Jump to content

voras

Moderatoriai
 • Pranešimai

  7.463
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  31

voras paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 21

voras paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

4 Prenumeratoriai

Apie voras

 • Rangas
  Moderatorius
 • Gimtadienis 1979.09.25

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Kontaktai

 • Telefonas
  861464493
 • El. paštas
  Janusauskas.ukis@gmail.com

Paskutiniai lankytojai

3.616 profilio peržiūros
 1. voras

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Kelti reikia iš toli. Aš turiu ir tikrai lb džiaugiuosi
 2. voras

  oro kompresorius

  Gerai galvoji. Freonas su tepalu, vadinasi oras irgi su tepalu turės būti, kaip jį įnešti ir kaip išimti teks sugalvoti pačiam. Manau, kad jam yra tepimas karteryje visvien. Iš foto gal būtų aiškiau kokio tipo tas kompresorius, stūmoklinis, o gal sraigtinis, nes šaldytuvo dydis, sutik, nėra tas rodiklis, kad suprast kas per kompresorius. Kad didelis tas aišku, o daugiau ...
 3. voras

  žiemkenčių buklė

  Ko gero pirmą, iš ten pat.
 4. voras

  žiemkenčių buklė

  Viliau, taip, buvau pas Aurimą. Gailiuos, kad ilgai laužiaus. Šaunuolis jis vyras, tikras ūkininkas, gilios ir teisingos žinios, protingi sprendimai, daugiau tokių žmonių.
 5. voras

  žiemkenčių buklė

  Per dieną pasėju 40 ha, tai net nežinau ar ras laiko peštis pradėt
 6. voras

  žiemkenčių buklė

  Kad nera kuo girtis
 7. voras

  žiemkenčių buklė

  Nepatrauksi po mėšlo strip tillo, bet yra dar ir no till. Virgi, neskaičiavau kaip tai pasiekti 100 ha ūkiui. Manau trys kaimynai susimetę nusiperka komplektą ir nesuka galvos.
 8. voras

  žiemkenčių buklė

  Nepakels jis to derliaus, aš tą ir taip žinau, o savikainą jis jau sumažino. Nesuprasdavau ir aš to noraginio skutiko su sėkladėže, bet dabar jau suprantu. Greitai suprasi ir pats, ypač jei su drėgmės režimais darysis striuka. Beja, sunkiose dirvose turėčiau atsargai iprastinį komplektą. Po lietaus su šita sėjamąja traktorius kaip pririštas, dailusis čiuožimas būna ... Dėl išmokų, nežinojau šito fakto, bet valio! Dar ir kapeiką vieną kitą gausiu paskatinimui. Meilės jaučiu tik tiek kiek reikia, tikrai ne daugiau. Čia meilė visų pirma sau, nes laiko atžvilgiu tai sunku ir nupasakot su kuo lygint reiktų, o pasirodo iš to išplaukia dar ir dirvožemio tausojimas. Beja tokio vaizdo kai nuo dirvožemio dulka tiek, kad net dangus užtemsta, ką šiemet teko matyt į Klaipėdą pro Telšius važiuojant, šitoj technologijoj tikrai nepamatysi. Ko gero tų galvų žodžiuose tiesos yra.
 9. voras

  žiemkenčių buklė

  Nea, pas mus aria tik bendrovė ir tie kurių mtz lėkščių nepatraukia. Bendrovė aria dėl kukurūzų ir mėšlo įterpimo, o visi kiti plūgus padžiovė senokai, tad manęs tai tikrai niekas nenervina.
 10. voras

  žiemkenčių buklė

  Ačiū už repliką, užsičiaupiu. Ko gero nepadoru viešai džiaugtis juokinga pasėlių savikaina. Po tokių posmų aišku kodėl atsiranda supriešinimas, sakyk žmogui kaip sutaupyt, o jis galvoja, kad aš jo bankroto noriu.
 11. voras

  žiemkenčių buklė

  Vėl įsikišiu, kas yra skaitęs mano posmų neabejotinai pastebėjo, kad buvau priešininkas Nr 1 bet kokių no till, strip till ar dar ko ko aš neturiu kieme. Esu dėkingas vienam ūkininkui kuris tiesiog pasikvietė pažiūrėt kaip atrodo pasėliai po claidon, žinokit užsičiaupiau, nuryjau ką iki tol maniau ir perkant nė neabejojau!!! Dėl chemijos, totalus blefas. Viskas tas pats kas skutant, visiškai viskas. Jokių naujų ar papildomų preparatų. Bėda tik viena, labai daug laiko lieka, visokio š per tą laiką prisigalvoti gali
 12. voras

  žiemkenčių buklė

  Visgi įsiterpsiu, neištvėriau. Dėl strip till, pas mane pirmi žiemkenčiai su šita sėjamąja, rezultatas pranoko mano paties kada nors pasiektus visiškai nesvarbu kaip bedirbtus laukus. Nė vienos pėdos be pasėlių tas pirmiausia krenta į akis. Kviečiai šiai dienai itin tenkina, net ir ten kur laukas toli nuo namų ir pasėta tik spalio mėnesį. Kur sėti anksti (09 03) atrodo labai gerai, normos buvo labai mažos, bet panašu teisingai parinktos. Šaknų sistema išsivysčiusi labai gerai, paviršinio vandens nėra niekur. Tai apibendrinant noriu pasakyti, kad sėjant anksti daug klaidų spėja ištaisyti gamta, o kuomet reikia pačiam save vytis vietos klaidoms nebelieka taigi reikalinga gera technika. Plūgas tampa daugiau reliktas, o ne būtinybė.
 13. voras

  ORAI

  Virgi, super!!! Pagalvojau lygiai tą patį ! Stipru !
×
×
 • Create New...