujų metų, šiemet vis dar neturiu nė vienos sufiksuotos tonos. Nepaisant to, noriu, kad tas virusas kuo greičiau nusilptų, nes man ne tas pats kaip mokosi vaikai, kokioj baimėj gyvena tėvai, o ir tas pats "neliečiamas lūzeris" man nėra neįdomus. Jau atsibodo visi tie virkavimai, šeimų maršai, antivaksai, susipriešinimas ir viskas kas jau senai galėjo baihtis arba bent kaip Danijoje nuo rugsėjo 13 nuimti visi apribojimai, nes 90+% suaugusios populiacijos pasiskiepyje. Na ir paneikite prašau tiesą, kad iš materealinio skurdo kyla moralinis skurdas ir atvirkščiai. Turtingos šalys, pilietinė visuomenė suinteresuota tą levelį išlaikyti, o pas mus urviniai žmonės pamatė žaibą, dabar meldžiasi Orlauskui
 19. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Eismo taisyklės irgi nenumato "normalių" taisyklių. Viskas sukurta pagal didžiausią lūzerį, taigi jei man normalus greitis 130km/h kodėl turiu važiuoti 70? Bet nesu nė pagalvojęs, kad reiktų prisiteisti kompensaciją. Nestatykit dvigubų standartų į pirmą eilę, ne ta situacija. Bet kokie šalutiniai poveikiai atperka riziką. Bet yra lygesnių už visus, net už tuos kurie akivaizdžiai žinodami, kad turi gretutinių ligų vistiek skiepijosi, kad bent teoriškai galėtų išlaikyti gyvą tą neliečiamąjį lūzerį, kuris "negali" skiepytis.
 20. Įtariu džiaugsitės kai tai atsitiks
 21. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šaunuolis tu, Sauliau, dalykiškai ir aiškiai. Iš kur tie kantrybės klodai pas tave ?
 22. voras

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pavyzdžiui jums, galite naują sąmokslo teoriją sugalvoti
 23. voras

  zieminis rapsas

  Ne aš autorius, tik dalinuosi
 24. voras

  zieminis rapsas

  Laumetrio gaminys puikiai į nekultų žirnių vilną sėją. Focusas yra focusas, nelyginami dalykai. Laumetro kūrinys sėja ten kur retas išvis apie sėją drįstų pagalvoti.
×
×
 • Create New...