Jump to content

voras

Moderatoriai
 • Pranešimai

  9.080
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  125

voras paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 5

voras paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

5 Prenumeratoriai

Apie voras

 • Gimtadienis 1979.09.25

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vietovė
  Rugpienių kaimas
 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas, medžioklė, gyvenimas.

Miestas

 • Miestas
  Pakruojis

Kontaktai

 • Telefonas
  861464493
 • El. paštas
  Janusauskas.ukis@gmail.com

Paskutiniai lankytojai

11.799 profilio peržiūros

voras pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

1,9k

Reputacija

 1. voras

  žiemkenčių buklė

  Sisteminis insekticidas suveikia po bučinio...
 2. voras

  žiemkenčių buklė

  Esu pasėjęs prieš išvažiuojant į Agritechniką, išvažiuojant užsnigo, o grįžus atodrėkis , tai iš po sniego superinis vaizdelis išlindo. Derlius nesiskyrė nuo kitų laukų, aišku sėklos norma didesnė, bet tik tiek. Beja mano posėlis irgi nesenai baigėsi, ten dabar jau kviečiai, nematau jokios bėdos tame
 3. voras

  žiemkenčių buklė

  Viskas bus gerai, juk ne pirmą kartą
 4. Kiek ten tas katilas tekainuoja. Rami galva. Patogumas toks, kad net truputį gėda
 5. voras

  zieminis rapsas

  Sekančios šalnos - lapkričio 16 dieną
 6. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Net nesiginčiju, nes tai tiesa. Bet ar tai mūsų tiesioginė problema? Yra tautos atstovai su visais įgaliojimais, jų prerogatyva formuoti ir kryptį ir metodus. O mes galime tik išreikšti gilų susirūpinimą, ne daugiau.
 7. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Čia vienas esminis teisingas žodis - Kinija! Tai yra valstybė, ne atskiri ūkiai, kooperatyvai. Jau esu minėjęs, kad tai turi tapti valstybės reikalu, o ne pavienių iniciatyva kaip antai dirvų kalkinimas. Kokią mes turim žemės nuosavybę? Jokios! Mokam mokesčius o žemės resursų nuosavoj žemėj naudot negalime. Jei taip, tai valstybė lai ir suka kiaušus, lai kuria strategijas kaip aplenkti kiniją. Žūmin sukūrė ... Augalininkystės sektorius su logistika, uostais, elevatoriais, sandėliais matai per mažą gražą sukuria, lei išsipūčia nosį tokie strategai.
 8. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kolkas nematau tame prasmės ! Visiškai !
 9. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Beja, ūkininkas irgi tik žmogus, šaunuolis jei jis sugeba tą džipą užsidirbti, reiktų pasidžiaugti, kad darbu, o ne machinacijom žmonės geba gyventi. Tad šitą repliką siūlyčiau pasvertai naudoti, labai nekorektiška ji dirbančiųjų, o ne pašalpinių tarpe.
 10. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  "Tam tikrus" sukonkretink, kas jie tokie? Aš savo ūkyje atsisveikinau su vienu brangiai apmokamu konsultantu vien dėl frazės "dėl tam tikrų dalykų" Paprastai po sparnuotom frazėm slepiasi informacijos vakuumas.
 11. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kitaip tariant išsisprendžia pačios ... Nėra blogų ir gerų pasirinkimų, yra ne vietoje pastatytas atskaitos taškas
 12. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Atrodysime kam ? Prieš ką? Kur ir kada tas grožio konkursas? Galbūt nustebinsiu, bet 100% žemdirbių dirba dėl pelno ir dėl nieko daugiau. Koks jis bebūtų altruistas visvien dirba dėl pelno vienokia ar kitokia forma. Kitaip nebūtų ne su kuo dirbti jei nebūtų pelno. Tad veikia suteiktos veiklos laisvės rėmuose ir tiek. Lietuva per mažas kraštas ir vis dar per biednas, kad formuotų žemės ūkio politiką.
 13. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nė nebandžiau būti progresyvus. Žemės ūkis tai irgi politika. Kas kaip mokam tas taip dirbam, nebūkim Armonaitėmis, nespręskim ne sau priklausančių problemų. Tik ji, būdama ekonomikos ministrė sugeba kalbėti daugiau apie galimybių pasą nei to paso autoriai sveikatos ministerija. Tai tik vienas iš pavyzdžių Nesekim pavyzdžiais kurie "ne mūsų problemos"...
×
×
 • Create New...