Jump to content

voras

Moderatoriai
 • Pranešimai

  8.439
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  84

voras paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 26

voras paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

5 Prenumeratoriai

Apie voras

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vietovė
  Rugpienių kaimas
 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas, medžioklė, gyvenimas.

Miestas

 • Miestas
  Pakruojis

Kontaktai

 • Telefonas
  861464493
 • El. paštas
  Janusauskas.ukis@gmail.com

Paskutiniai lankytojai

5.656 profilio peržiūros
 1. voras

  Pasaulio įvykiai

  Pažinotum asmeniškai būtum kitos nuomonės. Tik kita spalva užrašytas nick name
 2. voras

  Pasaulio įvykiai

  Aš apie Joną, jis nesikiša, nes mato, kad beprasmiška. Joks aš ne šeimininkas.
 3. voras

  Pasaulio įvykiai

  Baik tu, pasakysiu Garucko žodžiais: Kai užaugi išmoksti kalbėti, o kai subręsti išmoksti patylėt.
 4. voras

  Pasaulio įvykiai

  Mano tėvo visa šeima buvo ištremta du kartus, gal būt dėl to turiu šitoj temoj šį bei tą asmeniško, beja vietinis kuris padėjo maniškiams iškeliauti buvo to meto mokyklos direktorius, taigi šviesuolis, tą mokyklą su visa žeme nupirkau aš dėl tam tikrų sentimentų. Taigi ne visada vietinis ir ne visada šviesuolis yra gėris. Kaip buvo vietinių kurie padėjo išvykti, taip buvo vietinių ten kurie su dviem mirtinai sušalusiom mergaitėm ištiesė pagalbos ranką svetimiem žmonėm su dar 4 pypliais stovinčiais ant mirties slenksčio. Buvo yra ir bus visko.
 5. voras

  Pasaulio įvykiai

  Jie, turiu vilties, dar tik valosi. Nejaučiu jiems jokių sentimentų, bet dėl to, kad jų nejaučiu nereiškia, kad galiu juos žeminti.
 6. voras

  Pasaulio įvykiai

  Man tavo kraujas nekliūna, bet tavo ižeidžiantys būdvardžiai, net nesvarbu kam jie adresuoti, net labai kliūna!
 7. voras

  Pasaulio įvykiai

  Nieko aš netrinsiu, suagęs vyras esi, pats savo mėšlidę išsiliuobk. Esu tikras moki be žeminančių epitetų reikšti savo mintis.
 8. voras

  Pasaulio įvykiai

  Nesirinksiu, ne dažnai užklystu ir čia, bet kelintą sykį vis randu tokią pagiežos ir paniekos pritaškytą temą, kad jaučiuos kaip stoties išvietėj kur už durų šika ant sienų, o iki durų garbūs ponai. Mano jautriai sielai bloga!
 9. voras

  Pasaulio įvykiai

  Kalba ne apie tai kas kieno ir kodėl, kalba eina apie manierą ir žinią kurią tu sėji, būk bent 2 cm aukščiau už tas padugnes ir tau nebereiks srėbti šito mėšlo, jei jau protestuoji, tai protestuok garbingai, o ne įžeidinėdamas žmonių tamsą, priespaudą, neišmanymą ir elgesį kaip viso to pasekmę. Jei jau protestuoji, protestuok, o ne būk toks pat tik iš kitur. Garbinga ir teisinga būtų tiesiog nenaudoti tokių išsireiškimų, bet tam reikia bent vieno kiaušinio.
 10. voras

  Pasaulio įvykiai

  Man visiškai nereikia nieko įrodinėt ar siekti pranašumo, tiesiog šlykštu skaityti protingų žmonių posmus kurie šiaip jau labai nepuošia nei asmenybių nei forumo kaip platformos reikšti tokias mintis.
 11. voras

  Pasaulio įvykiai

  Neteršiu savo jautrios sielos moraliniu mėšlu
 12. voras

  Pasaulio įvykiai

  Mano natūra niekuo dėta, apgailėtina kai suaugę vyrai viešoj erdvėj šitokius epitetus rašinėjat. Tautinės nesantaikos kurstymas kaip minimum. Čia išties ne mano reikalas, čia admin turėtų susimąstyti. Jūs, kaip ne kaip, rodot pavizdį. Norėtum tokio kaimyno kuris tave žemina už nugaros?
 13. Kraunam ir mes vien dėl jų ir virinom, nėra kada vartyt tų šakių, aišku jei viena fūra per savaitę gal dar apsimesčiau, kad ok
 14. voras

  Pasaulio įvykiai

  Jevgenijaus, parašysiu kas man žiauriai režia akį ir ausį. Galiu pateisint kai koks murzius nepraustaburnis dvasios elgeta rašinėja tokius daiktavardžius vatnikai, vatastanas, amerikosai ir visos kitokiis kalbos šiukšlės, jis neturi supračio ir jam tai atrodo šaunu. Atleiskim jiems, tai negalia. Bet kai solidūs vyrai, mūsų forume jie du mažiausiai, leidža sau į eterį leisti tokias literatūrines niekšybes, atleisk, man žema! Daug sykių ketinau parašyti, bet vis numodavau ranka, tikėdavausi, kad praeis. Šį kartą sakau, broli, sustok, man tai nepatinka, nuoširdžiai tiki
 15. Gera priekaba, aš su saviške tik nuo kombaino parenku kai nebespėjam, aukšti bortai gerai išleidinėt važiuojant, lingių nestiprinau
×
×
 • Create New...