Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

prieš 7 minutes , viktorass pranešimas:

Ir kaip jis ta fokusa traukia, kokius dar padargus prie jo naudojat

čia musu koop traktorius tai gan lengvai 1200-1300 apsuku prie 12-14 km daugiau ir nevažiuojam... dar važiavo i ukius ir su ukio turimais padargais važiavo  šiais metais turi “pareiti” Bergman kratytuvas išmanus, kalkem ir mešlui... dar kitu padargu numatyta... viskas ateity... koop prisideda prie ukiu vystymosi ... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minduksx pranešimas:

Paskambink i specagra pasidomėt kiek kainuoja UNIA STRIP-TIL

Dar lenkiškas idomus varijantas  SZEWERA MASTER 3001 ir berods yra 4 metru, bet kainos niekur nerandu

Mzuris mačiau 4 metru pasėjas 500ha 300 000 zlotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, vytas pranešimas:

pastebėjimas toks kad aš ankščiau kokia savaite sejau rurgpjučio 12 kažkur tai daugiau dregmes buvo ir per moli luitus verte, o pas vora gražiai sudygo... tai galvoju kaip čia :)?

Vytai, aš pas save kitą molyną rugpjūčio 12 pasėjau irgi lygiai taip kaip sakai, o vėliau visas rapsas superinis, todėl ir ten vėlavau, nes per tuos ravus viskas išdžiuvo, buvo karšti orai dar tuo metu, turi į tai irgi atsižvelgti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiperki fokusą, paskui, kad galėtum i šiaudus įvažiuot, šukas, paskui dar volus ,kad grumstus ir šliužus traiškytu. Tai kiek visatai atsistoja evriukų?  kryptis manau į tą pusę .Bet mano nuomone kas sėja viską, tas neviską ir nevisada sėja gerai. Aš taip galvoju, Jūsų nuomonė nebūtinai gali sutapt su mano pamąstymais. Rapidas buldozeris, mzuri rapsui su normaliu šiaudų kiekiu irgi kupstai, Tai kad yra dar kur mums tobulėt. Aš nekalbu apie tas sėjamas kur prieš 10 metų garbinom o dabar naudojamos kaip keiksmažodžius 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , voras pranešimas:

Vytai, aš pas save kitą molyną rugpjūčio 12 padėjau irgi lygiai taip kaip sakai, o vėliau visas rapsas superinis, todėl ir ten vėlavau, nes per tuos ravus viskas išdžiuvo, buvo karųti orai dar tuo metu, turi į tai irgi atsižvelgti.

ta ir pastebiu kas pasejo tarp 16-24 rugpjučio tai superinis kas ankščiau i sunkia tai nekoks, bet čiut žeme lengvesnes jau viskas. ok net nuotrauku prisidariau kaip musu abieju rapsai skiriasi nors sejamosios vienodos tik laikas skiriasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , arimas pranešimas:

Nusiperki fokusą, paskui, kad galėtum i šiaudus įvažiuot, šukas, paskui dar volus ,kad grumstus ir šliužus traiškytu. Tai kiek visatai atsistoja evriukų?  kryptis manau į tą pusę .Bet mano nuomone kas sėja viską, tas neviską ir nevisada sėja gerai. Aš taip galvoju, Jūsų nuomonė nebūtinai gali sutapt su mano pamąstymais. Rapidas buldozeris, mzuri rapsui su normaliu šiaudų kiekiu irgi kupstai, Tai kad yra dar kur mums tobulėt. Aš nekalbu apie tas sėjamas kur prieš 10 metų garbinom o dabar naudojamos kaip keiksmažodžius 

Šukas kitais metais nusipirksi ir pats, o blyn, sakysi koks geras daiktas! Esu beveik 100% tikras, čia kaip su plūgu, kol nepabandai kitaip :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , voras pranešimas:

Šukas kitais metais nusipirksi ir pats, o blyn, sakysi koks geras daiktas! Esu beveik 100% tikras, čia kaip su plūgu, kol nepabandai kitaip :icon-lol:

bandžiau, man jos neprigijo, dėlto ir kurmį tobulinau ,kol  pradėjo i bet kokius šiaudus sėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra tos šiaudų problemos, bent tikrai ne tokia kaip, kad arimas piešia.

Naudoji reguliatorius, trumpini stiebą, kuli truputį aukščiau, nes nėra prasmės kitaip ir viskas.

Jei sėji posėlį varau su šukom ir multi seeder, jei nesėji tai nė nešukuoji.

Problema kuri tikrai yra tai sėja po žirnių, čia būna visko, bet jei sėji šviečiant saulei kai žirnių ražiena sausa tada ok.

Žodžiu niuansai ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, vytas pranešimas:

ta ir pastebiu kas pasejo tarp 16-24 rugpjučio tai superinis kas ankščiau i sunkia tai nekoks, bet čiut žeme lengvesnes jau viskas. ok net nuotrauku prisidariau kaip musu abieju rapsai skiriasi nors sejamosios vienodos tik laikas skiriasi :)

Reiktu rašyt aiškiau,kai yra sausa sunkioj dirvoij prastai sėja, kai palijo tada viskas gerai, ar čia kalendorius daro įtaką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, viktorass pranešimas:

Paskambink i specagra pasidomėt kiek kainuoja UNIA STRIP-TIL

Dar lenkiškas idomus varijantas  SZEWERA MASTER 3001 ir berods yra 4 metru, bet kainos niekur nerandu

Mzuris mačiau 4 metru pasėjas 500ha 300 000 zlotu

Dar farmet falcon su strip till nagais. Kas su ja blogai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , K_Nerijus pranešimas:

Dar farmet falcon su strip till nagais. Kas su ja blogai?

technologiškai tai tas pats fokusas tik mėlynai nudažytas, apart šiaudų grėbimo ir netolygaus pasėjimo sausais metais, sunkiose dirvose, jos turi dar vieną problemėlę, kuri pasimatis šlapiais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , arimas pranešimas:

Reiktu rašyt aiškiau,kai yra sausa sunkioj dirvoij prastai sėja, kai palijo tada viskas gerai, ar čia kalendorius daro įtaką?

manau ne kalendorius, o žemes kaip jus sakot drėgmes lygis, bet seja geriau vyko kai buvo sausiau nei kad dregniau... turiu tokios 30ha kur ankščiau iš tos žemes gamino molines plytas, tai sunku ir paaiškint kai drėgna tai su peiliu gali pjaustyti, bet sausa trupa gražiai... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, vytas pranešimas:

manau ne kalendorius, o žemes kaip jus sakot drėgmes lygis, bet seja geriau vyko kai buvo sausiau nei kad dregniau... turiu tokios 30ha kur ankščiau iš tos žemes gamino molines plytas, tai sunku ir paaiškint kai drėgna tai su peiliu gali pjaustyti, bet sausa trupa gražiai... :)

  Va va čia ir reiškiasi ta problemėlė kai šlapia, nagas ,kai peilis per sviesta, prapjauna ir ką palieka?pas patį lopinėlis tokios geros žemės o ką daryt pasvaliečiam, kur plytinė prie plytinės stovėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arimas pranešimas:

Reiktu rašyt aiškiau,kai yra sausa sunkioj dirvoij prastai sėja, kai palijo tada viskas gerai, ar čia kalendorius daro įtaką?

Sėja gerai, dygsta blogai

Kur sunkios žemės sėti ne į šlapią dirvą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...